Startlista Marsspelen 30-31 mars 2019

  MÄN 60 M Lör 13.28
2 Thobias Thorwid -91 AIK Friidrott
7 Björn Skoglund -91 Bollnäs FIK
25 Jhonny Alexander Renteria -97 COLOMBIA
177 Leo Johansson -01 IFK Kristinehamn
272 Erik Elvmarker -97 Istrums SK
273 Feruz Aslamov -97 Istrums SK
287 Jonathan Gustafsson -99 Karlskoga FIF
686 Alfred Kristoffersson -01 Upsala IF
756 Albin Janderberg -99 Västerås FK
765 Jakob Dalenbring -99 Västerås FK
766 Jonathan Kjellén -00 Västerås FK

  MÄN 200 M Lör 15.24
2 Thobias Thorwid -91 AIK Friidrott
177 Leo Johansson -01 IFK Kristinehamn
272 Erik Elvmarker -97 Istrums SK
273 Feruz Aslamov -97 Istrums SK
686 Alfred Kristoffersson -01 Upsala IF
765 Jakob Dalenbring -99 Västerås FK
766 Jonathan Kjellén -00 Västerås FK

  MÄN 800 M Lör 18.24
178 Moulid Aden Dugow -01 IFK Kristinehamn
272 Erik Elvmarker -97 Istrums SK
500 Kevin Bodén -02 Motala AIF
576 Martin Jansson -91 Söderhamns IF
826 Jimmy Öhman -01 Gefle IF

  MÄN 3000 M Sön 12.56
99 Habtmariam Lemma -94 Hammarby IF
101 Michael Mulugeta -01 Hammarby IF
102 Mikiele Sami -98 Hammarby IF
103 Musie Araya -98 Hammarby IF
560 Michael Welday -99 Stocksäters IF
576 Martin Jansson -91 Söderhamns IF
682 Oscar Bäckström -97 Umeå TFC
820 Mohamed Hassan -99 IF Start

  MÄN 60 M HÄCK Sön 10.36
2 Thobias Thorwid -91 AIK Friidrott
177 Leo Johansson -01 IFK Kristinehamn

  MÄN HÖJD Lör 14.28
2 Thobias Thorwid -91 AIK Friidrott
272 Erik Elvmarker -97 Istrums SK

  MÄN STAV Sön 12.40
2 Thobias Thorwid -91 AIK Friidrott
275 Johan Björk -91 Istrums SK
557 Karl Johansson -01 Stocksäters IF

  MÄN LÄNGD Sön 15.00
2 Thobias Thorwid -91 AIK Friidrott

  MÄN KULA Lör 14.24
2 Thobias Thorwid -91 AIK Friidrott
272 Erik Elvmarker -97 Istrums SK
563 Oskar Hjelte -02 Stocksäters IF

  P17 60 M Lör 13.20
135 Lukas Ellström -03 IF Göta Karlstad
241 Gabriel Ant Styffe -03 IFK Sunne
484 Simon Nebe -02 Ludvika FFI
591 Anton Runemar -02 Turebergs FK
697 Eemeli Peura -03 Upsala IF
707 Frans Ingelstam -02 Upsala IF
729 Nils Ekroth -03 Upsala IF
732 Pontus Lindell -03 Upsala IF
733 Samuel Vinberg -03 Upsala IF
771 Tim Singmandeewised -02 Västerås FK
827 Oskari Peura -03 Upsala IF

  P17 200 M Sön 18.28
135 Lukas Ellström -03 IF Göta Karlstad
484 Simon Nebe -02 Ludvika FFI
591 Anton Runemar -02 Turebergs FK
697 Eemeli Peura -03 Upsala IF
699 Elias Liljestrand -03 Upsala IF
707 Frans Ingelstam -02 Upsala IF
729 Nils Ekroth -03 Upsala IF
732 Pontus Lindell -03 Upsala IF
748 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF
757 August Kallin -02 Västerås FK
759 David Mörck -02 Västerås FK
771 Tim Singmandeewised -02 Västerås FK

  P17 800 M Lör 18.16
247 Dennis Holmstedt -02 IK Westmannia
360 Henrik Franzén -03 KFUM Örebro
399 Noha Olsson -02 KFUM Örebro
685 Alexander Ebbestad -03 Upsala IF
697 Eemeli Peura -03 Upsala IF
699 Elias Liljestrand -03 Upsala IF
729 Nils Ekroth -03 Upsala IF
731 Pelle Nilsson -03 Upsala IF
737 Vidar Arvidsson -03 Upsala IF
760 David Rindetoft -03 Västerås FK
770 Simon Öberg -03 Västerås FK

  P17 1500 M Sön 12.36
27 Albin Carlerud -02 Danderyds SK
197 Julius Mördrup -02 IFK Lidingö
399 Noha Olsson -02 KFUM Örebro
731 Pelle Nilsson -03 Upsala IF
737 Vidar Arvidsson -03 Upsala IF

  P17 60 M HÄCK Sön 10.36
733 Samuel Vinberg -03 Upsala IF

  P17 HÖJD Lör 14.28
494 Sigge Lindell -03 Mariestads AIF

  P17 STAV Sön 12.40
748 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF
804 Oliver Lundström -03 KFUM Örebro

  P17 LÄNGD Sön 15.00
484 Simon Nebe -02 Ludvika FFI
494 Sigge Lindell -03 Mariestads AIF
732 Pontus Lindell -03 Upsala IF
733 Samuel Vinberg -03 Upsala IF
748 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF
803 Ludvig Molinder -03 KFUM Örebro
827 Oskari Peura -03 Upsala IF

  P17 KULA 5,0 Lör 14.24
135 Lukas Ellström -03 IF Göta Karlstad
239 Zef Lleshi -02 IFK Nora
744 Erik Lindkvist -02 Wedevågs IF

  P15 60 M Lör 12.48
364 Isaac Kennedy -04 KFUM Örebro
696 Edvin Gustafsson -04 Upsala IF
709 Hadrian Hägg -04 Upsala IF
716 Joel Ekman -04 Upsala IF
722 Lukas Forss -04 Upsala IF
750 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF
805 Alvin Reinebo -04 KFUM Örebro
824 Henrik Skoog -04 Västerås FK

  P15 200 M Sön 18.20
133 Love Lindström -04 IF Göta Karlstad
364 Isaac Kennedy -04 KFUM Örebro
696 Edvin Gustafsson -04 Upsala IF
709 Hadrian Hägg -04 Upsala IF
716 Joel Ekman -04 Upsala IF
722 Lukas Forss -04 Upsala IF
750 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF

  P15 800 M Lör 18.08
143 Noel Edvinsson -04 IF Göta Karlstad
805 Alvin Reinebo -04 KFUM Örebro
823 Ludvig Jaasund -04 Västerås FK

  P15 1500 M Sön 12.36
106 Marlon Tollefors -04 Hässelby SK

  P15 60 M HÄCK Sön 10.28
133 Love Lindström -04 IF Göta Karlstad
722 Lukas Forss -04 Upsala IF

  P15 HÖJD Lör 14.28
823 Ludvig Jaasund -04 Västerås FK

  P15 STAV Sön 12.40
349 Erik Zetterlund -04 KFUM Örebro
584 Josef Külen -04 Tjalve IF Norrköping
586 Maja Forss -04 utom tävlan Tjalve IF Norrköping
694 David Axelsson -04 Upsala IF
716 Joel Ekman -04 Upsala IF

  P15 LÄNGD Sön 15.00
349 Erik Zetterlund -04 KFUM Örebro
722 Lukas Forss -04 Upsala IF
750 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF

  P15 KULA 4,0 Lör 14.24
694 David Axelsson -04 Upsala IF
709 Hadrian Hägg -04 Upsala IF

  P14 60 M Lör 12.56
44 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
157 Johan Hedenberg -05 IF Hagen
263 Sigmund Le Fjeld -05 IL Tyrving, NOR
314 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
336 Edwin Gyllander -05 KFUM Örebro
357 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
377 Leo Steen -05 KFUM Örebro
436 Wilmer Daleskog -05 KFUM Örebro
487 Sven Holmgren -05 Ludvika FFI
496 Calle Lindstedt -05 Motala AIF
546 Jacob Nilsson -05 Spårvägens FK
623 Fabian Mix -05 Täby IS
638 Joel Enander -05 Täby IS
651 Marcus Eklund -05 Täby IS
679 Viktor Anheim -05 Täby IS
681 Yannick Buchli -05 Täby IS
742 Zeb Dahl -05 Upsala IF
764 Gabriel Dag -05 Västerås FK

  P14 200 M Sön 17.40
113 Daniel Forsman -05 IF Göta Karlstad
263 Sigmund Le Fjeld -05 IL Tyrving, NOR
314 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
317 Alfons Elmgren Hallinger -05 KFUM Örebro
323 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
336 Edwin Gyllander -05 KFUM Örebro
357 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
436 Wilmer Daleskog -05 KFUM Örebro
496 Calle Lindstedt -05 Motala AIF
541 William Brändeborn -05 Råby-Rekarne FIF
542 William Klacksell -05 Råby-Rekarne FIF
546 Jacob Nilsson -05 Spårvägens FK
623 Fabian Mix -05 Täby IS
638 Joel Enander -05 Täby IS
651 Marcus Eklund -05 Täby IS
679 Viktor Anheim -05 Täby IS
681 Yannick Buchli -05 Täby IS
742 Zeb Dahl -05 Upsala IF
764 Gabriel Dag -05 Västerås FK
772 Viktor Rahm -05 Västerås FK

  P14 800 M Lör 18.08
323 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
357 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
546 Jacob Nilsson -05 Spårvägens FK
681 Yannick Buchli -05 Täby IS
767 Markus Andersson -05 Västerås FK

  P14 60 M HÄCK Sön 10.20
113 Daniel Forsman -05 IF Göta Karlstad
263 Sigmund Le Fjeld -05 IL Tyrving, NOR
317 Alfons Elmgren Hallinger -05 KFUM Örebro
546 Jacob Nilsson -05 Spårvägens FK
638 Joel Enander -05 Täby IS
679 Viktor Anheim -05 Täby IS
681 Yannick Buchli -05 Täby IS

  P14 HÖJD Lör 11.00
42 Daniel Kindvall -05 Fjugesta IF
266 Alfred Andersson -05 Istrums SK
314 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
487 Sven Holmgren -05 Ludvika FFI
546 Jacob Nilsson -05 Spårvägens FK
638 Joel Enander -05 Täby IS
651 Marcus Eklund -05 Täby IS

  P14 STAV Sön 10.40
113 Daniel Forsman -05 IF Göta Karlstad
314 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
317 Alfons Elmgren Hallinger -05 KFUM Örebro
398 Noah Simonsson -05 KFUM Örebro
496 Calle Lindstedt -05 Motala AIF
546 Jacob Nilsson -05 Spårvägens FK
585 Linus Jönsson -05 Tjalve IF Norrköping
638 Joel Enander -05 Täby IS
772 Viktor Rahm -05 Västerås FK

  P14 LÄNGD Sön 15.00
113 Daniel Forsman -05 IF Göta Karlstad
263 Sigmund Le Fjeld -05 IL Tyrving, NOR
314 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
323 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
357 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
377 Leo Steen -05 KFUM Örebro
398 Noah Simonsson -05 KFUM Örebro
436 Wilmer Daleskog -05 KFUM Örebro
487 Sven Holmgren -05 Ludvika FFI
496 Calle Lindstedt -05 Motala AIF
541 William Brändeborn -05 Råby-Rekarne FIF
542 William Klacksell -05 Råby-Rekarne FIF
546 Jacob Nilsson -05 Spårvägens FK
623 Fabian Mix -05 Täby IS
638 Joel Enander -05 Täby IS
651 Marcus Eklund -05 Täby IS
679 Viktor Anheim -05 Täby IS
681 Yannick Buchli -05 Täby IS
742 Zeb Dahl -05 Upsala IF
764 Gabriel Dag -05 Västerås FK

  P14 KULA 4,0 Lör 13.28
42 Daniel Kindvall -05 Fjugesta IF
44 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
336 Edwin Gyllander -05 KFUM Örebro
377 Leo Steen -05 KFUM Örebro
487 Sven Holmgren -05 Ludvika FFI
496 Calle Lindstedt -05 Motala AIF
501 Leon Bodén -05 Motala AIF
546 Jacob Nilsson -05 Spårvägens FK
623 Fabian Mix -05 Täby IS
638 Joel Enander -05 Täby IS
651 Marcus Eklund -05 Täby IS
679 Viktor Anheim -05 Täby IS

  P13 60 M Lör 12.00
13 Arvid Wegler -06 Bromma IF
14 Kim Wingren -06 Bromma IF
79 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
109 Ali Dawood -06 IF Göta Karlstad
115 David Jonhed -06 IF Göta Karlstad
116 Edwin Niord -06 IF Göta Karlstad
123 Elton Holmberg -06 IF Göta Karlstad
145 Rasmus Karlsson -06 IF Göta Karlstad
164 Albin Örnborg -06 IF Rigor
187 Filip Eriksson -06 IFK Lidingö
192 Ingemar Lindsten -06 IFK Lidingö
194 Jakob Alpen -06 IFK Lidingö
198 Karl Ottfalk -06 IFK Lidingö
207 Oscar Pettersson -06 IFK Lidingö
219 Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö
365 Jack Boman -06 KFUM Örebro
367 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
385 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
414 Sigge Bergentz -06 KFUM Örebro
483 Sador Nebe -06 Ludvika FFI
490 Andrei Popa -06 Mariestads AIF
491 Gottfrid Elofsson -06 Mariestads AIF
581 Folke Eriksson -06 Thorengruppen TFC
794 Vincent Efremov -06 Åsbro GoIF
816 Eliot Katarincek Rochat -06 IK Ymer

  P13 200 M Sön 15.20
13 Arvid Wegler -06 Bromma IF
14 Kim Wingren -06 Bromma IF
79 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
88 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
109 Ali Dawood -06 IF Göta Karlstad
123 Elton Holmberg -06 IF Göta Karlstad
164 Albin Örnborg -06 IF Rigor
187 Filip Eriksson -06 IFK Lidingö
192 Ingemar Lindsten -06 IFK Lidingö
194 Jakob Alpen -06 IFK Lidingö
198 Karl Ottfalk -06 IFK Lidingö
207 Oscar Pettersson -06 IFK Lidingö
219 Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö
300 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK
365 Jack Boman -06 KFUM Örebro
367 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
385 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
414 Sigge Bergentz -06 KFUM Örebro
429 Viggo Olsson -06 KFUM Örebro
483 Sador Nebe -06 Ludvika FFI
490 Andrei Popa -06 Mariestads AIF
581 Folke Eriksson -06 Thorengruppen TFC
606 Benjamin Gummerus -06 Täby IS
794 Vincent Efremov -06 Åsbro GoIF

  P13 800 M Lör 17.40
13 Arvid Wegler -06 Bromma IF
114 Danilo Moberg -06 IF Göta Karlstad
187 Filip Eriksson -06 IFK Lidingö
192 Ingemar Lindsten -06 IFK Lidingö
198 Karl Ottfalk -06 IFK Lidingö
219 Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö
365 Jack Boman -06 KFUM Örebro
385 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
491 Gottfrid Elofsson -06 Mariestads AIF

  P13 60 M HÄCK Sön 09.44
13 Arvid Wegler -06 Bromma IF
164 Albin Örnborg -06 IF Rigor
187 Filip Eriksson -06 IFK Lidingö
192 Ingemar Lindsten -06 IFK Lidingö
207 Oscar Pettersson -06 IFK Lidingö
300 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK
414 Sigge Bergentz -06 KFUM Örebro

  P13 HÖJD Lör 10.00
13 Arvid Wegler -06 Bromma IF
14 Kim Wingren -06 Bromma IF
79 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
145 Rasmus Karlsson -06 IF Göta Karlstad
164 Albin Örnborg -06 IF Rigor
207 Oscar Pettersson -06 IFK Lidingö
300 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK
356 Hampus Hillding -06 KFUM Örebro
490 Andrei Popa -06 Mariestads AIF
816 Eliot Katarincek Rochat -06 IK Ymer

  P13 STAV Sön 10.40
13 Arvid Wegler -06 Bromma IF
228 Ludvig Fredman -06 IFK Märsta
356 Hampus Hillding -06 KFUM Örebro
391 Max Lann -07 KFUM Örebro

  P13 LÄNGD ZON Sön 12.28
13 Arvid Wegler -06 Bromma IF
14 Kim Wingren -06 Bromma IF
88 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
116 Edwin Niord -06 IF Göta Karlstad
123 Elton Holmberg -06 IF Göta Karlstad
145 Rasmus Karlsson -06 IF Göta Karlstad
164 Albin Örnborg -06 IF Rigor
192 Ingemar Lindsten -06 IFK Lidingö
194 Jakob Alpen -06 IFK Lidingö
198 Karl Ottfalk -06 IFK Lidingö
207 Oscar Pettersson -06 IFK Lidingö
228 Ludvig Fredman -06 IFK Märsta
300 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK
356 Hampus Hillding -06 KFUM Örebro
367 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
429 Viggo Olsson -06 KFUM Örebro
471 Elias Vikersjö -06 Ludvika FFI
483 Sador Nebe -06 Ludvika FFI
490 Andrei Popa -06 Mariestads AIF
606 Benjamin Gummerus -06 Täby IS

  P13 KULA 3,0 Lör 12.28
13 Arvid Wegler -06 Bromma IF
14 Kim Wingren -06 Bromma IF
93 William Runfeldt -06 Glanshammars IF
194 Jakob Alpen -06 IFK Lidingö
219 Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö
228 Ludvig Fredman -06 IFK Märsta
471 Elias Vikersjö -06 Ludvika FFI
483 Sador Nebe -06 Ludvika FFI
540 Neo Jansson -06 Råby-Rekarne FIF
747 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF
749 Liam Haili -06 Wedevågs IF
768 Melvin Dahlén -06 Västerås FK
794 Vincent Efremov -06 Åsbro GoIF

  P12 60 M Lör 11.40
1 David Berglund -07 AIK Friidrott
31 Måns Norell -07 Enköpings AI
184 Daniel Larsson -07 IFK Lidingö
189 Gustav Bernunger -07 IFK Lidingö
201 Marcus Wettin -07 IFK Lidingö
206 Nils Höglund -07 IFK Lidingö
227 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
262 Markus Le Fjeld -07 IL Tyrving, NOR
296 Elliot Satten -07 Katrineholms SK
321 Alwe Widman -07 KFUM Örebro
391 Max Lann -07 KFUM Örebro
415 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
431 Viktor Näslund -07 KFUM Örebro
437 Albin Westlund -07 Kils AIK
475 Gustaf Holmgren -07 Ludvika FFI
482 Oscar Halkonen -07 Ludvika FFI
489 Victor Eriksson -07 Ludvika FFI
497 Daniel Samuelsson -07 Motala AIF
503 Loke Stråt -07 Motala AIF
514 Carl-Axel Falck -07 Mälarhöjdens IK
515 David Rune -07 Mälarhöjdens IK
517 Fabian Fried -07 Mälarhöjdens IK
518 Gösta Nilsson -07 Mälarhöjdens IK
520 Julian Löfgren -07 Mälarhöjdens IK
521 Malte Pettersson -07 Mälarhöjdens IK
523 Oliver Hagekull -07 Mälarhöjdens IK
524 Oliver Sjöström -07 Mälarhöjdens IK
525 Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK
571 Casper Johansson -07 Säters IF
573 Jonathan Danielsson -07 Säters IF
595 Simon Lindström -07 Turebergs FK
617 Emil Söderberg -07 Täby IS
636 Jacob Norsell -07 Täby IS
637 Jacob Rune -07 Täby IS
646 Leo Papinski -07 Täby IS
650 Love Mårtensson -07 Täby IS
698 Elias Ekman -07 Upsala IF
721 Lowe Wängelin -07 Upsala IF
738 Vidar Lundin -07 Upsala IF
776 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF
802 Theo Johannes Sandelin -07 Ørje IL, NOR

  P12 200 M Sön 17.12
1 David Berglund -07 AIK Friidrott
28 Oliver Persson -07 Danderyds SK
29 Philip Persson -07 Danderyds SK
184 Daniel Larsson -07 IFK Lidingö
189 Gustav Bernunger -07 IFK Lidingö
206 Nils Höglund -07 IFK Lidingö
209 Pontus Lindskog -07 IFK Lidingö
227 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
262 Markus Le Fjeld -07 IL Tyrving, NOR
296 Elliot Satten -07 Katrineholms SK
321 Alwe Widman -07 KFUM Örebro
415 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
431 Viktor Näslund -07 KFUM Örebro
437 Albin Westlund -07 Kils AIK
475 Gustaf Holmgren -07 Ludvika FFI
482 Oscar Halkonen -07 Ludvika FFI
497 Daniel Samuelsson -07 Motala AIF
503 Loke Stråt -07 Motala AIF
513 Anton Reitberger -07 Mälarhöjdens IK
514 Carl-Axel Falck -07 Mälarhöjdens IK
518 Gösta Nilsson -07 Mälarhöjdens IK
520 Julian Löfgren -07 Mälarhöjdens IK
525 Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK
537 Isak Aren -07 Råby-Rekarne FIF
595 Simon Lindström -07 Turebergs FK
617 Emil Söderberg -07 Täby IS
633 Hugo Rietz -07 Täby IS
637 Jacob Rune -07 Täby IS
646 Leo Papinski -07 Täby IS
650 Love Mårtensson -07 Täby IS
680 Vilgot Treskog -07 Täby IS
698 Elias Ekman -07 Upsala IF
738 Vidar Lundin -07 Upsala IF
776 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF
802 Theo Johannes Sandelin -07 Ørje IL, NOR

  P12 800 M Lör 17.08
28 Oliver Persson -07 Danderyds SK
29 Philip Persson -07 Danderyds SK
31 Måns Norell -07 Enköpings AI
206 Nils Höglund -07 IFK Lidingö
209 Pontus Lindskog -07 IFK Lidingö
296 Elliot Satten -07 Katrineholms SK
437 Albin Westlund -07 Kils AIK
482 Oscar Halkonen -07 Ludvika FFI
497 Daniel Samuelsson -07 Motala AIF
503 Loke Stråt -07 Motala AIF
617 Emil Söderberg -07 Täby IS
633 Hugo Rietz -07 Täby IS
637 Jacob Rune -07 Täby IS
646 Leo Papinski -07 Täby IS
650 Love Mårtensson -07 Täby IS
776 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF
802 Theo Johannes Sandelin -07 Ørje IL, NOR

  P12 60 M HÄCK Sön 09.32
1 David Berglund -07 AIK Friidrott
28 Oliver Persson -07 Danderyds SK
29 Philip Persson -07 Danderyds SK
189 Gustav Bernunger -07 IFK Lidingö
209 Pontus Lindskog -07 IFK Lidingö
227 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
262 Markus Le Fjeld -07 IL Tyrving, NOR
296 Elliot Satten -07 Katrineholms SK
437 Albin Westlund -07 Kils AIK
513 Anton Reitberger -07 Mälarhöjdens IK
514 Carl-Axel Falck -07 Mälarhöjdens IK
515 David Rune -07 Mälarhöjdens IK
525 Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK
571 Casper Johansson -07 Säters IF
595 Simon Lindström -07 Turebergs FK
617 Emil Söderberg -07 Täby IS
633 Hugo Rietz -07 Täby IS
636 Jacob Norsell -07 Täby IS
637 Jacob Rune -07 Täby IS
650 Love Mårtensson -07 Täby IS
680 Vilgot Treskog -07 Täby IS
738 Vidar Lundin -07 Upsala IF
751 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF

  P12 HÖJD Lör 12.12
1 David Berglund -07 AIK Friidrott
227 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
391 Max Lann -07 KFUM Örebro
410 Samuel Berglund -07 KFUM Örebro
415 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
431 Viktor Näslund -07 KFUM Örebro
437 Albin Westlund -07 Kils AIK
482 Oscar Halkonen -07 Ludvika FFI
515 David Rune -07 Mälarhöjdens IK
518 Gösta Nilsson -07 Mälarhöjdens IK
520 Julian Löfgren -07 Mälarhöjdens IK
525 Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK
595 Simon Lindström -07 Turebergs FK
617 Emil Söderberg -07 Täby IS
636 Jacob Norsell -07 Täby IS
650 Love Mårtensson -07 Täby IS
802 Theo Johannes Sandelin -07 Ørje IL, NOR

  P12 LÄNGD ZON pool 1 Sön 13.48
1 David Berglund -07 AIK Friidrott
28 Oliver Persson -07 Danderyds SK
29 Philip Persson -07 Danderyds SK
184 Daniel Larsson -07 IFK Lidingö
201 Marcus Wettin -07 IFK Lidingö
206 Nils Höglund -07 IFK Lidingö
209 Pontus Lindskog -07 IFK Lidingö
262 Markus Le Fjeld -07 IL Tyrving, NOR
296 Elliot Satten -07 Katrineholms SK
321 Alwe Widman -07 KFUM Örebro
334 Dante Ståhlberg -07 KFUM Örebro
391 Max Lann -07 KFUM Örebro
392 Mikael Dagernäs -07 KFUM Örebro
415 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
431 Viktor Näslund -07 KFUM Örebro
437 Albin Westlund -07 Kils AIK
475 Gustaf Holmgren -07 Ludvika FFI
482 Oscar Halkonen -07 Ludvika FFI
489 Victor Eriksson -07 Ludvika FFI
497 Daniel Samuelsson -07 Motala AIF
503 Loke Stråt -07 Motala AIF
571 Casper Johansson -07 Säters IF
573 Jonathan Danielsson -07 Säters IF
595 Simon Lindström -07 Turebergs FK

  P12 LÄNGD ZON pool 2 Sön 13.48
513 Anton Reitberger -07 Mälarhöjdens IK
514 Carl-Axel Falck -07 Mälarhöjdens IK
515 David Rune -07 Mälarhöjdens IK
517 Fabian Fried -07 Mälarhöjdens IK
518 Gösta Nilsson -07 Mälarhöjdens IK
520 Julian Löfgren -07 Mälarhöjdens IK
521 Malte Pettersson -07 Mälarhöjdens IK
523 Oliver Hagekull -07 Mälarhöjdens IK
524 Oliver Sjöström -07 Mälarhöjdens IK
525 Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK
537 Isak Aren -07 Råby-Rekarne FIF
617 Emil Söderberg -07 Täby IS
633 Hugo Rietz -07 Täby IS
636 Jacob Norsell -07 Täby IS
637 Jacob Rune -07 Täby IS
646 Leo Papinski -07 Täby IS
650 Love Mårtensson -07 Täby IS
680 Vilgot Treskog -07 Täby IS
698 Elias Ekman -07 Upsala IF
721 Lowe Wängelin -07 Upsala IF
738 Vidar Lundin -07 Upsala IF
751 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
776 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF
802 Theo Johannes Sandelin -07 Ørje IL, NOR

  P12 KULA 3,0 Lör 10.00
1 David Berglund -07 AIK Friidrott
43 Hannes Kindvall -07 Fjugesta IF
184 Daniel Larsson -07 IFK Lidingö
189 Gustav Bernunger -07 IFK Lidingö
201 Marcus Wettin -07 IFK Lidingö
209 Pontus Lindskog -07 IFK Lidingö
227 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
237 Simon Lindahl -07 IFK Nora
262 Markus Le Fjeld -07 IL Tyrving, NOR
431 Viktor Näslund -07 KFUM Örebro
437 Albin Westlund -07 Kils AIK
475 Gustaf Holmgren -07 Ludvika FFI
482 Oscar Halkonen -07 Ludvika FFI
489 Victor Eriksson -07 Ludvika FFI
497 Daniel Samuelsson -07 Motala AIF
514 Carl-Axel Falck -07 Mälarhöjdens IK
515 David Rune -07 Mälarhöjdens IK
517 Fabian Fried -07 Mälarhöjdens IK
520 Julian Löfgren -07 Mälarhöjdens IK
523 Oliver Hagekull -07 Mälarhöjdens IK
524 Oliver Sjöström -07 Mälarhöjdens IK
571 Casper Johansson -07 Säters IF
573 Jonathan Danielsson -07 Säters IF
595 Simon Lindström -07 Turebergs FK
617 Emil Söderberg -07 Täby IS
637 Jacob Rune -07 Täby IS
646 Leo Papinski -07 Täby IS
650 Love Mårtensson -07 Täby IS
680 Vilgot Treskog -07 Täby IS
721 Lowe Wängelin -07 Upsala IF
802 Theo Johannes Sandelin -07 Ørje IL, NOR

  P11 60 M Lör 10.12
66 Elias Höijer -08 Glanshammars IF
77 Isak Olsson -08 Glanshammars IF
85 Lukas Kellner -08 Glanshammars IF
112 Charlie Davidsson -08 IF Göta Karlstad
165 Edvin Örnborg -08 IF Rigor
224 Elias Fredman -08 IFK Märsta
276 Jonathan Thorin -08 Istrums SK
316 Alexander Görtz -08 KFUM Örebro
341 Elliot Runestav -08 KFUM Örebro
397 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
405 Oskar Eriksson -08 KFUM Örebro
439 Elton Järpegård -08 Kils AIK
441 Ludvig Walan -08 Kils AIK
469 Anton Halkonen -08 Ludvika FFI
556 Henrik Stenberg -08 Stocksäters IF
614 Elliot Nevenstam -08 Täby IS
657 Olle Malmborg -08 Täby IS
711 Ingmar Westfeldt -08 Upsala IF

  P11 200 M Sön 16.36
112 Charlie Davidsson -08 IF Göta Karlstad
165 Edvin Örnborg -08 IF Rigor
276 Jonathan Thorin -08 Istrums SK
289 Oliwer Jalakas -08 Karlskoga FIF
407 Pontus Värnqvist -08 KFUM Örebro
420 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
421 Svante Jorstig -08 KFUM Örebro
469 Anton Halkonen -08 Ludvika FFI
544 Zeb Andersson -08 SOK Träff
614 Elliot Nevenstam -08 Täby IS
657 Olle Malmborg -08 Täby IS

  P11 800 M Lör 17.00
112 Charlie Davidsson -08 IF Göta Karlstad
134 Lucas Björfelt -08 IF Göta Karlstad
167 Love Bergström -08 IF Start
311 Adam Wong -08 KFUM Örebro
358 Hampus Östring -08 KFUM Örebro
420 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
421 Svante Jorstig -08 KFUM Örebro
441 Ludvig Walan -08 Kils AIK
469 Anton Halkonen -08 Ludvika FFI
711 Ingmar Westfeldt -08 Upsala IF

  P11 60 M HÄCK Sön 12.08
61 August Molin -08 Glanshammars IF
112 Charlie Davidsson -08 IF Göta Karlstad
165 Edvin Örnborg -08 IF Rigor
289 Oliwer Jalakas -08 Karlskoga FIF
358 Hampus Östring -08 KFUM Örebro
587 Alvin Fohlén Gladh -08 Trollhättans FIK
614 Elliot Nevenstam -08 Täby IS
657 Olle Malmborg -08 Täby IS

  P11 HÖJD Lör 15.24
66 Elias Höijer -08 Glanshammars IF
112 Charlie Davidsson -08 IF Göta Karlstad
134 Lucas Björfelt -08 IF Göta Karlstad
165 Edvin Örnborg -08 IF Rigor
276 Jonathan Thorin -08 Istrums SK
358 Hampus Östring -08 KFUM Örebro
405 Oskar Eriksson -08 KFUM Örebro
420 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
441 Ludvig Walan -08 Kils AIK
469 Anton Halkonen -08 Ludvika FFI
614 Elliot Nevenstam -08 Täby IS
657 Olle Malmborg -08 Täby IS
711 Ingmar Westfeldt -08 Upsala IF

  P11 LÄNGD ZON Sön 10.00
61 August Molin -08 Glanshammars IF
77 Isak Olsson -08 Glanshammars IF
85 Lukas Kellner -08 Glanshammars IF
112 Charlie Davidsson -08 IF Göta Karlstad
165 Edvin Örnborg -08 IF Rigor
224 Elias Fredman -08 IFK Märsta
276 Jonathan Thorin -08 Istrums SK
289 Oliwer Jalakas -08 Karlskoga FIF
311 Adam Wong -08 KFUM Örebro
316 Alexander Görtz -08 KFUM Örebro
358 Hampus Östring -08 KFUM Örebro
405 Oskar Eriksson -08 KFUM Örebro
420 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
469 Anton Halkonen -08 Ludvika FFI
544 Zeb Andersson -08 SOK Träff
556 Henrik Stenberg -08 Stocksäters IF
614 Elliot Nevenstam -08 Täby IS
657 Olle Malmborg -08 Täby IS

  P11 KULA 2,0 Lör 11.32
77 Isak Olsson -08 Glanshammars IF
85 Lukas Kellner -08 Glanshammars IF
224 Elias Fredman -08 IFK Märsta
276 Jonathan Thorin -08 Istrums SK
325 Arvid Melander -08 KFUM Örebro
397 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
439 Elton Järpegård -08 Kils AIK
441 Ludvig Walan -08 Kils AIK
469 Anton Halkonen -08 Ludvika FFI
614 Elliot Nevenstam -08 Täby IS
657 Olle Malmborg -08 Täby IS
711 Ingmar Westfeldt -08 Upsala IF

  P10 60 M Lör 10.00
18 Anton Bosson -09 Bålsta IK
30 Ludwig Norell -09 Enköpings AI
50 Casper Appelgren -09 Frövi IK
70 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
92 Vilgot Sjögren -09 Glanshammars IF
148 Theo Jern -09 IF Göta Karlstad
299 Felix Sjögren -09 Katrineholms SK
302 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK
310 William Daun -09 Katrineholms SK
315 Alex Nordh -09 KFUM Örebro
352 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro
401 Oliver Runestav -09 KFUM Örebro
403 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro
406 Oskar Rosenberg -09 KFUM Örebro
423 Sven Magnusson Szabo -09 KFUM Örebro
424 Teodor Mattsson -09 KFUM Örebro
452 Efraim Jonsson -09 Lidköpings IS
470 Edvin Dannfeldt -09 Ludvika FFI
476 Hugo Holmgren -09 Ludvika FFI
572 Fergus Hagström -09 Säters IF
621 Erik Alzén -09 Täby IS
625 Filip Rinneby -09 Täby IS
656 Nils Grufman -09 Täby IS
665 Simon Johansson Maltez -09 Täby IS
778 Anthon Efremov -09 Åsbro GoIF
782 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF
787 Malte Hagerud -09 Åsbro GoIF

  P10 200 M Sön 15.40
3 Lukas Haraldsson -09 Alunda SK
18 Anton Bosson -09 Bålsta IK
62 Carl Vimnäs -11 Glanshammars IF
128 Isak Grenegård -09 IF Göta Karlstad
148 Theo Jern -09 IF Göta Karlstad
162 Oliver Silfverstrand -09 IF Hagen
163 Oskar Silfverstrand -11 IF Hagen
261 Johan Le Fjeld -11 IL Tyrving, NOR
302 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK
310 William Daun -09 Katrineholms SK
352 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro
403 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro
404 Oscar Adamsson -09 KFUM Örebro
424 Teodor Mattsson -09 KFUM Örebro
470 Edvin Dannfeldt -09 Ludvika FFI
535 Alexander Brändeborn -09 Råby-Rekarne FIF
616 Emil Ramning -10 Täby IS
621 Erik Alzén -09 Täby IS
625 Filip Rinneby -09 Täby IS
642 Kasper Söderberg -09 Täby IS
656 Nils Grufman -09 Täby IS
665 Simon Johansson Maltez -09 Täby IS
773 Wilmer Åkerlund -09 Västerås FK
778 Anthon Efremov -09 Åsbro GoIF
787 Malte Hagerud -09 Åsbro GoIF
809 Noa Windal -09 KFUM Örebro

  P10 600 M Lör 16.20
18 Anton Bosson -09 Bålsta IK
30 Ludwig Norell -09 Enköpings AI
148 Theo Jern -09 IF Göta Karlstad
169 Måns Dahlberg -09 IF Start
299 Felix Sjögren -09 Katrineholms SK
315 Alex Nordh -09 KFUM Örebro
352 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro
403 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro
423 Sven Magnusson Szabo -09 KFUM Örebro
452 Efraim Jonsson -09 Lidköpings IS
565 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF
621 Erik Alzén -09 Täby IS
625 Filip Rinneby -09 Täby IS
642 Kasper Söderberg -09 Täby IS
656 Nils Grufman -09 Täby IS
665 Simon Johansson Maltez -09 Täby IS
778 Anthon Efremov -09 Åsbro GoIF
782 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF

  P10 60 M HÄCK Sön 11.16
3 Lukas Haraldsson -09 Alunda SK
18 Anton Bosson -09 Bålsta IK
70 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
128 Isak Grenegård -09 IF Göta Karlstad
148 Theo Jern -09 IF Göta Karlstad
162 Oliver Silfverstrand -09 IF Hagen
302 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK
310 William Daun -09 Katrineholms SK
315 Alex Nordh -09 KFUM Örebro
352 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro
403 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro
404 Oscar Adamsson -09 KFUM Örebro
406 Oskar Rosenberg -09 KFUM Örebro
424 Teodor Mattsson -09 KFUM Örebro
572 Fergus Hagström -09 Säters IF
621 Erik Alzén -09 Täby IS
625 Filip Rinneby -09 Täby IS
656 Nils Grufman -09 Täby IS
665 Simon Johansson Maltez -09 Täby IS
773 Wilmer Åkerlund -09 Västerås FK
782 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF
809 Noa Windal -09 KFUM Örebro

  P10 HÖJD Lör 14.00
70 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
173 Anton Pranjic -09 IFK Kristinehamn
299 Felix Sjögren -09 Katrineholms SK
302 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK
310 William Daun -09 Katrineholms SK
352 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro
424 Teodor Mattsson -09 KFUM Örebro
470 Edvin Dannfeldt -09 Ludvika FFI
476 Hugo Holmgren -09 Ludvika FFI
572 Fergus Hagström -09 Säters IF
621 Erik Alzén -09 Täby IS
625 Filip Rinneby -09 Täby IS
642 Kasper Söderberg -09 Täby IS
656 Nils Grufman -09 Täby IS
665 Simon Johansson Maltez -09 Täby IS
787 Malte Hagerud -09 Åsbro GoIF
809 Noa Windal -09 KFUM Örebro

  P10 LÄNGD ZON Sön 09.20
3 Lukas Haraldsson -09 Alunda SK
18 Anton Bosson -09 Bålsta IK
50 Casper Appelgren -09 Frövi IK
70 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
92 Vilgot Sjögren -09 Glanshammars IF
128 Isak Grenegård -09 IF Göta Karlstad
148 Theo Jern -09 IF Göta Karlstad
162 Oliver Silfverstrand -09 IF Hagen
173 Anton Pranjic -09 IFK Kristinehamn
299 Felix Sjögren -09 Katrineholms SK
302 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK
310 William Daun -09 Katrineholms SK
315 Alex Nordh -09 KFUM Örebro
403 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro
404 Oscar Adamsson -09 KFUM Örebro
406 Oskar Rosenberg -09 KFUM Örebro
424 Teodor Mattsson -09 KFUM Örebro
470 Edvin Dannfeldt -09 Ludvika FFI
476 Hugo Holmgren -09 Ludvika FFI
535 Alexander Brändeborn -09 Råby-Rekarne FIF
572 Fergus Hagström -09 Säters IF
621 Erik Alzén -09 Täby IS
625 Filip Rinneby -09 Täby IS
642 Kasper Söderberg -09 Täby IS
656 Nils Grufman -09 Täby IS
665 Simon Johansson Maltez -09 Täby IS
705 Erik Lenke -09 Upsala IF
773 Wilmer Åkerlund -09 Västerås FK
778 Anthon Efremov -09 Åsbro GoIF
782 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF
787 Malte Hagerud -09 Åsbro GoIF

  P10 KULA 2,0 Lör 11.12
18 Anton Bosson -09 Bålsta IK
70 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
86 Lukas Lagerson -09 Glanshammars IF
90 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
92 Vilgot Sjögren -09 Glanshammars IF
148 Theo Jern -09 IF Göta Karlstad
173 Anton Pranjic -09 IFK Kristinehamn
299 Felix Sjögren -09 Katrineholms SK
302 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK
310 William Daun -09 Katrineholms SK
424 Teodor Mattsson -09 KFUM Örebro
452 Efraim Jonsson -09 Lidköpings IS
470 Edvin Dannfeldt -09 Ludvika FFI
476 Hugo Holmgren -09 Ludvika FFI
572 Fergus Hagström -09 Säters IF
621 Erik Alzén -09 Täby IS
625 Filip Rinneby -09 Täby IS
642 Kasper Söderberg -09 Täby IS
656 Nils Grufman -09 Täby IS

  P9 60 M Lör 09.00
34 Melker Israelsson -10 Eskilstuna FI
47 Oskar Sjöberg -10 Fjugesta IF
60 August Gunnarsson -11 Glanshammars IF
62 Carl Vimnäs -11 Glanshammars IF
64 Dario Condró -10 Glanshammars IF
71 Filip Rydén -11 Glanshammars IF
89 Pontus Lagerson -11 Glanshammars IF
91 Sixten Ilbäcks -10 Glanshammars IF
94 Vincent Brodén -11 Glanshammars IF
132 Liam Olsson -11 IF Göta Karlstad
159 Ludvig Svefors -10 IF Hagen
160 Lukas Leo -10 IF Hagen
221 Amadeus Fredman -10 IFK Märsta
258 Elias Sandsundet -10 IK Ymer
261 Johan Le Fjeld -11 IL Tyrving, NOR
288 Ludwig Jalakas -10 Karlskoga FIF
318 Alfred Olsson -10 KFUM Örebro
324 Anton Lann -11 KFUM Örebro
330 Axel Krejby -10 KFUM Örebro
331 Axel Sjöholm -10 KFUM Örebro
359 Henrik Brus -10 KFUM Örebro
361 Hugo Victorén -11 KFUM Örebro
366 Johan Evenhamre -10 KFUM Örebro
396 Nils Ekvall -11 KFUM Örebro
416 Sixten Didriksson -10 KFUM Örebro
430 Viggo van Doorn -10 KFUM Örebro
432 Vilgot Tränk -10 KFUM Örebro
458 Kalle Zachrisson -10 Lidköpings IS
543 Charlie Julien Persson -10 SOK Träff
567 William Danielsson Wellsén -10 Stocksäters IF
575 Samuel Johansson -10 Säters IF
607 Casper Wildenstam -10 Täby IS
616 Emil Ramning -10 Täby IS
626 Fred Faxéus -10 Täby IS
630 Gustav Malm -10 Täby IS
781 Edvin Lindén-11 Åsbro GoIF
810 Vincent Molina Åsberg -10 KFUM Örebro
819 William Björk -10 Västerås FK

  P9 600 M Lör 15.52
34 Melker Israelsson -10 Eskilstuna FI
64 Dario Condró -10 Glanshammars IF
132 Liam Olsson -11 IF Göta Karlstad
159 Ludvig Svefors -10 IF Hagen
160 Lukas Leo -10 IF Hagen
258 Elias Sandsundet -10 IK Ymer
261 Johan Le Fjeld -11 IL Tyrving, NOR
324 Anton Lann -11 KFUM Örebro
330 Axel Krejby -10 KFUM Örebro
366 Johan Evenhamre -10 KFUM Örebro
393 Milton Beers -10 KFUM Örebro
416 Sixten Didriksson -10 KFUM Örebro
417 Sixten Jorstig -12 KFUM Örebro
430 Viggo van Doorn -10 KFUM Örebro
432 Vilgot Tränk -10 KFUM Örebro
607 Casper Wildenstam -10 Täby IS
626 Fred Faxéus -10 Täby IS
630 Gustav Malm -10 Täby IS
781 Edvin Lindén-11 Åsbro GoIF
793 William Nirholt -11 Åsbro GoIF
810 Vincent Molina Åsberg -10 KFUM Örebro

  P9 60 M HÄCK Sön 10.48
34 Melker Israelsson -10 Eskilstuna FI
60 August Gunnarsson -11 Glanshammars IF
129 Karl Wålinder -10 IF Göta Karlstad
132 Liam Olsson -11 IF Göta Karlstad
154 Valdemar Karlsson -11 IF Göta Karlstad
159 Ludvig Svefors -10 IF Hagen
160 Lukas Leo -10 IF Hagen
258 Elias Sandsundet -10 IK Ymer
261 Johan Le Fjeld -11 IL Tyrving, NOR
288 Ludwig Jalakas -10 Karlskoga FIF
318 Alfred Olsson -10 KFUM Örebro
324 Anton Lann -11 KFUM Örebro
329 August Adamsson -11 KFUM Örebro
344 Emil Sjöholm -10 KFUM Örebro
416 Sixten Didriksson -10 KFUM Örebro
458 Kalle Zachrisson -10 Lidköpings IS
607 Casper Wildenstam -10 Täby IS
616 Emil Ramning -10 Täby IS
626 Fred Faxéus -10 Täby IS
630 Gustav Malm -10 Täby IS

  P9 HÖJD Lör 12.40
34 Melker Israelsson -10 Eskilstuna FI
60 August Gunnarsson -11 Glanshammars IF
132 Liam Olsson -11 IF Göta Karlstad
159 Ludvig Svefors -10 IF Hagen
160 Lukas Leo -10 IF Hagen
318 Alfred Olsson -10 KFUM Örebro
324 Anton Lann -11 KFUM Örebro
332 Bastian Rudin -10 KFUM Örebro
359 Henrik Brus -10 KFUM Örebro
393 Milton Beers -10 KFUM Örebro
458 Kalle Zachrisson -10 Lidköpings IS
543 Charlie Julien Persson -10 SOK Träff
607 Casper Wildenstam -10 Täby IS
616 Emil Ramning -10 Täby IS
626 Fred Faxéus -10 Täby IS
630 Gustav Malm -10 Täby IS
819 William Björk -10 Västerås FK

  P9 LÄNGD ZON Sön 11.16
34 Melker Israelsson -10 Eskilstuna FI
60 August Gunnarsson -11 Glanshammars IF
62 Carl Vimnäs -11 Glanshammars IF
71 Filip Rydén -11 Glanshammars IF
91 Sixten Ilbäcks -10 Glanshammars IF
94 Vincent Brodén -11 Glanshammars IF
129 Karl Wålinder -10 IF Göta Karlstad
132 Liam Olsson -11 IF Göta Karlstad
149 Thor Frisk -11 IF Göta Karlstad
154 Valdemar Karlsson -11 IF Göta Karlstad
159 Ludvig Svefors -10 IF Hagen
160 Lukas Leo -10 IF Hagen
163 Oskar Silfverstrand -11 IF Hagen
221 Amadeus Fredman -10 IFK Märsta
258 Elias Sandsundet -10 IK Ymer
261 Johan Le Fjeld -11 IL Tyrving, NOR
288 Ludwig Jalakas -10 Karlskoga FIF
318 Alfred Olsson -10 KFUM Örebro
324 Anton Lann -11 KFUM Örebro
329 August Adamsson -11 KFUM Örebro
342 Elmar Alderblad -11 KFUM Örebro
344 Emil Sjöholm -10 KFUM Örebro
361 Hugo Victorén -11 KFUM Örebro
366 Johan Evenhamre -10 KFUM Örebro
416 Sixten Didriksson -10 KFUM Örebro
430 Viggo van Doorn -10 KFUM Örebro
567 William Danielsson Wellsén -10 Stocksäters IF
607 Casper Wildenstam -10 Täby IS
616 Emil Ramning -10 Täby IS
626 Fred Faxéus -10 Täby IS
630 Gustav Malm -10 Täby IS
781 Edvin Lindén-11 Åsbro GoIF

  P9 KULA 2,0 Lör 10.00
34 Melker Israelsson -10 Eskilstuna FI
71 Filip Rydén -11 Glanshammars IF
78 Ivar Steinbergs -11 Glanshammars IF
159 Ludvig Svefors -10 IF Hagen
160 Lukas Leo -10 IF Hagen
221 Amadeus Fredman -10 IFK Märsta
258 Elias Sandsundet -10 IK Ymer
261 Johan Le Fjeld -11 IL Tyrving, NOR
288 Ludwig Jalakas -10 Karlskoga FIF
324 Anton Lann -11 KFUM Örebro
332 Bastian Rudin -10 KFUM Örebro
359 Henrik Brus -10 KFUM Örebro
361 Hugo Victorén -11 KFUM Örebro
366 Johan Evenhamre -10 KFUM Örebro
543 Charlie Julien Persson -10 SOK Träff
575 Samuel Johansson -10 Säters IF
607 Casper Wildenstam -10 Täby IS
626 Fred Faxéus -10 Täby IS

  MVET 60 M Lör 14.08
24 Roger Widell -75 Bålsta IK
104 Krzysztof Furmaniuk -48 Hellas FK
137 Mikael Jern -78 IF Göta Karlstad
155 Daniel Schwalbe -80 IF Hagen
234 Kolë Lleshi -68 IFK Nora
260 Tage Isaksson -44 IK Ymer
294 Andreas Daun -80 Katrineholms SK
465 Johan Börjesson -77 Lidköpings VSK
531 Tomas Fanta -68 Oskarshamns SK
547 Jonas Bergqvist -75 Spårvägens FK
577 Andreas Svensson -79 Södra Vi IF
714 Jan Dahl -63 Upsala IF
813 Tomas Eriksson -51 KFUM Örebro

  MVET 200 M Lör 15.32
24 Roger Widell -75 Bålsta IK
104 Krzysztof Furmaniuk -48 Hellas FK
137 Mikael Jern -78 IF Göta Karlstad
235 Rodney Hundermark -69 IFK Nora
260 Tage Isaksson -44 IK Ymer
294 Andreas Daun -80 Katrineholms SK
465 Johan Börjesson -77 Lidköpings VSK
488 Tobias Heldt -72 Ludvika FFI
531 Tomas Fanta -68 Oskarshamns SK
547 Jonas Bergqvist -75 Spårvägens FK

  MVET 800 M Lör 18.28
22 Magnus Bosson -79 Bålsta IK
104 Krzysztof Furmaniuk -48 Hellas FK
235 Rodney Hundermark -69 IFK Nora
264 BG Nilensjö -63 IS Göta

  MVET 3000 M Sön 12.56
22 Magnus Bosson -79 Bålsta IK
48 Thomas Kvarnehag -84 Fredrikshofs FI
59 Arturs Steinbergs -74 Glanshammars IF
158 Lars Olsson -60 IF Hagen
264 BG Nilensjö -63 IS Göta
465 Johan Börjesson -77 Lidköpings VSK
466 Mathias Viktorsson -82 LK Gränslöst
752 Anders Hansson -44 Vilsta IK

  MVET 60 M HÄCK Sön 10.36
243 Björn Oback -44 IFK Tumba

  MVET HÖJD Lör 14.28
24 Roger Widell -75 Bålsta IK
294 Andreas Daun -80 Katrineholms SK

  MVET STAV Sön 12.40
714 Jan Dahl -63 Upsala IF
775 Adrian Efremov -76 Åsbro GoIF

  MVET LÄNGD Sön 15.00
105 Sture Holmberg -51 Huddinge AIS
531 Tomas Fanta -68 Oskarshamns SK

  MVET KULA Lör 15.20
195 Jesper Arkinger -76 IFK Lidingö
234 Kolë Lleshi -68 IFK Nora
373 Kenneth Thorstensson -49 KFUM Örebro
743 Bernhard Karlsson -33 Valö IK
763 Fredrik Boson -77 Västerås FK
791 Thomas Jönsson -84 Åsbro GoIF
825 Allan Carlsson -49 KFUM Örebro

  KVINNOR 60 M Lör 13.36
350 Erika Lauri -91 KFUM Örebro
502 Lina Ånstad -05 Motala AIF
509 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
762 Emelie Åbrink Andersson -99 Västerås FK

  KVINNOR 200 M Lör 15.44
274 Ida Genitz -03 Istrums SK
339 Elisabeth Lithell -90 KFUM Örebro
412 Sara Angelmyr -94 KFUM Örebro

  KVINNOR 800 M Lör 18.40
170 Maria Söderlund -99 IF Åland

  KVINNOR 3000 M Sön 13.20
166 Alva Malmsten Nilsson -03 IF Skade
445 Aleksandra Gustavsson -97 Lidköpings IS

  KVINNOR 60 M HÄCK Sön

  KVINNOR HÖJD Sön 14.04
814 Helena Kuksa -02 Åsbro GoIF

  KVINNOR STAV Lör 13.00
553 Emma Johansson -02 Stocksäters IF

  KVINNOR LÄNGD Lör 17.00
350 Erika Lauri -91 KFUM Örebro
564 Sofia Carlberg -01 Stocksäters IF
740 Wilma Engberg -00 Upsala IF

  KVINNOR KULA Sön 14.20
339 Elisabeth Lithell -90 KFUM Örebro
412 Sara Angelmyr -94 KFUM Örebro

  F17 60 M Lör 13.08
179 Patricia Thelin -03 IFK Kristinehamn
220 Thea Ädling Ring -03 IFK Mora
305 Natalie Lindén -03 Katrineholms SK
387 Maja Bjurman -02 KFUM Örebro
438 Cornelia Kennerstad -03 Kils AIK
495 Silvia Popa -03 Mariestads AIF
532 Wilma Svenson -03 Oskarshamns SK
596 Victoria Davidsson -02 Tyresö FK
599 Alexandra Mella -03 Täby IS
602 Alma Flygt -03 Täby IS
658 Paola Söderhielm -03 Täby IS
671 Tova Gabrielsson -03 Täby IS
673 Tove Widström -03 Täby IS
678 Victoria Cummings -03 Täby IS
700 Elin Carlborg -03 Upsala IF
746 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF
754 Elisa Bodzay -02 Visby IF Gute
789 Moa Karlsson -03 Åsbro GoIF
811 Maja Persson -02 Stocksäters IF

  F17 200 M Sön 13.40
81 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
179 Patricia Thelin -03 IFK Kristinehamn
220 Thea Ädling Ring -03 IFK Mora
495 Silvia Popa -03 Mariestads AIF
532 Wilma Svenson -03 Oskarshamns SK
658 Paola Söderhielm -03 Täby IS
671 Tova Gabrielsson -03 Täby IS
678 Victoria Cummings -03 Täby IS
754 Elisa Bodzay -02 Visby IF Gute
795 Carolina Söderbom -99 utom tävl Ärla IF
817 Julia Widén -02 Glanshammars IF

  F17 800 M Lör 18.36
166 Alva Malmsten Nilsson -03 IF Skade
274 Ida Genitz -03 Istrums SK
658 Paola Söderhielm -03 Täby IS
754 Elisa Bodzay -02 Visby IF Gute

  F17 1500 M Sön 12.44
754 Elisa Bodzay -02 Visby IF Gute
786 Klara Frih -02 Åsbro GoIF

  F17 60 M HÄCK Sön 09.52
81 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
179 Patricia Thelin -03 IFK Kristinehamn
220 Thea Ädling Ring -03 IFK Mora
495 Silvia Popa -03 Mariestads AIF
562 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
599 Alexandra Mella -03 Täby IS
602 Alma Flygt -03 Täby IS
671 Tova Gabrielsson -03 Täby IS
678 Victoria Cummings -03 Täby IS

  F17 HÖJD Sön 14.04
280 Lisa Bäckström -03 Istrums SK
346 Emma Stenman -02 KFUM Örebro
438 Cornelia Kennerstad -03 Kils AIK
532 Wilma Svenson -03 Oskarshamns SK
599 Alexandra Mella -03 Täby IS
658 Paola Söderhielm -03 Täby IS
671 Tova Gabrielsson -03 Täby IS
753 Anna Östergren -02 Visby IF Gute

  F17 STAV Lör 13.00
562 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
673 Tove Widström -03 Täby IS

  F17 LÄNGD Lör 17.00
81 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
84 Lisa Ljung -02 Glanshammars IF
179 Patricia Thelin -03 IFK Kristinehamn
220 Thea Ädling Ring -03 IFK Mora
280 Lisa Bäckström -03 Istrums SK
305 Natalie Lindén -03 Katrineholms SK
596 Victoria Davidsson -02 Tyresö FK
599 Alexandra Mella -03 Täby IS
602 Alma Flygt -03 Täby IS
658 Paola Söderhielm -03 Täby IS
671 Tova Gabrielsson -03 Täby IS
673 Tove Widström -03 Täby IS
746 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF
753 Anna Östergren -02 Visby IF Gute
754 Elisa Bodzay -02 Visby IF Gute
786 Klara Frih -02 Åsbro GoIF
789 Moa Karlsson -03 Åsbro GoIF
821 Rahwa George -03 Istrums SK
822 Julia Strömberg -02 Istrums SK

  F17 KULA 3,0 Sön 11.40
280 Lisa Bäckström -03 Istrums SK
306 Natalie Persson -03 Katrineholms SK
389 Maja Nilsson -02 KFUM Örebro
590 Anna Strunke -05 Turebergs FK
599 Alexandra Mella -03 Täby IS
602 Alma Flygt -03 Täby IS
658 Paola Söderhielm -03 Täby IS
673 Tove Widström -03 Täby IS
700 Elin Carlborg -03 Upsala IF
753 Anna Östergren -02 Visby IF Gute

  F15 60 M Lör 12.36
56 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
253 Lina Selin -04 IK Westmannia
255 Rebecka Ohlsson Reutermo -04 IK Westmannia
271 Emma Carlsson -04 Istrums SK
443 Sophie Säwe -04 Kils AIK
462 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
467 Alice Brattström -04 Ludvika FFI
509 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
649 Louise Tilly -04 Täby IS
663 Sara Winberg -04 Täby IS
669 Thyra Kvarnström -04 Täby IS
689 Alva Nordvarg -04 Upsala IF
692 Clara Spangenberg -04 Upsala IF
693 Daniella Thurell -04 Upsala IF
704 Emma Häggblom -04 Upsala IF
741 Yasmin Abdullahi -04 Upsala IF
755 Ylva Garvén -04 Visby IF Gute
790 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF
806 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
807 Tilda Lindén -04 KFUM Örebro

  F15 200 M Sön 13.52
56 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
246 Alice Bone -04 IK Westmannia
460 Meja Kjellberg Larsson -04 Lidköpings IS
467 Alice Brattström -04 Ludvika FFI
663 Sara Winberg -04 Täby IS
669 Thyra Kvarnström -04 Täby IS
689 Alva Nordvarg -04 Upsala IF
692 Clara Spangenberg -04 Upsala IF
693 Daniella Thurell -04 Upsala IF
741 Yasmin Abdullahi -04 Upsala IF
755 Ylva Garvén -04 Visby IF Gute
806 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
815 Edda Chin Nygårds -04 IFK Lidingö

  F15 800 M Lör 18.36
265 Agnes Andersén -04 Istrums SK
669 Thyra Kvarnström -04 Täby IS
755 Ylva Garvén -04 Visby IF Gute

  F15 1500 M Sön 12.44
233 Kim Semstrand -07 IFK Nora
249 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
755 Ylva Garvén -04 Visby IF Gute

  F15 60 M HÄCK Sön 10.12
271 Emma Carlsson -04 Istrums SK
460 Meja Kjellberg Larsson -04 Lidköpings IS
462 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
588 Ida Hägnander -04 Trollhättans FIK
649 Louise Tilly -04 Täby IS
663 Sara Winberg -04 Täby IS
784 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF

  F15 HÖJD Sön 15.04
130 Klara Lindholm -04 IF Göta Karlstad
256 Stina Larsson -04 IK Wilske
271 Emma Carlsson -04 Istrums SK
462 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
588 Ida Hägnander -04 Trollhättans FIK
689 Alva Nordvarg -04 Upsala IF
704 Emma Häggblom -04 Upsala IF
728 Moa Koch -04 Upsala IF
784 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF

  F15 STAV Lör 13.00
320 Alva Nilsson -04 KFUM Örebro
663 Sara Winberg -04 Täby IS

  F15 LÄNGD Lör 17.00
253 Lina Selin -04 IK Westmannia
255 Rebecka Ohlsson Reutermo -04 IK Westmannia
256 Stina Larsson -04 IK Wilske
271 Emma Carlsson -04 Istrums SK
443 Sophie Säwe -04 Kils AIK
462 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
467 Alice Brattström -04 Ludvika FFI
509 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
649 Louise Tilly -04 Täby IS
663 Sara Winberg -04 Täby IS
669 Thyra Kvarnström -04 Täby IS
689 Alva Nordvarg -04 Upsala IF
704 Emma Häggblom -04 Upsala IF
728 Moa Koch -04 Upsala IF
790 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF

  F15 KULA 3,0 Sön 16.16
271 Emma Carlsson -04 Istrums SK
320 Alva Nilsson -04 KFUM Örebro
425 Tilda Bernhult -04 KFUM Örebro
462 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
590 Anna Strunke -05 Turebergs FK
755 Ylva Garvén -04 Visby IF Gute

  F14 60 M Lör 12.12
6 Alma Hansson -05 Bollnäs FIK
23 Nike Agerfjord -05 Bålsta IK
127 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad
131 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
141 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
161 Nova Schwalbe -05 IF Hagen
175 Emma Lloyd -05 IFK Kristinehamn
176 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
181 Vendela Stridsberg -05 IFK Kristinehamn
182 Ängla Herold -05 IFK Kristinehamn
259 Kellie Tran -05 IK Ymer
279 Kristin Hjälm -05 Istrums SK
283 Tova Gustafsson -05 Istrums SK
337 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro
390 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
395 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
413 Sara Persson -05 KFUM Örebro
427 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
472 Elin Sjöblom -05 Ludvika FFI
473 Ellen Heldt Cassel -05 Ludvika FFI
477 Julia Isaksson -05 Ludvika FFI
479 Mathilda Nehme -05 Ludvika FFI
499 Ida Kindbom -05 Motala AIF
502 Lina Ånstad -05 Motala AIF
505 Malva Axén -05 Motala AIF
511 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
582 Alva Hennings -05 Tjalve IF Norrköping
608 Chloe Gillard -05 Täby IS
610 Ebba Sjöström -05 Täby IS
613 Ellen Jernhall -05 Täby IS
622 Evelina Hamos -05 Täby IS
644 Källa Kairenius -05 Täby IS
659 Philippa Kastberg -05 Täby IS
676 Vera Rietz -05 Täby IS
688 Alva Haglund Nilsson -05 Upsala IF
691 Astrid Krusemo -05 Upsala IF
702 Emelie Lenke -05 Upsala IF
703 Emilia Stawarz -05 Upsala IF
706 Filippa Eklund -05 Upsala IF
708 Frida Westfeldt -05 Upsala IF
712 Ingrid Lundin -05 Upsala IF
715 Jennifer Thor -05 Upsala IF
717 Klara Ekman -05 Upsala IF
718 Lisa Carlborg -05 Upsala IF
723 Maja Forssten -05 Upsala IF
724 Matilda Oscarsson Löwgren -05 Upsala IF
725 Maya Bergström-Weekes -05 Upsala IF
726 Meja Wolwan -05 Upsala IF
735 Tindra Dahlberg -05 Upsala IF
739 Vilma Djurfeldt -05 Upsala IF
801 Engla Elisabeth Sandelin -05 Ørje IL, NOR
808 Alva Svensson -05 Glanshammars IF

  F14 200 M Sön 14.04
6 Alma Hansson -05 Bollnäs FIK
73 Ilva Gunnarsson -05 Glanshammars IF
127 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad
131 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
172 Amelia Lundgren -05 IFK Kristinehamn
175 Emma Lloyd -05 IFK Kristinehamn
181 Vendela Stridsberg -05 IFK Kristinehamn
182 Ängla Herold -05 IFK Kristinehamn
259 Kellie Tran -05 IK Ymer
283 Tova Gustafsson -05 Istrums SK
322 Andrea Sjöberg -05 KFUM Örebro
337 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro
345 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
395 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
413 Sara Persson -05 KFUM Örebro
449 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS
472 Elin Sjöblom -05 Ludvika FFI
473 Ellen Heldt Cassel -05 Ludvika FFI
477 Julia Isaksson -05 Ludvika FFI
479 Mathilda Nehme -05 Ludvika FFI
498 Emma Hjelm -05 Motala AIF
502 Lina Ånstad -05 Motala AIF
505 Malva Axén -05 Motala AIF
511 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
533 Edvina Norberg -05 Ransäters AIS
582 Alva Hennings -05 Tjalve IF Norrköping
590 Anna Strunke -05 Turebergs FK
608 Chloe Gillard -05 Täby IS
610 Ebba Sjöström -05 Täby IS
613 Ellen Jernhall -05 Täby IS
622 Evelina Hamos -05 Täby IS
644 Källa Kairenius -05 Täby IS
659 Philippa Kastberg -05 Täby IS
676 Vera Rietz -05 Täby IS
688 Alva Haglund Nilsson -05 Upsala IF
691 Astrid Krusemo -05 Upsala IF
702 Emelie Lenke -05 Upsala IF
703 Emilia Stawarz -05 Upsala IF
706 Filippa Eklund -05 Upsala IF
708 Frida Westfeldt -05 Upsala IF
712 Ingrid Lundin -05 Upsala IF
715 Jennifer Thor -05 Upsala IF
717 Klara Ekman -05 Upsala IF
723 Maja Forssten -05 Upsala IF
724 Matilda Oscarsson Löwgren -05 Upsala IF
725 Maya Bergström-Weekes -05 Upsala IF
726 Meja Wolwan -05 Upsala IF
734 Tilda Åstrand -05 Upsala IF
735 Tindra Dahlberg -05 Upsala IF
801 Engla Elisabeth Sandelin -05 Ørje IL, NOR

  F14 800 M Lör 18.00
131 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
279 Kristin Hjälm -05 Istrums SK
499 Ida Kindbom -05 Motala AIF
511 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
608 Chloe Gillard -05 Täby IS
644 Källa Kairenius -05 Täby IS
676 Vera Rietz -05 Täby IS
702 Emelie Lenke -05 Upsala IF
712 Ingrid Lundin -05 Upsala IF
715 Jennifer Thor -05 Upsala IF
734 Tilda Åstrand -05 Upsala IF
735 Tindra Dahlberg -05 Upsala IF
801 Engla Elisabeth Sandelin -05 Ørje IL, NOR

  F14 60 M HÄCK Sön 10.00
127 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad
131 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
176 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
395 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
446 Alice Löfgren -05 Lidköpings IS
451 Ebba Zachrisson -05 Lidköpings IS
498 Emma Hjelm -05 Motala AIF
505 Malva Axén -05 Motala AIF
510 Svea Eklundh -05 Motala AIF
533 Edvina Norberg -05 Ransäters AIS
590 Anna Strunke -05 Turebergs FK
608 Chloe Gillard -05 Täby IS
610 Ebba Sjöström -05 Täby IS
613 Ellen Jernhall -05 Täby IS
644 Källa Kairenius -05 Täby IS
676 Vera Rietz -05 Täby IS
702 Emelie Lenke -05 Upsala IF
708 Frida Westfeldt -05 Upsala IF
715 Jennifer Thor -05 Upsala IF
725 Maya Bergström-Weekes -05 Upsala IF
726 Meja Wolwan -05 Upsala IF
734 Tilda Åstrand -05 Upsala IF
735 Tindra Dahlberg -05 Upsala IF
739 Vilma Djurfeldt -05 Upsala IF

  F14 HÖJD Sön 11.48
131 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
176 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
283 Tova Gustafsson -05 Istrums SK
413 Sara Persson -05 KFUM Örebro
446 Alice Löfgren -05 Lidköpings IS
449 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS
451 Ebba Zachrisson -05 Lidköpings IS
498 Emma Hjelm -05 Motala AIF
499 Ida Kindbom -05 Motala AIF
533 Edvina Norberg -05 Ransäters AIS
608 Chloe Gillard -05 Täby IS
610 Ebba Sjöström -05 Täby IS
613 Ellen Jernhall -05 Täby IS
644 Källa Kairenius -05 Täby IS
659 Philippa Kastberg -05 Täby IS
676 Vera Rietz -05 Täby IS
706 Filippa Eklund -05 Upsala IF
715 Jennifer Thor -05 Upsala IF
717 Klara Ekman -05 Upsala IF
723 Maja Forssten -05 Upsala IF
727 Mina Björnsson -05 Upsala IF
735 Tindra Dahlberg -05 Upsala IF
739 Vilma Djurfeldt -05 Upsala IF
777 Angelina Mogren-Dowding -05 Åsbro GoIF
801 Engla Elisabeth Sandelin -05 Ørje IL, NOR

  F14 STAV Lör 13.00
127 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad
510 Svea Eklundh -05 Motala AIF
717 Klara Ekman -05 Upsala IF
734 Tilda Åstrand -05 Upsala IF

  F14 LÄNGD pool 1 Lör 15.40
6 Alma Hansson -05 Bollnäs FIK
23 Nike Agerfjord -05 Bålsta IK
141 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
161 Nova Schwalbe -05 IF Hagen
175 Emma Lloyd -05 IFK Kristinehamn
176 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
181 Vendela Stridsberg -05 IFK Kristinehamn
182 Ängla Herold -05 IFK Kristinehamn
259 Kellie Tran -05 IK Ymer
279 Kristin Hjälm -05 Istrums SK
283 Tova Gustafsson -05 Istrums SK
322 Andrea Sjöberg -05 KFUM Örebro
337 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro
345 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
390 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
413 Sara Persson -05 KFUM Örebro
427 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
451 Ebba Zachrisson -05 Lidköpings IS
472 Elin Sjöblom -05 Ludvika FFI
473 Ellen Heldt Cassel -05 Ludvika FFI
477 Julia Isaksson -05 Ludvika FFI
479 Mathilda Nehme -05 Ludvika FFI
499 Ida Kindbom -05 Motala AIF
502 Lina Ånstad -05 Motala AIF
505 Malva Axén -05 Motala AIF

  F14 LÄNGD pool 2 Lör 15.40
608 Chloe Gillard -05 Täby IS
610 Ebba Sjöström -05 Täby IS
613 Ellen Jernhall -05 Täby IS
622 Evelina Hamos -05 Täby IS
644 Källa Kairenius -05 Täby IS
659 Philippa Kastberg -05 Täby IS
676 Vera Rietz -05 Täby IS
688 Alva Haglund Nilsson -05 Upsala IF
691 Astrid Krusemo -05 Upsala IF
702 Emelie Lenke -05 Upsala IF
703 Emilia Stawarz -05 Upsala IF
706 Filippa Eklund -05 Upsala IF
708 Frida Westfeldt -05 Upsala IF
712 Ingrid Lundin -05 Upsala IF
715 Jennifer Thor -05 Upsala IF
717 Klara Ekman -05 Upsala IF
718 Lisa Carlborg -05 Upsala IF
723 Maja Forssten -05 Upsala IF
724 Matilda Oscarsson Löwgren -05 Upsala IF
725 Maya Bergström-Weekes -05 Upsala IF
726 Meja Wolwan -05 Upsala IF
727 Mina Björnsson -05 Upsala IF
734 Tilda Åstrand -05 Upsala IF
735 Tindra Dahlberg -05 Upsala IF
739 Vilma Djurfeldt -05 Upsala IF
801 Engla Elisabeth Sandelin -05 Ørje IL, NOR
808 Alva Svensson -05 Glanshammars IF

  F14 KULA 3,0 Sön 10.32
73 Ilva Gunnarsson -05 Glanshammars IF
172 Amelia Lundgren -05 IFK Kristinehamn
175 Emma Lloyd -05 IFK Kristinehamn
345 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
451 Ebba Zachrisson -05 Lidköpings IS
473 Ellen Heldt Cassel -05 Ludvika FFI
479 Mathilda Nehme -05 Ludvika FFI
499 Ida Kindbom -05 Motala AIF
505 Malva Axén -05 Motala AIF
510 Svea Eklundh -05 Motala AIF
533 Edvina Norberg -05 Ransäters AIS
589 Linnéa Fohlén Gladh -06 Trollhättans FIK
590 Anna Strunke -05 Turebergs FK
622 Evelina Hamos -05 Täby IS
659 Philippa Kastberg -05 Täby IS
708 Frida Westfeldt -05 Upsala IF
717 Klara Ekman -05 Upsala IF
735 Tindra Dahlberg -05 Upsala IF
801 Engla Elisabeth Sandelin -05 Ørje IL, NOR

  F13 60 M Lör 09.40
9 Tindra Olsson -06 Bollnäs FIK
11 Agnes Isenberg Erlandson -06 Bromma IF
12 Alva Levin -06 Bromma IF
15 Michelle Funck -06 Bromma IF
16 Olivia Holmström -06 Bromma IF
20 Leona Widell -06 Bålsta IK
39 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
83 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
107 Joline Jonsson -06 Högbo GIF
108 Märta Hedström -06 Högbo GIF
124 Emma Gladh -06 IF Göta Karlstad
185 Ella Thunell -06 IFK Lidingö
186 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
188 Fredrika Rosén -06 IFK Lidingö
191 India Carlsson Reich -06 IFK Lidingö
193 Isabelle Ahmné -06 IFK Lidingö
200 Lova Mattsson -06 IFK Lidingö
202 Maya Svedin -06 IFK Lidingö
213 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
240 Fanny Bergqvist -06 IFK Sunne
242 Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne
251 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
252 Johanna Oldsberg -06 IK Westmannia
267 Clara Andersén -06 Istrums SK
278 Julia Pettersson -06 Istrums SK
338 Elin Simonsson-Rodefors -06 KFUM Örebro
363 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
418 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
419 Stella Önander -06 KFUM Örebro
480 Nathalia Ahlman -06 Ludvika FFI
485 Sofia Monk -06 Ludvika FFI
492 Maja Sandfredsson -06 Mariestads AIF
530 Alice Enetjärn -06 Nyköpings BIS
583 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF Norrköping
593 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
627 Frida Gabrielsson -06 Täby IS
661 Rut Grufman -06 Täby IS

  F13 200 M Sön 17.56
11 Agnes Isenberg Erlandson -06 Bromma IF
12 Alva Levin -06 Bromma IF
15 Michelle Funck -06 Bromma IF
16 Olivia Holmström -06 Bromma IF
46 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
107 Joline Jonsson -06 Högbo GIF
108 Märta Hedström -06 Högbo GIF
110 Alicia Hall -06 IF Göta Karlstad
146 Sara Storm Andersson -06 IF Göta Karlstad
151 Tilde Andersson -06 IF Göta Karlstad
186 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
188 Fredrika Rosén -06 IFK Lidingö
193 Isabelle Ahmné -06 IFK Lidingö
200 Lova Mattsson -06 IFK Lidingö
202 Maya Svedin -06 IFK Lidingö
213 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
240 Fanny Bergqvist -06 IFK Sunne
249 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
251 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
252 Johanna Oldsberg -06 IK Westmannia
278 Julia Pettersson -06 Istrums SK
298 Felicia Persson -06 Katrineholms SK
338 Elin Simonsson-Rodefors -06 KFUM Örebro
363 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
383 Linnéa Nevry -06 KFUM Örebro
418 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
419 Stella Önander -06 KFUM Örebro
480 Nathalia Ahlman -06 Ludvika FFI
507 Matilda Martini -06 Motala AIF
530 Alice Enetjärn -06 Nyköpings BIS
593 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
618 Emilia Hermansson -06 Täby IS
627 Frida Gabrielsson -06 Täby IS
661 Rut Grufman -06 Täby IS

  F13 800 M Lör 17.48
11 Agnes Isenberg Erlandson -06 Bromma IF
16 Olivia Holmström -06 Bromma IF
118 Elina Örtqvist -06 IF Göta Karlstad
126 Hannah Hedström -06 IF Göta Karlstad
188 Fredrika Rosén -06 IFK Lidingö
202 Maya Svedin -06 IFK Lidingö
213 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
249 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
309 Tyra Skoog -06 Katrineholms SK
507 Matilda Martini -06 Motala AIF
593 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
618 Emilia Hermansson -06 Täby IS
661 Rut Grufman -06 Täby IS
690 Alva Öman -06 Upsala IF

  F13 60 M HÄCK Sön 09.00
11 Agnes Isenberg Erlandson -06 Bromma IF
16 Olivia Holmström -06 Bromma IF
107 Joline Jonsson -06 Högbo GIF
108 Märta Hedström -06 Högbo GIF
124 Emma Gladh -06 IF Göta Karlstad
151 Tilde Andersson -06 IF Göta Karlstad
185 Ella Thunell -06 IFK Lidingö
186 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
191 India Carlsson Reich -06 IFK Lidingö
200 Lova Mattsson -06 IFK Lidingö
213 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
240 Fanny Bergqvist -06 IFK Sunne
242 Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne
249 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
418 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
419 Stella Önander -06 KFUM Örebro
507 Matilda Martini -06 Motala AIF
583 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF Norrköping
593 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
627 Frida Gabrielsson -06 Täby IS
661 Rut Grufman -06 Täby IS

  F13 HÖJD Sön 09.32
11 Agnes Isenberg Erlandson -06 Bromma IF
12 Alva Levin -06 Bromma IF
16 Olivia Holmström -06 Bromma IF
26 Linnea Hallsten -06 Dals Södra FFI
107 Joline Jonsson -06 Högbo GIF
118 Elina Örtqvist -06 IF Göta Karlstad
185 Ella Thunell -06 IFK Lidingö
186 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
188 Fredrika Rosén -06 IFK Lidingö
191 India Carlsson Reich -06 IFK Lidingö
200 Lova Mattsson -06 IFK Lidingö
202 Maya Svedin -06 IFK Lidingö
213 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
240 Fanny Bergqvist -06 IFK Sunne
242 Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne
249 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
251 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
252 Johanna Oldsberg -06 IK Westmannia
426 Tilde Söberg-Lager -06 KFUM Örebro
507 Matilda Martini -06 Motala AIF
530 Alice Enetjärn -06 Nyköpings BIS
593 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
661 Rut Grufman -06 Täby IS

  F13 STAV Lör 15.00
16 Olivia Holmström -06 Bromma IF
20 Leona Widell -06 Bålsta IK
55 Vendela Eriksson -07 Gefle IF
186 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
200 Lova Mattsson -06 IFK Lidingö
213 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
527 Zeinab Mabrouk -07 Mälarhöjdens IK
593 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
627 Frida Gabrielsson -06 Täby IS
661 Rut Grufman -06 Täby IS
690 Alva Öman -06 Upsala IF

  F13 LÄNGD ZON pool 1 Lör 10.48
9 Tindra Olsson -06 Bollnäs FIK
11 Agnes Isenberg Erlandson -06 Bromma IF
12 Alva Levin -06 Bromma IF
15 Michelle Funck -06 Bromma IF
16 Olivia Holmström -06 Bromma IF
20 Leona Widell -06 Bålsta IK
39 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
46 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
83 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
107 Joline Jonsson -06 Högbo GIF
108 Märta Hedström -06 Högbo GIF
124 Emma Gladh -06 IF Göta Karlstad
185 Ella Thunell -06 IFK Lidingö
186 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
188 Fredrika Rosén -06 IFK Lidingö
191 India Carlsson Reich -06 IFK Lidingö
193 Isabelle Ahmné -06 IFK Lidingö
200 Lova Mattsson -06 IFK Lidingö
202 Maya Svedin -06 IFK Lidingö
213 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö

  F13 LÄNGD ZON pool 2 Lör 10.48
240 Fanny Bergqvist -06 IFK Sunne
242 Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne
249 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
251 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
252 Johanna Oldsberg -06 IK Westmannia
267 Clara Andersén -06 Istrums SK
278 Julia Pettersson -06 Istrums SK
338 Elin Simonsson-Rodefors -06 KFUM Örebro
363 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
418 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
419 Stella Önander -06 KFUM Örebro
480 Nathalia Ahlman -06 Ludvika FFI
485 Sofia Monk -06 Ludvika FFI
492 Maja Sandfredsson -06 Mariestads AIF
507 Matilda Martini -06 Motala AIF
530 Alice Enetjärn -06 Nyköpings BIS
583 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF Norrköping
593 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
618 Emilia Hermansson -06 Täby IS
627 Frida Gabrielsson -06 Täby IS
661 Rut Grufman -06 Täby IS

  F13 KULA 2,0 Sön 15.00
9 Tindra Olsson -06 Bollnäs FIK
11 Agnes Isenberg Erlandson -06 Bromma IF
12 Alva Levin -06 Bromma IF
15 Michelle Funck -06 Bromma IF
97 Filippa Nilsson -06 Götlunda IF
107 Joline Jonsson -06 Högbo GIF
108 Märta Hedström -06 Högbo GIF
110 Alicia Hall -06 IF Göta Karlstad
124 Emma Gladh -06 IF Göta Karlstad
186 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
193 Isabelle Ahmné -06 IFK Lidingö
213 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
240 Fanny Bergqvist -06 IFK Sunne
251 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
298 Felicia Persson -06 Katrineholms SK
363 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
480 Nathalia Ahlman -06 Ludvika FFI
485 Sofia Monk -06 Ludvika FFI
589 Linnéa Fohlén Gladh -06 Trollhättans FIK
593 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
661 Rut Grufman -06 Täby IS

  F12 60 M Lör 11.04
8 Ida Edling -07 Bollnäs FIK
19 Emily Bosson -07 Bålsta IK
41 Amanda Sjöberg -07 Fjugesta IF
45 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
51 Cornelia Appelgren -07 Frövi IK
54 Ida Hättestrand -07 Gefle IF
55 Vendela Eriksson -07 Gefle IF
72 Greta Andrinsson -07 Glanshammars IF
74 Ingrid Steinberga -07 Glanshammars IF
75 Iris Svensson -07 Glanshammars IF
136 Malin Persson -07 IF Göta Karlstad
152 Tilde Berg Persson -07 IF Göta Karlstad
171 Agnes Kjellgren -07 IFK Kristinehamn
174 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
183 Claire Berggren -07 IFK Lidingö
190 Hanna Juréen -07 IFK Lidingö
196 Julia Wändin -07 IFK Lidingö
199 Lisa Barenstedt -07 IFK Lidingö
203 Mira Christiernsson -07 IFK Lidingö
204 Märta Lind -07 IFK Lidingö
210 Rebecka Liedholm -07 IFK Lidingö
212 Signe Starkman -07 IFK Lidingö
215 Stella Nyman -07 IFK Lidingö
216 Themla Hedborg -07 IFK Lidingö
225 Elisabet Kartunovic -07 IFK Märsta
226 Isabelle Andebrhan -07 IFK Märsta
236 Signe Spännar -07 IFK Nora
244 Nora Johansson -07 IK Stål
250 Isolde Väinölä -07 IK Westmannia
257 Amanda Tran -07 IK Ymer
269 Ellen Bäckström -07 Istrums SK
282 Tilda Berg -07 Istrums SK
284 Amanda Minstedt -07 Karlskoga FIF
347 Engla Magnusson Szabo -07 KFUM Örebro
369 Jonna Häggström -07 KFUM Örebro
370 Josefine Eriksson -07 KFUM Örebro
375 Klara Sandberg -07 KFUM Örebro
433 Wilma E Larsson -07 KFUM Örebro
450 Ebba Rickardsson -07 Lidköpings IS
459 Klara Rickardsson -07 Lidköpings IS
464 Wilma Stenborg -07 Lidköpings IS
474 Ghazal Al Nassralla -07 Ludvika FFI
478 Linnéa Wigstrand -07 Ludvika FFI
493 Moa Möller -07 Mariestads AIF
519 Judith Nielsén -07 Mälarhöjdens IK
522 Matilda Västberg -07 Mälarhöjdens IK
526 Polly Persson -07 Mälarhöjdens IK
527 Zeinab Mabrouk -07 Mälarhöjdens IK
529 Elsa Claesson -07 Mölndals AIK
548 Ellen Perman -07 Stenungsunds FI
551 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
554 Felicia Ehlin -07 Stocksäters IF
574 Lia Hagström -07 Säters IF
612 Elin Runemar -07 Täby IS
620 Emma Olofsson -07 Täby IS
628 Frida Heljestrand -07 Täby IS
629 Frida Hellgren -07 Täby IS
634 Ida Borglund -07 Täby IS
640 Julia Kvarnström -07 Täby IS
660 Ronja Maria Schmitt -07 Täby IS
670 Tilda Sievertz -07 Täby IS
672 Tove Belmé -07 Täby IS
684 Agnes Berglund -07 Upsala IF
701 Ellen Ekman -07 Upsala IF
710 Idde Kramming Nerdal -07 Upsala IF
713 Isabelle Thor -07 Upsala IF
719 Lova Bäckman -07 Upsala IF
730 Noomi Lewin -07 Upsala IF
736 Tuva Boman -07 Upsala IF
780 Ebba Lindén -07 Åsbro GoIF
785 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF

  F12 200 M Sön 14.40
19 Emily Bosson -07 Bålsta IK
51 Cornelia Appelgren -07 Frövi IK
55 Vendela Eriksson -07 Gefle IF
136 Malin Persson -07 IF Göta Karlstad
171 Agnes Kjellgren -07 IFK Kristinehamn
174 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
183 Claire Berggren -07 IFK Lidingö
196 Julia Wändin -07 IFK Lidingö
199 Lisa Barenstedt -07 IFK Lidingö
203 Mira Christiernsson -07 IFK Lidingö
204 Märta Lind -07 IFK Lidingö
210 Rebecka Liedholm -07 IFK Lidingö
212 Signe Starkman -07 IFK Lidingö
216 Themla Hedborg -07 IFK Lidingö
218 Vera Oscarsson -07 IFK Lidingö
230 Cecilia Eriksson -07 IFK Nora
250 Isolde Väinölä -07 IK Westmannia
257 Amanda Tran -07 IK Ymer
269 Ellen Bäckström -07 Istrums SK
284 Amanda Minstedt -07 Karlskoga FIF
297 Engla Plantin Pontén -07 Katrineholms SK
402 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
433 Wilma E Larsson -07 KFUM Örebro
453 Ella Friberg -07 Lidköpings IS
454 Emilia Blomdahl -07 Lidköpings IS
474 Ghazal Al Nassralla -07 Ludvika FFI
478 Linnéa Wigstrand -07 Ludvika FFI
519 Judith Nielsén -07 Mälarhöjdens IK
526 Polly Persson -07 Mälarhöjdens IK
527 Zeinab Mabrouk -07 Mälarhöjdens IK
529 Elsa Claesson -07 Mölndals AIK
548 Ellen Perman -07 Stenungsunds FI
551 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
554 Felicia Ehlin -07 Stocksäters IF
574 Lia Hagström -07 Säters IF
612 Elin Runemar -07 Täby IS
620 Emma Olofsson -07 Täby IS
628 Frida Heljestrand -07 Täby IS
629 Frida Hellgren -07 Täby IS
634 Ida Borglund -07 Täby IS
640 Julia Kvarnström -07 Täby IS
660 Ronja Maria Schmitt -07 Täby IS
670 Tilda Sievertz -07 Täby IS
672 Tove Belmé -07 Täby IS
701 Ellen Ekman -07 Upsala IF
710 Idde Kramming Nerdal -07 Upsala IF
719 Lova Bäckman -07 Upsala IF
730 Noomi Lewin -07 Upsala IF
736 Tuva Boman -07 Upsala IF
780 Ebba Lindén -07 Åsbro GoIF
785 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
792 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F12 800 M Lör 17.24
19 Emily Bosson -07 Bålsta IK
54 Ida Hättestrand -07 Gefle IF
55 Vendela Eriksson -07 Gefle IF
183 Claire Berggren -07 IFK Lidingö
196 Julia Wändin -07 IFK Lidingö
212 Signe Starkman -07 IFK Lidingö
216 Themla Hedborg -07 IFK Lidingö
233 Kim Semstrand -07 IFK Nora
282 Tilda Berg -07 Istrums SK
402 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
459 Klara Rickardsson -07 Lidköpings IS
464 Wilma Stenborg -07 Lidköpings IS
474 Ghazal Al Nassralla -07 Ludvika FFI
478 Linnéa Wigstrand -07 Ludvika FFI
508 Moa Kindbom -07 Motala AIF
519 Judith Nielsén -07 Mälarhöjdens IK
529 Elsa Claesson -07 Mölndals AIK
551 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
629 Frida Hellgren -07 Täby IS
660 Ronja Maria Schmitt -07 Täby IS
670 Tilda Sievertz -07 Täby IS
672 Tove Belmé -07 Täby IS
701 Ellen Ekman -07 Upsala IF
713 Isabelle Thor -07 Upsala IF
730 Noomi Lewin -07 Upsala IF
792 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F12 60 M HÄCK Sön 09.12
19 Emily Bosson -07 Bålsta IK
75 Iris Svensson -07 Glanshammars IF
171 Agnes Kjellgren -07 IFK Kristinehamn
174 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
196 Julia Wändin -07 IFK Lidingö
203 Mira Christiernsson -07 IFK Lidingö
204 Märta Lind -07 IFK Lidingö
210 Rebecka Liedholm -07 IFK Lidingö
215 Stella Nyman -07 IFK Lidingö
297 Engla Plantin Pontén -07 Katrineholms SK
453 Ella Friberg -07 Lidköpings IS
454 Emilia Blomdahl -07 Lidköpings IS
478 Linnéa Wigstrand -07 Ludvika FFI
508 Moa Kindbom -07 Motala AIF
516 Elsa Ödman -07 Mälarhöjdens IK
519 Judith Nielsén -07 Mälarhöjdens IK
527 Zeinab Mabrouk -07 Mälarhöjdens IK
548 Ellen Perman -07 Stenungsunds FI
574 Lia Hagström -07 Säters IF
612 Elin Runemar -07 Täby IS
620 Emma Olofsson -07 Täby IS
628 Frida Heljestrand -07 Täby IS
629 Frida Hellgren -07 Täby IS
634 Ida Borglund -07 Täby IS
640 Julia Kvarnström -07 Täby IS
660 Ronja Maria Schmitt -07 Täby IS
670 Tilda Sievertz -07 Täby IS
672 Tove Belmé -07 Täby IS
710 Idde Kramming Nerdal -07 Upsala IF
713 Isabelle Thor -07 Upsala IF
730 Noomi Lewin -07 Upsala IF
785 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
792 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F12 HÖJD pool 1 Sön 16.04
19 Emily Bosson -07 Bålsta IK
55 Vendela Eriksson -07 Gefle IF
74 Ingrid Steinberga -07 Glanshammars IF
171 Agnes Kjellgren -07 IFK Kristinehamn
183 Claire Berggren -07 IFK Lidingö
196 Julia Wändin -07 IFK Lidingö
203 Mira Christiernsson -07 IFK Lidingö
210 Rebecka Liedholm -07 IFK Lidingö
218 Vera Oscarsson -07 IFK Lidingö
230 Cecilia Eriksson -07 IFK Nora
236 Signe Spännar -07 IFK Nora
269 Ellen Bäckström -07 Istrums SK
297 Engla Plantin Pontén -07 Katrineholms SK
301 Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK
402 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
433 Wilma E Larsson -07 KFUM Örebro
447 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS
454 Emilia Blomdahl -07 Lidköpings IS
478 Linnéa Wigstrand -07 Ludvika FFI
508 Moa Kindbom -07 Motala AIF
519 Judith Nielsén -07 Mälarhöjdens IK
526 Polly Persson -07 Mälarhöjdens IK
620 Emma Olofsson -07 Täby IS
628 Frida Heljestrand -07 Täby IS
629 Frida Hellgren -07 Täby IS
634 Ida Borglund -07 Täby IS
660 Ronja Maria Schmitt -07 Täby IS
670 Tilda Sievertz -07 Täby IS
710 Idde Kramming Nerdal -07 Upsala IF
713 Isabelle Thor -07 Upsala IF
719 Lova Bäckman -07 Upsala IF
730 Noomi Lewin -07 Upsala IF
736 Tuva Boman -07 Upsala IF
785 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF

  F12 HÖJD pool 2 Sön 16.04

  F12 LÄNGD ZON pool 1 Lör 09.00
8 Ida Edling -07 Bollnäs FIK
19 Emily Bosson -07 Bålsta IK
41 Amanda Sjöberg -07 Fjugesta IF
45 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
54 Ida Hättestrand -07 Gefle IF
55 Vendela Eriksson -07 Gefle IF
72 Greta Andrinsson -07 Glanshammars IF
74 Ingrid Steinberga -07 Glanshammars IF
75 Iris Svensson -07 Glanshammars IF
136 Malin Persson -07 IF Göta Karlstad
152 Tilde Berg Persson -07 IF Göta Karlstad
171 Agnes Kjellgren -07 IFK Kristinehamn
174 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
190 Hanna Juréen -07 IFK Lidingö
196 Julia Wändin -07 IFK Lidingö
199 Lisa Barenstedt -07 IFK Lidingö
203 Mira Christiernsson -07 IFK Lidingö
204 Märta Lind -07 IFK Lidingö
210 Rebecka Liedholm -07 IFK Lidingö
212 Signe Starkman -07 IFK Lidingö
215 Stella Nyman -07 IFK Lidingö
216 Themla Hedborg -07 IFK Lidingö
218 Vera Oscarsson -07 IFK Lidingö
225 Elisabet Kartunovic -07 IFK Märsta
226 Isabelle Andebrhan -07 IFK Märsta
236 Signe Spännar -07 IFK Nora
244 Nora Johansson -07 IK Stål
250 Isolde Väinölä -07 IK Westmannia
257 Amanda Tran -07 IK Ymer
269 Ellen Bäckström -07 Istrums SK
282 Tilda Berg -07 Istrums SK
284 Amanda Minstedt -07 Karlskoga FIF
286 Hanna Ryen Jern -07 Karlskoga FIF
301 Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK
447 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS
450 Ebba Rickardsson -07 Lidköpings IS
459 Klara Rickardsson -07 Lidköpings IS
464 Wilma Stenborg -07 Lidköpings IS

  F12 LÄNGD ZON pool 2 Lör 09.00
343 Elsa Rundkvist -07 KFUM Örebro
369 Jonna Häggström -07 KFUM Örebro
375 Klara Sandberg -07 KFUM Örebro
402 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
409 Saga Larsson -07 KFUM Örebro
433 Wilma E Larsson -07 KFUM Örebro
434 Wilma Larsson -07 KFUM Örebro
474 Ghazal Al Nassralla -07 Ludvika FFI
478 Linnéa Wigstrand -07 Ludvika FFI
493 Moa Möller -07 Mariestads AIF
508 Moa Kindbom -07 Motala AIF
516 Elsa Ödman -07 Mälarhöjdens IK
519 Judith Nielsén -07 Mälarhöjdens IK
526 Polly Persson -07 Mälarhöjdens IK
527 Zeinab Mabrouk -07 Mälarhöjdens IK
529 Elsa Claesson -07 Mölndals AIK
548 Ellen Perman -07 Stenungsunds FI
554 Felicia Ehlin -07 Stocksäters IF
574 Lia Hagström -07 Säters IF
620 Emma Olofsson -07 Täby IS
628 Frida Heljestrand -07 Täby IS
629 Frida Hellgren -07 Täby IS
634 Ida Borglund -07 Täby IS
640 Julia Kvarnström -07 Täby IS
660 Ronja Maria Schmitt -07 Täby IS
670 Tilda Sievertz -07 Täby IS
672 Tove Belmé -07 Täby IS
684 Agnes Berglund -07 Upsala IF
687 Alicia Thurell -07 Upsala IF
701 Ellen Ekman -07 Upsala IF
710 Idde Kramming Nerdal -07 Upsala IF
719 Lova Bäckman -07 Upsala IF
730 Noomi Lewin -07 Upsala IF
736 Tuva Boman -07 Upsala IF
780 Ebba Lindén -07 Åsbro GoIF
785 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
792 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F12 KULA 2,0 Sön 12.36
8 Ida Edling -07 Bollnäs FIK
19 Emily Bosson -07 Bålsta IK
45 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
55 Vendela Eriksson -07 Gefle IF
72 Greta Andrinsson -07 Glanshammars IF
74 Ingrid Steinberga -07 Glanshammars IF
136 Malin Persson -07 IF Göta Karlstad
174 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
215 Stella Nyman -07 IFK Lidingö
218 Vera Oscarsson -07 IFK Lidingö
244 Nora Johansson -07 IK Stål
250 Isolde Väinölä -07 IK Westmannia
284 Amanda Minstedt -07 Karlskoga FIF
301 Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK
447 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS
453 Ella Friberg -07 Lidköpings IS
454 Emilia Blomdahl -07 Lidköpings IS
474 Ghazal Al Nassralla -07 Ludvika FFI
478 Linnéa Wigstrand -07 Ludvika FFI
527 Zeinab Mabrouk -07 Mälarhöjdens IK
574 Lia Hagström -07 Säters IF
612 Elin Runemar -07 Täby IS
620 Emma Olofsson -07 Täby IS
628 Frida Heljestrand -07 Täby IS
629 Frida Hellgren -07 Täby IS
634 Ida Borglund -07 Täby IS
660 Ronja Maria Schmitt -07 Täby IS
670 Tilda Sievertz -07 Täby IS
672 Tove Belmé -07 Täby IS
701 Ellen Ekman -07 Upsala IF
710 Idde Kramming Nerdal -07 Upsala IF
719 Lova Bäckman -07 Upsala IF
730 Noomi Lewin -07 Upsala IF
736 Tuva Boman -07 Upsala IF
785 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF

  F11 60 M Lör 10.44
10 Astrid Fakelius -08 Brattås CK
32 Ida Lindgren -08 Eskilstuna FI
33 Matilda Israelsson -08 Eskilstuna FI
38 Josefine Johansson -08 Filipstads IF
52 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
142 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
153 Tuvalie Åhser -08 IF Göta Karlstad
156 Holly Kjellberg -08 IF Hagen
268 Ebba Olsson -08 Istrums SK
270 Emilia Lindén -08 Istrums SK
292 Stella Lambertsson -08 Karlskoga FIF
353 Felicia Blankner -08 KFUM Örebro
422 Svea Victorén -08 KFUM Örebro
435 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
440 Evelina Bönström -08 Kils AIK
442 Mi Westlund -08 Kils AIK
444 Emelie Lundqvist -08 Kungsängens FK
455 Hannia Börjesson -08 Lidköpings IS
481 Nour Aljundi -08 Ludvika FFI
545 Desiree Nilsson -08 Spårvägens FK
549 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
561 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
579 Matilda Isaksson -08 Södra Vi IF
600 Alice Esberg -08 Täby IS
605 Arwen Pamelius -08 Täby IS
609 Ebba Borglund -08 Täby IS
615 Elsa Rudström -08 Täby IS
619 Emilie Ekman -08 Täby IS
632 Hanna Vikström -08 Täby IS
645 Laura Löjdquist Springhorn -08 Täby IS
652 Mathilde Hellgren Reichetzeder -08 Täby IS
653 Melina Engler -08 Täby IS
654 Naomie Carlqvist -08 Täby IS
664 Selma Dahlmann -08 Täby IS
666 Stella Weissenborn -08 Täby IS
668 Svea Strömberg -08 Täby IS
720 Lova Nordvarg -08 Upsala IF
779 Doris Blomqvist-Blom -08 Åsbro GoIF
797 Ida Andersson -08 Örbyhus IF
799 Wilma Löf -08 Örbyhus IF

  F11 200 M Sön 16.48
10 Astrid Fakelius -08 Brattås CK
32 Ida Lindgren -08 Eskilstuna FI
33 Matilda Israelsson -08 Eskilstuna FI
49 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
52 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
95 Alva Edin -08 Götlunda IF
139 Moa Karlsson -08 IF Göta Karlstad
150 Tilda Granevald -08 IF Göta Karlstad
153 Tuvalie Åhser -08 IF Göta Karlstad
232 Jonna Erlandsson -08 IFK Nora
268 Ebba Olsson -08 Istrums SK
292 Stella Lambertsson -08 Karlskoga FIF
422 Svea Victorén -08 KFUM Örebro
435 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
440 Evelina Bönström -08 Kils AIK
444 Emelie Lundqvist -08 Kungsängens FK
481 Nour Aljundi -08 Ludvika FFI
512 Tuva Lindstedt -08 Motala AIF
545 Desiree Nilsson -08 Spårvägens FK
561 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
600 Alice Esberg -08 Täby IS
605 Arwen Pamelius -08 Täby IS
609 Ebba Borglund -08 Täby IS
615 Elsa Rudström -08 Täby IS
619 Emilie Ekman -08 Täby IS
632 Hanna Vikström -08 Täby IS
639 Johanna Gummerus -08 Täby IS
645 Laura Löjdquist Springhorn -08 Täby IS
652 Mathilde Hellgren Reichetzeder -08 Täby IS
653 Melina Engler -08 Täby IS
664 Selma Dahlmann -08 Täby IS
666 Stella Weissenborn -08 Täby IS
668 Svea Strömberg -08 Täby IS
720 Lova Nordvarg -08 Upsala IF
779 Doris Blomqvist-Blom -08 Åsbro GoIF

  F11 800 M Lör 16.48
150 Tilda Granevald -08 IF Göta Karlstad
156 Holly Kjellberg -08 IF Hagen
319 Alisa Sjöberg -08 KFUM Örebro
442 Mi Westlund -08 Kils AIK
455 Hannia Börjesson -08 Lidköpings IS
481 Nour Aljundi -08 Ludvika FFI
561 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
579 Matilda Isaksson -08 Södra Vi IF
605 Arwen Pamelius -08 Täby IS
632 Hanna Vikström -08 Täby IS
652 Mathilde Hellgren Reichetzeder -08 Täby IS
664 Selma Dahlmann -08 Täby IS
666 Stella Weissenborn -08 Täby IS
668 Svea Strömberg -08 Täby IS
745 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
769 Midea Allard -08 Västerås FK

  F11 60 M HÄCK Sön 11.28
10 Astrid Fakelius -08 Brattås CK
32 Ida Lindgren -08 Eskilstuna FI
33 Matilda Israelsson -08 Eskilstuna FI
52 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
96 Evelina Wallén -08 Götlunda IF
98 Molly Mikaelsson -08 Götlunda IF
139 Moa Karlsson -08 IF Göta Karlstad
142 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
156 Holly Kjellberg -08 IF Hagen
245 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
292 Stella Lambertsson -08 Karlskoga FIF
319 Alisa Sjöberg -08 KFUM Örebro
435 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
442 Mi Westlund -08 Kils AIK
444 Emelie Lundqvist -08 Kungsängens FK
455 Hannia Börjesson -08 Lidköpings IS
512 Tuva Lindstedt -08 Motala AIF
545 Desiree Nilsson -08 Spårvägens FK
549 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
600 Alice Esberg -08 Täby IS
605 Arwen Pamelius -08 Täby IS
609 Ebba Borglund -08 Täby IS
615 Elsa Rudström -08 Täby IS
619 Emilie Ekman -08 Täby IS
632 Hanna Vikström -08 Täby IS
639 Johanna Gummerus -08 Täby IS
645 Laura Löjdquist Springhorn -08 Täby IS
652 Mathilde Hellgren Reichetzeder -08 Täby IS
653 Melina Engler -08 Täby IS
654 Naomie Carlqvist -08 Täby IS
664 Selma Dahlmann -08 Täby IS
666 Stella Weissenborn -08 Täby IS
668 Svea Strömberg -08 Täby IS
720 Lova Nordvarg -08 Upsala IF
797 Ida Andersson -08 Örbyhus IF

  F11 HÖJD Sön 13.32
32 Ida Lindgren -08 Eskilstuna FI
33 Matilda Israelsson -08 Eskilstuna FI
49 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
98 Molly Mikaelsson -08 Götlunda IF
142 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
153 Tuvalie Åhser -08 IF Göta Karlstad
245 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
268 Ebba Olsson -08 Istrums SK
292 Stella Lambertsson -08 Karlskoga FIF
455 Hannia Börjesson -08 Lidköpings IS
512 Tuva Lindstedt -08 Motala AIF
545 Desiree Nilsson -08 Spårvägens FK
549 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
605 Arwen Pamelius -08 Täby IS
609 Ebba Borglund -08 Täby IS
615 Elsa Rudström -08 Täby IS
619 Emilie Ekman -08 Täby IS
639 Johanna Gummerus -08 Täby IS
652 Mathilde Hellgren Reichetzeder -08 Täby IS
654 Naomie Carlqvist -08 Täby IS
664 Selma Dahlmann -08 Täby IS
666 Stella Weissenborn -08 Täby IS
797 Ida Andersson -08 Örbyhus IF
799 Wilma Löf -08 Örbyhus IF

  F11 LÄNGD ZON pool 1 Lör 11.52
10 Astrid Fakelius -08 Brattås CK
32 Ida Lindgren -08 Eskilstuna FI
33 Matilda Israelsson -08 Eskilstuna FI
38 Josefine Johansson -08 Filipstads IF
52 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
142 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
153 Tuvalie Åhser -08 IF Göta Karlstad
156 Holly Kjellberg -08 IF Hagen
268 Ebba Olsson -08 Istrums SK
270 Emilia Lindén -08 Istrums SK
292 Stella Lambertsson -08 Karlskoga FIF
319 Alisa Sjöberg -08 KFUM Örebro
382 Linnea Friström -08 KFUM Örebro
422 Svea Victorén -08 KFUM Örebro
435 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
440 Evelina Bönström -08 Kils AIK
442 Mi Westlund -08 Kils AIK
444 Emelie Lundqvist -08 Kungsängens FK
455 Hannia Börjesson -08 Lidköpings IS
481 Nour Aljundi -08 Ludvika FFI
545 Desiree Nilsson -08 Spårvägens FK

  F11 LÄNGD ZON pool 2 Lör 11.52
549 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
561 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
579 Matilda Isaksson -08 Södra Vi IF
600 Alice Esberg -08 Täby IS
605 Arwen Pamelius -08 Täby IS
609 Ebba Borglund -08 Täby IS
615 Elsa Rudström -08 Täby IS
619 Emilie Ekman -08 Täby IS
632 Hanna Vikström -08 Täby IS
645 Laura Löjdquist Springhorn -08 Täby IS
652 Mathilde Hellgren Reichetzeder -08 Täby IS
653 Melina Engler -08 Täby IS
654 Naomie Carlqvist -08 Täby IS
664 Selma Dahlmann -08 Täby IS
666 Stella Weissenborn -08 Täby IS
668 Svea Strömberg -08 Täby IS
720 Lova Nordvarg -08 Upsala IF
779 Doris Blomqvist-Blom -08 Åsbro GoIF
797 Ida Andersson -08 Örbyhus IF
799 Wilma Löf -08 Örbyhus IF

  F11 KULA 2,0 Sön 09.00
95 Alva Edin -08 Götlunda IF
96 Evelina Wallén -08 Götlunda IF
98 Molly Mikaelsson -08 Götlunda IF
139 Moa Karlsson -08 IF Göta Karlstad
245 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
268 Ebba Olsson -08 Istrums SK
292 Stella Lambertsson -08 Karlskoga FIF
353 Felicia Blankner -08 KFUM Örebro
435 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
440 Evelina Bönström -08 Kils AIK
442 Mi Westlund -08 Kils AIK
444 Emelie Lundqvist -08 Kungsängens FK
455 Hannia Börjesson -08 Lidköpings IS
481 Nour Aljundi -08 Ludvika FFI
512 Tuva Lindstedt -08 Motala AIF
545 Desiree Nilsson -08 Spårvägens FK
561 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
600 Alice Esberg -08 Täby IS
605 Arwen Pamelius -08 Täby IS
609 Ebba Borglund -08 Täby IS
615 Elsa Rudström -08 Täby IS
619 Emilie Ekman -08 Täby IS
639 Johanna Gummerus -08 Täby IS
645 Laura Löjdquist Springhorn -08 Täby IS
652 Mathilde Hellgren Reichetzeder -08 Täby IS
653 Melina Engler -08 Täby IS
654 Naomie Carlqvist -08 Täby IS
664 Selma Dahlmann -08 Täby IS
666 Stella Weissenborn -08 Täby IS
668 Svea Strömberg -08 Täby IS
779 Doris Blomqvist-Blom -08 Åsbro GoIF
797 Ida Andersson -08 Örbyhus IF
799 Wilma Löf -08 Örbyhus IF

  F10 60 M Lör 10.24
35 Signe Malm Tedebrand -09 Eskilstuna FI
36 Stina Östholm -09 Eskilstuna FI
37 Jeanelle Hanna -09 Falköpings AIK
57 Agnes Steinberga -09 Glanshammars IF
82 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
100 Malva Lönn -09 Hammarby IF
119 Ella Högman Skager -09 IF Göta Karlstad
120 Ella Madland -09 IF Göta Karlstad
122 Ellen Rinnemo -09 IF Göta Karlstad
138 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
140 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
144 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad
205 Märtha Rosén -09 IFK Lidingö
214 Sophie Andersson-Thor -09 IFK Lidingö
231 Ellen Axelsson -09 IFK Nora
285 Ella Ryen Jern -09 Karlskoga FIF
290 Rebecca Carlsson -09 Karlskoga FIF
291 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
293 Tuva Larzon -09 Karlskoga FIF
307 Nellie Garmland -09 Katrineholms SK
313 Agnes Lidström -09 KFUM Örebro
351 Ester Kihlberg -09 KFUM Örebro
354 Filippa Hedlund -09 KFUM Örebro
355 Freja Wilén -09 KFUM Örebro
371 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
381 Linnéa Blankner -09 KFUM Örebro
428 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
448 Arwen Ljungström Grek -09 Lidköpings IS
463 Tilde Jason -09 Lidköpings IS
486 Stella Pettersson -09 Ludvika FFI
566 Tilde Remonen -09 Stocksäters IF
568 Elin Abelin -09 Säffle FIK
569 Elin Wittemyr -09 Säffle FIK
580 Signe Isaksson -09 Södra Vi IF
594 Freja Kagevik -09 Turebergs FK
597 Agnes Andersson -09 Täby IS
604 Amanda Jörbeck -09 Täby IS
641 Juni Rudberg -09 Täby IS
647 Liv Bjurstam -09 Täby IS
667 Svea Strand -09 Täby IS
674 Tuva Eckerberg -09 Täby IS
677 Vera Stolpen -09 Täby IS
695 Edith Norkvist Strömgren -09 Upsala IF

  F10 200 M Sön 16.04
5 Tuva Seveborn -09 Alunda SK
35 Signe Malm Tedebrand -09 Eskilstuna FI
36 Stina Östholm -09 Eskilstuna FI
37 Jeanelle Hanna -09 Falköpings AIK
58 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
100 Malva Lönn -09 Hammarby IF
111 Astrid Leandersson -09 IF Göta Karlstad
120 Ella Madland -09 IF Göta Karlstad
122 Ellen Rinnemo -09 IF Göta Karlstad
138 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
140 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
144 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad
147 Siri Frisk -09 IF Göta Karlstad
214 Sophie Andersson-Thor -09 IFK Lidingö
248 Edla Danielsson -09 IK Westmannia
290 Rebecca Carlsson -09 Karlskoga FIF
291 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
308 Tuva Plantin Pontén -09 Katrineholms SK
313 Agnes Lidström -09 KFUM Örebro
386 Maja Bernhult -09 KFUM Örebro
428 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
456 Ilse Jason -09 Lidköpings IS
457 Isabelle Blomdahl -09 Lidköpings IS
506 Malva Sundqvist -09 Motala AIF
536 Esmeralda Karlsson Evertsson -09 Råby-Rekarne FIF
539 Livia Pettersson -09 Råby-Rekarne FIF
566 Tilde Remonen -09 Stocksäters IF
568 Elin Abelin -09 Säffle FIK
569 Elin Wittemyr -09 Säffle FIK
570 Tindra Guttman -09 Säffle FIK
594 Freja Kagevik -09 Turebergs FK
603 Alva Hugo -10 Täby IS
604 Amanda Jörbeck -09 Täby IS
631 Hanna Sällström -10 Täby IS
641 Juni Rudberg -09 Täby IS
648 Louise Sällström -10 Täby IS
667 Svea Strand -09 Täby IS
674 Tuva Eckerberg -09 Täby IS
677 Vera Stolpen -09 Täby IS
695 Edith Norkvist Strömgren -09 Upsala IF

  F10 600 M Lör 16.32
36 Stina Östholm -09 Eskilstuna FI
37 Jeanelle Hanna -09 Falköpings AIK
100 Malva Lönn -09 Hammarby IF
120 Ella Madland -09 IF Göta Karlstad
122 Ellen Rinnemo -09 IF Göta Karlstad
138 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
140 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
144 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad
214 Sophie Andersson-Thor -09 IFK Lidingö
290 Rebecca Carlsson -09 Karlskoga FIF
291 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
293 Tuva Larzon -09 Karlskoga FIF
326 Astrid Lindén -09 KFUM Örebro
327 Astrid Olofsson -09 KFUM Örebro
568 Elin Abelin -09 Säffle FIK
569 Elin Wittemyr -09 Säffle FIK
580 Signe Isaksson -09 Södra Vi IF
594 Freja Kagevik -09 Turebergs FK
597 Agnes Andersson -09 Täby IS
604 Amanda Jörbeck -09 Täby IS
641 Juni Rudberg -09 Täby IS
695 Edith Norkvist Strömgren -09 Upsala IF
774 Zelda Lukic -09 Västerås FK

  F10 60 M HÄCK Sön 11.44
5 Tuva Seveborn -09 Alunda SK
35 Signe Malm Tedebrand -09 Eskilstuna FI
36 Stina Östholm -09 Eskilstuna FI
65 Ebba Niemelä -09 Glanshammars IF
82 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
87 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
100 Malva Lönn -09 Hammarby IF
111 Astrid Leandersson -09 IF Göta Karlstad
120 Ella Madland -09 IF Göta Karlstad
122 Ellen Rinnemo -09 IF Göta Karlstad
138 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
140 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
144 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad
147 Siri Frisk -09 IF Göta Karlstad
205 Märtha Rosén -09 IFK Lidingö
214 Sophie Andersson-Thor -09 IFK Lidingö
290 Rebecca Carlsson -09 Karlskoga FIF
291 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
326 Astrid Lindén -09 KFUM Örebro
327 Astrid Olofsson -09 KFUM Örebro
368 Jonna Berndt -09 KFUM Örebro
371 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
372 Julia Eriksson -09 KFUM Örebro
376 Leia Kjellbom -09 KFUM Örebro
428 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
448 Arwen Ljungström Grek -09 Lidköpings IS
457 Isabelle Blomdahl -09 Lidköpings IS
463 Tilde Jason -09 Lidköpings IS
506 Malva Sundqvist -09 Motala AIF
536 Esmeralda Karlsson Evertsson -09 Råby-Rekarne FIF
539 Livia Pettersson -09 Råby-Rekarne FIF
568 Elin Abelin -09 Säffle FIK
569 Elin Wittemyr -09 Säffle FIK
570 Tindra Guttman -09 Säffle FIK
594 Freja Kagevik -09 Turebergs FK
597 Agnes Andersson -09 Täby IS
604 Amanda Jörbeck -09 Täby IS
641 Juni Rudberg -09 Täby IS
647 Liv Bjurstam -09 Täby IS
667 Svea Strand -09 Täby IS
674 Tuva Eckerberg -09 Täby IS
677 Vera Stolpen -09 Täby IS

  F10 HÖJD Sön 09.00
5 Tuva Seveborn -09 Alunda SK
35 Signe Malm Tedebrand -09 Eskilstuna FI
37 Jeanelle Hanna -09 Falköpings AIK
57 Agnes Steinberga -09 Glanshammars IF
65 Ebba Niemelä -09 Glanshammars IF
87 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
100 Malva Lönn -09 Hammarby IF
111 Astrid Leandersson -09 IF Göta Karlstad
122 Ellen Rinnemo -09 IF Göta Karlstad
138 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
140 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
144 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad
147 Siri Frisk -09 IF Göta Karlstad
205 Märtha Rosén -09 IFK Lidingö
214 Sophie Andersson-Thor -09 IFK Lidingö
248 Edla Danielsson -09 IK Westmannia
290 Rebecca Carlsson -09 Karlskoga FIF
291 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
308 Tuva Plantin Pontén -09 Katrineholms SK
313 Agnes Lidström -09 KFUM Örebro
374 Klara Rönnbäck -09 KFUM Örebro
386 Maja Bernhult -09 KFUM Örebro
456 Ilse Jason -09 Lidköpings IS
506 Malva Sundqvist -09 Motala AIF
568 Elin Abelin -09 Säffle FIK
569 Elin Wittemyr -09 Säffle FIK
570 Tindra Guttman -09 Säffle FIK
594 Freja Kagevik -09 Turebergs FK
597 Agnes Andersson -09 Täby IS
641 Juni Rudberg -09 Täby IS
647 Liv Bjurstam -09 Täby IS
667 Svea Strand -09 Täby IS
677 Vera Stolpen -09 Täby IS

  F10 LÄNGD ZON pool 1 Lör 14.24
35 Signe Malm Tedebrand -09 Eskilstuna FI
36 Stina Östholm -09 Eskilstuna FI
37 Jeanelle Hanna -09 Falköpings AIK
57 Agnes Steinberga -09 Glanshammars IF
82 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
100 Malva Lönn -09 Hammarby IF
119 Ella Högman Skager -09 IF Göta Karlstad
122 Ellen Rinnemo -09 IF Göta Karlstad
138 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
140 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
144 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad
205 Märtha Rosén -09 IFK Lidingö
214 Sophie Andersson-Thor -09 IFK Lidingö
231 Ellen Axelsson -09 IFK Nora
285 Ella Ryen Jern -09 Karlskoga FIF
290 Rebecca Carlsson -09 Karlskoga FIF
291 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
293 Tuva Larzon -09 Karlskoga FIF
307 Nellie Garmland -09 Katrineholms SK
448 Arwen Ljungström Grek -09 Lidköpings IS
456 Ilse Jason -09 Lidköpings IS
463 Tilde Jason -09 Lidköpings IS
486 Stella Pettersson -09 Ludvika FFI

  F10 LÄNGD ZON pool 2 Lör 14.24
313 Agnes Lidström -09 KFUM Örebro
326 Astrid Lindén -09 KFUM Örebro
327 Astrid Olofsson -09 KFUM Örebro
340 Elise Bergström -09 KFUM Örebro
351 Ester Kihlberg -09 KFUM Örebro
354 Filippa Hedlund -09 KFUM Örebro
355 Freja Wilén -09 KFUM Örebro
371 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
374 Klara Rönnbäck -09 KFUM Örebro
428 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
566 Tilde Remonen -09 Stocksäters IF
568 Elin Abelin -09 Säffle FIK
569 Elin Wittemyr -09 Säffle FIK
580 Signe Isaksson -09 Södra Vi IF
594 Freja Kagevik -09 Turebergs FK
597 Agnes Andersson -09 Täby IS
604 Amanda Jörbeck -09 Täby IS
641 Juni Rudberg -09 Täby IS
647 Liv Bjurstam -09 Täby IS
667 Svea Strand -09 Täby IS
674 Tuva Eckerberg -09 Täby IS
677 Vera Stolpen -09 Täby IS
695 Edith Norkvist Strömgren -09 Upsala IF
774 Zelda Lukic -09 Västerås FK

  F10 KULA 2,0 Sön 12.20
5 Tuva Seveborn -09 Alunda SK
35 Signe Malm Tedebrand -09 Eskilstuna FI
36 Stina Östholm -09 Eskilstuna FI
57 Agnes Steinberga -09 Glanshammars IF
58 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
65 Ebba Niemelä -09 Glanshammars IF
100 Malva Lönn -09 Hammarby IF
111 Astrid Leandersson -09 IF Göta Karlstad
122 Ellen Rinnemo -09 IF Göta Karlstad
138 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
144 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad
214 Sophie Andersson-Thor -09 IFK Lidingö
290 Rebecca Carlsson -09 Karlskoga FIF
308 Tuva Plantin Pontén -09 Katrineholms SK
313 Agnes Lidström -09 KFUM Örebro
340 Elise Bergström -09 KFUM Örebro
448 Arwen Ljungström Grek -09 Lidköpings IS
456 Ilse Jason -09 Lidköpings IS
457 Isabelle Blomdahl -09 Lidköpings IS
463 Tilde Jason -09 Lidköpings IS
486 Stella Pettersson -09 Ludvika FFI
506 Malva Sundqvist -09 Motala AIF
536 Esmeralda Karlsson Evertsson -09 Råby-Rekarne FIF
539 Livia Pettersson -09 Råby-Rekarne FIF
566 Tilde Remonen -09 Stocksäters IF
568 Elin Abelin -09 Säffle FIK
569 Elin Wittemyr -09 Säffle FIK
570 Tindra Guttman -09 Säffle FIK
594 Freja Kagevik -09 Turebergs FK
604 Amanda Jörbeck -09 Täby IS
641 Juni Rudberg -09 Täby IS
647 Liv Bjurstam -09 Täby IS
674 Tuva Eckerberg -09 Täby IS

  F9 60 M Lör 09.16
40 Vera Eriksson -10 Filipstads IF
53 Emma Nilsson -10 Frövi IK
76 Isabella Runfeldt -11 Glanshammars IF
80 Klara Axelsson -10 Glanshammars IF
117 Elina Åhser -10 IF Göta Karlstad
217 Vera Arkinger -10 IFK Lidingö
223 Cornelia Nordlander -11 IFK Märsta
254 Moa Ekblad Haarala -10 IK Westmannia
281 Maja Olsson -10 Istrums SK
303 Lovisa Daun -11 Katrineholms SK
304 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK
328 Astrid Sutter Beime -10 KFUM Örebro
335 Ebba Forslund Ekberg -10 KFUM Örebro
348 Enya Kojic -10 KFUM Örebro
362 Ida Daleryd -10 KFUM Örebro
384 Linnea Wallinder -10 KFUM Örebro
388 Maja Lilja -10 KFUM Örebro
394 Molly Brodin -10 KFUM Örebro
400 Nova Pantzar -10 KFUM Örebro
408 Rut Carlson Nyman -10 KFUM Örebro
411 Sandelia Tränk -11 KFUM Örebro
461 Molly Rickardsson -11 Lidköpings IS
528 Astrid Claesson -10 Mölndals AIK
534 Agnes Nilsson -10 Råby-Rekarne FIF
538 Lilly Sweström -10 Råby-Rekarne FIF
550 Agnes Holm -10 Stocksäters IF
552 Cornelia Svahn -11 Stocksäters IF
555 Freja Dalesjö -11 Stocksäters IF
559 Linnea Danielsson Wellsén -10 Stocksäters IF
598 Agnes Forsling -10 Täby IS
601 Alice Stiernstedt -10 Täby IS
603 Alva Hugo -10 Täby IS
611 Elin Jernberg -10 Täby IS
624 Felicia Lindau -10 Täby IS
631 Hanna Sällström -10 Täby IS
635 Isabella Byberg -10 Täby IS
643 Klara Sjöberg Baldantoni -10 Täby IS
648 Louise Sällström -10 Täby IS
655 Nellie Sohlé -10 Täby IS
662 Sanna Bergqvist -10 Täby IS
675 Vera Häägg -10 Täby IS
783 Elvira Lindén -10 Åsbro GoIF
788 Miranda Jönsson -10 Åsbro GoIF
796 Emma Andersson -10 Örbyhus IF
798 Maya Löf -10 Örbyhus IF
812 Nellie Bäckemalm -11 Stocksäters IF
818 Tove Fredin -12 Lidköpings IS

  F9 600 M Lör 16.04
117 Elina Åhser -10 IF Göta Karlstad
254 Moa Ekblad Haarala -10 IK Westmannia
303 Lovisa Daun -11 Katrineholms SK
304 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK
312 Agnes Egeryd -10 KFUM Örebro
328 Astrid Sutter Beime -10 KFUM Örebro
380 Linn Rönnbäck -11 KFUM Örebro
384 Linnea Wallinder -10 KFUM Örebro
394 Molly Brodin -10 KFUM Örebro
461 Molly Rickardsson -11 Lidköpings IS
528 Astrid Claesson -10 Mölndals AIK
534 Agnes Nilsson -10 Råby-Rekarne FIF
598 Agnes Forsling -10 Täby IS
601 Alice Stiernstedt -10 Täby IS
603 Alva Hugo -10 Täby IS
611 Elin Jernberg -10 Täby IS
624 Felicia Lindau -10 Täby IS
631 Hanna Sällström -10 Täby IS
635 Isabella Byberg -10 Täby IS
643 Klara Sjöberg Baldantoni -10 Täby IS
648 Louise Sällström -10 Täby IS
655 Nellie Sohlé -10 Täby IS
662 Sanna Bergqvist -10 Täby IS
675 Vera Häägg -10 Täby IS
761 Embla Allard -12 Västerås FK
783 Elvira Lindén -10 Åsbro GoIF
788 Miranda Jönsson -10 Åsbro GoIF

  F9 60 M HÄCK Sön 11.00
4 My Seveborn -10 Alunda SK
117 Elina Åhser -10 IF Göta Karlstad
180 Tuva Kjellgren -10 IFK Kristinehamn
217 Vera Arkinger -10 IFK Lidingö
222 Amanda Sjöström -10 IFK Märsta
281 Maja Olsson -10 Istrums SK
303 Lovisa Daun -11 Katrineholms SK
304 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK
348 Enya Kojic -10 KFUM Örebro
380 Linn Rönnbäck -11 KFUM Örebro
411 Sandelia Tränk -11 KFUM Örebro
504 Maja Martini -10 Motala AIF
528 Astrid Claesson -10 Mölndals AIK
558 Lilly Stenberg -10 Stocksäters IF
592 Ella Strunke -10 Turebergs FK
598 Agnes Forsling -10 Täby IS
601 Alice Stiernstedt -10 Täby IS
603 Alva Hugo -10 Täby IS
611 Elin Jernberg -10 Täby IS
624 Felicia Lindau -10 Täby IS
631 Hanna Sällström -10 Täby IS
635 Isabella Byberg -10 Täby IS
643 Klara Sjöberg Baldantoni -10 Täby IS
648 Louise Sällström -10 Täby IS
655 Nellie Sohlé -10 Täby IS
662 Sanna Bergqvist -10 Täby IS
675 Vera Häägg -10 Täby IS
798 Maya Löf -10 Örbyhus IF

  F9 HÖJD Sön 11.28
117 Elina Åhser -10 IF Göta Karlstad
125 Filippa Sundell -10 IF Göta Karlstad
180 Tuva Kjellgren -10 IFK Kristinehamn
229 Maliom Manele -10 IFK Märsta
281 Maja Olsson -10 Istrums SK
303 Lovisa Daun -11 Katrineholms SK
304 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK
335 Ebba Forslund Ekberg -10 KFUM Örebro
380 Linn Rönnbäck -11 KFUM Örebro
504 Maja Martini -10 Motala AIF
558 Lilly Stenberg -10 Stocksäters IF
592 Ella Strunke -10 Turebergs FK
598 Agnes Forsling -10 Täby IS
601 Alice Stiernstedt -10 Täby IS
603 Alva Hugo -10 Täby IS
611 Elin Jernberg -10 Täby IS
624 Felicia Lindau -10 Täby IS
631 Hanna Sällström -10 Täby IS
635 Isabella Byberg -10 Täby IS
643 Klara Sjöberg Baldantoni -10 Täby IS
648 Louise Sällström -10 Täby IS
655 Nellie Sohlé -10 Täby IS
662 Sanna Bergqvist -10 Täby IS
675 Vera Häägg -10 Täby IS
798 Maya Löf -10 Örbyhus IF

  F9 LÄNGD ZON pool 1 Lör 13.04
40 Vera Eriksson -10 Filipstads IF
53 Emma Nilsson -10 Frövi IK
63 Corinne Käll -10 Glanshammars IF
67 Ellen Eld -10 Glanshammars IF
68 Ellinor Sjögren -11 Glanshammars IF
76 Isabella Runfeldt -11 Glanshammars IF
80 Klara Axelsson -10 Glanshammars IF
117 Elina Åhser -10 IF Göta Karlstad
121 Ellen Holmberg -10 IF Göta Karlstad
125 Filippa Sundell -10 IF Göta Karlstad
217 Vera Arkinger -10 IFK Lidingö
222 Amanda Sjöström -10 IFK Märsta
223 Cornelia Nordlander -11 IFK Märsta
254 Moa Ekblad Haarala -10 IK Westmannia
312 Agnes Egeryd -10 KFUM Örebro
328 Astrid Sutter Beime -10 KFUM Örebro
333 Clara Löfgren -10 KFUM Örebro
335 Ebba Forslund Ekberg -10 KFUM Örebro
348 Enya Kojic -10 KFUM Örebro
362 Ida Daleryd -10 KFUM Örebro
378 Lina Fagermo -10 KFUM Örebro
380 Linn Rönnbäck -11 KFUM Örebro
384 Linnea Wallinder -10 KFUM Örebro
388 Maja Lilja -10 KFUM Örebro
394 Molly Brodin -10 KFUM Örebro
400 Nova Pantzar -10 KFUM Örebro
411 Sandelia Tränk -11 KFUM Örebro

  F9 LÄNGD ZON pool 2 Lör 13.04
281 Maja Olsson -10 Istrums SK
303 Lovisa Daun -11 Katrineholms SK
304 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK
461 Molly Rickardsson -11 Lidköpings IS
528 Astrid Claesson -10 Mölndals AIK
538 Lilly Sweström -10 Råby-Rekarne FIF
550 Agnes Holm -10 Stocksäters IF
552 Cornelia Svahn -11 Stocksäters IF
555 Freja Dalesjö -11 Stocksäters IF
558 Lilly Stenberg -10 Stocksäters IF
559 Linnea Danielsson Wellsén -10 Stocksäters IF
598 Agnes Forsling -10 Täby IS
601 Alice Stiernstedt -10 Täby IS
603 Alva Hugo -10 Täby IS
611 Elin Jernberg -10 Täby IS
624 Felicia Lindau -10 Täby IS
631 Hanna Sällström -10 Täby IS
635 Isabella Byberg -10 Täby IS
643 Klara Sjöberg Baldantoni -10 Täby IS
648 Louise Sällström -10 Täby IS
655 Nellie Sohlé -10 Täby IS
662 Sanna Bergqvist -10 Täby IS
675 Vera Häägg -10 Täby IS
783 Elvira Lindén -10 Åsbro GoIF
796 Emma Andersson -10 Örbyhus IF
798 Maya Löf -10 Örbyhus IF
818 Tove Fredin -12 Lidköpings IS

  F9 KULA 2,0 Sön 09.00
4 My Seveborn -10 Alunda SK
63 Corinne Käll -10 Glanshammars IF
69 Ester Niemelä -11 Glanshammars IF
117 Elina Åhser -10 IF Göta Karlstad
121 Ellen Holmberg -10 IF Göta Karlstad
125 Filippa Sundell -10 IF Göta Karlstad
180 Tuva Kjellgren -10 IFK Kristinehamn
217 Vera Arkinger -10 IFK Lidingö
222 Amanda Sjöström -10 IFK Märsta
223 Cornelia Nordlander -11 IFK Märsta
229 Maliom Manele -10 IFK Märsta
277 Josefine Thorin -11 Istrums SK
281 Maja Olsson -10 Istrums SK
303 Lovisa Daun -11 Katrineholms SK
304 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK
312 Agnes Egeryd -10 KFUM Örebro
335 Ebba Forslund Ekberg -10 KFUM Örebro
380 Linn Rönnbäck -11 KFUM Örebro
504 Maja Martini -10 Motala AIF
558 Lilly Stenberg -10 Stocksäters IF
592 Ella Strunke -10 Turebergs FK
598 Agnes Forsling -10 Täby IS
601 Alice Stiernstedt -10 Täby IS
603 Alva Hugo -10 Täby IS
624 Felicia Lindau -10 Täby IS
631 Hanna Sällström -10 Täby IS
635 Isabella Byberg -10 Täby IS
643 Klara Sjöberg Baldantoni -10 Täby IS
648 Louise Sällström -10 Täby IS
655 Nellie Sohlé -10 Täby IS
675 Vera Häägg -10 Täby IS
796 Emma Andersson -10 Örbyhus IF
798 Maya Löf -10 Örbyhus IF

  KVET 60 M Lör 13.40
17 Anna Widell -76 Bålsta IK
238 Ulrika Lindgren -76 IFK Nora
379 Linda Nordh -81 KFUM Örebro
468 Anna Riis -82 Ludvika FFI
578 Josefin Isaksson -83 Södra Vi IF
683 Kerstin Sjöqvist -56 Uppsala LK

  KVET 200 M Lör 15.40
17 Anna Widell -76 Bålsta IK
683 Kerstin Sjöqvist -56 Uppsala LK

  KVET 800 M Lör 18.40
683 Kerstin Sjöqvist -56 Uppsala LK
758 Betti Lukic -74 Västerås FK
800 IngMarie Johansson -64 Örebro AIK

  KVET 3000 M Sön 13.20
168 Marie Dasler -68 IF Start
800 IngMarie Johansson -64 Örebro AIK

  KVET 60 M HÄCK Sön

  KVET HÖJD Sön 15.04
295 Camilla Sevelin -82 Katrineholms SK

  KVET LÄNGD Lör 17.00
295 Camilla Sevelin -82 Katrineholms SK

  KVET KULA Sön 14.20
21 Liselott Bosson -81 Bålsta IK
238 Ulrika Lindgren -76 IFK Nora