Startlista Marsspelen 24-25 mars 2018

  Uppdaterad 23 mars kl 08.00
 
  ANMÄLNINGSSTOPP I P13/F13 OCH YNGRE
 
  MÄN 60 M Lör 13.28
3 Marcus Hagerud -01 AIK Friidrott
296 Braulio Ribeiro -92 IFK Nora
329 Ludvig Brorsson -00 IK Wilske
330 Simon Wiklund -99 IK Wilske
338 Daniel Andersson -91 Istrums SK
342 Feruz Aslamov -97 Istrums SK
666 Anton Runemar -02 Täby IS

  MÄN 200 M Lör 15.24
3 Marcus Hagerud -01 AIK Friidrott
296 Braulio Ribeiro -92 IFK Nora
301 Mohamed Hassan -00 IFK Nora
341 Erik Brax Elvmarker -97 Istrums SK
342 Feruz Aslamov -97 Istrums SK

  MÄN 800 M Lör 18.20
301 Mohamed Hassan -00 IFK Nora
326 Albin Alsiö -99 IK Wilske
329 Ludvig Brorsson -00 IK Wilske
330 Simon Wiklund -99 IK Wilske
341 Erik Brax Elvmarker -97 Istrums SK
618 Martin Jansson -91 Söderhamns IF
626 Noha Olsson -02 Thorengruppen TFC
630 Wilhelm Bergentz -02 Thorengruppen TFC

  MÄN 3000 M Sön 12.56
178 Erik Framme -73 Hälle IF
330 Simon Wiklund -99 IK Wilske
612 Mikael Andersson -00 Säffle FIK
618 Martin Jansson -91 Söderhamns IF
783 Vidar Andersson -03 Upsala IF

  MÄN 60 M HÄCK Sön 10.44
329 Ludvig Brorsson -00 IK Wilske
330 Simon Wiklund -99 IK Wilske

  MÄN HÖJD Lör 16.00
338 Daniel Andersson -91 Istrums SK
578 Nils Havsmon -99 SOK Träff

  MÄN STAV Sön 11.40
345 Johan Björk -91 Istrums SK
855 David Karlsson -90 Tjalve IF Norrköping

  MÄN LÄNGD Sön 16.52
329 Ludvig Brorsson -00 IK Wilske

  MÄN KULA Lör 15.48
347 Peter Hagström -63 Istrums SK
350 Ulf Genitz -63 Istrums SK

  P17 60 M Lör 13.20
3 Marcus Hagerud -01 AIK Friidrott
35 Daniel Tukue -01 Eskilstuna FI
185 Albin Enbacker -01 IF Göta Karlstad
520 Adam Bruckner -01 Ludvika FFI
604 Oskar Hjelte -02 Stocksäters IF
606 Felix Ekman -01 Sundbybergs IK
635 Hampus Johansson Källström -01 Tibro AIK
666 Anton Runemar -02 Täby IS
737 Alfred Kristoffersson -01 Upsala IF
752 Frans Ingelstam -02 Upsala IF
777 Rasmus Skoglund -02 Upsala IF
791 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF
828 Oliver Åström -02 Västerås FK

  P17 200 M Sön 18.12
35 Daniel Tukue -01 Eskilstuna FI
185 Albin Enbacker -01 IF Göta Karlstad
286 Robin Isaksson -02 IFK Lidingö
316 Dennis Holmstedt -02 IK Westmannia
515 Philip Robertsson -01 Lidköpings IS
606 Felix Ekman -01 Sundbybergs IK
666 Anton Runemar -02 Täby IS
737 Alfred Kristoffersson -01 Upsala IF
752 Frans Ingelstam -02 Upsala IF
791 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF
827 Oliver Smidskog -02 Västerås FK

  P17 800 M Lör 18.12
752 Frans Ingelstam -02 Upsala IF
791 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF

  P17 1500 M Sön 12.36
270 Julius Mördrup -02 IFK Lidingö
626 Noha Olsson -02 Thorengruppen TFC
630 Wilhelm Bergentz -02 Thorengruppen TFC

  P17 60 M HÄCK Sön 10.44
511 Melker Drackner -01 Lidköpings IS
791 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF

  P17 HÖJD Lör 16.00
649 Erik Dahlberg -02 Turebergs FK
654 Teodor Duvert -01 Turebergs FK
754 Gabriel Axelsson -02 Upsala IF

  P17 STAV Sön 11.40
156 Noah Ander -01 Hammarby IF
228 Simon Stjärnfelt -02 IF Åland
497 Joel Andersson -02 Kvarnsvedens GoIF
641 Henrik Renz -01 Tjalve IF Norrköping
649 Erik Dahlberg -02 Turebergs FK
654 Teodor Duvert -01 Turebergs FK

  P17 LÄNGD Sön 15.48
185 Albin Enbacker -01 IF Göta Karlstad
228 Simon Stjärnfelt -02 IF Åland
286 Robin Isaksson -02 IFK Lidingö
511 Melker Drackner -01 Lidköpings IS
515 Philip Robertsson -01 Lidköpings IS
520 Adam Bruckner -01 Ludvika FFI
654 Teodor Duvert -01 Turebergs FK
666 Anton Runemar -02 Täby IS
791 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF
827 Oliver Smidskog -02 Västerås FK

  P17 KULA 5,0 Lör 15.48
604 Oskar Hjelte -02 Stocksäters IF
607 Jesper Öhrn Selahn -01 Sundbybergs IK
635 Hampus Johansson Källström -01 Tibro AIK
787 Erik Lindkvist -02 Wedevågs IF
791 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF

  P15 60 M Lör 12.52
15 Sebastian Eriksson -03 Alunda SK
197 Lukas Ellström -03 IF Göta Karlstad
204 Oliver Ellström -03 IF Göta Karlstad
310 Agustin Hilmersson -03 IK Orient
435 Ludvig Molinder -03 KFUM Örebro
474 Stefan Franzén -03 KFUM Örebro
665 Andreas Swierczynski Nilsson -03 Täby IS
682 George Maric -03 Täby IS
744 Eemeli Peura -03 Upsala IF
776 Pontus Lindell -03 Upsala IF
778 Samuel Vinberg -03 Upsala IF
780 Sture Källström -03 Upsala IF

  P15 200 M Sön 18.00
15 Sebastian Eriksson -03 Alunda SK
204 Oliver Ellström -03 IF Göta Karlstad
310 Agustin Hilmersson -03 IK Orient
474 Stefan Franzén -03 KFUM Örebro
605 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF
665 Andreas Swierczynski Nilsson -03 Täby IS
682 George Maric -03 Täby IS
744 Eemeli Peura -03 Upsala IF
775 Pelle Nilsson -03 Upsala IF
776 Pontus Lindell -03 Upsala IF
780 Sture Källström -03 Upsala IF
829 Simon Öberg -03 Västerås FK

  P15 800 M Lör 18.12
50 Ali Ibrahim -03 Fjugesta IF
435 Ludvig Molinder -03 KFUM Örebro
605 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF
703 Markus Pihl -03 Täby IS
774 Oskari Peura -03 Upsala IF
775 Pelle Nilsson -03 Upsala IF
780 Sture Källström -03 Upsala IF
783 Vidar Andersson -03 Upsala IF

  P15 1500 M Sön 12.36
699 Lowe Gylling -03 Täby IS
703 Markus Pihl -03 Täby IS
775 Pelle Nilsson -03 Upsala IF
810 Rasmus Lundström -05 Väsby IK
829 Simon Öberg -03 Västerås FK

  P15 60 M HÄCK Sön 10.36
204 Oliver Ellström -03 IF Göta Karlstad
508 Markus Westh -03 Lidköpings IS
774 Oskari Peura -03 Upsala IF
778 Samuel Vinberg -03 Upsala IF

  P15 HÖJD Lör 12.32
50 Ali Ibrahim -03 Fjugesta IF
204 Oliver Ellström -03 IF Göta Karlstad
310 Agustin Hilmersson -03 IK Orient
632 Edvin Sandström -03 Tibro AIK
634 Erik Högberg -03 Tibro AIK
637 Zackarias Edlund Svensson -03 Tibro AIK
648 Elliot Duvert -03 Turebergs FK
699 Lowe Gylling -03 Täby IS
701 Ludwig Lissgärde -03 Täby IS
703 Markus Pihl -03 Täby IS

  P15 STAV Sön 13.28
455 Oliver Lundström -03 KFUM Örebro
597 Joel Bergquist -03 Stocksäters IF
648 Elliot Duvert -03 Turebergs FK

  P15 LÄNGD Sön 14.24
15 Sebastian Eriksson -03 Alunda SK
50 Ali Ibrahim -03 Fjugesta IF
204 Oliver Ellström -03 IF Göta Karlstad
310 Agustin Hilmersson -03 IK Orient
435 Ludvig Molinder -03 KFUM Örebro
474 Stefan Franzén -03 KFUM Örebro
508 Markus Westh -03 Lidköpings IS
648 Elliot Duvert -03 Turebergs FK
665 Andreas Swierczynski Nilsson -03 Täby IS
682 George Maric -03 Täby IS
699 Lowe Gylling -03 Täby IS
701 Ludwig Lissgärde -03 Täby IS
703 Markus Pihl -03 Täby IS
774 Oskari Peura -03 Upsala IF
776 Pontus Lindell -03 Upsala IF
778 Samuel Vinberg -03 Upsala IF

  P15 KULA 4,0 Lör 14.52
15 Sebastian Eriksson -03 Alunda SK
197 Lukas Ellström -03 IF Göta Karlstad
204 Oliver Ellström -03 IF Göta Karlstad
310 Agustin Hilmersson -03 IK Orient
701 Ludwig Lissgärde -03 Täby IS
776 Pontus Lindell -03 Upsala IF

  P14 60 M Lör 13.00
8 Josef Malsher -04 Alunda SK
13 Patrick Hopkins -04 Alunda SK
26 Hampus Gull-Åhlund -04 Bålsta IK
78 Ebbe Ledin -04 Glanshammars IF
196 Love Lindström -04 IF Göta Karlstad
203 Noel Edvinsson -04 IF Göta Karlstad
406 Erik Zetterlund -04 KFUM Örebro
551 Lukas Stenfors -04 Mälarhöjdens IK
553 Markus Stensiö -04 Mälarhöjdens IK
583 Casper Bergstrand -04 Stenungsunds FI
586 Simon Ström Iyase -04 Stenungsunds FI
629 Viktor Stenberg Lilja -04 Thorengruppen TFC
705 Max Sundgren -04 Täby IS
707 Melvin Sandgren -04 Täby IS
761 Joel Ekman -04 Upsala IF
768 Lukas Forss -04 Upsala IF
784 Viktor Lundqvist -04 Upsala IF
796 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF

  P14 200 M Sön 17.12
8 Josef Malsher -04 Alunda SK
13 Patrick Hopkins -04 Alunda SK
26 Hampus Gull-Åhlund -04 Bålsta IK
78 Ebbe Ledin -04 Glanshammars IF
551 Lukas Stenfors -04 Mälarhöjdens IK
553 Markus Stensiö -04 Mälarhöjdens IK
705 Max Sundgren -04 Täby IS
707 Melvin Sandgren -04 Täby IS
768 Lukas Forss -04 Upsala IF
796 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF
819 Ivar Linder -04 Västerås FK
823 Ludvig Jaasund -04 Västerås FK

  P14 800 M Lör 17.56
8 Josef Malsher -04 Alunda SK
203 Noel Edvinsson -04 IF Göta Karlstad
220 Hugo Öhrn -04 IF Start
551 Lukas Stenfors -04 Mälarhöjdens IK
553 Markus Stensiö -04 Mälarhöjdens IK
620 Emil Larsson -04 Thorengruppen TFC
769 Marcus Söderlund -04 Upsala IF

  P14 60 M HÄCK Sön 10.32
26 Hampus Gull-Åhlund -04 Bålsta IK
583 Casper Bergstrand -04 Stenungsunds FI
705 Max Sundgren -04 Täby IS
768 Lukas Forss -04 Upsala IF
819 Ivar Linder -04 Västerås FK
823 Ludvig Jaasund -04 Västerås FK

  P14 HÖJD Lör 11.20
8 Josef Malsher -04 Alunda SK
13 Patrick Hopkins -04 Alunda SK
26 Hampus Gull-Åhlund -04 Bålsta IK
519 Johan Kenneryd -04 Ljungby FIK
551 Lukas Stenfors -04 Mälarhöjdens IK
583 Casper Bergstrand -04 Stenungsunds FI
705 Max Sundgren -04 Täby IS
768 Lukas Forss -04 Upsala IF
784 Viktor Lundqvist -04 Upsala IF

  P14 STAV Sön 13.28
406 Erik Zetterlund -04 KFUM Örebro
705 Max Sundgren -04 Täby IS
707 Melvin Sandgren -04 Täby IS
743 David Axelsson -04 Upsala IF
761 Joel Ekman -04 Upsala IF
817 Henrik Skoog -04 Västerås FK
823 Ludvig Jaasund -04 Västerås FK

  P14 LÄNGD Sön 15.00
8 Josef Malsher -04 Alunda SK
13 Patrick Hopkins -04 Alunda SK
26 Hampus Gull-Åhlund -04 Bålsta IK
356 Douglas Goldén -04 Katrineholms SK
551 Lukas Stenfors -04 Mälarhöjdens IK
553 Markus Stensiö -04 Mälarhöjdens IK
761 Joel Ekman -04 Upsala IF
768 Lukas Forss -04 Upsala IF
796 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF
817 Henrik Skoog -04 Västerås FK
823 Ludvig Jaasund -04 Västerås FK

  P14 KULA 4,0 Lör 14.12
13 Patrick Hopkins -04 Alunda SK
87 Gustav Käll -04 Glanshammars IF
305 Torbjörn Ekestubbe -04 IFK Nora
519 Johan Kenneryd -04 Ljungby FIK
707 Melvin Sandgren -04 Täby IS
784 Viktor Lundqvist -04 Upsala IF
795 Markus Karlsson -04 Wedevågs IF

  P13 60 M Lör 12.00
38 Léon Hed -05 Eskilstuna FI
57 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
69 Max Titus -05 Frövi IK
132 Erik Ilison -05 Hammarby IF
137 Hampus Forster -05 Hammarby IF
144 Kadel Sylla -05 Hammarby IF
150 Love Arvidsson -05 Hammarby IF
159 Rome Löuke -05 Hammarby IF
160 Simon Asplund -05 Hammarby IF
207 Johan Hedenberg -05 IF Hagen
336 Sigmund Le Fjeld -05 IL Tyrving, NOR
372 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
394 Edwin Ask -05 KFUM Örebro
395 Edvin Gyllander -05 KFUM Örebro
412 Filip Knochenhauer -05 KFUM Örebro
419 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
450 Noah Simonsson -05 KFUM Örebro
490 Wilmer Daleskog -05 KFUM Örebro
538 Anton Wennerstål -05 Mälarhöjdens IK
542 Felix Stenfors -05 Mälarhöjdens IK
543 Hampus Sjöberg -05 Mälarhöjdens IK
550 Lukas Sjölund -05 Mälarhöjdens IK
555 Måns Hazell -05 Mälarhöjdens IK
558 Petter Einarsson -05 Mälarhöjdens IK
573 William Brändeborn -05 Råby-Rekarne FIF
574 William Klacksell -05 Råby-Rekarne FIF
640 Erik Fogdeson -05 Tjalve IF Norrköping
656 Adrian Holma -05 Täby IS
657 Albin Edgert -05 Täby IS
688 Joel Enander -05 Täby IS
729 Viggo Stridh -05 Täby IS
730 Viktor Anheim -05 Täby IS
732 William Lindberg -05 Täby IS
805 Lukas Svensson -05 Väsby IK
808 Nikolaj Jakshöj -05 Väsby IK
810 Rasmus Lundström -05 Väsby IK
816 Gabriel Dag -05 Västerås FK

  P13 200 M Sön 15.04
38 Léon Hed -05 Eskilstuna FI
69 Max Titus -05 Frövi IK
132 Erik Ilison -05 Hammarby IF
159 Rome Löuke -05 Hammarby IF
160 Simon Asplund -05 Hammarby IF
169 Valter Käll -05 Hammarby IF
336 Sigmund Le Fjeld -05 IL Tyrving, NOR
372 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
394 Edwin Ask -05 KFUM Örebro
395 Edvin Gyllander -05 KFUM Örebro
419 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
490 Wilmer Daleskog -05 KFUM Örebro
542 Felix Stenfors -05 Mälarhöjdens IK
550 Lukas Sjölund -05 Mälarhöjdens IK
558 Petter Einarsson -05 Mälarhöjdens IK
656 Adrian Holma -05 Täby IS
657 Albin Edgert -05 Täby IS
688 Joel Enander -05 Täby IS
729 Viggo Stridh -05 Täby IS
730 Viktor Anheim -05 Täby IS
732 William Lindberg -05 Täby IS
810 Rasmus Lundström -05 Väsby IK
831 Viktor Rahm -05 Västerås FK
846 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF

  P13 800 M Lör 17.32
49 Ahmad Ahmad -05 Fjugesta IF
69 Max Titus -05 Frövi IK
160 Simon Asplund -05 Hammarby IF
169 Valter Käll -05 Hammarby IF
336 Sigmund Le Fjeld -05 IL Tyrving, NOR
656 Adrian Holma -05 Täby IS
810 Rasmus Lundström -05 Väsby IK
846 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF

  P13 60 M HÄCK Sön 09.52
38 Léon Hed -05 Eskilstuna FI
150 Love Arvidsson -05 Hammarby IF
160 Simon Asplund -05 Hammarby IF
336 Sigmund Le Fjeld -05 IL Tyrving, NOR
372 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
419 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
542 Felix Stenfors -05 Mälarhöjdens IK
558 Petter Einarsson -05 Mälarhöjdens IK
656 Adrian Holma -05 Täby IS
657 Albin Edgert -05 Täby IS
688 Joel Enander -05 Täby IS
729 Viggo Stridh -05 Täby IS
730 Viktor Anheim -05 Täby IS
732 William Lindberg -05 Täby IS
810 Rasmus Lundström -05 Väsby IK

  P13 HÖJD Lör 09.40
38 Léon Hed -05 Eskilstuna FI
49 Ahmad Ahmad -05 Fjugesta IF
137 Hampus Forster -05 Hammarby IF
144 Kadel Sylla -05 Hammarby IF
150 Love Arvidsson -05 Hammarby IF
159 Rome Löuke -05 Hammarby IF
169 Valter Käll -05 Hammarby IF
372 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
375 Alfons Elmgren Hallinger -05 KFUM Örebro
412 Filip Knochenhauer -05 KFUM Örebro
538 Anton Wennerstål -05 Mälarhöjdens IK
542 Felix Stenfors -05 Mälarhöjdens IK
543 Hampus Sjöberg -05 Mälarhöjdens IK
656 Adrian Holma -05 Täby IS
657 Albin Edgert -05 Täby IS
688 Joel Enander -05 Täby IS
729 Viggo Stridh -05 Täby IS
732 William Lindberg -05 Täby IS
805 Lukas Svensson -05 Väsby IK
808 Nikolaj Jakshöj -05 Väsby IK

  P13 STAV Sön 10.00
38 Léon Hed -05 Eskilstuna FI
57 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
122 Elias Kapell -06 Hammarby IF
132 Erik Ilison -05 Hammarby IF
137 Hampus Forster -05 Hammarby IF
144 Kadel Sylla -05 Hammarby IF
169 Valter Käll -05 Hammarby IF
375 Alfons Elmgren Hallinger -05 KFUM Örebro
538 Anton Wennerstål -05 Mälarhöjdens IK
543 Hampus Sjöberg -05 Mälarhöjdens IK
643 Linus Jönsson -05 Tjalve IF Norrköping
656 Adrian Holma -05 Täby IS
657 Albin Edgert -05 Täby IS
688 Joel Enander -05 Täby IS
729 Viggo Stridh -05 Täby IS
732 William Lindberg -05 Täby IS
808 Nikolaj Jakshöj -05 Väsby IK
831 Viktor Rahm -05 Västerås FK

  P13 LÄNGD ZON Sön 11.44
38 Léon Hed -05 Eskilstuna FI
49 Ahmad Ahmad -05 Fjugesta IF
57 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
69 Max Titus -05 Frövi IK
132 Erik Ilison -05 Hammarby IF
137 Hampus Forster -05 Hammarby IF
144 Kadel Sylla -05 Hammarby IF
150 Love Arvidsson -05 Hammarby IF
159 Rome Löuke -05 Hammarby IF
160 Simon Asplund -05 Hammarby IF
207 Johan Hedenberg -05 IF Hagen
336 Sigmund Le Fjeld -05 IL Tyrving, NOR
372 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
375 Alfons Elmgren Hallinger -05 KFUM Örebro
395 Edvin Gyllander -05 KFUM Örebro
412 Filip Knochenhauer -05 KFUM Örebro
419 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
450 Noah Simonsson -05 KFUM Örebro
490 Wilmer Daleskog -05 KFUM Örebro
538 Anton Wennerstål -05 Mälarhöjdens IK
542 Felix Stenfors -05 Mälarhöjdens IK
543 Hampus Sjöberg -05 Mälarhöjdens IK
550 Lukas Sjölund -05 Mälarhöjdens IK
555 Måns Hazell -05 Mälarhöjdens IK
558 Petter Einarsson -05 Mälarhöjdens IK
574 William Klacksell -05 Råby-Rekarne FIF
639 Calle Nilsson -05 Tjalve IF Norrköping
656 Adrian Holma -05 Täby IS
657 Albin Edgert -05 Täby IS
688 Joel Enander -05 Täby IS
729 Viggo Stridh -05 Täby IS
730 Viktor Anheim -05 Täby IS
732 William Lindberg -05 Täby IS
805 Lukas Svensson -05 Väsby IK
808 Nikolaj Jakshöj -05 Väsby IK
816 Gabriel Dag -05 Västerås FK
846 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF

  P13 KULA 3,0 Lör 12.56
38 Léon Hed -05 Eskilstuna FI
57 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
112 Teodor Wallén -05 Götlunda IF
132 Erik Ilison -05 Hammarby IF
137 Hampus Forster -05 Hammarby IF
144 Kadel Sylla -05 Hammarby IF
150 Love Arvidsson -05 Hammarby IF
159 Rome Löuke -05 Hammarby IF
169 Valter Käll -05 Hammarby IF
207 Johan Hedenberg -05 IF Hagen
318 Gustav Jansson -05 IK Westmannia
336 Sigmund Le Fjeld -05 IL Tyrving, NOR
467 Robin Ringström -05 KFUM Örebro
542 Felix Stenfors -05 Mälarhöjdens IK
543 Hampus Sjöberg -05 Mälarhöjdens IK
555 Måns Hazell -05 Mälarhöjdens IK
656 Adrian Holma -05 Täby IS
657 Albin Edgert -05 Täby IS
688 Joel Enander -05 Täby IS
729 Viggo Stridh -05 Täby IS
730 Viktor Anheim -05 Täby IS
732 William Lindberg -05 Täby IS
805 Lukas Svensson -05 Väsby IK
807 Niklas Lundahl -05 Väsby IK
846 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF

  P12 60 M Lör 11.36
12 Oskar Jansson -06 Alunda SK
64 Yousef Ahmad -06 Fjugesta IF
92 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
116 Alfred Berglind -06 Hammarby IF
122 Elias Kapell -06 Hammarby IF
128 Emil Hansen -06 Hammarby IF
131 Erik Alteskog -06 Hammarby IF
134 Filip Herre -06 Hammarby IF
136 Gabriel Öhrner -06 Hammarby IF
138 Henrik Avebäck -06 Hammarby IF
140 Jack Atterlöf -06 Hammarby IF
145 Leo Patterson -06 Hammarby IF
146 Liam Koops -06 Hammarby IF
151 Lukas Djurstedt -06 Hammarby IF
155 Neo Hall -06 Hammarby IF
161 Simon Fogelberg -06 Hammarby IF
171 William Freifelt -06 Hammarby IF
172 William Loqvist -06 Hammarby IF
187 David Jonhed -06 IF Göta Karlstad
188 Elton Holmberg -06 IF Göta Karlstad
212 Albin Örnborg -06 IF Rigor
250 Axel Falk -06 IFK Lidingö
251 Carl Granström -06 IFK Lidingö
256 Erik Johannesson -06 IFK Lidingö
259 Filip Eriksson -06 IFK Lidingö
267 Jacob Bergman -06 IFK Lidingö
268 Jakob Alpen -06 IFK Lidingö
271 Karl Ottfalk -06 IFK Lidingö
277 Mattias Blomquist -06 IFK Lidingö
280 Oliver Hegbart -06 IFK Lidingö
281 Olle Hart -06 IFK Lidingö
283 Oscar Pettersson -06 IFK Lidingö
290 Simon Johannesson -06 IFK Lidingö
357 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK
417 George Kennedy -06 KFUM Örebro
486 Victor Andersson -06 KFUM Örebro
570 Neo Jansson -06 Råby-Rekarne FIF
623 Jon Joelsson -06 Thorengruppen TFC
624 Lucas Asplund -06 Thorengruppen TFC
627 Sigge Bergentz -06 Thorengruppen TFC
628 Viggo Olsson -06 Thorengruppen TFC
650 John Bäck -06 Turebergs FK
670 Edvin Sidwall -06 Täby IS
790 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF
792 Liam Haili -06 Wedevågs IF
799 Colin Evbidaru -06 Väsby IK
812 Sixten Karlsson -06 Väsby IK

  P12 200 M Sön 16.44
116 Alfred Berglind -06 Hammarby IF
122 Elias Kapell -06 Hammarby IF
128 Emil Hansen -06 Hammarby IF
131 Erik Alteskog -06 Hammarby IF
134 Filip Herre -06 Hammarby IF
139 Hugo Sundström -06 Hammarby IF
140 Jack Atterlöf -06 Hammarby IF
145 Leo Patterson -06 Hammarby IF
146 Liam Koops -06 Hammarby IF
151 Lukas Djurstedt -06 Hammarby IF
155 Neo Hall -06 Hammarby IF
161 Simon Fogelberg -06 Hammarby IF
171 William Freifelt -06 Hammarby IF
172 William Loqvist -06 Hammarby IF
186 Danilo Moberg -06 IF Göta Karlstad
212 Albin Örnborg -06 IF Rigor
250 Axel Falk -06 IFK Lidingö
251 Carl Granström -06 IFK Lidingö
259 Filip Eriksson -06 IFK Lidingö
267 Jacob Bergman -06 IFK Lidingö
271 Karl Ottfalk -06 IFK Lidingö
277 Mattias Blomquist -06 IFK Lidingö
280 Oliver Hegbart -06 IFK Lidingö
281 Olle Hart -06 IFK Lidingö
283 Oscar Pettersson -06 IFK Lidingö
293 Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö
328 Julius Wiklund -06 IK Wilske
363 Mikael Tsegaye -06 Katrineholms SK
417 George Kennedy -06 KFUM Örebro
569 Max Holm -06 Råby-Rekarne FIF
623 Jon Joelsson -06 Thorengruppen TFC
624 Lucas Asplund -06 Thorengruppen TFC
628 Viggo Olsson -06 Thorengruppen TFC
650 John Bäck -06 Turebergs FK
670 Edvin Sidwall -06 Täby IS

  P12 800 M Lör 17.00
116 Alfred Berglind -06 Hammarby IF
140 Jack Atterlöf -06 Hammarby IF
146 Liam Koops -06 Hammarby IF
151 Lukas Djurstedt -06 Hammarby IF
155 Neo Hall -06 Hammarby IF
186 Danilo Moberg -06 IF Göta Karlstad
249 Axel Andersson-Thor -06 IFK Lidingö
259 Filip Eriksson -06 IFK Lidingö
271 Karl Ottfalk -06 IFK Lidingö
277 Mattias Blomquist -06 IFK Lidingö
280 Oliver Hegbart -06 IFK Lidingö
293 Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö
328 Julius Wiklund -06 IK Wilske
623 Jon Joelsson -06 Thorengruppen TFC
624 Lucas Asplund -06 Thorengruppen TFC
650 John Bäck -06 Turebergs FK
799 Colin Evbidaru -06 Väsby IK
812 Sixten Karlsson -06 Väsby IK

  P12 60 M HÄCK Sön 09.40
116 Alfred Berglind -06 Hammarby IF
122 Elias Kapell -06 Hammarby IF
128 Emil Hansen -06 Hammarby IF
131 Erik Alteskog -06 Hammarby IF
134 Filip Herre -06 Hammarby IF
136 Gabriel Öhrner -06 Hammarby IF
138 Henrik Avebäck -06 Hammarby IF
140 Jack Atterlöf -06 Hammarby IF
145 Leo Patterson -06 Hammarby IF
151 Lukas Djurstedt -06 Hammarby IF
171 William Freifelt -06 Hammarby IF
172 William Loqvist -06 Hammarby IF
212 Albin Örnborg -06 IF Rigor
268 Jakob Alpen -06 IFK Lidingö
281 Olle Hart -06 IFK Lidingö
283 Oscar Pettersson -06 IFK Lidingö
293 Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö
357 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK
569 Max Holm -06 Råby-Rekarne FIF
624 Lucas Asplund -06 Thorengruppen TFC
650 John Bäck -06 Turebergs FK
670 Edvin Sidwall -06 Täby IS

  P12 HÖJD Lör 14.00
12 Oskar Jansson -06 Alunda SK
64 Yousef Ahmad -06 Fjugesta IF
92 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
102 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
116 Alfred Berglind -06 Hammarby IF
122 Elias Kapell -06 Hammarby IF
128 Emil Hansen -06 Hammarby IF
131 Erik Alteskog -06 Hammarby IF
134 Filip Herre -06 Hammarby IF
136 Gabriel Öhrner -06 Hammarby IF
138 Henrik Avebäck -06 Hammarby IF
139 Hugo Sundström -06 Hammarby IF
140 Jack Atterlöf -06 Hammarby IF
145 Leo Patterson -06 Hammarby IF
146 Liam Koops -06 Hammarby IF
151 Lukas Djurstedt -06 Hammarby IF
155 Neo Hall -06 Hammarby IF
171 William Freifelt -06 Hammarby IF
172 William Loqvist -06 Hammarby IF
212 Albin Örnborg -06 IF Rigor
250 Axel Falk -06 IFK Lidingö
277 Mattias Blomquist -06 IFK Lidingö
280 Oliver Hegbart -06 IFK Lidingö
290 Simon Johannesson -06 IFK Lidingö
293 Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö
328 Julius Wiklund -06 IK Wilske
357 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK
623 Jon Joelsson -06 Thorengruppen TFC
624 Lucas Asplund -06 Thorengruppen TFC
650 John Bäck -06 Turebergs FK
670 Edvin Sidwall -06 Täby IS
790 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF

  P12 LÄNGD ZON pool 1 Sön 13.12
64 Yousef Ahmad -06 Fjugesta IF
76 Assar Nordin -06 Glanshammars IF
106 William Runfeldt -06 Glanshammars IF
116 Alfred Berglind -06 Hammarby IF
122 Elias Kapell -06 Hammarby IF
128 Emil Hansen -06 Hammarby IF
131 Erik Alteskog -06 Hammarby IF
134 Filip Herre -06 Hammarby IF
136 Gabriel Öhrner -06 Hammarby IF
138 Henrik Avebäck -06 Hammarby IF
139 Hugo Sundström -06 Hammarby IF
140 Jack Atterlöf -06 Hammarby IF
145 Leo Patterson -06 Hammarby IF
146 Liam Koops -06 Hammarby IF
151 Lukas Djurstedt -06 Hammarby IF
161 Simon Fogelberg -06 Hammarby IF
171 William Freifelt -06 Hammarby IF
172 William Loqvist -06 Hammarby IF
187 David Jonhed -06 IF Göta Karlstad
212 Albin Örnborg -06 IF Rigor

  P12 LÄNGD ZON pool 2 Sön 13.12
249 Axel Andersson-Thor -06 IFK Lidingö
250 Axel Falk -06 IFK Lidingö
251 Carl Granström -06 IFK Lidingö
256 Erik Johannesson -06 IFK Lidingö
267 Jacob Bergman -06 IFK Lidingö
268 Jakob Alpen -06 IFK Lidingö
271 Karl Ottfalk -06 IFK Lidingö
277 Mattias Blomquist -06 IFK Lidingö
280 Oliver Hegbart -06 IFK Lidingö
281 Olle Hart -06 IFK Lidingö
290 Simon Johannesson -06 IFK Lidingö
328 Julius Wiklund -06 IK Wilske
357 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK
363 Mikael Tsegaye -06 Katrineholms SK
418 Hampus Hilding -06 KFUM Örebro
569 Max Holm -06 Råby-Rekarne FIF
623 Jon Joelsson -06 Thorengruppen TFC
628 Viggo Olsson -06 Thorengruppen TFC
650 John Bäck -06 Turebergs FK
670 Edvin Sidwall -06 Täby IS

  P12 KULA 3,0 Lör 10.00
106 William Runfeldt -06 Glanshammars IF
116 Alfred Berglind -06 Hammarby IF
122 Elias Kapell -06 Hammarby IF
131 Erik Alteskog -06 Hammarby IF
134 Filip Herre -06 Hammarby IF
136 Gabriel Öhrner -06 Hammarby IF
139 Hugo Sundström -06 Hammarby IF
140 Jack Atterlöf -06 Hammarby IF
146 Liam Koops -06 Hammarby IF
151 Lukas Djurstedt -06 Hammarby IF
155 Neo Hall -06 Hammarby IF
161 Simon Fogelberg -06 Hammarby IF
171 William Freifelt -06 Hammarby IF
172 William Loqvist -06 Hammarby IF
187 David Jonhed -06 IF Göta Karlstad
249 Axel Andersson-Thor -06 IFK Lidingö
256 Erik Johannesson -06 IFK Lidingö
268 Jakob Alpen -06 IFK Lidingö
281 Olle Hart -06 IFK Lidingö
283 Oscar Pettersson -06 IFK Lidingö
290 Simon Johannesson -06 IFK Lidingö
293 Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö
357 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK
418 Hampus Hilding -06 KFUM Örebro
486 Victor Andersson -06 KFUM Örebro
570 Neo Jansson -06 Råby-Rekarne FIF
790 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF
792 Liam Haili -06 Wedevågs IF
799 Colin Evbidaru -06 Väsby IK

  P11 60 M Lör 10.12
1 David Berglund -07 AIK Friidrott
14 Samuel Malsher -07 Alunda SK
74 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
190 Hanad Afrah -07 IF Göta Karlstad
282 Oscar Andersson -07 IFK Lidingö
289 Sebastian Melin -07 IFK Lidingö
294 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
335 Markus Le Fjeld -07 IL Tyrving, NOR
354 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
401 Elliot Smedstad -07 KFUM Örebro
424 Joel Hagvall -07 KFUM Örebro
446 Morris Andersson Fredriksson -07 KFUM Örebro
461 Olle Leonardsson -07 KFUM Örebro
472 Sebastian Norlander -07 KFUM Örebro
473 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
487 Viktor Näslund -07 KFUM Örebro
541 Elliot Lindqvist -07 Mälarhöjdens IK
557 Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK
616 Jonathan Danielsson -07 Säters IF
653 Simon Lindström -07 Turebergs FK
659 Alfred Westius Sköld -07 Täby IS
667 Anton Wallebom -07 Täby IS
674 Emil Söderberg -07 Täby IS
677 Enzo Averling -07 Täby IS
686 Jacob Rune -07 Täby IS
694 Leo Papinski -07 Täby IS
731 Vilgot Treskog -07 Täby IS
733 Vincent Ekberg -07 Täby IS
734 Vincent Nevenstam -07 Täby IS
745 Elias Ekman -07 Upsala IF
766 Lowe Wängelin -07 Upsala IF
773 Oliver Danielsson Callin -07 Upsala IF
802 Kasper Jakshöj -07 Väsby IK
804 Linus Lundström -07 Väsby IK
809 Rasmus Lundahl -07 Väsby IK
833 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF

  P11 200 M Sön 15.56
1 David Berglund -07 AIK Friidrott
190 Hanad Afrah -07 IF Göta Karlstad
263 Gustav Bernunger -07 IFK Lidingö
282 Oscar Andersson -07 IFK Lidingö
285 Pontus Lindskog -07 IFK Lidingö
289 Sebastian Melin -07 IFK Lidingö
294 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
335 Markus Le Fjeld -07 IL Tyrving, NOR
354 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
446 Morris Andersson Fredriksson -07 KFUM Örebro
461 Olle Leonardsson -07 KFUM Örebro
541 Elliot Lindqvist -07 Mälarhöjdens IK
557 Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK
566 Isak Aren -07 Råby-Rekarne FIF
579 Noah Falkander -07 SOK Träff
616 Jonathan Danielsson -07 Säters IF
651 Ludvig Ellgren -07 Turebergs FK
653 Simon Lindström -07 Turebergs FK
674 Emil Söderberg -07 Täby IS
677 Enzo Averling -07 Täby IS
684 Hugo Rietz -07 Täby IS
686 Jacob Rune -07 Täby IS
694 Leo Papinski -07 Täby IS
733 Vincent Ekberg -07 Täby IS
734 Vincent Nevenstam -07 Täby IS
745 Elias Ekman -07 Upsala IF
767 Ludvig Höglund -07 Upsala IF
773 Oliver Danielsson Callin -07 Upsala IF
804 Linus Lundström -07 Väsby IK
833 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF

  P11 800 M Lör 16.32
190 Hanad Afrah -07 IF Göta Karlstad
285 Pontus Lindskog -07 IFK Lidingö
379 Alvin Tolgfors -07 KFUM Örebro
424 Joel Hagvall -07 KFUM Örebro
674 Emil Söderberg -07 Täby IS
677 Enzo Averling -07 Täby IS
684 Hugo Rietz -07 Täby IS
686 Jacob Rune -07 Täby IS
694 Leo Papinski -07 Täby IS
733 Vincent Ekberg -07 Täby IS
734 Vincent Nevenstam -07 Täby IS
797 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
833 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF
851 Theo Kärrlander -07 Åsbro GoIF

  P11 60 M HÄCK Sön 11.56
1 David Berglund -07 AIK Friidrott
190 Hanad Afrah -07 IF Göta Karlstad
285 Pontus Lindskog -07 IFK Lidingö
294 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
354 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
463 Oskar Gyhlenius -07 KFUM Örebro
541 Elliot Lindqvist -07 Mälarhöjdens IK
557 Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK
566 Isak Aren -07 Råby-Rekarne FIF
651 Ludvig Ellgren -07 Turebergs FK
653 Simon Lindström -07 Turebergs FK
674 Emil Söderberg -07 Täby IS
677 Enzo Averling -07 Täby IS
684 Hugo Rietz -07 Täby IS
686 Jacob Rune -07 Täby IS
694 Leo Papinski -07 Täby IS
731 Vilgot Treskog -07 Täby IS
733 Vincent Ekberg -07 Täby IS
734 Vincent Nevenstam -07 Täby IS
745 Elias Ekman -07 Upsala IF
767 Ludvig Höglund -07 Upsala IF
797 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
804 Linus Lundström -07 Väsby IK
833 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF

  P11 HÖJD Lör 15.00
1 David Berglund -07 AIK Friidrott
190 Hanad Afrah -07 IF Göta Karlstad
276 Marcus Wettin -07 IFK Lidingö
282 Oscar Andersson -07 IFK Lidingö
289 Sebastian Melin -07 IFK Lidingö
294 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
335 Markus Le Fjeld -07 IL Tyrving, NOR
354 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
401 Elliot Smedstad -07 KFUM Örebro
463 Oskar Gyhlenius -07 KFUM Örebro
473 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
487 Viktor Näslund -07 KFUM Örebro
541 Elliot Lindqvist -07 Mälarhöjdens IK
557 Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK
653 Simon Lindström -07 Turebergs FK
674 Emil Söderberg -07 Täby IS
677 Enzo Averling -07 Täby IS
694 Leo Papinski -07 Täby IS
733 Vincent Ekberg -07 Täby IS
734 Vincent Nevenstam -07 Täby IS
773 Oliver Danielsson Callin -07 Upsala IF
797 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
802 Kasper Jakshöj -07 Väsby IK
804 Linus Lundström -07 Väsby IK

  P11 LÄNGD ZON Sön 09.40
1 David Berglund -07 AIK Friidrott
74 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
190 Hanad Afrah -07 IF Göta Karlstad
263 Gustav Bernunger -07 IFK Lidingö
276 Marcus Wettin -07 IFK Lidingö
282 Oscar Andersson -07 IFK Lidingö
289 Sebastian Melin -07 IFK Lidingö
294 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
335 Markus Le Fjeld -07 IL Tyrving, NOR
354 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
472 Sebastian Norlander -07 KFUM Örebro
541 Elliot Lindqvist -07 Mälarhöjdens IK
557 Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK
566 Isak Aren -07 Råby-Rekarne FIF
579 Noah Falkander -07 SOK Träff
616 Jonathan Danielsson -07 Säters IF
651 Ludvig Ellgren -07 Turebergs FK
653 Simon Lindström -07 Turebergs FK
659 Alfred Westius Sköld -07 Täby IS
667 Anton Wallebom -07 Täby IS
674 Emil Söderberg -07 Täby IS
677 Enzo Averling -07 Täby IS
684 Hugo Rietz -07 Täby IS
686 Jacob Rune -07 Täby IS
694 Leo Papinski -07 Täby IS
731 Vilgot Treskog -07 Täby IS
733 Vincent Ekberg -07 Täby IS
734 Vincent Nevenstam -07 Täby IS
766 Lowe Wängelin -07 Upsala IF
767 Ludvig Höglund -07 Upsala IF
773 Oliver Danielsson Callin -07 Upsala IF
797 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
804 Linus Lundström -07 Väsby IK
833 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF

  P11 KULA 2,0 Lör 11.28
1 David Berglund -07 AIK Friidrott
14 Samuel Malsher -07 Alunda SK
98 Ludvig Käll -07 Glanshammars IF
190 Hanad Afrah -07 IF Göta Karlstad
263 Gustav Bernunger -07 IFK Lidingö
276 Marcus Wettin -07 IFK Lidingö
282 Oscar Andersson -07 IFK Lidingö
285 Pontus Lindskog -07 IFK Lidingö
294 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
335 Markus Le Fjeld -07 IL Tyrving, NOR
354 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
487 Viktor Näslund -07 KFUM Örebro
557 Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK
616 Jonathan Danielsson -07 Säters IF
653 Simon Lindström -07 Turebergs FK
659 Alfred Westius Sköld -07 Täby IS
667 Anton Wallebom -07 Täby IS
677 Enzo Averling -07 Täby IS
686 Jacob Rune -07 Täby IS
694 Leo Papinski -07 Täby IS
731 Vilgot Treskog -07 Täby IS
733 Vincent Ekberg -07 Täby IS
734 Vincent Nevenstam -07 Täby IS
766 Lowe Wängelin -07 Upsala IF
773 Oliver Danielsson Callin -07 Upsala IF
797 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
804 Linus Lundström -07 Väsby IK
809 Rasmus Lundahl -07 Väsby IK
851 Theo Kärrlander -07 Åsbro GoIF

  P10 60 M Lör 10.04
79 Elias Höjer -08 Glanshammars IF
93 Jonas Bolin -08 Glanshammars IF
99 Lukas Kellner -08 Glanshammars IF
213 Edvin Örnborg -08 IF Rigor
287 Ruben Hart -08 IFK Lidingö
343 Gustav Ramsin -08 Istrums SK
370 Agaton Lindh -08 KFUM Örebro
389 David Elander -08 KFUM Örebro
400 Elliot Runestav -08 KFUM Örebro
448 Noah Juuska -08 KFUM Örebro
449 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
459 Olle Ihse -08 KFUM Örebro
622 Isak Larsson -08 Thorengruppen TFC
673 Elliot Nevenstam -08 Täby IS
800 Emil Sundberg -08 Väsby IK
838 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF
848 Melker Nilsson -08 Åsbro GoIF

  P10 200 M Sön 15.24
213 Edvin Örnborg -08 IF Rigor
287 Ruben Hart -08 IFK Lidingö
315 Boje Finger -08 IK Westmannia
367 William Daun -09 Katrineholms SK
389 David Elander -08 KFUM Örebro
428 Karl Löfberg -08 KFUM Örebro
459 Olle Ihse -08 KFUM Örebro
477 Svante Jorstig -08 KFUM Örebro
582 Zeb Andersson -08 SOK Träff
622 Isak Larsson -08 Thorengruppen TFC
673 Elliot Nevenstam -08 Täby IS
756 Ingmar Westfeldt -08 Upsala IF
800 Emil Sundberg -08 Väsby IK

  P10 600 M Lör 16.12
62 Sixten Österman -08 Fjugesta IF
91 Isak Olsson -08 Glanshammars IF
343 Gustav Ramsin -08 Istrums SK
369 Adam Montén -08 KFUM Örebro
393 Edvard Nyrén -08 KFUM Örebro
420 Hampus Östring -08 KFUM Örebro
466 Pontus Värnqvist -08 KFUM Örebro
477 Svante Jorstig -08 KFUM Örebro
673 Elliot Nevenstam -08 Täby IS
800 Emil Sundberg -08 Väsby IK
848 Melker Nilsson -08 Åsbro GoIF

  P10 60 M HÄCK Sön 11.20
29 Olle Ekengren -08 Bålsta IK
213 Edvin Örnborg -08 IF Rigor
287 Ruben Hart -08 IFK Lidingö
389 David Elander -08 KFUM Örebro
673 Elliot Nevenstam -08 Täby IS
756 Ingmar Westfeldt -08 Upsala IF
800 Emil Sundberg -08 Väsby IK

  P10 HÖJD Lör 14.00
29 Olle Ekengren -08 Bålsta IK
79 Elias Höjer -08 Glanshammars IF
93 Jonas Bolin -08 Glanshammars IF
343 Gustav Ramsin -08 Istrums SK
369 Adam Montén -08 KFUM Örebro
386 Arvid Nordstedt -08 KFUM Örebro
420 Hampus Östring -08 KFUM Örebro
622 Isak Larsson -08 Thorengruppen TFC
673 Elliot Nevenstam -08 Täby IS
800 Emil Sundberg -08 Väsby IK
848 Melker Nilsson -08 Åsbro GoIF

  P10 LÄNGD ZON Sön 10.00
29 Olle Ekengren -08 Bålsta IK
93 Jonas Bolin -08 Glanshammars IF
213 Edvin Örnborg -08 IF Rigor
287 Ruben Hart -08 IFK Lidingö
315 Boje Finger -08 IK Westmannia
370 Agaton Lindh -08 KFUM Örebro
385 Arvid Melander -08 KFUM Örebro
389 David Elander -08 KFUM Örebro
428 Karl Löfberg -08 KFUM Örebro
448 Noah Juuska -08 KFUM Örebro
582 Zeb Andersson -08 SOK Träff
673 Elliot Nevenstam -08 Täby IS
756 Ingmar Westfeldt -08 Upsala IF
800 Emil Sundberg -08 Väsby IK

  P10 KULA 2,0 Lör 11.12
29 Olle Ekengren -08 Bålsta IK
91 Isak Olsson -08 Glanshammars IF
99 Lukas Kellner -08 Glanshammars IF
287 Ruben Hart -08 IFK Lidingö
389 David Elander -08 KFUM Örebro
420 Hampus Östring -08 KFUM Örebro
449 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
451 Noel Säf -08 KFUM Örebro
466 Pontus Värnqvist -08 KFUM Örebro
469 Sam Ellis -08 KFUM Örebro
622 Isak Larsson -08 Thorengruppen TFC
673 Elliot Nevenstam -08 Täby IS
800 Emil Sundberg -08 Väsby IK
838 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF

  P9 60 M Lör 09.00
22 Simon Isenberg Erlandson -09 Bromma IF
24 Anton Bosson -09 Bålsta IK
34 Benjamin Blomqvist -09 Eskilstuna FI
85 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
231 Anton Pranjic -09 IFK Kristinehamn
298 Einar Björkdahl -09 IFK Nora
302 Ragnar Spännar -09 IFK Nora
323 Simon Forsberg -09 IK Westmannia
334 Johan Le Fjeld -11 IL Tyrving, NOR
360 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK
367 William Daun -09 Katrineholms SK
373 Albin Strååth -09 KFUM Örebro
383 Anton Bergsten -09 KFUM Örebro
384 Anton Lann -11 KFUM Örebro
403 Emil Söderlund -09 KFUM Örebro
410 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro
442 Malte Schöllin -09 KFUM Örebro
444 Melker Mangnäs -09 KFUM Örebro
447 Noa Windal -09 KFUM Örebro
460 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro
462 Oscar Adamsson -09 KFUM Örebro
464 Oskar Rosenberg -09 KFUM Örebro
491 Zion Juuska -10 KFUM Örebro
577 Leo Frisk -10 SOK Träff
587 Adrian Dällerud -09 Stocksäters IF
590 Arvid Lifgren -09 Stocksäters IF
615 Fergus Hagström -09 Säters IF
708 Oscar Helge -09 Täby IS
803 Lewis Evbidaru -09 Väsby IK
836 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF

  P9 600 M Lör 15.52
22 Simon Isenberg Erlandson -09 Bromma IF
24 Anton Bosson -09 Bålsta IK
34 Benjamin Blomqvist -09 Eskilstuna FI
103 Noel Seger -10 Glanshammars IF
334 Johan Le Fjeld -11 IL Tyrving, NOR
367 William Daun -09 Katrineholms SK
383 Anton Bergsten -09 KFUM Örebro
410 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro
460 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro
462 Oscar Adamsson -09 KFUM Örebro
464 Oskar Rosenberg -09 KFUM Örebro
708 Oscar Helge -09 Täby IS
836 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF

  P9 60 M HÄCK Sön 11.00
9 Lukas Haraldsson -09 Alunda SK
34 Benjamin Blomqvist -09 Eskilstuna FI
100 Melker Sandberg -10 Glanshammars IF
103 Noel Seger -10 Glanshammars IF
104 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
367 William Daun -09 Katrineholms SK
410 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro
436 Ludwig Olofsson -09 KFUM Örebro
444 Melker Mangnäs -09 KFUM Örebro
462 Oscar Adamsson -09 KFUM Örebro
464 Oskar Rosenberg -09 KFUM Örebro
465 Ossian Eriksson -09 KFUM Örebro
577 Leo Frisk -10 SOK Träff
615 Fergus Hagström -09 Säters IF
708 Oscar Helge -09 Täby IS
798 Ville Pettersson -09 Wedevågs IF
836 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF

  P9 HÖJD Lör 12.40
34 Benjamin Blomqvist -09 Eskilstuna FI
85 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
231 Anton Pranjic -09 IFK Kristinehamn
360 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK
367 William Daun -09 Katrineholms SK
403 Emil Söderlund -09 KFUM Örebro
442 Malte Schöllin -09 KFUM Örebro
444 Melker Mangnäs -09 KFUM Örebro
447 Noa Windal -09 KFUM Örebro
460 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro
462 Oscar Adamsson -09 KFUM Örebro
464 Oskar Rosenberg -09 KFUM Örebro
562 Alexander Brändeborn -09 Råby-Rekarne FIF
577 Leo Frisk -10 SOK Träff
615 Fergus Hagström -09 Säters IF
708 Oscar Helge -09 Täby IS

  P9 LÄNGD ZON Sön 11.20
9 Lukas Haraldsson -09 Alunda SK
24 Anton Bosson -09 Bålsta IK
34 Benjamin Blomqvist -09 Eskilstuna FI
100 Melker Sandberg -10 Glanshammars IF
103 Noel Seger -10 Glanshammars IF
104 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
231 Anton Pranjic -09 IFK Kristinehamn
260 Filip Thunell -09 IFK Lidingö
334 Johan Le Fjeld -11 IL Tyrving, NOR
367 William Daun -09 Katrineholms SK
410 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro
436 Ludwig Olofsson -09 KFUM Örebro
444 Melker Mangnäs -09 KFUM Örebro
456 Oliver Runestav -09 KFUM Örebro
460 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro
462 Oscar Adamsson -09 KFUM Örebro
464 Oskar Rosenberg -09 KFUM Örebro
577 Leo Frisk -10 SOK Träff
580 Sam Falkander -10 SOK Träff
587 Adrian Dällerud -09 Stocksäters IF
590 Arvid Lifgren -09 Stocksäters IF
615 Fergus Hagström -09 Säters IF
708 Oscar Helge -09 Täby IS
798 Ville Pettersson -09 Wedevågs IF
836 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF

  P9 KULA 2,0 Lör 10.00
22 Simon Isenberg Erlandson -09 Bromma IF
34 Benjamin Blomqvist -09 Eskilstuna FI
85 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
104 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
231 Anton Pranjic -09 IFK Kristinehamn
298 Einar Björkdahl -09 IFK Nora
302 Ragnar Spännar -09 IFK Nora
334 Johan Le Fjeld -11 IL Tyrving, NOR
360 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK
383 Anton Bergsten -09 KFUM Örebro
403 Emil Söderlund -09 KFUM Örebro
436 Ludwig Olofsson -09 KFUM Örebro
442 Malte Schöllin -09 KFUM Örebro
444 Melker Mangnäs -09 KFUM Örebro
447 Noa Windal -09 KFUM Örebro
464 Oskar Rosenberg -09 KFUM Örebro
562 Alexander Brändeborn -09 Råby-Rekarne FIF
615 Fergus Hagström -09 Säters IF
708 Oscar Helge -09 Täby IS
836 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF

  MVET 60 M Lör 14.08
175 Krzysztof Furmaniuk -48 Hellas FK
181 Lars Wennblom -34 Hässelby SK
295 Ricky Nilsson -63 IFK Märsta
303 Rodney Hundemark -69 IFK Nora
355 Andreas Daun -80 Katrineholms SK
427 Kalle Löfroth -80 KFUM Örebro
481 Tomas Eriksson -51 KFUM Örebro
482 Tony Ehrnström -75 KFUM Örebro
759 Jakob Källström -74 Upsala IF

  MVET 200 M Lör 15.32
175 Krzysztof Furmaniuk -48 Hellas FK
295 Ricky Nilsson -63 IFK Märsta
303 Rodney Hundemark -69 IFK Nora
355 Andreas Daun -80 Katrineholms SK
785 Örjan Carlborg -72 Upsala IF

  MVET 800 M Lör 18.24
178 Erik Framme -73 Hälle IF
182 Mats Kollbrink -70 Hässelby SK
303 Rodney Hundemark -69 IFK Nora
482 Tony Ehrnström -75 KFUM Örebro
759 Jakob Källström -74 Upsala IF

  MVET 3000 M Sön 12.56
28 Magnus Bosson -79 Bålsta IK
238 Håkan Jonsson -74 IFK Kristinehamn
337 BG Nilensjö -63 IS Göta
496 Magnus Mossberg -71 Kopparbergs IF
514 Peter Robertsson -69 Lidköpings IS
735 Jonas Amnéus -72 Uppsala LK
736 Marcus Höglund -76 Uppsala LK
785 Örjan Carlborg -72 Upsala IF

  MVET 60 M HÄCK Sön 10.44
308 Björn Oback -44 IFK Tumba
327 Erik Norén -47 IK Wilske

  MVET HÖJD Lör 12.32
182 Mats Kollbrink -70 Hässelby SK
355 Andreas Daun -80 Katrineholms SK

  MVET STAV Sön 11.40
821 Joakim Larsson -72 Västerås FK

  MVET LÄNGD Sön 16.52
177 Sture Holmberg -51 Huddinge AIS
516 Robert Blomdahl -80 Lidköpings IS
759 Jakob Källström -74 Upsala IF

  MVET KULA Lör 16.32
32 Bengt Pettersson -61 Huddinge AIS
176 Lasse Ohtamaa -80 Huddinge AIS
182 Mats Kollbrink -70 Hässelby SK
265 Henrik Lundström -67 IFK Lidingö
284 Peter Hart -69 IFK Lidingö
300 Michel Oesten -74 IFK Nora
347 Peter Hagström -63 Istrums SK
350 Ulf Genitz -63 Istrums SK
762 Jussi Peura -78 Upsala IF
789 Henrik Karlsson -72 Wedevågs IF

  KVINNOR 60 M Lör 13.36
351 Maja Hård -98 Karlskoga FIF
431 Leina Mouaddel -98 KFUM Örebro
740 Alva Ohlsson -00 Upsala IF

  KVINNOR 200 M Lör 15.44
209 Hjördis Bäckman -05 IF Linnéa
224 Eleonora von Wetter Rosenthal -02 IF Åland
227 Maria Söderlund -99 IF Åland
431 Leina Mouaddel -98 KFUM Örebro
568 Maja Åskag -02 Råby-Rekarne FIF
740 Alva Ohlsson -00 Upsala IF

  KVINNOR 800 M Lör 18.42
498 Aleksandra Gustavsson -97 Lidköpings IS

  KVINNOR 3000 M Sön 13.12
498 Aleksandra Gustavsson -97 Lidköpings IS

  KVINNOR 60 M HÄCK Sön

  KVINNOR HÖJD Sön 13.28
321 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia

  KVINNOR STAV Lör

  KVINNOR LÄNGD Lör 17.16
321 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia
390 Denise Sandell -94 KFUM Örebro
407 Erika Lauri -91 KFUM Örebro
856 Matilda Hejdström -00 Tibro AIK

  KVINNOR KULA Sön 14.12
374 Alexandra Nyman -86 KFUM Örebro
407 Erika Lauri -91 KFUM Örebro

  F17 60 M Lör 13.12
48 Hanna Zakrisson -02 Finspångs AIK
189 Emmy Nyström Jansson -02 IF Göta Karlstad
222 Anni Nylund -02 IF Åland
230 Agnes Brunnsgård -02 IFK Kristinehamn
518 Hannah Eriksson -02 Thorengruppen TFC
525 Cecilia Fälldin -02 Ludvika FFI
527 Ella Borg -02 Ludvika FFI
530 Lovisa Jacobsson -02 Ludvika FFI
598 Lisa Msoffe Kumlin -01 Stocksäters IF
600 Maja Persson -02 Stocksäters IF
625 Maja Bjurman -02 Thorengruppen TFC
636 Siri Kyller -01 Tibro AIK
655 Victoria Davidsson -02 Tyresö FK
814 Alicia Gånge -02 Västerås FK
844 Klara Frih -02 Åsbro GoIF

  F17 200 M Sön 13.36
2 Hanna Enlund -01 AIK Friidrott
83 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
222 Anni Nylund -02 IF Åland
224 Eleonora von Wetter Rosenthal -02 IF Åland
518 Hannah Eriksson -02 Thorengruppen TFC
598 Lisa Msoffe Kumlin -01 Stocksäters IF
600 Maja Persson -02 Stocksäters IF
814 Alicia Gånge -02 Västerås FK
844 Klara Frih -02 Åsbro GoIF

  F17 800 M Lör 18.42
2 Hanna Enlund -01 AIK Friidrott
83 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
844 Klara Frih -02 Åsbro GoIF

  F17 1500 M Sön 12.44
37 Johanna Mickels -02 Eskilstuna FI

  F17 60 M HÄCK Sön 10.00
41 Tilde Johansson -01 Falkenbergs IK
48 Hanna Zakrisson -02 Finspångs AIK
507 Lisa Holmberg -02 Lidköpings IS
625 Maja Bjurman -02 Thorengruppen TFC
814 Alicia Gånge -02 Västerås FK

  F17 HÖJD Sön 13.28
506 Jenny Jonsson -02 Lidköpings IS
507 Lisa Holmberg -02 Lidköpings IS
645 Amanda Nilsson -01 KFUM Arvika

  F17 STAV Lör 13.00
165 Tilda Kapell -01 Hammarby IF
230 Agnes Brunnsgård -02 IFK Kristinehamn

  F17 LÄNGD Lör 16.20
41 Tilde Johansson -01 Falkenbergs IK
83 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
189 Emmy Nyström Jansson -02 IF Göta Karlstad
230 Agnes Brunnsgård -02 IFK Kristinehamn
507 Lisa Holmberg -02 Lidköpings IS
517 Tova Holmberg -01 Lidköpings IS
518 Hannah Eriksson -02 Thorengruppen TFC
523 Alva Nyberg -02 Ludvika FFI
527 Ella Borg -02 Ludvika FFI
568 Maja Åskag -02 Råby-Rekarne FIF
631 Alma Sjöberg -02 Tibro AIK
655 Victoria Davidsson -02 Tyresö FK
844 Klara Frih -02 Åsbro GoIF

  F17 KULA 3,0 Sön 11.40
83 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
107 Alexandra Nilsson -02 Götlunda IF
506 Jenny Jonsson -02 Lidköpings IS
517 Tova Holmberg -01 Lidköpings IS
523 Alva Nyberg -02 Ludvika FFI
525 Cecilia Fälldin -02 Ludvika FFI
527 Ella Borg -02 Ludvika FFI
530 Lovisa Jacobsson -02 Ludvika FFI
576 Tilda Zetterlund -02 Rånäs 4H
625 Maja Bjurman -02 Thorengruppen TFC

  F15 60 M Lör 12.40
4 Annie Norström -03 Alunda SK
18 Victoria Wickman -03 Alunda SK
81 Elin Wallin -03 Glanshammars IF
94 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
105 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
214 Alma Carlsson -03 IF Skade
219 Thilde Berglund -03 IF Skade
223 Claudia von Wetter Rosenthal -03 IF Åland
242 Patricia Thelin -03 IFK Kristinehamn
348 Siobhan Cronin -03 Istrums SK
524 Anna Krysén -03 Ludvika FFI
608 Julia Nilsson -03 Sundbybergs IK
609 Ebba Wulcan -03 Säffle FIK
662 Alma Flygt -03 Täby IS
663 Alva Söderlind -03 Täby IS
676 Emma Weissenborn -03 Täby IS
692 Kristina Dahlström -03 Täby IS
712 Sara Allgårdh -03 Täby IS
722 Tova Gabrielsson -03 Täby IS
724 Tove Widström -03 Täby IS
728 Victoria Cummings -03 Täby IS
747 Elin Carlborg -03 Upsala IF
813 Agnes With -03 Västerås FK
822 Lilith Stenvi -03 Västerås FK
849 Moa Karlsson -03 Åsbro GoIF

  F15 200 M Sön 13.44
4 Annie Norström -03 Alunda SK
40 Smilla Gejdeman -03 Eskilstuna FI
94 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
191 Hanna Karlsson -03 IF Göta Karlstad
214 Alma Carlsson -03 IF Skade
219 Thilde Berglund -03 IF Skade
223 Claudia von Wetter Rosenthal -03 IF Åland
242 Patricia Thelin -03 IFK Kristinehamn
258 Fanny Wijkström -03 IFK Lidingö
279 Nanna Hart -03 IFK Lidingö
344 Ida Genitz -03 Istrums SK
364 Natalie Lindén -03 Katrineholms SK
492 Cornelia Kennerstad -03 Kils AIK
534 Tova Olausson -03 Ludvika FFI
662 Alma Flygt -03 Täby IS
663 Alva Söderlind -03 Täby IS
676 Emma Weissenborn -03 Täby IS
691 Kajsa Manzi -03 Täby IS
692 Kristina Dahlström -03 Täby IS
709 Paola Söderhielm -03 Täby IS
712 Sara Allgårdh -03 Täby IS
722 Tova Gabrielsson -03 Täby IS
724 Tove Widström -03 Täby IS
728 Victoria Cummings -03 Täby IS

  F15 800 M Lör 18.32
215 Alva Malmsten Nilsson -03 IF Skade
258 Fanny Wijkström -03 IFK Lidingö
279 Nanna Hart -03 IFK Lidingö
307 Cecilia Ankarfjord Lundin -03 IFK Strängnäs
344 Ida Genitz -03 Istrums SK
521 Alice Abrahamsson -03 Ludvika FFI
534 Tova Olausson -03 Ludvika FFI
691 Kajsa Manzi -03 Täby IS
692 Kristina Dahlström -03 Täby IS
709 Paola Söderhielm -03 Täby IS
820 Izabella Lukic -03 Västerås FK

  F15 1500 M Sön 12.44
80 Elin Freed -06 Glanshammars IF
215 Alva Malmsten Nilsson -03 IF Skade
521 Alice Abrahamsson -03 Ludvika FFI
691 Kajsa Manzi -03 Täby IS
709 Paola Söderhielm -03 Täby IS
820 Izabella Lukic -03 Västerås FK

  F15 60 M HÄCK Sön 10.20
4 Annie Norström -03 Alunda SK
105 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
191 Hanna Karlsson -03 IF Göta Karlstad
219 Thilde Berglund -03 IF Skade
242 Patricia Thelin -03 IFK Kristinehamn
344 Ida Genitz -03 Istrums SK
364 Natalie Lindén -03 Katrineholms SK
534 Tova Olausson -03 Ludvika FFI
571 Rebecka Essman -03 Råby-Rekarne FIF
603 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
608 Julia Nilsson -03 Sundbybergs IK
658 Alexandra Mella -03 Täby IS
662 Alma Flygt -03 Täby IS
691 Kajsa Manzi -03 Täby IS
692 Kristina Dahlström -03 Täby IS
712 Sara Allgårdh -03 Täby IS
728 Victoria Cummings -03 Täby IS

  F15 HÖJD Sön 14.32
94 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
105 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
191 Hanna Karlsson -03 IF Göta Karlstad
279 Nanna Hart -03 IFK Lidingö
346 Lisa Bäckström -03 Istrums SK
492 Cornelia Kennerstad -03 Kils AIK
603 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
608 Julia Nilsson -03 Sundbybergs IK
658 Alexandra Mella -03 Täby IS
662 Alma Flygt -03 Täby IS
663 Alva Söderlind -03 Täby IS
676 Emma Weissenborn -03 Täby IS
691 Kajsa Manzi -03 Täby IS
692 Kristina Dahlström -03 Täby IS
709 Paola Söderhielm -03 Täby IS
724 Tove Widström -03 Täby IS
771 Nina Bjerkliden -03 Upsala IF
815 Elvira Jonsson -03 Västerås FK
818 Isabella Wiklund -03 Västerås FK
824 Malin Dahlström -03 Västerås FK

  F15 STAV Lör 13.00
47 Alessia Balla -03 Finspångs AIK
215 Alva Malmsten Nilsson -03 IF Skade
216 Ellen Cederloo -03 IF Skade
219 Thilde Berglund -03 IF Skade
603 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
691 Kajsa Manzi -03 Täby IS
724 Tove Widström -03 Täby IS

  F15 LÄNGD Lör 16.20
4 Annie Norström -03 Alunda SK
18 Victoria Wickman -03 Alunda SK
94 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
105 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
214 Alma Carlsson -03 IF Skade
215 Alva Malmsten Nilsson -03 IF Skade
216 Ellen Cederloo -03 IF Skade
240 Linnéa Thelin -03 IFK Kristinehamn
242 Patricia Thelin -03 IFK Kristinehamn
344 Ida Genitz -03 Istrums SK
346 Lisa Bäckström -03 Istrums SK
368 Tuva Wikman -03 KFUM Arvika
492 Cornelia Kennerstad -03 Kils AIK
603 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
608 Julia Nilsson -03 Sundbybergs IK
609 Ebba Wulcan -03 Säffle FIK
658 Alexandra Mella -03 Täby IS
662 Alma Flygt -03 Täby IS
663 Alva Söderlind -03 Täby IS
676 Emma Weissenborn -03 Täby IS
691 Kajsa Manzi -03 Täby IS
692 Kristina Dahlström -03 Täby IS
709 Paola Söderhielm -03 Täby IS
712 Sara Allgårdh -03 Täby IS
724 Tove Widström -03 Täby IS
728 Victoria Cummings -03 Täby IS
746 Elin Abrahamsson -03 Upsala IF
747 Elin Carlborg -03 Upsala IF
748 Elsa Eriksson -03 Upsala IF
771 Nina Bjerkliden -03 Upsala IF
782 Vanessa Shiva -03 Upsala IF
849 Moa Karlsson -03 Åsbro GoIF

  F15 KULA 3,0 Sön 16.32
18 Victoria Wickman -03 Alunda SK
216 Ellen Cederloo -03 IF Skade
258 Fanny Wijkström -03 IFK Lidingö
346 Lisa Bäckström -03 Istrums SK
494 Sandra Larsson -03 Kils AIK
524 Anna Krysén -03 Ludvika FFI
561 Edvina Norberg -05 Ransäters AIS
567 Linn Gabrielli Gustafsson -03 Råby-Rekarne FIF
609 Ebba Wulcan -03 Säffle FIK
658 Alexandra Mella -03 Täby IS
662 Alma Flygt -03 Täby IS
663 Alva Söderlind -03 Täby IS
676 Emma Weissenborn -03 Täby IS
691 Kajsa Manzi -03 Täby IS
709 Paola Söderhielm -03 Täby IS
712 Sara Allgårdh -03 Täby IS
722 Tova Gabrielsson -03 Täby IS
724 Tove Widström -03 Täby IS
747 Elin Carlborg -03 Upsala IF
771 Nina Bjerkliden -03 Upsala IF
815 Elvira Jonsson -03 Västerås FK
818 Isabella Wiklund -03 Västerås FK

  F14 60 M Lör 12.20
17 Tilde Söderlund -04 Alunda SK
44 Rebecka Forsberg -04 Falköpings AIK
61 Melinda Qwarforth -04 KFUM Örebro
72 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF
73 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
96 Linnéa Bolin -04 Glanshammars IF
211 Saga Hermundstad -04 IF Linnéa
217 Hedvig Ström -04 IF Skade
225 Engla Liewendahl -04 IF Åland
322 Lina Selin -04 IK Westmannia
340 Emma Carlsson -04 Istrums SK
391 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
479 Tilda Lindén -04 KFUM Örebro
522 Alice Brattström -04 Ludvika FFI
536 Agnes Hallgren -04 Mälarhöjdens IK
537 Alice Lind -04 Mälarhöjdens IK
539 Ellen Jilmstad -04 Mälarhöjdens IK
540 Ellinor Robson -04 Mälarhöjdens IK
544 Hilda Liljeström -04 Mälarhöjdens IK
546 Ida Reutersten -04 Mälarhöjdens IK
678 Fanny Karlsson -04 Täby IS
687 Jasmine Gyllenhammar -04 Täby IS
695 Lia Cederberg -04 Täby IS
697 Louise Tilly -04 Täby IS
713 Sara Winberg -04 Täby IS
715 Sofie af Ugglas -04 Täby IS
716 Sophie Okejeme -04 Täby IS
720 Tasa Scheele Bhatia -04 Täby IS
721 Thyra Kvarnström -04 Täby IS
739 Alva Nordvarg -04 Upsala IF
742 Clara Spangenberg -04 Upsala IF
751 Emma Häggblom -04 Upsala IF
806 Matilda Karlsson -04 Väsby IK
826 Tuva Hasselquist -04 KFUM Örebro
850 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF
854 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F14 200 M Sön 14.00
17 Tilde Söderlund -04 Alunda SK
44 Rebecka Forsberg -04 Falköpings AIK
73 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
96 Linnéa Bolin -04 Glanshammars IF
217 Hedvig Ström -04 IF Skade
225 Engla Liewendahl -04 IF Åland
226 Lisa Laaksonen -04 IF Åland
340 Emma Carlsson -04 Istrums SK
391 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
536 Agnes Hallgren -04 Mälarhöjdens IK
537 Alice Lind -04 Mälarhöjdens IK
539 Ellen Jilmstad -04 Mälarhöjdens IK
540 Ellinor Robson -04 Mälarhöjdens IK
544 Hilda Liljeström -04 Mälarhöjdens IK
546 Ida Reutersten -04 Mälarhöjdens IK
556 Nelly Lukic -04 Mälarhöjdens IK
559 Ylva Sjöberg -04 Mälarhöjdens IK
564 Emma Karlsson-Svedestam -04 Råby-Rekarne FIF
678 Fanny Karlsson -04 Täby IS
687 Jasmine Gyllenhammar -04 Täby IS
695 Lia Cederberg -04 Täby IS
697 Louise Tilly -04 Täby IS
713 Sara Winberg -04 Täby IS
716 Sophie Okejeme -04 Täby IS
720 Tasa Scheele Bhatia -04 Täby IS
721 Thyra Kvarnström -04 Täby IS
742 Clara Spangenberg -04 Upsala IF
830 Tyra Tjulander -04 Västerås FK
842 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF
850 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF

  F14 800 M Lör 18.04
111 Stina Windås -04 Götlunda IF
217 Hedvig Ström -04 IF Skade
226 Lisa Laaksonen -04 IF Åland
314 Alice Bone -04 IK Westmannia
559 Ylva Sjöberg -04 Mälarhöjdens IK
678 Fanny Karlsson -04 Täby IS
687 Jasmine Gyllenhammar -04 Täby IS
695 Lia Cederberg -04 Täby IS
721 Thyra Kvarnström -04 Täby IS
806 Matilda Karlsson -04 Väsby IK
842 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF

  F14 60 M HÄCK Sön 10.08
5 Elsa Bernelind -04 Alunda SK
11 Molly Haraldsson -04 Alunda SK
17 Tilde Söderlund -04 Alunda SK
61 Melinda Qwarforth -04 KFUM Örebro
111 Stina Windås -04 Götlunda IF
217 Hedvig Ström -04 IF Skade
509 Meja Kjellberg Larsson -04 Lidköpings IS
513 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
522 Alice Brattström -04 Ludvika FFI
536 Agnes Hallgren -04 Mälarhöjdens IK
565 Irma Marklund -04 Råby-Rekarne FIF
695 Lia Cederberg -04 Täby IS
697 Louise Tilly -04 Täby IS
713 Sara Winberg -04 Täby IS
715 Sofie af Ugglas -04 Täby IS
720 Tasa Scheele Bhatia -04 Täby IS
830 Tyra Tjulander -04 Västerås FK
841 Irma Kron -04 Åsbro GoIF
842 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF

  F14 HÖJD Sön 12.20
5 Elsa Bernelind -04 Alunda SK
17 Tilde Söderlund -04 Alunda SK
73 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
331 Stina Larsson -04 IK Wilske
340 Emma Carlsson -04 Istrums SK
509 Meja Kjellberg Larsson -04 Lidköpings IS
513 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
556 Nelly Lukic -04 Mälarhöjdens IK
564 Emma Karlsson-Svedestam -04 Råby-Rekarne FIF
687 Jasmine Gyllenhammar -04 Täby IS
720 Tasa Scheele Bhatia -04 Täby IS
841 Irma Kron -04 Åsbro GoIF
842 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF

  F14 STAV Lör 13.00
619 Alva Nilsson -04 Thorengruppen TFC
621 Isabell Lundholm -04 Thorengruppen TFC
713 Sara Winberg -04 Täby IS
751 Emma Häggblom -04 Upsala IF

  F14 LÄNGD pool 1 Lör 15.16
17 Tilde Söderlund -04 Alunda SK
44 Rebecka Forsberg -04 Falköpings AIK
72 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF
73 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
96 Linnéa Bolin -04 Glanshammars IF
211 Saga Hermundstad -04 IF Linnéa
217 Hedvig Ström -04 IF Skade
225 Engla Liewendahl -04 IF Åland
322 Lina Selin -04 IK Westmannia
340 Emma Carlsson -04 Istrums SK
391 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
513 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
522 Alice Brattström -04 Ludvika FFI
841 Irma Kron -04 Åsbro GoIF
842 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF
850 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF
854 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F14 LÄNGD pool 2 Lör 15.16
537 Alice Lind -04 Mälarhöjdens IK
539 Ellen Jilmstad -04 Mälarhöjdens IK
540 Ellinor Robson -04 Mälarhöjdens IK
544 Hilda Liljeström -04 Mälarhöjdens IK
546 Ida Reutersten -04 Mälarhöjdens IK
556 Nelly Lukic -04 Mälarhöjdens IK
559 Ylva Sjöberg -04 Mälarhöjdens IK
621 Isabell Lundholm -04 Thorengruppen TFC
678 Fanny Karlsson -04 Täby IS
697 Louise Tilly -04 Täby IS
713 Sara Winberg -04 Täby IS
715 Sofie af Ugglas -04 Täby IS
720 Tasa Scheele Bhatia -04 Täby IS
721 Thyra Kvarnström -04 Täby IS
739 Alva Nordvarg -04 Upsala IF
742 Clara Spangenberg -04 Upsala IF
751 Emma Häggblom -04 Upsala IF

  F14 KULA 3,0 Sön 10.40
11 Molly Haraldsson -04 Alunda SK
17 Tilde Söderlund -04 Alunda SK
89 Iris Norlander -04 Glanshammars IF
113 Vilma Stolpe -04 Götlunda IF
217 Hedvig Ström -04 IF Skade
311 Alde Johansson -04 IK Stål
513 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
546 Ida Reutersten -04 Mälarhöjdens IK
564 Emma Karlsson-Svedestam -04 Råby-Rekarne FIF
619 Alva Nilsson -04 Thorengruppen TFC
646 Anna Strunke -05 Turebergs FK
715 Sofie af Ugglas -04 Täby IS

  F13 60 M Lör 09.32
7 Felicia Jansson -05 Alunda SK
16 Smilla Eriksson -05 Alunda SK
55 Emelie Bäckström -05 Fjugesta IF
59 Jumana Ibrahim -05 Fjugesta IF
66 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
67 Ebba Wessman -05 Frövi IK
75 Alva Svensson -05 Glanshammars IF
114 Agnes Jansson -05 Hammarby IF
117 Alice Ivarsson -05 Hammarby IF
120 Astrid Cyrus -05 Hammarby IF
123 Ella Gustafsson -05 Hammarby IF
127 Elsa Öhman -05 Hammarby IF
135 Frida Nyström -05 Hammarby IF
143 Julia Wheeler -05 Hammarby IF
148 Linnea Blidborg Stenberg -05 Hammarby IF
149 Linnéa Lindefalk -05 Hammarby IF
153 Melina Lidberg -05 Hammarby IF
158 Rimna Goitom -05 Hammarby IF
164 Thea Zäll Boholm -05 Hammarby IF
173 Wilma Helge -05 Hammarby IF
193 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad
194 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
201 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
209 Hjördis Bäckman -05 IF Linnéa
210 Mellanie Neudinger Nellmer -05 IF Linnéa
218 Jeanna Ulfvin -05 IF Skade
237 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
241 Malin Johansson -05 IFK Kristinehamn
333 Kellie Tran -05 IK Ymer
349 Tova Gustafsson -05 Istrums SK
381 Amilia Eriksson -05 KFUM Örebro
396 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro
398 Elina Stageklint -05 KFUM Örebro
405 Emma Rosmark -05 KFUM Örebro
413 Filippa Bergdahl -05 KFUM Örebro
445 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
468 Saga Gillberg -05 KFUM Örebro
471 Sara Persson -05 KFUM Örebro
484 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
493 Emma Larsson -05 Kils AIK
500 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS
526 Elin Sjöblom -05 Ludvika FFI
528 Ellen Heldt Cassel -05 Ludvika FFI
529 Julia Isaksson -05 Ludvika FFI
531 Mathilda Nehme -05 Ludvika FFI
545 Ida Grimheden -05 Mälarhöjdens IK
547 Ingrid Erlingsson -05 Mälarhöjdens IK
549 Källa Jelmini -05 Mälarhöjdens IK
552 Maja Nydahl Ericsson -05 Mälarhöjdens IK
554 Moa Sarfors -05 Mälarhöjdens IK
614 Tindra Lööf -05 Säffle FIK
633 Ellen Sandström -05 Tibro AIK
669 Ebba Sjöström -05 Täby IS
672 Ellen Jernhall -05 Täby IS
693 Källa Kairenius -05 Täby IS
710 Philippa Kastberg -05 Täby IS
727 Vera Rietz -05 Täby IS
750 Emelie Lenke -05 Upsala IF
757 Ingrid Lundin -05 Upsala IF
760 Jennifer Thor -05 Upsala IF
763 Lisa Carlborg -05 Upsala IF
786 Eowyn Svahn -05 Wedevågs IF
811 Sara Sundberg -05 Väsby IK

  F13 200 M Sön 17.24
66 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
67 Ebba Wessman -05 Frövi IK
120 Astrid Cyrus -05 Hammarby IF
123 Ella Gustafsson -05 Hammarby IF
127 Elsa Öhman -05 Hammarby IF
135 Frida Nyström -05 Hammarby IF
148 Linnea Blidborg Stenberg -05 Hammarby IF
149 Linnéa Lindefalk -05 Hammarby IF
158 Rimna Goitom -05 Hammarby IF
179 Ida Malmborg -05 Hässelby SK
180 Isabelle Malmborg -05 Hässelby SK
193 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad
194 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
201 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
206 Ebba Eklund -05 IF Hagen
210 Mellanie Neudinger Nellmer -05 IF Linnéa
218 Jeanna Ulfvin -05 IF Skade
241 Malin Johansson -05 IFK Kristinehamn
382 Andrea Sjöberg -05 KFUM Örebro
396 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro
404 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
413 Filippa Bergdahl -05 KFUM Örebro
438 Madeleine Sjöberg -05 KFUM Örebro
452 Noomi Khilberg -05 KFUM Örebro
471 Sara Persson -05 KFUM Örebro
495 Sara Larsson -05 Kils AIK
510 Meja Törn -05 Lidköpings IS
528 Ellen Heldt Cassel -05 Ludvika FFI
529 Julia Isaksson -05 Ludvika FFI
545 Ida Grimheden -05 Mälarhöjdens IK
547 Ingrid Erlingsson -05 Mälarhöjdens IK
548 Iris Kihl -05 Mälarhöjdens IK
549 Källa Jelmini -05 Mälarhöjdens IK
552 Maja Nydahl Ericsson -05 Mälarhöjdens IK
554 Moa Sarfors -05 Mälarhöjdens IK
561 Edvina Norberg -05 Ransäters AIS
646 Anna Strunke -05 Turebergs FK
669 Ebba Sjöström -05 Täby IS
672 Ellen Jernhall -05 Täby IS
693 Källa Kairenius -05 Täby IS
710 Philippa Kastberg -05 Täby IS
727 Vera Rietz -05 Täby IS
750 Emelie Lenke -05 Upsala IF
753 Frida Westfeldt -05 Upsala IF
757 Ingrid Lundin -05 Upsala IF
760 Jennifer Thor -05 Upsala IF
811 Sara Sundberg -05 Väsby IK

  F13 800 M Lör 17.40
7 Felicia Jansson -05 Alunda SK
120 Astrid Cyrus -05 Hammarby IF
148 Linnea Blidborg Stenberg -05 Hammarby IF
194 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
349 Tova Gustafsson -05 Istrums SK
545 Ida Grimheden -05 Mälarhöjdens IK
554 Moa Sarfors -05 Mälarhöjdens IK
611 Emelie Olsson -05 Säffle FIK
638 Alice Magnell-Millán -05 Tjalve IF Norrköping
669 Ebba Sjöström -05 Täby IS
693 Källa Kairenius -05 Täby IS
727 Vera Rietz -05 Täby IS
750 Emelie Lenke -05 Upsala IF
757 Ingrid Lundin -05 Upsala IF
760 Jennifer Thor -05 Upsala IF
811 Sara Sundberg -05 Väsby IK

  F13 60 M HÄCK Sön 09.00
114 Agnes Jansson -05 Hammarby IF
117 Alice Ivarsson -05 Hammarby IF
120 Astrid Cyrus -05 Hammarby IF
123 Ella Gustafsson -05 Hammarby IF
143 Julia Wheeler -05 Hammarby IF
148 Linnea Blidborg Stenberg -05 Hammarby IF
149 Linnéa Lindefalk -05 Hammarby IF
153 Melina Lidberg -05 Hammarby IF
158 Rimna Goitom -05 Hammarby IF
164 Thea Zäll Boholm -05 Hammarby IF
173 Wilma Helge -05 Hammarby IF
193 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad
194 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
201 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
209 Hjördis Bäckman -05 IF Linnéa
210 Mellanie Neudinger Nellmer -05 IF Linnéa
218 Jeanna Ulfvin -05 IF Skade
396 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro
445 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
510 Meja Törn -05 Lidköpings IS
548 Iris Kihl -05 Mälarhöjdens IK
552 Maja Nydahl Ericsson -05 Mälarhöjdens IK
575 Greta Erlandsson -05 Rånäs 4H
611 Emelie Olsson -05 Säffle FIK
642 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF Norrköping
646 Anna Strunke -05 Turebergs FK
652 Olivia Ellgren -05 Turebergs FK
669 Ebba Sjöström -05 Täby IS
672 Ellen Jernhall -05 Täby IS
693 Källa Kairenius -05 Täby IS
710 Philippa Kastberg -05 Täby IS
727 Vera Rietz -05 Täby IS
750 Emelie Lenke -05 Upsala IF
753 Frida Westfeldt -05 Upsala IF
757 Ingrid Lundin -05 Upsala IF
760 Jennifer Thor -05 Upsala IF
811 Sara Sundberg -05 Väsby IK
834 Angelina Mogren-Dowding -05 Åsbro GoIF

  F13 HÖJD Sön 09.44
55 Emelie Bäckström -05 Fjugesta IF
114 Agnes Jansson -05 Hammarby IF
127 Elsa Öhman -05 Hammarby IF
135 Frida Nyström -05 Hammarby IF
143 Julia Wheeler -05 Hammarby IF
148 Linnea Blidborg Stenberg -05 Hammarby IF
153 Melina Lidberg -05 Hammarby IF
164 Thea Zäll Boholm -05 Hammarby IF
173 Wilma Helge -05 Hammarby IF
193 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad
194 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
201 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
206 Ebba Eklund -05 IF Hagen
210 Mellanie Neudinger Nellmer -05 IF Linnéa
218 Jeanna Ulfvin -05 IF Skade
237 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
241 Malin Johansson -05 IFK Kristinehamn
349 Tova Gustafsson -05 Istrums SK
378 Alma Sandberg -05 KFUM Örebro
471 Sara Persson -05 KFUM Örebro
495 Sara Larsson -05 Kils AIK
501 Ebba Zackrisson -05 Lidköpings IS
510 Meja Törn -05 Lidköpings IS
545 Ida Grimheden -05 Mälarhöjdens IK
547 Ingrid Erlingsson -05 Mälarhöjdens IK
548 Iris Kihl -05 Mälarhöjdens IK
549 Källa Jelmini -05 Mälarhöjdens IK
554 Moa Sarfors -05 Mälarhöjdens IK
561 Edvina Norberg -05 Ransäters AIS
575 Greta Erlandsson -05 Rånäs 4H
644 Lisa Barkhagen -05 Tjalve IF Norrköping
669 Ebba Sjöström -05 Täby IS
672 Ellen Jernhall -05 Täby IS
693 Källa Kairenius -05 Täby IS
710 Philippa Kastberg -05 Täby IS
727 Vera Rietz -05 Täby IS
750 Emelie Lenke -05 Upsala IF
757 Ingrid Lundin -05 Upsala IF
760 Jennifer Thor -05 Upsala IF
834 Angelina Mogren-Dowding -05 Åsbro GoIF

  F13 STAV Lör 15.00
114 Agnes Jansson -05 Hammarby IF
117 Alice Ivarsson -05 Hammarby IF
120 Astrid Cyrus -05 Hammarby IF
127 Elsa Öhman -05 Hammarby IF
147 Lii Jabbour-Clarke -06 Hammarby IF
149 Linnéa Lindefalk -05 Hammarby IF
168 Tyra Hedberg -06 Hammarby IF
194 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
452 Noomi Khilberg -05 KFUM Örebro
545 Ida Grimheden -05 Mälarhöjdens IK
548 Iris Kihl -05 Mälarhöjdens IK
575 Greta Erlandsson -05 Rånäs 4H
710 Philippa Kastberg -05 Täby IS

  F13 LÄNGD ZON pool 1 Lör 10.20
7 Felicia Jansson -05 Alunda SK
16 Smilla Eriksson -05 Alunda SK
55 Emelie Bäckström -05 Fjugesta IF
66 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
67 Ebba Wessman -05 Frövi IK
75 Alva Svensson -05 Glanshammars IF
114 Agnes Jansson -05 Hammarby IF
117 Alice Ivarsson -05 Hammarby IF
123 Ella Gustafsson -05 Hammarby IF
127 Elsa Öhman -05 Hammarby IF
135 Frida Nyström -05 Hammarby IF
143 Julia Wheeler -05 Hammarby IF
149 Linnéa Lindefalk -05 Hammarby IF
153 Melina Lidberg -05 Hammarby IF
158 Rimna Goitom -05 Hammarby IF
164 Thea Zäll Boholm -05 Hammarby IF
173 Wilma Helge -05 Hammarby IF
193 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad
194 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
201 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
209 Hjördis Bäckman -05 IF Linnéa
210 Mellanie Neudinger Nellmer -05 IF Linnéa
218 Jeanna Ulfvin -05 IF Skade
237 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
241 Malin Johansson -05 IFK Kristinehamn
333 Kellie Tran -05 IK Ymer
349 Tova Gustafsson -05 Istrums SK
750 Emelie Lenke -05 Upsala IF
757 Ingrid Lundin -05 Upsala IF
760 Jennifer Thor -05 Upsala IF
763 Lisa Carlborg -05 Upsala IF

  F13 LÄNGD ZON pool 2 Lör 10.20
378 Alma Sandberg -05 KFUM Örebro
381 Amilia Eriksson -05 KFUM Örebro
396 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro
398 Elina Stageklint -05 KFUM Örebro
404 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
405 Emma Rosmark -05 KFUM Örebro
438 Madeleine Sjöberg -05 KFUM Örebro
440 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
471 Sara Persson -05 KFUM Örebro
484 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
495 Sara Larsson -05 Kils AIK
500 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS
526 Elin Sjöblom -05 Ludvika FFI
528 Ellen Heldt Cassel -05 Ludvika FFI
531 Mathilda Nehme -05 Ludvika FFI
545 Ida Grimheden -05 Mälarhöjdens IK
547 Ingrid Erlingsson -05 Mälarhöjdens IK
548 Iris Kihl -05 Mälarhöjdens IK
549 Källa Jelmini -05 Mälarhöjdens IK
552 Maja Nydahl Ericsson -05 Mälarhöjdens IK
554 Moa Sarfors -05 Mälarhöjdens IK
595 Hanna Sjökvist -05 Stocksäters IF
611 Emelie Olsson -05 Säffle FIK
614 Tindra Lööf -05 Säffle FIK
633 Ellen Sandström -05 Tibro AIK
669 Ebba Sjöström -05 Täby IS
672 Ellen Jernhall -05 Täby IS
693 Källa Kairenius -05 Täby IS
710 Philippa Kastberg -05 Täby IS
727 Vera Rietz -05 Täby IS
786 Eowyn Svahn -05 Wedevågs IF
811 Sara Sundberg -05 Väsby IK
834 Angelina Mogren-Dowding -05 Åsbro GoIF

  F13 KULA 2,0 Sön 15.00
16 Smilla Eriksson -05 Alunda SK
66 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
117 Alice Ivarsson -05 Hammarby IF
135 Frida Nyström -05 Hammarby IF
143 Julia Wheeler -05 Hammarby IF
153 Melina Lidberg -05 Hammarby IF
158 Rimna Goitom -05 Hammarby IF
164 Thea Zäll Boholm -05 Hammarby IF
193 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad
194 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
210 Mellanie Neudinger Nellmer -05 IF Linnéa
237 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
241 Malin Johansson -05 IFK Kristinehamn
324 Tova Wåhlander -05 IK Westmannia
378 Alma Sandberg -05 KFUM Örebro
404 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
493 Emma Larsson -05 Kils AIK
501 Ebba Zackrisson -05 Lidköpings IS
504 Hilda Rapp -05 Lidköpings IS
510 Meja Törn -05 Lidköpings IS
526 Elin Sjöblom -05 Ludvika FFI
528 Ellen Heldt Cassel -05 Ludvika FFI
531 Mathilda Nehme -05 Ludvika FFI
545 Ida Grimheden -05 Mälarhöjdens IK
554 Moa Sarfors -05 Mälarhöjdens IK
561 Edvina Norberg -05 Ransäters AIS
611 Emelie Olsson -05 Säffle FIK
646 Anna Strunke -05 Turebergs FK
652 Olivia Ellgren -05 Turebergs FK
693 Källa Kairenius -05 Täby IS
710 Philippa Kastberg -05 Täby IS
753 Frida Westfeldt -05 Upsala IF
763 Lisa Carlborg -05 Upsala IF

  F12 60 M Lör 11.12
19 Agnes Isenberg Erlandson -06 Bromma IF
20 Ella Hansson -06 Bromma IF
21 Olivia Holmström -06 Bromma IF
31 Stina Ekengren -06 Bålsta IK
45 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
95 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
115 Agnes Larsson Lindberg -06 Hammarby IF
118 Alice Thornton -06 Hammarby IF
121 Della McAllister -06 Hammarby IF
124 Ellen Nygren -06 Hammarby IF
126 Elma Edenå -06 Hammarby IF
129 Emma Holmeros -06 Hammarby IF
130 Emmy Wolgast -06 Hammarby IF
133 Esther Sahlqvist -06 Hammarby IF
141 Julia Forsmark -06 Hammarby IF
147 Lii Jabbour-Clarke -06 Hammarby IF
152 Maja Simonsson -06 Hammarby IF
154 Molly Zachrisson -06 Hammarby IF
166 Tuva Johansson -06 Hammarby IF
167 Tyra Awerstedt -06 Hammarby IF
168 Tyra Hedberg -06 Hammarby IF
170 Vera Jansson -06 Hammarby IF
174 Wilma Rydström -06 Hammarby IF
183 Joline Jonsson -06 Högbo GIF
184 Märta Hedström -06 Högbo GIF
243 Thilda Lipkin -06 IFK Kristinehamn
244 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
245 Agnes Vedung -06 IFK Lidingö
246 Märta Wirén -06 IFK Kristinehamn
253 Clara Brink -06 IFK Lidingö
254 Ella Thunell -06 IFK Lidingö
255 Elvira Lindberg -06 IFK Lidingö
257 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
261 Filippa Månsson -06 IFK Lidingö
262 Fredrika Rosén -06 IFK Lidingö
266 Isabelle Ahnmé -06 IFK Lidingö
274 Lova Mattsson -06 IFK Lidingö
275 Malva Antoni -06 IFK Lidingö
291 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
292 Sofie Lennegren -06 IFK Lidingö
320 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
397 Elin Simonsson-Rodefors -06 KFUM Örebro
476 Stella Önander -06 KFUM Örebro
483 Tuva Jonsson -06 KFUM Örebro
532 Natalia Ahlman -06 Ludvika FFI
533 Sofia Monk -06 Ludvika FFI
535 Adja Stenson -04 Mälarhöjdens IK
560 Alice Enetjärn -06 Nyköpings BIS
642 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF Norrköping
680 Frida Gabrielsson -06 Täby IS
711 Rut Grufman -06 Täby IS

  F12 200 M Sön 14.24
19 Agnes Isenberg Erlandson -06 Bromma IF
20 Ella Hansson -06 Bromma IF
21 Olivia Holmström -06 Bromma IF
27 Leona Widell -06 Bålsta IK
31 Stina Ekengren -06 Bålsta IK
45 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
109 Filippa Nilsson -06 Götlunda IF
121 Della McAllister -06 Hammarby IF
124 Ellen Nygren -06 Hammarby IF
126 Elma Edenå -06 Hammarby IF
130 Emmy Wolgast -06 Hammarby IF
133 Esther Sahlqvist -06 Hammarby IF
147 Lii Jabbour-Clarke -06 Hammarby IF
152 Maja Simonsson -06 Hammarby IF
154 Molly Zachrisson -06 Hammarby IF
157 Olivia Grahn -06 Hammarby IF
166 Tuva Johansson -06 Hammarby IF
167 Tyra Awerstedt -06 Hammarby IF
168 Tyra Hedberg -06 Hammarby IF
170 Vera Jansson -06 Hammarby IF
174 Wilma Rydström -06 Hammarby IF
183 Joline Jonsson -06 Högbo GIF
184 Märta Hedström -06 Högbo GIF
229 Agnes Alexandersson -06 IFK Kristinehamn
243 Thilda Lipkin -06 IFK Kristinehamn
244 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
248 Astrid Ericsson -06 IFK Lidingö
254 Ella Thunell -06 IFK Lidingö
255 Elvira Lindberg -06 IFK Lidingö
257 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
261 Filippa Månsson -06 IFK Lidingö
262 Fredrika Rosén -06 IFK Lidingö
266 Isabelle Ahnmé -06 IFK Lidingö
274 Lova Mattsson -06 IFK Lidingö
275 Malva Antoni -06 IFK Lidingö
291 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
292 Sofie Lennegren -06 IFK Lidingö
313 Tilde Löwdin -06 IK Stål
317 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
320 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
325 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
434 Linnea Nervy -06 KFUM Örebro
480 Tilde Söberg Lager -06 KFUM Örebro
483 Tuva Jonsson -06 KFUM Örebro
532 Natalia Ahlman -06 Ludvika FFI
535 Adja Stenson -04 Mälarhöjdens IK
560 Alice Enetjärn -06 Nyköpings BIS
642 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF Norrköping
680 Frida Gabrielsson -06 Täby IS
711 Rut Grufman -06 Täby IS

  F12 800 M Lör 17.16
19 Agnes Isenberg Erlandson -06 Bromma IF
20 Ella Hansson -06 Bromma IF
21 Olivia Holmström -06 Bromma IF
80 Elin Freed -06 Glanshammars IF
152 Maja Simonsson -06 Hammarby IF
154 Molly Zachrisson -06 Hammarby IF
157 Olivia Grahn -06 Hammarby IF
162 Stella Cederfeldt -06 Hammarby IF
168 Tyra Hedberg -06 Hammarby IF
170 Vera Jansson -06 Hammarby IF
174 Wilma Rydström -06 Hammarby IF
192 Hannah Hedström -06 IF Göta Karlstad
243 Thilda Lipkin -06 IFK Kristinehamn
244 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
248 Astrid Ericsson -06 IFK Lidingö
255 Elvira Lindberg -06 IFK Lidingö
266 Isabelle Ahnmé -06 IFK Lidingö
291 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
317 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
483 Tuva Jonsson -06 KFUM Örebro
560 Alice Enetjärn -06 Nyköpings BIS
711 Rut Grufman -06 Täby IS

  F12 60 M HÄCK Sön 09.20
19 Agnes Isenberg Erlandson -06 Bromma IF
20 Ella Hansson -06 Bromma IF
21 Olivia Holmström -06 Bromma IF
27 Leona Widell -06 Bålsta IK
31 Stina Ekengren -06 Bålsta IK
45 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
118 Alice Thornton -06 Hammarby IF
121 Della McAllister -06 Hammarby IF
124 Ellen Nygren -06 Hammarby IF
126 Elma Edenå -06 Hammarby IF
129 Emma Holmeros -06 Hammarby IF
130 Emmy Wolgast -06 Hammarby IF
133 Esther Sahlqvist -06 Hammarby IF
147 Lii Jabbour-Clarke -06 Hammarby IF
154 Molly Zachrisson -06 Hammarby IF
162 Stella Cederfeldt -06 Hammarby IF
166 Tuva Johansson -06 Hammarby IF
167 Tyra Awerstedt -06 Hammarby IF
168 Tyra Hedberg -06 Hammarby IF
170 Vera Jansson -06 Hammarby IF
174 Wilma Rydström -06 Hammarby IF
183 Joline Jonsson -06 Högbo GIF
184 Märta Hedström -06 Högbo GIF
243 Thilda Lipkin -06 IFK Kristinehamn
244 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
253 Clara Brink -06 IFK Lidingö
254 Ella Thunell -06 IFK Lidingö
255 Elvira Lindberg -06 IFK Lidingö
257 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
261 Filippa Månsson -06 IFK Lidingö
262 Fredrika Rosén -06 IFK Lidingö
274 Lova Mattsson -06 IFK Lidingö
275 Malva Antoni -06 IFK Lidingö
291 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
313 Tilde Löwdin -06 IK Stål
476 Stella Önander -06 KFUM Örebro
488 Wilma Davidsson -06 KFUM Örebro
560 Alice Enetjärn -06 Nyköpings BIS
642 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF Norrköping
680 Frida Gabrielsson -06 Täby IS
711 Rut Grufman -06 Täby IS

  F12 HÖJD Sön 15.24
19 Agnes Isenberg Erlandson -06 Bromma IF
20 Ella Hansson -06 Bromma IF
21 Olivia Holmström -06 Bromma IF
27 Leona Widell -06 Bålsta IK
109 Filippa Nilsson -06 Götlunda IF
118 Alice Thornton -06 Hammarby IF
121 Della McAllister -06 Hammarby IF
124 Ellen Nygren -06 Hammarby IF
126 Elma Edenå -06 Hammarby IF
129 Emma Holmeros -06 Hammarby IF
130 Emmy Wolgast -06 Hammarby IF
133 Esther Sahlqvist -06 Hammarby IF
141 Julia Forsmark -06 Hammarby IF
147 Lii Jabbour-Clarke -06 Hammarby IF
152 Maja Simonsson -06 Hammarby IF
154 Molly Zachrisson -06 Hammarby IF
162 Stella Cederfeldt -06 Hammarby IF
166 Tuva Johansson -06 Hammarby IF
167 Tyra Awerstedt -06 Hammarby IF
168 Tyra Hedberg -06 Hammarby IF
170 Vera Jansson -06 Hammarby IF
174 Wilma Rydström -06 Hammarby IF
183 Joline Jonsson -06 Högbo GIF
184 Märta Hedström -06 Högbo GIF
243 Thilda Lipkin -06 IFK Kristinehamn
254 Ella Thunell -06 IFK Lidingö
255 Elvira Lindberg -06 IFK Lidingö
257 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
261 Filippa Månsson -06 IFK Lidingö
274 Lova Mattsson -06 IFK Lidingö
291 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
313 Tilde Löwdin -06 IK Stål
317 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
320 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
325 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
560 Alice Enetjärn -06 Nyköpings BIS
711 Rut Grufman -06 Täby IS

  F12 LÄNGD ZON pool 1 Lör 09.00
19 Agnes Isenberg Erlandson -06 Bromma IF
20 Ella Hansson -06 Bromma IF
21 Olivia Holmström -06 Bromma IF
31 Stina Ekengren -06 Bålsta IK
43 Patricia Forsberg -06 Falköpings AIK
45 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
95 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
115 Agnes Larsson Lindberg -06 Hammarby IF
118 Alice Thornton -06 Hammarby IF
121 Della McAllister -06 Hammarby IF
124 Ellen Nygren -06 Hammarby IF
126 Elma Edenå -06 Hammarby IF
129 Emma Holmeros -06 Hammarby IF
130 Emmy Wolgast -06 Hammarby IF
133 Esther Sahlqvist -06 Hammarby IF
141 Julia Forsmark -06 Hammarby IF
147 Lii Jabbour-Clarke -06 Hammarby IF
152 Maja Simonsson -06 Hammarby IF
154 Molly Zachrisson -06 Hammarby IF
157 Olivia Grahn -06 Hammarby IF
162 Stella Cederfeldt -06 Hammarby IF
166 Tuva Johansson -06 Hammarby IF
167 Tyra Awerstedt -06 Hammarby IF
168 Tyra Hedberg -06 Hammarby IF
170 Vera Jansson -06 Hammarby IF
174 Wilma Rydström -06 Hammarby IF

  F12 LÄNGD ZON pool 2 Lör 09.00
183 Joline Jonsson -06 Högbo GIF
184 Märta Hedström -06 Högbo GIF
244 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
245 Agnes Vedung -06 IFK Lidingö
246 Märta Wirén -06 IFK Kristinehamn
248 Astrid Ericsson -06 IFK Lidingö
253 Clara Brink -06 IFK Lidingö
254 Ella Thunell -06 IFK Lidingö
255 Elvira Lindberg -06 IFK Lidingö
257 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
261 Filippa Månsson -06 IFK Lidingö
262 Fredrika Rosén -06 IFK Lidingö
266 Isabelle Ahnmé -06 IFK Lidingö
274 Lova Mattsson -06 IFK Lidingö
275 Malva Antoni -06 IFK Lidingö
291 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
292 Sofie Lennegren -06 IFK Lidingö
320 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
397 Elin Simonsson-Rodefors -06 KFUM Örebro
476 Stella Önander -06 KFUM Örebro
483 Tuva Jonsson -06 KFUM Örebro
532 Natalia Ahlman -06 Ludvika FFI
533 Sofia Monk -06 Ludvika FFI
535 Adja Stenson -04 Mälarhöjdens IK
560 Alice Enetjärn -06 Nyköpings BIS
642 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF Norrköping
680 Frida Gabrielsson -06 Täby IS
711 Rut Grufman -06 Täby IS

  F12 KULA 2,0 Sön 10.48
19 Agnes Isenberg Erlandson -06 Bromma IF
20 Ella Hansson -06 Bromma IF
27 Leona Widell -06 Bålsta IK
31 Stina Ekengren -06 Bålsta IK
43 Patricia Forsberg -06 Falköpings AIK
45 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
109 Filippa Nilsson -06 Götlunda IF
121 Della McAllister -06 Hammarby IF
124 Ellen Nygren -06 Hammarby IF
126 Elma Edenå -06 Hammarby IF
129 Emma Holmeros -06 Hammarby IF
130 Emmy Wolgast -06 Hammarby IF
133 Esther Sahlqvist -06 Hammarby IF
141 Julia Forsmark -06 Hammarby IF
147 Lii Jabbour-Clarke -06 Hammarby IF
152 Maja Simonsson -06 Hammarby IF
154 Molly Zachrisson -06 Hammarby IF
157 Olivia Grahn -06 Hammarby IF
166 Tuva Johansson -06 Hammarby IF
168 Tyra Hedberg -06 Hammarby IF
170 Vera Jansson -06 Hammarby IF
174 Wilma Rydström -06 Hammarby IF
183 Joline Jonsson -06 Högbo GIF
184 Märta Hedström -06 Högbo GIF
229 Agnes Alexandersson -06 IFK Kristinehamn
245 Agnes Vedung -06 IFK Lidingö
248 Astrid Ericsson -06 IFK Lidingö
253 Clara Brink -06 IFK Lidingö
255 Elvira Lindberg -06 IFK Lidingö
261 Filippa Månsson -06 IFK Lidingö
262 Fredrika Rosén -06 IFK Lidingö
291 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
317 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
320 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
325 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
423 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
476 Stella Önander -06 KFUM Örebro
532 Natalia Ahlman -06 Ludvika FFI
533 Sofia Monk -06 Ludvika FFI
563 Desiree Essman -06 Råby-Rekarne FIF
642 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF Norrköping
680 Frida Gabrielsson -06 Täby IS
711 Rut Grufman -06 Täby IS

  F11 60 M Lör 10.48
25 Emily Bosson -07 Bålsta IK
58 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
119 Anna Bergin -07 Hammarby IF
142 Julia Lyck -07 Hammarby IF
233 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
252 Claire Berggren -07 IFK Lidingö
264 Hanna Juréen -07 IFK Lidingö
273 Lisa Barenstedt -07 IFK Lidingö
278 Mira Christiernsson -07 IFK Lidingö
297 Cecilia Eriksson -07 IFK Nora
304 Signe Spännar -07 IFK Nora
312 Nora Johansson -07 IK Stål
319 Isolde Väinölä -07 IK Westmannia
332 Amanda Tran -07 IK Ymer
339 Ellen Bäckström -07 Istrums SK
358 Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK
366 Tilde Seger -07 Katrineholms SK
399 Ella Lindgren -07 KFUM Örebro
426 Kajsa Bergdahl -07 KFUM Örebro
430 Klara Sandberg -07 KFUM Örebro
454 Nova Samuelsson -07 KFUM Örebro
458 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
489 Wilma Larsson -07 KFUM Örebro
572 Wilda Runeborg -07 Råby-Rekarne FIF
584 Majken Söderlund Larsson -07 Stenungsunds FI
589 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
591 Elin Oskarsson -07 Stocksäters IF
594 Felicia Ehlin -07 Stocksäters IF
596 Jenny Hoaas Jacobson -07 Stocksäters IF
617 Lia Hagström -07 Säters IF
661 Alice Helge -07 Täby IS
671 Elin Runemar -07 Täby IS
675 Emma Olofsson -07 Täby IS
681 Frida Heljestrand -07 Täby IS
685 Ida Borglund -07 Täby IS
689 Julia Kvarnström -07 Täby IS
698 Lova Tillaeus -07 Täby IS
723 Tove Belmé -07 Täby IS
758 Isabelle Thor -07 Upsala IF
764 Lova Bäckman -07 Upsala IF
772 Noomi Levin -07 Upsala IF
781 Tuva Boman -07 Upsala IF
843 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
853 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F11 200 M Sön 16.20
25 Emily Bosson -07 Bålsta IK
42 Cornelia Dahl -07 Falköpings AIK
119 Anna Bergin -07 Hammarby IF
142 Julia Lyck -07 Hammarby IF
233 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
239 Julia Bohlin -07 IFK Kristinehamn
247 Anja Tschertou Schäder -07 IFK Lidingö
252 Claire Berggren -07 IFK Lidingö
269 Julia Wändin -07 IFK Lidingö
273 Lisa Barenstedt -07 IFK Lidingö
312 Nora Johansson -07 IK Stål
319 Isolde Väinölä -07 IK Westmannia
458 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
502 Emilia Blomdahl -07 Lidköpings IS
503 Hedda Rapp -07 Lidköpings IS
572 Wilda Runeborg -07 Råby-Rekarne FIF
584 Majken Söderlund Larsson -07 Stenungsunds FI
589 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
594 Felicia Ehlin -07 Stocksäters IF
596 Jenny Hoaas Jacobson -07 Stocksäters IF
617 Lia Hagström -07 Säters IF
661 Alice Helge -07 Täby IS
675 Emma Olofsson -07 Täby IS
681 Frida Heljestrand -07 Täby IS
685 Ida Borglund -07 Täby IS
689 Julia Kvarnström -07 Täby IS
698 Lova Tillaeus -07 Täby IS
723 Tove Belmé -07 Täby IS
755 Idde Kramming Nerdal -07 Upsala IF
764 Lova Bäckman -07 Upsala IF
772 Noomi Levin -07 Upsala IF
781 Tuva Boman -07 Upsala IF
843 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
853 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F11 800 M Lör 16.44
25 Emily Bosson -07 Bålsta IK
42 Cornelia Dahl -07 Falköpings AIK
119 Anna Bergin -07 Hammarby IF
142 Julia Lyck -07 Hammarby IF
247 Anja Tschertou Schäder -07 IFK Lidingö
252 Claire Berggren -07 IFK Lidingö
269 Julia Wändin -07 IFK Lidingö
273 Lisa Barenstedt -07 IFK Lidingö
299 Kim Semstrand -07 IFK Nora
319 Isolde Väinölä -07 IK Westmannia
584 Majken Söderlund Larsson -07 Stenungsunds FI
589 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
661 Alice Helge -07 Täby IS
698 Lova Tillaeus -07 Täby IS
723 Tove Belmé -07 Täby IS
758 Isabelle Thor -07 Upsala IF
772 Noomi Levin -07 Upsala IF
853 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F11 60 M HÄCK Sön 11.28
25 Emily Bosson -07 Bålsta IK
90 Iris Svensson -07 Glanshammars IF
119 Anna Bergin -07 Hammarby IF
142 Julia Lyck -07 Hammarby IF
233 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
239 Julia Bohlin -07 IFK Kristinehamn
247 Anja Tschertou Schäder -07 IFK Lidingö
269 Julia Wändin -07 IFK Lidingö
273 Lisa Barenstedt -07 IFK Lidingö
278 Mira Christiernsson -07 IFK Lidingö
312 Nora Johansson -07 IK Stål
319 Isolde Väinölä -07 IK Westmannia
458 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
499 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS
502 Emilia Blomdahl -07 Lidköpings IS
503 Hedda Rapp -07 Lidköpings IS
572 Wilda Runeborg -07 Råby-Rekarne FIF
584 Majken Söderlund Larsson -07 Stenungsunds FI
591 Elin Oskarsson -07 Stocksäters IF
617 Lia Hagström -07 Säters IF
661 Alice Helge -07 Täby IS
671 Elin Runemar -07 Täby IS
681 Frida Heljestrand -07 Täby IS
689 Julia Kvarnström -07 Täby IS
698 Lova Tillaeus -07 Täby IS
723 Tove Belmé -07 Täby IS
755 Idde Kramming Nerdal -07 Upsala IF
758 Isabelle Thor -07 Upsala IF
764 Lova Bäckman -07 Upsala IF
772 Noomi Levin -07 Upsala IF
781 Tuva Boman -07 Upsala IF
853 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F11 HÖJD Sön 13.12
25 Emily Bosson -07 Bålsta IK
42 Cornelia Dahl -07 Falköpings AIK
86 Frida Sävenstrand -07 Glanshammars IF
90 Iris Svensson -07 Glanshammars IF
119 Anna Bergin -07 Hammarby IF
142 Julia Lyck -07 Hammarby IF
233 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
236 Filippa Thelin -07 IFK Kristinehamn
239 Julia Bohlin -07 IFK Kristinehamn
247 Anja Tschertou Schäder -07 IFK Lidingö
252 Claire Berggren -07 IFK Lidingö
264 Hanna Juréen -07 IFK Lidingö
269 Julia Wändin -07 IFK Lidingö
273 Lisa Barenstedt -07 IFK Lidingö
278 Mira Christiernsson -07 IFK Lidingö
339 Ellen Bäckström -07 Istrums SK
366 Tilde Seger -07 Katrineholms SK
499 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS
502 Emilia Blomdahl -07 Lidköpings IS
572 Wilda Runeborg -07 Råby-Rekarne FIF
584 Majken Söderlund Larsson -07 Stenungsunds FI
617 Lia Hagström -07 Säters IF
661 Alice Helge -07 Täby IS
675 Emma Olofsson -07 Täby IS
681 Frida Heljestrand -07 Täby IS
685 Ida Borglund -07 Täby IS
698 Lova Tillaeus -07 Täby IS
723 Tove Belmé -07 Täby IS
755 Idde Kramming Nerdal -07 Upsala IF
758 Isabelle Thor -07 Upsala IF
764 Lova Bäckman -07 Upsala IF
772 Noomi Levin -07 Upsala IF
781 Tuva Boman -07 Upsala IF
843 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF

  F11 LÄNGD ZON pool 1 Lör 11.52
25 Emily Bosson -07 Bålsta IK
58 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
88 Ingrid Josefsson -07 Glanshammars IF
119 Anna Bergin -07 Hammarby IF
142 Julia Lyck -07 Hammarby IF
233 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
236 Filippa Thelin -07 IFK Kristinehamn
264 Hanna Juréen -07 IFK Lidingö
269 Julia Wändin -07 IFK Lidingö
273 Lisa Barenstedt -07 IFK Lidingö
278 Mira Christiernsson -07 IFK Lidingö
297 Cecilia Eriksson -07 IFK Nora
299 Kim Semstrand -07 IFK Nora
304 Signe Spännar -07 IFK Nora
312 Nora Johansson -07 IK Stål
319 Isolde Väinölä -07 IK Westmannia
332 Amanda Tran -07 IK Ymer
339 Ellen Bäckström -07 Istrums SK
358 Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK
366 Tilde Seger -07 Katrineholms SK
572 Wilda Runeborg -07 Råby-Rekarne FIF

  F11 LÄNGD ZON pool 2 Lör 11.52
402 Elsa Rundkvist -07 KFUM Örebro
430 Klara Sandberg -07 KFUM Örebro
458 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
584 Majken Söderlund Larsson -07 Stenungsunds FI
594 Felicia Ehlin -07 Stocksäters IF
596 Jenny Hoaas Jacobson -07 Stocksäters IF
617 Lia Hagström -07 Säters IF
661 Alice Helge -07 Täby IS
675 Emma Olofsson -07 Täby IS
681 Frida Heljestrand -07 Täby IS
685 Ida Borglund -07 Täby IS
689 Julia Kvarnström -07 Täby IS
698 Lova Tillaeus -07 Täby IS
723 Tove Belmé -07 Täby IS
755 Idde Kramming Nerdal -07 Upsala IF
758 Isabelle Thor -07 Upsala IF
764 Lova Bäckman -07 Upsala IF
772 Noomi Levin -07 Upsala IF
781 Tuva Boman -07 Upsala IF
843 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
853 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F11 KULA 2,0 Sön 09.00
25 Emily Bosson -07 Bålsta IK
51 Amanda Sjöberg -07 Fjugesta IF
58 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
90 Iris Svensson -07 Glanshammars IF
119 Anna Bergin -07 Hammarby IF
142 Julia Lyck -07 Hammarby IF
233 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
236 Filippa Thelin -07 IFK Kristinehamn
239 Julia Bohlin -07 IFK Kristinehamn
278 Mira Christiernsson -07 IFK Lidingö
312 Nora Johansson -07 IK Stål
319 Isolde Väinölä -07 IK Westmannia
339 Ellen Bäckström -07 Istrums SK
358 Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK
366 Tilde Seger -07 Katrineholms SK
409 Ewelina Ask -07 KFUM Örebro
416 Flora Bergqvist -07 KFUM Örebro
499 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS
502 Emilia Blomdahl -07 Lidköpings IS
503 Hedda Rapp -07 Lidköpings IS
572 Wilda Runeborg -07 Råby-Rekarne FIF
617 Lia Hagström -07 Säters IF
661 Alice Helge -07 Täby IS
671 Elin Runemar -07 Täby IS
675 Emma Olofsson -07 Täby IS
681 Frida Heljestrand -07 Täby IS
685 Ida Borglund -07 Täby IS
698 Lova Tillaeus -07 Täby IS
723 Tove Belmé -07 Täby IS
755 Idde Kramming Nerdal -07 Upsala IF
758 Isabelle Thor -07 Upsala IF
764 Lova Bäckman -07 Upsala IF
772 Noomi Levin -07 Upsala IF
781 Tuva Boman -07 Upsala IF

  F10 60 M Lör 10.32
10 Maja Andersson -08 Alunda SK
33 Evi Larsson -08 KFUM Örebro
54 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF
63 Thelma Sjödahl -08 Fjugesta IF
65 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
68 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
70 Wilma Wessman -08 Frövi IK
71 Ella Östblom -08 Gefle IF
202 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
235 Elsa Lipkin -08 IFK Kristinehamn
272 Linnea Eriksson -08 IFK Lidingö
377 Alisa Sjöberg -08 KFUM Örebro
387 Cassandra Norlander -08 KFUM Örebro
392 Edith Evertson Thuvander -08 KFUM Örebro
411 Felicia Blankner -08 KFUM Örebro
421 Hannah Stenfelt -08 KFUM Örebro
433 Linnea Friström -08 KFUM Örebro
441 Maja Östby -08 KFUM Örebro
453 Nora Gillberg -08 KFUM Örebro
475 Stella Davidsson -08 KFUM Örebro
478 Svea Victorén -08 KFUM Örebro
581 Selma Lindroth -08 SOK Träff
593 Elwira Englund -08 Stocksäters IF
602 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
660 Alice Esberg -08 Täby IS
668 Ebba Borglund -08 Täby IS
683 Hanna Vikström -08 Täby IS
700 Lovisa Nässil -08 Täby IS
702 Majken Sköld -08 Täby IS
704 Mathilde Hellgren Reichetzeder -08 Täby IS
706 Melina Engler -08 Täby IS
714 Selma Dahlmann -08 Täby IS
719 Svea Strömberg -08 Täby IS
738 Alicia de Jounge -08 Upsala IF
765 Lova Nordvarg -08 Upsala IF

  F10 200 M Sön 15.36
10 Maja Andersson -08 Alunda SK
33 Evi Larsson -08 KFUM Örebro
54 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF
70 Wilma Wessman -08 Frövi IK
71 Ella Östblom -08 Gefle IF
199 Moa Karlsson -08 IF Göta Karlstad
202 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
272 Linnea Eriksson -08 IFK Lidingö
377 Alisa Sjöberg -08 KFUM Örebro
421 Hannah Stenfelt -08 KFUM Örebro
433 Linnea Friström -08 KFUM Örebro
588 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
602 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
660 Alice Esberg -08 Täby IS
668 Ebba Borglund -08 Täby IS
683 Hanna Vikström -08 Täby IS
700 Lovisa Nässil -08 Täby IS
704 Mathilde Hellgren Reichetzeder -08 Täby IS
706 Melina Engler -08 Täby IS
714 Selma Dahlmann -08 Täby IS
717 Stella Weissenborn -08 Täby IS
719 Svea Strömberg -08 Täby IS
738 Alicia de Jounge -08 Upsala IF
749 Elsa Persson -08 Upsala IF
779 Selma Amnéus -08 Upsala IF
794 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF
835 Doris Blomqvist-Blom -08 Åsbro GoIF

  F10 600 M Lör 16.20
10 Maja Andersson -08 Alunda SK
71 Ella Östblom -08 Gefle IF
205 Tilda Granevald -08 IF Göta Karlstad
272 Linnea Eriksson -08 IFK Lidingö
421 Hannah Stenfelt -08 KFUM Örebro
581 Selma Lindroth -08 SOK Träff
602 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
660 Alice Esberg -08 Täby IS
683 Hanna Vikström -08 Täby IS
700 Lovisa Nässil -08 Täby IS
702 Majken Sköld -08 Täby IS
704 Mathilde Hellgren Reichetzeder -08 Täby IS
714 Selma Dahlmann -08 Täby IS
717 Stella Weissenborn -08 Täby IS
719 Svea Strömberg -08 Täby IS
738 Alicia de Jounge -08 Upsala IF
788 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
825 Midea Allard -08 Västerås FK

  F10 60 M HÄCK Sön 11.44
10 Maja Andersson -08 Alunda SK
54 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF
68 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
70 Wilma Wessman -08 Frövi IK
71 Ella Östblom -08 Gefle IF
108 Evelina Wallén -08 Götlunda IF
110 Molly Mikaelsson -08 Götlunda IF
199 Moa Karlsson -08 IF Göta Karlstad
202 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
392 Edith Evertson Thuvander -08 KFUM Örebro
588 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
660 Alice Esberg -08 Täby IS
683 Hanna Vikström -08 Täby IS
700 Lovisa Nässil -08 Täby IS
704 Mathilde Hellgren Reichetzeder -08 Täby IS
706 Melina Engler -08 Täby IS
714 Selma Dahlmann -08 Täby IS
717 Stella Weissenborn -08 Täby IS
719 Svea Strömberg -08 Täby IS
738 Alicia de Jounge -08 Upsala IF
749 Elsa Persson -08 Upsala IF
794 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF

  F10 HÖJD Sön 09.20
10 Maja Andersson -08 Alunda SK
65 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
70 Wilma Wessman -08 Frövi IK
110 Molly Mikaelsson -08 Götlunda IF
202 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
235 Elsa Lipkin -08 IFK Kristinehamn
660 Alice Esberg -08 Täby IS
668 Ebba Borglund -08 Täby IS
683 Hanna Vikström -08 Täby IS
700 Lovisa Nässil -08 Täby IS
702 Majken Sköld -08 Täby IS
704 Mathilde Hellgren Reichetzeder -08 Täby IS
714 Selma Dahlmann -08 Täby IS
717 Stella Weissenborn -08 Täby IS
719 Svea Strömberg -08 Täby IS
738 Alicia de Jounge -08 Upsala IF
749 Elsa Persson -08 Upsala IF
794 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF

  F10 LÄNGD ZON pool 1 Lör 14.20
10 Maja Andersson -08 Alunda SK
33 Evi Larsson -08 KFUM Örebro
54 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF
65 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
70 Wilma Wessman -08 Frövi IK
71 Ella Östblom -08 Gefle IF
202 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
377 Alisa Sjöberg -08 KFUM Örebro
387 Cassandra Norlander -08 KFUM Örebro
392 Edith Evertson Thuvander -08 KFUM Örebro
433 Linnea Friström -08 KFUM Örebro
439 Maja Frid -08 KFUM Örebro
443 Maya Isa -08 KFUM Örebro
475 Stella Davidsson -08 KFUM Örebro
478 Svea Victorén -08 KFUM Örebro

  F10 LÄNGD ZON pool 2 Lör 14.20
581 Selma Lindroth -08 SOK Träff
602 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
660 Alice Esberg -08 Täby IS
668 Ebba Borglund -08 Täby IS
683 Hanna Vikström -08 Täby IS
700 Lovisa Nässil -08 Täby IS
702 Majken Sköld -08 Täby IS
704 Mathilde Hellgren Reichetzeder -08 Täby IS
706 Melina Engler -08 Täby IS
714 Selma Dahlmann -08 Täby IS
717 Stella Weissenborn -08 Täby IS
719 Svea Strömberg -08 Täby IS
738 Alicia de Jounge -08 Upsala IF
765 Lova Nordvarg -08 Upsala IF

  F10 KULA 2,0 Sön 12.36
10 Maja Andersson -08 Alunda SK
54 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF
65 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
70 Wilma Wessman -08 Frövi IK
108 Evelina Wallén -08 Götlunda IF
110 Molly Mikaelsson -08 Götlunda IF
199 Moa Karlsson -08 IF Göta Karlstad
202 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
392 Edith Evertson Thuvander -08 KFUM Örebro
411 Felicia Blankner -08 KFUM Örebro
660 Alice Esberg -08 Täby IS
668 Ebba Borglund -08 Täby IS
683 Hanna Vikström -08 Täby IS
700 Lovisa Nässil -08 Täby IS
702 Majken Sköld -08 Täby IS
704 Mathilde Hellgren Reichetzeder -08 Täby IS
706 Melina Engler -08 Täby IS
714 Selma Dahlmann -08 Täby IS
717 Stella Weissenborn -08 Täby IS
719 Svea Strömberg -08 Täby IS
738 Alicia de Jounge -08 Upsala IF
749 Elsa Persson -08 Upsala IF
779 Selma Amnéus -08 Upsala IF
794 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF
835 Doris Blomqvist-Blom -08 Åsbro GoIF

  F9 60 M Lör 09.12
6 Elvira Larsson -09 Alunda SK
36 Hedda Hed -09 Eskilstuna FI
39 Signe Tedebrand -09 Eskilstuna FI
46 Vera Eriksson -10 Filipstads IF
198 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
200 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
232 Astrid Bodemyr -09 IFK Kristinehamn
352 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
353 Thalea S. -09 Karlskoga FIF
359 Juni Westerdahl -09 Katrineholms SK
361 Lovisa Daun -11 Katrineholms SK
362 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK
365 Nellie Garmland -09 Katrineholms SK
371 Agnes Lidström -09 KFUM Örebro
376 Alice Karlsson -09 KFUM Örebro
380 Alyssa Herrera Shulika -09 KFUM Örebro
388 Chanelle Falck -09 KFUM Örebro
414 Filippa Hedlund -09 KFUM Örebro
415 Filippa Smedstad -10 KFUM Örebro
429 Klara Rönnbäck -09 KFUM Örebro
437 Lydia Grabowska -09 KFUM Örebro
457 Olivia Berg -09 KFUM Örebro
470 Sara Jakobsson -09 KFUM Örebro
485 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
512 Nellie Gibson -09 Lidköpings IS
585 Marika Söderlund Larsson -10 Stenungsunds FI
592 Elsa Zetterlund -09 Stocksäters IF
599 Lowis Armgren -09 Stocksäters IF
601 Miranda Jönsson -10 Stocksäters IF
664 Amanda Jörbeck -09 Täby IS
679 Filippa Stööp -09 Täby IS
690 Juni Rudberg -09 Täby IS
696 Liv Bjurstam -09 Täby IS
718 Svea Strand -09 Täby IS
725 Tuva Eckerberg -09 Täby IS
726 Vera Ekberg -09 Täby IS
801 Iris Lundström -10 Väsby IK
837 Elin Törnqvist -10 Åsbro GoIF
839 Filippa Swärd -10 Åsbro GoIF
840 Ida Standar -09 Åsbro GoIF
845 Lowa Törnqvist -09 Åsbro GoIF
847 Meja Nilsson -09 Åsbro GoIF
852 Troja Lövqvist -09 Åsbro GoIF

  F9 600 M Lör 16.00
6 Elvira Larsson -09 Alunda SK
36 Hedda Hed -09 Eskilstuna FI
39 Signe Tedebrand -09 Eskilstuna FI
200 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
232 Astrid Bodemyr -09 IFK Kristinehamn
352 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
361 Lovisa Daun -11 Katrineholms SK
362 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK
380 Alyssa Herrera Shulika -09 KFUM Örebro
408 Ester Kihlberg -09 KFUM Örebro
585 Marika Söderlund Larsson -10 Stenungsunds FI
664 Amanda Jörbeck -09 Täby IS
679 Filippa Stööp -09 Täby IS
690 Juni Rudberg -09 Täby IS
726 Vera Ekberg -09 Täby IS
801 Iris Lundström -10 Väsby IK
832 Zelda Lukic -09 Västerås FK

  F9 60 M HÄCK Sön 11.08
36 Hedda Hed -09 Eskilstuna FI
46 Vera Eriksson -10 Filipstads IF
52 Astrid Wennström -09 Fjugesta IF
77 Ebba Niemelä -09 Glanshammars IF
97 Lovisa Edlund -09 Glanshammars IF
101 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
198 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
200 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
352 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
353 Thalea S. -09 Karlskoga FIF
361 Lovisa Daun -11 Katrineholms SK
362 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK
408 Ester Kihlberg -09 KFUM Örebro
425 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
470 Sara Jakobsson -09 KFUM Örebro
505 Isabelle Blomdahl -09 Lidköpings IS
585 Marika Söderlund Larsson -10 Stenungsunds FI
610 Elin Wittemyr -09 Säffle FIK
613 Tindra Guttman -09 Säffle FIK
647 Ella Strunke -10 Turebergs FK
664 Amanda Jörbeck -09 Täby IS
679 Filippa Stööp -09 Täby IS
690 Juni Rudberg -09 Täby IS
696 Liv Bjurstam -09 Täby IS
718 Svea Strand -09 Täby IS
725 Tuva Eckerberg -09 Täby IS
726 Vera Ekberg -09 Täby IS
801 Iris Lundström -10 Väsby IK

  F9 HÖJD Sön 11.20
36 Hedda Hed -09 Eskilstuna FI
46 Vera Eriksson -10 Filipstads IF
53 Ellen Skyman -10 Fjugesta IF
56 Emma Hellden -09 Fjugesta IF
60 Malva Skyman -09 Fjugesta IF
77 Ebba Niemelä -09 Glanshammars IF
101 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
198 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
200 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
234 Ellen Alexandersson -09 IFK Kristinehamn
352 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
353 Thalea S. -09 Karlskoga FIF
362 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK
408 Ester Kihlberg -09 KFUM Örebro
457 Olivia Berg -09 KFUM Örebro
505 Isabelle Blomdahl -09 Lidköpings IS
585 Marika Söderlund Larsson -10 Stenungsunds FI
610 Elin Wittemyr -09 Säffle FIK
613 Tindra Guttman -09 Säffle FIK
647 Ella Strunke -10 Turebergs FK
664 Amanda Jörbeck -09 Täby IS
679 Filippa Stööp -09 Täby IS
690 Juni Rudberg -09 Täby IS
696 Liv Bjurstam -09 Täby IS
718 Svea Strand -09 Täby IS
725 Tuva Eckerberg -09 Täby IS
726 Vera Ekberg -09 Täby IS
840 Ida Standar -09 Åsbro GoIF
852 Troja Lövqvist -09 Åsbro GoIF

  F9 LÄNGD ZON pool 1 Lör 13.12
6 Elvira Larsson -09 Alunda SK
36 Hedda Hed -09 Eskilstuna FI
39 Signe Tedebrand -09 Eskilstuna FI
46 Vera Eriksson -10 Filipstads IF
56 Emma Hellden -09 Fjugesta IF
198 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
200 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
232 Astrid Bodemyr -09 IFK Kristinehamn
359 Juni Westerdahl -09 Katrineholms SK
361 Lovisa Daun -11 Katrineholms SK
362 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK
365 Nellie Garmland -09 Katrineholms SK
371 Agnes Lidström -09 KFUM Örebro
376 Alice Karlsson -09 KFUM Örebro
408 Ester Kihlberg -09 KFUM Örebro
414 Filippa Hedlund -09 KFUM Örebro
415 Filippa Smedstad -10 KFUM Örebro
425 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
429 Klara Rönnbäck -09 KFUM Örebro
437 Lydia Grabowska -09 KFUM Örebro
457 Olivia Berg -09 KFUM Örebro
485 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro

  F9 LÄNGD ZON pool 2 Lör 13.12
352 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
353 Thalea S. -09 Karlskoga FIF
512 Nellie Gibson -09 Lidköpings IS
585 Marika Söderlund Larsson -10 Stenungsunds FI
592 Elsa Zetterlund -09 Stocksäters IF
599 Lowis Armgren -09 Stocksäters IF
664 Amanda Jörbeck -09 Täby IS
679 Filippa Stööp -09 Täby IS
690 Juni Rudberg -09 Täby IS
696 Liv Bjurstam -09 Täby IS
718 Svea Strand -09 Täby IS
725 Tuva Eckerberg -09 Täby IS
726 Vera Ekberg -09 Täby IS
801 Iris Lundström -10 Väsby IK
832 Zelda Lukic -09 Västerås FK
837 Elin Törnqvist -10 Åsbro GoIF
839 Filippa Swärd -10 Åsbro GoIF
840 Ida Standar -09 Åsbro GoIF
845 Lowa Törnqvist -09 Åsbro GoIF
847 Meja Nilsson -09 Åsbro GoIF
852 Troja Lövqvist -09 Åsbro GoIF

  F9 KULA 2,0 Sön 09.20
36 Hedda Hed -09 Eskilstuna FI
46 Vera Eriksson -10 Filipstads IF
53 Ellen Skyman -10 Fjugesta IF
56 Emma Hellden -09 Fjugesta IF
60 Malva Skyman -09 Fjugesta IF
77 Ebba Niemelä -09 Glanshammars IF
84 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF
101 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
198 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
234 Ellen Alexandersson -09 IFK Kristinehamn
352 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
353 Thalea S. -09 Karlskoga FIF
371 Agnes Lidström -09 KFUM Örebro
388 Chanelle Falck -09 KFUM Örebro
422 Hedvig Arting -09 KFUM Örebro
425 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
432 Linnéa Blankner -09 KFUM Örebro
505 Isabelle Blomdahl -09 Lidköpings IS
512 Nellie Gibson -09 Lidköpings IS
610 Elin Wittemyr -09 Säffle FIK
613 Tindra Guttman -09 Säffle FIK
647 Ella Strunke -10 Turebergs FK
690 Juni Rudberg -09 Täby IS
696 Liv Bjurstam -09 Täby IS
725 Tuva Eckerberg -09 Täby IS
726 Vera Ekberg -09 Täby IS
801 Iris Lundström -10 Väsby IK

  KVET 60 M Lör 13.40
208 Helen Hermundstad -73 IF Linnéa
309 Lena Sundberg -61 IFK Tumba
741 Barbro Gadle -42 Upsala IF
770 Maria Lundqvist -69 Upsala IF
793 Linda Svahn -81 Wedevågs IF

  KVET 200 M Lör 15.40
208 Helen Hermundstad -73 IF Linnéa

  KVET 800 M Lör 18.42
221 Maria Eriksson -76 IF Start

  KVET 3000 M Sön 13.12
195 Linda Take -73 IF Göta Karlstad
221 Maria Eriksson -76 IF Start

  KVET 60 M HÄCK Sön 10.20
23 Anna Widell -76 Bålsta IK
30 Sara Kiesbye -77 Bålsta IK

  KVET HÖJD Sön 13.28
23 Anna Widell -76 Bålsta IK
30 Sara Kiesbye -77 Bålsta IK
741 Barbro Gadle -42 Upsala IF

  KVET LÄNGD Lör 17.16
309 Lena Sundberg -61 IFK Tumba
741 Barbro Gadle -42 Upsala IF

  KVET KULA Sön 14.12
23 Anna Widell -76 Bålsta IK
30 Sara Kiesbye -77 Bålsta IK
163 Susanne Lindefalk -69 Hammarby IF
288 Sandra Pettersson -73 IFK Lidingö
306 Ulrika Lindgren -76 IFK Nora