Resultat Marsspelen 30-31 mars 2019

   Stocksäters IF och Åsbro GoIF arrangerade i Tybblelundshallen Örebro
 
  Söndagsresultat    till lördagsresultat
 
    MÄN 3000 M      
1Michael Welday -99Stocksäters IF9.08,39
2Habtmariam Lemma -94Hammarby IF9.14,73
3Musie Araya -98Hammarby IF9.27,01
4Mohamed Hassan -99IF Start9.42,65
5Martin Jansson -91Söderhamns IF9.45,04
6Mikiele Sami -98Hammarby IF9.49,75
7Michael Mulugeta -01Hammarby IF9.59,96
8Oscar Bäckström -97Umeå TFC10.05,27

    MÄN 60 M HÄCK      
1Thobias Thorwid -91AIK Friidrott9,86
2Leo Johansson -01IFK Kristinehamn10,49

    MÄN STAV      
1Karl Johansson -01Stocksäters IF4,00
2Johan Björk -91Istrums SK3,59
3Thobias Thorwid -91AIK Friidrott2,89
-Per Drageryd -91KFUM Örebro0,00


Karl Johansson
Thobias Thorwid
Johan Björk
Per Drageryd
279 289 299 319 329 339 349 359 369 379 389 400 412
-   -   -   -   -   -   -   xo  o   xo  o   xxo xxx
o   o   xxx
-   -   -   xo  xxo xxo o   xxo xxx
-   -   -   -   -   -   -   -   -   -   xxx

    MÄN LÄNGD      
1Thobias Thorwid -91AIK Friidrott5,72

Thobias Thorwid
 491   542   560   572     x   565

    P17 200 M  HEAT 1    
1Lukas Ellström -03IF Göta Karlstad24,88
2August Kallin -02Västerås FK25,20

    P17 200 M  HEAT 2    
1Anton Runemar -02Turebergs FK23,62
2Tim Singmandeewised -02Västerås FK24,36
3David Mörck -02Västerås FK24,50

    P17 200 M  SAMLAD LISTA    
1Anton Runemar -02Turebergs FK23,62
2Tim Singmandeewised -02Västerås FK24,36
3David Mörck -02Västerås FK24,50
4Lukas Ellström -03IF Göta Karlstad24,88
5August Kallin -02Västerås FK25,20

    P17 1500 M      
1Julius Mördrup -02IFK Lidingö4.15,22
2Noha Olsson -02KFUM Örebro4.16,40
3Vidar Arvidsson -03Upsala IF4.22,81
4Pelle Nilsson -03Upsala IF4.46,10

    P17 60 M HÄCK      
1Samuel Vinberg -03Upsala IF8,87

    P17 STAV      
1Oliver Lundström -03KFUM Örebro3,79
-Karl-William Einarson -02Wedevågs IF0,00


Oliver Lundström
Karl-William Einarson
319 379 389
-   o   xxx
xxx

    P17 LÄNGD      
1Karl-William Einarson -02Wedevågs IF6,33
2Samuel Vinberg -03Upsala IF5,83
3Oskari Peura -03Upsala IF5,70
4Pontus Lindell -03Upsala IF5,47
5Sigge Lindell -03Mariestads AIF5,42
6Frans Ingelstam -02Upsala IF5,23
7Ludvig Molinder -03KFUM Örebro5,04
8Nils Ekroth -03Upsala IF4,74
9Simon Nebe -02Ludvika FFI3,94

Oskari Peura
Sigge Lindell
Karl-William Einarson
Nils Ekroth
Simon Nebe
Frans Ingelstam
Ludvig Molinder
Samuel Vinberg
Pontus Lindell
 551   543     x     x   570   557
 535   524   542     x     x     x
 588   448   633   621     x     -
 465   474     x   469   474   464
 394   391     x
 394   523   391   397   421   432
 482   504     x   450   450   475
 582   570   583   567   561   557
 514   461   519     -   547   543

    P15 200 M  HEAT 1    
1Lukas Forss -04Upsala IF26,11
2Joel Ekman -04Upsala IF27,96
3Isaac Kennedy -04KFUM Örebro29,33

    P15 200 M  HEAT 2    
1Edvin Gustafsson -04Upsala IF24,65
2Love Lindström -04IF Göta Karlstad25,66
3Hadrian Hägg -04Upsala IF26,75

    P15 200 M  SAMLAD LISTA    
1Edvin Gustafsson -04Upsala IF24,65
2Love Lindström -04IF Göta Karlstad25,66
3Lukas Forss -04Upsala IF26,11
4Hadrian Hägg -04Upsala IF26,75
5Joel Ekman -04Upsala IF27,96
6Isaac Kennedy -04KFUM Örebro29,33

    P15 60 M HÄCK      
1Lukas Forss -04Upsala IF9,02
2Love Lindström -04IF Göta Karlstad9,52

    P15 STAV      
1Erik Zetterlund -04KFUM Örebro3,49
2Josef Külen -04Tjalve IF Norrköping3,29
3David Axelsson -04Upsala IF2,99
3Joel Ekman -04Upsala IF2,99
-Maja Forss -04 utom tävlTjalve IF Norrköping2,89
-Svea Eklundh -05 utom tävlMotala AIF2,79


David Axelsson
Erik Zetterlund
Josef Külen
Joel Ekman
Maja Forss utom tävl
Svea Eklundh utom tävl
229 239 249 259 269 279 289 299 309 319 329 339 349 359
-   -   -   -   o   o   o   xo  xxx
-   -   -   -   -   -   -   -   -   o   o   o   xo  xxx
-   -   -   -   -   xxo o   o   xo  o   o   xxx
-   -   -   -   o   o   o   xo  xxx
o   o   xo  o   xo  o   xxo xxx
-   o   o   o   o   o   xxx

    P15 LÄNGD      
1Lukas Forss -04Upsala IF5,24
2Patrik Pettersson -04Wedevågs IF5,01
3Erik Zetterlund -04KFUM Örebro4,95

Lukas Forss
Patrik Pettersson
Erik Zetterlund
   x    517    300      x    479    524
 500    501    456    483      x    393
 487    483    483    470    472    495

    P14 200 M  HEAT 1    
1William Klacksell -05Råby-Rekarne FIF28,39
2Hampus Wiborg -05KFUM Örebro28,47
3Alfons Elmgren Hallinger -05KFUM Örebro29,44

    P14 200 M  HEAT 2    
1Anton Eklind -05KFUM Örebro26,32
2William Brändeborn -05Råby-Rekarne FIF27,31
3Wilmer Daleskog -05KFUM Örebro27,94
4Yannick Buchli -05Täby IS30,40

    P14 200 M  HEAT 3    
1Sigmund Le Fjeld -05IL Tyrving, NOR25,52
2Albin Gyhlenius -05KFUM Örebro26,15
3Marcus Eklund -05Täby IS26,90

    P14 200 M  SAMLAD LISTA    
1Sigmund Le Fjeld -05IL Tyrving, NOR25,52
2Albin Gyhlenius -05KFUM Örebro26,15
3Anton Eklind -05KFUM Örebro26,32
4Marcus Eklund -05Täby IS26,90
5William Brändeborn -05Råby-Rekarne FIF27,31
6Wilmer Daleskog -05KFUM Örebro27,94
7William Klacksell -05Råby-Rekarne FIF28,39
8Hampus Wiborg -05KFUM Örebro28,47
9Alfons Elmgren Hallinger -05KFUM Örebro29,44
10Yannick Buchli -05Täby IS30,40

    P14 60 M HÄCK      
1Joel Enander -05Täby IS8,75
2Sigmund Le Fjeld -05IL Tyrving, NOR9,20
3Jacob Nilsson -05Spårvägens FK10,30
4Yannick Buchli -05Täby IS13,77

    P14 STAV      
1Linus Jönsson -05Tjalve IF Norrköping3,70
2Viktor Rahm -05Västerås FK3,09
3Albin Gyhlenius -05KFUM Örebro3,09
4Alfons Elmgren Hallinger -05KFUM Örebro2,89
5Calle Lindstedt -05Motala AIF2,49
6Noah Simonsson -05KFUM Örebro2,39
Joel Enander -05Täby IS0,00


Noah Simonsson
Alfons Elmgren Hallinger
Linus Jönsson
Albin Gyhlenius
Joel Enander
Viktor Rahm
Calle Lindstedt
219 229 239 249 259 289 299 309 319 329 339 350 370 380
o   o   o   xxx
-   -   -   -   -   o   xxx
-   -   -   -   -   -   -   -   -   -   o   xo  xo  xxx
-   -   -   -   -   o   o   xo  xxx
x-
-   -   -   -   -   o   -   o   -   xxx
-   xo  xo  o   xxx

    P14 LÄNGD      
1Sigmund Le Fjeld -05IL Tyrving, NOR5,85
2Marcus Eklund -05Täby IS5,57
3Gabriel Dag -05Västerås FK5,53
4Anton Eklind -05KFUM Örebro5,23
5Jacob Nilsson -05Spårvägens FK5,12
6Leo Steen -05KFUM Örebro4,96
7Calle Lindstedt -05Motala AIF4,89
8William Brändeborn -05Råby-Rekarne FIF4,59
9Albin Gyhlenius -05KFUM Örebro4,52
10Fabian Mix -05Täby IS4,35
11William Klacksell -05Råby-Rekarne FIF4,30
12Yannick Buchli -05Täby IS4,19
13Zeb Dahl -05Upsala IF4,00
14Wilmer Daleskog -05KFUM Örebro3,76
15Sven Holmgren -05Ludvika FFI3,01
16Noah Simonsson -05KFUM Örebro2,40
17Hampus Wiborg -05KFUM Örebro1,91

Noah Simonsson
William Brändeborn
Sigmund Le Fjeld
Leo Steen
Jacob Nilsson
Fabian Mix
Yannick Buchli
Wilmer Daleskog
Calle Lindstedt
Zeb Dahl
William Klacksell
Albin Gyhlenius
Sven Holmgren
Anton Eklind
Gabriel Dag
Hampus Wiborg
Marcus Eklund
   x    240      x
 451    444    458    448    444    459
 518    559    554    573    579    585
 492    477    472      x      x    496
 370    470    496    449      x    512
   -    435      x
 400    419    327
   x    324    376
 471    486    481    489      x    472
 394    400    348
 416    412    430
   x      x    452
 301      x      x
 523    492    514    510      x    519
 545    533    520    539    553    550
   x    191      x
 540    557    522    484      x    504

    P13 200 M  HEAT 1    
1Arvid Wegler -06Bromma IF33,13
2Måns Kareliussén -06Glanshammars IF33,72
-Sador Nebe -06Ludvika FFIDNS

    P13 200 M  HEAT 2    
1Lucas Asplund -06KFUM Örebro30,83
2Jack Boman -06KFUM Örebro31,66
3Gustav Malmkvist -06Katrineholms SK32,05
4Jakob Alpen -06IFK Lidingö32,13

    P13 200 M  HEAT 3    
1Jasper Norlander -06Glanshammars IF29,29
2Elton Holmberg -06IF Göta Karlstad29,86
3Oscar Pettersson -06IFK Lidingö29,95

    P13 200 M  HEAT 4    
1Folke Eriksson -06Thorengruppen TFC28,21
2Filip Eriksson -06IFK Lidingö28,66
3Kim Wingren -06Bromma IF28,74
4Vincent Efremov -06Åsbro GoIF30,84

    P13 200 M  HEAT 5    
1Sigge Bergentz -06KFUM Örebro25,76
2Ali Dawood -06IF Göta Karlstad26,19
3Vilhelm Psilander -06IFK Lidingö28,58
4Karl Ottfalk -06IFK Lidingö28,66

    P13 200 M  SAMLAD LISTA    
1Sigge Bergentz -06KFUM Örebro25,76
2Ali Dawood -06IF Göta Karlstad26,19
3Folke Eriksson -06Thorengruppen TFC28,21
4Vilhelm Psilander -06IFK Lidingö28,58
5Filip Eriksson -06IFK Lidingö28,66
6Karl Ottfalk -06IFK Lidingö28,66
7Kim Wingren -06Bromma IF28,74
8Jasper Norlander -06Glanshammars IF29,29
9Elton Holmberg -06IF Göta Karlstad29,86
10Oscar Pettersson -06IFK Lidingö29,95
11Lucas Asplund -06KFUM Örebro30,83
12Vincent Efremov -06Åsbro GoIF30,84
13Jack Boman -06KFUM Örebro31,66
14Gustav Malmkvist -06Katrineholms SK32,05
15Jakob Alpen -06IFK Lidingö32,13
16Arvid Wegler -06Bromma IF33,13
17Måns Kareliussén -06Glanshammars IF33,72

    P13 60 M HÄCK      
1Sigge Bergentz -06KFUM Örebro9,44
2Albin Örnborg -06IF Rigor9,73
3Filip Eriksson -06IFK Lidingö11,55
4Oscar Pettersson -06IFK Lidingö12,31
5Arvid Wegler -06Bromma IF12,50
6Gustav Malmkvist -06Katrineholms SK12,51

    P13 STAV      
1Hampus Hillding -06KFUM Örebro2,59
2Sigvard Einarson -07Wedevågs IF2,19
2Max Lann -07KFUM Örebro2,19
4Arvid Wegler -06Bromma IF1,79


Sigvard Einarson
Max Lann
Arvid Wegler
Hampus Hillding
159 169 179 189 199 209 219 229 249 259 269
-   -   o   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   o   o   o   xxx
o   o   o   xxx
-   -   -   -   -   -   -   -   xo  o   xxx

    P13 LÄNGD ZON      
1Andrei Popa -06Mariestads AIF5,44
2Hampus Hillding -06KFUM Örebro5,26
3Kim Wingren -06Bromma IF4,56
4Rasmus Karlsson -06IF Göta Karlstad4,56
5Jon Joelsson -06KFUM Örebro4,31
6Viggo Olsson -06KFUM Örebro4,28
7Gustav Malmkvist -06Katrineholms SK4,26
8Sador Nebe -06Ludvika FFI4,18
9Karl Ottfalk -06IFK Lidingö4,08
10Oscar Pettersson -06IFK Lidingö3,91
11Jakob Alpen -06IFK Lidingö3,73
12Ludvig Fredman -06IFK Märsta3,72
13Arvid Wegler -06Bromma IF3,66
14Måns Kareliussén -06Glanshammars IF3,57
15Edwin Niord -06IF Göta Karlstad3,30
16Elias Vikersjö -06Ludvika FFI2,83

Elias Vikersjö
Rasmus Karlsson
Ludvig Fredman
Edwin Niord
Jon Joelsson
Andrei Popa
Karl Ottfalk
Kim Wingren
Viggo Olsson
Sador Nebe
Gustav Malmkvist
Hampus Hillding
Arvid Wegler
Oscar Pettersson
Måns Kareliussén
Jakob Alpen
 265   283   272
 437   431   432   436   443   456
 372   294   324
 330   326   307
 404   425   415   431   429   412
 490   544   505   501   538   516
 402   408   398
 430   434   451   456   426   436
 428   295   422   398   386   335
 418     x   417     x   418   356
 426   268   406   408   421     x
 498   495   491   512   526   521
 361   353   366
 383   391   381
 352   357   339
 326   373   365

    P12 200 M  HEAT 1    
1Love Mårtensson -07Täby IS32,55
2Vilgot Treskog -07Täby IS33,17
3Carl-Axel Falck -07Mälarhöjdens IK33,77
4Gustaf Holmgren -07Ludvika FFI35,35

    P12 200 M  HEAT 2    
1Elliot Satten -07Katrineholms SK32,23
2Viktor Näslund -07KFUM Örebro32,48
3Albin Wallgren -07Åsbro GoIF33,51
4Hugo Rietz -07Täby IS33,57

    P12 200 M  HEAT 3    
1Simon Svartengren -07KFUM Örebro29,78
2Albin Westlund -07Kils AIK34,09
3Anton Reitberger -07Mälarhöjdens IK39,13
-Alwe Widman -07KFUM ÖrebroDNS

    P12 200 M  HEAT 4    
1Daniel Samuelsson -07Motala AIF30,93
2Pontus Lindskog -07IFK Lidingö31,69
3Loke Stråt -07Motala AIF34,56
-Emil Söderberg -07Täby ISDNS

    P12 200 M  HEAT 5    
1Philip Persson -07Danderyds SK30,33
2Julian Löfgren -07Mälarhöjdens IK32,26
-Nils Höglund -07IFK LidingöDQ linje
-Markus Le Fjeld -07IL Tyrving, NORDQ linje

    P12 200 M  HEAT 6    
1Olle Willner -07Mälarhöjdens IK30,22
2Oliver Persson -07Danderyds SK30,30
3Oscar Halkonen -07Ludvika FFI35,72
-Gösta Nilsson -07Mälarhöjdens IKDNS

    P12 200 M  HEAT 7    
1David Berglund -07AIK Friidrott28,68
2Leo Papinski -07Täby IS29,15
3Kevin Sjöström -07IFK Märsta29,54
4Gustav Bernunger -07IFK Lidingö30,91

    P12 200 M  HEAT 8    
1Elias Ekman -07Upsala IF27,84
2Jacob Rune -07Täby IS28,53
3Simon Lindström -07Turebergs FK28,72
4Theo Johannes Sandelin -07Ørje IL, NOR28,90

    P12 200 M  SAMLAD LISTA    
1Elias Ekman -07Upsala IF27,84
2Jacob Rune -07Täby IS28,53
3David Berglund -07AIK Friidrott28,68
4Simon Lindström -07Turebergs FK28,72
5Theo Johannes Sandelin -07Ørje IL, NOR28,90
6Leo Papinski -07Täby IS29,15
7Kevin Sjöström -07IFK Märsta29,54
8Simon Svartengren -07KFUM Örebro29,78
9Olle Willner -07Mälarhöjdens IK30,22
10Oliver Persson -07Danderyds SK30,30
11Philip Persson -07Danderyds SK30,33
12Gustav Bernunger -07IFK Lidingö30,91
13Daniel Samuelsson -07Motala AIF30,93
14Pontus Lindskog -07IFK Lidingö31,69
15Elliot Satten -07Katrineholms SK32,23
16Julian Löfgren -07Mälarhöjdens IK32,26
17Viktor Näslund -07KFUM Örebro32,48
18Love Mårtensson -07Täby IS32,55
19Vilgot Treskog -07Täby IS33,17
20Albin Wallgren -07Åsbro GoIF33,51
21Hugo Rietz -07Täby IS33,57
22Carl-Axel Falck -07Mälarhöjdens IK33,77
23Albin Westlund -07Kils AIK34,09
24Loke Stråt -07Motala AIF34,56
25Gustaf Holmgren -07Ludvika FFI35,35
26Oscar Halkonen -07Ludvika FFI35,72
27Anton Reitberger -07Mälarhöjdens IK39,13

    P12 60 M HÄCK  HEAT 1    
1Vilgot Treskog -07Täby IS12,00
2Vidar Lundin -07Upsala IF12,54
3Elliot Satten -07Katrineholms SK12,60
4Casper Johansson -07Säters IF13,57
5Anton Reitberger -07Mälarhöjdens IK15,96
-Carl-Axel Falck -07Mälarhöjdens IKDNF

    P12 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Jacob Norsell -07Täby IS11,50
2Love Mårtensson -07Täby IS11,86
3Pontus Lindskog -07IFK Lidingö12,11
4Emil Söderberg -07Täby IS12,36
5Albin Westlund -07Kils AIK12,48
6Hugo Rietz -07Täby IS13,67
7Gustav Bernunger -07IFK Lidingö14,07
-Philip Persson -07Danderyds SKDNS

    P12 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Jacob Rune -07Täby IS10,22
2Kevin Sjöström -07IFK Märsta10,24
3David Berglund -07AIK Friidrott10,40
4Simon Lindström -07Turebergs FK10,91
5Olle Willner -07Mälarhöjdens IK11,71
6Sigvard Einarson -07Wedevågs IF11,84
7Oliver Persson -07Danderyds SK12,35
8Markus Le Fjeld -07IL Tyrving, NOR13,49

    P12 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Jacob Rune -07Täby IS10,22
2Kevin Sjöström -07IFK Märsta10,24
3David Berglund -07AIK Friidrott10,40
4Simon Lindström -07Turebergs FK10,91
5Jacob Norsell -07Täby IS11,50
6Olle Willner -07Mälarhöjdens IK11,71
7Sigvard Einarson -07Wedevågs IF11,84
8Love Mårtensson -07Täby IS11,86
9Vilgot Treskog -07Täby IS12,00
10Pontus Lindskog -07IFK Lidingö12,11
11Oliver Persson -07Danderyds SK12,35
12Emil Söderberg -07Täby IS12,36
13Albin Westlund -07Kils AIK12,48
14Vidar Lundin -07Upsala IF12,54
15Elliot Satten -07Katrineholms SK12,60
16Markus Le Fjeld -07IL Tyrving, NOR13,49
17Casper Johansson -07Säters IF13,57
18Hugo Rietz -07Täby IS13,67
19Gustav Bernunger -07IFK Lidingö14,07
20Anton Reitberger -07Mälarhöjdens IK15,96

    P12 LÄNGD ZON pool 1      
1David Berglund -07AIK Friidrott5,03
2Simon Lindström -07Turebergs FK4,80
3Albin Westlund -07Kils AIK4,33
4Viktor Näslund -07KFUM Örebro4,22
5Markus Le Fjeld -07IL Tyrving, NOR4,12
6Oliver Persson -07Danderyds SK3,99
7Simon Svartengren -07KFUM Örebro3,95
8Philip Persson -07Danderyds SK3,89
9Elliot Satten -07Katrineholms SK3,87
10Nils Höglund -07IFK Lidingö3,86
11Pontus Lindskog -07IFK Lidingö3,77
12Daniel Samuelsson -07Motala AIF3,76
13Daniel Larsson -07IFK Lidingö3,68
14Alwe Widman -07KFUM Örebro3,64
15Casper Johansson -07Säters IF3,60
16Max Lann -07KFUM Örebro3,52
17Loke Stråt -07Motala AIF3,52
18Marcus Wettin -07IFK Lidingö3,47
19Victor Eriksson -07Ludvika FFI3,42
20Gustaf Holmgren -07Ludvika FFI3,28
21Mikael Dagernäs -07KFUM Örebro3,22
22Oscar Halkonen -07Ludvika FFI3,08
23Jonathan Danielsson -07Säters IF3,08

Oscar Halkonen
Alwe Widman
Markus Le Fjeld
Loke Stråt
Albin Westlund
Simon Lindström
Simon Svartengren
Elliot Satten
Oliver Persson
Philip Persson
Victor Eriksson
Jonathan Danielsson
Gustaf Holmgren
Daniel Samuelsson
David Berglund
Daniel Larsson
Max Lann
Pontus Lindskog
Nils Höglund
Marcus Wettin
Viktor Näslund
Mikael Dagernäs
Casper Johansson
 304   308   295
 360     x   364
 403   379   412
 352   348   337
 398   410   433   284     x   385
 447   437   451   421   444   480
 395     x   392
 382   387   386
 384   382   399
 277   388   389
 273   321   342
 308     x   296
 318   328     x
 373   362   376
 464   459   351   469   466   503
 368     x   365
 339   352   349
 377   356   371
 386   372   380
 347   341   347
 375   378   422
 322   315   313
 358   360   355

    P12 LÄNGD ZON pool 2      
1Elias Ekman -07Upsala IF4,94
2Jacob Rune -07Täby IS4,89
3Leo Papinski -07Täby IS4,45
4Theo Johannes Sandelin -07Ørje IL, NOR4,42
5Jacob Norsell -07Täby IS4,39
6Olle Willner -07Mälarhöjdens IK4,22
7Julian Löfgren -07Mälarhöjdens IK3,96
8Love Mårtensson -07Täby IS3,96
9Malte Pettersson -07Mälarhöjdens IK3,95
10Vilgot Treskog -07Täby IS3,86
11Vidar Lundin -07Upsala IF3,82
12Lowe Wängelin -07Upsala IF3,75
13Emil Söderberg -07Täby IS3,67
14Sigvard Einarson -07Wedevågs IF3,64
15Carl-Axel Falck -07Mälarhöjdens IK3,61
16Oliver Sjöström -07Mälarhöjdens IK3,61
17Albin Wallgren -07Åsbro GoIF3,50
18Hugo Rietz -07Täby IS3,27
19Gösta Nilsson -07Mälarhöjdens IK3,07
20Anton Reitberger -07Mälarhöjdens IK3,05
21Oliver Hagekull -07Mälarhöjdens IK2,96
22Fabian Fried -07Mälarhöjdens IK2,90

Love Mårtensson
Theo Johannes Sandelin
Albin Wallgren
Oliver Sjöström
Julian Löfgren
Jacob Norsell
Vidar Lundin
Leo Papinski
Anton Reitberger
Elias Ekman
Hugo Rietz
Vilgot Treskog
Carl-Axel Falck
Gösta Nilsson
Emil Söderberg
Sigvard Einarson
Lowe Wängelin
Malte Pettersson
Olle Willner
Jacob Rune
Fabian Fried
Oliver Hagekull
   x    345    396
 427    422    432    423    426    442
 350    347    349
 344    361      x
 380    394    396
 436    439    429    434    433    436
 382    363    333
 421    441    428    416    425    445
 305    289    300
 468    460    477    465    488    494
 316      x    327
 386    375    355
 360    361    342
 293    307    291
 352    355    367
 347    352    364
 350    349    375
 381    384    395
 410    407    422
 466    458    434    483    478    489
 290    276    236
 296    276    269

    P11 200 M  HEAT 1    
1Charlie Davidsson -08IF Göta Karlstad31,05
2Anton Halkonen -08Ludvika FFI39,23
-Jonathan Thorin -08Istrums SKDQ linje

    P11 200 M  HEAT 2    
1Svante Gustafsson -08KFUM Örebro31,40
2Svante Jorstig -08KFUM Örebro32,88
3Zeb Andersson -08SOK Träff35,13

    P11 200 M  SAMLAD LISTA    
1Charlie Davidsson -08IF Göta Karlstad31,05
2Svante Gustafsson -08KFUM Örebro31,40
3Svante Jorstig -08KFUM Örebro32,88
4Zeb Andersson -08SOK Träff35,13
5Anton Halkonen -08Ludvika FFI39,23

    P11 60 M HÄCK  60 cm    
1Edvin Örnborg -08IF Rigor10,20
2Charlie Davidsson -08IF Göta Karlstad11,15
3Hampus Östring -08KFUM Örebro11,42
4August Molin -08Glanshammars IF11,96
5Elliot Nevenstam -08Täby IS12,02
6Alvin Fohlén Gladh -08Trollhättans FIK13,00
7Olle Malmborg -08Täby IS13,04
8Oliwer Jalakas -08Karlskoga FIF13,76

    P11 LÄNGD ZON      
1Edvin Örnborg -08IF Rigor4,38
2Jonathan Thorin -08Istrums SK4,17
3Alexander Görtz -08KFUM Örebro4,12
4Charlie Davidsson -08IF Göta Karlstad4,01
5Svante Gustafsson -08KFUM Örebro3,98
6Adam Wong -08KFUM Örebro3,75
7August Molin -08Glanshammars IF3,69
8Olle Malmborg -08Täby IS3,68
9Hampus Östring -08KFUM Örebro3,46
10Isak Olsson -08Glanshammars IF3,37
11Lukas Kellner -08Glanshammars IF3,32
12Oliwer Jalakas -08Karlskoga FIF3,29
13Elliot Nevenstam -08Täby IS3,29
14Henrik Stenberg -08Stocksäters IF3,20
15Zeb Andersson -08SOK Träff3,05
16Anton Halkonen -08Ludvika FFI2,89
17Elias Fredman -08IFK Märsta2,27

Svante Gustafsson
Charlie Davidsson
August Molin
Alexander Görtz
Isak Olsson
Edvin Örnborg
Elias Fredman
Oliwer Jalakas
Anton Halkonen
Olle Malmborg
Henrik Stenberg
Hampus Östring
Jonathan Thorin
Zeb Andersson
Lukas Kellner
Elliot Nevenstam
Adam Wong
 398   379   389   353   345   390
 366   365   354   365   372   401
 369   363   346   339   343   348
 410   400   408   412   404   386
 313   301   337
 438   401     x   397   408   423
 227   224   225
 329   326   329
 276   285   289
 368   360   349   365   323   333
 320   304   267
 346   326   338
 391   417   376   364   385     x
 290   270   305
 309   320   332
 328   329   324
 344   348   324     x   369   375

    P10 200 M  HEAT 1    
1Nils Grufman -09Täby IS35,85
2Malte Hagerud -09Åsbro GoIF41,36
-Simon Johansson Maltez -09Täby ISDQ linje

    P10 200 M  HEAT 2    
1Leon Lundborg -09Katrineholms SK36,31
2Kasper Söderberg -09Täby IS36,74
3Anton Bosson -09Bålsta IK37,90

    P10 200 M  HEAT 3    
1Filip Rinneby -09Täby IS34,27
2Isak Grenegård -09IF Göta Karlstad35,84
3Lukas Haraldsson -09Alunda SK40,50
4Erik Alzén -09Täby IS44,61

    P10 200 M  HEAT 4    
1Theo Jern -09IF Göta Karlstad31,31
2Oliver Silfverstrand -09IF Hagen33,70
3Oskar Silfverstrand -11IF Hagen39,34
-Anthon Efremov -09Åsbro GoIFDQ linje

    P10 200 M  HEAT 5    
1Alexander Brändeborn -09Råby-Rekarne FIF32,12
2Fabian Nordlund -09KFUM Örebro33,45
3Johan Le Fjeld -11IL Tyrving, NOR35,12
-Noa Windal -09KFUM ÖrebroDQ linje

    P10 200 M  HEAT 6    
1William Daun -09Katrineholms SK30,31
2Olle Jendeberg -09KFUM Örebro30,96
3Wilmer Åkerlund -09Västerås FK30,97
4Teodor Mattsson -09KFUM Örebro33,72

    P10 200 M  SAMLAD LISTA    
1William Daun -09Katrineholms SK30,31
2Olle Jendeberg -09KFUM Örebro30,96
3Wilmer Åkerlund -09Västerås FK30,97
4Theo Jern -09IF Göta Karlstad31,31
5Alexander Brändeborn -09Råby-Rekarne FIF32,12
6Fabian Nordlund -09KFUM Örebro33,45
7Oliver Silfverstrand -09IF Hagen33,70
8Teodor Mattsson -09KFUM Örebro33,72
9Filip Rinneby -09Täby IS34,27
10Johan Le Fjeld -11IL Tyrving, NOR35,12
11Isak Grenegård -09IF Göta Karlstad35,84
12Nils Grufman -09Täby IS35,85
13Leon Lundborg -09Katrineholms SK36,31
14Kasper Söderberg -09Täby IS36,74
15Anton Bosson -09Bålsta IK37,90
16Oskar Silfverstrand -11IF Hagen39,34
17Lukas Haraldsson -09Alunda SK40,50
18Malte Hagerud -09Åsbro GoIF41,36
19Erik Alzén -09Täby IS44,61

    P10 60 M HÄCK  HEAT 1  60 cm  
1Olle Jendeberg -09KFUM Örebro11,06
2Oscar Adamsson -09KFUM Örebro11,70
3Oliver Silfverstrand -09IF Hagen11,71
4Nils Grufman -09Täby IS12,31
5Erik Alzén -09Täby IS16,52
-Oskar Rosenberg -09KFUM ÖrebroDNS

    P10 60 M HÄCK  HEAT 2  60 cm  
1Alex Nordh -09KFUM Örebro12,47
2Simon Johansson Maltez -09Täby IS13,11
3Noa Windal -09KFUM Örebro13,20
4Isak Grenegård -09IF Göta Karlstad13,53
5Anton Bosson -09Bålsta IK13,95
6Lukas Haraldsson -09Alunda SK15,21

    P10 60 M HÄCK  HEAT 3  60 cm  
1William Daun -09Katrineholms SK11,09
2Wilmer Åkerlund -09Västerås FK11,40
3Teodor Mattsson -09KFUM Örebro11,56
4Fergus Hagström -09Säters IF12,35
5Leon Lundborg -09Katrineholms SK12,41
6Filip Rinneby -09Täby IS12,74
7Edvin Wallgren -09Åsbro GoIF12,82
8Fabian Nordlund -09KFUM Örebro13,10

    P10 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Olle Jendeberg -09KFUM Örebro11,06
2William Daun -09Katrineholms SK11,09
3Wilmer Åkerlund -09Västerås FK11,40
4Teodor Mattsson -09KFUM Örebro11,56
5Oscar Adamsson -09KFUM Örebro11,70
6Oliver Silfverstrand -09IF Hagen11,71
7Nils Grufman -09Täby IS12,31
8Fergus Hagström -09Säters IF12,35
9Leon Lundborg -09Katrineholms SK12,41
10Alex Nordh -09KFUM Örebro12,47
11Filip Rinneby -09Täby IS12,74
12Edvin Wallgren -09Åsbro GoIF12,82
13Fabian Nordlund -09KFUM Örebro13,10
14Simon Johansson Maltez -09Täby IS13,11
15Noa Windal -09KFUM Örebro13,20
16Isak Grenegård -09IF Göta Karlstad13,53
17Anton Bosson -09Bålsta IK13,95
18Lukas Haraldsson -09Alunda SK15,21
19Erik Alzén -09Täby IS16,52
20Oskar Rosenberg -09KFUM ÖrebroDNS

    P10 LÄNGD ZON      
1William Daun -09Katrineholms SK4,43
2Wilmer Åkerlund -09Västerås FK4,09
3Theo Jern -09IF Göta Karlstad4,01
4Oskar Rosenberg -09KFUM Örebro3,71
5Alex Nordh -09KFUM Örebro3,69
6Oliver Silfverstrand -09IF Hagen3,57
7Nils Grufman -09Täby IS3,55
8Erik Lenke -09Upsala IF3,51
9Edvin Wallgren -09Åsbro GoIF3,47
10Filip Rinneby -09Täby IS3,46
11Anthon Efremov -09Åsbro GoIF3,45
12Teodor Mattsson -09KFUM Örebro3,35
13Leon Lundborg -09Katrineholms SK3,28
14Isak Grenegård -09IF Göta Karlstad3,21
15Fergus Hagström -09Säters IF3,20
16Anton Pranjic -09IFK Kristinehamn3,11
17Simon Johansson Maltez -09Täby IS3,03
18Anton Bosson -09Bålsta IK3,00
19Hugo Holmgren -09Ludvika FFI2,98
20Lukas Haraldsson -09Alunda SK2,93
21Casper Appelgren -09Frövi IK2,80
22Kasper Söderberg -09Täby IS2,77
23Malte Hagerud -09Åsbro GoIF2,52
24Edvin Dannfeldt -09Ludvika FFI2,52
25Vilgot Sjögren -09Glanshammars IF2,37
26Erik Alzén -09Täby IS2,30

Casper Appelgren
Teodor Mattsson
Hugo Holmgren
Oliver Silfverstrand
Oskar Rosenberg
Edvin Wallgren
Lukas Haraldsson
Vilgot Sjögren
Erik Alzén
William Daun
Anton Pranjic
Alex Nordh
Wilmer Åkerlund
Isak Grenegård
Nils Grufman
Edvin Dannfeldt
Theo Jern
Fergus Hagström
Erik Lenke
Malte Hagerud
Filip Rinneby
Simon Johansson Maltez
Leon Lundborg
Anthon Efremov
Kasper Söderberg
Anton Bosson
 218   280   271
 335   332   321
 294   293   298
 349   357   332   341   346     x
 352   343   352   360   334   371
 347   334   324
 293   269   268
 237   228   231
 224   219   230
 414   416   411   412   442   443
 247   306   311
 346   348   348   334   364   369
   x   409   400   399   382   390
 319   321   318
 295   355   321   318   311   281
 229   230   252
 371   355   368   357   401   372
 312   320   308
 308   351   348   261   291   338
 252   238   225
 327   346   330
 303   288   273
 328   324   328
 326   335   345
 266   277   272
 280   272   300

    P9 60 M HÄCK  HEAT 1  60 cm  
1Valdemar Karlsson -11IF Göta Karlstad12,88
2Liam Olsson -11IF Göta Karlstad14,01
3Anton Lann -11KFUM Örebro14,26
4August Adamsson -11KFUM Örebro14,30
5August Gunnarsson -11Glanshammars IF16,8m

    P9 60 M HÄCK  HEAT 2  60 cm  
1Kalle Zachrisson -10Lidköpings IS13,68
2Gustav Malm -10Täby IS13,96
3Emil Sjöholm -10KFUM Örebro14,01
4Casper Wildenstam -10Täby IS14,73
5Fred Faxéus -10Täby IS15,27
6Emil Ramning -10Täby IS15,36

    P9 60 M HÄCK  HEAT 3  60 cm  
1Elias Sandsundet -10IK Ymer12,36
2Ludvig Svefors -10IF Hagen12,66
3Karl Wålinder -10IF Göta Karlstad12,99
4Melker Israelsson -10Eskilstuna FI13,21
5Ludwig Jalakas -10Karlskoga FIF13,27
6Lukas Leo -10IF Hagen13,36
7Alfred Olsson -10KFUM Örebro13,60
8Johan Le Fjeld -11IL Tyrving, NOR14,13

    P9 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Elias Sandsundet -10IK Ymer12,36
2Ludvig Svefors -10IF Hagen12,66
3Valdemar Karlsson -11IF Göta Karlstad12,88
4Karl Wålinder -10IF Göta Karlstad12,99
5Melker Israelsson -10Eskilstuna FI13,21
6Ludwig Jalakas -10Karlskoga FIF13,27
7Lukas Leo -10IF Hagen13,36
8Alfred Olsson -10KFUM Örebro13,60
9Kalle Zachrisson -10Lidköpings IS13,68
10Gustav Malm -10Täby IS13,96
11Liam Olsson -11IF Göta Karlstad14,01
12Emil Sjöholm -10KFUM Örebro14,01
13Johan Le Fjeld -11IL Tyrving, NOR14,13
14Anton Lann -11KFUM Örebro14,26
15August Adamsson -11KFUM Örebro14,30
16Casper Wildenstam -10Täby IS14,73
17Fred Faxéus -10Täby IS15,27
18Emil Ramning -10Täby IS15,36
19August Gunnarsson -11Glanshammars IF16,8m

    P9 LÄNGD ZON      
1Ludvig Svefors -10IF Hagen3,71
2Elias Sandsundet -10IK Ymer3,57
3Sixten Didriksson -10KFUM Örebro3,56
4Hugo Victorén -11KFUM Örebro3,52
5Emil Sjöholm -10KFUM Örebro3,41
6Viggo van Doorn -10KFUM Örebro3,38
7Johan Le Fjeld -11IL Tyrving, NOR3,27
8Sixten Ilbäcks -10Glanshammars IF3,24
9Alfred Olsson -10KFUM Örebro3,21
10Ludwig Jalakas -10Karlskoga FIF3,21
11Karl Wålinder -10IF Göta Karlstad3,11
12Valdemar Karlsson -11IF Göta Karlstad3,08
13Melker Israelsson -10Eskilstuna FI3,03
14 Kalle Zachrisson - 10Lidköping IS3,00
15Gustav Malm -10Täby IS2,92
16Edvin Lindén-11Åsbro GoIF2,91
17William Danielsson Wellsén -10Stocksäters IF2,90
18Oskar Silfverstrand -11IF Hagen2,90
19Lukas Leo -10IF Hagen2,86
20August Adamsson -11KFUM Örebro2,69
21Johan Evenhamre -10KFUM Örebro2,66
22Vincent Brodén -11Glanshammars IF2,63
23Casper Wildenstam -10Täby IS2,54
24Thor Frisk -11IF Göta Karlstad2,49
25Anton Lann -11KFUM Örebro2,46
26Carl Vimnäs -11Glanshammars IF2,45
27August Gunnarsson -11Glanshammars IF2,40
28Emil Ramning -10Täby IS2,38
29Fred Faxéus -10Täby IS2,22
30Amadeus Fredman -10IFK Märsta2,17
31Elmar Alderblad -11KFUM Örebro2,11
32Filip Rydén -11Glanshammars IF1,67

Johan Le Fjeld
Melker Israelsson
Valdemar Karlsson
Vincent Brodén
Johan Evenhamre
Amadeus Fredman
Gustav Malm
August Gunnarsson
Lukas Leo
Carl Vimnäs
Emil Ramning
Filip Rydén
Edvin Lindén-11
Sixten Didriksson
August Adamsson
Anton Lann
Elias Sandsundet
Casper Wildenstam
Thor Frisk
William Danielsson Wellsén
Ludvig Svefors
Oskar Silfverstrand
Fred Faxéus
Hugo Victorén
Ludwig Jalakas
Sixten Ilbäcks
Elmar Alderblad
Karl Wålinder
Viggo van Doorn
Alfred Olsson
Emil Sjöholm
 Kalle Zachrisson0
 327   316   285   307   320   321
 303   275     x
 305   308   300
 263   250   262
 253   266   243
 177   217     x
 251   292   263
 240   234     x
   x     x   286
 237   245   181
 187   194   238
 167   158   143
 288   290   291
 356   333   348   344   345   354
 269   255     x
   x     x   246
 357   342   333   339     x   348
 254   241   196
 245   243   249
 279   282   290
 344   354     x     x   354   371
 290   282   277
 222   221   196
 316   352   327   329   327   333
 309   321   303
 313   324   319   298   268   289
 211     x   196
 299   307   311
 338   324   325   303   329   337
 310   321   316
 327   321   330   312   341   340
 300     x   300

    MVET 3000 M      
1Mathias Viktorsson -82LK Gränslöst10.06,63
2Arturs Steinbergs -74Glanshammars IF10.12,68
3Magnus Bosson -79Bålsta IK10.14,11
4BG Nilensjö -63IS Göta10.25,37
5Johan Börjesson -77Lidköpings VSK10.40,15
6Thomas Kvarnehag -84Fredrikshofs FI11.07,12
7Anders Hansson -44Vilsta IK11.48,60
8Lars Olsson -60IF Hagen12.24,24

    MVET 60 M HÄCK      
1Björn Oback -44IFK Tumba15,24

    MVET STAV      
1Adrian Efremov -76Åsbro GoIF3,09
2Jan Dahl -63Upsala IF2,39


Adrian Efremov
Jan Dahl
219 229 239 249 309 319
-   -   -   -   xo  xxx
o   o   xxo xxx

    MVET LÄNGD      
1Tomas Fanta -68Oskarshamns SK5,53
2Sture Holmberg -51Huddinge AIS4,78

Sture Holmberg
Tomas Fanta
   x      x    472    459    478    466
 538    553    547    552      x      x

    KVINNOR 3000 M      
1Alva Malmsten Nilsson -03IF Skade10.39,51
2Aleksandra Gustavsson -97Lidköpings IS11.36,12

    KVINNOR HÖJD      
1Helena Kuksa -02Åsbro GoIF1,48


Helena Kuksa
140 144 148
o   o   xo

    KVINNOR KULA      
1Elisabeth Lithell -90KFUM Örebro12,00
2Sara Angelmyr -94KFUM Örebro8,95
3Helena Kuksa -02Åsbro GoIF6,19

Helena Kuksa
Sara Angelmyr
Elisabeth Lithell
  -      -     -   585   619   601
 875   885   843   895   752   846
1046  1200  1113  1175  1080  1131

    F17 200 M  HEAT 1    
1Paola Söderhielm -03Täby IS30,04
2Patricia Thelin -03IFK Kristinehamn33,03
3Elisa Bodzay -02Visby IF Gute34,39

    F17 200 M  HEAT 2    
1Thea Ädling Ring -03IFK Mora26,92
2Silvia Popa -03Mariestads AIF28,39
3Julia Widén -02Glanshammars IF29,26

    F17 200 M  HEAT 3    
1Carolina Söderbom -99 ut tävlÄrla IF26,40
2Wilma Svenson -03Oskarshamns SK26,59
3Klara Frykholm -03Glanshammars IF26,66
4Tova Gabrielsson -03Täby IS27,14

    F17 200 M  SAMLAD LISTA    
1Wilma Svenson -03Oskarshamns SK26,59
2Klara Frykholm -03Glanshammars IF26,66
3Thea Ädling Ring -03IFK Mora26,92
4Tova Gabrielsson -03Täby IS27,14
5Silvia Popa -03Mariestads AIF28,39
6Julia Widén -02Glanshammars IF29,26
7Paola Söderhielm -03Täby IS30,04
8Patricia Thelin -03IFK Kristinehamn33,03
9Elisa Bodzay -02Visby IF Gute34,39
-Carolina Söderbom -99 ut tävlÄrla IF26,40

    F17 1500 M      
1Elisa Bodzay -02Visby IF Gute5.33,60

    F17 60 M HÄCK      
1Klara Frykholm -03Glanshammars IF9,07
2Silvia Popa -03Mariestads AIF9,37
3Alma Flygt -03Täby IS10,01
4Myra Eriksson -03Stocksäters IF10,04
5Thea Ädling Ring -03IFK Mora10,15
6Tova Gabrielsson -03Täby IS10,41
7Alexandra Mella -03Täby IS12,31
8Patricia Thelin -03IFK Kristinehamn12,70

    F17 HÖJD      
1Emma Stenman -02KFUM Örebro1,55
2Cornelia Kennerstad -03Kils AIK1,48
3Alexandra Mella -03Täby IS1,40
4Paola Söderhielm -03Täby IS1,40
5Lisa Bäckström -03Istrums SK1,35


Lisa Bäckström
Paola Söderhielm
Cornelia Kennerstad
Emma Stenman
Alexandra Mella
130 135 140 144 148 152 155 160
-   o   xxx
o   o   xxo xxx
-   -   o   o   xo  xxx
-   -   o   o   o   o   xo  xxx
-   o   o   xxx

    F17 KULA 3,0      
1Anna Strunke -05Turebergs FK11,80
2Alma Flygt -03Täby IS10,57
3Natalie Persson -03Katrineholms SK10,57
4Lisa Bäckström -03Istrums SK9,43
5Tove Widström -03Täby IS9,30
6Alexandra Mella -03Täby IS8,64
7Anna Östergren -02Visby IF Gute8,49
8Elin Carlborg -03Upsala IF7,96
9Paola Söderhielm -03Täby IS7,66

Paola Söderhielm
Tove Widström
Natalie Persson
Elin Carlborg
Lisa Bäckström
Alexandra Mella
Anna Östergren
Alma Flygt
Anna Strunke
 766   763   761
 853   821   849   930   914   897
1057     x     x   976   946   998
 769   796   741   684   649     x
 920   893   943   903   911   922
 753   806   816   812   859   864
 837   811   799   777   794   849
 934   924   897   989  1009  1057
1053  1161     x  1142  1180     x

    F15 200 M  HEAT 1    
1Alice Brattström -04Ludvika FFI28,76
2Meja Kjellberg Larsson -04Lidköpings IS30,41
-Thyra Kvarnström -04Täby ISDNS

    F15 200 M  HEAT 2    
1Louise Tilly -04Täby IS28,56
2Yasmin Abdullahi -04Upsala IF29,12
3Alice Bone -04IK Westmannia30,75

    F15 200 M  HEAT 3    
1Edda Chin Nygårds -04IFK Lidingö26,92
2Agnes Bjerke -04Glanshammars IF28,19
3Daniella Thurell -04Upsala IF28,25
4Ylva Garvén -04Visby IF Gute29,28

    F15 200 M  HEAT 4    
1Clara Spangenberg -04Upsala IF26,82
2Ebba Asp -04KFUM Örebro26,92
3Sara Winberg -04Täby IS27,27

    F15 200 M  SAMLAD LISTA    
1Clara Spangenberg -04Upsala IF26,82
2Edda Chin Nygårds -04IFK Lidingö26,9226.914
3Ebba Asp -04KFUM Örebro26,9226.915
4Sara Winberg -04Täby IS27,27
5Agnes Bjerke -04Glanshammars IF28,19
6Daniella Thurell -04Upsala IF28,25
7Louise Tilly -04Täby IS28,56
8Alice Brattström -04Ludvika FFI28,76
9Yasmin Abdullahi -04Upsala IF29,12
10Ylva Garvén -04Visby IF Gute29,28
11Meja Kjellberg Larsson -04Lidköpings IS30,41
12Alice Bone -04IK Westmannia30,75

    F15 1500 M      
1Lathifa Afrah -05IF Göta Karlstad5.25,68
2Emma Eriksson -06IK Westmannia5.31,03
3Ylva Garvén -04Visby IF Gute5.38,64
4Tilde Andersson -06IF Göta Karlstad5.45,69
5Kim Semstrand -07IFK Nora5.55,05

    F15 60 M HÄCK      
1Sara Winberg -04Täby IS9,00
2Louise Tilly -04Täby IS9,81
3Nora Jolbäck -04Lidköpings IS10,01
4Emma Carlsson -04Istrums SK10,13
5Meja Kjellberg Larsson -04Lidköpings IS10,32
6Ida Hägnander -04Trollhättans FIK10,60
7Jenna Mogren-Dowding -04Åsbro GoIF10,72

    F15 HÖJD      
1Emma Häggblom -04Upsala IF1,55
2Klara Lindholm -04IF Göta Karlstad1,55
3Emma Carlsson -04Istrums SK1,52
4Ida Hägnander -04Trollhättans FIK1,48
5Jenna Mogren-Dowding -04Åsbro GoIF1,48
6Nora Jolbäck -04Lidköpings IS1,48
7Alva Nordvarg -04Upsala IF1,48
8Moa Koch -04Upsala IF1,35


Moa Koch
Nora Jolbäck
Alva Nordvarg
Ida Hägnander
Emma Häggblom
Emma Carlsson
Jenna Mogren-Dowding
Klara Lindholm
130 135 140 144 148 152 155 158
xo  xo  xxx
-   -   o   xo  xo  xxx
-   o   o   o   xxo xxx
-   o   o   xo  o   xxx
-   -   -   -   -   o   o   xxx
-   -   o   o   o   xo  xxx
-   o   o   o   xo  xxx
-   -   o   xxo o   xo  xxo xxx

    F15 KULA 3,0      
1Tilda Bernhult -04KFUM Örebro12,79
2Anna Strunke -05Turebergs FK11,56
3Emma Carlsson -04Istrums SK11,00
4Alva Nilsson -04KFUM Örebro10,80
5Nora Jolbäck -04Lidköpings IS9,99

Tilda Bernhult
Alva Nilsson
Nora Jolbäck
Anna Strunke
Emma Carlsson
1214  1279  1222  1232  1175     x
1055  1073  1014  1080     x  1059
   x   850   817   999   921   813
1067  1122  1118  1122     x  1156
 972  1100   960  1040  1067  1070

    F14 200 M  HEAT 1    
1Ellen Jernhall -05Täby IS29,50
2Philippa Kastberg -05Täby IS30,93
3Emma Lloyd -05IFK Kristinehamn32,90

    F14 200 M  HEAT 2    
1Källa Kairenius -05Täby IS31,85
2Chloe Gillard -05Täby IS32,59
3Elin Sjöblom -05Ludvika FFI33,00
-Vera Rietz -05Täby ISDQ linje

    F14 200 M  HEAT 3    
1Alva Haglund Nilsson -05Upsala IF31,36
2Ilva Gunnarsson -05Glanshammars IF31,38
3Ingrid Lundin -05Upsala IF33,71
4Ebba Elfström -05Lidköpings IS33,94

    F14 200 M  HEAT 4    
1Matilda Oscarsson Löwgren -05Upsala IF30,61
2Klara Ekman -05Upsala IF31,55
3Ängla Herold -05IFK Kristinehamn31,60
4Astrid Krusemo -05Upsala IF32,08

    F14 200 M  HEAT 5    
1Tilda Åstrand -05Upsala IF30,50
2Emelie Lenke -05Upsala IF30,88
3Amelia Lundgren -05IFK Kristinehamn31,38
4Emilia Stawarz -05Upsala IF31,61

    F14 200 M  HEAT 6    
1Jennifer Thor -05Upsala IF29,67
2Ellen Heldt Cassel -05Ludvika FFI30,94
3Molly Eriksson -05KFUM Örebro30,96
-Sara Persson -05KFUM ÖrebroDNS

    F14 200 M  HEAT 7    
1Vendela Stridsberg -05IFK Kristinehamn29,51
2Filippa Eklund -05Upsala IF30,05
3Elin Jakobsson -05KFUM Örebro30,09
4Filippa Bergdahl -05KFUM Örebro31,14

    F14 200 M  HEAT 8    
1Edvina Norberg -05Ransäters AIS29,15
2Alma Hansson -05Bollnäs FIK29,36
3Emma Hjelm -05Motala AIF29,85
-Maja Forssten -05Upsala IFDNS

    F14 200 M  HEAT 9    
1Evelina Hamos -05Täby IS28,21
2Anna Strunke -05Turebergs FK28,27
3Kellie Tran -05IK Ymer28,40
4Frida Westfeldt -05Upsala IF29,05

    F14 200 M  HEAT 10    
1Maya Bergström-Weekes -05Upsala IF27,26
2Meja Wolwan -05Upsala IF27,97
3Alva Hennings -05Tjalve IF Norrköping29,11
4Tindra Dahlberg -05Upsala IF29,24

    F14 200 M  HEAT 11    
1Lathifa Afrah -05IF Göta Karlstad26,39
2Lina Ånstad -05Motala AIF26,45
3Irma Jonhed -05IF Göta Karlstad27,69
4Tova Gustafsson -05Istrums SK28,02

    F14 200 M  SAMLAD LISTA    
1Lathifa Afrah -05IF Göta Karlstad26,39
2Lina Ånstad -05Motala AIF26,45
3Maya Bergström-Weekes -05Upsala IF27,26
4Irma Jonhed -05IF Göta Karlstad27,69
5Meja Wolwan -05Upsala IF27,97
6Tova Gustafsson -05Istrums SK28,02
7Evelina Hamos -05Täby IS28,21
8Anna Strunke -05Turebergs FK28,27
9Kellie Tran -05IK Ymer28,40
10Frida Westfeldt -05Upsala IF29,05
11Alva Hennings -05Tjalve IF Norrköping29,11
12Edvina Norberg -05Ransäters AIS29,15
13Tindra Dahlberg -05Upsala IF29,24
14Alma Hansson -05Bollnäs FIK29,36
15Ellen Jernhall -05Täby IS29,50
16Vendela Stridsberg -05IFK Kristinehamn29,51
17Jennifer Thor -05Upsala IF29,67
18Emma Hjelm -05Motala AIF29,85
19Filippa Eklund -05Upsala IF30,05
20Elin Jakobsson -05KFUM Örebro30,09
21Tilda Åstrand -05Upsala IF30,50
22Matilda Oscarsson Löwgren -05Upsala IF30,61
23Emelie Lenke -05Upsala IF30,88
24Philippa Kastberg -05Täby IS30,93
25Ellen Heldt Cassel -05Ludvika FFI30,94
26Molly Eriksson -05KFUM Örebro30,96
27Filippa Bergdahl -05KFUM Örebro31,14
28Alva Haglund Nilsson -05Upsala IF31,36
29Ilva Gunnarsson -05Glanshammars IF31,38
30Amelia Lundgren -05IFK Kristinehamn31,38
31Klara Ekman -05Upsala IF31,55
32Ängla Herold -05IFK Kristinehamn31,60
33Emilia Stawarz -05Upsala IF31,61
34Källa Kairenius -05Täby IS31,85
35Astrid Krusemo -05Upsala IF32,08
36Chloe Gillard -05Täby IS32,59
37Emma Lloyd -05IFK Kristinehamn32,90
38Elin Sjöblom -05Ludvika FFI33,00
39Ingrid Lundin -05Upsala IF33,71
40Ebba Elfström -05Lidköpings IS33,94

    F14 60 M HÄCK  HEAT 1    
1Ebba Sjöström -05Täby IS10,21
2Ebba Zachrisson -05Lidköpings IS10,92
2Emelie Lenke -05Upsala IF10,92
4Vera Rietz -05Täby IS11,19
5Källa Kairenius -05Täby IS11,26
6Tilda Åstrand -05Upsala IF11,35

    F14 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Edvina Norberg -05Ransäters AIS10,15
2Ellen Jernhall -05Täby IS10,81
3Jennifer Thor -05Upsala IF10,99
4Gabriella Pranjic -05IFK Kristinehamn11,00
5Molly Eriksson -05KFUM Örebro11,41
6Vilma Djurfeldt -05Upsala IF11,66
7Chloe Gillard -05Täby IS12,16
-Tindra Dahlberg -05Upsala IFDNS

    F14 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Maya Bergström-Weekes -05Upsala IF9,19
2Meja Wolwan -05Upsala IF9,51
3Lathifa Afrah -05IF Göta Karlstad9,61
4Emma Hjelm -05Motala AIF9,76
5Irma Jonhed -05IF Göta Karlstad9,78
6Malva Axén -05Motala AIF10,15
7Frida Westfeldt -05Upsala IF10,29
-Alice Löfgren -05Lidköpings ISDQ start

    F14 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Maya Bergström-Weekes -05Upsala IF9,19
2Meja Wolwan -05Upsala IF9,51
3Lathifa Afrah -05IF Göta Karlstad9,61
4Emma Hjelm -05Motala AIF9,76
5Irma Jonhed -05IF Göta Karlstad9,78
6Edvina Norberg -05Ransäters AIS10,15
7Malva Axén -05Motala AIF10,15
8Ebba Sjöström -05Täby IS10,21
9Frida Westfeldt -05Upsala IF10,29
10Ellen Jernhall -05Täby IS10,81
11Ebba Zachrisson -05Lidköpings IS10,92
12Emelie Lenke -05Upsala IF10,92
13Jennifer Thor -05Upsala IF10,99
14Gabriella Pranjic -05IFK Kristinehamn11,00
15Vera Rietz -05Täby IS11,19
16Källa Kairenius -05Täby IS11,26
17Tilda Åstrand -05Upsala IF11,35
18Molly Eriksson -05KFUM Örebro11,41
19Vilma Djurfeldt -05Upsala IF11,66
20Chloe Gillard -05Täby IS12,16

    F14 HÖJD      
1Filippa Eklund -05Upsala IF1,52
2Ida Kindbom -05Motala AIF1,52
3Emma Hjelm -05Motala AIF1,52
4Ebba Elfström -05Lidköpings IS1,48
5Angelina Mogren-Dowding -05Åsbro GoIF1,48
6Vilma Djurfeldt -05Upsala IF1,48
7Alice Löfgren -05Lidköpings IS1,44
8Tova Gustafsson -05Istrums SK1,44
9Ebba Zachrisson -05Lidköpings IS1,44
10Maja Forssten -05Upsala IF1,40
10Ellen Jernhall -05Täby IS1,40
12Gabriella Pranjic -05IFK Kristinehamn1,40
13Jennifer Thor -05Upsala IF1,40
14Tindra Dahlberg -05Upsala IF1,40
15Klara Ekman -05Upsala IF1,35
15Edvina Norberg -05Ransäters AIS1,35
15Ebba Sjöström -05Täby IS1,35
18Vera Rietz -05Täby IS1,35
19Engla Elisabeth Sandelin -05Ørje IL, NOR1,35
20Mina Björnsson -05Upsala IF1,30
21Källa Kairenius -05Täby IS1,25
22Chloe Gillard -05Täby IS1,25
23Philippa Kastberg -05Täby IS1,20


Klara Ekman
Angelina Mogren-Dowding
Källa Kairenius
Vera Rietz
Chloe Gillard
Philippa Kastberg
Tindra Dahlberg
Jennifer Thor
Engla Elisabeth Sandelin
Ebba Elfström
Maja Forssten
Ebba Zachrisson
Edvina Norberg
Vilma Djurfeldt
Filippa Eklund
Emma Hjelm
Gabriella Pranjic
Alice Löfgren
Tova Gustafsson
Ellen Jernhall
Ebba Sjöström
Mina Björnsson
Ida Kindbom
120 125 130 135 140 144 148 152 155
o   o   o   o   xxx
-   -   -   o   o   o   xo  xxx
o   o   xxx
o   o   xo  xo  xxx
o   xxo xxx
xxo x
-   -   -   xo  xxo xxx
-   -   o   o   xo  xxx
-   -   -   xxo xx
-   -   -   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   o   xxx
-   -   o   o   o   xxo xxx
o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   o   xo  xo  xxx
-   -   -   o   o   o   o   o   xxx
-   -   -   o   o   xo  o   xxo xxx
-   -   -   xo  o   xxx
-   -   o   o   o   xo  xxx
-   -   -   o   xo  xo  xxx
-   -   o   o   o   xxx
-   o   o   o   xxx
o   o   xo  xxx
-   -   -   o   o   o   o   xxo xxx

    F14 KULA 3,0      
1Edvina Norberg -05Ransäters AIS12,01
2Anna Strunke -05Turebergs FK11,50
3Linnéa Fohlén Gladh -06Trollhättans FIK11,13
4Malva Axén -05Motala AIF10,60
5Ida Kindbom -05Motala AIF9,81
6Ebba Zachrisson -05Lidköpings IS9,54
7Ellen Heldt Cassel -05Ludvika FFI8,95
8Svea Eklundh -05Motala AIF8,81
9Emilia Öster -05KFUM Örebro8,62
10Tindra Dahlberg -05Upsala IF8,62
11Klara Ekman -05Upsala IF8,06
12Philippa Kastberg -05Täby IS7,99
13Evelina Hamos -05Täby IS7,68
14Amelia Lundgren -05IFK Kristinehamn7,51
15Ilva Gunnarsson -05Glanshammars IF6,79
16Emma Lloyd -05IFK Kristinehamn6,68
17Mathilda Nehme -05Ludvika FFI6,36
18Frida Westfeldt -05Upsala IF6,36
19Engla Elisabeth Sandelin -05Ørje IL, NOR6,29
20Julia Isaksson -05Ludvika FFI5,71

Mathilda Nehme
Ebba Zachrisson
Ida Kindbom
Edvina Norberg
Philippa Kastberg
Tindra Dahlberg
Linnéa Fohlén Gladh
Ilva Gunnarsson
Frida Westfeldt
Emilia Öster
Julia Isaksson
Emma Lloyd
Amelia Lundgren
Svea Eklundh
Anna Strunke
Ellen Heldt Cassel
Engla Elisabeth Sandelin
Malva Axén
Klara Ekman
Evelina Hamos
 601   636   625
 863   879   864   917   946   954
 912   782   981   923   907     x
1061  1201  1096  1015  1163  1104
 775   773   799
 862     x     x
1113  1103  1034  1024  1050  1100
 646   679   670
 587   601   636
 803   862   844
 520   571   510
 592   668   654
 711   750   751
 877   784   795   881   866   857
1074  1103  1105  1094  1114  1150
 869   876   895   888   893   816
 606   613   629
1009   875   999     x  1054  1060
 806   761     x
 768   768   741

    F13 200 M  HEAT 1    
1Emilia Hermansson -06Täby IS29,52
2Frida Gabrielsson -06Täby IS30,97
3Sara Storm Andersson -06IF Göta Karlstad32,26

    F13 200 M  HEAT 2    
1Johanna Oldsberg -06IK Westmannia31,06
2Olivia Holmström -06Bromma IF33,25
3Märta Hedström -06Högbo GIF34,25

    F13 200 M  HEAT 3    
1Joline Jonsson -06Högbo GIF29,07
2Fredrika Rosén -06IFK Lidingö34,42
3Stella Holmqvist -06KFUM Örebro34,84

    F13 200 M  HEAT 4    
1Sofia Fröberg -06IFK Lidingö29,82
2Stella Önander -06KFUM Örebro30,04
3Maja Söderquist -06Fjugesta IF30,88
4Ester Arkinger -06IFK Lidingö31,13

    F13 200 M  HEAT 5    
1Lova Mattsson -06IFK Lidingö28,70
2Elin Simonsson-Rodefors -06KFUM Örebro29,71
3Agnes Isenberg Erlandson -06Bromma IF30,18
4Rut Grufman -06Täby IS30,29

    F13 200 M  HEAT 6    
1Elsa Kagevik -06Turebergs FK28,45
2Linnéa Nevry -06KFUM Örebro28,93
3Johanna Fernberg -06IK Westmannia29,16
4Alice Enetjärn -06Nyköpings BIS29,30

    F13 200 M  SAMLAD LISTA    
1Elsa Kagevik -06Turebergs FK28,45
2Lova Mattsson -06IFK Lidingö28,70
3Linnéa Nevry -06KFUM Örebro28,93
4Joline Jonsson -06Högbo GIF29,07
5Johanna Fernberg -06IK Westmannia29,16
6Alice Enetjärn -06Nyköpings BIS29,30
7Emilia Hermansson -06Täby IS29,52
8Elin Simonsson-Rodefors -06KFUM Örebro29,71
9Sofia Fröberg -06IFK Lidingö29,82
10Stella Önander -06KFUM Örebro30,04
11Agnes Isenberg Erlandson -06Bromma IF30,18
12Rut Grufman -06Täby IS30,29
13Maja Söderquist -06Fjugesta IF30,88
14Frida Gabrielsson -06Täby IS30,97
15Johanna Oldsberg -06IK Westmannia31,06
16Ester Arkinger -06IFK Lidingö31,13
17Sara Storm Andersson -06IF Göta Karlstad32,26
18Olivia Holmström -06Bromma IF33,25
19Märta Hedström -06Högbo GIF34,25
20Fredrika Rosén -06IFK Lidingö34,42
21Stella Holmqvist -06KFUM Örebro34,84

    F13 60 M HÄCK  HEAT 1    
1Ella Thunell -06IFK Lidingö10,86
2Frida Gabrielsson -06Täby IS11,08
3Stella Önander -06KFUM Örebro11,56
4Märta Hedström -06Högbo GIF11,83
5Stella Holmqvist -06KFUM Örebro13,20

    F13 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Emma Gladh -06IF Göta Karlstad10,28
2Lova Mattsson -06IFK Lidingö10,54
3Sofia Fröberg -06IFK Lidingö11,04
4Ester Arkinger -06IFK Lidingö11,35
5Agnes Isenberg Erlandson -06Bromma IF13,23

    F13 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Ida Fogdeson -06Tjalve IF Norrköping9,61
2Rut Grufman -06Täby IS10,25
3Tilde Andersson -06IF Göta Karlstad10,26
4Sigrid Elfgren -06IFK Sunne10,33
5Fanny Bergqvist -06IFK Sunne10,57
6Joline Jonsson -06Högbo GIF10,88
7Elsa Kagevik -06Turebergs FK10,90
8Olivia Holmström -06Bromma IF11,49

    F13 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Ida Fogdeson -06Tjalve IF Norrköping9,61
2Rut Grufman -06Täby IS10,25
3Tilde Andersson -06IF Göta Karlstad10,26
4Emma Gladh -06IF Göta Karlstad10,28
5Sigrid Elfgren -06IFK Sunne10,33
6Lova Mattsson -06IFK Lidingö10,54
7Fanny Bergqvist -06IFK Sunne10,57
8Ella Thunell -06IFK Lidingö10,86
9Joline Jonsson -06Högbo GIF10,88
10Elsa Kagevik -06Turebergs FK10,90
11Sofia Fröberg -06IFK Lidingö11,04
12Frida Gabrielsson -06Täby IS11,08
13Ester Arkinger -06IFK Lidingö11,35
14Olivia Holmström -06Bromma IF11,49
15Stella Önander -06KFUM Örebro11,56
16Märta Hedström -06Högbo GIF11,83
17Stella Holmqvist -06KFUM Örebro13,20
18Agnes Isenberg Erlandson -06Bromma IF13,23

    F13 HÖJD      
1Linnea Hallsten -06Dals Södra FFI1,50
2Johanna Fernberg -06IK Westmannia1,50
3Rut Grufman -06Täby IS1,50
4Alice Enetjärn -06Nyköpings BIS1,47
5Fanny Bergqvist -06IFK Sunne1,44
6Sigrid Elfgren -06IFK Sunne1,44
7Lova Mattsson -06IFK Lidingö1,41
8Elina Örtqvist -06IF Göta Karlstad1,41
9Ester Arkinger -06IFK Lidingö1,34
10Joline Jonsson -06Högbo GIF1,34
11Maya Svedin -06IFK Lidingö1,34
12Johanna Oldsberg -06IK Westmannia1,30
12Agnes Isenberg Erlandson -06Bromma IF1,30
14Olivia Holmström -06Bromma IF1,30
14Elsa Kagevik -06Turebergs FK1,30
16Tilde Söberg-Lager -06KFUM Örebro1,30
17Sofia Fröberg -06IFK Lidingö1,20
17Ella Thunell -06IFK Lidingö1,20
19Fredrika Rosén -06IFK Lidingö1,20


Ester Arkinger
Johanna Oldsberg
Sigrid Elfgren
Sofia Fröberg
Rut Grufman
Agnes Isenberg Erlandson
Tilde Söberg-Lager
Joline Jonsson
Linnea Hallsten
Fredrika Rosén
Fanny Bergqvist
Ella Thunell
Johanna Fernberg
Alice Enetjärn
Olivia Holmström
Maya Svedin
Elsa Kagevik
Elina Örtqvist
Lova Mattsson
110 115 120 125 130 134 138 141 144 147 150 153
o   o   o   o   xxo o   xxx
o   o   o   o   o   xxx
-   -   -   -   -   o   -   o   xo  xxx
o   o   o   xxx
-   -   o   o   o   o   o   xxo o   xo  xxo xxx
-   -   -   o   o   xxx
o   o   o   xo  xxo xxx
-   -   -   xo  o   xo  xxx
-   -   -   -   -   -   o   o   o   o   o   xxx
xo  o   xo  xxx
-   -   -   -   o   o   xo  xxo o   xxx
o   o   o   xxx
-   -   -   -   o   o   o   o   o   xo  xxo xxx
-   -   -   -   -   -       o   o   xo  xxx
-   -   o   xo  o   xxx
o   o   o   xo  xxo xo  xxx
o   o   o   xo  o   x-
o   o   o   o   o   xxo xo  xo  xxx
-   o   o   o   o   o   xxo o   xxx

    F13 KULA 2,0      
1Linnéa Fohlén Gladh -06Trollhättans FIK14,51
2Rut Grufman -06Täby IS11,03
3Nathalia Ahlman -06Ludvika FFI9,69
4Ester Arkinger -06IFK Lidingö9,12
5Felicia Persson -06Katrineholms SK9,04
6Alva Levin -06Bromma IF8,93
7Joline Jonsson -06Högbo GIF8,80
8Johanna Fernberg -06IK Westmannia8,64
9Lova Mattsson -06IFK Lidingö7,95
10Elsa Kagevik -06Turebergs FK7,89
11Filippa Nilsson -06Götlunda IF7,85
12Agnes Isenberg Erlandson -06Bromma IF7,56
13Sofia Fröberg -06IFK Lidingö7,19
14Märta Hedström -06Högbo GIF6,99
15Fredrika Rosén -06IFK Lidingö5,72
16Sofia Monk -06Ludvika FFI5,31

Ester Arkinger
Linnéa Fohlén Gladh
Sofia Fröberg
Alva Levin
Filippa Nilsson
Agnes Isenberg Erlandson
Sofia Monk
Joline Jonsson
Lova Mattsson
Rut Grufman
Johanna Fernberg
Felicia Persson
Fredrika Rosén
Märta Hedström
Elsa Kagevik
Nathalia Ahlman
 686   822   912   771   813   737
1381  1329  1362  1286  1357  1451
 719   608   628
 810   802   887   781   821   893
 759   749   785
   x   746   756
 531   523   531
 856   865   833   802   836   880
   x   795   789
1103  1060   991  1045  1032  1002
 800   864   830   834   862     -
 893   873   883   714   904     x
 572   539   428
 698   699   688
 789   757   775
 825   900   823   843   969   896

    F12 200 M  HEAT 1    
1Julia Kvarnström -07Täby IS36,84
-Tilda Sievertz -07Täby ISDQ linje
-Engla Plantin Pontén -07Katrineholms SKDQ linje

    F12 200 M  HEAT 2    
1Ellen Bäckström -07Istrums SK30,83
2Ghazal Al Nassralla -07Ludvika FFI36,01
3Ronja Maria Schmitt -07Täby IS37,92

    F12 200 M  HEAT 3    
1Emma Olofsson -07Täby IS31,06
2Vera Oscarsson -07IFK Lidingö32,62
3Frida Hellgren -07Täby IS35,88

    F12 200 M  HEAT 4    
1Themla Hedborg -07IFK Lidingö31,24
2Elin Runemar -07Täby IS31,66
3Idde Kramming Nerdal -07Upsala IF35,93
4Cornelia Appelgren -07Frövi IK39,20

    F12 200 M  HEAT 5    
1Zeinab Mabrouk -07Mälarhöjdens IK29,96
2Signe Starkman -07IFK Lidingö34,14
3Emily Bosson -07Bålsta IK36,30
4Märta Lind -07IFK Lidingö36,96

    F12 200 M  HEAT 6    
1Lova Bäckman -07Upsala IF32,51
2Ellen Ekman -07Upsala IF32,52
3Tuva Boman -07Upsala IF33,13
4Ella Friberg -07Lidköpings IS33,14

    F12 200 M  HEAT 7    
1Emilia Blomdahl -07Lidköpings IS31,22
2Noomi Lewin -07Upsala IF31,27
3Wilma E Larsson -07KFUM Örebro31,52
4Polly Persson -07Mälarhöjdens IK34,79

    F12 200 M  HEAT 8    
1Vendela Eriksson -07Gefle IF31,34
2Ida Borglund -07Täby IS31,35
3Mira Christiernsson -07IFK Lidingö32,33
-Rebecka Liedholm -07IFK LidingöDQ linje

    F12 200 M  HEAT 9    
1Olivia Okara -07KFUM Örebro30,41
2Malin Persson -07IF Göta Karlstad30,96
3Tuva Frih -07Åsbro GoIF31,32
4Linnéa Wigstrand -07Ludvika FFI37,56

    F12 200 M  HEAT 10    
1Claire Berggren -07IFK Lidingö29,86
2Lia Hagström -07Säters IF30,63
3Tove Belmé -07Täby IS30,82
4Lisa Barenstedt -07IFK Lidingö33,45

    F12 200 M  HEAT 11    
1Amanda Minstedt -07Karlskoga FIF29,01
2Isolde Väinölä -07IK Westmannia29,09
3Judith Nielsén -07Mälarhöjdens IK29,56
4Elsa Claesson -07Mölndals AIK30,36

    F12 200 M  HEAT 12    
1Kayla Collin -07Åsbro GoIF27,80
2Amanda Tran -07IK Ymer28,52
3Ellen Perman -07Stenungsunds FI28,88
4Julia Wändin -07IFK Lidingö30,35

    F12 200 M  SAMLAD LISTA    
1Kayla Collin -07Åsbro GoIF27,80
2Amanda Tran -07IK Ymer28,52
3Ellen Perman -07Stenungsunds FI28,88
4Amanda Minstedt -07Karlskoga FIF29,01
5Isolde Väinölä -07IK Westmannia29,09
6Judith Nielsén -07Mälarhöjdens IK29,56
7Claire Berggren -07IFK Lidingö29,86
8Zeinab Mabrouk -07Mälarhöjdens IK29,96
9Julia Wändin -07IFK Lidingö30,35
10Elsa Claesson -07Mölndals AIK30,36
11Olivia Okara -07KFUM Örebro30,41
12Lia Hagström -07Säters IF30,63
13Tove Belmé -07Täby IS30,82
14Ellen Bäckström -07Istrums SK30,83
15Malin Persson -07IF Göta Karlstad30,96
16Emma Olofsson -07Täby IS31,06
17Emilia Blomdahl -07Lidköpings IS31,22
18Themla Hedborg -07IFK Lidingö31,24
19Noomi Lewin -07Upsala IF31,27
20Tuva Frih -07Åsbro GoIF31,32
21Vendela Eriksson -07Gefle IF31,34
22Ida Borglund -07Täby IS31,35
23Wilma E Larsson -07KFUM Örebro31,52
24Elin Runemar -07Täby IS31,66
25Mira Christiernsson -07IFK Lidingö32,33
26Lova Bäckman -07Upsala IF32,51
27Ellen Ekman -07Upsala IF32,52
28Vera Oscarsson -07IFK Lidingö32,62
29Tuva Boman -07Upsala IF33,13
30Ella Friberg -07Lidköpings IS33,14
31Lisa Barenstedt -07IFK Lidingö33,45
32Signe Starkman -07IFK Lidingö34,14
33Polly Persson -07Mälarhöjdens IK34,79
34Frida Hellgren -07Täby IS35,88
35Idde Kramming Nerdal -07Upsala IF35,93
36Ghazal Al Nassralla -07Ludvika FFI36,01
37Emily Bosson -07Bålsta IK36,30
38Julia Kvarnström -07Täby IS36,84
39Märta Lind -07IFK Lidingö36,96
40Linnéa Wigstrand -07Ludvika FFI37,56
41Ronja Maria Schmitt -07Täby IS37,92
42Cornelia Appelgren -07Frövi IK39,20

    F12 60 M HÄCK  HEAT 1    
1Ella Friberg -07Lidköpings IS12,07
2Idde Kramming Nerdal -07Upsala IF12,23
3Tilda Sievertz -07Täby IS12,52
4Noomi Lewin -07Upsala IF12,71
5Stella Nyman -07IFK Lidingö12,72
6Emily Bosson -07Bålsta IK13,58

    F12 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Moa Kindbom -07Motala AIF11,25
2Isabelle Thor -07Upsala IF11,96
3Rebecka Liedholm -07IFK Lidingö12,94
4Engla Plantin Pontén -07Katrineholms SK13,25
5Elin Runemar -07Täby IS13,76
6Linnéa Wigstrand -07Ludvika FFI14,49
-Tove Belmé -07Täby ISDNS

    F12 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Julia Wändin -07IFK Lidingö11,36
2Mira Christiernsson -07IFK Lidingö11,54
3Emma Olofsson -07Täby IS11,88
4Elin Rubertsson -07IFK Kristinehamn12,82
5Frida Hellgren -07Täby IS13,39
6Julia Kvarnström -07Täby IS13,50
7Märta Lind -07IFK Lidingö13,96
8Ronja Maria Schmitt -07Täby IS15,35

    F12 60 M HÄCK  HEAT 4    
1Kayla Collin -07Åsbro GoIF10,01
2Ellen Perman -07Stenungsunds FI10,48
3Tuva Frih -07Åsbro GoIF10,77
4Lia Hagström -07Säters IF10,77
5Judith Nielsén -07Mälarhöjdens IK11,04
6Ida Borglund -07Täby IS11,11
7Emilia Blomdahl -07Lidköpings IS11,65
-Zeinab Mabrouk -07Mälarhöjdens IKDNF

    F12 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Kayla Collin -07Åsbro GoIF10,01
2Ellen Perman -07Stenungsunds FI10,48
3Tuva Frih -07Åsbro GoIF10,77
4Lia Hagström -07Säters IF10,77
5Judith Nielsén -07Mälarhöjdens IK11,04
6Ida Borglund -07Täby IS11,11
7Moa Kindbom -07Motala AIF11,25
8Julia Wändin -07IFK Lidingö11,36
9Mira Christiernsson -07IFK Lidingö11,54
10Emilia Blomdahl -07Lidköpings IS11,65
11Emma Olofsson -07Täby IS11,88
12Isabelle Thor -07Upsala IF11,96
13Ella Friberg -07Lidköpings IS12,07
14Idde Kramming Nerdal -07Upsala IF12,23
15Tilda Sievertz -07Täby IS12,52
16Noomi Lewin -07Upsala IF12,71
17Stella Nyman -07IFK Lidingö12,72
18Elin Rubertsson -07IFK Kristinehamn12,82
19Rebecka Liedholm -07IFK Lidingö12,94
20Engla Plantin Pontén -07Katrineholms SK13,25
21Frida Hellgren -07Täby IS13,39
22Julia Kvarnström -07Täby IS13,50
23Emily Bosson -07Bålsta IK13,58
24Elin Runemar -07Täby IS13,76
25Märta Lind -07IFK Lidingö13,96
26Linnéa Wigstrand -07Ludvika FFI14,49
27Ronja Maria Schmitt -07Täby IS15,35

    F12 HÖJD pool 1      
1Kayla Collin -07Åsbro GoIF1,43
2Claire Berggren -07IFK Lidingö1,40
3Ida Borglund -07Täby IS1,34
4Emilia Blomdahl -07Lidköpings IS1,31
5Moa Kindbom -07Motala AIF1,31
6Lova Bäckman -07Upsala IF1,31
7Ellen Bäckström -07Istrums SK1,31
8Engla Plantin Pontén -07Katrineholms SK1,28
8Julia Wändin -07IFK Lidingö1,28
10Emma Olofsson -07Täby IS1,28
11Idde Kramming Nerdal -07Upsala IF1,24
12Tilda Sievertz -07Täby IS1,24
13Noomi Lewin -07Upsala IF1,20
14Wilma E Larsson -07KFUM Örebro1,20
14Alma Jolbäck -07Lidköpings IS1,20
16Olivia Okara -07KFUM Örebro1,10


Tilda Sievertz
Engla Plantin Pontén
Emma Olofsson
Idde Kramming Nerdal
Moa Kindbom
Kayla Collin
Olivia Okara
Wilma E Larsson
Alma Jolbäck
Emilia Blomdahl
Julia Wändin
Ida Borglund
Noomi Lewin
Lova Bäckman
Claire Berggren
Ellen Bäckström
100 105 110 115 120 124 128 131 134 137 140 143 147
-   -   o   o   o   xo  xx-
-   -   o   o   o   o   o   xxx
-   -   -   o   o   o   xo  xxx
o   o   o   o   xxo o   xxx
-   -   o   o   o   xo  xo  o   xxx
-   -   -   -   -   -   -   xo  o   o   o   o   xxx
-   xo  o   xxx
-   -   o   o   xo  xxx
-   -   o   o   xo  xxx
-   -   o   o   o   xo  o   o   xxx
-   -   o   o   o   o   o   xxx
-   -   -   o   o   o   o   o   o   xxx
-   o   o   o   o   xxx
-   -   o   o   o   o   o   xo  xxx
-   -   o   o   o   o   o   o   xo  xo  xo  xxx
-   -   -   o   o   o   xxo xo  xxx

    F12 HÖJD pool 2      
1Ingrid Steinberga -07Glanshammars IF1,24
2Hilma Sevelin -07Katrineholms SK1,20
2Isabelle Thor -07Upsala IF1,20
2Mira Christiernsson -07IFK Lidingö1,20
2Emily Bosson -07Bålsta IK1,20
6Judith Nielsén -07Mälarhöjdens IK1,20
7Vendela Eriksson -07Gefle IF1,20
8Tuva Boman -07Upsala IF1,15
8Frida Heljestrand -07Täby IS1,15
10Vera Oscarsson -07IFK Lidingö1,10
11Signe Spännar -07IFK Nora1,10
12Frida Hellgren -07Täby IS1,10
13Polly Persson -07Mälarhöjdens IK1,05
14Ronja Maria Schmitt -07Täby IS1,05
Linnéa Wigstrand -07Ludvika FFI0,00


Hilma Sevelin
Isabelle Thor
Ronja Maria Schmitt
Tuva Boman
Mira Christiernsson
Signe Spännar
Linnéa Wigstrand
Frida Heljestrand
Vera Oscarsson
Frida Hellgren
Ingrid Steinberga
Judith Nielsén
Emily Bosson
Vendela Eriksson
Polly Persson
100 105 110 115 120 124 128
-   o   o   o   o   xxx
-   o   o   o   o   xxx
-   xo  xxx
-   o   o   o   xxx
-   o   o   o   o   xxx
o   o   xo  xxx
xxx
-   o   o   o   xxx
o   o   o   xxx
-   o   xxo x-
-   -   xo  o   o   xxo xxx
-   xxo xxo xo  o   xxx
o   o   o   o   o   xxx
-   -   o   o   xo  xxx
o   o   xxx

    F12 KULA 2,0      
1Alma Jolbäck -07Lidköpings IS10,81
2Lia Hagström -07Säters IF10,42
3Elin Runemar -07Täby IS10,42
4Ida Edling -07Bollnäs FIK10,21
5Julia Karlsson -07Fjugesta IF9,92
6Emma Olofsson -07Täby IS9,41
7Isolde Väinölä -07IK Westmannia8,91
8Ellen Ekman -07Upsala IF8,55
9Nora Johansson -07IK Stål7,86
10Amanda Minstedt -07Karlskoga FIF7,67
11Linnéa Wigstrand -07Ludvika FFI7,56
12Tilda Sievertz -07Täby IS7,43
13Kayla Collin -07Åsbro GoIF7,43
14Ida Borglund -07Täby IS7,36
15Zeinab Mabrouk -07Mälarhöjdens IK7,34
16Hilma Sevelin -07Katrineholms SK7,33
17Frida Heljestrand -07Täby IS7,14
18Ella Friberg -07Lidköpings IS7,13
19Frida Hellgren -07Täby IS6,95
20Vendela Eriksson -07Gefle IF6,89
21Stella Nyman -07IFK Lidingö6,87
22Lova Bäckman -07Upsala IF6,84
23Malin Persson -07IF Göta Karlstad6,72
24Emilia Blomdahl -07Lidköpings IS6,59
25Vera Oscarsson -07IFK Lidingö6,59
26Ingrid Steinberga -07Glanshammars IF6,43
27Elin Rubertsson -07IFK Kristinehamn6,25
28Ghazal Al Nassralla -07Ludvika FFI6,23
29Idde Kramming Nerdal -07Upsala IF5,94
30Noomi Lewin -07Upsala IF5,70
31Ronja Maria Schmitt -07Täby IS5,70
32Emily Bosson -07Bålsta IK5,51
33Tuva Boman -07Upsala IF5,51
34Tove Belmé -07Täby IS5,01
35Greta Andrinsson -07Glanshammars IF4,50

Ida Borglund
Isolde Väinölä
Ida Edling
Vendela Eriksson
Emma Olofsson
Elin Rubertsson
Ingrid Steinberga
Stella Nyman
Vera Oscarsson
Ghazal Al Nassralla
Kayla Collin
Amanda Minstedt
Malin Persson
Tove Belmé
Tilda Sievertz
Greta Andrinsson
Ronja Maria Schmitt
Emily Bosson
Idde Kramming Nerdal
Ella Friberg
Lia Hagström
Alma Jolbäck
Linnéa Wigstrand
Noomi Lewin
Hilma Sevelin
Frida Hellgren
Elin Runemar
Nora Johansson
Ellen Ekman
Emilia Blomdahl
Frida Heljestrand
Zeinab Mabrouk
Lova Bäckman
Julia Karlsson
Tuva Boman
   x   736   735
 855   806   830   841   887   891
 914   865   871  1021   944   914
 672   675   689
 887   891   789   941   878   850
 625   617   599
 541     x   643
 658   687   678
 623   659   609
 443   623   582
 731   731   743
 750   752   767
 639   672   625
   x   494   501
 697   743   736
 445     x   450
 549     x   570
 538   526   551
 594   568   575
 713   679   698
 930  1020  1033   988  1042  1011
   x  1065  1046  1080  1042  1081
 574   712   756
 493   567   570
 657   646   733
 630   695   655
 949  1007   888  1042     x   970
 697   748   786
 805   727   827   855   771   760
 659   627   641
 714   596   640
 668   734   628
 675   671   684
 911   956   852   950   992   966
 489   551   533

    F11 200 M  HEAT 1    
1Arwen Pamelius -08Täby IS34,68
2Emelie Blomqvist -08Frövi IK37,07
3Svea Strömberg -08Täby IS38,66

    F11 200 M  HEAT 2    
1Stella Weissenborn -08Täby IS31,70
2Alice Esberg -08Täby IS35,84
3Selma Dahlmann -08Täby IS36,66
-Nour Aljundi -08Ludvika FFIDQ linje

    F11 200 M  HEAT 3    
1Evelina Bönström -08Kils AIK34,40
2Hanna Vikström -08Täby IS36,49
3Tuvalie Åhser -08IF Göta Karlstad36,61
4Emilie Ekman -08Täby IS37,01

    F11 200 M  HEAT 4    
1Miranda Koubek -08Stocksäters IF32,28
2Ebba Olsson -08Istrums SK34,35
3Elsa Rudström -08Täby IS36,06
4Jonna Erlandsson -08IFK Nora37,26

    F11 200 M  HEAT 5    
1Doris Blomqvist-Blom -08Åsbro GoIF31,28
2Emelie Lundqvist -08Kungsängens FK31,57
3Alva Edin -08Götlunda IF31,77
4Wilma Tagesson -08KFUM Örebro32,69

    F11 200 M  HEAT 6    
1Ida Lindgren -08Eskilstuna FI30,87
2Tilda Granevald -08IF Göta Karlstad32,05
3Ebba Borglund -08Täby IS32,54
4Alva Sundqvist -08Frövi IK36,33

    F11 200 M  HEAT 7    
1Tuva Lindstedt -08Motala AIF29,14
2Matilda Israelsson -08Eskilstuna FI31,37
3Melina Engler -08Täby IS31,42
4Moa Karlsson -08IF Göta Karlstad32,86

    F11 200 M  SAMLAD LISTA    
1Tuva Lindstedt -08Motala AIF29,14
2Ida Lindgren -08Eskilstuna FI30,87
3Doris Blomqvist-Blom -08Åsbro GoIF31,28
4Matilda Israelsson -08Eskilstuna FI31,37
5Melina Engler -08Täby IS31,42
6Emelie Lundqvist -08Kungsängens FK31,57
7Stella Weissenborn -08Täby IS31,70
8Alva Edin -08Götlunda IF31,77
9Tilda Granevald -08IF Göta Karlstad32,05
10Miranda Koubek -08Stocksäters IF32,28
11Ebba Borglund -08Täby IS32,54
12Wilma Tagesson -08KFUM Örebro32,69
13Moa Karlsson -08IF Göta Karlstad32,86
14Ebba Olsson -08Istrums SK34,35
15Evelina Bönström -08Kils AIK34,40
16Arwen Pamelius -08Täby IS34,68
17Alice Esberg -08Täby IS35,84
18Elsa Rudström -08Täby IS36,06
19Alva Sundqvist -08Frövi IK36,33
20Hanna Vikström -08Täby IS36,49
21Tuvalie Åhser -08IF Göta Karlstad36,61
22Selma Dahlmann -08Täby IS36,66
23Emilie Ekman -08Täby IS37,01
24Emelie Blomqvist -08Frövi IK37,07
25Jonna Erlandsson -08IFK Nora37,26
26Svea Strömberg -08Täby IS38,66

    F11 60 M HÄCK  HEAT 1  60 cm  
1Wilma Tagesson -08KFUM Örebro11,59
2Lova Nordvarg -08Upsala IF12,57
3Ida Andersson -08Örbyhus IF13,43
4Svea Strömberg -08Täby IS13,88
-Laura Löjdquist Springhorn -08Täby ISDNS

    F11 60 M HÄCK  HEAT 2  60 cm  
1Emelie Lundqvist -08Kungsängens FK12,64
2Molly Mikaelsson -08Götlunda IF12,80
3Selma Dahlmann -08Täby IS13,28
4Mi Westlund -08Kils AIK13,29
-Mathilde Hellgren Reichetzeder -08Täby ISDNS

    F11 60 M HÄCK  HEAT 3  60 cm  
1Stella Lambertsson -08Karlskoga FIF11,88
2Moa Karlsson -08IF Göta Karlstad12,25
3Hanna Vikström -08Täby IS12,31
4Alexandra Fernberg -08IK Westmannia13,28
5Alisa Sjöberg -08KFUM Örebro13,57
6Emilie Ekman -08Täby IS13,78
7Elsa Rudström -08Täby IS13,93

    F11 60 M HÄCK  HEAT 4  60 cm  
1Ebba Borglund -08Täby IS10,69
2Matilda Israelsson -08Eskilstuna FI11,17
3Agnes Claesson -08Stocksäters IF12,89
4Emelie Blomqvist -08Frövi IK13,14
5Alice Esberg -08Täby IS13,37
6Evelina Wallén -08Götlunda IF13,51
7Arwen Pamelius -08Täby IS14,29
8Desiree Nilsson -08Spårvägens FK14,83

    F11 60 M HÄCK  HEAT 5  60 cm  
1Tuva Lindstedt -08Motala AIF10,49
2Astrid Fakelius -08Brattås CK10,61
3Melina Engler -08Täby IS10,74
4Nathalie Wiman Ahlstedt -08IF Göta Karlstad11,22
5Hannia Börjesson -08Lidköpings IS11,64
6Ida Lindgren -08Eskilstuna FI12,27
7Holly Kjellberg -08IF Hagen13,39
-Stella Weissenborn -08Täby ISDNS

    F11 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Tuva Lindstedt -08Motala AIF10,49
2Astrid Fakelius -08Brattås CK10,61
3Ebba Borglund -08Täby IS10,69
4Melina Engler -08Täby IS10,74
5Matilda Israelsson -08Eskilstuna FI11,17
6Nathalie Wiman Ahlstedt -08IF Göta Karlstad11,22
7Wilma Tagesson -08KFUM Örebro11,59
8Hannia Börjesson -08Lidköpings IS11,64
9Stella Lambertsson -08Karlskoga FIF11,88
10Moa Karlsson -08IF Göta Karlstad12,25
11Ida Lindgren -08Eskilstuna FI12,27
12Hanna Vikström -08Täby IS12,31
13Lova Nordvarg -08Upsala IF12,57
14Emelie Lundqvist -08Kungsängens FK12,64
15Molly Mikaelsson -08Götlunda IF12,80
16Agnes Claesson -08Stocksäters IF12,89
17Emelie Blomqvist -08Frövi IK13,14
18Selma Dahlmann -08Täby IS13,28
19Alexandra Fernberg -08IK Westmannia13,28
20Mi Westlund -08Kils AIK13,29
21Alice Esberg -08Täby IS13,37
22Holly Kjellberg -08IF Hagen13,39
23Ida Andersson -08Örbyhus IF13,43
24Evelina Wallén -08Götlunda IF13,51
25Alisa Sjöberg -08KFUM Örebro13,57
26Emilie Ekman -08Täby IS13,78
27Svea Strömberg -08Täby IS13,88
28Elsa Rudström -08Täby IS13,93
29Arwen Pamelius -08Täby IS14,29
30Desiree Nilsson -08Spårvägens FK14,83

    F11 HÖJD      
1Nathalie Wiman Ahlstedt -08IF Göta Karlstad1,36
2Ebba Borglund -08Täby IS1,30
3Ebba Olsson -08Istrums SK1,24
4Alexandra Fernberg -08IK Westmannia1,21
5Hannia Börjesson -08Lidköpings IS1,21
6Alva Sundqvist -08Frövi IK1,21
7Tuva Lindstedt -08Motala AIF1,18
8Emilie Ekman -08Täby IS1,14
8Matilda Israelsson -08Eskilstuna FI1,14
10Arwen Pamelius -08Täby IS1,14
11Wilma Löf -08Örbyhus IF1,14
12Molly Mikaelsson -08Götlunda IF1,10
13Ida Andersson -08Örbyhus IF1,10
14Tuvalie Åhser -08IF Göta Karlstad1,10
15Ida Lindgren -08Eskilstuna FI1,05
16Desiree Nilsson -08Spårvägens FK1,05
16Agnes Claesson -08Stocksäters IF1,05
18Elsa Rudström -08Täby IS1,05


Tuvalie Åhser
Ida Andersson
Arwen Pamelius
Ebba Borglund
Alexandra Fernberg
Ebba Olsson
Alva Sundqvist
Desiree Nilsson
Nathalie Wiman Ahlstedt
Agnes Claesson
Emilie Ekman
Matilda Israelsson
Hannia Börjesson
Tuva Lindstedt
Wilma Löf
Molly Mikaelsson
Elsa Rudström
Ida Lindgren
90  95  100 105 110 114 118 121 124 127 130 133 136 139
o   o   o   xo  xxo x-
-   o   o   o   xo  xxx
-   o   o   o   xxo o   xxx
-   -   -   -   -   -   o   o   o   o   xo  xxx
o   o   o   o   o   o   o   o   xxx
-   -   o   o   o   o   o   o   xo  xxx
-   -   -   o   o   xo  xo  xo  xxx
-   -   xxo o   xxx
-   -   -   -   -   -   -   o   o   xo  o   xo  o   xxx
xxo o   o   o   xxx
-   -   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   o   o   xxx
-   -   -   o   xxo o   xo  o   xxx
-   -   -   -   -   o   xo  xxx
-   o   o   o   o   xo  xxx
-   -   o   o   o   xxx
o   xo  xo  xo  xxx
o   o   o   o   xxx

    F11 KULA 2,0      
1Tuva Lindstedt -08Motala AIF9,65
2Ebba Borglund -08Täby IS8,68
3Wilma Tagesson -08KFUM Örebro7,83
4Moa Karlsson -08IF Göta Karlstad7,14
5Stella Weissenborn -08Täby IS7,06
6Doris Blomqvist-Blom -08Åsbro GoIF6,96
7Evelina Wallén -08Götlunda IF6,70
8Evelina Bönström -08Kils AIK6,42
9Molly Mikaelsson -08Götlunda IF6,10
10Ebba Olsson -08Istrums SK6,03
11Mathilde Hellgren Reichetzeder -08Täby IS5,83
12Mi Westlund -08Kils AIK5,70
13Alexandra Fernberg -08IK Westmannia5,59
14Emilie Ekman -08Täby IS5,45
15Hannia Börjesson -08Lidköpings IS5,44
16Alva Edin -08Götlunda IF5,34
17Desiree Nilsson -08Spårvägens FK5,34
18Svea Strömberg -08Täby IS5,28
19Melina Engler -08Täby IS5,08
20Wilma Löf -08Örbyhus IF5,03
21Arwen Pamelius -08Täby IS4,80
22Alice Esberg -08Täby IS4,72
23Selma Dahlmann -08Täby IS4,61
24Ida Andersson -08Örbyhus IF4,40
25Miranda Koubek -08Stocksäters IF4,39
26Elsa Rudström -08Täby IS4,32
27Laura Löjdquist Springhorn -08Täby IS4,20
28Nour Aljundi -08Ludvika FFI3,97

Evelina Bönström
Alva Edin
Wilma Tagesson
Nour Aljundi
Ebba Olsson
Arwen Pamelius
Desiree Nilsson
Emilie Ekman
Moa Karlsson
Hannia Börjesson
Ebba Borglund
Laura Löjdquist Springhorn
Melina Engler
Mathilde Hellgren Reichetzeder
Doris Blomqvist-Blom
Alexandra Fernberg
Alice Esberg
Mi Westlund
Miranda Koubek
Evelina Wallén
Ida Andersson
Tuva Lindstedt
Selma Dahlmann
Stella Weissenborn
Wilma Löf
Svea Strömberg
Elsa Rudström
Molly Mikaelsson
 567   631   590   623   642   613
 497   534   488
 739   711   745   783   736   737
 273   397   365
 553   603   594
 480   468   428
 439   534   493
 520   504   545
 634   714   675   649   596   685
 471   544   528
 843   766   768   794   840   868
 417   342   420
 508   428   498
 534   583   546
 624     x   644   600   653   696
 557   532   559
 472   457   465
 570   496   519
 439   436   424
 633   572     x   670   622   658
 429   431   440
 959   847   909   965   847   934
 453   349   461
 662     x   681   706   691   664
 503   486   495
 528     x   482
 396   432   387
 561   610   584

    F10 200 M  HEAT 1    
1Livia Pettersson -09Råby-Rekarne FIF34,96
2Svea Strand -09Täby IS35,98
3Tilde Remonen -09Stocksäters IF36,40

    F10 200 M  HEAT 2    
1Jeanelle Hanna -09Falköpings AIK34,38
2Juni Rudberg -09Täby IS34,50
3Esmeralda Karlsson Evertsson -09Råby-Rekarne FIF35,68
4Mira Andersson Lernman -09IF Göta Karlstad37,78

    F10 200 M  HEAT 3    
1Agnes Lidström -09KFUM Örebro35,51
2Amanda Jörbeck -09Täby IS36,04
3Isabelle Blomdahl -09Lidköpings IS36,20
4Signe Malm Tedebrand -09Eskilstuna FI36,78

    F10 200 M  HEAT 4    
1Freja Kagevik -09Turebergs FK34,80
2Tindra Guttman -09Säffle FIK35,58
3Alva Lilja -09Glanshammars IF36,98
4Alva Hugo -10Täby IS38,44

    F10 200 M  HEAT 5    
1Vera Stolpen -09Täby IS34,73
2Tuva Plantin Pontén -09Katrineholms SK34,85
3Ellen Rinnemo -09IF Göta Karlstad35,91
4Tuvalie Medberg -09KFUM Örebro36,07

    F10 200 M  HEAT 6    
1Maja Bernhult -09KFUM Örebro36,11
2Elin Wittemyr -09Säffle FIK36,31
3Rebecca Carlsson -09Karlskoga FIF37,99
4Sophie Andersson-Thor -09IFK Lidingö38,57

    F10 200 M  HEAT 7    
1Nora Karlsson -09IF Göta Karlstad33,48
2Malva Sundqvist -09Motala AIF34,71
3Astrid Leandersson -09IF Göta Karlstad35,24
4Elin Abelin -09Säffle FIK36,83

    F10 200 M  HEAT 8    
1Tuva Eckerberg -09Täby IS32,87
2Siri Frisk -09IF Göta Karlstad35,20
3Tuva Seveborn -09Alunda SK37,75
-Ella Madland -09IF Göta KarlstadDQ linje

    F10 200 M  HEAT 9    
1Malva Lönn -09Hammarby IF29,32
2My Olsson -09IF Göta Karlstad30,03
3Stina Östholm -09Eskilstuna FI32,63
4Rebecka Albinsson -09Karlskoga FIF35,61

    F10 200 M  SAMLAD LISTA    
1Malva Lönn -09Hammarby IF29,32
2My Olsson -09IF Göta Karlstad30,03
3Stina Östholm -09Eskilstuna FI32,63
4Tuva Eckerberg -09Täby IS32,87
5Nora Karlsson -09IF Göta Karlstad33,48
6Jeanelle Hanna -09Falköpings AIK34,38
7Juni Rudberg -09Täby IS34,50
8Malva Sundqvist -09Motala AIF34,71
9Vera Stolpen -09Täby IS34,73
10Freja Kagevik -09Turebergs FK34,80
11Tuva Plantin Pontén -09Katrineholms SK34,85
12Livia Pettersson -09Råby-Rekarne FIF34,96
13Siri Frisk -09IF Göta Karlstad35,20
14Astrid Leandersson -09IF Göta Karlstad35,24
15Agnes Lidström -09KFUM Örebro35,51
16Tindra Guttman -09Säffle FIK35,58
17Rebecka Albinsson -09Karlskoga FIF35,61
18Esmeralda Karlsson Evertsson -09Råby-Rekarne FIF35,68
19Ellen Rinnemo -09IF Göta Karlstad35,91
20Svea Strand -09Täby IS35,98
21Amanda Jörbeck -09Täby IS36,04
22Tuvalie Medberg -09KFUM Örebro36,07
23Maja Bernhult -09KFUM Örebro36,11
24Isabelle Blomdahl -09Lidköpings IS36,20
25Elin Wittemyr -09Säffle FIK36,31
26Tilde Remonen -09Stocksäters IF36,40
27Signe Malm Tedebrand -09Eskilstuna FI36,78
28Elin Abelin -09Säffle FIK36,83
29Alva Lilja -09Glanshammars IF36,98
30Tuva Seveborn -09Alunda SK37,75
31Mira Andersson Lernman -09IF Göta Karlstad37,78
32Rebecca Carlsson -09Karlskoga FIF37,99
33Alva Hugo -10Täby IS38,44
34Sophie Andersson-Thor -09IFK Lidingö38,57

    F10 60 M HÄCK  HEAT 1  60 cm  
1Tindra Guttman -09Säffle FIK11,78
2Siri Frisk -09IF Göta Karlstad12,07
3Freja Kagevik -09Turebergs FK12,31
4Rebecca Carlsson -09Karlskoga FIF13,16
5Agnes Andersson -09Täby IS13,71
6Jonna Berndt -09KFUM Örebro13,89
-Juni Rudberg -09Täby ISDNS

    F10 60 M HÄCK  HEAT 2  60 cm  
1My Olsson -09IF Göta Karlstad10,65
2Nora Karlsson -09IF Göta Karlstad12,15
3Elin Wittemyr -09Säffle FIK12,83
4Livia Pettersson -09Råby-Rekarne FIF13,17
5Esmeralda Karlsson Evertsson -09Råby-Rekarne FIF13,25
6Ellen Rinnemo -09IF Göta Karlstad13,66
7Mira Andersson Lernman -09IF Göta Karlstad13,96
8Elin Abelin -09Säffle FIK14,91

    F10 60 M HÄCK  HEAT 3  60 cm  
1Malva Lönn -09Hammarby IF10,92
2Isabelle Blomdahl -09Lidköpings IS12,48
3Ella Madland -09IF Göta Karlstad12,59
4Astrid Leandersson -09IF Göta Karlstad12,73
5Tilde Jason -09Lidköpings IS13,26
6Malva Sundqvist -09Motala AIF13,33
7Milla Svensson -09Glanshammars IF13,57
8Leonie Käll -09Glanshammars IF14,67

    F10 60 M HÄCK  HEAT 4  60 cm  
1Vera Stolpen -09Täby IS12,86
2Leia Kjellbom -09KFUM Örebro13,20
3Tuvalie Medberg -09KFUM Örebro13,42
4Astrid Lindén -09KFUM Örebro13,45
5Sophie Andersson-Thor -09IFK Lidingö13,63
6Svea Strand -09Täby IS13,69
7Arwen Ljungström Grek -09Lidköpings IS14,51
8Ebba Niemelä -09Glanshammars IF14,71

    F10 60 M HÄCK  HEAT 5  60 cm  
1Stina Östholm -09Eskilstuna FI12,08
2Tuva Seveborn -09Alunda SK12,71
3Signe Malm Tedebrand -09Eskilstuna FI13,22
4Märtha Rosén -09IFK Lidingö13,45
5Amanda Jörbeck -09Täby IS13,80
6Josefine Strand -09KFUM Örebro14,48
7Julia Eriksson -09KFUM Örebro14,58
8Liv Bjurstam -09Täby IS15,49

    F10 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1My Olsson -09IF Göta Karlstad10,65
2Malva Lönn -09Hammarby IF10,92
3Tindra Guttman -09Säffle FIK11,78
4Siri Frisk -09IF Göta Karlstad12,07
5Stina Östholm -09Eskilstuna FI12,08
6Nora Karlsson -09IF Göta Karlstad12,15
7Freja Kagevik -09Turebergs FK12,31
8Isabelle Blomdahl -09Lidköpings IS12,48
9Ella Madland -09IF Göta Karlstad12,59
10Tuva Seveborn -09Alunda SK12,71
11Astrid Leandersson -09IF Göta Karlstad12,73
12Elin Wittemyr -09Säffle FIK12,83
13Vera Stolpen -09Täby IS12,86
14Rebecca Carlsson -09Karlskoga FIF13,16
15Livia Pettersson -09Råby-Rekarne FIF13,17
16Leia Kjellbom -09KFUM Örebro13,20
17Signe Malm Tedebrand -09Eskilstuna FI13,22
18Esmeralda Karlsson Evertsson -09Råby-Rekarne FIF13,25
19Tilde Jason -09Lidköpings IS13,26
20Malva Sundqvist -09Motala AIF13,33
21Tuvalie Medberg -09KFUM Örebro13,42
22Astrid Lindén -09KFUM Örebro13,45
23Märtha Rosén -09IFK Lidingö13,45
24Milla Svensson -09Glanshammars IF13,57
25Sophie Andersson-Thor -09IFK Lidingö13,63
26Ellen Rinnemo -09IF Göta Karlstad13,66
27Svea Strand -09Täby IS13,69
28Agnes Andersson -09Täby IS13,71
29Amanda Jörbeck -09Täby IS13,80
30Jonna Berndt -09KFUM Örebro13,89
31Mira Andersson Lernman -09IF Göta Karlstad13,96
32Josefine Strand -09KFUM Örebro14,48
33Arwen Ljungström Grek -09Lidköpings IS14,51
34Julia Eriksson -09KFUM Örebro14,58
35Leonie Käll -09Glanshammars IF14,67
36Ebba Niemelä -09Glanshammars IF14,71
37Elin Abelin -09Säffle FIK14,91
38Liv Bjurstam -09Täby IS15,49

    F10 HÖJD      
1My Olsson -09IF Göta Karlstad1,35
2Juni Rudberg -09Täby IS1,24
3Siri Frisk -09IF Göta Karlstad1,21
4Astrid Leandersson -09IF Göta Karlstad1,21
5Malva Lönn -09Hammarby IF1,21
6Tindra Guttman -09Säffle FIK1,18
7Malva Sundqvist -09Motala AIF1,18
8Nora Karlsson -09IF Göta Karlstad1,18
9Klara Rönnbäck -09KFUM Örebro1,15
10Jeanelle Hanna -09Falköpings AIK1,12
11Rebecka Albinsson -09Karlskoga FIF1,12
12Elin Abelin -09Säffle FIK1,12
13Ebba Niemelä -09Glanshammars IF1,08
13Svea Strand -09Täby IS1,08
15Ilse Jason -09Lidköpings IS1,08
16Agnes Steinberga -09Glanshammars IF1,08
16Vera Stolpen -09Täby IS1,08
18Tuva Plantin Pontén -09Katrineholms SK1,08
19Elin Wittemyr -09Säffle FIK1,08
20Freja Kagevik -09Turebergs FK1,04
20Mira Andersson Lernman -09IF Göta Karlstad1,04
22Agnes Lidström -09KFUM Örebro1,04
23Milla Svensson -09Glanshammars IF1,04
24Maja Bernhult -09KFUM Örebro1,04
25Rebecca Carlsson -09Karlskoga FIF1,04
26Agnes Andersson -09Täby IS1,04
27Märtha Rosén -09IFK Lidingö1,00
28Liv Bjurstam -09Täby IS0,95
29Tuva Seveborn -09Alunda SK0,95
30Ellen Rinnemo -09IF Göta Karlstad0,90


Elin Wittemyr
Ebba Niemelä
Klara Rönnbäck
Milla Svensson
Malva Lönn
Malva Sundqvist
Rebecca Carlsson
Liv Bjurstam
Juni Rudberg
Märtha Rosén
Agnes Lidström
Ellen Rinnemo
Tindra Guttman
Svea Strand
Rebecka Albinsson
Freja Kagevik
Elin Abelin
Ilse Jason
Tuva Seveborn
Tuva Plantin Pontén
Astrid Leandersson
My Olsson
Nora Karlsson
Jeanelle Hanna
Mira Andersson Lernman
Siri Frisk
Agnes Steinberga
Maja Bernhult
Agnes Andersson
Vera Stolpen
80  85  90  95  100 104 108 112 115 118 121 124 127 131 135 138
-   o   o   o   o   xxo xxo x-
-   -   o   o   o   xo  o   xxx
-   -   o   o   o   xo  o   o   xxo xxx
-   -   o   o   xo  xo  xxx
-   -   -   -   -   o   o   o   o   xo  xxo xxx
-   -   o   o   o   o   o   o   o   xo  xxx
-   o   o   o   o   xxo x-
-   -   o   o   xx-
-   -   o   o   o   o   o   xo  o   o   xo  o   xxx
-   o   o   o   o   xxx
-   o   o   xo  xo  o   xxx
-   xo  o   xxx
-   -   o   o   o   o   o   xo  xo  o   xxx
-   -   o   o   o   xo  o   xxx
-   -   -   o   o   o   xo  xo  xxx
-   -   o   o   o   o   xxx
-   o   o   o   o   o   o   xxo xxx
-   o   o   o   o   o   xo  xxx
o   o   xo  o   xxx
-   -   o   o   o   xo  xxo xxx
-   o   o   xo  o   o   xxo o   o   xxo xo  xxx
-   -   -   -   -   -   -   o   o   o   o   o   xxo o   xxo xxx
-   -   -   -   o   o   o   xxo xo  xxo xxx
-   -   xo  xo  o   o   o   o   xxx
-   o   o   o   o   o   xxx
-   -   -   -   o   o   xxo o   o   o   xo  xxx
-   -   -   -   -   xo  xo  xxx
-   -   -   xo  xxo xo  xxx
-   o   o   xo  o   xxo x-
-   -   -   xo  o   o   xo  xxx

    F10 KULA 2,0      
1Isabelle Blomdahl -09Lidköpings IS8,00
2Tindra Guttman -09Säffle FIK6,44
3Malva Lönn -09Hammarby IF6,32
4Ebba Niemelä -09Glanshammars IF6,26
5Tuva Seveborn -09Alunda SK5,70
6Tuva Eckerberg -09Täby IS5,60
7Elin Wittemyr -09Säffle FIK5,49
8Agnes Steinberga -09Glanshammars IF5,39
9Freja Kagevik -09Turebergs FK5,28
10Livia Pettersson -09Råby-Rekarne FIF5,27
11Astrid Leandersson -09IF Göta Karlstad5,18
12Alva Lilja -09Glanshammars IF5,14
13Elin Abelin -09Säffle FIK5,13
14Tuva Plantin Pontén -09Katrineholms SK5,00
15Stina Östholm -09Eskilstuna FI4,81
16Juni Rudberg -09Täby IS4,81
17Ellen Rinnemo -09IF Göta Karlstad4,79
18Esmeralda Karlsson Evertsson -09Råby-Rekarne FIF4,72
19Mira Andersson Lernman -09IF Göta Karlstad4,61
20Signe Malm Tedebrand -09Eskilstuna FI4,58
21Nora Karlsson -09IF Göta Karlstad4,55
22Tilde Jason -09Lidköpings IS4,23
23Rebecca Carlsson -09Karlskoga FIF4,20
24Malva Sundqvist -09Motala AIF4,17
25Arwen Ljungström Grek -09Lidköpings IS4,16
26Ilse Jason -09Lidköpings IS4,06
27Agnes Lidström -09KFUM Örebro4,04
28Amanda Jörbeck -09Täby IS3,97
29Tilde Remonen -09Stocksäters IF3,71
30Liv Bjurstam -09Täby IS3,38
31Stella Pettersson -09Ludvika FFI2,91

Freja Kagevik
Arwen Ljungström Grek
Malva Sundqvist
Signe Malm Tedebrand
Astrid Leandersson
Isabelle Blomdahl
Elin Wittemyr
Ilse Jason
Esmeralda Karlsson Evertsson
Tilde Remonen
Tuva Seveborn
Agnes Lidström
Alva Lilja
Malva Lönn
Livia Pettersson
Mira Andersson Lernman
Tilde Jason
Juni Rudberg
Rebecca Carlsson
Ellen Rinnemo
Tuva Plantin Pontén
Ebba Niemelä
Nora Karlsson
Tuva Eckerberg
Agnes Steinberga
Stina Östholm
Stella Pettersson
Liv Bjurstam
Elin Abelin
Amanda Jörbeck
Tindra Guttman
 455   503   528
 396     x   416
 390   356   417
 418   456   458
 516     x   518
 726   743   622   778   685   800
 549   545   516   492     x   538
 406     x     x
   x   450   472
 370   370   371
 560   546     x   446   570   490
 404   375   349
 501   514   488
 632   579   596   544   528   423
   x   527   516
 417     x   461
 423   415   419
   x   376   481
 411   420   416
 427   430   479
 421   489   500
 554   611   564   626   583     x
 410   455   430
 510   559   560   534   557   551
 529   516   497   500   539   526
 481   474     x
 285   291   281
 322   310   338
 486   513   488
 382     x   397
 621     x   644     x   583   640

    F9 60 M HÄCK  HEAT 1  60 cm  
1Isabella Byberg -10Täby IS13,94
2Vera Häägg -10Täby IS14,57
3Linn Rönnbäck -11KFUM Örebro15,12
4Sandelia Tränk -11KFUM Örebro16,34
5Lilly Stenberg -10Stocksäters IF19,32

    F9 60 M HÄCK  HEAT 2  60 cm  
1Vera Arkinger -10IFK Lidingö13,28
2Sanna Bergqvist -10Täby IS13,88
3Ella Strunke -10Turebergs FK15,38
4Tuva Kjellgren -10IFK Kristinehamn15,39
5Louise Sällström -10Täby IS15,91
6Klara Sjöberg Baldantoni -10Täby IS16,26

    F9 60 M HÄCK  HEAT 3  60 cm  
1Alva Hugo -10Täby IS13,50
2Maja Olsson -10Istrums SK13,55
3Alice Stiernstedt -10Täby IS13,70
4Hanna Sällström -10Täby IS13,72
5Amanda Sjöström -10IFK Märsta13,85
6Elina Åhser -10IF Göta Karlstad14,71
7Felicia Lindau -10Täby IS19,02

    F9 60 M HÄCK  HEAT 4  60 cm  
1Maja Sevelin -10Katrineholms SK12,74
2Maja Martini -10Motala AIF13,21
3Elin Jernberg -10Täby IS13,28
4Lovisa Daun -11Katrineholms SK14,13
5Maya Löf -10Örbyhus IF14,18
6Agnes Forsling -10Täby IS16,58
7Enya Kojic -10KFUM Örebro18,70
8My Seveborn -10Alunda SK20,93

    F9 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Maja Sevelin -10Katrineholms SK12,74
2Maja Martini -10Motala AIF13,21
3=Vera Arkinger -10IFK Lidingö13,28
3=Elin Jernberg -10Täby IS13,28
5Alva Hugo -10Täby IS13,50
6Maja Olsson -10Istrums SK13,55
7Alice Stiernstedt -10Täby IS13,70
8Hanna Sällström -10Täby IS13,72
9Amanda Sjöström -10IFK Märsta13,85
10Sanna Bergqvist -10Täby IS13,88
11Isabella Byberg -10Täby IS13,94
12Lovisa Daun -11Katrineholms SK14,13
13Maya Löf -10Örbyhus IF14,18
14Vera Häägg -10Täby IS14,57
15Elina Åhser -10IF Göta Karlstad14,71
16Linn Rönnbäck -11KFUM Örebro15,12
17Ella Strunke -10Turebergs FK15,38
18Tuva Kjellgren -10IFK Kristinehamn15,39
19Louise Sällström -10Täby IS15,91
20Klara Sjöberg Baldantoni -10Täby IS16,26
21Sandelia Tränk -11KFUM Örebro16,34
22Agnes Forsling -10Täby IS16,58
23Enya Kojic -10KFUM Örebro18,70
24Felicia Lindau -10Täby IS19,02
25Lilly Stenberg -10Stocksäters IF19,32
26My Seveborn -10Alunda SK20,93

    F9 HÖJD      
1Maja Olsson -10Istrums SK1,21
2Maja Sevelin -10Katrineholms SK1,21
3Ebba Forslund Ekberg -10KFUM Örebro1,08
4Isabella Byberg -10Täby IS1,08
4Alice Stiernstedt -10Täby IS1,08
6Lovisa Daun -11Katrineholms SK1,08
7Alva Hugo -10Täby IS1,00
8Maya Löf -10Örbyhus IF0,95
8Elin Jernberg -10Täby IS0,95
10Linn Rönnbäck -11KFUM Örebro0,95
10Tuva Kjellgren -10IFK Kristinehamn0,95
10Ella Strunke -10Turebergs FK0,95
13Sanna Bergqvist -10Täby IS0,95
14Elina Åhser -10IF Göta Karlstad0,95
15Maja Martini -10Motala AIF0,90
16Louise Sällström -10Täby IS0,90
17Hanna Sällström -10Täby IS0,90
18Klara Sjöberg Baldantoni -10Täby IS0,85
18Vera Häägg -10Täby IS0,85
20Maliom Manele -10IFK Märsta0,80
20Agnes Forsling -10Täby IS0,80
Lilly Stenberg -10Stocksäters IF0,00
Felicia Lindau -10Täby IS0,00


Maliom Manele
Lilly Stenberg
Linn Rönnbäck
Louise Sällström
Agnes Forsling
Maja Sevelin
Klara Sjöberg Baldantoni
Tuva Kjellgren
Felicia Lindau
Sanna Bergqvist
Maja Martini
Isabella Byberg
Hanna Sällström
Ella Strunke
Ebba Forslund Ekberg
Elina Åhser
Vera Häägg
Maja Olsson
Alva Hugo
Maya Löf
Lovisa Daun
Alice Stiernstedt
Elin Jernberg
80  85  90  95  100 104 108 112 115 118 121 124
o   xxx
xxx
o   xo  o   o   xxx
o   o   xo  xxx
o   xx-
-   -   -   -   o   o   o   o   o   o   xxo xxx
o   o   xxx
o   o   xo  o   xx-
xxx
o   o   o   xo  xxx
-   -   o   xxx
o   -   o   o   o   xo  xo  xxx
o   xo  xo  xxx
o   o   xo  o   xxx
-   -   o   o   o   o   xo  xxx
o   xo  o   xxo xxx
o   o   xxx
-   -   -   -   o   o   o   o   xo  xxo xo  xxx
o   -   xo  o   o   xxx
o   o   o   o   xxx
-   -   o   xo  o   xo  xxo xxx
o   o   o   o   o   xo  xo  xxx
-   -   o   o   xxx

    F9 KULA 2,0      
1Maya Löf -10Örbyhus IF5,74
2Maliom Manele -10IFK Märsta5,59
3Maja Martini -10Motala AIF5,32
4Ebba Forslund Ekberg -10KFUM Örebro5,30
5Isabella Byberg -10Täby IS5,25
6Maja Olsson -10Istrums SK4,86
7Alice Stiernstedt -10Täby IS4,83
8Ella Strunke -10Turebergs FK4,74
9Lovisa Daun -11Katrineholms SK4,13
10Maja Sevelin -10Katrineholms SK4,09
11Vera Arkinger -10IFK Lidingö4,01
12Klara Sjöberg Baldantoni -10Täby IS3,84
13Elina Åhser -10IF Göta Karlstad3,81
14Emma Andersson -10Örbyhus IF3,76
15Tuva Kjellgren -10IFK Kristinehamn3,65
16Amanda Sjöström -10IFK Märsta3,52
17Linn Rönnbäck -11KFUM Örebro3,36
18Hanna Sällström -10Täby IS3,33
19Josefine Thorin -11Istrums SK3,14
20Cornelia Nordlander -11IFK Märsta3,10
21Ester Niemelä -11Glanshammars IF3,04
22Agnes Forsling -10Täby IS3,02
23Corinne Käll -10Glanshammars IF2,88
24Lilly Stenberg -10Stocksäters IF2,86
25Louise Sällström -10Täby IS2,81
26Felicia Lindau -10Täby IS2,78
27My Seveborn -10Alunda SK2,25

Emma Andersson
Louise Sällström
Maja Sevelin
Vera Arkinger
Maliom Manele
Cornelia Nordlander
Ella Strunke
Ester Niemelä
Klara Sjöberg Baldantoni
Lilly Stenberg
Hanna Sällström
Lovisa Daun
Elina Åhser
Amanda Sjöström
Felicia Lindau
My Seveborn
Tuva Kjellgren
Alice Stiernstedt
Josefine Thorin
Maya Löf
Linn Rönnbäck
Maja Olsson
Maja Martini
Isabella Byberg
Agnes Forsling
Ebba Forslund Ekberg
Corinne Käll
 316   356   376
   x   244   281
 395     x   409
   x   401   359
 467   539   514   559   480   525
 300   310   266
 442   442   452   438   411   474
 286   304   297
 312   354   384
 252   286   263
 305   333     x
 413   407   383
 381   345   372
   x     x   352
 278     x   277
   x   225   223
 365   337   333
 412   278   483   373     x   410
 237   293   314
 519   418   519   540   545   574
 265   336   297
 395   441   445   486     x   433
 518   511     x   502   532   516
 475   523   488   392   497   525
 289   287   302
 461   489   479   459   490   530
 278   261   288

    KVET 3000 M      
1Marie Dasler -68IF Start11.28,02
2IngMarie Johansson -64Örebro AIK11.35,77

    KVET HÖJD      
1Camilla Sevelin -82Katrineholms SK1,40


Camilla Sevelin
130 135 140 144
o   o   o   xxx

    KVET KULA      
1Sandra Pettersson -73IFK Lidingö8,24
2Ulrika Lindgren -76IFK Nora7,56
3Liselott Bosson -81Bålsta IK6,29

Sandra Pettersson
Ulrika Lindgren
Liselott Bosson
 824   823   809   776   777   796
 722   741   743   756   737   703
 608   621   617   616   629   619

  Resultatlistan skapad av Windathletics friidrottsprogram