Startlista Triumfglass-spelen 28 nov

  Uppdaterad 25 nov kl 20.30
 
  MÄN 60 M 12.05
1 Rogério Hansson -81 Alingsås IF
12 Anton Schölin -92 Finspångs AIK
74 Ian Adok -91 IFK Linköping
89 Adis Sofic -90 IK Norrköping FI
92 Albin Larsson -93 Istrums SK
167 Joakim Andersson -90 KFUM Örebro
210 Leif Johansson -50 Kils AIK
220 Dag Dacke -65 Rånäs 4H
238 Håkan Persson -71 Stocksäters IF
250 Judel Kibondo -86 Sundbybergs IK
251 Mladjen Dzadovic -87 Sundbybergs IK

  MÄN 200 M 14.15
1 Rogério Hansson -81 Alingsås IF
12 Anton Schölin -92 Finspångs AIK
74 Ian Adok -91 IFK Linköping
92 Albin Larsson -93 Istrums SK
148 Filip Gärdefors -93 KFUM Örebro
210 Leif Johansson -50 Kils AIK
220 Dag Dacke -65 Rånäs 4H
230 Axel Frisén -93 Stocksäters IF
250 Judel Kibondo -86 Sundbybergs IK

  MÄN 400 M 15.55
1 Rogério Hansson -81 Alingsås IF
73 David Karlsson -92 IFK Linköping
167 Joakim Andersson -90 KFUM Örebro
220 Dag Dacke -65 Rånäs 4H

  MÄN 1000 M 17.15
35 Martin Larsson -71 Huddinge AIS
41 Lennart Eriksson -66 IF Göta
55 Johan Ingjald -87 IF Start
56 Johan Nilsson -80 IF Start
73 David Karlsson -92 IFK Linköping

  MÄN TRESTEG 14.40
251 Mladjen Dzadovic -87 Sundbybergs IK

  MÄN KULA 13.00
102 Peter Hagström -63 Istrums SK
156 Hampus Bergman -87 KFUM Örebro
167 Joakim Andersson -90 KFUM Örebro
258 Magnus Håkansson -70 Valbo AIF
264 Torgny Lindkvist -62 Wedevågs IF

  MÄN VIKT 15,88 14.20
102 Peter Hagström -63 Istrums SK
218 Jonas Birgersson -83 Nyköpings BIS

  P17 60 M 12.00
14 Gustav Schölin -94 Finspångs AIK
72 Bashar Abdullahad -95 IFK Linköping

  P17 200 M 14.10
14 Gustav Schölin -94 Finspångs AIK
22 Samuel Spjut -95 Frövi IK
25 Jacob Rhan -94 Glanshammars IF
72 Bashar Abdullahad -95 IFK Linköping
197 Robin Forsell -94 KFUM Örebro

  P17 400 M 15.50
75 Yahye Khalif -95 IFK Linköping

  P17 1000 M 17.15
22 Samuel Spjut -95 Frövi IK
75 Yahye Khalif -95 IFK Linköping

  P17 TRESTEG

  P17 KULA 5,0

  P17 VIKT 11,34

  P15 60 M 11.05
23 Anton Östebo -96 Glanshammars IF
53 Markus Holmström -96 IF Hagen
86 Thomas Rönnmark -97 IFK Tumba
103 Radyar Mohammad -96 Istrums SK
121 Anton Johansson -96 KFUM Örebro
209 William Gunnarsson -97 KFUM Örebro
231 David Svensson -97 Stocksäters IF
240 Jens Roslund -96 Stocksäters IF
260 Erik Andersson -97 Wedevågs IF
278 Oscar Jacobsson -97 Västerås FK

  P15 200 M 13.55
4 Sebastian Ruthström -97 Danderyds SK
23 Anton Östebo -96 Glanshammars IF
53 Markus Holmström -96 IF Hagen
86 Thomas Rönnmark -97 IFK Tumba
95 Gustav Jacobson -97 Istrums SK
101 Oskar Jacobson -97 Istrums SK
103 Radyar Mohammad -96 Istrums SK
209 William Gunnarsson -97 KFUM Örebro
231 David Svensson -97 Stocksäters IF
240 Jens Roslund -96 Stocksäters IF
260 Erik Andersson -97 Wedevågs IF
278 Oscar Jacobsson -97 Västerås FK
279 Pontus Hagman -97 Västerås FK

  P15 800 M 17.00
32 Oscar Östebo -96 Glanshammars IF
62 Johan Wahlgren -99 IFK Kristinehamn
86 Thomas Rönnmark -97 IFK Tumba
98 Karl Wallén -96 Istrums SK
101 Oskar Jacobson -97 Istrums SK
270 Christoffer Hagman -97 Västerås FK
279 Pontus Hagman -97 Västerås FK

  P15 TRESTEG 14.40
4 Sebastian Ruthström -97 Danderyds SK
86 Thomas Rönnmark -97 IFK Tumba
95 Gustav Jacobson -97 Istrums SK
101 Oskar Jacobson -97 Istrums SK
121 Anton Johansson -96 KFUM Örebro
209 William Gunnarsson -97 KFUM Örebro
240 Jens Roslund -96 Stocksäters IF

  P15 KULA 4,0 12.00
4 Sebastian Ruthström -97 Danderyds SK
104 Tobias Hagström -96 Istrums SK
121 Anton Johansson -96 KFUM Örebro
256 Chris Arnoldsson -96 Turebergs FK
261 Linus Lindkvist -97 Wedevågs IF

  P15 VIKT 9,08 14.20
4 Sebastian Ruthström -97 Danderyds SK
104 Tobias Hagström -96 Istrums SK
256 Chris Arnoldsson -96 Turebergs FK
261 Linus Lindkvist -97 Wedevågs IF

  P13 60 M 11.40
2 Daniel Persson -98 Bromma IF
6 Edvin Larsson -98 Eskilstuna FI
40 Henrik Larsson -99 IF Göta
66 Lukas Zettergren -98 IFK Kristinehamn
67 Mathias Hertzman -99 IFK Kristinehamn
109 Alexander Larsson -99 KFUM Örebro
118 Andreas Führ -98 KFUM Örebro
124 Björn Lemte -98 KFUM Örebro
163 Jack Karlsson -99 KFUM Örebro
180 Ludvig Widarsson -99 KFUM Örebro
194 Patrik Lindskog -99 KFUM Örebro
205 Tom Johansson -99 KFUM Örebro
208 William Dernfält -98 KFUM Örebro
221 Jerker Dacke -98 Rånäs 4H
253 Carl Alm -99 Tibro AIK FIK
263 Pontus Jansson -98 Wedevågs IF

  P13 200 M 14.55
2 Daniel Persson -98 Bromma IF
40 Henrik Larsson -99 IF Göta
66 Lukas Zettergren -98 IFK Kristinehamn
109 Alexander Larsson -99 KFUM Örebro
124 Björn Lemte -98 KFUM Örebro
128 Daniel Gustavsson -99 KFUM Örebro
171 Jonathan Hallberg -99 KFUM Örebro
179 Ludvig Renberg -99 KFUM Örebro
194 Patrik Lindskog -99 KFUM Örebro
196 Robin Edqvist -99 KFUM Örebro
201 Simon Persson -98 KFUM Örebro
204 Tobias Tranderyd -99 KFUM Örebro
221 Jerker Dacke -98 Rånäs 4H
253 Carl Alm -99 Tibro AIK FIK
263 Pontus Jansson -98 Wedevågs IF

  P13 600 M 16.40
62 Johan Wahlgren -99 IFK Kristinehamn
66 Lukas Zettergren -98 IFK Kristinehamn
67 Mathias Hertzman -99 IFK Kristinehamn
109 Alexander Larsson -99 KFUM Örebro
124 Björn Lemte -98 KFUM Örebro
128 Daniel Gustavsson -99 KFUM Örebro
163 Jack Karlsson -99 KFUM Örebro
204 Tobias Tranderyd -99 KFUM Örebro

  P13 TRESTEG ZON 10.00
6 Edvin Larsson -98 Eskilstuna FI
40 Henrik Larsson -99 IF Göta
62 Johan Wahlgren -99 IFK Kristinehamn
118 Andreas Führ -98 KFUM Örebro
128 Daniel Gustavsson -99 KFUM Örebro
163 Jack Karlsson -99 KFUM Örebro
179 Ludvig Renberg -99 KFUM Örebro
180 Ludvig Widarsson -99 KFUM Örebro
189 Mikael Jansson -98 KFUM Örebro
196 Robin Edqvist -99 KFUM Örebro
205 Tom Johansson -99 KFUM Örebro
208 William Dernfält -98 KFUM Örebro
259 Philip Stömne -00 Valbo AIF
262 Mateusz Ostrowski -98 Wedevågs IF

  P13 KULA 3,0 13.25
6 Edvin Larsson -98 Eskilstuna FI
40 Henrik Larsson -99 IF Göta
62 Johan Wahlgren -99 IFK Kristinehamn
67 Mathias Hertzman -99 IFK Kristinehamn
171 Jonathan Hallberg -99 KFUM Örebro
179 Ludvig Renberg -99 KFUM Örebro
180 Ludvig Widarsson -99 KFUM Örebro
189 Mikael Jansson -98 KFUM Örebro
196 Robin Edqvist -99 KFUM Örebro
204 Tobias Tranderyd -99 KFUM Örebro
205 Tom Johansson -99 KFUM Örebro
253 Carl Alm -99 Tibro AIK FIK
283 Daniel Karlsson -98 Åsbro GoIF

  P11 60 M 10.40
13 Edvin Schölin -00 Finspångs AIK
19 Ivan Gunnarsson -01 Frövi IK
21 Oscar Persson -01 Frövi IK
33 Rickard Bergenarp -00 Glanshammars IF
64 Leo Johansson -01 IFK Kristinehamn
70 Samuel Brunnsgård -00 IFK Kristinehamn
116 Amir Musa -01 KFUM Örebro
147 Felix Öberg -00 KFUM Örebro
152 Gustaf Otterhed -01 KFUM Örebro
154 Gustav Karlsson -00 KFUM Örebro
170 Jonathan Granath -00 KFUM Örebro
183 Malte Lundmark -01 KFUM Örebro
241 John Enberg -00 Stocksäters IF
244 Karl Johansson -01 Stocksäters IF
259 Philip Stömne -00 Valbo AIF

  P11 200 M 13.35
13 Edvin Schölin -00 Finspångs AIK
19 Ivan Gunnarsson -01 Frövi IK
21 Oscar Persson -01 Frövi IK
29 Melker Forsberg -01 Glanshammars IF
64 Leo Johansson -01 IFK Kristinehamn
70 Samuel Brunnsgård -00 IFK Kristinehamn
106 Albin Hagberg -00 Katrineholms SK
142 Erik Löfstedt -01 KFUM Örebro
152 Gustaf Otterhed -01 KFUM Örebro
154 Gustav Karlsson -00 KFUM Örebro
155 Gustav Zetterlund -00 KFUM Örebro
170 Jonathan Granath -00 KFUM Örebro
188 Melwin Kemoff -?? KFUM Örebro
195 Philip Wilhelmsson -01 KFUM Örebro
241 John Enberg -00 Stocksäters IF
248 Ruben Sandén Alin -01 Stocksäters IF
259 Philip Stömne -00 Valbo AIF

  P11 600 M 16.20
13 Edvin Schölin -00 Finspångs AIK
29 Melker Forsberg -01 Glanshammars IF
31 Olle Tyrsmo -00 Glanshammars IF
70 Samuel Brunnsgård -00 IFK Kristinehamn
142 Erik Löfstedt -01 KFUM Örebro
155 Gustav Zetterlund -00 KFUM Örebro
244 Karl Johansson -01 Stocksäters IF
248 Ruben Sandén Alin -01 Stocksäters IF
259 Philip Stömne -00 Valbo AIF

  P11 LÄNGD ZON 14.20
19 Ivan Gunnarsson -01 Frövi IK
21 Oscar Persson -01 Frövi IK
29 Melker Forsberg -01 Glanshammars IF
31 Olle Tyrsmo -00 Glanshammars IF
33 Rickard Bergenarp -00 Glanshammars IF
64 Leo Johansson -01 IFK Kristinehamn
70 Samuel Brunnsgård -00 IFK Kristinehamn
106 Albin Hagberg -00 Katrineholms SK
116 Amir Musa -01 KFUM Örebro
122 Anton Larsson -00 KFUM Örebro
142 Erik Löfstedt -01 KFUM Örebro
152 Gustaf Otterhed -01 KFUM Örebro
154 Gustav Karlsson -00 KFUM Örebro
170 Jonathan Granath -00 KFUM Örebro
183 Malte Lundmark -01 KFUM Örebro
188 Melwin Kemoff -?? KFUM Örebro
192 Olle Melberg -01 KFUM Örebro
195 Philip Wilhelmsson -01 KFUM Örebro
198 Samuel Lindén -01 KFUM Örebro
200 Sebastian Erlandh -00 KFUM Örebro
241 John Enberg -00 Stocksäters IF
244 Karl Johansson -01 Stocksäters IF
248 Ruben Sandén Alin -01 Stocksäters IF
259 Philip Stömne -00 Valbo AIF

  P11 KULA 2,0 12.25
19 Ivan Gunnarsson -01 Frövi IK
64 Leo Johansson -01 IFK Kristinehamn
70 Samuel Brunnsgård -00 IFK Kristinehamn
116 Amir Musa -01 KFUM Örebro
122 Anton Larsson -00 KFUM Örebro
153 Gustav Alkman -01 KFUM Örebro
188 Melwin Kemoff -?? KFUM Örebro
191 Måns Wahlstedt -01 KFUM Örebro
192 Olle Melberg -01 KFUM Örebro
200 Sebastian Erlandh -00 KFUM Örebro
212 Jonas Berg -00 Kvismaredalens IF
241 John Enberg -00 Stocksäters IF
244 Karl Johansson -01 Stocksäters IF
248 Ruben Sandén Alin -01 Stocksäters IF
259 Philip Stömne -00 Valbo AIF

  P9 60 M 10.00
16 Elias Skoglund -02 Frövi IK
17 Filip Höijer -02 Frövi IK
49 Isak Magnusson -03 IF Hagen
65 Ludwig Lill -02 IFK Kristinehamn
91 Nicodemus Milton -03 IK Wilske
96 Hugo Svantesson -03 Istrums SK
105 Linus Callenvik -02 Karlskoga FIF
108 Albin Eriksson -02 KFUM Örebro
134 Elis Forsberg -02 KFUM Örebro
187 Max Öberg -02 KFUM Örebro
193 Oscar Capobianco -03 KFUM Örebro
207 Victor Leylin -02 KFUM Örebro
245 Leo Enberg -02 Stocksäters IF
255 Carl Hermansson -03 Tingbergs AIS

  P9 600 M 15.40
17 Filip Höijer -02 Frövi IK
49 Isak Magnusson -03 IF Hagen
96 Hugo Svantesson -03 Istrums SK
105 Linus Callenvik -02 Karlskoga FIF
134 Elis Forsberg -02 KFUM Örebro
184 Manne Frih -02 KFUM Örebro
186 Martin Hyvärinen -02 KFUM Örebro
245 Leo Enberg -02 Stocksäters IF

  P9 LÄNGD ZON 11.35
16 Elias Skoglund -02 Frövi IK
17 Filip Höijer -02 Frövi IK
49 Isak Magnusson -03 IF Hagen
65 Ludwig Lill -02 IFK Kristinehamn
91 Nicodemus Milton -03 IK Wilske
105 Linus Callenvik -02 Karlskoga FIF
108 Albin Eriksson -02 KFUM Örebro
134 Elis Forsberg -02 KFUM Örebro
164 Jacob Thyberg -02 KFUM Örebro
184 Manne Frih -02 KFUM Örebro
187 Max Öberg -02 KFUM Örebro
193 Oscar Capobianco -03 KFUM Örebro
207 Victor Leylin -02 KFUM Örebro
216 Alexander Larsson -02 Ludvika FFI
245 Leo Enberg -02 Stocksäters IF
255 Carl Hermansson -03 Tingbergs AIS

  P9 KULA 2,0 10.10
16 Elias Skoglund -02 Frövi IK
65 Ludwig Lill -02 IFK Kristinehamn
105 Linus Callenvik -02 Karlskoga FIF
134 Elis Forsberg -02 KFUM Örebro
164 Jacob Thyberg -02 KFUM Örebro
216 Alexander Larsson -02 Ludvika FFI
245 Leo Enberg -02 Stocksäters IF

  MVET KULA 13.00
57 Kenneth Jansson -49 IFK Helsingborg
290 Tomas Classon -62 Huddinge AIS

  MVET VIKT 14.20
11 Håkan Jakobsson -44 FGF Gotland
57 Kenneth Jansson -49 IFK Helsingborg
88 Bo Sundström -40 IK Heros FIK
219 Kjell Larnesjö -49 Nyköpings BIS
258 Magnus Håkansson -70 Valbo AIF
264 Torgny Lindkvist -62 Wedevågs IF
290 Tomas Classon -62 Huddinge AIS

  KVINNOR 60 M 11.55
3 Malin Trollsås -93 Danderyds SK
97 Josefine Hagström -93 Istrums SK
137 Ellen Hjort -93 KFUM Örebro
223 Malin Dacke -68 Rånäs 4H
252 Tina Nordstrand -81 Sundbybergs IK

  KVINNOR 200 M 14.50
3 Malin Trollsås -93 Danderyds SK
76 Frida Nordenberg -92 IFK Mora FIK
223 Malin Dacke -68 Rånäs 4H

  KVINNOR 400 M 16.05
3 Malin Trollsås -93 Danderyds SK

  KVINNOR 1000 M 17.15
120 Antje Torstensson -75 KFUM Örebro
257 Ewa Wahlberg -55 Uppsala LK

  KVINNOR TRESTEG 13.50
97 Josefine Hagström -93 Istrums SK
252 Tina Nordstrand -81 Sundbybergs IK

  KVINNOR KULA 13.00
76 Frida Nordenberg -92 IFK Mora FIK
223 Malin Dacke -68 Rånäs 4H

  KVINNOR VIKT 9,08

  F17 60 M 11.50
77 Emma Nordlund -95 IFK Nora
140 Emma Bengtsson -94 KFUM Örebro
254 Sara Kristersson -94 Tibro AIK FIK
291 Sofia Sandgren -94 KFUM Örebro

  F17 200 M 14.45
77 Emma Nordlund -95 IFK Nora
199 Sara Angelmyr -94 KFUM Örebro
291 Sofia Sandgren -94 KFUM Örebro

  F17 400 M 16.00
77 Emma Nordlund -95 IFK Nora

  F17 800 M 17.05
28 Lisa Bergdahl -95 Glanshammars IF

  F17 TRESTEG 13.50
140 Emma Bengtsson -94 KFUM Örebro
169 Johanna Pettersson -94 KFUM Örebro
199 Sara Angelmyr -94 KFUM Örebro
254 Sara Kristersson -94 Tibro AIK FIK

  F17 KULA 3,0 13.00
169 Johanna Pettersson -94 KFUM Örebro
217 Sandra Larsson -94 Ludvika FFI

  F17 VIKT 9,08 13.45
217 Sandra Larsson -94 Ludvika FFI
225 Anna-Clara Rydberg -94 SK Bore
227 Malin Linder -94 SK Bore

  F15 60 M 10.50
36 Agnes Larsson -97 IF Göta
63 Johanna Hertzman -97 IFK Kristinehamn
69 Sabine Steen -97 IFK Kristinehamn
81 Lovisa Östervall -97 IFK Tumba
85 Sandra Östby -97 IFK Tumba
93 Alice Svantesson -97 Istrums SK
94 Ebba Svantesson -97 Istrums SK
99 Linnea Rosman -97 Istrums SK
119 Anna Westher -97 KFUM Örebro
157 Hanna Holmgren -97 KFUM Örebro
168 Johanna Elfving -96 KFUM Örebro
267 Amanda Sundstedt -97 Västerås FK
269 Camilla Söderlund -97 Västerås FK
271 Ella Frödin -97 Västerås FK
272 Emma Forsen -97 Västerås FK
274 Jessica Willman -97 Västerås FK
275 Klara Pettersson -97 Västerås FK
284 Diana Andreasson -96 Åsbro GoIF
292 Daniela Karlsson -96 Västerås FK
293 Elin Edgren -97 SK Bore

  F15 200 M 15.10
36 Agnes Larsson -97 IF Göta
61 Hanne Karlsson -97 IFK Kristinehamn
63 Johanna Hertzman -97 IFK Kristinehamn
69 Sabine Steen -97 IFK Kristinehamn
81 Lovisa Östervall -97 IFK Tumba
85 Sandra Östby -97 IFK Tumba
93 Alice Svantesson -97 Istrums SK
94 Ebba Svantesson -97 Istrums SK
119 Anna Westher -97 KFUM Örebro
157 Hanna Holmgren -97 KFUM Örebro
168 Johanna Elfving -96 KFUM Örebro
267 Amanda Sundstedt -97 Västerås FK
268 Anna Wilhelmsson -97 Västerås FK
269 Camilla Söderlund -97 Västerås FK
271 Ella Frödin -97 Västerås FK
272 Emma Forsen -97 Västerås FK
275 Klara Pettersson -97 Västerås FK
277 Mikaela Waernulf -97 Västerås FK
284 Diana Andreasson -96 Åsbro GoIF
292 Daniela Karlsson -96 Västerås FK

  F15 600 M 16.50
9 Nicole Sörensen -96 Falu IK
61 Hanne Karlsson -97 IFK Kristinehamn
78 Julia Nygård -96 IFK Nora
93 Alice Svantesson -97 Istrums SK
94 Ebba Svantesson -97 Istrums SK
257 Ewa Wahlberg -55 Uppsala LK ut.tävl.

  F15 TRESTEG 13.00
18 Ida Skoglund -97 Frövi IK
61 Hanne Karlsson -97 IFK Kristinehamn
69 Sabine Steen -97 IFK Kristinehamn
78 Julia Nygård -96 IFK Nora
81 Lovisa Östervall -97 IFK Tumba
85 Sandra Östby -97 IFK Tumba
99 Linnea Rosman -97 Istrums SK
157 Hanna Holmgren -97 KFUM Örebro
267 Amanda Sundstedt -97 Västerås FK
277 Mikaela Waernulf -97 Västerås FK
284 Diana Andreasson -96 Åsbro GoIF
292 Daniela Karlsson -96 Västerås FK

  F15 KULA 3,0 11.10
5 Lisa Einarsson -96 Eds SK
18 Ida Skoglund -97 Frövi IK
36 Agnes Larsson -97 IF Göta
63 Johanna Hertzman -97 IFK Kristinehamn
69 Sabine Steen -97 IFK Kristinehamn
269 Camilla Söderlund -97 Västerås FK
271 Ella Frödin -97 Västerås FK
274 Jessica Willman -97 Västerås FK
275 Klara Pettersson -97 Västerås FK
277 Mikaela Waernulf -97 Västerås FK
293 Elin Edgren -97 SK Bore

  F15 VIKT 7,26 13.45
5 Lisa Einarsson -96 Eds SK
83 Mathilda Eriksson -98 IFK Tumba
226 Julia Marklund -96 SK Bore

  F13 60 M 11.15
8 Alexandra Sörensen -99 Falu IK
26 Josefine Larsson -98 Glanshammars IF
30 Moa Seger -99 Glanshammars IF
42 Victoria Sandsjoe -98 IF Göta
44 Alice Evebring -99 IF Hagen
45 Amanda Kantola -98 IF Hagen
48 Ida Olsson -99 IF Hagen
50 Johanna Furhoff -99 IF Hagen
51 Kaisa Johansson -99 IF Hagen
54 Nathalia Aspensten -99 IF Hagen
59 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn
68 Rebecka Salenbäck -98 IFK Kristinehamn
71 Viktorija Bunjevac -98 IFK Kristinehamn
79 Linnea Nordlund -99 IFK Nora
80 Natalie Hacksell -99 IFK Nora
87 Tove Olsson -98 IFK Tumba
90 Cornelia Milton -99 IK Wilske
100 Moa Persson -98 Istrums SK
112 Alma Stridh -99 KFUM Örebro
132 Elin Palmér -98 KFUM Örebro
144 Fanny Ernestam -98 KFUM Örebro
145 Fanny Runheim -99 KFUM Örebro
150 Filippa Stridh -98 KFUM Örebro
158 Hanna Otterhed -99 KFUM Örebro
172 Julia Björck -98 KFUM Örebro
173 Julia Hagerius -98 KFUM Örebro
178 Lovisa Larsson -98 KFUM Örebro
182 Maja Trygg -99 KFUM Örebro
185 Maria Husby -99 KFUM Örebro
229 Amanda Mattsson -99 Stocksäters IF
233 Emelie Johansson -98 Stocksäters IF
234 Emilia Andersson -98 Stocksäters IF
266 Alma Lindberg -99 Västerås FK
280 Alva Lindsmyr -98 Åsbro GoIF
281 Celina Sahlqvist -99 Åsbro GoIF
282 Clara Jönsson -99 Åsbro GoIF
286 Emilia Nyberg-Johansson -99 Åsbro GoIF
287 Emmy Andersson -99 Åsbro GoIF
288 Hanna Wahlström -99 Åsbro GoIF

  F13 200 M 13.10
8 Alexandra Sörensen -99 Falu IK
34 Sabina Forsberg -98 Glanshammars IF
42 Victoria Sandsjoe -98 IF Göta
45 Amanda Kantola -98 IF Hagen
54 Nathalia Aspensten -99 IF Hagen
59 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn
68 Rebecka Salenbäck -98 IFK Kristinehamn
79 Linnea Nordlund -99 IFK Nora
83 Mathilda Eriksson -98 IFK Tumba
84 My Aggefors -99 IFK Tumba
87 Tove Olsson -98 IFK Tumba
90 Cornelia Milton -99 IK Wilske
100 Moa Persson -98 Istrums SK
132 Elin Palmér -98 KFUM Örebro
143 Eunice Nilsson -98 KFUM Örebro
144 Fanny Ernestam -98 KFUM Örebro
145 Fanny Runheim -99 KFUM Örebro
150 Filippa Stridh -98 KFUM Örebro
158 Hanna Otterhed -99 KFUM Örebro
161 Ida Sjödahl -98 KFUM Örebro
162 Irma Comstedt -99 KFUM Örebro
173 Julia Hagerius -98 KFUM Örebro
229 Amanda Mattsson -99 Stocksäters IF
266 Alma Lindberg -99 Västerås FK
280 Alva Lindsmyr -98 Åsbro GoIF
287 Emmy Andersson -99 Åsbro GoIF

  F13 600 M 16.30
7 Tilda Lundström -99 Eskilstuna FI
34 Sabina Forsberg -98 Glanshammars IF
38 Beatrice Larsson -98 IF Göta
59 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn
68 Rebecka Salenbäck -98 IFK Kristinehamn
71 Viktorija Bunjevac -98 IFK Kristinehamn
84 My Aggefors -99 IFK Tumba
100 Moa Persson -98 Istrums SK
126 Cornelia G Rathsman -99 KFUM Örebro
143 Eunice Nilsson -98 KFUM Örebro
161 Ida Sjödahl -98 KFUM Örebro
162 Irma Comstedt -99 KFUM Örebro
266 Alma Lindberg -99 Västerås FK

  F13 TRESTEG ZON 11.40
8 Alexandra Sörensen -99 Falu IK
27 Klara Flygare -98 Glanshammars IF
34 Sabina Forsberg -98 Glanshammars IF
38 Beatrice Larsson -98 IF Göta
52 Klara Magnusson -00 IF Hagen
59 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn
68 Rebecka Salenbäck -98 IFK Kristinehamn
71 Viktorija Bunjevac -98 IFK Kristinehamn
83 Mathilda Eriksson -98 IFK Tumba
84 My Aggefors -99 IFK Tumba
87 Tove Olsson -98 IFK Tumba
90 Cornelia Milton -99 IK Wilske
132 Elin Palmér -98 KFUM Örebro
143 Eunice Nilsson -98 KFUM Örebro
144 Fanny Ernestam -98 KFUM Örebro
161 Ida Sjödahl -98 KFUM Örebro
178 Lovisa Larsson -98 KFUM Örebro
234 Emilia Andersson -98 Stocksäters IF
276 Maja Gustavsson -98 Västerås FK
280 Alva Lindsmyr -98 Åsbro GoIF
281 Celina Sahlqvist -99 Åsbro GoIF
282 Clara Jönsson -99 Åsbro GoIF
285 Ebba Blomstrand -00 Åsbro GoIF
286 Emilia Nyberg-Johansson -99 Åsbro GoIF
288 Hanna Wahlström -99 Åsbro GoIF

  F13 KULA 2,0 10.00
26 Josefine Larsson -98 Glanshammars IF
27 Klara Flygare -98 Glanshammars IF
38 Beatrice Larsson -98 IF Göta
42 Victoria Sandsjoe -98 IF Göta
44 Alice Evebring -99 IF Hagen
45 Amanda Kantola -98 IF Hagen
48 Ida Olsson -99 IF Hagen
50 Johanna Furhoff -99 IF Hagen
51 Kaisa Johansson -99 IF Hagen
59 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn
71 Viktorija Bunjevac -98 IFK Kristinehamn
79 Linnea Nordlund -99 IFK Nora
83 Mathilda Eriksson -98 IFK Tumba
87 Tove Olsson -98 IFK Tumba
90 Cornelia Milton -99 IK Wilske
145 Fanny Runheim -99 KFUM Örebro
185 Maria Husby -99 KFUM Örebro
266 Alma Lindberg -99 Västerås FK
276 Maja Gustavsson -98 Västerås FK
281 Celina Sahlqvist -99 Åsbro GoIF
282 Clara Jönsson -99 Åsbro GoIF
286 Emilia Nyberg-Johansson -99 Åsbro GoIF
288 Hanna Wahlström -99 Åsbro GoIF

  F11 60 M 10.20
39 Hedvig Pettersson -00 IF Göta
43 Alice Arvesved -01 IF Hagen
52 Klara Magnusson -00 IF Hagen
110 Alice Nilsson -00 KFUM Örebro
114 Amanda Andersson -00 KFUM Örebro
117 Amira Musa -01 KFUM Örebro
123 Arizona Eriksson -00 KFUM Örebro
125 Clara Larsson -01 KFUM Örebro
129 Ebba Löfholm -00 KFUM Örebro
135 Ella Raud -01 KFUM Örebro
136 Ellen Hagerius -00 KFUM Örebro
138 Emilia Pettersson -01 KFUM Örebro
139 Emily Capobianco -01 KFUM Örebro
146 Felicia Sandberg -00 KFUM Örebro
149 Filippa Karaga -01 KFUM Örebro
151 Frida Grandelius -00 KFUM Örebro
166 Jessica Persson -00 KFUM Örebro
174 Karin Palmér -01 KFUM Örebro
177 Linnéa Bodin -00 KFUM Örebro
213 Tilde Jansson -01 Kvismaredalens IF
215 Zara Strandgren -01 Kvismaredalens IF
222 Klara Dacke -00 Rånäs 4H
228 Amanda Gräsberg -01 Stocksäters IF
236 Esther Sandén Alin -00 Stocksäters IF
237 Hanna Osmaniyan -00 Stocksäters IF
246 Maja Turunen -00 Stocksäters IF
247 Moa Persson -00 Stocksäters IF
249 Wilma Stenman -00 Stocksäters IF
273 Hilda Lindberg -01 Västerås FK
285 Ebba Blomstrand -00 Åsbro GoIF

  F11 200 M 14.25
15 Mathilda Germundsson -00 Finspångs AIK
20 Julia Gripström -01 Frövi IK
39 Hedvig Pettersson -00 IF Göta
82 Malin Eriksson -00 IFK Tumba
113 Alva Angergård -00 KFUM Örebro
115 Amanda Bollman -00 KFUM Örebro
123 Arizona Eriksson -00 KFUM Örebro
130 Ebba Löwenberg-Hammarström -01 KFUM Örebro
139 Emily Capobianco -01 KFUM Örebro
149 Filippa Karaga -01 KFUM Örebro
166 Jessica Persson -00 KFUM Örebro
203 Tea Tagesson -00 KFUM Örebro
222 Klara Dacke -00 Rånäs 4H
236 Esther Sandén Alin -00 Stocksäters IF
249 Wilma Stenman -00 Stocksäters IF
273 Hilda Lindberg -01 Västerås FK

  F11 600 M 16.10
15 Mathilda Germundsson -00 Finspångs AIK
20 Julia Gripström -01 Frövi IK
52 Klara Magnusson -00 IF Hagen
110 Alice Nilsson -00 KFUM Örebro
165 Jasmine Jaylaani -01 KFUM Örebro
166 Jessica Persson -00 KFUM Örebro
236 Esther Sandén Alin -00 Stocksäters IF
265 Celine Allard-Forsberg -01 Vilsta IK
273 Hilda Lindberg -01 Västerås FK

  F11 LÄNGD ZON 12.35
15 Mathilda Germundsson -00 Finspångs AIK
39 Hedvig Pettersson -00 IF Göta
43 Alice Arvesved -01 IF Hagen
46 Caisa Arvesved -01 IF Hagen
110 Alice Nilsson -00 KFUM Örebro
113 Alva Angergård -00 KFUM Örebro
114 Amanda Andersson -00 KFUM Örebro
115 Amanda Bollman -00 KFUM Örebro
117 Amira Musa -01 KFUM Örebro
123 Arizona Eriksson -00 KFUM Örebro
125 Clara Larsson -01 KFUM Örebro
135 Ella Raud -01 KFUM Örebro
136 Ellen Hagerius -00 KFUM Örebro
139 Emily Capobianco -01 KFUM Örebro
146 Felicia Sandberg -00 KFUM Örebro
159 Ida Andersson -01 KFUM Örebro
165 Jasmine Jaylaani -01 KFUM Örebro
174 Karin Palmér -01 KFUM Örebro
177 Linnéa Bodin -00 KFUM Örebro
203 Tea Tagesson -00 KFUM Örebro
213 Tilde Jansson -01 Kvismaredalens IF
215 Zara Strandgren -01 Kvismaredalens IF
228 Amanda Gräsberg -01 Stocksäters IF
236 Esther Sandén Alin -00 Stocksäters IF
246 Maja Turunen -00 Stocksäters IF
247 Moa Persson -00 Stocksäters IF
249 Wilma Stenman -00 Stocksäters IF
273 Hilda Lindberg -01 Västerås FK
285 Ebba Blomstrand -00 Åsbro GoIF

  F11 KULA 2,0 10.40
39 Hedvig Pettersson -00 IF Göta
43 Alice Arvesved -01 IF Hagen
82 Malin Eriksson -00 IFK Tumba
115 Amanda Bollman -00 KFUM Örebro
117 Amira Musa -01 KFUM Örebro
125 Clara Larsson -01 KFUM Örebro
129 Ebba Löfholm -00 KFUM Örebro
130 Ebba Löwenberg-Hammarström -01 KFUM Örebro
138 Emilia Pettersson -01 KFUM Örebro
139 Emily Capobianco -01 KFUM Örebro
146 Felicia Sandberg -00 KFUM Örebro
149 Filippa Karaga -01 KFUM Örebro
159 Ida Andersson -01 KFUM Örebro
165 Jasmine Jaylaani -01 KFUM Örebro
174 Karin Palmér -01 KFUM Örebro
177 Linnéa Bodin -00 KFUM Örebro
213 Tilde Jansson -01 Kvismaredalens IF
214 Valantina Mourad -01 Kvismaredalens IF
215 Zara Strandgren -01 Kvismaredalens IF
236 Esther Sandén Alin -00 Stocksäters IF
239 Ida Granath -01 Stocksäters IF
249 Wilma Stenman -00 Stocksäters IF
285 Ebba Blomstrand -00 Åsbro GoIF

  F9 60 M 10.10
24 Elvira Forsberg -02 Glanshammars IF
37 Alva Pettersson -02 IF Göta
47 Elsa Isaksson -03 IF Hagen
58 Agnes Brunnsberg -02 IFK Kristinehamn
111 Alice Stridh -?? KFUM Örebro
127 Cornelia Kvelland -02 KFUM Örebro
133 Elin Ståhl -02 KFUM Örebro
141 Emma Stenman -02 KFUM Örebro
160 Ida Pettersson -02 KFUM Örebro
175 Kerstin Nordqvist -03 KFUM Örebro
202 Sofie Franzén -02 KFUM Örebro
206 Tuva Tranderyd -03 KFUM Örebro
211 Adina Jarl -03 Kvismaredalens IF
224 Åsa Dacke -02 Rånäs 4H
232 Elin Persson -02 Stocksäters IF
235 Emma Johansson -02 Stocksäters IF
242 Josefin Stenman -02 Stocksäters IF
289 Johanna Sedström -02 Åsbro GoIF

  F9 600 M 15.30
24 Elvira Forsberg -02 Glanshammars IF
37 Alva Pettersson -02 IF Göta
58 Agnes Brunnsberg -02 IFK Kristinehamn
60 Elin Wahlgren -02 IFK Kristinehamn
175 Kerstin Nordqvist -03 KFUM Örebro
181 Maja Nilsson -02 KFUM Örebro
190 Miranda Björk -02 KFUM Örebro
206 Tuva Tranderyd -03 KFUM Örebro
235 Emma Johansson -02 Stocksäters IF

  F9 LÄNGD ZON 10.25
24 Elvira Forsberg -02 Glanshammars IF
37 Alva Pettersson -02 IF Göta
47 Elsa Isaksson -03 IF Hagen
58 Agnes Brunnsberg -02 IFK Kristinehamn
60 Elin Wahlgren -02 IFK Kristinehamn
107 Ebba Hagberg -02 Katrineholms SK
111 Alice Stridh -?? KFUM Örebro
127 Cornelia Kvelland -02 KFUM Örebro
131 Elin Lager -02 KFUM Örebro
133 Elin Ståhl -02 KFUM Örebro
141 Emma Stenman -02 KFUM Örebro
160 Ida Pettersson -02 KFUM Örebro
175 Kerstin Nordqvist -03 KFUM Örebro
176 Klara Stenman -02 KFUM Örebro
181 Maja Nilsson -02 KFUM Örebro
190 Miranda Björk -02 KFUM Örebro
206 Tuva Tranderyd -03 KFUM Örebro
211 Adina Jarl -03 Kvismaredalens IF
224 Åsa Dacke -02 Rånäs 4H
232 Elin Persson -02 Stocksäters IF
235 Emma Johansson -02 Stocksäters IF
289 Johanna Sedström -02 Åsbro GoIF

  F9 KULA 2,0 11.50
47 Elsa Isaksson -03 IF Hagen
60 Elin Wahlgren -02 IFK Kristinehamn
131 Elin Lager -02 KFUM Örebro
181 Maja Nilsson -02 KFUM Örebro
235 Emma Johansson -02 Stocksäters IF
243 Kajsa Karlsson -02 Stocksäters IF
289 Johanna Sedström -02 Åsbro GoIF

  KVET KULA

  KVET VIKT 13.45
10 Ann-Britt Jakobson -64 FGF Gotland