RESULTATLISTA I PDF-FORMAT     Triumfglasspelen pĺ Youtube

  Resultat Triumfglasspelen 25 nov 2017

   Åsbro GoIF och Stocksäters IF arrangerade i Tybblelundshallen Örebro
 
    MÄN 60 M      
1Linus Johansson -03IK Wilske7,34
2Daniel Andersson -91Istrums SK7,39
3Anton Östebo -96Linköpings GIF7,95
4Albin Melin -00Katrineholms SK8,28
5Anders Toll -61Uppsala LK9,04

    MÄN 200 M      
1Daniel Andersson -91Istrums SK24,05
2Mohamed Hassan -00IFK Nora27,13
3Rodney Hundermark -69IFK Nora27,90
4Albin Melin -00Katrineholms SK28,23

    MÄN 1000 M  HEAT 1    
1Albin Alsiö -99IK Wilske2.55,34
2Rodney Hundermark -69IFK Nora2.56,09
3Lars Lundegård -65KFUM Örebro2.57,95
4Mohamed Hassan -00IFK Nora3.00,17
5Anders Toll -61Uppsala LK3.00,17
6Håkan Wiman -67IF Linnéa3.13,45
7Jan Wiklund -67IK Wilske3.23,31
8Nils Nestor -52Hässelby SK3.32,13
9Sture Åhs -56Roma IF3.55,21

    MÄN 1000 M  HEAT 2    
1Jonatan Gustafsson -99KFUM Örebro2.34,43
2Jack Karlsson -99KFUM Örebro2.34,45
3Michael Welday -99Stocksäters IF2.37,20
4William Wickholm -98KFUM Örebro2.39,52
5Melker Forsberg -01KFUM Örebro2.39,89
6Alexander Larsson -00KFUM Örebro2.39,90
7Axel Sandberg -00KFUM Örebro2.55,47
8Karl-Martin Nordling -77IF Göta Karlstad2.59,08
9Hamid Ali -99KFUM Örebro3.09,03

    MÄN 1000 M  SAMLAD LISTA    
1Jonatan Gustafsson -99KFUM Örebro2.34,43
2Jack Karlsson -99KFUM Örebro2.34,45
3Michael Welday -99Stocksäters IF2.37,20
4William Wickholm -98KFUM Örebro2.39,52
5Melker Forsberg -01KFUM Örebro2.39,89
6Alexander Larsson -00KFUM Örebro2.39,90
7Albin Alsiö -99IK Wilske2.55,34
8Axel Sandberg -00KFUM Örebro2.55,47
9Rodney Hundermark -69IFK Nora2.56,09
10Lars Lundegård -65KFUM Örebro2.57,95
11Karl-Martin Nordling -77IF Göta Karlstad2.59,08
12Mohamed Hassan -00IFK Nora3.00,17
13Anders Toll -61Uppsala LK3.00,17
14Hamid Ali -99KFUM Örebro3.09,03
15Håkan Wiman -67IF Linnéa3.13,45
16Jan Wiklund -67IK Wilske3.23,31
17Nils Nestor -52Hässelby SK3.32,13
18Sture Åhs -56Roma IF3.55,21

    MÄN HÖJD      
1Simon Wiklund -99IK Wilske2,01


Simon Wiklund
185 189 193 197 201 204
o   o   o   o   xxo x-

    MÄN STAV      
1Johan Björk -91Istrums SK3,52


Johan Björk
317 327 337 352 360
o   o   o   o   xxx

    MÄN TRESTEG      
1Anders Toll -61Uppsala LK9,65

Anders Toll
 943   936   925   965     x     x

    P17 60 M      
1Marcus Hagerud -01AIK Friidrott7,38
2Mohamed Soumah -02KFUM Örebro7,44
3Karl Hällgren -01KFUM Örebro7,53
4Edvard Appelberg -01Lidköpings IS7,70
5Karl-William Einarson -02Wedevågs IF8,08
6Leo Thillou Thomasson -02Spårvägens FK8,65

    P17 200 M  HEAT 1    
1Melker Drackner -01Lidköpings IS25,99
2Karl-William Einarson -02Wedevågs IF26,39
3Philip Robertsson -01Lidköpings IS26,70
-Leo Thillou Thomasson -02Spårvägens FKDQ linje

    P17 200 M  HEAT 2    
1Marcus Hagerud -01AIK Friidrott23,42
2Simon Martinsson -01Österhaninge IF23,85
3Mohamed Soumah -02KFUM Örebro24,33
4Edvard Appelberg -01Lidköpings IS24,35

    P17 200 M  SAMLAD LISTA    
1Marcus Hagerud -01AIK Friidrott23,42
2Simon Martinsson -01Österhaninge IF23,85
3Mohamed Soumah -02KFUM Örebro24,33
4Edvard Appelberg -01Lidköpings IS24,35
5Melker Drackner -01Lidköpings IS25,99
6Karl-William Einarson -02Wedevågs IF26,39
7Philip Robertsson -01Lidköpings IS26,70

    P17 1000 M      
1Wilhelm Bergentz -02Thorengruppen TFC2.45,83
2Noha Olsson -02Thorengruppen TFC2.50,23
3Viktor Sjökvist -03Stocksäters IF2.52,78
4Karl-William Einarson -02Wedevågs IF3.13,87

    P17 STAV      
1Joel Andersson -02Kvarnsvedens GoIF3,07
2Simon Stjärnfelt -02IF Åland2,97


Joel Andersson
Simon Stjärnfelt
267 277 287 297 307 317 327
-   -   -   -   o   -   xxx
o   xo  xxo xo  xxx

    P17 TRESTEG      
1Melker Drackner -01Lidköpings IS11,94
2Simon Stjärnfelt -02IF Åland11,42
3Leo Thillou Thomasson -02Spårvägens FK9,59

Leo Thillou Thomasson
Melker Drackner
Simon Stjärnfelt
 922   905   900   954   959   948
1169  1194  1168  1171  1172  1187
1142  1127  1131  1106  1102     -

    P17 KULA 5,0      
1Karl-William Einarson -02Wedevågs IF8,29

Karl-William Einarson
 829   799   824     x   782     x

    P15 60 M  HEAT 1    
1William Nilsson -03KFUM Örebro8,16Final
2Agustin Hilmersson -03IK Orient8,26Final
3Markus Westh -03Lidköpings IS8,47Final
4Viktor Stenberg-Lilja -04Thorengruppen TFC8,67Final
5Viggo Berlin -04Lidköpings IS8,69Final
6Salim Mutuku -04IF Hagen9,92

    P15 60 M  HEAT 2    
1Linus Johansson -03IK Wilske7,51Final
2Albin Lammgård -04Glanshammars IF8,27Final
3Jonathan Appel -04Linköpings GIF8,43Final
4Torbjörn Ekestubbe -04IFK Nora10,62
-Gustav Käll -04Glanshammars IFDQ start

    P15 60 M  FINAL    
1Linus Johansson -03IK Wilske7,45
2William Nilsson -03KFUM Örebro8,06
3Agustin Hilmersson -03IK Orient8,23
4Albin Lammgård -04Glanshammars IF8,24
5Jonathan Appel -04Linköpings GIF8,33
6Markus Westh -03Lidköpings IS8,37
7Viggo Berlin -04Lidköpings IS8,64
8Viktor Stenberg-Lilja -04Thorengruppen TFC8,64

    P15 200 M      
1William Nilsson -03KFUM Örebro26,42
2Jonathan Appel -04Linköpings GIF27,46
3Markus Westh -03Lidköpings IS28,55
4Salim Mutuku -04IF Hagen33,80

    P15 800 M      
1Ludwig Molinder -03KFUM Örebro2.20,79

    P15 STAV      
1Oliver Lundström -03KFUM Örebro2,97
2William Nestor -03Linköpings GIF2,77
3Joel Bergquist -03Stocksäters IF2,77
4Erik Zetterlund -04KFUM Örebro2,57


Erik Zetterlund
William Nestor
Oliver Lundström
Joel Bergquist
237 247 257 267 277 287 297 307
xxo o   o   xxx
-   xo  o   xo  o   xxx
-   o   o   xo  o   o   o   xxx
-   -   -   -   xo  xxx

    P15 TRESTEG      
1Ludwig Molinder -03KFUM Örebro10,82
2Agustin Hilmersson -03IK Orient10,76
3Markus Westh -03Lidköpings IS10,66
4Viggo Berlin -04Lidköpings IS9,37
5Markus Karlsson -04Wedevågs IF8,16

Markus Westh
Markus Karlsson
Viggo Berlin
Agustin Hilmersson
Ludwig Molinder
1066  1040  1041     x  1028  1058
   x   796   816   788     x   809
 894   859   937   911   918   910
1067  1076  1056  1048  1014  1050
1039     x  1082     x  1044  1052

    P15 KULA 4,0      
1Agustin Hilmersson -03IK Orient9,54
2Viggo Berlin -04Lidköpings IS9,30
3William Nilsson -03KFUM Örebro8,26
4Torbjörn Ekestubbe -04IFK Nora7,74
5Gustav Käll -04Glanshammars IF7,28
6Markus Karlsson -04Wedevågs IF5,88

Viggo Berlin
William Nilsson
Gustav Käll
Torbjörn Ekestubbe
Markus Karlsson
Agustin Hilmersson
 789   908   817   911   930   885
   x   826     x     x     x   742
 698   728   711   639   679   701
 693   761   770   755   774   771
 588   548   497     x   499   511
 845   954   907   909   954   936

    P13 60 M  HEAT 1    
1Johan Hedenberg -05IF Hagen8,51Final
2Edvin Sidwall -06Täby IS8,86Final
3Hampus Wiborg -05KFUM Örebro9,10
4Jon Joelsson -06Thorengruppen TFC9,31
5Wilmer Daleskog -05KFUM Örebro9,44
6Benjamin Bodin -06Säters IF9,85
7Viggo Olsson -06Thorengruppen TFC9,94
8August Humeur -06Spårvägens FK9,98

    P13 60 M  HEAT 2    
1Sigge Bergentz -06Thorengruppen TFC8,31Final
2Jacob Nilsson -05Spårvägens FK8,81Final
3Albin Gyhlenius -05KFUM Örebro8,98Final
4Jonathan Frändberg -05IF Hagen9,01
5John Bäck -06Turebergs FK9,17
6Jakob Olson -06Spårvägens FK9,95
7Hugo Johansson -06IF Hagen9,99

    P13 60 M  HEAT 3    
1Adam Karlsson -05IF Hagen8,51Final
2Linus Jönsson -05Tjalve IF Norrköping8,72Final
3Olle Ohrt -05Tranås AIF8,74Final
4Alexander Stenmark -05KFUM Örebro9,08
5Noa Gustavsson -06Spårvägens FK9,24
6Erik Andersson -06Spårvägens FK9,26
7Vidar Pege -06Spårvägens FK9,34
8Filip Knochenhauer -05KFUM Örebro9,88

    P13 60 M  FINAL    
1Sigge Bergentz -06Thorengruppen TFC8,35
2Johan Hedenberg -05IF Hagen8,50
3Adam Karlsson -05IF Hagen8,51
4Linus Jönsson -05Tjalve IF Norrköping8,63
5Olle Ohrt -05Tranås AIF8,75
6Jacob Nilsson -05Spårvägens FK8,89
7Albin Gyhlenius -05KFUM Örebro8,89
8Edvin Sidwall -06Täby IS8,94

    P13 200 M  HEAT 1    
1Erik Andersson -06Spårvägens FK31,82
2Wilmer Fjellestad -06Spårvägens FK37,53
-Jakob Olson -06Spårvägens FKDQ linje
-Bob Kentrschynskyj -06Spårvägens FKDQ linje

    P13 200 M  HEAT 2    
1Vidar Pege -06Spårvägens FK32,02
2Wilmer Daleskog -05KFUM Örebro32,44
3Viggo Olsson -06Thorengruppen TFC33,13
4August Humeur -06Spårvägens FK33,59

    P13 200 M  HEAT 3    
1Jacob Nilsson -05Spårvägens FK29,51
2Anton Eklind -05KFUM Örebro30,11
3Jon Joelsson -06Thorengruppen TFC30,87
4Karl-Axel Athlin -06Thorengruppen TFC32,09

    P13 200 M  HEAT 4    
1Sigge Bergentz -06Thorengruppen TFC27,57
2Adam Karlsson -05IF Hagen28,31
3Olle Ohrt -05Tranås AIF29,01
4John Bäck -06Turebergs FK29,94

    P13 200 M  SAMLAD LISTA    
1Sigge Bergentz -06Thorengruppen TFC27,57
2Adam Karlsson -05IF Hagen28,31
3Olle Ohrt -05Tranås AIF29,01
4Jacob Nilsson -05Spårvägens FK29,51
5John Bäck -06Turebergs FK29,94
6Anton Eklind -05KFUM Örebro30,11
7Jon Joelsson -06Thorengruppen TFC30,87
8Erik Andersson -06Spårvägens FK31,82
9Vidar Pege -06Spårvägens FK32,02
10Karl-Axel Athlin -06Thorengruppen TFC32,09
11Wilmer Daleskog -05KFUM Örebro32,44
12Viggo Olsson -06Thorengruppen TFC33,13
13August Humeur -06Spårvägens FK33,59
14Wilmer Fjellestad -06Spårvägens FK37,53

    P13 600 M      
1Olle Ohrt -05Tranås AIF1.45,05
2John Bäck -06Turebergs FK1.47,52
3Adam Karlsson -05IF Hagen1.47,84
4Karl-Axel Athlin -06Thorengruppen TFC1.59,20
5Jakob Olson -06Spårvägens FK2.00,70
6=Julius Wiklund -06IK Wilske2.04,14
6=Erik Andersson -06Spårvägens FK2.04,14
8Wilmer Fjellestad -06Spårvägens FK2.14,09

    P13 HÖJD      
1Jonathan Frändberg -05IF Hagen1,47
2Albin Gyhlenius -05KFUM Örebro1,40
3Alexander Stenmark -05KFUM Örebro1,40
4Julius Wiklund -06IK Wilske1,40
5Noa Gustavsson -06Spårvägens FK1,36
6Filip Knochenhauer -05KFUM Örebro1,32
7Edvin Sidwall -06Täby IS1,32
8John Bäck -06Turebergs FK1,28
9Hugo Johansson -06IF Hagen1,28
10Jon Joelsson -06Thorengruppen TFC1,28
11Assar Nordin -06Glanshammars IF1,15
12Edvin Lammgård -06Glanshammars IF1,10
12Lucas Asplund -06Thorengruppen TFC1,10
14Bob Kentrschynskyj -06Spårvägens FK1,10
Wilmer Fjellestad -06Spårvägens FK0,00


Jonathan Frändberg
Julius Wiklund
Alexander Stenmark
Noa Gustavsson
Bob Kentrschynskyj
Jon Joelsson
Wilmer Fjellestad
Edvin Sidwall
John Bäck
Hugo Johansson
Filip Knochenhauer
Edvin Lammgård
Lucas Asplund
Albin Gyhlenius
Assar Nordin
110 115 120 124 128 132 136 140 144 147 150
-   o   o   -   o   o   o   o   o   o   xxx
-   o   o   o   o   o   o   xxo xxx
-   -   -   o   o   o   o   xo  xxx
o   o   o   o   o   o   xo  xxx
xxo xxx
o   o   xo  xo  o   xxx
xxx
-   -   xo  o   -   xo  xxx
-   -   o   o   o   xxx
o   o   xo  o   o   xxx
-       o   xo  o   o   xxx
o   xxx
o   xxx
-   -   -   -   -   o   xo  o   xxx
o   o   xxx

    P13 STAV      
1Linus Jönsson -05Tjalve IF Norrköping3,27


Linus Jönsson
277 287 287 307 317 327 337
o   -   o   o   o   o   xxx

    P13 TRESTEG ZON      
1Hampus Hillding -06KFUM Örebro10,12
2John Bäck -06Turebergs FK9,88
3Jacob Nilsson -05Spårvägens FK9,49
4Albin Gyhlenius -05KFUM Örebro8,78
5Vidar Pege -06Spårvägens FK8,46
6Hampus Wiborg -05KFUM Örebro8,22
7Albin Brugge -07Mälarö SOK8,02
8Filip Knochenhauer -05KFUM Örebro8,01
9August Humeur -06Spårvägens FK7,88
10Lucas Asplund -06Thorengruppen TFC6,93
11Wilmer Fjellestad -06Spårvägens FK6,50
Edvin Sidwall -06Täby IS0,00

Filip Knochenhauer
Wilmer Fjellestad
Hampus Wiborg
Vidar Pege
Hampus Hillding
Lucas Asplund
August Humeur
Edvin Sidwall
Jacob Nilsson
Albin Brugge
Albin Gyhlenius
John Bäck
 759   735   801   747   763   773
   x   650     x
 799   808   810   792   811   822
 762     x   846   806     x   822
 954   994   986   974  1006  1012
 667     x   693
   x   788   785
   x     x     x
   x   938   949   907     x   917
 795   780   787   802   788   790
 812   809   837   828   836   878
 968   954   954   988   934   976

    P13 KULA 3,0      
1Jacob Nilsson -05Spårvägens FK9,87
2Robin Ringström -05KFUM Örebro9,36
3Hampus Hillding -06KFUM Örebro8,75
4Johan Runesson -05Fjugesta IF8,44
5Jonathan Frändberg -05IF Hagen8,34
6Johan Hedenberg -05IF Hagen7,96
7Alexander Stenmark -05KFUM Örebro7,90
8Benjamin Bodin -06Säters IF6,74
9Bob Kentrschynskyj -06Spårvägens FK6,01
10Assar Nordin -06Glanshammars IF4,97
11Wilmer Fjellestad -06Spårvägens FK4,93

Robin Ringström
Jonathan Frändberg
Hampus Hillding
Jacob Nilsson
Assar Nordin
Johan Runesson
Bob Kentrschynskyj
Benjamin Bodin
Wilmer Fjellestad
Alexander Stenmark
Johan Hedenberg
 923   936   916   762   906   861
 834   783   783   746   699   629
 830   838   808   843   761   875
 987   891   873   873   939     x
 479   497   458
 777   782   841   814   844   832
 513   557   601
 661   646   655   611   674   593
 493   454   477
   x   767   779   697   790   778
 752   781   791   796   770   753

    P11 60 M  HEAT 1    
1Philip Persson -07Danderyds SK9,34
2Oliver Persson -07Danderyds SK9,51
3Axel Blomkvist -07KFUM Örebro9,97
4Viktor Näslund -07KFUM Örebro10,21
5Oskar Gyhlenius -07KFUM Örebro10,21
6Max Lann -07KFUM Örebro10,40
7Filip Vesterlund -07Spårvägens FK11,76

    P11 60 M  HEAT 2    
1Jacob Rune -07Täby IS8,94Final
2Devin Laroussi -07Spårvägens FK9,24Final
3Olle Liljegren -07Mälarö SOK9,25Final
4Albin Brugge -07Mälarö SOK9,79
5Bruno Leander -07KFUM Örebro9,82
6Elliot Smedstad -07KFUM Örebro10,19
7Gustaf Arthursson -07Lidköpings IS10,77

    P11 60 M  HEAT 3    
1Theodor Yngström -07Mälarö SOK8,97Final
2Audunn Kristjánsson -07Spårvägens FK9,64
3Simon Svartengren -07KFUM Örebro9,73
4Alexander Sand -07IFK Tumba9,98
5Dante Ståhlberg -07KFUM Örebro10,04
6Edvin Carlsson -07KFUM Örebro10,06
7Axel Pötzscher -07Spårvägens FK11,00

    P11 60 M  HEAT 4    
1Kevin Sjöström -07IFK Märsta9.09Final
2Olle Leonardsson -07KFUM Örebro9,16Final
3Albin Bolin -07Glanshammars IF9,20Final
4Svante Widlund -07KFUM Örebro9,26Final
5Theo Karlsson -07KFUM Örebro9,72
6Ludvig Käll -07Glanshammars IF9,74
7Sebastian Norlander -07KFUM Örebro10,28

    P11 60 M  FINAL    
1Theodor Yngström -07Mälarö SOK8,78
2Jacob Rune -07Täby IS8,84
3=Kevin Sjöström -07IFK Märsta9,18
3=Olle Leonardsson -07KFUM Örebro9,18
5Devin Laroussi -07Spårvägens FK9,23
6Albin Bolin -07Glanshammars IF9,29
7Olle Liljegren -07Mälarö SOK9,31
8Svante Widlund -07KFUM Örebro9,33

    P11 200 M  HEAT 1    
1Theo Karlsson -07KFUM Örebro32,47
2Måns Berlin -07KFUM Örebro32,75
3Emil Berlin -07KFUM Örebro34,88
4Mikael Dagernäs -07KFUM Örebro37,55

    P11 200 M  HEAT 2    
1Edvin Carlsson -07KFUM Örebro33,05
2Axel Blomkvist -07KFUM Örebro33,98
3Bruno Leander -07KFUM Örebro34,93
4Gustaf Arthursson -07Lidköpings IS37,30

    P11 200 M  HEAT 3    
1Alvin Tolgfors -07KFUM Örebro33,10
2William Åhman -07IF Hagen34,73
-Max Lann -07KFUM ÖrebroDQ linje
-Audunn Kristjánsson -07Spårvägens FKDQ linje

    P11 200 M  HEAT 4    
1Devin Laroussi -07Spårvägens FK31,40
2Olle Liljegren -07Mälarö SOK32,41
3Simon Svartengren -07KFUM Örebro33,02
4Albin Brugge -07Mälarö SOK35,04

    P11 200 M  HEAT 5    
1Kevin Sjöström -07IFK Märsta30,38
2Philip Persson -07Danderyds SK30,72
3Olle Leonardsson -07KFUM Örebro31,50
4Oliver Persson -07Danderyds SK31,96

    P11 200 M  HEAT 6    
1Theodor Yngström -07Mälarö SOK30,00
2Jacob Rune -07Täby IS30,08
3Svante Widlund -07KFUM Örebro30,89
4Bastian Widlund -07KFUM Örebro31,82

    P11 200 M  SAMLAD LISTA    
1Theodor Yngström -07Mälarö SOK30,00
2Jacob Rune -07Täby IS30,08
3Kevin Sjöström -07IFK Märsta30,38
4Philip Persson -07Danderyds SK30,72
5Svante Widlund -07KFUM Örebro30,89
6Devin Laroussi -07Spårvägens FK31,40
7Olle Leonardsson -07KFUM Örebro31,50
8Bastian Widlund -07KFUM Örebro31,82
9Oliver Persson -07Danderyds SK31,96
10Olle Liljegren -07Mälarö SOK32,41
11Theo Karlsson -07KFUM Örebro32,47
12Måns Berlin -07KFUM Örebro32,75
13Simon Svartengren -07KFUM Örebro33,02
14Edvin Carlsson -07KFUM Örebro33,05
15Alvin Tolgfors -07KFUM Örebro33,10
16Axel Blomkvist -07KFUM Örebro33,98
17William Åhman -07IF Hagen34,73
18Emil Berlin -07KFUM Örebro34,88
19Bruno Leander -07KFUM Örebro34,93
20Albin Brugge -07Mälarö SOK35,04
21Gustaf Arthursson -07Lidköpings IS37,30
22Mikael Dagernäs -07KFUM Örebro37,55

    P11 600 M      
1Philip Persson -07Danderyds SK1.56,81
2Oliver Persson -07Danderyds SK1.57,51
3Bastian Widlund -07KFUM Örebro1.59,46
4Alvin Tolgfors -07KFUM Örebro2.04,26
5Sigvard Einarson -07Wedevågs IF2.05,63
6Alexander Sand -07IFK Tumba2.09,28
7William Åhman -07IF Hagen2.09,54
8Audunn Kristjánsson -07Spårvägens FK2.18,95
9Gustaf Arthursson -07Lidköpings IS2.25,50

    P11 HÖJD      
1Kevin Sjöström -07IFK Märsta1,36
2Sigvard Einarson -07Wedevågs IF1,20
3Elliot Smedstad -07KFUM Örebro1,20
4Audunn Kristjánsson -07Spårvägens FK1,16
5Simon Svartengren -07KFUM Örebro1,16
6Albin Brugge -07Mälarö SOK1,16
7Max Lann -07KFUM Örebro1,12
7Oskar Gyhlenius -07KFUM Örebro1,12
9Axel Pötzscher -07Spårvägens FK1,12
10Filip Vesterlund -07Spårvägens FK1,04
-Mikael Dagernäs -07KFUM Örebro0,00


Albin Brugge
Audunn Kristjánsson
Max Lann
Oskar Gyhlenius
Elliot Smedstad
Sigvard Einarson
Filip Vesterlund
Mikael Dagernäs
Kevin Sjöström
Simon Svartengren
Axel Pötzscher
95  100 104 108 112 116 120 124 128 132 136 140
o   o   o   xo  xxo xxo xxx
o   o   o   o   o   o   xxx
o   o   o   xo  xxo xxx
o   o   xo  o   xxo xxx
o   o   o   o   o   xo  xo  xxx
-   -   o   o   o   o   o   xxx
o   o   xo  xxx
xxx
-   -   -   o   o   xo  o   xo  o   xo  xo  xxx
o   o   o   xo  xo  xo  xxx
o   o   xo  xo  xxo xxx

    P11 LÄNGD ZON      
1Theodor Yngström -07Mälarö SOK4,26
2Jacob Rune -07Täby IS4,14
3Svante Widlund -07KFUM Örebro3,87
4Olle Liljegren -07Mälarö SOK3,87
5Albin Bolin -07Glanshammars IF3,76
6Kevin Sjöström -07IFK Märsta3,62
7Bruno Leander -07KFUM Örebro3,62
8Sigvard Einarson -07Wedevågs IF3,61
9Dante Ståhlberg -07KFUM Örebro3,58
10Bastian Widlund -07KFUM Örebro3,57
11Albin Brugge -07Mälarö SOK3,49
12Viktor Näslund -07KFUM Örebro3,45
13Devin Laroussi -07Spårvägens FK3,45
14Olle Leonardsson -07KFUM Örebro3,37
15Elliot Smedstad -07KFUM Örebro3,31
16Alexander Sand -07IFK Tumba3,27
17William Åhman -07IF Hagen3,21
18Gustaf Arthursson -07Lidköpings IS3,13

Bastian Widlund
Viktor Näslund
Dante Ståhlberg
Albin Bolin
Theodor Yngström
Olle Leonardsson
Albin Brugge
Jacob Rune
Kevin Sjöström
William Åhman
Alexander Sand
Gustaf Arthursson
Elliot Smedstad
Devin Laroussi
Bruno Leander
Svante Widlund
Sigvard Einarson
Olle Liljegren
 357   347   342
 343   337   345
 346   358   358
 376   346   356   364   368   366
 406   417   413   418   426   415
 337   329   320
 337   334   349
 396   394   399   394     x   414
 349   352   362   354   330   355
 310   321   319
 326   272   327
 313   306   282
   x     x   331
 345   342   337
   x   354   362   352   344   347
 387   382   376   386   368   371
 357   342   361   351   356   343
 365   365   383   381   385   387

    P11 KULA 2,0      
1Tor Vilmar -07Mälarhöjdens IK10,64
2Kevin Sjöström -07IFK Märsta9,70
3Sigvard Einarson -07Wedevågs IF7,86
4Jacob Rune -07Täby IS7,72
5Ludvig Käll -07Glanshammars IF7,38
6Theo Kärrlander -07Åsbro GoIF6,38
7Axel Pötzscher -07Spårvägens FK6,35
8Filip Vesterlund -07Spårvägens FK6,05
9Viktor Näslund -07KFUM Örebro6,03

Tor Vilmar
Jacob Rune
Sigvard Einarson
Viktor Näslund
Ludvig Käll
Kevin Sjöström
Axel Pötzscher
Filip Vesterlund
Theo Kärrlander
1014  1038   995  1018  1046  1064
 721   614   560   678   749   772
 738   786   701   696   685   742
 589   548   550   497   603   597
 689   701   738   673   689   701
 862   970   915   870   963   963
 623   531   545   600   627   635
 430   433   415   418   448   605
 548   638   630   599   565   593

    P10 60 M  HEAT 1    
1Noah Karlsson Hjortborg -08KFUM Örebro9,47Final
2Gustav Ramsin -08Istrums SK9,48Final
3Simon Jonhed -08KFUM Örebro10,00Final
4Emil Brugge -08Mälarö SOK10,01Final
5Isak Olsson -08Glanshammars IF10,59
6Oliwer Jalakas -08Karlskoga FIF11,21
7Ludwig Lunander -08Glanshammars IF11,71

    P10 60 M  HEAT 2    
1David Elander -08KFUM Örebro9,83Final
2Jonas Bolin -08Glanshammars IF9,85Final
3Harald Wikstrand -08IF Hagen9,91Final
4Erik Eisler -08Åsbro GoIF10,32Final
5Oskar Eriksson -08KFUM Örebro10,90
6Elliot Runestav -08KFUM Örebro10,93
7Lukas Kellner -08Glanshammars IF11,12

    P10 60 M  FINAL    
1Noah Karlsson Hjortborg -08KFUM Örebro9,28
2Gustav Ramsin -08Istrums SK9,33
3Jonas Bolin -08Glanshammars IF9,38
4Simon Jonhed -08KFUM Örebro9,58
5Harald Wikstrand -08IF Hagen9,79
6David Elander -08KFUM Örebro9,87
7Emil Brugge -08Mälarö SOK9,90
8Erik Eisler -08Åsbro GoIF10,35

    P10 200 M  HEAT 1    
1Karl Löfberg -08KFUM Örebro33,61
2Erik Eisler -08Åsbro GoIF35,11
3Arvid Nordstedt -08KFUM Örebro38,03

    P10 200 M  HEAT 2    
1Simon Jonhed -08KFUM Örebro34,25
2Emil Brugge -08Mälarö SOK37,49
-Oliwer Jalakas -08Karlskoga FIFDQ linje
-Isak Larsson -08Thorengruppen TFCDQ linje

    P10 200 M  HEAT 3    
1Isak Jönsson -08KFUM Örebro34,74
2Svante Jorstig -08KFUM Örebro36,08
3Hugo Anfält -08KFUM Örebro37,33
4Adam Montén -08Thorengruppen TFC37,67

    P10 200 M  HEAT 4    
1Noah Karlsson Hjortborg -08KFUM Örebro31,82
2Gustav Ramsin -08Istrums SK32,06
3Svante Gustafsson -08KFUM Örebro32,29
4David Elander -08KFUM Örebro33,88

    P10 200 M  SAMLAD LISTA    
1Noah Karlsson Hjortborg -08KFUM Örebro31,82
2Gustav Ramsin -08Istrums SK32,06
3Svante Gustafsson -08KFUM Örebro32,29
4Karl Löfberg -08KFUM Örebro33,61
5David Elander -08KFUM Örebro33,88
6Simon Jonhed -08KFUM Örebro34,25
7Isak Jönsson -08KFUM Örebro34,74
8Erik Eisler -08Åsbro GoIF35,11
9Svante Jorstig -08KFUM Örebro36,08
10Hugo Anfält -08KFUM Örebro37,33
11Emil Brugge -08Mälarö SOK37,49
12Adam Montén -08Thorengruppen TFC37,67
13Arvid Nordstedt -08KFUM Örebro38,03

    P10 600 M      
1Svante Gustafsson -08KFUM Örebro2.04,30
2Svante Jorstig -08KFUM Örebro2.12,19
3Adam Montén -08Thorengruppen TFC2.16,44
-Emil Brugge -08Mälarö SOKDNS

    P10 HÖJD      
1Jonas Bolin -08Glanshammars IF1,21
2Arvid Nordstedt -08KFUM Örebro1,15
3Gustav Ramsin -08Istrums SK1,15
4Erik Eisler -08Åsbro GoIF1,07
5Oskar Eriksson -08KFUM Örebro1,03
6Emil Brugge -08Mälarö SOK1,03
7Isak Larsson -08Thorengruppen TFC0,99
8Adam Montén -08Thorengruppen TFC0,99


Adam Montén
Arvid Nordstedt
Jonas Bolin
Emil Brugge
Erik Eisler
Oskar Eriksson
Gustav Ramsin
Isak Larsson
85  90  95  99  103 107 111 115 119 121 123
o   o   o   xxo xxx
o   o   o   o   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   xo  o   xo  xo  o   o   xxx
o   o   o   xxo o   xxx
-   -   o   xo  o   o   xxx
o   o   o   o   o   xxx
-   o   o   o   o   xo  o   xo  xxx
o   o   o   o   xxx

    P10 LÄNGD ZON      
1Emil Nestor -08Linköpings GIF3,75
2Gustav Ramsin -08Istrums SK3,72
3Noah Karlsson Hjortborg -08KFUM Örebro3,67
4Karl Nestor -08Linköpings GIF3,63
5Svante Gustafsson -08KFUM Örebro3,59
6Isak Jönsson -08KFUM Örebro3,49
7Jonas Bolin -08Glanshammars IF3,46
8Arvid Nordstedt -08KFUM Örebro3,43
9Emil Brugge -08Mälarö SOK3,37
10David Elander -08KFUM Örebro3,28
11Hugo Anfält -08KFUM Örebro3,26
12Erik Eisler -08Åsbro GoIF3,19
13Simon Jonhed -08KFUM Örebro3,18
14Isak Olsson -08Glanshammars IF3,02
15Harald Wikstrand -08IF Hagen2,92
16Oliwer Jalakas -08Karlskoga FIF2,86
17Lukas Kellner -08Glanshammars IF2,83
18Sam Ellis -08KFUM Örebro2,25
19Jakob Skoog -08Glanshammars IF2,23

Svante Gustafsson
Isak Olsson
Isak Jönsson
Sam Ellis
Hugo Anfält
Emil Nestor
Jonas Bolin
Erik Eisler
David Elander
Arvid Nordstedt
Harald Wikstrand
Oliwer Jalakas
Emil Brugge
Jakob Skoog
Lukas Kellner
Noah Karlsson Hjortborg
Karl Nestor
Simon Jonhed
Gustav Ramsin
 353   359   347   327   354   341
 300   299   302
 346   337   311     x   343   349
 224   223   225
 326   282   295
 367   375   365     x   362     x
 333   338   346   332   336   346
 192   312   319
 328   326     x
 343   338   307   322   321   309
   x   292   286
 272   258   286
 330   299   337
 184   202   223
 283   253   274
 359   355   356   361   367   365
 350   340   355   352   363   357
 312   312   318
 370   372   357   351   347   347

    P10 KULA 2,0      
1Noah Karlsson Hjortborg -08KFUM Örebro8,16
2Isak Larsson -08Thorengruppen TFC6,69
3Ludwig Lunander -08Glanshammars IF5,94
4Isak Olsson -08Glanshammars IF5,81
5Harald Wikstrand -08IF Hagen5,59
6Lukas Kellner -08Glanshammars IF5,09
7Emil Brugge -08Mälarö SOK5,05
8Erik Eisler -08Åsbro GoIF4,94
9Oliwer Jalakas -08Karlskoga FIF3,76

Isak Larsson
Harald Wikstrand
Isak Olsson
Emil Brugge
Erik Eisler
Lukas Kellner
Noah Karlsson Hjortborg
Oliwer Jalakas
Ludwig Lunander
 580   643   669   640   558   640
 540   559   540   551   500     x
 539   581   568     x   537   521
   x   501   476   484   505     -
 476   401   479   460   436   494
 406   480   494   475   490   509
 783   780   792   816   787   777
 373     x   376
 561   581   568   590   594   567

    P9 60 M  HEAT 1    
1Gustav Forsling -09KFUM Örebro10,59Final
2Oscar Adamsson -09KFUM Örebro10,75Final
3Fabian Nordlund -09KFUM Örebro10,82Final
4Max Unger -10IF Linnéa11,32
5Tim Bengtsson -09SOK Träff11,35
6Melker Mangnäs -09KFUM Örebro11,39
7Ragnar Spännar -09IFK Nora11,99
8Emrik Broström -10KFUM Örebro12,11

    P9 60 M  HEAT 2    
1Arvid Lifgren -09Stocksäters IF9,79Final
2Noa Windal -09KFUM Örebro10,80Final
3Axel Sjöholm -10Garphyttans IF10,81Final
4Alex Tagesson -10KFUM Örebro11,04Final
5Axel Frödin -09KFUM Örebro11,24
6Oliver Runestav -09KFUM Örebro11,25
7Albin Strååth -09KFUM Örebro11,79

    P9 60 M  HEAT 3    
1Sture Eriksson -09Stocksäters IF10,21Final
2Nemo Rylander -09KFUM Örebro11,09
3Alex Nordh -09KFUM Örebro11,18
4Leo Frisk -10SOK Träff11,19
5Ludwig Jalakas -10Karlskoga FIF11,22
6Ture Ivansson -10KFUM Örebro11,27
7Rasmus Ahlström -09Glanshammars IF11,48
8August Adamsson -11KFUM Örebro13,10

    P9 60 M  FINAL    
1Arvid Lifgren -09Stocksäters IF9,68
2Sture Eriksson -09Stocksäters IF9,97
3Oscar Adamsson -09KFUM Örebro10,48
4Gustav Forsling -09KFUM Örebro10,60
5Fabian Nordlund -09KFUM Örebro10,64
6Axel Sjöholm -10Garphyttans IF10,77
7Noa Windal -09KFUM Örebro10,92
8Alex Tagesson -10KFUM Örebro11,05

    P9 600 M      
1Max Unger -10IF Linnéa2.19,0m
2Axel Sjöholm -10Garphyttans IF2.21,0m
3Efraim Jonsson -09Lidköpings IS2.25,0m
4Ludwig Olofsson -09KFUM Örebro2.26,0m
-Fabian Nordlund -09KFUM ÖrebroDNS

    P9 HÖJD      
1Tim Bengtsson -09SOK Träff1,02
2Oscar Adamsson -09KFUM Örebro1,02
3Felix Bjurling -09Glanshammars IF1,02
4Nemo Rylander -09KFUM Örebro1,02
5Leo Frisk -10SOK Träff0,98
6Efraim Jonsson -09Lidköpings IS0,98
7Emil Söderlund -09KFUM Örebro0,94
8Noa Windal -09KFUM Örebro0,94
9Fabian Nordlund -09KFUM Örebro0,85
10Lukas Lagerson -09Glanshammars IF0,85


Efraim Jonsson
Fabian Nordlund
Felix Bjurling
Noa Windal
Tim Bengtsson
Leo Frisk
Emil Söderlund
Nemo Rylander
Lukas Lagerson
Oscar Adamsson
80  85  90  94  98  102 106
o   o   xxo xo  xxo xxx
xo  o   xxx
o   o   o   xo  xo  xxo xxx
o   o   o   xo  xxx
o   o   o   o   xo  xo  xxx
o   xo  xo  o   o   xxx
o   o   o   o   xxx
o   xo  o   xo  xxo xxo xxx
o   xxo xxx
xo  o   o   o   o   xxo xxx

    P9 LÄNGD ZON      
1Arvid Lifgren -09Stocksäters IF3,38
2Oscar Adamsson -09KFUM Örebro3,28
3Fabian Nordlund -09KFUM Örebro3,17
4Leo Frisk -10SOK Träff3,17
5Oliver Runestav -09KFUM Örebro3,09
6Melker Mangnäs -09KFUM Örebro3,04
7Ludwig Jalakas -10Karlskoga FIF2,95
8Nemo Rylander -09KFUM Örebro2,87
9Noa Windal -09KFUM Örebro2,86
10Alex Nordh -09KFUM Örebro2,84
11Felix Bjurling -09Glanshammars IF2,84
12Albin Strååth -09KFUM Örebro2,81
13Alex Tagesson -10KFUM Örebro2,66
14Ludwig Olofsson -09KFUM Örebro2,57
15Tim Bengtsson -09SOK Träff2,53
16August Adamsson -11KFUM Örebro2,45
17Ragnar Spännar -09IFK Nora2,44
18Gustav Forsling -09KFUM Örebro2,30
19Emrik Broström -10KFUM Örebro2,25
20Lukas Lagerson -09Glanshammars IF1,75
-Emil Söderlund -09KFUM Örebro0,00
-Ture Ivansson -10KFUM Örebro0,00

Albin Strååth
Emil Söderlund
Felix Bjurling
Ludwig Jalakas
August Adamsson
Noa Windal
Fabian Nordlund
Alex Nordh
Arvid Lifgren
Gustav Forsling
Ragnar Spännar
Lukas Lagerson
Nemo Rylander
Melker Mangnäs
Ture Ivansson
Alex Tagesson
Tim Bengtsson
Oliver Runestav
Leo Frisk
Emrik Broström
Ludwig Olofsson
Oscar Adamsson
   x    281      x
   x      x      x
 284    258    277
 295    285    285    274    281    279
 198    241    245
 286    281    259
 312    302    317    285    317      x
 284    282    284
 294      x    331    314    335    338
 230      x    225
 240    244    233
 175    149    155
 287      x      x    235      x      x
 294    295      x    293    304      x
   x      x      x
 266    253    249
 249    253    229
 304    290    292    293    294    309
 299    247    280    300    308    317
 225      x      x
 257    249      x
 284    269    315    328    314    294

    P9 KULA 2,0      
1Efraim Jonsson -09Lidköpings IS4,98
2Axel Frödin -09KFUM Örebro4,97
3Rasmus Ahlström -09Glanshammars IF4,91
4Felix Bjurling -09Glanshammars IF4,53
5Ludwig Olofsson -09KFUM Örebro4,47
6Ragnar Spännar -09IFK Nora4,43
7Alex Nordh -09KFUM Örebro4,30
8Tim Bengtsson -09SOK Träff4,27
9Lukas Lagerson -09Glanshammars IF4,01
10Emil Söderlund -09KFUM Örebro3,83
11Alex Tagesson -10KFUM Örebro3,78
12Ludwig Jalakas -10Karlskoga FIF3,68
13Melker Mangnäs -09KFUM Örebro3,51
14Albin Strååth -09KFUM Örebro3,21

Ragnar Spännar
Ludwig Olofsson
Lukas Lagerson
Ludwig Jalakas
Tim Bengtsson
Axel Frödin
Felix Bjurling
Alex Nordh
Emil Söderlund
Efraim Jonsson
Melker Mangnäs
Rasmus Ahlström
Albin Strååth
Alex Tagesson
 443   432   441   435   401     x
 401   447   373   388   435   404
 398   401   399
 368   365     x
 379   412   384   393   427   404
 481   471   449   497   391   445
 430   453   425   436   438   349
 375   384   430   411     x   375
 348   376   383
 436     x   417   464   426   498
 351   325   336
 491   419   422   442   469   447
 321   284   310
 345   378   366

    KVINNOR 60 M      
1Alexandra Hellborg -98Österhaninge IF8,26
2Saga Axelsson -00Gefle IF8,27
3Anna Berglund -00Österhaninge IF8,68
4Zandra Karlsson -83Kils AIK9,03

    KVINNOR 200 M      
1Eleonore Gåvsten -79Spårvägens FK27,92
2Alexandra Hellborg -98Österhaninge IF28,44
3Zandra Karlsson -83Kils AIK29,68
4Sofia Gåvsten -79Uppsala LK30,32

    KVINNOR 1000 M      
1Josefin Gerdevåg -81KFUM Örebro3.03,27
2Eleonore Gåvsten -79Spårvägens FK3.11,41
3Maria Eriksson -76IF Start3.26,79
4Lilly Wizén -55Roma IF3.40,73
5Ewa Wahlberg -55Uppsala LK4.37,64

    KVINNOR HÖJD      
1Klara Frykholm -03Glanshammars IF1,64
2Ebba Melin -02Katrineholms SK1,52
3Jenna Mogren-Dowding -04Åsbro GoIF1,52
4Irmelin Olsson -01Österhaninge IF1,52
5Jenny Jonsson -02Lidköpings IS1,52
5Elin Berglund -99Österhaninge IF1,52
7Lisa Holmberg -02Lidköpings IS1,49
8Emma Carlsson -04Istrums SK1,42
9Tindra Frykholm -03Glanshammars IF1,42
10Lisa Bäckström -03Istrums SK1,34


Irmelin Olsson
Jenna Mogren-Dowding
Jenny Jonsson
Tindra Frykholm
Lisa Holmberg
Lisa Bäckström
Elin Berglund
Klara Frykholm
Ebba Melin
Emma Carlsson
130 134 138 142 146 149 152 155 158 161 164 167
-   -   -   o   o   o   xo  xxx
-   -   o   o   xo  xxo o   xxx
-   -   o   o   o   xo  xo  xxx
-   -   o   xo  xxx
-   -   o   o   o   xxo xxx
o   o   xxx
-   -   -   -   xo  o   xo  xxx
-   -   -   -   -   -   -   o   o   o   xxo xxx
-   -   -   xo  o   o   o   xxx
o   o   o   o   xxx

    KVINNOR KULA      
1Emelie Lindgren -02Glanshammars IF7,54

Emelie Lindgren
 721   700     -   674   754     x

    F17 60 M      
1Ebba Melin -02Katrineholms SK8,49
2Siri Kyller -01Tibro AIK8,62
3Maja Persson -02Stocksäters IF8,73
4Emma Karlsson -02Wedevågs IF8,88
5Yasmine Dahlberg -01Spårvägens FK8,99
6Maja Bjurman -02Thorengruppen TFC9,11
7Rebecca Radencrantz -02Spårvägens FK9,17
8Lova Thunholm -02Spårvägens FK10,02

    F17 200 M  HEAT 1    
1Emma Karlsson -02Wedevågs IF30,00
2Lisa Msoffe -01Stocksäters IF30,23
3Lisa Kareliussén -02Glanshammars IF30,51
4Rebecca Radencrantz -02Spårvägens FK31,28

    F17 200 M  HEAT 2    
1Ebba Melin -02Katrineholms SK28,99
2Lisa Holmberg -02Lidköpings IS29,08
3Maja Persson -02Stocksäters IF29,57
4Matilda Eklind -02KFUM Örebro31,10

    F17 200 M  HEAT 3    
1Livia Tibbling -05Tjalve IF Norrköping27,72
2Hilda Lindberg -01Västerås FK27,82
3Siri Kyller -01Tibro AIK29,77
4Irmelin Olsson -01Österhaninge IF30,40

    F17 200 M  SAMLAD LISTA    
1Livia Tibbling -05Tjalve IF Norrköping27,72
2Hilda Lindberg -01Västerås FK27,82
3Ebba Melin -02Katrineholms SK28,99
4Lisa Holmberg -02Lidköpings IS29,08
5Maja Persson -02Stocksäters IF29,57
6Siri Kyller -01Tibro AIK29,77
7Emma Karlsson -02Wedevågs IF30,00
8Lisa Msoffe -01Stocksäters IF30,23
9Irmelin Olsson -01Österhaninge IF30,40
10Lisa Kareliussén -02Glanshammars IF30,51
11Matilda Eklind -02KFUM Örebro31,10
12Rebecca Radencrantz -02Spårvägens FK31,28

    F17 1000 M      
1Liva Gustavsson -01Spårvägens FK3.24,94
2Sofie Franzén -02Thorengruppen TFC3.28,97
3Moa Alsiö -01IK Wilske3.30,26
4Emelie Lindgren -02Glanshammars IF3.40,39
5Lova Thunholm -02Spårvägens FK4.04,21

    F17 STAV      
1Hilma Hindsberg -02Kvarnsvedens GoIF3,10
2Lova Thunholm -02Spårvägens FK1,67
3Rebecca Radencrantz -02Spårvägens FK1,57


Rebecca Radencrantz
Lova Thunholm
Hilma Hindsberg
157 167 177 297 310 326
xo  xxx
o   o   xxx
-   -   -   o   o   xxx

    F17 TRESTEG      
1Lisa Holmberg -02Lidköpings IS10,33
2Irmelin Olsson -01Österhaninge IF9,92
3Smilla Örling -01Spårvägens FK9,76
4Lisa Ljung -02Glanshammars IF9,74
5Lova Thunholm -02Spårvägens FK7,56

Irmelin Olsson
Lova Thunholm
Lisa Holmberg
Smilla Örling
Lisa Ljung
   x   955   979     x   985   992
 756   728     x   755     x   745
1012   991   978  1033     -     x
   x     x     x     x     x   976
   x     x     x   924   949   974

    F17 KULA 3,0      
1Jenny Jonsson -02Lidköpings IS10,98
2Alexandra Nilsson -02Götlunda IF10,34
3Maja Bjurman -02Thorengruppen TFC9,13
4Emelie Lindgren -02Glanshammars IF8,75
5Irmelin Olsson -01Österhaninge IF8,33

Irmelin Olsson
Maja Bjurman
Emelie Lindgren
Alexandra Nilsson
Jenny Jonsson
 747   825   758   774   780   833
 854   784   851   890     x   913
 835   760   875   816   847   874
 938   985   960   892  1034   905
1068  1098  1071  1087  1003  1091

    F15 60 M  HEAT 1    
1Klara Frykholm -03Glanshammars IF8,38Final
2Tindra Frykholm -03Glanshammars IF8,69
3Alessia Balla -03Finspångs AIK8,94
4Rebecca Forsberg -04Falköpings AIK9,36
5Emma Falkenberg -03Spårvägens FK9,46
6Emma Lörstad -04Spårvägens FK10,42

    F15 60 M  HEAT 2    
1Ebba Asp -04KFUM Örebro8,29Final
2Agnes Bjerke -04Glanshammars IF8,47Final
3Lovisa Pettersson -03Lidköpings IS8,51Final
4Nanna Frih -04Åsbro GoIF8,70
5Anna Xander -03Spårvägens FK8,79
6Nora Jolbäck -04Lidköpings IS9,12
7Julia Gajdamowicz Bolin -04Spårvägens FK10,05

    F15 60 M  HEAT 3    
1Elin Wallin -03Glanshammars IF8,25Final
2Melinda Qwarforth -04Fjugesta IF8,58Final
3Anna Hansson -04Spårvägens FK8,64
4Linnéa Bolin -04Glanshammars IF8,68
5Alice Lundborg -03Spårvägens FK8,96
6Othilia Mackhé -04Spårvägens FK9,24
7Moa Karlsson -03Åsbro GoIF9,41

    F15 60 M  HEAT 4    
1Lykke Iacobaeus -04Värmdö IF8,26Final
2Livia Tibbling -05Tjalve IF Norrköping8,41Final
3Isabelle Gustafson -04Spårvägens FK8,85
4Emelie Malmborg -03Hässelby SK9,13
5Dora Humeur -03Spårvägens FK9,28
6Nevena Tomic -03Finspångs AIK9,49

    F15 60 M  FINAL    
1Klara Frykholm -03Glanshammars IF8,20
2Ebba Asp -04KFUM Örebro8,26
3Elin Wallin -03Glanshammars IF8,29
4Lykke Iacobaeus -04Värmdö IF8,30
5Agnes Bjerke -04Glanshammars IF8,44
6Livia Tibbling -05Tjalve IF Norrköping8,50
7Melinda Qwarforth -04Fjugesta IF8,53
8Lovisa Pettersson -03Lidköpings IS8,58

    F15 200 M  HEAT 1    
1Emma Lörstad -04Spårvägens FK33,80
2Julia Gajdamowicz Bolin -04Spårvägens FK34,19

    F15 200 M  HEAT 2    
1Lisa Bäckström -03Istrums SK30,49
2Emma Falkenberg -03Spårvägens FK31,66
3Othilia Mackhé -04Spårvägens FK32,13
4Ebba Karlström -04Falköpings AIK35,84

    F15 200 M  HEAT 3    
1Jenna Mogren-Dowding -04Åsbro GoIF30,19
2Alice Lundborg -03Spårvägens FK30,69
3Rebecca Forsberg -04Falköpings AIK32,61
-Isabelle Gustafson -04Spårvägens FKDQ linje

    F15 200 M  HEAT 4    
1Anna Hansson -04Spårvägens FK28,49
2Anna Xander -03Spårvägens FK29,50
3Nora Jolbäck -04Lidköpings IS30,45
4Moa Karlsson -03Åsbro GoIF32,24

    F15 200 M  HEAT 5    
1Tindra Frykholm -03Glanshammars IF27,72
2Nanna Frih -04Åsbro GoIF28,92
3Agnes Bjerke -04Glanshammars IF29,08
4Linnéa Bolin -04Glanshammars IF29,60

    F15 200 M  HEAT 6    
1Elin Wallin -03Glanshammars IF27,43
2Ebba Asp -04KFUM Örebro27,55
3Lykke Iacobaeus -04Värmdö IF27,77
4Lovisa Pettersson -03Lidköpings IS28,46

    F15 200 M  SAMLAD LISTA    
1Elin Wallin -03Glanshammars IF27,43
2Ebba Asp -04KFUM Örebro27,55
3Tindra Frykholm -03Glanshammars IF27,72
4Lykke Iacobaeus -04Värmdö IF27,77
5Lovisa Pettersson -03Lidköpings IS28,46
6Anna Hansson -04Spårvägens FK28,49
7Nanna Frih -04Åsbro GoIF28,92
8Agnes Bjerke -04Glanshammars IF29,08
9Anna Xander -03Spårvägens FK29,50
10Linnéa Bolin -04Glanshammars IF29,60
11Jenna Mogren-Dowding -04Åsbro GoIF30,19
12Nora Jolbäck -04Lidköpings IS30,45
13Lisa Bäckström -03Istrums SK30,49
14Alice Lundborg -03Spårvägens FK30,69
15Emma Falkenberg -03Spårvägens FK31,66
16Othilia Mackhé -04Spårvägens FK32,13
17Moa Karlsson -03Åsbro GoIF32,24
18Rebecca Forsberg -04Falköpings AIK32,61
19Emma Lörstad -04Spårvägens FK33,80
20Julia Gajdamowicz Bolin -04Spårvägens FK34,19
21Ebba Karlström -04Falköpings AIK35,84

    F15 800 M      
1Jenna Mogren-Dowding -04Åsbro GoIF2.39,82
2Othilia Mackhé -04Spårvägens FK2.40,72
3Izabella Lukic -03Västerås FK2.43,56
4Emma Lörstad -04Spårvägens FK2.56,15

    F15 STAV      
1Isabell Lundholm -04Thorengruppen TFC2,57
2Alva Nilsson -04Thorengruppen TFC2,27
3Myra Eriksson -03Stocksäters IF2,27
4Alessia Balla -03Finspångs AIK2,27
5Emma Carlsson -04Istrums SK2,07
6Lisa Bäckström -03Istrums SK1,77


Lisa Bäckström
Isabell Lundholm
Alva Nilsson
Emma Carlsson
Alessia Balla
Myra Eriksson
157 167 177 187 197 207 217 227 237 247 257 267
o   o   o   xxx
-   -   -   -   -   -   -   -   o   o   xo  xxx
-   -   -   -   -   -   -   o   xxx
o   o   o   o   o   xo  xxx
-   -   -   -   o   o   o   xo  xxx
-   -   -   -   -   xxo o   o   xxx

    F15 TRESTEG      
1Emma Carlsson -04Istrums SK10,32
2Nanna Frih -04Åsbro GoIF10,27
3Nora Jolbäck -04Lidköpings IS10,16
4Myra Eriksson -03Stocksäters IF9,86
5Wilma Gäverth -04Åsbro GoIF9,30
6Linnéa Bolin -04Glanshammars IF8,58
7Nevena Tomic -03Finspångs AIK8,09
8Ebba Karlström -04Falköpings AIK7,38

Nora Jolbäck
Ebba Karlström
Emma Carlsson
Nanna Frih
Linnéa Bolin
Myra Eriksson
Nevena Tomic
Wilma Gäverth
 964   989   983   976  1016   996
   x     x     x   738   734   728
1002  1023  1011  1017  1013  1032
1001  1027  1026   988     x  1025
 843   818     x   807   850   858
 986     x   967     x   985   946
 770   782   775   774   809   778
 908     x   879   930   910   918

    F15 KULA 3,0      
1Tilda Bernhult -04Thorengruppen TFC10,45
2Anna Xander -03Spårvägens FK9,84
3Alva Nilsson -04Thorengruppen TFC9,47
4Nora Jolbäck -04Lidköpings IS9,19
5Emma Carlsson -04Istrums SK9,18
6Wilma Gäverth -04Åsbro GoIF8,84
7Lisa Bäckström -03Istrums SK8,41
8Emelie Malmborg -03Hässelby SK8,17
9Isabelle Gustafson -04Spårvägens FK7,00
10Isabell Lundholm -04Thorengruppen TFC6,22
11Ebba Karlström -04Falköpings AIK5,45

Alva Nilsson
Wilma Gäverth
Anna Xander
Tilda Bernhult
Emma Carlsson
Ebba Karlström
Lisa Bäckström
Isabelle Gustafson
Isabell Lundholm
Nora Jolbäck
Emelie Malmborg
 894   902   828   904   934   947
 839     x   796   855   873   884
 901   930   978   963   849   984
1045     x  1013   991     x  1009
 842   914   882   897   918   906
   x     x   545
 829   775   841   790   810   818
 655   638   700
 622   574   582
 797   828   799   829   890   919
 742   768     x   787   817     x

    F13 60 M  HEAT 1    
1Lina Ånstad -05Motala AIF8,70Final
2Malva Axén -05Motala AIF9,14
3Ida Larsson -06KFUM Örebro9,45
4Linn Englebert -05Spårvägens FK9,70
5Ebba Elfström -05Lidköpings IS9,74
6Emelie Lundvall-Thomas -05Spårvägens FK10,35
7Alma Sandberg -05KFUM Örebro10,75
8Samra Mehanovic -05IFK Nora11,18

    F13 60 M  HEAT 2    
1Karin Ångman -05IFK Nora8,79Final
2Hjördis Bäckman -05IF Linnéa8,97
3Elsa Lundborg -06Spårvägens FK9,33
4Emma Rosmark -05KFUM Örebro9,35
5Nora Malmgren -05Motala AIF9,46
6Stella Önander -06KFUM Örebro9,51
7Lisa Angerer -05Spårvägens FK9,93
8Agnes Edfeldt -06KFUM Örebro10,52

    F13 60 M  HEAT 3    
1Ayla Hallberg Hossain -06Turebergs FK8,52Final
2Gabriella Gumbricht -05Spårvägens FK9,17
3Elin Jakobsson -05KFUM Örebro9,40
4Julia Lönn -06Lidköpings IS9,44
5Thelma Gullberg -05Motala AIF9,48
6Anna Liljegren -05Mälarö SOK9,59
7Lilou Moilanen Demargne -06Spårvägens FK10,08

    F13 60 M  HEAT 4    
1Sofia Eskilsson -05Hammarby IF8,73Final
2Emma Hjelm -05Motala AIF8,89Final
3Tova Gustafsson -05Istrums SK9,08
4Ebba Svensson -05Spårvägens FK9,28
5Märta Castenfors -05Spårvägens FK9,40
6Ida Kindbom -05Skeninge IK9,76
7Stella Berggren -06Spårvägens FK9,83
8Amilia Eriksson -05KFUM Örebro9,83

    F13 60 M  HEAT 5    
1Livia Tibbling -05Tjalve IF Norrköping8,49Final
2Rut Ahlstrand -05KFUM Örebro9,35
3Maja Särnholm -05KFUM Örebro9,55
4Molly Eriksson -05KFUM Örebro9,56
5Elina Stageklint -05KFUM Örebro9,63
6Lea Mellin -05Spårvägens FK9,91
7Karoline Wijk -06Spårvägens FK9,96
8Madeleine Herlin -06Spårvägens FK10,52

    F13 60 M  HEAT 6    
1Rebecka Hall -05Spårvägens FK9,00
2Elin Rodefors-Simonsson -06KFUM Örebro9,03
3Isabelle Malmborg -05Hässelby SK9,32
4Clara Sundqvist -05Frövi IK9,63
5Sofia Cornelius -05Spårvägens FK10,01
6Charlotte Wigforss -05Spårvägens FK10,12
7Anna Nordquist -05Spårvägens FK10,42
8Saga Gillberg -05KFUM Örebro10,44

    F13 60 M  HEAT 7    
1Elsa Olausson -06IK Wilske8,73Final
2Svea Wikstrand -05IF Hagen8,81Final
3Tilde Adolfsson -05Motala AIF9,03
4Anna Strunke -05Turebergs FK9,05
5Ida Malmborg -05Hässelby SK9,21
6Lisa Ohrt -06Tranås AIF9,56
7Ella Eberhard -05Spårvägens FK9,89
8Lovisa Nihlén -06Spårvägens FK10,32

    F13 60 M  FINAL    
1Livia Tibbling -05Tjalve IF Norrköping8,33
2Ayla Hallberg Hossain -06Turebergs FK8,37
3Lina Ånstad -05Motala AIF8,59
4Elsa Olausson -06IK Wilske8,70
5Svea Wikstrand -05IF Hagen8,73
6Sofia Eskilsson -05Hammarby IF8,77
7Karin Ångman -05IFK Nora8,79
8Emma Hjelm -05Motala AIF9,04

    F13 200 M  HEAT 1    
1Hjördis Bäckman -05IF Linnéa30,95
2Elin Jakobsson -05KFUM Örebro31,63
3Julia Lönn -06Lidköpings IS32,14
4Ebba Wetterberg -05Spårvägens FK37,84

    F13 200 M  HEAT 2    
1Elsa Olausson -06IK Wilske30,56
2Kristelle Grahn -06Spårvägens FK31,90
3Noomi Kihlberg -05KFUM Örebro33,09
4Lovisa Nihlén -06Spårvägens FK37,68

    F13 200 M  HEAT 3    
1Svea Wikstrand -05IF Hagen30,32
2Elina Stageklint -05KFUM Örebro33,07
3Emelie Lundvall-Thomas -05Spårvägens FK36,35
-Ella Eberhard -05Spårvägens FKDQ linje

    F13 200 M  HEAT 4    
1Anna Nordquist -05Spårvägens FK34,01
2Vera Lech -06KFUM Örebro35,17
3Charlotte Wigforss -05Spårvägens FK35,26
4Lilou Moilanen Demargne -06Spårvägens FK35,94

    F13 200 M  HEAT 5    
1Lisa Angerer -05Spårvägens FK32,91
2Lea Mellin -05Spårvägens FK33,66
3Sofia Cornelius -05Spårvägens FK34,01
4Ebba Elfström -05Lidköpings IS34,68

    F13 200 M  HEAT 6    
1Alise Aboltina -06KFUM Örebro31,41
2Anna Liljegren -05Mälarö SOK32,88
3Linn Englebert -05Spårvägens FK32,91
4Stella Berggren -06Spårvägens FK33,78

    F13 200 M  HEAT 7    
1Ebba Svensson -05Spårvägens FK31,56
2Angelina Mogren-Dowding -05Åsbro GoIF31,74
3Elsa Lundborg -06Spårvägens FK32,22
4Märta Castenfors -05Spårvägens FK32,67

    F13 200 M  HEAT 8    
1Tilde Adolfsson -05Motala AIF29,51
2Isabelle Malmborg -05Hässelby SK30,99
3Rebecka Hall -05Spårvägens FK31,07
4Gabriella Gumbricht -05Spårvägens FK31,62

    F13 200 M  HEAT 9    
1Livia Tibbling -05Tjalve IF Norrköping28,34
2Sofia Hasler -05Västerås FK28,39
3Lina Ånstad -05Motala AIF29,65
4Ida Malmborg -05Hässelby SK30,29

    F13 200 M  HEAT 10    
1Rut Ahlstrand -05KFUM Örebro31,73

    F13 200 M  SAMLAD LISTA    
1Livia Tibbling -05Tjalve IF Norrköping28,34
2Sofia Hasler -05Västerås FK28,39
3Tilde Adolfsson -05Motala AIF29,51
4Lina Ånstad -05Motala AIF29,65
5Ida Malmborg -05Hässelby SK30,29
6Svea Wikstrand -05IF Hagen30,32
7Elsa Olausson -06IK Wilske30,56
8Hjördis Bäckman -05IF Linnéa30,95
9Isabelle Malmborg -05Hässelby SK30,99
10Rebecka Hall -05Spårvägens FK31,07
11Alise Aboltina -06KFUM Örebro31,41
12Ebba Svensson -05Spårvägens FK31,56
13Gabriella Gumbricht -05Spårvägens FK31,62
14Elin Jakobsson -05KFUM Örebro31,63
15Rut Ahlstrand -05KFUM Örebro31,73
16Angelina Mogren-Dowding -05Åsbro GoIF31,74
17Kristelle Grahn -06Spårvägens FK31,90
18Julia Lönn -06Lidköpings IS32,14
19Elsa Lundborg -06Spårvägens FK32,22
20Märta Castenfors -05Spårvägens FK32,67
21Anna Liljegren -05Mälarö SOK32,88
22Lisa Angerer -05Spårvägens FK32,91
23Linn Englebert -05Spårvägens FK32,91
24Elina Stageklint -05KFUM Örebro33,07
25Noomi Kihlberg -05KFUM Örebro33,09
26Lea Mellin -05Spårvägens FK33,66
27Stella Berggren -06Spårvägens FK33,78
28Anna Nordquist -05Spårvägens FK34,01
29Sofia Cornelius -05Spårvägens FK34,01
30Ebba Elfström -05Lidköpings IS34,68
31Vera Lech -06KFUM Örebro35,17
32Charlotte Wigforss -05Spårvägens FK35,26
33Lilou Moilanen Demargne -06Spårvägens FK35,94
34Emelie Lundvall-Thomas -05Spårvägens FK36,35
35Lovisa Nihlén -06Spårvägens FK37,68
36Ebba Wetterberg -05Spårvägens FK37,84

    F13 600 M      
1Tilde Adolfsson -05Motala AIF1.48,99
2Lina Ånstad -05Motala AIF1.57,35
3Ida Kindbom -05Skeninge IK1.58,94
4Tova Gustafsson -05Istrums SK2.00,97
5Märta Castenfors -05Spårvägens FK2.01,77
6Alise Aboltina -06KFUM Örebro2.03,02
7Sofia Cornelius -05Spårvägens FK2.08,96
8Lisa Angerer -05Spårvägens FK2.09,73
9Karoline Wijk -06Spårvägens FK2.17,17
10Elsa Josephson -05Spårvägens FK2.17,57
11Ebba Wetterberg -05Spårvägens FK2.18,96
-Lovisa Nihlén -06Spårvägens FKDNF

    F13 HÖJD      
1Angelina Mogren-Dowding -05Åsbro GoIF1,50
2Ida Kindbom -05Skeninge IK1,40
3Emma Hjelm -05Motala AIF1,36
4Tova Gustafsson -05Istrums SK1,36
5Tove Holmberg-Nerman -06IK Westmannia1,32
6Elsa Josephson -05Spårvägens FK1,28
7Kristelle Grahn -06Spårvägens FK1,28
8Ella Eberhard -05Spårvägens FK1,28
9Julia Lönn -06Lidköpings IS1,24
10Malva Axén -05Motala AIF1,24
11Nora Malmgren -05Motala AIF1,20
11Ebba Svensson -05Spårvägens FK1,20
11Märta Castenfors -05Spårvägens FK1,20
14Lea Mellin -05Spårvägens FK1,20
15Linn Englebert -05Spårvägens FK1,20
16Charlotte Wigforss -05Spårvägens FK1,15
17Filippa Nilsson -06Götlunda IF1,10
17Gabriella Gumbricht -05Spårvägens FK1,10
19Tilde Adolfsson -05Motala AIF1,10
Anna Nordquist -05Spårvägens FK0,00


Anna Nordquist
Nora Malmgren
Angelina Mogren-Dowding
Ebba Svensson
Emma Hjelm
Malva Axén
Kristelle Grahn
Julia Lönn
Ida Kindbom
Tilde Adolfsson
Elsa Josephson
Filippa Nilsson
Tove Holmberg-Nerman
Märta Castenfors
Tova Gustafsson
Lea Mellin
Gabriella Gumbricht
Ella Eberhard
Charlotte Wigforss
Linn Englebert
110 115 120 124 128 132 136 140 144 146 148 150 152
-   xxx
-   o   o   xxx
-   -   -   -   o   o   o   o   o   o   xo  xxo xxx
o   o   o   xxx
-   -   o   o   xo  xo  xo  xxx
-   o   o   xxo xxx
-   xo  xo  o   o   xxx
o   o   o   o   x-
-   -   -   o   o   o   o   xo  xxx
xxo x-
o   o   o   o   o   xxx
o   xxx
o   o   o   xo  xxo xo  xxx
o   o   o   xxx
-   o   o   o   o   o   xxo xxx
-   o   xo  xxx
o   xxx
o   o   o   o   xxo xxx
o   xo  xxx
xo  xo  xxo xxx

    F13 STAV      
1Sofia Eskilsson -05Hammarby IF1,90
2=Ida Kindbom -05Skeninge IK1,67
2=Anna Strunke -05Turebergs FK1,67


Ida Kindbom
Anna Strunke
Sofia Eskilsson
157 167 177 190 200
xo  o   xxx
xo  o   xxx
o   o   o   xxo xxx

    F13 TRESTEG ZON      
1Ayla Hallberg Hossain -06Turebergs FK10,09
2Lina Ånstad -05Motala AIF9,94
3Sofia Hasler -05Västerås FK9,44
4Malva Axén -05Motala AIF9,30
5Ida Kindbom -05Skeninge IK9,08
6Emma Hjelm -05Motala AIF9,05
7Kristelle Grahn -06Spårvägens FK8,92
8Ebba Svensson -05Spårvägens FK8,79
9Elsa Olausson -06IK Wilske8,70
10Tilde Adolfsson -05Motala AIF8,70
11Lisa Ohrt -06Tranås AIF8,57
12Ella Eberhard -05Spårvägens FK8,39
13Rebecka Hall -05Spårvägens FK8,21
14Anna Nordquist -05Spårvägens FK8,13
15Thelma Gullberg -05Motala AIF8,09
16Nora Malmgren -05Motala AIF8,06
17Elsa Josephson -05Spårvägens FK8,00
18Hjördis Bäckman -05IF Linnéa7,89
19Julia Ivic -06Spårvägens FK7,87
20Ebba Elfström -05Lidköpings IS7,81
21Karoline Wijk -06Spårvägens FK7,74
22Gabriella Gumbricht -05Spårvägens FK7,45
23Linn Englebert -05Spårvägens FK7,28
24Lilou Moilanen Demargne -06Spårvägens FK6,84
25Stella Berggren -06Spårvägens FK6,37
Anna Strunke -05Turebergs FK0,00

Malva Axén
Ida Kindbom
Emma Hjelm
Hjördis Bäckman
Nora Malmgren
Anna Strunke
Julia Ivic
Anna Nordquist
Ella Eberhard
Sofia Hasler
Elsa Josephson
Gabriella Gumbricht
Lina Ånstad
Ayla Hallberg Hossain
Ebba Elfström
Linn Englebert
Tilde Adolfsson
Elsa Olausson
Lisa Ohrt
Ebba Svensson
Thelma Gullberg
Rebecka Hall
Lilou Moilanen Demargne
Karoline Wijk
Kristelle Grahn
Stella Berggren
 917   910   903   904   930   930
 908   860   886   869   856   889
 881   905   879   887   890   894
   x   789     -
 787   794   806
   x     -     -
 787   743   750
 813   812   791
 839     x     x
 926   942   938   901   932   944
 800   688   794
 725   745     x
 993     x   994   985   966   974
1009   967     x   984   991   997
 779   768   781
 728     x     x
 841   850   870
 863   870   860
 854   857   852
 873   878   795   791   874   879
 783   809   792
 821   820   734
 684   642     x
 774   773   754
 892   882   871   878   874     x
 637     x     x

    F13 KULA 2,0      
1Anna Strunke -05Turebergs FK11,29
2Malva Axén -05Motala AIF11,24
3Sofia Hasler -05Västerås FK10,80
4Sofia Eskilsson -05Hammarby IF10,11
5Julia Ivic -06Spårvägens FK9,68
6Emilia Öster -05KFUM Örebro8,73
7Ida Kindbom -05Skeninge IK8,72
8Emma Hjelm -05Motala AIF8,32
9Ella Eberhard -05Spårvägens FK7,74
10Tilde Adolfsson -05Motala AIF7,67
11Tove Holmberg-Nerman -06IK Westmannia7,63
12Lina Ånstad -05Motala AIF7,57
13Ebba Svensson -05Spårvägens FK7,52
14Nora Malmgren -05Motala AIF7,39
15Filippa Nilsson -06Götlunda IF6,80
16Thelma Gullberg -05Motala AIF6,78
17Svea Wikstrand -05IF Hagen6,77
18Karoline Wijk -06Spårvägens FK6,76
19Ayla Hallberg Hossain -06Turebergs FK6,69
20Stella Önander -06KFUM Örebro6,58
21Clara Sundqvist -05Frövi IK6,45
22Ida Larsson -06KFUM Örebro6,40
23Alma Sandberg -05KFUM Örebro6,24
24Madeleine Herlin -06Spårvägens FK6,16
25Patricia Forsberg -06Falköpings AIK5,64
26Ida Andersson -05IF Hagen5,58
27Kristelle Grahn -06Spårvägens FK5,58
28Linn Englebert -05Spårvägens FK5,49
29Ilona Isho -05IF Hagen4,98
30Ebba Wetterberg -05Spårvägens FK4,75
31Lilou Moilanen Demargne -06Spårvägens FK4,42

Nora Malmgren
Linn Englebert
Malva Axén
Svea Wikstrand
Thelma Gullberg
Ebba Wetterberg
Ida Kindbom
Filippa Nilsson
Anna Strunke
Alma Sandberg
Lilou Moilanen Demargne
Stella Önander
Karoline Wijk
Ebba Svensson
Tove Holmberg-Nerman
Madeleine Herlin
Ida Andersson
Julia Ivic
Tilde Adolfsson
Ayla Hallberg Hossain
Clara Sundqvist
Patricia Forsberg
Ida Larsson
Sofia Hasler
Lina Ånstad
Ella Eberhard
Emma Hjelm
Ilona Isho
Sofia Eskilsson
Kristelle Grahn
Emilia Öster
 739   738   717
 484   548   549
1052   986     x  1094  1028  1124
 677   656   528
 678   675   614
 475   418     x
 823   872   869   862   799   835
 657   643   680
1129  1125  1058  1023  1027  1040
 624   591   582
 442     x   429
 658   644   643
 667   676     x
 752   689   719
 715   723   763
 616     x     x
 545   542   558
   x   870   932     x   819   968
 767   711   748
   x   567   669
 593   621   645
 548   564   527
 570   640   524
   x  1029  1007  1080     x   943
 757   754   654
 774   729   719
 819   804   751   756   724   832
   x   498     x
 928   902  1011   947   930  1002
   x   495   558
 780   811   788   786   832   873

    F11 60 M  HEAT 1    
1Therese Pettersson -07Lidköpings IS9,18Final
2Ellen Bäckström -07Istrums SK9,53Final
3Sofia Svenberg -07Spårvägens FK9,92
4Elin Runemar -07Täby IS9,95
5Siri Karlström -07Skeninge IK9,96
6Noomi Ericsson -07IFK Nora10,47
7Ebba Rickardsson -07Lidköpings IS12,46
-Lova Rodesten -07KFUM ÖrebroDNS

    F11 60 M  HEAT 2    
1Sigrid Floréus -07IF Skade9,69Final
2Olivia Okara -07KFUM Örebro9,77Final
3Moa Kindbom -07Skeninge IK9,89Final
4Felicia Ehlin -07Stocksäters IF10,47
5Alice Lundström -07Stocksäters IF10,48
6Signe Spännar -07IFK Nora10,59
7Sofia Berndt -07KFUM Örebro10,80
8Sowda Maslah Abdi -07IFK Nora12,14

    F11 60 M  HEAT 3    
1Isolde Nilsson -07IK Westmannia9,14Final
2Tuva Frih -07Åsbro GoIF9,36Final
3Ella Friberg -07Lidköpings IS9,92
4Julia Karlsson -07Fjugesta IF10,01
5Klara Sandberg -07KFUM Örebro10,30
6Ella Dalkvist -07KFUM Örebro10,41
7Elin Lundqvist Person -07IFK Nora11,67
8Meja Ljung -07Spårvägens FK11,98

    F11 60 M  HEAT 4    
1Kayla Collin -07Åsbro GoIF9,29Final
2Elsa Unger -07IF Linnéa10,05
3Klara Rickardsson -07Lidköpings IS10,07
4Jonna Häggström -07KFUM Örebro10,58
5Flora Bergqvist -07KFUM Örebro10,60
6Elise Kastalli -07Spårvägens FK10,68
7Iris Svensson -07Glanshammars IF11,34
-Tove Eskilsson -07Österhaninge IFDNS

    F11 60 M  FINAL    
1Kayla Collin -07Åsbro GoIF9,04
2Isolde Nilsson -07IK Westmannia9,12
3Therese Pettersson -07Lidköpings IS9,14
4Ellen Bäckström -07Istrums SK9,33
5Tuva Frih -07Åsbro GoIF9,39
6Sigrid Floréus -07IF Skade9,65
7Olivia Okara -07KFUM Örebro9,77
8Moa Kindbom -07Skeninge IK10,03

    F11 200 M  HEAT 1    
1Ella Friberg -07Lidköpings IS34,79
2Felicia Ehlin -07Stocksäters IF35,89
-Lova Rodesten -07KFUM ÖrebroDNS

    F11 200 M  HEAT 2    
1Jonna Berlin -07KFUM Örebro35,76
2Noomi Ericsson -07IFK Nora37,69
3Ebba Rickardsson -07Lidköpings IS44,25

    F11 200 M  HEAT 3    
1Olivia Okara -07KFUM Örebro32,41
2Wilma Larsson -07KFUM Örebro33,96
3Klara Rickardsson -07Lidköpings IS34,95
4Elsa Unger -07IF Linnéa35,54

    F11 200 M  HEAT 4    
1Sigrid Floréus -07IF Skade33,91
2Elin Runemar -07Täby IS34,58
3Sofia Svenberg -07Spårvägens FK34,81
4Alice Lundström -07Stocksäters IF35,60

    F11 200 M  HEAT 5    
1Kayla Collin -07Åsbro GoIF30,73
2Isolde Nilsson -07IK Westmannia31,29
3Tuva Frih -07Åsbro GoIF31,56
4Therese Pettersson -07Lidköpings IS31,57

    F11 200 M  SAMLAD LISTA    
1Kayla Collin -07Åsbro GoIF30,73
2Isolde Nilsson -07IK Westmannia31,29
3Tuva Frih -07Åsbro GoIF31,56
4Therese Pettersson -07Lidköpings IS31,57
5Olivia Okara -07KFUM Örebro32,41
6Sigrid Floréus -07IF Skade33,91
7Wilma Larsson -07KFUM Örebro33,96
8Elin Runemar -07Täby IS34,58
9Ella Friberg -07Lidköpings IS34,79
10Sofia Svenberg -07Spårvägens FK34,81
11Klara Rickardsson -07Lidköpings IS34,95
12Elsa Unger -07IF Linnéa35,54
13Alice Lundström -07Stocksäters IF35,60
14Jonna Berlin -07KFUM Örebro35,76
15Felicia Ehlin -07Stocksäters IF35,89
16Noomi Ericsson -07IFK Nora37,69
17Ebba Rickardsson -07Lidköpings IS44,25

    F11 600 M      
1Moa Kindbom -07Skeninge IK1.59,17
2Tuva Frih -07Åsbro GoIF1.59,43
3Siri Karlström -07Skeninge IK2.07,66
4Isolde Nilsson -07IK Westmannia2.11,49
5Olivia Sjöholm -07KFUM Örebro2.12,15
6Sofia Svenberg -07Spårvägens FK2.18,94
7Alice Lundström -07Stocksäters IF2.19,49
8Klara Rickardsson -07Lidköpings IS2.20,76
9Felicia Ehlin -07Stocksäters IF2.32,41
-Olivia Okara -07KFUM ÖrebroDNF

    F11 HÖJD      
1Kayla Collin -07Åsbro GoIF1,28
2Olivia Sjöholm -07KFUM Örebro1,28
3Moa Kindbom -07Skeninge IK1,20
4Sigrid Floréus -07IF Skade1,16
5Lillie Kron -07Åsbro GoIF1,12
6Ella Friberg -07Lidköpings IS1,08
7Sofia Svenberg -07Spårvägens FK1,04
8Siri Karlström -07Skeninge IK1,00
9Iris Svensson -07Glanshammars IF1,00
10Noomi Ericsson -07IFK Nora1,00
11Elise Kastalli -07Spårvägens FK0,95
-Meja Ljung -07Spårvägens FK0,00


Moa Kindbom
Elise Kastalli
Siri Karlström
Olivia Sjöholm
Kayla Collin
Iris Svensson
Sofia Svenberg
Noomi Ericsson
Lillie Kron
Ella Friberg
Sigrid Floréus
Meja Ljung
95  100 104 108 112 116 120 124 128 131
-   -   o   o   xo  o   o   xxx
o   xxx
o   o   xxx
-   -   xxo o   xo  o   o   o   xo  xxx
-   o   o   o   o   xo  o   o   o   xxx
o   xo  xxx
o   xo  o   xxx
o   xxo xxx
o   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   xxx
o   o   xo  o   o   xo  xxx
x-

    F11 LÄNGD ZON      
1Therese Pettersson -07Lidköpings IS4,24
2Tuva Frih -07Åsbro GoIF4,03
3Ellen Bäckström -07Istrums SK3,97
4Olivia Okara -07KFUM Örebro3,82
5Moa Kindbom -07Skeninge IK3,75
6Siri Karlström -07Skeninge IK3,66
7Sofia Svenberg -07Spårvägens FK3,60
8Lillie Kron -07Åsbro GoIF3,55
9Ella Friberg -07Lidköpings IS3,49
10Wilma Larsson -07KFUM Örebro3,48
11Olivia Sjöholm -07KFUM Örebro3,47
12Julia Karlsson -07Fjugesta IF3,34
13Noomi Ericsson -07IFK Nora3,34
14Sigrid Floréus -07IF Skade3,28
15Ella Dalkvist -07KFUM Örebro3,25
16Jonna Häggström -07KFUM Örebro3,20
17Klara Rickardsson -07Lidköpings IS3,09
18Nova Samuelsson -07KFUM Örebro3,09
19Signe Spännar -07IFK Nora3,08
20Elsa Rosmark -07KFUM Örebro3,03
21Lova Rodesten -07KFUM Örebro2,99
22Klara Sandberg -07KFUM Örebro2,95
23Sofia Berndt -07KFUM Örebro2,94
24Saga Larsson -07KFUM Örebro2,91
25Elise Kastalli -07Spårvägens FK2,87
26Iris Svensson -07Glanshammars IF2,84
27Wilma Larsson -071206KFUM Örebro2,75
28Tove Eskilsson -07Österhaninge IF2,69
29Sowda Maslah Abdi -07IFK Nora2,64
30Filippa Mäkinen -07KFUM Örebro2,46
31Meja Ljung -07Spårvägens FK2,45
32Ebba Rickardsson -07Lidköpings IS2,23

Julia Karlsson
Ebba Rickardsson
Sowda Maslah Abdi
Sigrid Floréus
Nova Samuelsson
Siri Karlström
Moa Kindbom
Noomi Ericsson
Meja Ljung
Wilma Larsson
Ellen Bäckström
Saga Larsson
Tove Eskilsson
Lillie Kron
Sofia Svenberg
Jonna Häggström
Elise Kastalli
Klara Rickardsson
Therese Pettersson
Ella Friberg
Filippa Mäkinen
Olivia Okara
Ella Dalkvist
Iris Svensson
Lova Rodesten
Sofia Berndt
Signe Spännar
Klara Sandberg
Tuva Frih
Elsa Rosmark
Olivia Sjöholm
Wilma Larsson1206
 334   333   332
 223   213   218
 241   264   234
 327   328   327
 309   282   265
 366   354   350   356   361   340
 371   353   364   375   374   365
 334   309   324
 216   245   215
 348     x   327
 376   383   378   355   375   397
 269   291   290
   x   269   248
 349   346   346   332   342   355
 360   347   332   322   349   332
 317   318   320
 271   248   287
 298   290   309
 424   401   409   412   412   422
 349   336   316
 241   230   246
 380   365   361   380   374   382
 311   325     x
 253   278   284
 299   285     -
 278   294   293
 294   301   308
 295   279   289
 390   398   403   390   386   280
 299   284   303
 347   334   339
 273   272   275

    F11 KULA 2,0      
1Elin Runemar -07Täby IS7,20
2Julia Karlsson -07Fjugesta IF7,19
3Siri Karlström -07Skeninge IK6,74
4Olivia Sjöholm -07KFUM Örebro6,62
5Lillie Kron -07Åsbro GoIF6,59
6Sigrid Floréus -07IF Skade6,31
7Noomi Ericsson -07IFK Nora6,05
8Flora Bergqvist -07KFUM Örebro5,74
9Ewelina Ask -07KFUM Örebro5,52
10Tove Eskilsson -07Österhaninge IF5,41
11Ellen Bäckström -07Istrums SK5,27
12Sofia Berndt -07KFUM Örebro5,24
13Nova Andersson -07IF Hagen5,20
14Lova Rodesten -07KFUM Örebro4,99
15Elin Lundqvist Person -07IFK Nora3,96
16Filippa Mäkinen -07KFUM Örebro3,81
17Ebba Rickardsson -07Lidköpings IS3,32

Filippa Mäkinen
Julia Karlsson
Flora Bergqvist
Lova Rodesten
Sofia Berndt
Elin Runemar
Ewelina Ask
Ellen Bäckström
Ebba Rickardsson
Elin Lundqvist Person
Nova Andersson
Olivia Sjöholm
Lillie Kron
Tove Eskilsson
Sigrid Floréus
Siri Karlström
Noomi Ericsson
 307   342   381
   x   680   621   616   719   718
 481   544   574   533   446   495
 499   439     x
 524   450   493
 646   720   655   670   698   625
 551   551   552
 500   520   527
 286   332   304
   x   396   371
 519   520   477
 590   613   608   632   662   609
 603   657   624   659   618   532
 522   541   488
 511   604   606   563   557   631
 645   598   587   666   629   674
 575     x   600   550   605   588

    F10 60 M  HEAT 1    
1Nike Tibbling -08Tjalve IF Norrköping9,71Final
2Amelie Widegren -08KFUM Örebro10,31Final
3Maja Östby -08KFUM Örebro10,54
4Stella Hansson -08KFUM Örebro10,67
5Nora Gillberg -08KFUM Örebro10,72
6Elwira Englund -08Stocksäters IF11,30
7Jonna Erlandsson -08IFK Nora11,39

    F10 60 M  HEAT 2    
1Nathalie Wiman Ahlstedt -08IF Göta Karlstad9,79Final
2Cornelia Berg -08KFUM Örebro10,37Final
3Linnea Friström -08KFUM Örebro10,49
4Stella Lambertsson -08Karlskoga FIF10,60
5Doris Blomqvist -08Åsbro GoIF10,76
6Hannah Stenfelt -08KFUM Örebro10,97
7Linnea Ekström -08Wedevågs IF11,32

    F10 60 M  HEAT 3    
1Svea Victorén -08KFUM Örebro9,73Final
2Wilma Wessman -08Frövi IK9,96Final
3Wilma Tagesson -08KFUM Örebro10,00Final
4Miranda Koubek -08Stocksäters IF10,02Final
5Alva Sundqvist -08Frövi IK10,58
6Agnes Claesson -08Stocksäters IF12,07

    F10 60 M  FINAL    
1Nike Tibbling -08Tjalve IF Norrköping9,70
2Svea Victorén -08KFUM Örebro9,82
3Wilma Wessman -08Frövi IK9,84
4Nathalie Wiman Ahlstedt -08IF Göta Karlstad9,85
5Miranda Koubek -08Stocksäters IF10,06
6Amelie Widegren -08KFUM Örebro10,15
7Wilma Tagesson -08KFUM Örebro10,24
8Cornelia Berg -08KFUM Örebro10,48

    F10 200 M  HEAT 1    
1Doris Blomqvist -08Åsbro GoIF38,54
2Linnea Ekström -08Wedevågs IF39,13
3Alva Sundqvist -08Frövi IK39,15

    F10 200 M  HEAT 2    
1Linnea Friström -08KFUM Örebro36,68
2Stella Lambertsson -08Karlskoga FIF38,13
-Hannah Stenfelt -08KFUM ÖrebroDQ linje
-Maja Östby -08KFUM ÖrebroDQ linje

    F10 200 M  HEAT 3    
1Wilma Tagesson -08KFUM Örebro34,35
2Miranda Koubek -08Stocksäters IF34,67
3Cornelia Berg -08KFUM Örebro35,61
4Amelie Widegren -08KFUM Örebro35,81

    F10 200 M  HEAT 4    
1Wilma Wessman -08Frövi IK32,60
2Svea Victorén -08KFUM Örebro33,90
3Frida Arenvang -08Wedevågs IF33,95
4Nike Tibbling -08Tjalve IF Norrköping34,23

    F10 200 M  SAMLAD LISTA    
1Wilma Wessman -08Frövi IK32,60
2Svea Victorén -08KFUM Örebro33,90
3Frida Arenvang -08Wedevågs IF33,95
4Nike Tibbling -08Tjalve IF Norrköping34,23
5Wilma Tagesson -08KFUM Örebro34,35
6Miranda Koubek -08Stocksäters IF34,67
7Cornelia Berg -08KFUM Örebro35,61
8Amelie Widegren -08KFUM Örebro35,81
9Linnea Friström -08KFUM Örebro36,68
10Stella Lambertsson -08Karlskoga FIF38,13
11Doris Blomqvist -08Åsbro GoIF38,54
12Linnea Ekström -08Wedevågs IF39,13
13Alva Sundqvist -08Frövi IK39,15

    F10 600 M      
1Frida Arenvang -08Wedevågs IF2.08,90
2Tilda Granevald -08IF Göta Karlstad2.11,60
3Miranda Koubek -08Stocksäters IF2.15,50
4Amelie Widegren -08KFUM Örebro2.21,20
5Doris Blomqvist -08Åsbro GoIF2.23,26
6Hannah Stenfelt -08KFUM Örebro2.24,65

    F10 HÖJD      
1Nathalie Wiman Ahlstedt -08IF Göta Karlstad1,29
2Wilma Wessman -08Frövi IK1,15
3Alva Sundqvist -08Frövi IK1,07
4Stella Lambertsson -08Karlskoga FIF1,07
5Alexandra Fernberg -08IK Westmannia1,03


Stella Lambertsson
Wilma Wessman
Alexandra Fernberg
Alva Sundqvist
Nathalie Wiman Ahlstedt
85  90  95  99  103 107 111 115 119 122 125 127 129 131
xo  o   o   o   xo  o   xxx
-   -   o   o   o   o   o   xo  xxx
-   -   o   o   o   xxx
-   o   o   o   o   o   xxx
-   -   -   o   o   o   o   o   o   o   o   xo  xo  xxx

    F10 LÄNGD ZON      
1Nike Tibbling -08Tjalve IF Norrköping3,66
2Nathalie Wiman Ahlstedt -08IF Göta Karlstad3,64
3Wilma Wessman -08Frövi IK3,54
4Amelie Widegren -08KFUM Örebro3,51
5Wilma Tagesson -08KFUM Örebro3,44
6Stella Hansson -08KFUM Örebro3,33
7Alva Sundqvist -08Frövi IK3,29
8Stella Lambertsson -08Karlskoga FIF3,21
9Cornelia Berg -08KFUM Örebro3,19
10Linnea Ekström -08Wedevågs IF3,15
11Linnea Friström -08KFUM Örebro3,11
12Nora Gillberg -08KFUM Örebro3,01
13Doris Blomqvist -08Åsbro GoIF2,78

Wilma Tagesson
Doris Blomqvist
Linnea Friström
Nora Gillberg
Stella Hansson
Wilma Wessman
Stella Lambertsson
Nike Tibbling
Cornelia Berg
Alva Sundqvist
Linnea Ekström
Amelie Widegren
Nathalie Wiman Ahlstedt
 315   340   335   327   333   344
 278     x     x
 303   291   311
   x   301   300
   x   316   321   292   333   327
 354   327   349   344   348   173
 321   269   320     x     x   299
 350   352   359   365   365   366
 319   288   301
 329   326   320   329   315   309
 306   315   300
 314   332   351   338   333   344
 340   357   358   364   362   360

    F10 KULA 2,0      
1Nathalie Wiman Ahlstedt -08IF Göta Karlstad6,63
2Linnea Ekström -08Wedevågs IF6,26
3Wilma Tagesson -08KFUM Örebro5,59
4Svea Victorén -08KFUM Örebro5,41
5Nike Tibbling -08Tjalve IF Norrköping5,26
6Alva Sundqvist -08Frövi IK5,10
7Stella Lambertsson -08Karlskoga FIF4,92
8Wilma Wessman -08Frövi IK4,47

Nathalie Wiman Ahlstedt
Wilma Wessman
Svea Victorén
Stella Lambertsson
Nike Tibbling
Wilma Tagesson
Linnea Ekström
Alva Sundqvist
   x   596   625   568   606   663
 383   392   447   422   412   447
 465   456   541   486   464   448
 448   419   457   492   472     x
 417   460   487   485   474   526
 537   553   549   559   510   557
 617   608   626   591   602   615
 486   497   495   510   507   457

    F9 60 M  HEAT 1    
1Alice Andershed -09KFUM Örebro10,37Final
2Thalea S. -09Karlskoga FIF10,68
3Tuvalie Medberg -09KFUM Örebro10,88
4Vendela Dekreon -09Eskilstuna FI11,58
5Astrid Olofsson -09KFUM Örebro11,71
6Olivia Berg -09KFUM Örebro11,92
7Ellen Mannby Larsson -09KFUM Örebro12,53

    F9 60 M  HEAT 2    
1Siri Frisk -09IF Göta Karlstad10,49Final
2Leia Kjellbom -09KFUM Örebro10,65Final
3Maja Bernhult -09Thorengruppen TFC10,88
4Filippa Smedstad -10KFUM Örebro11,05
5Milla Svensson -09Glanshammars IF11,21
6Corinne Käll -10Glanshammars IF13,28
-Meja Nilsson -10Åsbro GoIFDNS

    F9 60 M  HEAT 3    
1Troja Lövkvist -09Åsbro GoIF10,29Final
2Alice Schönborg -09IK Wilske10,30Final
3Ester Kihlberg -09KFUM Örebro11,01
4Alva Lilja -09Glanshammars IF11,10
5Nora Göhl -09KFUM Örebro11,83
6Ellen Axelsson -09IFK Nora12,05
7Elvira Karlström -09Skeninge IK12,16

    F9 60 M  HEAT 4    
1Rebecka Albinsson -09Karlskoga FIF10,32Final
2Lowa Törnqvist -09Åsbro GoIF10,52Final
3Lovisa Edlund -09Glanshammars IF11,19
4Ella Strunke -10Turebergs FK11,25
5Julia Eriksson -09KFUM Örebro11,93
6Edith Lunander -10Glanshammars IF12,11
7Isola Bleckert -10KFUM Örebro12,52

    F9 60 M  HEAT 5    
1Lisa Liljegren -09Mälarö SOK11,02
2Lovis Brunström -09IFK Nora11,26
3Chanelle Falck -09KFUM Örebro11,40
4Astrid Rodesten -10KFUM Örebro12,02
5Ellen Brikell -09KFUM Örebro12,22
6Thilda Zetterberg -09KFUM Örebro12,46
7Sara Jakobsson -09KFUM Örebro13,01

    F9 60 M  HEAT 6    
1My Olsson -09IF Göta Karlstad9,66Final
2Ida Standar -09Åsbro GoIF11,06
3Leonie Käll -09Glanshammars IF11,11
4Elin Törnqvist -10Åsbro GoIF11,17
5Josefine Strand -09KFUM Örebro11,43
6Jonna Berndt -09KFUM Örebro11,89
7Emma Sandberg -09Glanshammars IF13,92

    F9 60 M  FINAL    
1My Olsson -09IF Göta Karlstad9,76
2Alice Schönborg -09IK Wilske10,08
3Rebecka Albinsson -09Karlskoga FIF10,36
4Alice Andershed -09KFUM Örebro10,37
5Troja Lövkvist -09Åsbro GoIF10,40
6Lowa Törnqvist -09Åsbro GoIF10,56
7Siri Frisk -09IF Göta Karlstad10,72
8Leia Kjellbom -09KFUM Örebro10,77

    F9 600 M      
1My Olsson -09IF Göta Karlstad2.09,92
2Alice Schönborg -09IK Wilske2.09,99
3Agnes Egeryd -10KFUM Örebro2.18,56
4Zelda Lukic -09Västerås FK2.24,07
5Rebecka Albinsson -09Karlskoga FIF2.25,47
6Astrid Olofsson -09KFUM Örebro2.28,13
7Maja Bernhult -09Thorengruppen TFC2.28,14
8Siri Frisk -09IF Göta Karlstad2.37,35
9Ester Kihlberg -09KFUM Örebro2.38,06
10Elvira Karlström -09Skeninge IK2.40,87

    F9 HÖJD      
1My Olsson -09IF Göta Karlstad1,23
2Siri Frisk -09IF Göta Karlstad1,06
3Thalea S. -09Karlskoga FIF1,02
4Klara Rönnbäck -09KFUM Örebro1,02
5Ebba Niemelä -09Glanshammars IF0,98
6Alice Schönborg -09IK Wilske0,98
7Astrid Olofsson -09KFUM Örebro0,98
8Ida Standar -09Åsbro GoIF0,98
9Troja Lövkvist -09Åsbro GoIF0,94
9Milla Svensson -09Glanshammars IF0,94
11Lovisa Edlund -09Glanshammars IF0,90
12Ella Strunke -10Turebergs FK0,85
12Lowa Törnqvist -09Åsbro GoIF0,85
14Olivia Berg -09KFUM Örebro0,85
15Meja Nilsson -10Åsbro GoIF0,85
16Elin Törnqvist -10Åsbro GoIF0,80
17Vendela Dekreon -09Eskilstuna FI0,80
18Leonie Käll -09Glanshammars IF0,75


Troja Lövkvist
Meja Nilsson
Milla Svensson
Elin Törnqvist
Klara Rönnbäck
Leonie Käll
Lovisa Edlund
Alice Schönborg
Ebba Niemelä
Thalea S.
Ida Standar
Ella Strunke
Olivia Berg
Siri Frisk
Vendela Dekreon
Astrid Olofsson
My Olsson
Lowa Törnqvist
75  80  85  90  94  98  102 106 110 113 115 117 121 123
-   o   o   xxo xxo xxx
-   xxo xxo xxx
o   o   o   xxo xxo xxx
-   o   xx-
-   o   o   o   xo  xo  o   xxx
o   xxx
o   o   o   o   xxx
-   o   o   o   xo  o   xxx
o   o   o   o   o   o   xxx
-   -   o   o   xo  o   o   xxx
-   o   o   o   o   xxo xxx
-   o   o   xxx
o   o   xo  xxx
-   -   o   o   o   o   xxo o   xxx
xo  xo  xxx
-   o   o   xo  xo  xo  xxx
-   -   o   o   o   o   o   o   o   o   o   xo  o   xo
-   o   o   xxx

    F9 LÄNGD ZON      
1My Olsson -09IF Göta Karlstad3,68
2Rebecka Albinsson -09Karlskoga FIF3,25
3Siri Frisk -09IF Göta Karlstad3,17
4Alice Schönborg -09IK Wilske3,16
5Freja Wilén -09KFUM Örebro3,15
6Ester Kihlberg -09KFUM Örebro3,07
7Alice Andershed -09KFUM Örebro3,04
8Thalea S. -09Karlskoga FIF2,99
9Klara Rönnbäck -09KFUM Örebro2,93
10Alva Lilja -09Glanshammars IF2,92
11Tuvalie Medberg -09KFUM Örebro2,92
12Lowa Törnqvist -09Åsbro GoIF2,89
13Maja Bernhult -09Thorengruppen TFC2,84
14Lisa Liljegren -09Mälarö SOK2,84
15Ida Standar -09Åsbro GoIF2,82
16Milla Svensson -09Glanshammars IF2,80
17Elvira Karlström -09Skeninge IK2,74
18Leonie Käll -09Glanshammars IF2,71
19Filippa Smedstad -10KFUM Örebro2,67
20Elin Törnqvist -10Åsbro GoIF2,67
21Troja Lövkvist -09Åsbro GoIF2,66
22Ebba Niemelä -09Glanshammars IF2,65
23Agnes Egeryd -10KFUM Örebro2,58
24Olivia Berg -09KFUM Örebro2,57
25Zelda Lukic -09Västerås FK2,56
26Astrid Rodesten -10KFUM Örebro2,52
27Thilda Zetterberg -09KFUM Örebro2,51
28Nora Göhl -09KFUM Örebro2,44
29Alma Pantzar -09KFUM Örebro2,34
30Ellen Mannby Larsson -09KFUM Örebro2,28
31Julia Eriksson -09KFUM Örebro2,12
32Isola Bleckert -10KFUM Örebro2,09
33Corinne Käll -10Glanshammars IF1,96
34Emma Sandberg -09Glanshammars IF1,95
-Meja Nilsson -10Åsbro GoIF0,00

Klara Rönnbäck
Ida Standar
Alice Schönborg
Lowa Törnqvist
Julia Eriksson
Milla Svensson
Olivia Berg
Alva Lilja
Elin Törnqvist
Siri Frisk
Tuvalie Medberg
Freja Wilén
Isola Bleckert
Zelda Lukic
Emma Sandberg
Leonie Käll
Lisa Liljegren
Elvira Karlström
Rebecka Albinsson
Nora Göhl
Alma Pantzar
Maja Bernhult
Ester Kihlberg
Meja Nilsson
Agnes Egeryd
Troja Lövkvist
Ellen Mannby Larsson
Filippa Smedstad
Thalea S.
Corinne Käll
Alice Andershed
Astrid Rodesten
My Olsson
Ebba Niemelä
Thilda Zetterberg
 291   293   270
 282   275   272
 219   316   279   310   288     x
 276   289     x
 212   210   209
 271   280   261
 257   254   240
 274   279   292
 227   244   267
 317   302   300   311   314   287
 292   272   264
 300   288   295   315     x   297
   x   209   170
 256   252   253
 195   191   185
 267   246   271
 284   271   270
 274   240   257
 320   305   315   305   323   325
   x     x   244
 234   213   211
 284   267   279
 299   279   288   304   307   299
   x     x     x
 239   237   258
 266   262   238
 228   194   206
 259   250   267
 266   281   299   283   290   299
 196   196   182
 287   269   304   283   287   293
 223   217   252
 368   363   360   359   359   341
 265   259   256
 246   251   251

    F9 KULA 2,0      
1Thalea S. -09Karlskoga FIF5,11
2Vendela Dekreon -09Eskilstuna FI5,02
3Ebba Niemelä -09Glanshammars IF4,91
4Chanelle Falck -09KFUM Örebro4,80
5Alma Pantzar -09KFUM Örebro4,42
6Rebecka Albinsson -09Karlskoga FIF4,34
7Siri Frisk -09IF Göta Karlstad4,26
8Alva Lilja -09Glanshammars IF4,17
9Lovisa Edlund -09Glanshammars IF4,03
10Jonna Berndt -09KFUM Örebro4,00
11My Olsson -09IF Göta Karlstad3,90
12Klara Rönnbäck -09KFUM Örebro3,61
13Emma Sandberg -09Glanshammars IF3,61
14Elvira Karlström -09Skeninge IK3,46
15Ella Strunke -10Turebergs FK3,35
16Lowa Törnqvist -09Åsbro GoIF3,27
17Josefine Strand -09KFUM Örebro3,16
18Edith Lunander -10Glanshammars IF2,44
Lisa Liljegren -09Mälarö SOK0,00

Alva Lilja
Lovisa Edlund
Siri Frisk
Rebecka Albinsson
Ebba Niemelä
Ella Strunke
Elvira Karlström
Alma Pantzar
Thalea S.
Lowa Törnqvist
Jonna Berndt
Josefine Strand
Klara Rönnbäck
My Olsson
Chanelle Falck
Vendela Dekreon
Lisa Liljegren
Emma Sandberg
Edith Lunander
 387   412   406   417   389   369
 327   403   352
 426   355   383   410   387   420
 366   434   433   398   338   429
 467   446     x   406   491   480
 334     x   335
 233   311   346
 392   442   370   407   399   408
 431   468   480   511   483   473
   x   327   211
 382   400   393
 244   316   261
 332   359   361
 355   390   387
 411   480   440   386   423   419
 499   464   470   502   459   436
   x     x     x
 337   285   361
 216   213   244

  Resultatlistan skapad av Windathletics friidrottsprogram