Startlista Närkespelen 3 juni 2018

  MÄN 100 M 13.45
131 Emanuel Lindberg -93 Thorengruppen TFC

  MÄN 3000 M 15.40
91 Tony Ehrnström -75 KFUM Örebro
123 Michael Welday -99 Stocksäters IF
139 Noha Olsson -02 Thorengruppen TFC

  MÄN HÖJD

  MÄN LÄNGD

  MÄN KULA 11.30
115 Fredrik Eriksson -75 Stocksäters IF
127 Oskar Hjelte -02 Stocksäters IF
163 Johan Eisler -76 Åsbro GoIF

  MÄN DISKUS 10.15
34 Michel Oesten -74 IFK Nora
115 Fredrik Eriksson -75 Stocksäters IF
124 Mikael Jacobson -81 Stocksäters IF
127 Oskar Hjelte -02 Stocksäters IF
163 Johan Eisler -76 Åsbro GoIF

  P15 80 M 13.35
93 Viktor Stenberg Lilja -04 KFUM Örebro
148 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF

  P15 800 M 14.30
129 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF
134 Henrik Franzén -03 Thorengruppen TFC

  P15 80 M HÄCK 10.00
141 Izak Warma -04 Tjalve IF Norrköping

  P15 300 M HÄCK 16.05
141 Izak Warma -04 Tjalve IF Norrköping

  P15 HÖJD

  P15 STAV 13.50
119 Joel Bergquist -03 Stocksäters IF
142 Josef Külen -04 Tjalve IF Norrköping
177 Johan Jurander -03 Motala AIF

  P15 LÄNGD 10.55
14 Gustav Käll -04 Glanshammars IF
142 Josef Külen -04 Tjalve IF Norrköping
148 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF

  P15 KULA 4,0 11.30
14 Gustav Käll -04 Glanshammars IF
148 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF

  P15 DISKUS 1,0 10.15
30 Pelle Karlsson -03 Götlunda IF
141 Izak Warma -04 Tjalve IF Norrköping

  P13 60 M 11.20
3 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
45 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
63 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
76 Noah Simonsson -05 KFUM Örebro
81 Otto Halfvarsson -05 KFUM Örebro
98 Isak Selin -05 Motala AIF
178 Max Titus -05 Frövi IK

  P13 800 M 14.30
98 Isak Selin -05 Motala AIF

  P13 60 M HÄCK 10.15
45 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
63 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
81 Otto Halfvarsson -05 KFUM Örebro
144 Linus Jönsson -05 Tjalve IF Norrköping

  P13 200 M HÄCK 15.55
49 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
98 Isak Selin -05 Motala AIF

  P13 HÖJD 11.45
45 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
46 Alfons Elmgren Hallinger -05 KFUM Örebro
178 Max Titus -05 Frövi IK

  P13 STAV 13.50
45 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
46 Alfons Elmgren Hallinger -05 KFUM Örebro
144 Linus Jönsson -05 Tjalve IF Norrköping

  P13 LÄNGD ZON 13.00
45 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
46 Alfons Elmgren Hallinger -05 KFUM Örebro
63 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
76 Noah Simonsson -05 KFUM Örebro
98 Isak Selin -05 Motala AIF

  P13 KULA 3,0 14.00
3 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
82 Robin Ringström -05 KFUM Örebro

  P13 DISKUS 0,6 10.15
3 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
82 Robin Ringström -05 KFUM Örebro

  P12 60 M 11.10
18 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
27 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
61 George Kennedy -06 KFUM Örebro
136 Jon Joelsson -06 Thorengruppen TFC
137 Lucas Asplund -06 Thorengruppen TFC
140 Viggo Olsson -06 Thorengruppen TFC
174 Vincent Efremov -06 Åsbro GoIF

  P12 800 M 14.30
137 Lucas Asplund -06 Thorengruppen TFC

  P12 60 M HÄCK

  P12 HÖJD 11.45
18 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
27 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
62 Hampus Hillding -06 KFUM Örebro
128 Raymon Welday -06 Stocksäters IF
136 Jon Joelsson -06 Thorengruppen TFC
137 Lucas Asplund -06 Thorengruppen TFC

  P12 STAV 13.50
73 Max Lann -07 KFUM Örebro

  P12 LÄNGD ZON 13.00
27 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
35 Sebastian Lindgren -06 IFK Nora
62 Hampus Hillding -06 KFUM Örebro
128 Raymon Welday -06 Stocksäters IF
136 Jon Joelsson -06 Thorengruppen TFC
140 Viggo Olsson -06 Thorengruppen TFC

  P12 KULA 3,0 14.00
62 Hampus Hillding -06 KFUM Örebro
128 Raymon Welday -06 Stocksäters IF
147 Liam Haili -06 Wedevågs IF
174 Vincent Efremov -06 Åsbro GoIF

  P12 DISKUS 0,6 10.15
147 Liam Haili -06 Wedevågs IF

  P11 60 M 11.00
37 Erik Sethsson -07 IK Sisu
51 Axel Moberg -07 KFUM Örebro
73 Max Lann -07 KFUM Örebro
79 Olle Leonardsson -07 KFUM Örebro
80 Oskar Gyhlenius -07 KFUM Örebro
85 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
149 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF

  P11 600 M 15.20
37 Erik Sethsson -07 IK Sisu
149 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF

  P11 HÖJD 10.00
51 Axel Moberg -07 KFUM Örebro
80 Oskar Gyhlenius -07 KFUM Örebro
85 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro

  P11 LÄNGD ZON 11.15
24 Ludvig Käll -07 Glanshammars IF
37 Erik Sethsson -07 IK Sisu
73 Max Lann -07 KFUM Örebro
80 Oskar Gyhlenius -07 KFUM Örebro
149 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF

  P11 KULA 2,0 13.10
24 Ludvig Käll -07 Glanshammars IF

  P10 60 M 10.55
17 Isak Olsson -08 Glanshammars IF
25 Ludvig Lunander -08 Glanshammars IF
102 Noah Selin -08 Motala AIF
159 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF

  P10 600 M 15.20
88 Svante Jorstig -08 KFUM Örebro
102 Noah Selin -08 Motala AIF

  P10 HÖJD 10.00
159 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF

  P10 LÄNGD ZON 11.15
17 Isak Olsson -08 Glanshammars IF
25 Ludvig Lunander -08 Glanshammars IF
102 Noah Selin -08 Motala AIF
117 Henrik Stenberg -08 Stocksäters IF

  P10 KULA 2,0 13.10
17 Isak Olsson -08 Glanshammars IF
25 Ludvig Lunander -08 Glanshammars IF
159 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF

  P9 60 M 11.40
6 Oscar Karlsson -10 Fjugesta IF
28 Noel Seger -10 Glanshammars IF
29 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
42 Simon Forsberg -09 IK Westmannia
50 Anton Lann -11 KFUM Örebro
55 Oskar Rosenberg -09 KFUM Örebro
75 Noa Windal -09 KFUM Örebro
78 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro
108 Adrian Axelsson -09 Stocksäters IF
110 Aksel Lundström -10 Stocksäters IF
112 Arvid Lifgren -09 Stocksäters IF
151 Anthon Efremov -09 Åsbro GoIF
155 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF

  P9 400 M 14.15
75 Noa Windal -09 KFUM Örebro
78 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro
151 Anthon Efremov -09 Åsbro GoIF
155 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF

  P9 HÖJD 10.00
13 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
28 Noel Seger -10 Glanshammars IF
75 Noa Windal -09 KFUM Örebro
78 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro

  P9 LÄNGD ZON 12.05
6 Oscar Karlsson -10 Fjugesta IF
13 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
29 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
55 Oskar Rosenberg -09 KFUM Örebro
75 Noa Windal -09 KFUM Örebro
78 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro
108 Adrian Axelsson -09 Stocksäters IF
112 Arvid Lifgren -09 Stocksäters IF
151 Anthon Efremov -09 Åsbro GoIF
155 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF

  P9 KULA 2,0 13.10
6 Oscar Karlsson -10 Fjugesta IF
13 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
29 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
55 Oskar Rosenberg -09 KFUM Örebro

  KVINNOR 100 M 13.40
22 Lisa Kareliussén -02 Glanshammars IF
48 Amira Musa -01 KFUM Örebro
71 Leina Mouaddel -98 KFUM Örebro
122 Maja Persson -02 Stocksäters IF
133 Hannah Eriksson -02 Thorengruppen TFC
165 Klara Frih -02 Åsbro GoIF

  KVINNOR 3000 M 15.40
31 Maria Eriksson -76 IF Start
69 Karin Forsberg -80 KFUM Örebro
165 Klara Frih -02 Åsbro GoIF

  KVINNOR HÖJD 13.45
132 Emma Stenman -02 Thorengruppen TFC

  KVINNOR LÄNGD 12.05
22 Lisa Kareliussén -02 Glanshammars IF
23 Lisa Ljung -02 Glanshammars IF
48 Amira Musa -01 KFUM Örebro
53 Denise Sandell -94 KFUM Örebro
65 Ida Pettersson -02 KFUM Örebro
66 Isabelle Sandelin -85 KFUM Örebro
67 Johanna Pettersson -94 KFUM Örebro
83 Sara Angelmyr -94 KFUM Örebro
133 Hannah Eriksson -02 Thorengruppen TFC
176 Sofia Carlberg -01 Stocksäters IF

  KVINNOR KULA 10.00
33 Emelie Lindgren -02 IFK Nora
36 Ulrika Lindgren -76 IFK Nora
71 Leina Mouaddel -98 KFUM Örebro

  KVINNOR DISKUS 14.10
33 Emelie Lindgren -02 IFK Nora
36 Ulrika Lindgren -76 IFK Nora
53 Denise Sandell -94 KFUM Örebro
66 Isabelle Sandelin -85 KFUM Örebro
83 Sara Angelmyr -94 KFUM Örebro
96 Emma Yngve -99 Motala AIF
138 Maja Nilsson -02 Thorengruppen TFC

  F15 80 M 13.25
7 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
21 Linnéa Bolin -04 Glanshammars IF
54 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
74 Melinda Qwarforth -04 KFUM Örebro
89 Tilda Lindén -04 KFUM Örebro
103 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
104 Stella Kolbrink Blomberg -04 Motala AIF
135 Isabell Lundholm -04 Thorengruppen TFC
168 Moa Karlsson -03 Åsbro GoIF
169 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF
173 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF
175 Tuva Hasselquist -04 KFUM Örebro

  F15 800 M 15.10
162 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF

  F15 80 M HÄCK 10.05
74 Melinda Qwarforth -04 KFUM Örebro
125 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
143 Linn Andersson -03 Tjalve IF Norrköping
161 Irma Kron -04 Åsbro GoIF

  F15 300 M HÄCK 16.05
103 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
143 Linn Andersson -03 Tjalve IF Norrköping
161 Irma Kron -04 Åsbro GoIF
162 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF
169 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF

  F15 HÖJD 13.45
125 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
143 Linn Andersson -03 Tjalve IF Norrköping
161 Irma Kron -04 Åsbro GoIF
162 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF

  F15 STAV 10.50
125 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
130 Alva Nilsson -04 Thorengruppen TFC
135 Isabell Lundholm -04 Thorengruppen TFC

  F15 LÄNGD 10.55
21 Linnéa Bolin -04 Glanshammars IF
54 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
103 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
104 Stella Kolbrink Blomberg -04 Motala AIF
161 Irma Kron -04 Åsbro GoIF
168 Moa Karlsson -03 Åsbro GoIF
169 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF
173 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F15 KULA 3,0 10.00
15 Iris Norlander -04 Glanshammars IF
103 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
104 Stella Kolbrink Blomberg -04 Motala AIF
130 Alva Nilsson -04 Thorengruppen TFC

  F15 DISKUS 0,75 12.20
103 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
104 Stella Kolbrink Blomberg -04 Motala AIF
125 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
162 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF
169 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF
173 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F13 60 M 11.55
58 Emma Rosmark -05 KFUM Örebro
59 Filippa Bergdahl -05 KFUM Örebro
72 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
84 Sara Persson -05 KFUM Örebro
95 Emma Hjelm -05 Motala AIF
97 Ida Kindbom -05 Motala AIF
99 Lina Ånstad -05 Motala AIF
100 Malva Axén -05 Motala AIF
105 Svea Eklundh -05 Motala AIF
106 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
107 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
146 Eowyn Svahn -05 Wedevågs IF
179 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro

  F13 800 M 15.10
97 Ida Kindbom -05 Motala AIF
100 Malva Axén -05 Motala AIF
105 Svea Eklundh -05 Motala AIF
106 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
107 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF

  F13 60 M HÄCK 10.20
95 Emma Hjelm -05 Motala AIF
100 Malva Axén -05 Motala AIF
105 Svea Eklundh -05 Motala AIF
106 Thelma Gullberg -05 Motala AIF

  F13 200 M HÄCK 16.00
32 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
44 Agnes Edfeldt -06 KFUM Örebro
95 Emma Hjelm -05 Motala AIF
99 Lina Ånstad -05 Motala AIF
100 Malva Axén -05 Motala AIF
105 Svea Eklundh -05 Motala AIF
106 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
150 Angelina Mogren-Dowding -05 Åsbro GoIF

  F13 HÖJD 10.45
84 Sara Persson -05 KFUM Örebro
95 Emma Hjelm -05 Motala AIF
97 Ida Kindbom -05 Motala AIF
100 Malva Axén -05 Motala AIF
105 Svea Eklundh -05 Motala AIF
150 Angelina Mogren-Dowding -05 Åsbro GoIF

  F13 STAV 10.50
105 Svea Eklundh -05 Motala AIF

  F13 LÄNGD ZON 14.10
47 Alma Sandberg -05 KFUM Örebro
57 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
58 Emma Rosmark -05 KFUM Örebro
72 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
84 Sara Persson -05 KFUM Örebro
95 Emma Hjelm -05 Motala AIF
97 Ida Kindbom -05 Motala AIF
99 Lina Ånstad -05 Motala AIF
100 Malva Axén -05 Motala AIF
105 Svea Eklundh -05 Motala AIF
106 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
107 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
116 Hanna Sjökvist -05 Stocksäters IF
146 Eowyn Svahn -05 Wedevågs IF
150 Angelina Mogren-Dowding -05 Åsbro GoIF
179 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro

  F13 KULA 2,0 12.20
47 Alma Sandberg -05 KFUM Örebro
57 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
95 Emma Hjelm -05 Motala AIF
97 Ida Kindbom -05 Motala AIF
100 Malva Axén -05 Motala AIF
105 Svea Eklundh -05 Motala AIF
106 Thelma Gullberg -05 Motala AIF

  F13 DISKUS 0,6 13.20
95 Emma Hjelm -05 Motala AIF
97 Ida Kindbom -05 Motala AIF
99 Lina Ånstad -05 Motala AIF
100 Malva Axén -05 Motala AIF
105 Svea Eklundh -05 Motala AIF
106 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
107 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF

  F12 60 M 12.05
5 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
20 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
32 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
41 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
56 Elin Simonsson-Rodefors -06 KFUM Örebro
64 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
86 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
145 Alva Öman -06 Upsala IF

  F12 800 M 15.10
12 Elin Freed -06 Glanshammars IF
32 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
39 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
90 Tilde Söberg-Lager -06 KFUM Örebro
170 Ronja Lind -06 Åsbro GoIF

  F12 60 M HÄCK 10.25
5 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
20 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
32 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
44 Agnes Edfeldt -06 KFUM Örebro
86 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
87 Stella Önander -06 KFUM Örebro
145 Alva Öman -06 Upsala IF

  F12 HÖJD 10.45
5 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
39 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
41 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
43 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia

  F12 STAV 10.50
145 Alva Öman -06 Upsala IF

  F12 LÄNGD ZON 14.10
5 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
20 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
39 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
41 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
43 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
44 Agnes Edfeldt -06 KFUM Örebro
56 Elin Simonsson-Rodefors -06 KFUM Örebro
64 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
86 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
87 Stella Önander -06 KFUM Örebro

  F12 KULA 2,0 12.20
41 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
43 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
90 Tilde Söberg-Lager -06 KFUM Örebro

  F12 DISKUS 0,6 13.20
64 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
87 Stella Önander -06 KFUM Örebro

  F11 60 M 10.45
4 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
16 Iris Svensson -07 Glanshammars IF
40 Isolde Väinölä -07 IK Westmannia
70 Kerstin Ivarsson -07 KFUM Örebro
77 Nova Samuelsson -07 KFUM Örebro
94 Wilma Larsson -07 KFUM Örebro
101 Moa Kindbom -07 Motala AIF
111 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
113 Elin Oskarsson -07 Stocksäters IF
118 Jenny Hoaas Jacobson -07 Stocksäters IF
154 Ebba Lindén -07 Åsbro GoIF
164 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
172 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F11 600 M 15.30
40 Isolde Väinölä -07 IK Westmannia
101 Moa Kindbom -07 Motala AIF
111 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
172 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F11 HÖJD 11.00
101 Moa Kindbom -07 Motala AIF
164 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF

  F11 LÄNGD ZON 12.55
4 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
16 Iris Svensson -07 Glanshammars IF
40 Isolde Väinölä -07 IK Westmannia
70 Kerstin Ivarsson -07 KFUM Örebro
77 Nova Samuelsson -07 KFUM Örebro
94 Wilma Larsson -07 KFUM Örebro
101 Moa Kindbom -07 Motala AIF
118 Jenny Hoaas Jacobson -07 Stocksäters IF
154 Ebba Lindén -07 Åsbro GoIF
164 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
172 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F11 KULA 2,0 14.20
4 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
16 Iris Svensson -07 Glanshammars IF
70 Kerstin Ivarsson -07 KFUM Örebro
94 Wilma Larsson -07 KFUM Örebro
101 Moa Kindbom -07 Motala AIF
154 Ebba Lindén -07 Åsbro GoIF

  F10 60 M 10.40
2 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF
38 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
109 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
114 Elwira Englund -08 Stocksäters IF
126 Nellie Rosell -08 Stocksäters IF
153 Doris Blomqvist-Blom -08 Åsbro GoIF

  F10 600 M 15.30
153 Doris Blomqvist-Blom -08 Åsbro GoIF

  F10 HÖJD 11.00
2 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF
38 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia

  F10 LÄNGD ZON 12.55
2 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF
38 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
109 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
126 Nellie Rosell -08 Stocksäters IF
153 Doris Blomqvist-Blom -08 Åsbro GoIF

  F10 KULA 2,0 14.20
38 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
153 Doris Blomqvist-Blom -08 Åsbro GoIF

  F9 60 M 11.25
1 Astrid Wennström -09 Fjugesta IF
10 Ebba Niemelä -09 Glanshammars IF
11 Edith Lunander -09 Glanshammars IF
19 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
26 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
52 Chanelle Falck -09 KFUM Örebro
60 Freja Wilén -09 KFUM Örebro
68 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
92 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
121 Lina Stenberg -10 Stocksäters IF
152 Astrid Borneland -09 Åsbro GoIF
156 Elin Törnqvist -10 Åsbro GoIF
157 Elsa Zetterlund -09 Åsbro GoIF
158 Elvira Lindén -09 Åsbro GoIF
160 Ida Standar -09 Åsbro GoIF
166 Lova Nilsson -09 Åsbro GoIF
167 Lowa Törnqvist -09 Åsbro GoIF
171 Tilde Nilsson -09 Åsbro GoIF

  F9 400 M 14.20
8 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
19 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
26 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
92 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
121 Lina Stenberg -10 Stocksäters IF
167 Lowa Törnqvist -09 Åsbro GoIF

  F9 HÖJD 11.45
10 Ebba Niemelä -09 Glanshammars IF
11 Edith Lunander -09 Glanshammars IF
26 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
157 Elsa Zetterlund -09 Åsbro GoIF
160 Ida Standar -09 Åsbro GoIF

  F9 LÄNGD ZON 10.00
1 Astrid Wennström -09 Fjugesta IF
8 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
9 Corinne Käll -10 Glanshammars IF
11 Edith Lunander -09 Glanshammars IF
19 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
60 Freja Wilén -09 KFUM Örebro
68 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
92 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
120 Lilly Stenberg -10 Stocksäters IF
121 Lina Stenberg -10 Stocksäters IF
156 Elin Törnqvist -10 Åsbro GoIF
157 Elsa Zetterlund -09 Åsbro GoIF
158 Elvira Lindén -09 Åsbro GoIF
160 Ida Standar -09 Åsbro GoIF
167 Lowa Törnqvist -09 Åsbro GoIF
171 Tilde Nilsson -09 Åsbro GoIF

  F9 KULA 2,0 12.30
8 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
9 Corinne Käll -10 Glanshammars IF
10 Ebba Niemelä -09 Glanshammars IF
52 Chanelle Falck -09 KFUM Örebro
92 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
120 Lilly Stenberg -10 Stocksäters IF
156 Elin Törnqvist -10 Åsbro GoIF
166 Lova Nilsson -09 Åsbro GoIF