Startlista Triumfglasspelen 26 nov 2016

  Uppdaterad 25 nov kl 11.30
 
  MÄN 60 M 13.00
44 Thomas Jönsson -65 Gefle IF
73 Krzysztof Furmaniuk -48 Hellas FK
95 Erik Henrysson -79 IFK Nora
122 Linus Johansson -03 IK Wilske

  MÄN 200 M 14.55
44 Thomas Jönsson -65 Gefle IF
73 Krzysztof Furmaniuk -48 Hellas FK
102 Rodney Hundermark -69 IFK Nora
332 Hans Widström -53 Stocksäters IF

  MÄN 1000 M 16.55
79 Karl-Martin Nordling -77 IF Göta Karlstad
80 Magnus Thorstensson -77 IF Göta Karlstad
82 Anders Magnusson -71 IF Hagen
86 Heshlu Andemariam -97 IF Start
102 Rodney Hundermark -69 IFK Nora
119 Albin Alsiö -99 IK Wilske
204 Jack Karlsson -99 KFUM Örebro
210 Jonathan Gustavsson -99 KFUM Örebro
219 Lars Lundegård -65 KFUM Örebro
235 Martin Regborn -92 KFUM Örebro
267 Hamid Ali -99 KFUM Örebro
268 Thomas Chaillou -85 KFUM Örebro
277 William Fransson -96 KFUM Örebro
280 William Wickholm -98 KFUM Örebro
298 Viktor Johansson -90 LK Gränslöst
316 Sture Åhs -56 Roma IF
337 Michael Welday -99 Stocksäters IF
373 Arvid Berglund -91 Tranås AIF

  MÄN HÖJD 17.30
75 Carl-Ludvig Patriksson -98 Hälle IF
76 Edwin Pakiam -00 Hälle IF
124 Simon Wiklund -99 IK Wilske
323 Nils Havsmon -99 SOK Träff

  MÄN STAV

  MÄN TRESTEG

  MÄN KULA 12.35
191 Fredrik Roos -77 KFUM Örebro

  P17 60 M 12.25
40 Oscar Persson -01 Frövi IK
132 Albin Melin -00 Katrineholms SK
216 Karl Hällgren -01 KFUM Örebro
249 Rasmus Hugosson -01 KFUM Örebro
380 Philip Stömne -00 Valbo AIF
396 Viktor Karlsson -00 Wedevågs IF

  P17 200 M 15.00
40 Oscar Persson -01 Frövi IK
100 Muhammed Hassan -00 IFK Nora
132 Albin Melin -00 Katrineholms SK
216 Karl Hällgren -01 KFUM Örebro
249 Rasmus Hugosson -01 KFUM Örebro

  P17 1000 M 16.55
100 Muhammed Hassan -00 IFK Nora
141 Alexander Larsson -00 KFUM Örebro
150 Amin Abdirahman -00 KFUM Örebro
205 Jack Tranderyd -00 KFUM Örebro
208 Johan Alpberg -01 KFUM Örebro
238 Melker Forsberg -01 KFUM Örebro
247 Olle Tyrsmo -00 KFUM Örebro
364 Wilhelm Bergentz -02 Thoren Track&Field
372 Simon Hjortmark -00 Tjalve IF
424 Axel Vang Christensen -04 FIF Hillerød Atletik
430 Emil Magnell-Millán -01 Tjalve IF

  P17 STAV

  P17 TRESTEG 14.05
40 Oscar Persson -01 Frövi IK
132 Albin Melin -00 Katrineholms SK
216 Karl Hällgren -01 KFUM Örebro
396 Viktor Karlsson -00 Wedevågs IF

  P17 KULA 5,0 12.35
87 Lucas Stjärnfelt -01 IF Åland
132 Albin Melin -00 Katrineholms SK
380 Philip Stömne -00 Valbo AIF
396 Viktor Karlsson -00 Wedevågs IF

  P15 60 M 12.15
89 Simon Stjärnfelt -02 IF Åland
92 Robin Isaksson -02 IFK Lidingö
122 Linus Johansson -03 IK Wilske
165 Elias Åström -02 KFUM Örebro
231 Ludwig Molinder -03 KFUM Örebro
278 William Nilsson -03 KFUM Örebro
297 William Nestor -03 Linköpings GIF
347 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF
360 Noha Olsson -02 Thoren Track&Field
377 Anton Runemar -02 Täby IS
387 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF
399 Mattias Waernulf -02 Västerås FK

  P15 200 M 18.10
110 Dennis Holmstedt -02 IK Westmannia
278 William Nilsson -03 KFUM Örebro
297 William Nestor -03 Linköpings GIF
347 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF
360 Noha Olsson -02 Thoren Track&Field
377 Anton Runemar -02 Täby IS
387 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF

  P15 800 M 19.05
186 Filip Åström -03 KFUM Örebro
344 Rasmus Rågstad -02 Stocksäters IF
347 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF

  P15 STAV 11.00
233 Lukas Bjuremar -03 KFUM Örebro
286 Joel Andersson -02 Leksands FIK
335 Joel Bergquist -03 Stocksäters IF
387 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF

  P15 TRESTEG 14.05
89 Simon Stjärnfelt -02 IF Åland
165 Elias Åström -02 KFUM Örebro
231 Ludwig Molinder -03 KFUM Örebro
297 William Nestor -03 Linköpings GIF
377 Anton Runemar -02 Täby IS
383 Erik Lindkvist -02 Wedevågs IF

  P15 KULA 4,0 12.35
92 Robin Isaksson -02 IFK Lidingö
233 Lukas Bjuremar -03 KFUM Örebro
278 William Nilsson -03 KFUM Örebro
343 Oskar Hjelte -02 Stocksäters IF
383 Erik Lindkvist -02 Wedevågs IF
387 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF

  P13 60 M 12.30
26 Nicola Tomic -05 Finspångs AIK
39 Max Titus -05 Frövi IK
131 Zakis S -04 Karlskoga FIF
133 Douglas Goldén -04 Katrineholms SK
139 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
142 Alexander Sundquist -04 KFUM Örebro
149 Alvin Reinebo -04 KFUM Örebro
160 David Kjellström -04 KFUM Örebro
175 Emil Fredensborg -04 KFUM Örebro
182 Felix Wilhelmsson -05 KFUM Örebro
184 Filip Knochenhauer -05 KFUM Örebro
194 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
250 Robin Ringström -05 KFUM Örebro
300 Calle Lindstedt -05 Motala AIF
351 Emil Larsson -04 Thoren Track&Field
365 Alexander Magnusson -04 Tibro AIK
371 Linus Jönsson -05 Tjalve IF
390 Markus Karlsson -04 Wedevågs IF
392 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF
414 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF

  P13 200 M 17.55
26 Nicola Tomic -05 Finspångs AIK
39 Max Titus -05 Frövi IK
131 Zakis S -04 Karlskoga FIF
133 Douglas Goldén -04 Katrineholms SK
139 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
149 Alvin Reinebo -04 KFUM Örebro
160 David Kjellström -04 KFUM Örebro
184 Filip Knochenhauer -05 KFUM Örebro
194 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
300 Calle Lindstedt -05 Motala AIF
322 Linus Jansson -04 SLK Oxelösund
351 Emil Larsson -04 Thoren Track&Field
390 Markus Karlsson -04 Wedevågs IF
392 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF
414 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF

  P13 600 M 19.00
39 Max Titus -05 Frövi IK
131 Zakis S -04 Karlskoga FIF
151 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
239 Mio Sörling -05 KFUM Örebro
300 Calle Lindstedt -05 Motala AIF
322 Linus Jansson -04 SLK Oxelösund
365 Alexander Magnusson -04 Tibro AIK
414 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF

  P13 HÖJD 12.50
26 Nicola Tomic -05 Finspångs AIK
31 Leo Steen -05 Fjugesta IF
105 Torbjörn Ekestubbe -04 IFK Nora
131 Zakis S -04 Karlskoga FIF
139 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
143 Alfons Elmgren Hallinger -05 KFUM Örebro
184 Filip Knochenhauer -05 KFUM Örebro
300 Calle Lindstedt -05 Motala AIF
390 Markus Karlsson -04 Wedevågs IF
392 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF

  P13 STAV 11.00
27 Daniel Kindvall -05 Fjugesta IF
30 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
180 Erik Zetterlund -04 KFUM Örebro
371 Linus Jönsson -05 Tjalve IF
393 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF

  P13 TRESTEG ZON 10.00
26 Nicola Tomic -05 Finspångs AIK
27 Daniel Kindvall -05 Fjugesta IF
131 Zakis S -04 Karlskoga FIF
133 Douglas Goldén -04 Katrineholms SK
194 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
250 Robin Ringström -05 KFUM Örebro
300 Calle Lindstedt -05 Motala AIF
390 Markus Karlsson -04 Wedevågs IF

  P13 KULA 3,0 14.10
27 Daniel Kindvall -05 Fjugesta IF
30 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
31 Leo Steen -05 Fjugesta IF
105 Torbjörn Ekestubbe -04 IFK Nora
113 Gustav Jansson -05 IK Westmannia
131 Zakis S -04 Karlskoga FIF
142 Alexander Sundquist -04 KFUM Örebro
175 Emil Fredensborg -04 KFUM Örebro
250 Robin Ringström -05 KFUM Örebro
300 Calle Lindstedt -05 Motala AIF
365 Alexander Magnusson -04 Tibro AIK
414 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF

  P11 60 M 11.05
2 Arvid Wegler -06 Bromma IF
3 Björn Skogman -06 Bromma IF
7 Enzo Öhman -06 Bromma IF
9 Kim Wingren -06 Bromma IF
10 Leon Helldén -06 Bromma IF
29 Isak Skogwik -06 Fjugesta IF
166 Elijah Bursell -06 KFUM Örebro
203 Ivar Jendeberg Lange -06 KFUM Örebro
209 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
276 Ville Bjuremar -06 KFUM Örebro
314 Theodor Yngström -07 Mälarö SOK
333 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF
342 Olle Persson -06 Stocksäters IF
350 Benjamin Bodin -06 Säters IF
353 Folke Eriksson -06 Thoren Track&Field
357 Karl-Axel Athlin -06 Thoren Track&Field
362 Sigge Bergentz -06 Thoren Track&Field
386 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF
388 Liam Haili -06 Wedevågs IF
423 Viktor Sundström -06 IFK Nora

  P11 200 M 15.05
2 Arvid Wegler -06 Bromma IF
3 Björn Skogman -06 Bromma IF
7 Enzo Öhman -06 Bromma IF
9 Kim Wingren -06 Bromma IF
10 Leon Helldén -06 Bromma IF
58 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
136 Adam Rudin -06 KFUM Örebro
166 Elijah Bursell -06 KFUM Örebro
230 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
314 Theodor Yngström -07 Mälarö SOK
333 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF
353 Folke Eriksson -06 Thoren Track&Field
359 Melker Klaar -06 Thoren Track&Field
362 Sigge Bergentz -06 Thoren Track&Field
363 Viggo Olsson -06 Thoren Track&Field
386 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF

  P11 600 M 18.40
2 Arvid Wegler -06 Bromma IF
3 Björn Skogman -06 Bromma IF
7 Enzo Öhman -06 Bromma IF
9 Kim Wingren -06 Bromma IF
10 Leon Helldén -06 Bromma IF
121 Julius Wiklund -06 IK Wilske
136 Adam Rudin -06 KFUM Örebro
209 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
230 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
314 Theodor Yngström -07 Mälarö SOK
333 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF
357 Karl-Axel Athlin -06 Thoren Track&Field

  P11 HÖJD 15.40
2 Arvid Wegler -06 Bromma IF
7 Enzo Öhman -06 Bromma IF
9 Kim Wingren -06 Bromma IF
10 Leon Helldén -06 Bromma IF
58 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
71 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
121 Julius Wiklund -06 IK Wilske
350 Benjamin Bodin -06 Säters IF
386 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF
423 Viktor Sundström -06 IFK Nora

  P11 LÄNGD ZON 17.25
2 Arvid Wegler -06 Bromma IF
3 Björn Skogman -06 Bromma IF
7 Enzo Öhman -06 Bromma IF
9 Kim Wingren -06 Bromma IF
10 Leon Helldén -06 Bromma IF
29 Isak Skogwik -06 Fjugesta IF
71 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
121 Julius Wiklund -06 IK Wilske
136 Adam Rudin -06 KFUM Örebro
209 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
230 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
276 Ville Bjuremar -06 KFUM Örebro
333 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF
342 Olle Persson -06 Stocksäters IF
350 Benjamin Bodin -06 Säters IF
353 Folke Eriksson -06 Thoren Track&Field
357 Karl-Axel Athlin -06 Thoren Track&Field
359 Melker Klaar -06 Thoren Track&Field
363 Viggo Olsson -06 Thoren Track&Field
386 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF
388 Liam Haili -06 Wedevågs IF
423 Viktor Sundström -06 IFK Nora

  P11 KULA 2,0 11.40
2 Arvid Wegler -06 Bromma IF
3 Björn Skogman -06 Bromma IF
7 Enzo Öhman -06 Bromma IF
9 Kim Wingren -06 Bromma IF
10 Leon Helldén -06 Bromma IF
58 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
276 Ville Bjuremar -06 KFUM Örebro
333 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF
342 Olle Persson -06 Stocksäters IF
350 Benjamin Bodin -06 Säters IF
386 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF
388 Liam Haili -06 Wedevågs IF

  P10 60 M 10.50
14 Oliver Persson -07 Danderyds SK
15 Philip Persson -07 Danderyds SK
46 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
93 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
130 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
153 Bastian Widlund -07 KFUM Örebro
154 Bruno Leander -07 KFUM Örebro
157 Danny Frykholm -07 KFUM Örebro
158 Dante Ståhlberg -07 KFUM Örebro
201 Isac Triumf -07 KFUM Örebro
206 Jackson Hägerås -07 KFUM Örebro
207 Joel Hagvall -07 KFUM Örebro
237 Max Lann -07 KFUM Örebro
254 Sebastian Norlander -07 KFUM Örebro
256 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
264 Ted Sörling -07 KFUM Örebro
265 Theodor Bjälkefors -07 KFUM Örebro
313 Olle Liljegren -07 Mälarö SOK
334 Joel Ahlsson -07 Stocksäters IF
397 Gustav Matsson -07 Västerås FK
401 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF
426 Casper Siltala Norbäck -07 IFK Nora

  P10 200 M 15.20
14 Oliver Persson -07 Danderyds SK
15 Philip Persson -07 Danderyds SK
46 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
93 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
130 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
157 Danny Frykholm -07 KFUM Örebro
159 David Elander -08 KFUM Örebro
207 Joel Hagvall -07 KFUM Örebro
248 Pontus Värnqvist -08 KFUM Örebro
256 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
264 Ted Sörling -07 KFUM Örebro
312 Gustav Yngström -09 Mälarö SOK
313 Olle Liljegren -07 Mälarö SOK
334 Joel Ahlsson -07 Stocksäters IF
393 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
397 Gustav Matsson -07 Västerås FK
401 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF

  P10 600 M 18.30
14 Oliver Persson -07 Danderyds SK
15 Philip Persson -07 Danderyds SK
130 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
153 Bastian Widlund -07 KFUM Örebro
254 Sebastian Norlander -07 KFUM Örebro
313 Olle Liljegren -07 Mälarö SOK
393 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
401 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF

  P10 HÖJD 16.10
93 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
130 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
172 Elliot Smedstad -07 KFUM Örebro
207 Joel Hagvall -07 KFUM Örebro
254 Sebastian Norlander -07 KFUM Örebro
256 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
313 Olle Liljegren -07 Mälarö SOK
314 Theodor Yngström -07 Mälarö SOK
393 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
397 Gustav Matsson -07 Västerås FK

  P10 LÄNGD ZON 11.15
14 Oliver Persson -07 Danderyds SK
15 Philip Persson -07 Danderyds SK
28 Hannes Kindvall -07 Fjugesta IF
46 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
93 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
130 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
153 Bastian Widlund -07 KFUM Örebro
154 Bruno Leander -07 KFUM Örebro
157 Danny Frykholm -07 KFUM Örebro
158 Dante Ståhlberg -07 KFUM Örebro
172 Elliot Smedstad -07 KFUM Örebro
201 Isac Triumf -07 KFUM Örebro
206 Jackson Hägerås -07 KFUM Örebro
237 Max Lann -07 KFUM Örebro
254 Sebastian Norlander -07 KFUM Örebro
256 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
265 Theodor Bjälkefors -07 KFUM Örebro
279 William Runnquist -07 KFUM Örebro
285 Wilmer Hjelte -07 KFUM Örebro
313 Olle Liljegren -07 Mälarö SOK
314 Theodor Yngström -07 Mälarö SOK
393 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
397 Gustav Matsson -07 Västerås FK
401 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF

  P10 KULA 2,0 13.25
28 Hannes Kindvall -07 Fjugesta IF
93 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
130 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
279 William Runnquist -07 KFUM Örebro
285 Wilmer Hjelte -07 KFUM Örebro
314 Theodor Yngström -07 Mälarö SOK
393 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF

  P9 60 M 11.20
4 Dante Helldén -10 Bromma IF
34 Olle Elofsson -08 Fjugesta IF
42 Axel Sjöholm -10 Garphyttans IF
59 Jonas Bolin -08 Glanshammars IF
90 Nicodemus Åsander -08 IFK Kristinehamn
101 Ragnar Spännar -09 IFK Nora
137 Adam Wong -08 KFUM Örebro
140 Alexander Görtz -08 KFUM Örebro
144 Alfons Isaksson -08 KFUM Örebro
159 David Elander -08 KFUM Örebro
171 Elliot Runestav -08 KFUM Örebro
183 Filip Andersson -08 KFUM Örebro
185 Filip Lindqvist -09 KFUM Örebro
193 Gabriel Nastrand -08 KFUM Örebro
202 Isak Jönsson -08 KFUM Örebro
242 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
255 Simon Jonhed -08 KFUM Örebro
262 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
269 Tor Karlsson -09 KFUM Örebro
312 Gustav Yngström -09 Mälarö SOK
328 Edvin Holmberg -08 Stocksäters IF
346 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF
403 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF
404 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF
427 Charlie Persson -09 IFK Nora

  P9 600 M 17.15
4 Dante Helldén -10 Bromma IF
90 Nicodemus Åsander -08 IFK Kristinehamn
248 Pontus Värnqvist -08 KFUM Örebro
262 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
346 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF
403 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF
427 Charlie Persson -09 IFK Nora

  P9 HÖJD 12.05
90 Nicodemus Åsander -08 IFK Kristinehamn
171 Elliot Runestav -08 KFUM Örebro
196 Herman Fransson -08 KFUM Örebro
312 Gustav Yngström -09 Mälarö SOK
346 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF

  P9 LÄNGD ZON 16.00
4 Dante Helldén -10 Bromma IF
34 Olle Elofsson -08 Fjugesta IF
35 Samuel Skogwik -08 Fjugesta IF
59 Jonas Bolin -08 Glanshammars IF
90 Nicodemus Åsander -08 IFK Kristinehamn
137 Adam Wong -08 KFUM Örebro
144 Alfons Isaksson -08 KFUM Örebro
159 David Elander -08 KFUM Örebro
164 Edvin Wallenberg -08 KFUM Örebro
183 Filip Andersson -08 KFUM Örebro
185 Filip Lindqvist -09 KFUM Örebro
193 Gabriel Nastrand -08 KFUM Örebro
202 Isak Jönsson -08 KFUM Örebro
232 Ludwig Olofsson -09 KFUM Örebro
242 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
244 Oliver Runestav -09 KFUM Örebro
248 Pontus Värnqvist -08 KFUM Örebro
255 Simon Jonhed -08 KFUM Örebro
262 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
269 Tor Karlsson -09 KFUM Örebro
312 Gustav Yngström -09 Mälarö SOK
328 Edvin Holmberg -08 Stocksäters IF
346 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF
403 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF
404 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF
427 Charlie Persson -09 IFK Nora

  P9 KULA 2,0 10.00
4 Dante Helldén -10 Bromma IF
49 Edvin Samuelsson -09 Glanshammars IF
55 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
69 Lukas Lagerson -09 Glanshammars IF
90 Nicodemus Åsander -08 IFK Kristinehamn
101 Ragnar Spännar -09 IFK Nora
196 Herman Fransson -08 KFUM Örebro
232 Ludwig Olofsson -09 KFUM Örebro
242 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
312 Gustav Yngström -09 Mälarö SOK
328 Edvin Holmberg -08 Stocksäters IF
404 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF

  KVINNOR 60 M 12.10
70 Moa Seger -99 Glanshammars IF
421 Alexandra Hellborg -98 Österhaninge IF

  KVINNOR 200 M 14.50
70 Moa Seger -99 Glanshammars IF
304 Julia Larsson -99 Motala AIF
421 Alexandra Hellborg -98 Österhaninge IF

  KVINNOR 1000 M 16.45
83 Cornelia Storm-Karlén -99 IF Hagen
315 Lilly Wizén -55 Roma IF
352 Erika Bergentz -73 Thoren Track&Field

  KVINNOR HÖJD 15.25
126 Tova Gisslén -03 IK Wilske
127 Ida Gustavsson -99 Istrums SK
292 Lisa Holmberg -02 Lidköpings IS
422 Irmelin Olsson -01 Österhaninge IF

  KVINNOR STAV

  KVINNOR TRESTEG 12.20
301 Emelina Wirebro -99 Motala AIF

  KVINNOR KULA

  F17 60 M 12.10
43 Saga Axelsson -00 Gefle IF
78 Elin Blomkvist -00 IF Göta Karlstad
116 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia
147 Alva Kojic -01 KFUM Örebro
177 Emily Capobianco -01 KFUM Örebro
234 Madelene Amnebratt -01 KFUM Örebro
240 Moa Eklundh -01 KFUM Örebro
422 Irmelin Olsson -01 Österhaninge IF
428 Fannie Pousette -01 Gefle IF

  F17 200 M 14.45
116 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia
147 Alva Kojic -01 KFUM Örebro
177 Emily Capobianco -01 KFUM Örebro
240 Moa Eklundh -01 KFUM Örebro

  F17 1000 M 16.45
18 Wilma Larsson -01 Eskilstuna FI
84 Klara Magnusson -00 IF Hagen
123 Moa Alsiö -01 IK Wilske
429 Lisa Hallmén -01 KFUM Örebro

  F17 STAV 12.30
16 Ellen Haavisto -00 Eskilstuna FI
17 Emmy Haavisto -00 Eskilstuna FI

  F17 TRESTEG 12.20
116 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia
422 Irmelin Olsson -01 Österhaninge IF

  F17 KULA 3,0 11.05
78 Elin Blomkvist -00 IF Göta Karlstad
116 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia
162 Ebba Löfholm -00 KFUM Örebro
220 Linnéa Bodin -00 KFUM Örebro
368 Matilda Hejdström -00 Tibro AIK

  F15 60 M 12.00
22 Alessia Balla -03 Finspångs AIK
24 Madalena Bunga -03 Finspångs AIK
25 Nevena Tomic -03 Finspångs AIK
50 Elin Wallin -03 Glanshammars IF
72 Wera Molin -02 Glanshammars IF
88 Moa Pesonen -02 IF Åland
134 Stella Vetro -02 Katrineholms SK
135 Tindra Bjurhem -02 Katrineholms SK
156 Cornelia Fernsten -02 KFUM Örebro
198 Ida Pettersson -02 KFUM Örebro
252 Sanna Pernerdal -03 KFUM Örebro
259 Sofie Fransson -02 KFUM Örebro
293 Lovisa Pettersson -03 Lidköpings IS
336 Maja Persson -02 Stocksäters IF
339 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
354 Hannah Eriksson -02 Thoren Track&Field
358 Maja Bjurman -02 Thoren Track&Field
385 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF
411 Klara Frih -02 Åsbro GoIF
416 Moa Karlsson -03 Åsbro GoIF

  F15 200 M 16.15
25 Nevena Tomic -03 Finspångs AIK
50 Elin Wallin -03 Glanshammars IF
61 Julia Widén -02 Glanshammars IF
65 Lisa Kareliussén -02 Glanshammars IF
72 Wera Molin -02 Glanshammars IF
134 Stella Vetro -02 Katrineholms SK
135 Tindra Bjurhem -02 Katrineholms SK
156 Cornelia Fernsten -02 KFUM Örebro
179 Emma Wetterstrand -03 KFUM Örebro
228 Lovisa Gustafsson -02 KFUM Örebro
252 Sanna Pernerdal -03 KFUM Örebro
292 Lisa Holmberg -02 Lidköpings IS
293 Lovisa Pettersson -03 Lidköpings IS
336 Maja Persson -02 Stocksäters IF
339 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
354 Hannah Eriksson -02 Thoren Track&Field
356 Julia Runesson -03 Thoren Track&Field
358 Maja Bjurman -02 Thoren Track&Field
411 Klara Frih -02 Åsbro GoIF

  F15 800 M 19.10
52 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
179 Emma Wetterstrand -03 KFUM Örebro
236 Matilda Eklind -02 KFUM Örebro
272 Tuva Tranderyd -03 KFUM Örebro
354 Hannah Eriksson -02 Thoren Track&Field
411 Klara Frih -02 Åsbro GoIF

  F15 STAV 12.30
88 Moa Pesonen -02 IF Åland

  F15 TRESTEG 12.20
25 Nevena Tomic -03 Finspångs AIK
52 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
61 Julia Widén -02 Glanshammars IF
65 Lisa Kareliussén -02 Glanshammars IF
66 Lisa Ljung -02 Glanshammars IF
126 Tova Gisslén -03 IK Wilske
198 Ida Pettersson -02 KFUM Örebro
292 Lisa Holmberg -02 Lidköpings IS
303 Johanna Wirebro -02 Motala AIF
339 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
385 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF
409 Johanna Sedström -02 Åsbro GoIF

  F15 KULA 3,0 10.00
22 Alessia Balla -03 Finspångs AIK
24 Madalena Bunga -03 Finspångs AIK
52 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
74 Agnes Claesson -03 Hovslätts IK
126 Tova Gisslén -03 IK Wilske
134 Stella Vetro -02 Katrineholms SK
252 Sanna Pernerdal -03 KFUM Örebro
259 Sofie Fransson -02 KFUM Örebro
293 Lovisa Pettersson -03 Lidköpings IS
294 Sara Robertsson -03 Lidköpings IS
317 Olivia Hallsten -02 Rånäs 4H
356 Julia Runesson -03 Thoren Track&Field
358 Maja Bjurman -02 Thoren Track&Field
366 Alma Sjöberg -02 Tibro AIK
367 Lydia Bolmenäs -02 Tibro AIK
409 Johanna Sedström -02 Åsbro GoIF

  F13 60 M 10.00
21 Rebecca Forsberg -04 Falköpings AIK
23 Ilaria Balla -04 Finspångs AIK
37 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
45 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
51 Elsa Söder -05 Glanshammars IF
57 Iris Norlander -04 Glanshammars IF
60 Julia Eriksson -05 Glanshammars IF
64 Linnéa Bolin -04 Glanshammars IF
91 Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
97 Karin Ångman -05 IFK Nora
103 Samra Mehanovic -05 IFK Nora
148 Alva Lindmark -05 KFUM Örebro
161 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
178 Emma Rosmark -05 KFUM Örebro
217 Klara Johnsson -04 KFUM Örebro
223 Linnea Lind -05 KFUM Örebro
225 Lova Andersson -04 KFUM Örebro
229 Lovisa Åström -05 KFUM Örebro
241 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
253 Sara Persson -05 KFUM Örebro
271 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
299 Aurora Zune -04 Motala AIF
305 Lina Ånstad -05 Motala AIF
306 Malva Axén -05 Motala AIF
307 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
308 Svea Eklundh -05 Motala AIF
309 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
319 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
325 Amanda Sjödin -04 Stocksäters IF
331 Hanna Sjökvist -05 Stocksäters IF
340 Märtha Persson -05 Stocksäters IF
341 Oliwia Englund -04 Stocksäters IF
348 Wilma Claesson -05 Stocksäters IF
369 Alice Magnell-Millán -05 Tjalve IF
382 Eowyn Svahn -05 Wedevågs IF
391 Nikita Karlsson -04 Wedevågs IF
394 Tilda Sahlin -05 Wedevågs IF
398 Maja Matsson -04 Västerås FK
400 Tyra Tjulander -04 Västerås FK
407 Irma Kron -04 Åsbro GoIF
417 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF
420 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F13 200 M 17.25
19 Ebba Karlström -04 Falköpings AIK
20 Ebba Linnarsson Jansson -05 Falköpings AIK
21 Rebecca Forsberg -04 Falköpings AIK
33 Melinda Qwarforth -04 Fjugesta IF
57 Iris Norlander -04 Glanshammars IF
60 Julia Eriksson -05 Glanshammars IF
64 Linnéa Bolin -04 Glanshammars IF
91 Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
148 Alva Lindmark -05 KFUM Örebro
161 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
217 Klara Johnsson -04 KFUM Örebro
223 Linnea Lind -05 KFUM Örebro
225 Lova Andersson -04 KFUM Örebro
253 Sara Persson -05 KFUM Örebro
271 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
287 Cornelia Elverstig -05 Lidköpings IS
299 Aurora Zune -04 Motala AIF
305 Lina Ånstad -05 Motala AIF
306 Malva Axén -05 Motala AIF
307 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
308 Svea Eklundh -05 Motala AIF
309 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
340 Märtha Persson -05 Stocksäters IF
355 Isabell Lundholm -04 Thoren Track&Field
369 Alice Magnell-Millán -05 Tjalve IF
394 Tilda Sahlin -05 Wedevågs IF
398 Maja Matsson -04 Västerås FK
400 Tyra Tjulander -04 Västerås FK
402 Angelina Mogren-Dowding -05 Åsbro GoIF
408 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF
417 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF

  F13 600 M 18.50
91 Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
148 Alva Lindmark -05 KFUM Örebro
176 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
200 Irma Värnqvist -05 KFUM Örebro
287 Cornelia Elverstig -05 Lidköpings IS
305 Lina Ånstad -05 Motala AIF
306 Malva Axén -05 Motala AIF
308 Svea Eklundh -05 Motala AIF
309 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
319 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
369 Alice Magnell-Millán -05 Tjalve IF
394 Tilda Sahlin -05 Wedevågs IF
402 Angelina Mogren-Dowding -05 Åsbro GoIF
408 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF

  F13 HÖJD 13.50
19 Ebba Karlström -04 Falköpings AIK
20 Ebba Linnarsson Jansson -05 Falköpings AIK
45 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
51 Elsa Söder -05 Glanshammars IF
117 Tova Wåhlander -05 IK Westmannia
125 Stina Larsson -04 IK Wilske
253 Sara Persson -05 KFUM Örebro
308 Svea Eklundh -05 Motala AIF
319 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
402 Angelina Mogren-Dowding -05 Åsbro GoIF
407 Irma Kron -04 Åsbro GoIF
408 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF

  F13 STAV 12.30
305 Lina Ånstad -05 Motala AIF
308 Svea Eklundh -05 Motala AIF
355 Isabell Lundholm -04 Thoren Track&Field

  F13 TRESTEG ZON 11.00
64 Linnéa Bolin -04 Glanshammars IF
91 Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
148 Alva Lindmark -05 KFUM Örebro
299 Aurora Zune -04 Motala AIF
305 Lina Ånstad -05 Motala AIF
306 Malva Axén -05 Motala AIF
307 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
308 Svea Eklundh -05 Motala AIF
309 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
319 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
382 Eowyn Svahn -05 Wedevågs IF
398 Maja Matsson -04 Västerås FK
407 Irma Kron -04 Åsbro GoIF
417 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF

  F13 KULA 2,0 15.25
19 Ebba Karlström -04 Falköpings AIK
20 Ebba Linnarsson Jansson -05 Falköpings AIK
23 Ilaria Balla -04 Finspångs AIK
33 Melinda Qwarforth -04 Fjugesta IF
37 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
51 Elsa Söder -05 Glanshammars IF
57 Iris Norlander -04 Glanshammars IF
91 Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
103 Samra Mehanovic -05 IFK Nora
117 Tova Wåhlander -05 IK Westmannia
176 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
229 Lovisa Åström -05 KFUM Örebro
241 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
271 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
290 Hilda Rapp -05 Lidköpings IS
299 Aurora Zune -04 Motala AIF
305 Lina Ånstad -05 Motala AIF
306 Malva Axén -05 Motala AIF
308 Svea Eklundh -05 Motala AIF
309 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
319 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
341 Oliwia Englund -04 Stocksäters IF
345 Runa Eriksson -05 Stocksäters IF
355 Isabell Lundholm -04 Thoren Track&Field
391 Nikita Karlsson -04 Wedevågs IF
398 Maja Matsson -04 Västerås FK
400 Tyra Tjulander -04 Västerås FK
420 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F11 60 M 12.45
1 Agnes Erlandsson -06 Bromma IF
5 Ella Hansson -06 Bromma IF
6 Emma Thorén -06 Bromma IF
8 Felicia Karmteg -06 Bromma IF
11 Michelle Funck -06 Bromma IF
12 Olivia Holmström -06 Bromma IF
32 Maja Söderqvist -06 Fjugesta IF
63 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
108 Tilde Löwdin -06 IK Stål
111 Ella von Walden -06 IK Westmannia
112 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
120 Filippa Fogelberg -06 IK Wilske
128 Linnéa Skoglund -06 Karlskoga FIF
145 Alise Aboltina -06 KFUM Örebro
169 Ella Jönsson -06 KFUM Örebro
197 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
199 Ingrid Krusell -06 KFUM Örebro
227 Lovide Kindström -06 KFUM Örebro
260 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
261 Stella Önander -06 KFUM Örebro
281 Wilma Davidsson -06 KFUM Örebro
295 Sonja Elverstig -06 Lidköpings IS
375 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
425 Thea Aversjö -06 KFUM Örebro

  F11 200 M 15.35
1 Agnes Erlandsson -06 Bromma IF
5 Ella Hansson -06 Bromma IF
6 Emma Thorén -06 Bromma IF
8 Felicia Karmteg -06 Bromma IF
11 Michelle Funck -06 Bromma IF
12 Olivia Holmström -06 Bromma IF
32 Maja Söderqvist -06 Fjugesta IF
63 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
68 Lova Knutsson -06 Glanshammars IF
108 Tilde Löwdin -06 IK Stål
115 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
118 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
128 Linnéa Skoglund -06 Karlskoga FIF
145 Alise Aboltina -06 KFUM Örebro
197 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
199 Ingrid Krusell -06 KFUM Örebro
261 Stella Önander -06 KFUM Örebro
375 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK

  F11 600 M 18.35
1 Agnes Erlandsson -06 Bromma IF
5 Ella Hansson -06 Bromma IF
8 Felicia Karmteg -06 Bromma IF
12 Olivia Holmström -06 Bromma IF
106 Emilia Heldemar -06 IK Stål
111 Ella von Walden -06 IK Westmannia
112 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
214 Julia Gustafsson -06 KFUM Örebro
275 Wera Falk -06 KFUM Örebro
288 Elsa Elverstig -06 Lidköpings IS
375 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK

  F11 HÖJD 16.45
1 Agnes Erlandsson -06 Bromma IF
5 Ella Hansson -06 Bromma IF
6 Emma Thorén -06 Bromma IF
8 Felicia Karmteg -06 Bromma IF
12 Olivia Holmström -06 Bromma IF
106 Emilia Heldemar -06 IK Stål
108 Tilde Löwdin -06 IK Stål
112 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
115 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
118 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
120 Filippa Fogelberg -06 IK Wilske
128 Linnéa Skoglund -06 Karlskoga FIF
187 Filippa Börjeskog -06 KFUM Örebro
260 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
275 Wera Falk -06 KFUM Örebro
375 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK

  F11 LÄNGD ZON 10.00
1 Agnes Erlandsson -06 Bromma IF
5 Ella Hansson -06 Bromma IF
6 Emma Thorén -06 Bromma IF
8 Felicia Karmteg -06 Bromma IF
11 Michelle Funck -06 Bromma IF
12 Olivia Holmström -06 Bromma IF
32 Maja Söderqvist -06 Fjugesta IF
68 Lova Knutsson -06 Glanshammars IF
111 Ella von Walden -06 IK Westmannia
112 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
115 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
120 Filippa Fogelberg -06 IK Wilske
128 Linnéa Skoglund -06 Karlskoga FIF
169 Ella Jönsson -06 KFUM Örebro
187 Filippa Börjeskog -06 KFUM Örebro
260 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
261 Stella Önander -06 KFUM Örebro
288 Elsa Elverstig -06 Lidköpings IS
291 Klara Elverstig -06 Lidköpings IS
295 Sonja Elverstig -06 Lidköpings IS
326 Anna Ström -06 Stocksäters IF
375 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
425 Thea Aversjö -06 KFUM Örebro

  F11 KULA 2,0 11.20
1 Agnes Erlandsson -06 Bromma IF
5 Ella Hansson -06 Bromma IF
6 Emma Thorén -06 Bromma IF
8 Felicia Karmteg -06 Bromma IF
11 Michelle Funck -06 Bromma IF
12 Olivia Holmström -06 Bromma IF
108 Tilde Löwdin -06 IK Stål
111 Ella von Walden -06 IK Westmannia
118 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
128 Linnéa Skoglund -06 Karlskoga FIF
187 Filippa Börjeskog -06 KFUM Örebro
197 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
375 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK

  F10 60 M 11.35
77 Ida Hättestrand -07 Högbo GIF
85 Nova Andersson -07 IF Hagen
94 Alva Brunström -07 IFK Nora
104 Signe Spännar -07 IFK Nora
107 Nelly Bergstrand -07 IK Stål
114 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
129 Sara Berg -07 Karlskoga FIF
167 Ella Dahlkvist -07 KFUM Örebro
168 Ella Gagnert -07 KFUM Örebro
170 Ella Lindgren -07 KFUM Örebro
173 Elsa Rosmark -07 KFUM Örebro
181 Ewelina Ask -07 KFUM Örebro
188 Filippa Mäkinen -07 KFUM Örebro
190 Flora Bergqvist -07 KFUM Örebro
211 Jonna Berlin -07 KFUM Örebro
213 Jonna Häggström -07 KFUM Örebro
218 Klara Karlsson -07 KFUM Örebro
226 Lova Rodesten -07 KFUM Örebro
243 Nova Eriksson -07 KFUM Örebro
245 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
246 Olivia Sjöholm -07 KFUM Örebro
258 Sofia Berndt -07 KFUM Örebro
270 Tuva Frejd Bark -07 KFUM Örebro
282 Wilma Larsson -0703 KFUM Örebro
289 Hedda Rapp -07 Lidköpings IS
296 Therese Pettersson -07 Lidköpings IS
302 Isa Zune -07 Motala AIF
320 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
321 Siri Karlström -07 Skeninge IK
330 Felicia Ehlin -07 Stocksäters IF
349 Levina Åkerberg -07 Storådalens SK
370 Filippa Persson -07 IFK Nora
374 Beate Pott -07 Turebergs FK
376 Frida Westberg -07 Turebergs FK
378 Elin Runemar -07 Täby IS
379 Caitlyn Stömne -07 Valbo AIF
381 Sigrid Floréus -07 Valbo AIF
395 Tindra Karlsson -07 Wedevågs IF
410 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
419 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F10 200 M 15.55
77 Ida Hättestrand -07 Högbo GIF
85 Nova Andersson -07 IF Hagen
96 Iben Widén -07 IFK Nora
98 Kim Semstrand -07 IFK Nora
129 Sara Berg -07 Karlskoga FIF
189 Filippa Smedstad -10 KFUM Örebro
226 Lova Rodesten -07 KFUM Örebro
243 Nova Eriksson -07 KFUM Örebro
245 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
258 Sofia Berndt -07 KFUM Örebro
270 Tuva Frejd Bark -07 KFUM Örebro
296 Therese Pettersson -07 Lidköpings IS
330 Felicia Ehlin -07 Stocksäters IF
370 Filippa Persson -07 IFK Nora
376 Frida Westberg -07 Turebergs FK
378 Elin Runemar -07 Täby IS
379 Caitlyn Stömne -07 Valbo AIF
381 Sigrid Floréus -07 Valbo AIF
410 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
419 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F10 600 M 18.20
77 Ida Hättestrand -07 Högbo GIF
85 Nova Andersson -07 IF Hagen
96 Iben Widén -07 IFK Nora
98 Kim Semstrand -07 IFK Nora
114 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
129 Sara Berg -07 Karlskoga FIF
296 Therese Pettersson -07 Lidköpings IS
320 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
321 Siri Karlström -07 Skeninge IK
330 Felicia Ehlin -07 Stocksäters IF
410 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
419 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F10 HÖJD 10.00
77 Ida Hättestrand -07 Högbo GIF
85 Nova Andersson -07 IF Hagen
94 Alva Brunström -07 IFK Nora
104 Signe Spännar -07 IFK Nora
107 Nelly Bergstrand -07 IK Stål
129 Sara Berg -07 Karlskoga FIF
246 Olivia Sjöholm -07 KFUM Örebro
320 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
374 Beate Pott -07 Turebergs FK
379 Caitlyn Stömne -07 Valbo AIF
381 Sigrid Floréus -07 Valbo AIF
410 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
412 Lillie Kron -07 Åsbro GoIF

  F10 LÄNGD ZON 12.35
77 Ida Hättestrand -07 Högbo GIF
94 Alva Brunström -07 IFK Nora
104 Signe Spännar -07 IFK Nora
107 Nelly Bergstrand -07 IK Stål
114 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
129 Sara Berg -07 Karlskoga FIF
167 Ella Dahlkvist -07 KFUM Örebro
168 Ella Gagnert -07 KFUM Örebro
170 Ella Lindgren -07 KFUM Örebro
173 Elsa Rosmark -07 KFUM Örebro
188 Filippa Mäkinen -07 KFUM Örebro
213 Jonna Häggström -07 KFUM Örebro
218 Klara Karlsson -07 KFUM Örebro
226 Lova Rodesten -07 KFUM Örebro
243 Nova Eriksson -07 KFUM Örebro
245 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
246 Olivia Sjöholm -07 KFUM Örebro
251 Saga Larsson -07 KFUM Örebro
258 Sofia Berndt -07 KFUM Örebro
270 Tuva Frejd Bark -07 KFUM Örebro
282 Wilma Larsson -0703 KFUM Örebro
283 Wilma Larsson -071206 KFUM Örebro
289 Hedda Rapp -07 Lidköpings IS
296 Therese Pettersson -07 Lidköpings IS
302 Isa Zune -07 Motala AIF
320 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
321 Siri Karlström -07 Skeninge IK
349 Levina Åkerberg -07 Storådalens SK
370 Filippa Persson -07 IFK Nora
374 Beate Pott -07 Turebergs FK
376 Frida Westberg -07 Turebergs FK
378 Elin Runemar -07 Täby IS
379 Caitlyn Stömne -07 Valbo AIF
381 Sigrid Floréus -07 Valbo AIF
410 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
412 Lillie Kron -07 Åsbro GoIF
419 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F10 KULA 2,0 16.50
56 Greta Andrinsson -07 Glanshammars IF
114 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
129 Sara Berg -07 Karlskoga FIF
181 Ewelina Ask -07 KFUM Örebro
188 Filippa Mäkinen -07 KFUM Örebro
190 Flora Bergqvist -07 KFUM Örebro
302 Isa Zune -07 Motala AIF
320 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
321 Siri Karlström -07 Skeninge IK
327 Daga Eriksson -07 Stocksäters IF
370 Filippa Persson -07 IFK Nora
374 Beate Pott -07 Turebergs FK
378 Elin Runemar -07 Täby IS
379 Caitlyn Stömne -07 Valbo AIF
381 Sigrid Floréus -07 Valbo AIF
412 Lillie Kron -07 Åsbro GoIF

  F9 60 M 10.25
13 Wilma Thorén -08 Bromma IF
36 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
38 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
41 Wilma Wessman -08 Frövi IK
67 Lisen Söder -08 Glanshammars IF
81 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
99 Lovis Brunström -09 IFK Nora
109 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
146 Alva Brundin -09 KFUM Örebro
152 Astrid Rodesten -10 KFUM Örebro
155 Cornelia Berg -08 KFUM Örebro
163 Edith Evertson Thuvander -08 KFUM Örebro
174 Emelie Löfgren -08 KFUM Örebro
192 Freja Wilén -09 KFUM Örebro
195 Hannah Stenfelt -08 KFUM Örebro
212 Jonna Berndt -09 KFUM Örebro
215 Juni Malm-Rysjö -08 KFUM Örebro
221 Linnea Börjeskog -09 KFUM Örebro
222 Linnea Friström -08 KFUM Örebro
224 Liv Nordmark -09 KFUM Örebro
257 Siri Andersson -09 KFUM Örebro
263 Svea Victorén -08 KFUM Örebro
266 Tilde Moenvik -10 KFUM Örebro
273 Tuvali Hjalmarsson -08 KFUM Örebro
274 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
284 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
310 Tuva Lindstedt -08 Motala AIF
311 Alice Schönborg -09 IK Wilske
318 Elvira Karlström -09 Skeninge IK
324 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
329 Elwira Englund -08 Stocksäters IF
338 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
361 Paulina Sjöselius -08 Thoren Track&Field
389 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF
405 Ida Standar -09 Åsbro GoIF
406 Ingrid Kron -09 Åsbro GoIF
413 Lowa Törnqvist -09 Åsbro GoIF
415 Miranda Karlsson -08 Åsbro GoIF
418 Troja Lövkvist -09 Åsbro GoIF
431 Alba Magnell-Millán -08 Tjalve IF

  F9 600 M 16.35
13 Wilma Thorén -08 Bromma IF
41 Wilma Wessman -08 Frövi IK
81 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
138 Agnes Egeryd -10 KFUM Örebro
146 Alva Brundin -09 KFUM Örebro
273 Tuvali Hjalmarsson -08 KFUM Örebro
310 Tuva Lindstedt -08 Motala AIF
311 Alice Schönborg -09 IK Wilske
338 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
384 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF

  F9 HÖJD 11.10
36 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
41 Wilma Wessman -08 Frövi IK
146 Alva Brundin -09 KFUM Örebro
189 Filippa Smedstad -10 KFUM Örebro
310 Tuva Lindstedt -08 Motala AIF
413 Lowa Törnqvist -09 Åsbro GoIF
418 Troja Lövkvist -09 Åsbro GoIF

  F9 LÄNGD ZON 14.20
36 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
38 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
41 Wilma Wessman -08 Frövi IK
47 Ebba Niemelä -09 Glanshammars IF
48 Edith Lunander -10 Glanshammars IF
53 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF
54 Engla Sjöström -09 Glanshammars IF
62 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
67 Lisen Söder -08 Glanshammars IF
109 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
138 Agnes Egeryd -10 KFUM Örebro
146 Alva Brundin -09 KFUM Örebro
152 Astrid Rodesten -10 KFUM Örebro
155 Cornelia Berg -08 KFUM Örebro
163 Edith Evertson Thuvander -08 KFUM Örebro
189 Filippa Smedstad -10 KFUM Örebro
192 Freja Wilén -09 KFUM Örebro
212 Jonna Berndt -09 KFUM Örebro
221 Linnea Börjeskog -09 KFUM Örebro
224 Liv Nordmark -09 KFUM Örebro
257 Siri Andersson -09 KFUM Örebro
266 Tilde Moenvik -10 KFUM Örebro
273 Tuvali Hjalmarsson -08 KFUM Örebro
274 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
284 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
310 Tuva Lindstedt -08 Motala AIF
311 Alice Schönborg -09 IK Wilske
318 Elvira Karlström -09 Skeninge IK
324 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
338 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
361 Paulina Sjöselius -08 Thoren Track&Field
389 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF
405 Ida Standar -09 Åsbro GoIF
406 Ingrid Kron -09 Åsbro GoIF
413 Lowa Törnqvist -09 Åsbro GoIF
418 Troja Lövkvist -09 Åsbro GoIF
431 Alba Magnell-Millán -08 Tjalve IF

  F9 KULA 2,0 12.20
36 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
41 Wilma Wessman -08 Frövi IK
47 Ebba Niemelä -09 Glanshammars IF
48 Edith Lunander -10 Glanshammars IF
53 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF
54 Engla Sjöström -09 Glanshammars IF
62 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
109 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
221 Linnea Börjeskog -09 KFUM Örebro
222 Linnea Friström -08 KFUM Örebro
224 Liv Nordmark -09 KFUM Örebro
257 Siri Andersson -09 KFUM Örebro
263 Svea Victorén -08 KFUM Örebro
284 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
310 Tuva Lindstedt -08 Motala AIF
318 Elvira Karlström -09 Skeninge IK
361 Paulina Sjöselius -08 Thoren Track&Field
389 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF