Startlista Marsspelen 25-26 mars 2017

  Generellt anmälningsstopp i alla grenar
 
  Observera poolindelning i längdhopp i klasserna F9, F10, F11, F12, F13, F14 och P11
 
  MÄN 60 M Lör 13.40
87 Thomas Jönsson -65 Gefle IF
199 Emil Thölix -95 IF Åland
205 Samuel Nylund -98 IF Åland
339 Linus Johansson -03 IK Wilske
340 Simon Wiklund -99 IK Wilske
344 Daniel Andersson -91 Istrums SK
350 Rasmus Öberg -96 Istrums SK
382 Aligul Erkisi -91 KFUM Örebro
388 Anders Pihlblad -98 KFUM Örebro
444 Kristoffer Kold Erlandsen -99 KFUM Örebro
542 Ian Adok -91 Linköpings GIF
544 Samuel Viveland -94 Linköpings GIF
556 Josef Gustafsson -97 Ludvika FFI
561 Bimo Soenarso -01 Malmö AI
600 Markus Thorsell -99 Råby-Rekarne FIF
620 Christopher Andersson -90 SOK Träff
621 Jimmy Stenström -89 SOK Träff
673 Lauris Tumena -93 Säters IF
935 Mhd Ali Shakouf -96 Ärla IF

  MÄN 200 M Lör 15.36
11 Sebastian Eriksson -03 Alunda SK
199 Emil Thölix -95 IF Åland
202 Eric Sjölund -00 IF Åland
205 Samuel Nylund -98 IF Åland
343 Adam Trönnberg -01 Istrums SK
345 Erik Brax Elvmarker -97 Istrums SK
349 Pavel Larsson -02 Istrums SK
350 Rasmus Öberg -96 Istrums SK
388 Anders Pihlblad -98 KFUM Örebro
545 Adam Brückner -01 Ludvika FFI
556 Josef Gustafsson -97 Ludvika FFI
620 Christopher Andersson -90 SOK Träff
621 Jimmy Stenström -89 SOK Träff
829 Julian Gabert -86 Upsala IF
935 Mhd Ali Shakouf -96 Ärla IF

  MÄN 800 M Lör 18.56
190 Heshlu Andemariam -97 IF Start
192 Mohamed Hassan -99 IF Start
340 Simon Wiklund -99 IK Wilske
345 Erik Brax Elvmarker -97 Istrums SK
367 Khader Hassan -98 Katrineholms SK
639 Per Björkman -65 Stockholms FTF
657 Russom Habteab -99 Stocksäters IF
808 Axel Sved -97 Upsala IF
888 Pontus Aldenstam -96 Väsby IK

  MÄN 3000 M Sön 13.16
130 David Kjellén -95 IF Göta Karlstad
190 Heshlu Andemariam -97 IF Start
192 Mohamed Hassan -99 IF Start
340 Simon Wiklund -99 IK Wilske
479 Erik Jaldell -98 IF Göta Karlstad
936 Erik Högkvist -89 Örebro AIK
947 Johan Ingjald -87 IF Start
951 Per Arvidsson -86 IF Start

  P19 60 M HÄCK Sön 10.44
340 Simon Wiklund -99 IK Wilske

  MÄN HÖJD Lör 16.40
340 Simon Wiklund -99 IK Wilske
347 Johan Björk -91 Istrums SK
620 Christopher Andersson -90 SOK Träff
621 Jimmy Stenström -89 SOK Träff
622 Nils Havsmon -99 SOK Träff
673 Lauris Tumena -93 Säters IF

  MÄN STAV Sön

  MÄN LÄNGD Sön 16.52
444 Kristoffer Kold Erlandsen -99 KFUM Örebro
600 Markus Thorsell -99 Råby-Rekarne FIF
620 Christopher Andersson -90 SOK Träff
621 Jimmy Stenström -89 SOK Träff

  MÄN KULA Lör

  P17 60 M Lör 13.28
76 Oscar Persson -01 Frövi IK
78 Chonpakorn Thongbua -01 Gefle IF
84 Moi Wirunpan -01 Gefle IF
117 Alex Emahazion -01 Huddinge AIS
126 Albin Enbacker -01 IF Göta Karlstad
202 Eric Sjölund -00 IF Åland
264 Malex Åkerblom -00 IFK Lidingö
285 Sebastian Norberg -00 IFK Lidingö
343 Adam Trönnberg -01 Istrums SK
359 Albin Melin -00 Katrineholms SK
386 Amir Musa -01 KFUM Örebro
393 Axel Sandberg -00 KFUM Örebro
440 Karl Hällgren -01 KFUM Örebro
482 Philip Wilhelmsson -01 KFUM Örebro
483 Rasmus Hugosson -01 KFUM Örebro
545 Adam Brückner -01 Ludvika FFI
585 Jonas Grapne -01 Mälarhöjdens IK
609 Leonard Palmér -01 Rånäs 4H
702 Hampus Johansson Källström -01 Tibro AIK
875 Viktor Karlsson -00 Wedevågs IF
883 Kamyar Shakiba -01 Väsby IK
894 Gabriel Kallio -01 Västerås FK

  P17 200 M Sön 18.56
34 Johan Vanerell -00 Danderyds SK
35 Lucas Hefte -00 Danderyds SK
78 Chonpakorn Thongbua -01 Gefle IF
84 Moi Wirunpan -01 Gefle IF
126 Albin Enbacker -01 IF Göta Karlstad
202 Eric Sjölund -00 IF Åland
285 Sebastian Norberg -00 IFK Lidingö
393 Axel Sandberg -00 KFUM Örebro
440 Karl Hällgren -01 KFUM Örebro
483 Rasmus Hugosson -01 KFUM Örebro
537 Melker Drackner -01 Lidköpings IS
539 Philip Robertsson -01 Lidköpings IS
585 Jonas Grapne -01 Mälarhöjdens IK
609 Leonard Palmér -01 Rånäs 4H

  P17 800 M Lör 18.48
126 Albin Enbacker -01 IF Göta Karlstad
305 Muhammed Hassan -00 IFK Nora

  P17 1500 M Sön 12.40
305 Muhammed Hassan -00 IFK Nora

  P17 60 M HÄCK Sön 10.44
228 Arvid Askensjö -01 IFK Lidingö
537 Melker Drackner -01 Lidköpings IS
859 Philip Stömne -00 Valbo AIF

  P17 HÖJD Lör 16.40
228 Arvid Askensjö -01 IFK Lidingö
432 Jack Tranderyd -00 KFUM Örebro
483 Rasmus Hugosson -01 KFUM Örebro
609 Leonard Palmér -01 Rånäs 4H
859 Philip Stömne -00 Valbo AIF
945 Marcus Führ -01 KFUM Örebro

  P17 STAV Sön 13.00
228 Arvid Askensjö -01 IFK Lidingö
415 Erik Hanell -01 KFUM Örebro

  P17 LÄNGD Sön 15.48
76 Oscar Persson -01 Frövi IK
78 Chonpakorn Thongbua -01 Gefle IF
84 Moi Wirunpan -01 Gefle IF
117 Alex Emahazion -01 Huddinge AIS
126 Albin Enbacker -01 IF Göta Karlstad
215 Hannes Hollstedt -00 IFK Kristinehamn
285 Sebastian Norberg -00 IFK Lidingö
359 Albin Melin -00 Katrineholms SK
386 Amir Musa -01 KFUM Örebro
440 Karl Hällgren -01 KFUM Örebro
482 Philip Wilhelmsson -01 KFUM Örebro
483 Rasmus Hugosson -01 KFUM Örebro
539 Philip Robertsson -01 Lidköpings IS
585 Jonas Grapne -01 Mälarhöjdens IK
609 Leonard Palmér -01 Rånäs 4H

  P17 KULA 5,0 Lör 15.32
228 Arvid Askensjö -01 IFK Lidingö
264 Malex Åkerblom -00 IFK Lidingö
359 Albin Melin -00 Katrineholms SK
432 Jack Tranderyd -00 KFUM Örebro
435 Jonathan Holmefur -01 KFUM Örebro
453 Linus Strand -01 KFUM Örebro
483 Rasmus Hugosson -01 KFUM Örebro
609 Leonard Palmér -01 Rånäs 4H
702 Hampus Johansson Källström -01 Tibro AIK
875 Viktor Karlsson -00 Wedevågs IF

  P15 60 M Lör 13.00
123 Linus Simmerlein -02 Huddinge AIS
170 Jesper Adolfsson -02 IF Hagen
245 Gustav Andersson -02 IFK Lidingö
271 Måns Boshius -02 IFK Lidingö
277 Oscar Taha -02 IFK Lidingö
281 Robin Isaksson -02 IFK Lidingö
310 Zef Lleshi -02 IFK Nora
349 Pavel Larsson -02 Istrums SK
436 Jonathan Johnsson -02 KFUM Örebro
578 Felix Olofsson -02 Mälarhöjdens IK
579 Gabriel Vigil -02 Mälarhöjdens IK
587 Kalle Einarsson -02 Mälarhöjdens IK
589 Leo Raksany -02 Mälarhöjdens IK
591 Mert Affan -02 Mälarhöjdens IK
737 Anton Runemar -02 Täby IS
822 Frans Ingelstam -02 Upsala IF
824 Gabriel Axelsson -02 Upsala IF
844 Rasmus Skoglund -02 Upsala IF
867 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF
902 Tim Singmandeewised -02 Västerås FK

  P15 200 M Sön 18.20
123 Linus Simmerlein -02 Huddinge AIS
245 Gustav Andersson -02 IFK Lidingö
256 Julius Mördrup -02 IFK Lidingö
277 Oscar Taha -02 IFK Lidingö
281 Robin Isaksson -02 IFK Lidingö
324 Dennis Holmstedt -02 IK Westmannia
436 Jonathan Johnsson -02 KFUM Örebro
578 Felix Olofsson -02 Mälarhöjdens IK
587 Kalle Einarsson -02 Mälarhöjdens IK
589 Leo Raksany -02 Mälarhöjdens IK
591 Mert Affan -02 Mälarhöjdens IK
737 Anton Runemar -02 Täby IS
822 Frans Ingelstam -02 Upsala IF
824 Gabriel Axelsson -02 Upsala IF
844 Rasmus Skoglund -02 Upsala IF
867 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF
891 David Mörck -02 Västerås FK
899 Mattias Waernulf -02 Västerås FK
900 Oliver Smidskog -02 Västerås FK
902 Tim Singmandeewised -02 Västerås FK

  P15 800 M Lör 18.48
123 Linus Simmerlein -02 Huddinge AIS
687 Noha Olsson -02 Thorengruppen TFC
867 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF
890 August Kallin -02 Västerås FK

  P15 1500 M Sön 12.40
256 Julius Mördrup -02 IFK Lidingö
568 Kevin Bodén -02 Motala AIF
637 Rasmus Haak -03 Stenungsunds FI
687 Noha Olsson -02 Thorengruppen TFC
693 Wilhelm Bergentz -02 Thorengruppen TFC
813 Eemeli Peura -03 Upsala IF

  P15 60 M HÄCK Sön 10.36
271 Måns Boshius -02 IFK Lidingö
281 Robin Isaksson -02 IFK Lidingö
404 Elias Åström -02 KFUM Örebro
891 David Mörck -02 Västerås FK
900 Oliver Smidskog -02 Västerås FK

  P15 HÖJD Lör 11.08
85 Natthaphon Muanngoen -02 Gefle IF
256 Julius Mördrup -02 IFK Lidingö
404 Elias Åström -02 KFUM Örebro
824 Gabriel Axelsson -02 Upsala IF

  P15 STAV Sön

  P15 LÄNGD Sön 14.24
85 Natthaphon Muanngoen -02 Gefle IF
245 Gustav Andersson -02 IFK Lidingö
271 Måns Boshius -02 IFK Lidingö
281 Robin Isaksson -02 IFK Lidingö
356 Evald Håkansson -02 Karlskoga FIF
404 Elias Åström -02 KFUM Örebro
436 Jonathan Johnsson -02 KFUM Örebro
578 Felix Olofsson -02 Mälarhöjdens IK
579 Gabriel Vigil -02 Mälarhöjdens IK
587 Kalle Einarsson -02 Mälarhöjdens IK
589 Leo Raksany -02 Mälarhöjdens IK
591 Mert Affan -02 Mälarhöjdens IK
687 Noha Olsson -02 Thorengruppen TFC
822 Frans Ingelstam -02 Upsala IF
824 Gabriel Axelsson -02 Upsala IF
867 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF
900 Oliver Smidskog -02 Västerås FK

  P15 KULA 4,0 Lör 14.36
245 Gustav Andersson -02 IFK Lidingö
281 Robin Isaksson -02 IFK Lidingö
310 Zef Lleshi -02 IFK Nora
356 Evald Håkansson -02 Karlskoga FIF
579 Gabriel Vigil -02 Mälarhöjdens IK
587 Kalle Einarsson -02 Mälarhöjdens IK
589 Leo Raksany -02 Mälarhöjdens IK
591 Mert Affan -02 Mälarhöjdens IK
611 Nicklas Sjöblom -02 Rånäs 4H
655 Oskar Hjelte -02 Stocksäters IF
824 Gabriel Axelsson -02 Upsala IF
863 Erik Lindkvist -02 Wedevågs IF
867 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF

  P14 60 M Lör 13.08
11 Sebastian Eriksson -03 Alunda SK
81 Ilias Rage -03 Gefle IF
83 Ishak Sadek -03 Gefle IF
149 Lukas Ellström -03 IF Göta Karlstad
261 Lowe Appelblad -03 IFK Lidingö
268 Maximus Jansson -03 IFK Lidingö
293 Victor Björk -03 IFK Lidingö
314 Gabriel Ant Styffe -03 IFK Sunne
318 Agustin Hilmersson -03 IK Orient
339 Linus Johansson -03 IK Wilske
411 Emil Sandberg -03 KFUM Örebro
575 August Schmidt -03 Mälarhöjdens IK
594 Oliver Rasool -03 Mälarhöjdens IK
662 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF
700 Edvin Sandström -03 Tibro AIK
727 Erik Palmaer -03 Turebergs FK
775 Markus Pihl -03 Täby IS
813 Eemeli Peura -03 Upsala IF
842 Oskari Peura -03 Upsala IF
845 Samuel Vinberg -03 Upsala IF
846 Sture Källström -03 Upsala IF

  P14 200 M Sön 17.36
81 Ilias Rage -03 Gefle IF
83 Ishak Sadek -03 Gefle IF
114 Pelle Karlsson -03 Götlunda IF
120 Emil Sörqvist -03 Huddinge AIS
122 Joakim Hellbratt -03 Huddinge AIS
261 Lowe Appelblad -03 IFK Lidingö
268 Maximus Jansson -03 IFK Lidingö
293 Victor Björk -03 IFK Lidingö
318 Agustin Hilmersson -03 IK Orient
319 Anton Essén -03 IK Orient
339 Linus Johansson -03 IK Wilske
411 Emil Sandberg -03 KFUM Örebro
472 Noah Kihlberg -03 KFUM Örebro
575 August Schmidt -03 Mälarhöjdens IK
594 Oliver Rasool -03 Mälarhöjdens IK
662 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF
727 Erik Palmaer -03 Turebergs FK
775 Markus Pihl -03 Täby IS
813 Eemeli Peura -03 Upsala IF
842 Oskari Peura -03 Upsala IF
845 Samuel Vinberg -03 Upsala IF

  P14 800 M Lör 18.24
81 Ilias Rage -03 Gefle IF
83 Ishak Sadek -03 Gefle IF
284 Sebastian Ljungberg -03 IFK Lidingö
293 Victor Björk -03 IFK Lidingö
411 Emil Sandberg -03 KFUM Örebro
472 Noah Kihlberg -03 KFUM Örebro
637 Rasmus Haak -03 Stenungsunds FI
662 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF
681 Henrik Franzén -03 Thorengruppen TFC
775 Markus Pihl -03 Täby IS
813 Eemeli Peura -03 Upsala IF
901 Simon Öberg -03 Västerås FK

  P14 60 M HÄCK Sön 10.32
318 Agustin Hilmersson -03 IK Orient
472 Noah Kihlberg -03 KFUM Örebro
535 Markus Westh -03 Lidköpings IS
727 Erik Palmaer -03 Turebergs FK
842 Oskari Peura -03 Upsala IF

  P14 HÖJD Lör 11.08
284 Sebastian Ljungberg -03 IFK Lidingö
318 Agustin Hilmersson -03 IK Orient
700 Edvin Sandström -03 Tibro AIK
727 Erik Palmaer -03 Turebergs FK
775 Markus Pihl -03 Täby IS
842 Oskari Peura -03 Upsala IF
846 Sture Källström -03 Upsala IF

  P14 STAV Sön 13.00
648 Joel Bergquist -03 Stocksäters IF
727 Erik Palmaer -03 Turebergs FK
773 Ludwig Lissgärde -03 Täby IS

  P14 LÄNGD Sön 14.52
81 Ilias Rage -03 Gefle IF
120 Emil Sörqvist -03 Huddinge AIS
122 Joakim Hellbratt -03 Huddinge AIS
261 Lowe Appelblad -03 IFK Lidingö
318 Agustin Hilmersson -03 IK Orient
319 Anton Essén -03 IK Orient
339 Linus Johansson -03 IK Wilske
397 Frits Moström -03 IF Göta Karlstad
535 Markus Westh -03 Lidköpings IS
575 August Schmidt -03 Mälarhöjdens IK
594 Oliver Rasool -03 Mälarhöjdens IK
773 Ludwig Lissgärde -03 Täby IS
775 Markus Pihl -03 Täby IS
845 Samuel Vinberg -03 Upsala IF
846 Sture Källström -03 Upsala IF

  P14 KULA 4,0 Lör 13.48
11 Sebastian Eriksson -03 Alunda SK
149 Lukas Ellström -03 IF Göta Karlstad
293 Victor Björk -03 IFK Lidingö
318 Agustin Hilmersson -03 IK Orient
575 August Schmidt -03 Mälarhöjdens IK
594 Oliver Rasool -03 Mälarhöjdens IK
773 Ludwig Lissgärde -03 Täby IS
775 Markus Pihl -03 Täby IS

  P13 60 M Lör 12.12
7 Josef Malcher -04 Alunda SK
148 Love Lindström -04 IF Göta Karlstad
187 Theo Stenborg -04 IF Skade
194 Alvin Bergvall -04 IF Åland
358 Zakis S -04 Karlskoga FIF
481 Oskar Sandberg -04 KFUM Örebro
612 Samuel Palmér -04 Rånäs 4H
628 Casper Bergstrand -04 Stenungsunds FI
692 Viktor Stenberg-Lilja -04 Thorengruppen TFC
695 Alexander Magnusson -04 Tibro AIK
757 Hjalmar Levin -04 Täby IS
759 Isak Sterner -04 Täby IS
776 Max Sundgren -04 Täby IS
870 Markus Karlsson -04 Wedevågs IF
872 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF
897 Ludwig Jaasund -04 Västerås FK
948 Emil Fredensborg -04 KFUM Örebro

  P13 200 M Sön 15.04
7 Josef Malcher -04 Alunda SK
127 Anton Johansson -04 IF Göta Karlstad
148 Love Lindström -04 IF Göta Karlstad
157 Noel Edvinsson -04 IF Göta Karlstad
187 Theo Stenborg -04 IF Skade
194 Alvin Bergvall -04 IF Åland
358 Zakis S -04 Karlskoga FIF
399 David Kjellström -04 KFUM Örebro
481 Oskar Sandberg -04 KFUM Örebro
612 Samuel Palmér -04 Rånäs 4H
628 Casper Bergstrand -04 Stenungsunds FI
695 Alexander Magnusson -04 Tibro AIK
714 Izak Warma -04 Tjalve IF
757 Hjalmar Levin -04 Täby IS
759 Isak Sterner -04 Täby IS
776 Max Sundgren -04 Täby IS
872 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF

  P13 800 M Lör 18.08
157 Noel Edvinsson -04 IF Göta Karlstad
358 Zakis S -04 Karlskoga FIF
518 Kasper Walan -04 Kils AIK
612 Samuel Palmér -04 Rånäs 4H
714 Izak Warma -04 Tjalve IF
757 Hjalmar Levin -04 Täby IS
897 Ludwig Jaasund -04 Västerås FK
940 Emil Larsson -04 Thorengruppen TFC

  P13 60 M HÄCK Sön 09.52
7 Josef Malcher -04 Alunda SK
148 Love Lindström -04 IF Göta Karlstad
358 Zakis S -04 Karlskoga FIF
628 Casper Bergstrand -04 Stenungsunds FI
714 Izak Warma -04 Tjalve IF
757 Hjalmar Levin -04 Täby IS
759 Isak Sterner -04 Täby IS
776 Max Sundgren -04 Täby IS
872 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF
897 Ludwig Jaasund -04 Västerås FK

  P13 HÖJD Lör 10.00
187 Theo Stenborg -04 IF Skade
355 Erik Nilsson -04 Karlskoga FIF
358 Zakis S -04 Karlskoga FIF
446 Leon Kindberg-Danielsson -04 KFUM Örebro
612 Samuel Palmér -04 Rånäs 4H
628 Casper Bergstrand -04 Stenungsunds FI
714 Izak Warma -04 Tjalve IF
759 Isak Sterner -04 Täby IS
776 Max Sundgren -04 Täby IS
872 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF
897 Ludwig Jaasund -04 Västerås FK
940 Emil Larsson -04 Thorengruppen TFC

  P13 STAV Sön 13.00
187 Theo Stenborg -04 IF Skade
717 Linus Jönsson -05 Tjalve IF
757 Hjalmar Levin -04 Täby IS

  P13 LÄNGD ZON Sön 11.48
7 Josef Malcher -04 Alunda SK
127 Anton Johansson -04 IF Göta Karlstad
148 Love Lindström -04 IF Göta Karlstad
157 Noel Edvinsson -04 IF Göta Karlstad
187 Theo Stenborg -04 IF Skade
194 Alvin Bergvall -04 IF Åland
358 Zakis S -04 Karlskoga FIF
399 David Kjellström -04 KFUM Örebro
480 Oscar Johnsson -04 KFUM Örebro
481 Oskar Sandberg -04 KFUM Örebro
612 Samuel Palmér -04 Rånäs 4H
628 Casper Bergstrand -04 Stenungsunds FI
714 Izak Warma -04 Tjalve IF
757 Hjalmar Levin -04 Täby IS
759 Isak Sterner -04 Täby IS
776 Max Sundgren -04 Täby IS
897 Ludwig Jaasund -04 Västerås FK
948 Emil Fredensborg -04 KFUM Örebro

  P13 KULA 3,0 Lör 13.04
187 Theo Stenborg -04 IF Skade
309 Torbjörn Ekestubbe -04 IFK Nora
518 Kasper Walan -04 Kils AIK
612 Samuel Palmér -04 Rånäs 4H
759 Isak Sterner -04 Täby IS
870 Markus Karlsson -04 Wedevågs IF
897 Ludwig Jaasund -04 Västerås FK
948 Emil Fredensborg -04 KFUM Örebro

  P12 60 M Lör 11.56
36 Lucas Törnström -05 Danderyds SK
37 Victor Törnström -05 Danderyds SK
43 Léon Hed -05 Eskilstuna FI
54 Tim Wigh-Dahlgren -05 Filipstads IF
64 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
128 Daniel Forsman -05 IF Göta Karlstad
171 Johan Hedenberg -05 IF Hagen
204 Neo Liewendahl -05 IF Åland
378 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
389 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
420 Filip Knochenhauer -05 KFUM Örebro
426 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
514 Wilmer Daleskog -05 KFUM Örebro
532 Filip Larsson -05 Lidköpings IS
603 Viktor Lögdahl -05 Råby-Rekarne FIF
606 William Klacksell -05 Råby-Rekarne FIF
712 Erik Fogdeson -05 Tjalve IF
732 Adrian Holma -05 Täby IS
733 Albin Edgert -05 Täby IS
762 Joel Enander -05 Täby IS
793 Viggo Stridh -05 Täby IS
794 Viktor Anheim -05 Täby IS
797 William Lindberg -05 Täby IS
855 Zeb Dahl -05 Upsala IF
882 Jacob Nilsson -05 Väsby IK
885 Marcus Barboza -05 Väsby IK
886 Nikolaj Jakshöj -05 Väsby IK
893 Gabriel Dag -05 Västerås FK
924 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF

  P12 200 M Sön 17.16
36 Lucas Törnström -05 Danderyds SK
37 Victor Törnström -05 Danderyds SK
43 Léon Hed -05 Eskilstuna FI
54 Tim Wigh-Dahlgren -05 Filipstads IF
378 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
389 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
426 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
514 Wilmer Daleskog -05 KFUM Örebro
564 Eddie Edvinsson -05 Mariestads AIF
605 William Brändeborn -05 Råby-Rekarne FIF
712 Erik Fogdeson -05 Tjalve IF
732 Adrian Holma -05 Täby IS
733 Albin Edgert -05 Täby IS
762 Joel Enander -05 Täby IS
793 Viggo Stridh -05 Täby IS
794 Viktor Anheim -05 Täby IS
797 William Lindberg -05 Täby IS
855 Zeb Dahl -05 Upsala IF
882 Jacob Nilsson -05 Väsby IK
885 Marcus Barboza -05 Väsby IK
906 Viktor Rahm -05 Västerås FK
924 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF

  P12 800 M Lör 17.44
36 Lucas Törnström -05 Danderyds SK
37 Victor Törnström -05 Danderyds SK
712 Erik Fogdeson -05 Tjalve IF
732 Adrian Holma -05 Täby IS
733 Albin Edgert -05 Täby IS
794 Viktor Anheim -05 Täby IS
797 William Lindberg -05 Täby IS
882 Jacob Nilsson -05 Väsby IK
885 Marcus Barboza -05 Väsby IK
924 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF

  P12 60 M HÄCK Sön 09.40
36 Lucas Törnström -05 Danderyds SK
37 Victor Törnström -05 Danderyds SK
43 Léon Hed -05 Eskilstuna FI
54 Tim Wigh-Dahlgren -05 Filipstads IF
59 Daniel Kindvall -05 Fjugesta IF
152 Melker Lidholt -05 IF Göta Karlstad
378 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
389 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
514 Wilmer Daleskog -05 KFUM Örebro
532 Filip Larsson -05 Lidköpings IS
564 Eddie Edvinsson -05 Mariestads AIF
606 William Klacksell -05 Råby-Rekarne FIF
732 Adrian Holma -05 Täby IS
733 Albin Edgert -05 Täby IS
762 Joel Enander -05 Täby IS
794 Viktor Anheim -05 Täby IS
797 William Lindberg -05 Täby IS
885 Marcus Barboza -05 Väsby IK
886 Nikolaj Jakshöj -05 Väsby IK
924 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF

  P12 HÖJD Lör 12.32
37 Victor Törnström -05 Danderyds SK
43 Léon Hed -05 Eskilstuna FI
54 Tim Wigh-Dahlgren -05 Filipstads IF
152 Melker Lidholt -05 IF Göta Karlstad
378 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
420 Filip Knochenhauer -05 KFUM Örebro
484 Robin Ringström -05 KFUM Örebro
732 Adrian Holma -05 Täby IS
733 Albin Edgert -05 Täby IS
762 Joel Enander -05 Täby IS
793 Viggo Stridh -05 Täby IS
797 William Lindberg -05 Täby IS
886 Nikolaj Jakshöj -05 Väsby IK
893 Gabriel Dag -05 Västerås FK

  P12 LÄNGD ZON Sön 10.00
36 Lucas Törnström -05 Danderyds SK
37 Victor Törnström -05 Danderyds SK
43 Léon Hed -05 Eskilstuna FI
54 Tim Wigh-Dahlgren -05 Filipstads IF
59 Daniel Kindvall -05 Fjugesta IF
64 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
204 Neo Liewendahl -05 IF Åland
378 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
389 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
419 Felix Wilhelmsson -05 KFUM Örebro
420 Filip Knochenhauer -05 KFUM Örebro
426 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
484 Robin Ringström -05 KFUM Örebro
532 Filip Larsson -05 Lidköpings IS
564 Eddie Edvinsson -05 Mariestads AIF
605 William Brändeborn -05 Råby-Rekarne FIF
606 William Klacksell -05 Råby-Rekarne FIF
712 Erik Fogdeson -05 Tjalve IF
732 Adrian Holma -05 Täby IS
733 Albin Edgert -05 Täby IS
762 Joel Enander -05 Täby IS
793 Viggo Stridh -05 Täby IS
794 Viktor Anheim -05 Täby IS
797 William Lindberg -05 Täby IS
855 Zeb Dahl -05 Upsala IF
882 Jacob Nilsson -05 Väsby IK
885 Marcus Barboza -05 Väsby IK
886 Nikolaj Jakshöj -05 Väsby IK
893 Gabriel Dag -05 Västerås FK
906 Viktor Rahm -05 Västerås FK
924 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF

  P12 KULA 3,0 Lör 10.00
36 Lucas Törnström -05 Danderyds SK
37 Victor Törnström -05 Danderyds SK
43 Léon Hed -05 Eskilstuna FI
64 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
66 Leo Steen -05 Fjugesta IF
128 Daniel Forsman -05 IF Göta Karlstad
152 Melker Lidholt -05 IF Göta Karlstad
204 Neo Liewendahl -05 IF Åland
328 Gustav Jansson -05 IK Westmannia
389 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
484 Robin Ringström -05 KFUM Örebro
532 Filip Larsson -05 Lidköpings IS
603 Viktor Lögdahl -05 Råby-Rekarne FIF
712 Erik Fogdeson -05 Tjalve IF
732 Adrian Holma -05 Täby IS
733 Albin Edgert -05 Täby IS
762 Joel Enander -05 Täby IS
793 Viggo Stridh -05 Täby IS
794 Viktor Anheim -05 Täby IS
797 William Lindberg -05 Täby IS
882 Jacob Nilsson -05 Väsby IK

  P11 60 M Lör 10.12
1 Dino Wallin -06 AIK
3 Melvin Stenvall -06 AIK
15 Elliot Karlsson -06 Bohus IF
18 Isak Andersson -06 Bohus IF
20 Enzo Öhman -06 Bromma IF
21 Filip Olsson -06 Bromma IF
23 Ion Strandberg -06 Bromma IF
25 Kim Wingren -06 Bromma IF
63 Isak Skogwik -06 Fjugesta IF
99 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
129 David Jonhed -06 IF Göta Karlstad
131 Elton Holmberg -06 IF Göta Karlstad
139 Jonathan Lindh -06 IF Göta Karlstad
154 Måns Sundell -06 IF Göta Karlstad
159 Rasmus Karlsson -06 IF Göta Karlstad
160 Samuel Rådberg -06 IF Göta Karlstad
176 Albin Örnborg -06 IF Rigor
232 Edvin Waessmann -06 IFK Lidingö
239 Filip Eriksson -06 IFK Lidingö
249 Hugo Bergendorff -06 IFK Lidingö
252 Jakob Alpen -06 IFK Lidingö
258 Karl Ottfalk -06 IFK Lidingö
276 Oscar Pettersson -06 IFK Lidingö
278 Oskar Landberg -06 IFK Lidingö
286 Simon Johannesson -06 IFK Lidingö
295 Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö
369 Mikael Tsegaye -06 Katrineholms SK
434 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
457 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
521 Noah Johansson -06 Kils AIK
562 Melker Jensfelt -06 Malmö AI
601 Max Holm -06 Råby-Rekarne FIF
647 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF
654 Olle Persson -06 Stocksäters IF
670 Benjamin Bodin -06 Säters IF
680 Folke Eriksson -06 Thorengruppen TFC
689 Sigge Bergentz -06 Thorengruppen TFC
691 Viggo Olsson -06 Thorengruppen TFC
730 John Bäck -06 Turebergs FK
740 Edvin Sidwall -06 Täby IS
768 Leon Borgedahl -06 Täby IS
780 Oskar Sterner -06 Täby IS
807 Arvid Ygeby -06 Upsala IF
866 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF
880 Erik Hagman -06 Väsby IK

  P11 200 M Sön 16.08
1 Dino Wallin -06 AIK
3 Melvin Stenvall -06 AIK
15 Elliot Karlsson -06 Bohus IF
17 Filip Jonsson -06 Bohus IF
18 Isak Andersson -06 Bohus IF
21 Filip Olsson -06 Bromma IF
23 Ion Strandberg -06 Bromma IF
25 Kim Wingren -06 Bromma IF
129 David Jonhed -06 IF Göta Karlstad
131 Elton Holmberg -06 IF Göta Karlstad
139 Jonathan Lindh -06 IF Göta Karlstad
146 Leo Nilsson -06 IF Göta Karlstad
154 Måns Sundell -06 IF Göta Karlstad
159 Rasmus Karlsson -06 IF Göta Karlstad
160 Samuel Rådberg -06 IF Göta Karlstad
176 Albin Örnborg -06 IF Rigor
232 Edvin Waessmann -06 IFK Lidingö
239 Filip Eriksson -06 IFK Lidingö
246 Hampus Englund -06 IFK Lidingö
249 Hugo Bergendorff -06 IFK Lidingö
252 Jakob Alpen -06 IFK Lidingö
262 Ludvig Haag -06 IFK Lidingö
275 Olle Hart -06 IFK Lidingö
276 Oscar Pettersson -06 IFK Lidingö
278 Oskar Landberg -06 IFK Lidingö
295 Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö
369 Mikael Tsegaye -06 Katrineholms SK
434 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
562 Melker Jensfelt -06 Malmö AI
670 Benjamin Bodin -06 Säters IF
680 Folke Eriksson -06 Thorengruppen TFC
684 Karl-Axel Athlin -06 Thorengruppen TFC
689 Sigge Bergentz -06 Thorengruppen TFC
691 Viggo Olsson -06 Thorengruppen TFC
703 Liam Lundberg -06 Tibro AIK
730 John Bäck -06 Turebergs FK
740 Edvin Sidwall -06 Täby IS
768 Leon Borgedahl -06 Täby IS
780 Oskar Sterner -06 Täby IS
807 Arvid Ygeby -06 Upsala IF
880 Erik Hagman -06 Väsby IK
887 Oscar Björkman -06 Väsby IK

  P11 800 M Lör 17.12
1 Dino Wallin -06 AIK
3 Melvin Stenvall -06 AIK
17 Filip Jonsson -06 Bohus IF
20 Enzo Öhman -06 Bromma IF
21 Filip Olsson -06 Bromma IF
23 Ion Strandberg -06 Bromma IF
25 Kim Wingren -06 Bromma IF
154 Måns Sundell -06 IF Göta Karlstad
160 Samuel Rådberg -06 IF Göta Karlstad
239 Filip Eriksson -06 IFK Lidingö
246 Hampus Englund -06 IFK Lidingö
258 Karl Ottfalk -06 IFK Lidingö
262 Ludvig Haag -06 IFK Lidingö
267 Martin Tunelli -06 IFK Lidingö
278 Oskar Landberg -06 IFK Lidingö
295 Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö
338 Julius Wiklund -06 IK Wilske
457 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
647 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF
680 Folke Eriksson -06 Thorengruppen TFC
684 Karl-Axel Athlin -06 Thorengruppen TFC
730 John Bäck -06 Turebergs FK
768 Leon Borgedahl -06 Täby IS
807 Arvid Ygeby -06 Upsala IF
880 Erik Hagman -06 Väsby IK
887 Oscar Björkman -06 Väsby IK

  P11 60 M HÄCK Sön 12.08
1 Dino Wallin -06 AIK
15 Elliot Karlsson -06 Bohus IF
17 Filip Jonsson -06 Bohus IF
18 Isak Andersson -06 Bohus IF
21 Filip Olsson -06 Bromma IF
23 Ion Strandberg -06 Bromma IF
25 Kim Wingren -06 Bromma IF
131 Elton Holmberg -06 IF Göta Karlstad
139 Jonathan Lindh -06 IF Göta Karlstad
146 Leo Nilsson -06 IF Göta Karlstad
154 Måns Sundell -06 IF Göta Karlstad
160 Samuel Rådberg -06 IF Göta Karlstad
161 Simon Gerdin -06 IF Göta Karlstad
176 Albin Örnborg -06 IF Rigor
229 August Haag -06 IFK Lidingö
232 Edvin Waessmann -06 IFK Lidingö
239 Filip Eriksson -06 IFK Lidingö
249 Hugo Bergendorff -06 IFK Lidingö
252 Jakob Alpen -06 IFK Lidingö
267 Martin Tunelli -06 IFK Lidingö
275 Olle Hart -06 IFK Lidingö
276 Oscar Pettersson -06 IFK Lidingö
278 Oskar Landberg -06 IFK Lidingö
338 Julius Wiklund -06 IK Wilske
369 Mikael Tsegaye -06 Katrineholms SK
457 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
509 Ville Bjuremar -06 KFUM Örebro
562 Melker Jensfelt -06 Malmö AI
601 Max Holm -06 Råby-Rekarne FIF
703 Liam Lundberg -06 Tibro AIK
730 John Bäck -06 Turebergs FK
740 Edvin Sidwall -06 Täby IS
768 Leon Borgedahl -06 Täby IS
780 Oskar Sterner -06 Täby IS
868 Liam Haili -06 Wedevågs IF
880 Erik Hagman -06 Väsby IK

  P11 HÖJD Lör 14.24
1 Dino Wallin -06 AIK
15 Elliot Karlsson -06 Bohus IF
18 Isak Andersson -06 Bohus IF
20 Enzo Öhman -06 Bromma IF
21 Filip Olsson -06 Bromma IF
23 Ion Strandberg -06 Bromma IF
25 Kim Wingren -06 Bromma IF
154 Måns Sundell -06 IF Göta Karlstad
160 Samuel Rådberg -06 IF Göta Karlstad
176 Albin Örnborg -06 IF Rigor
229 August Haag -06 IFK Lidingö
239 Filip Eriksson -06 IFK Lidingö
249 Hugo Bergendorff -06 IFK Lidingö
262 Ludvig Haag -06 IFK Lidingö
275 Olle Hart -06 IFK Lidingö
338 Julius Wiklund -06 IK Wilske
369 Mikael Tsegaye -06 Katrineholms SK
434 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
457 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
601 Max Holm -06 Råby-Rekarne FIF
643 Edvin Lerjestam -06 Stocksäters IF
730 John Bäck -06 Turebergs FK
740 Edvin Sidwall -06 Täby IS
780 Oskar Sterner -06 Täby IS
807 Arvid Ygeby -06 Upsala IF
866 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF
880 Erik Hagman -06 Väsby IK
887 Oscar Björkman -06 Väsby IK

  P11 LÄNGD ZON pool 1 Sön 13.00
3 Melvin Stenvall -06 AIK
15 Elliot Karlsson -06 Bohus IF
17 Filip Jonsson -06 Bohus IF
18 Isak Andersson -06 Bohus IF
21 Filip Olsson -06 Bromma IF
23 Ion Strandberg -06 Bromma IF
25 Kim Wingren -06 Bromma IF
63 Isak Skogwik -06 Fjugesta IF
129 David Jonhed -06 IF Göta Karlstad
131 Elton Holmberg -06 IF Göta Karlstad
139 Jonathan Lindh -06 IF Göta Karlstad
146 Leo Nilsson -06 IF Göta Karlstad
154 Måns Sundell -06 IF Göta Karlstad
159 Rasmus Karlsson -06 IF Göta Karlstad
160 Samuel Rådberg -06 IF Göta Karlstad
161 Simon Gerdin -06 IF Göta Karlstad
338 Julius Wiklund -06 IK Wilske
369 Mikael Tsegaye -06 Katrineholms SK
425 Hampus Hillding -06 KFUM Örebro
434 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
457 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
509 Ville Bjuremar -06 KFUM Örebro

  P11 LÄNGD ZON pool 2 Sön 13.00
176 Albin Örnborg -06 IF Rigor
229 August Haag -06 IFK Lidingö
232 Edvin Waessmann -06 IFK Lidingö
249 Hugo Bergendorff -06 IFK Lidingö
262 Ludvig Haag -06 IFK Lidingö
267 Martin Tunelli -06 IFK Lidingö
276 Oscar Pettersson -06 IFK Lidingö
278 Oskar Landberg -06 IFK Lidingö
562 Melker Jensfelt -06 Malmö AI
601 Max Holm -06 Råby-Rekarne FIF
602 Neo Jansson -06 Råby-Rekarne FIF
643 Edvin Lerjestam -06 Stocksäters IF
654 Olle Persson -06 Stocksäters IF
670 Benjamin Bodin -06 Säters IF
691 Viggo Olsson -06 Thorengruppen TFC
703 Liam Lundberg -06 Tibro AIK
730 John Bäck -06 Turebergs FK
740 Edvin Sidwall -06 Täby IS
768 Leon Borgedahl -06 Täby IS
780 Oskar Sterner -06 Täby IS
807 Arvid Ygeby -06 Upsala IF
868 Liam Haili -06 Wedevågs IF
880 Erik Hagman -06 Väsby IK

  P11 KULA 2,0 Lör 11.16
15 Elliot Karlsson -06 Bohus IF
18 Isak Andersson -06 Bohus IF
20 Enzo Öhman -06 Bromma IF
21 Filip Olsson -06 Bromma IF
25 Kim Wingren -06 Bromma IF
63 Isak Skogwik -06 Fjugesta IF
99 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
129 David Jonhed -06 IF Göta Karlstad
160 Samuel Rådberg -06 IF Göta Karlstad
229 August Haag -06 IFK Lidingö
232 Edvin Waessmann -06 IFK Lidingö
246 Hampus Englund -06 IFK Lidingö
252 Jakob Alpen -06 IFK Lidingö
258 Karl Ottfalk -06 IFK Lidingö
262 Ludvig Haag -06 IFK Lidingö
267 Martin Tunelli -06 IFK Lidingö
275 Olle Hart -06 IFK Lidingö
276 Oscar Pettersson -06 IFK Lidingö
286 Simon Johannesson -06 IFK Lidingö
295 Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö
369 Mikael Tsegaye -06 Katrineholms SK
434 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
509 Ville Bjuremar -06 KFUM Örebro
521 Noah Johansson -06 Kils AIK
562 Melker Jensfelt -06 Malmö AI
602 Neo Jansson -06 Råby-Rekarne FIF
643 Edvin Lerjestam -06 Stocksäters IF
647 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF
654 Olle Persson -06 Stocksäters IF
670 Benjamin Bodin -06 Säters IF
684 Karl-Axel Athlin -06 Thorengruppen TFC
768 Leon Borgedahl -06 Täby IS
780 Oskar Sterner -06 Täby IS
807 Arvid Ygeby -06 Upsala IF
866 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF
868 Liam Haili -06 Wedevågs IF
880 Erik Hagman -06 Väsby IK

  P10 60 M Lör 10.00
90 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
91 Alwin Björk -07 Glanshammars IF
132 Emil Hedqvist -07 IF Göta Karlstad
135 Hanad Afrah -07 IF Göta Karlstad
140 Jonathan Skarman -07 IF Göta Karlstad
162 Simon Åkerberg -07 IF Göta Karlstad
297 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
357 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
398 David Adolfsson -07 KFUM Örebro
490 Sebastian Norlander -07 KFUM Örebro
595 Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK
636 Oskar Haak -07 Stenungsunds FI
672 Jonathan Danielsson -07 Säters IF
746 Elliot Borgedahl -07 Täby IS
750 Enzo Averling -07 Täby IS
760 Jacob Rune -07 Täby IS
767 Leo Papinski -07 Täby IS
785 Svante Lilja -07 Täby IS
798 Vincent Ekberg -07 Täby IS
884 Kasper Jakshöj -07 Väsby IK
908 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF
929 Theo Kärrlander -07 Åsbro GoIF

  P10 200 M Sön 15.16
41 Isak Aren -07 Eskilstuna FI
90 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
135 Hanad Afrah -07 IF Göta Karlstad
177 Edvin Örnborg -08 IF Rigor
297 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
357 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
497 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
499 Svante Widlund -07 KFUM Örebro
580 Hugo Skagerlund -07 Mälarhöjdens IK
595 Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK
672 Jonathan Danielsson -07 Säters IF
729 Gustav Palmaer -07 Turebergs FK
731 Simon Lindström -07 Turebergs FK
746 Elliot Borgedahl -07 Täby IS
750 Enzo Averling -07 Täby IS
758 Hugo Rietz -07 Täby IS
760 Jacob Rune -07 Täby IS
767 Leo Papinski -07 Täby IS
785 Svante Lilja -07 Täby IS
798 Vincent Ekberg -07 Täby IS
836 Ludvig Höglund -07 Upsala IF
873 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
884 Kasper Jakshöj -07 Väsby IK
908 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF
929 Theo Kärrlander -07 Åsbro GoIF

  P10 600 M Lör 16.48
499 Svante Widlund -07 KFUM Örebro
729 Gustav Palmaer -07 Turebergs FK
746 Elliot Borgedahl -07 Täby IS
750 Enzo Averling -07 Täby IS
758 Hugo Rietz -07 Täby IS
760 Jacob Rune -07 Täby IS
767 Leo Papinski -07 Täby IS
785 Svante Lilja -07 Täby IS
795 Vilgot Treskog -07 Täby IS
798 Vincent Ekberg -07 Täby IS
873 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
908 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF
929 Theo Kärrlander -07 Åsbro GoIF

  P10 60 M HÄCK Sön 11.20
41 Isak Aren -07 Eskilstuna FI
297 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
357 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
464 Max Lann -07 KFUM Örebro
490 Sebastian Norlander -07 KFUM Örebro
580 Hugo Skagerlund -07 Mälarhöjdens IK
595 Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK
636 Oskar Haak -07 Stenungsunds FI
729 Gustav Palmaer -07 Turebergs FK
731 Simon Lindström -07 Turebergs FK
746 Elliot Borgedahl -07 Täby IS
750 Enzo Averling -07 Täby IS
758 Hugo Rietz -07 Täby IS
760 Jacob Rune -07 Täby IS
767 Leo Papinski -07 Täby IS
785 Svante Lilja -07 Täby IS
795 Vilgot Treskog -07 Täby IS
798 Vincent Ekberg -07 Täby IS
873 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
884 Kasper Jakshöj -07 Väsby IK
908 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF

  P10 HÖJD Lör 14.04
112 Melvin Edvardsson -07 Götlunda IF
132 Emil Hedqvist -07 IF Göta Karlstad
140 Jonathan Skarman -07 IF Göta Karlstad
162 Simon Åkerberg -07 IF Göta Karlstad
297 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
357 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
511 William Runnquist -07 KFUM Örebro
580 Hugo Skagerlund -07 Mälarhöjdens IK
595 Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK
729 Gustav Palmaer -07 Turebergs FK
750 Enzo Averling -07 Täby IS
760 Jacob Rune -07 Täby IS
767 Leo Papinski -07 Täby IS
785 Svante Lilja -07 Täby IS
795 Vilgot Treskog -07 Täby IS
798 Vincent Ekberg -07 Täby IS
873 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
884 Kasper Jakshöj -07 Väsby IK

  P10 LÄNGD ZON Sön 09.40
41 Isak Aren -07 Eskilstuna FI
90 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
135 Hanad Afrah -07 IF Göta Karlstad
297 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
357 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
398 David Adolfsson -07 KFUM Örebro
424 Gustav Bitting -07 KFUM Örebro
464 Max Lann -07 KFUM Örebro
490 Sebastian Norlander -07 KFUM Örebro
595 Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK
636 Oskar Haak -07 Stenungsunds FI
672 Jonathan Danielsson -07 Säters IF
731 Simon Lindström -07 Turebergs FK
746 Elliot Borgedahl -07 Täby IS
750 Enzo Averling -07 Täby IS
758 Hugo Rietz -07 Täby IS
760 Jacob Rune -07 Täby IS
767 Leo Papinski -07 Täby IS
785 Svante Lilja -07 Täby IS
795 Vilgot Treskog -07 Täby IS
798 Vincent Ekberg -07 Täby IS
873 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
884 Kasper Jakshöj -07 Väsby IK
908 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF
929 Theo Kärrlander -07 Åsbro GoIF

  P10 KULA 2,0 Lör 11.12
62 Hannes Kindvall -07 Fjugesta IF
91 Alwin Björk -07 Glanshammars IF
112 Melvin Edvardsson -07 Götlunda IF
135 Hanad Afrah -07 IF Göta Karlstad
140 Jonathan Skarman -07 IF Göta Karlstad
297 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
464 Max Lann -07 KFUM Örebro
580 Hugo Skagerlund -07 Mälarhöjdens IK
636 Oskar Haak -07 Stenungsunds FI
672 Jonathan Danielsson -07 Säters IF
729 Gustav Palmaer -07 Turebergs FK
746 Elliot Borgedahl -07 Täby IS
750 Enzo Averling -07 Täby IS
758 Hugo Rietz -07 Täby IS
760 Jacob Rune -07 Täby IS
767 Leo Papinski -07 Täby IS
785 Svante Lilja -07 Täby IS
795 Vilgot Treskog -07 Täby IS
798 Vincent Ekberg -07 Täby IS
873 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
929 Theo Kärrlander -07 Åsbro GoIF

  P9 60 M Lör 09.00
8 Lukas Haraldsson -09 Alunda SK
24 Ivar Olsson -09 Bromma IF
29 Simon Isenberg Erlandsson -09 Bromma IF
38 Benjamin Blomqvist -09 Eskilstuna FI
52 David Wigh-Dahlgren -08 Filipstads IF
60 Elias Skogwik -09 Fjugesta IF
70 Olle Elofsson -08 Fjugesta IF
73 Casper Appelgren -09 Frövi IK
100 Jonas Bolin -08 Glanshammars IF
158 Oliver Skarman -08 IF Göta Karlstad
177 Edvin Örnborg -08 IF Rigor
299 Alfred Gårdeman -09 IFK Nora
306 Ragnar Spännar -09 IFK Nora
368 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK
373 William Daun -09 Katrineholms SK
379 Albin Strååth -09 KFUM Örebro
381 Alfons Isaksson -08 KFUM Örebro
392 Axel Larsson -08 KFUM Örebro
395 Carl Lundgren -08 KFUM Örebro
409 Elliot Runestav -08 KFUM Örebro
452 Linus Löfgren -08 KFUM Örebro
458 Ludwig Gustafsson -08 KFUM Örebro
465 Melker Mangnäs -09 KFUM Örebro
471 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
491 Simon Jonhed -08 KFUM Örebro
498 Svante Jorstig -08 KFUM Örebro
640 Arvid Lifgren -09 Stocksäters IF
642 Edvin Holmberg -08 Stocksäters IF
660 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF
671 Fergus Hagström -09 Säters IF
677 Adam Montén -08 Thorengruppen TFC
796 Ville Sandberg -08 Täby IS
877 Axel Hagman -08 Väsby IK
879 Emil Sundberg -08 Väsby IK
911 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF
913 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF
941 Isak Larsson -08 Thorengruppen TFC

  P9 600 M Lör 16.20
8 Lukas Haraldsson -09 Alunda SK
24 Ivar Olsson -09 Bromma IF
29 Simon Isenberg Erlandsson -09 Bromma IF
38 Benjamin Blomqvist -09 Eskilstuna FI
299 Alfred Gårdeman -09 IFK Nora
368 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK
373 William Daun -09 Katrineholms SK
379 Albin Strååth -09 KFUM Örebro
497 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
498 Svante Jorstig -08 KFUM Örebro
520 Ludvig Walan -08 Kils AIK
660 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF
671 Fergus Hagström -09 Säters IF
677 Adam Montén -08 Thorengruppen TFC
877 Axel Hagman -08 Väsby IK
879 Emil Sundberg -08 Väsby IK
911 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF

  P9 60 M HÄCK Sön 11.00
24 Ivar Olsson -09 Bromma IF
30 Olle Ekengren -08 Bålsta IK
38 Benjamin Blomqvist -09 Eskilstuna FI
52 David Wigh-Dahlgren -08 Filipstads IF
177 Edvin Örnborg -08 IF Rigor
373 William Daun -09 Katrineholms SK
379 Albin Strååth -09 KFUM Örebro
471 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
660 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF
671 Fergus Hagström -09 Säters IF
796 Ville Sandberg -08 Täby IS
877 Axel Hagman -08 Väsby IK
879 Emil Sundberg -08 Väsby IK

  P9 HÖJD Lör 13.00
24 Ivar Olsson -09 Bromma IF
38 Benjamin Blomqvist -09 Eskilstuna FI
52 David Wigh-Dahlgren -08 Filipstads IF
158 Oliver Skarman -08 IF Göta Karlstad
299 Alfred Gårdeman -09 IFK Nora
368 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK
379 Albin Strååth -09 KFUM Örebro
671 Fergus Hagström -09 Säters IF
796 Ville Sandberg -08 Täby IS
877 Axel Hagman -08 Väsby IK
879 Emil Sundberg -08 Väsby IK
941 Isak Larsson -08 Thorengruppen TFC

  P9 LÄNGD ZON Sön 11.20
8 Lukas Haraldsson -09 Alunda SK
24 Ivar Olsson -09 Bromma IF
30 Olle Ekengren -08 Bålsta IK
38 Benjamin Blomqvist -09 Eskilstuna FI
52 David Wigh-Dahlgren -08 Filipstads IF
60 Elias Skogwik -09 Fjugesta IF
70 Olle Elofsson -08 Fjugesta IF
71 Samuel Skogwik -08 Fjugesta IF
100 Jonas Bolin -08 Glanshammars IF
177 Edvin Örnborg -08 IF Rigor
373 William Daun -09 Katrineholms SK
379 Albin Strååth -09 KFUM Örebro
380 Alex Nordh -09 KFUM Örebro
381 Alfons Isaksson -08 KFUM Örebro
458 Ludwig Gustafsson -08 KFUM Örebro
465 Melker Mangnäs -09 KFUM Örebro
471 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
475 Oliver Runestav -09 KFUM Örebro
497 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
640 Arvid Lifgren -09 Stocksäters IF
660 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF
671 Fergus Hagström -09 Säters IF
720 Alvin Fohlén Gladh -08 Trollhättans FIK
796 Ville Sandberg -08 Täby IS
877 Axel Hagman -08 Väsby IK
879 Emil Sundberg -08 Väsby IK
911 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF
913 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF

  P9 KULA 2,0 Lör 10.00
8 Lukas Haraldsson -09 Alunda SK
38 Benjamin Blomqvist -09 Eskilstuna FI
52 David Wigh-Dahlgren -08 Filipstads IF
71 Samuel Skogwik -08 Fjugesta IF
158 Oliver Skarman -08 IF Göta Karlstad
299 Alfred Gårdeman -09 IFK Nora
306 Ragnar Spännar -09 IFK Nora
368 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK
381 Alfons Isaksson -08 KFUM Örebro
392 Axel Larsson -08 KFUM Örebro
465 Melker Mangnäs -09 KFUM Örebro
471 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
520 Ludvig Walan -08 Kils AIK
642 Edvin Holmberg -08 Stocksäters IF
671 Fergus Hagström -09 Säters IF
720 Alvin Fohlén Gladh -08 Trollhättans FIK
877 Axel Hagman -08 Väsby IK
879 Emil Sundberg -08 Väsby IK
911 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF
913 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF
941 Isak Larsson -08 Thorengruppen TFC

  MVET 60 M Lör 14.16
32 Anders Bäckman -71 Danderyds SK
87 Thomas Jönsson -65 Gefle IF
304 Kolë Lleshi -68 IFK Nora
337 Erik Norén -47 IK Wilske
361 Andreas Daun -80 Katrineholms SK
627 Benny Carlsson -59 Spårvägens FK
805 Anders Brunvall -76 Upsala IF
827 Jan Dahl -63 Upsala IF
895 Joakim Larsson -72 Västerås FK

  MVET 200 M Lör 15.48
32 Anders Bäckman -71 Danderyds SK
125 Tobias Ulegård -75 Västerås FK
254 Johan Waessmann -78 IFK Lidingö
361 Andreas Daun -80 Katrineholms SK
559 Tobias Heldt -72 Ludvika FFI
627 Benny Carlsson -59 Spårvägens FK
805 Anders Brunvall -76 Upsala IF
827 Jan Dahl -63 Upsala IF
895 Joakim Larsson -72 Västerås FK

  MVET 800 M Lör 19.00
124 Martin Larsson -71 Huddinge AIS
175 Roger Reinhold -61 IF Linnéa
193 Tauno Mertala -53 IF Start
292 Torkel Brismar -70 IFK Lidingö
298 Morten Linnes -67 IFK Märsta

  MVET 3000 M Sön 13.16
141 Karl-Martin Nordling -77 IF Göta Karlstad
143 Lars Olsson -70 IF Göta Karlstad
145 Lennart Eriksson -66 IF Göta Karlstad
189 Elias Zika -81 IF Start
193 Tauno Mertala -53 IF Start
216 Håkan Jonsson -74 IFK Kristinehamn
288 Stefan Haag -74 IFK Lidingö
390 Arturs Steinbergs -74 KFUM Örebro
676 Patrik Karlsson -62 Team Skavsåret IF
800 Marcus Höglund -76 Uppsala LK
857 Örjan Carlborg -72 Upsala IF
952 Jonas Janegren -79 IF Start

  MVET 60 M HÄCK Sön 10.44
315 Björn Oback -44 IFK Tumba
827 Jan Dahl -63 Upsala IF

  MVET HÖJD Lör 11.08
361 Andreas Daun -80 Katrineholms SK
583 Jan Skagerlund -72 Mälarhöjdens IK

  MVET STAV Sön 13.00
583 Jan Skagerlund -72 Mälarhöjdens IK
895 Joakim Larsson -72 Västerås FK

  MVET LÄNGD Sön 16.52
32 Anders Bäckman -71 Danderyds SK
118 Anders Olsson -56 Huddinge AIS
827 Jan Dahl -63 Upsala IF

  MVET KULA Lör 16.20
248 Henrik Lindström -67 IFK Lidingö
253 Jesper Arkinger -76 IFK Lidingö
254 Johan Waessmann -78 IFK Lidingö
279 Peter Hart -69 IFK Lidingö
304 Kolë Lleshi -68 IFK Nora
422 Fredrik Roos -77 KFUM Örebro
721 James Gladh -77 Trollhättans FIK
830 Jussi Peura -78 Upsala IF

  KVINNOR 60 M Lör 13.48
167 Emma Ulberstad -99 IF Hagen
525 Zandra Karlsson -83 Kils AIK
862 Annelie Virenius Bergsjö -69 Vallentuna FK

  KVINNOR 200 M Lör 16.00
167 Emma Ulberstad -99 IF Hagen
200 Emma Sjuls -98 IF Åland
348 Moa Persson -98 Istrums SK
413 Emily Capobianco -01 KFUM Örebro
525 Zandra Karlsson -83 Kils AIK
709 Siri Kyller -01 Tibro AIK
811 Ebba Brunvall -02 Upsala IF

  KVINNOR 800 M Lör 19.20
322 Agnes Jansson -98 IK Westmannia
348 Moa Persson -98 Istrums SK

  KVINNOR 3000 M Sön 13.00
165 Cornelia Storm-Karlén -99 IF Hagen
327 Emma Jansson -98 IK Westmannia
526 Aleksandra Gustavsson -97 Lidköpings IS
937 Mikaela Kemppi -73 Örebro AIK

  KVINNOR 60 M HÄCK Sön

  KVINNOR HÖJD Sön 14.56
433 Johanna Pettersson -94 KFUM Örebro
667 Hanna Olsson -99 Säffle FIK

  KVINNOR STAV Lör

  KVINNOR LÄNGD Lör 17.52
121 Emma Ericsson -93 Huddinge AIS
400 Denise Sandell -94 KFUM Örebro
488 Sara Angelmyr -94 KFUM Örebro
708 Nathalie Welander -90 Tibro AIK
943 Josefine Larsson -98 Glanshammars IF

  KVINNOR KULA Sön 13.48
296 Åsa Tunelli -70 IFK Lidingö
708 Nathalie Welander -90 Tibro AIK

  F17 60 M Lör 13.20
80 Fannie Pousette -01 Gefle IF
86 Saga Axelsson -00 Gefle IF
151 Maja Karlsson -01 IF Göta Karlstad
197 Ebba Koskinen -00 IF Åland
227 AnnaSara Tunelli -01 IFK Lidingö
237 Fanny Wallden -01 IFK Lidingö
241 Filippa Andersson -01 IFK Lidingö
244 Giovanna Sacchi -01 IFK Lidingö
270 Moa Sellergren -01 IFK Lidingö
301 Alyah Paxton -01 IFK Nora
331 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia
384 Alva Kujic -01 KFUM Örebro
468 Moa Eklundh -01 KFUM Örebro
548 Alice Heldt-Cassel -01 Ludvika FFI
649 Lisa Msoffe Kumlin -01 Stocksäters IF
709 Siri Kyller -01 Tibro AIK
942 Sofia Carlberg -01 Stocksäters IF

  F17 200 M Sön 19.08
2 Hanna Enlund -01 AIK
197 Ebba Koskinen -00 IF Åland
227 AnnaSara Tunelli -01 IFK Lidingö
237 Fanny Wallden -01 IFK Lidingö
241 Filippa Andersson -01 IFK Lidingö
331 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia
384 Alva Kujic -01 KFUM Örebro
548 Alice Heldt-Cassel -01 Ludvika FFI
649 Lisa Msoffe Kumlin -01 Stocksäters IF
944 Emma Eriksson -01 Upsala IF

  F17 800 M Lör 19.16
2 Hanna Enlund -01 AIK
270 Moa Sellergren -01 IFK Lidingö
351 Ebba Berglin -01 KA2 IF
354 Nadja Rugland -01 Kalmar SK
663 Emelie Eriksson -00 Stora Skedvi IK
944 Emma Eriksson -01 Upsala IF

  F17 1500 M Sön 12.48
351 Ebba Berglin -01 KA2 IF
663 Emelie Eriksson -00 Stora Skedvi IK

  F17 60 M HÄCK Sön 10.24
227 AnnaSara Tunelli -01 IFK Lidingö
237 Fanny Wallden -01 IFK Lidingö
413 Emily Capobianco -01 KFUM Örebro

  F17 HÖJD Sön 14.56
301 Alyah Paxton -01 IFK Nora
331 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia
364 Emmy Pettersson -01 Katrineholms SK
374 Amanda Nilsson -01 KFUM Arvika

  F17 STAV Lör 13.00
402 Ebba Blomstrand -00 KFUM Örebro

  F17 LÄNGD Lör 16.52
107 Therese Knutsson -00 Glanshammars IF
151 Maja Karlsson -01 IF Göta Karlstad
237 Fanny Wallden -01 IFK Lidingö
241 Filippa Andersson -01 IFK Lidingö
244 Giovanna Sacchi -01 IFK Lidingö
270 Moa Sellergren -01 IFK Lidingö
331 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia
364 Emmy Pettersson -01 Katrineholms SK
387 Amira Musa -01 KFUM Örebro
413 Emily Capobianco -01 KFUM Örebro
430 Ingrid Holmquist -00 KFUM Örebro
449 Linnéa Bodin -00 KFUM Örebro
468 Moa Eklundh -01 KFUM Örebro
705 Matilda Hejdström -00 Tibro AIK

  F17 KULA 3,0 Sön 13.48
180 Elin Bäckström -01 IF Skade
331 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia
449 Linnéa Bodin -00 KFUM Örebro
541 Tova Holmberg -01 Lidköpings IS
675 Lina Larsson -00 Säters IF
701 Elsa Gertsson -01 Tibro AIK

  F17 ÅLAND 200 M Sön 14.28
195 Anni Nylund -02 IF Åland
197 Ebba Koskinen -00 IF Åland
198 Eleonora von Wetter Rosenthal -02 IF Åland
201 Engla Liewendahl -04 IF Åland

  F15 60 M Lör 12.40
6 Ebba Lindblom -02 Alunda SK
46 Sofia Bertilsson -02 Eskilstuna FI
82 Irma Karamehmedovic -02 Gefle IF
102 Julia Widén -02 Glanshammars IF
109 Wera Molin -02 Glanshammars IF
133 Emmy Nyström Jansson -02 IF Göta Karlstad
168 Halimat Oseni -02 IF Hagen
195 Anni Nylund -02 IF Åland
198 Eleonora von Wetter Rosenthal -02 IF Åland
207 Agnes Brunnsgård -02 IFK Kristinehamn
233 Elisabeth Hvalgren -02 IFK Lidingö
259 Lisa Fröberg -02 IFK Lidingö
263 Madeleine Aulio -02 IFK Lidingö
362 Ebba Melin -02 Katrineholms SK
429 Ida Pettersson -02 KFUM Örebro
493 Sofie Fransson -02 KFUM Örebro
551 Cecilia Fälldin -02 Ludvika FFI
553 Ella Borg -02 Ludvika FFI
555 Hanna Gustafsson -02 Ludvika FFI
557 Lovisa Jakobsson -02 Ludvika FFI
576 Elise Legzdins -02 Mälarhöjdens IK
577 Emelie Frohm Hoppeler -02 Mälarhöjdens IK
581 Inga Willner -02 Mälarhöjdens IK
586 Josefin Wikfeldt -02 Mälarhöjdens IK
610 Liv Andersson -02 Rånäs 4H
650 Maja Persson -02 Stocksäters IF
806 Andrea Åstrand -02 Upsala IF
810 Cecilia Andersson -02 Upsala IF
811 Ebba Brunvall -02 Upsala IF
812 Ebba Fock -02 Upsala IF
820 Emma Dahlin -02 Upsala IF
835 Lovisa Elm -02 Upsala IF
847 Tilda Elmersjö -02 Upsala IF
849 Tilde Axelid -02 Upsala IF
852 Tyra Morell -02 Upsala IF
856 Zilan Taifun -02 Upsala IF
921 Klara Frih -02 Åsbro GoIF

  F15 200 M Sön 18.36
5 Annie Norström -02 Alunda SK
102 Julia Widén -02 Glanshammars IF
109 Wera Molin -02 Glanshammars IF
195 Anni Nylund -02 IF Åland
198 Eleonora von Wetter Rosenthal -02 IF Åland
233 Elisabeth Hvalgren -02 IFK Lidingö
463 Matilda Eklind -02 KFUM Örebro
534 Lisa Holmberg -02 Lidköpings IS
555 Hanna Gustafsson -02 Ludvika FFI
576 Elise Legzdins -02 Mälarhöjdens IK
577 Emelie Frohm Hoppeler -02 Mälarhöjdens IK
581 Inga Willner -02 Mälarhöjdens IK
586 Josefin Wikfeldt -02 Mälarhöjdens IK
650 Maja Persson -02 Stocksäters IF
685 Maja Bjurman -02 Thorengruppen TFC
802 Alma Henrohn -02 Upsala IF
806 Andrea Åstrand -02 Upsala IF
810 Cecilia Andersson -02 Upsala IF
812 Ebba Fock -02 Upsala IF
820 Emma Dahlin -02 Upsala IF
835 Lovisa Elm -02 Upsala IF
841 Nora Axelsson -02 Upsala IF
847 Tilda Elmersjö -02 Upsala IF
849 Tilde Axelid -02 Upsala IF
852 Tyra Morell -02 Upsala IF
904 Tyra Landin -02 Västerås FK
921 Klara Frih -02 Åsbro GoIF
946 Hannah Eriksson -02 Thorengruppen TFC

  F15 800 M Lör 19.08
42 Johanna Mickels -02 Eskilstuna FI
95 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
230 Carolina Larson -02 IFK Lidingö
233 Elisabeth Hvalgren -02 IFK Lidingö
259 Lisa Fröberg -02 IFK Lidingö
283 Sara Svalberg -02 IFK Lidingö
463 Matilda Eklind -02 KFUM Örebro
494 Sofie Franzén -02 KFUM Örebro
577 Emelie Frohm Hoppeler -02 Mälarhöjdens IK
802 Alma Henrohn -02 Upsala IF
806 Andrea Åstrand -02 Upsala IF
812 Ebba Fock -02 Upsala IF
832 Klara Ygeby -02 Upsala IF
841 Nora Axelsson -02 Upsala IF
852 Tyra Morell -02 Upsala IF
921 Klara Frih -02 Åsbro GoIF
933 Vendela Högkvist -02 Åsbro GoIF
939 Alma Holmberg -02 IFK Lidingö

  F15 1500 M Sön 12.48
42 Johanna Mickels -02 Eskilstuna FI
95 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
178 Alva Malmsten Nilsson -03 IF Skade
183 Hedvig Ström -04 IF Skade
230 Carolina Larson -02 IFK Lidingö
317 Kajsa Kassman -02 IK Akele
664 Amanda Olsson -03 Säffle FIK
699 Anna Rettig -02 Tibro AIK
716 Linnea Svensson -03 Tjalve IF
812 Ebba Fock -02 Upsala IF
832 Klara Ygeby -02 Upsala IF
837 Maja Björnsson -03 Upsala IF
933 Vendela Högkvist -02 Åsbro GoIF
939 Alma Holmberg -02 IFK Lidingö

  F15 60 M HÄCK Sön 10.12
5 Annie Norström -02 Alunda SK
198 Eleonora von Wetter Rosenthal -02 IF Åland
259 Lisa Fröberg -02 IFK Lidingö
263 Madeleine Aulio -02 IFK Lidingö
283 Sara Svalberg -02 IFK Lidingö
534 Lisa Holmberg -02 Lidköpings IS
551 Cecilia Fälldin -02 Ludvika FFI
576 Elise Legzdins -02 Mälarhöjdens IK
586 Josefin Wikfeldt -02 Mälarhöjdens IK
610 Liv Andersson -02 Rånäs 4H
810 Cecilia Andersson -02 Upsala IF
921 Klara Frih -02 Åsbro GoIF
933 Vendela Högkvist -02 Åsbro GoIF

  F15 HÖJD Sön 14.56
259 Lisa Fröberg -02 IFK Lidingö
263 Madeleine Aulio -02 IFK Lidingö
283 Sara Svalberg -02 IFK Lidingö
362 Ebba Melin -02 Katrineholms SK
429 Ida Pettersson -02 KFUM Örebro
533 Jenny Jonsson -02 Lidköpings IS
534 Lisa Holmberg -02 Lidköpings IS
549 Alva Nyberg -02 Ludvika FFI
553 Ella Borg -02 Ludvika FFI
577 Emelie Frohm Hoppeler -02 Mälarhöjdens IK
679 Emma Stenman -02 Thorengruppen TFC
856 Zilan Taifun -02 Upsala IF
914 Helena Kuksa -02 Åsbro GoIF
938 Linnéa Petrén -02 Österhaninge IF

  F15 STAV Lör 15.00
79 Eila Jansson -02 Gefle IF
207 Agnes Brunnsgård -02 IFK Kristinehamn
581 Inga Willner -02 Mälarhöjdens IK

  F15 LÄNGD Lör 16.52
6 Ebba Lindblom -02 Alunda SK
46 Sofia Bertilsson -02 Eskilstuna FI
58 Cajsa Forsberg -02 Fjugesta IF
72 Thindra Pettersson -02 Fjugesta IF
95 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
106 Lisa Ljung -02 Glanshammars IF
133 Emmy Nyström Jansson -02 IF Göta Karlstad
168 Halimat Oseni -02 IF Hagen
207 Agnes Brunnsgård -02 IFK Kristinehamn
263 Madeleine Aulio -02 IFK Lidingö
283 Sara Svalberg -02 IFK Lidingö
362 Ebba Melin -02 Katrineholms SK
429 Ida Pettersson -02 KFUM Örebro
463 Matilda Eklind -02 KFUM Örebro
493 Sofie Fransson -02 KFUM Örebro
549 Alva Nyberg -02 Ludvika FFI
553 Ella Borg -02 Ludvika FFI
557 Lovisa Jakobsson -02 Ludvika FFI
577 Emelie Frohm Hoppeler -02 Mälarhöjdens IK
586 Josefin Wikfeldt -02 Mälarhöjdens IK
610 Liv Andersson -02 Rånäs 4H
697 Alma Sjöberg -02 Tibro AIK
699 Anna Rettig -02 Tibro AIK
806 Andrea Åstrand -02 Upsala IF
810 Cecilia Andersson -02 Upsala IF
812 Ebba Fock -02 Upsala IF
820 Emma Dahlin -02 Upsala IF
919 Johanna Sedström -02 Åsbro GoIF
921 Klara Frih -02 Åsbro GoIF
933 Vendela Högkvist -02 Åsbro GoIF

  F15 KULA 3,0 Sön 16.24
79 Eila Jansson -02 Gefle IF
82 Irma Karamehmedovic -02 Gefle IF
95 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
110 Alexandra Nilsson -02 Götlunda IF
259 Lisa Fröberg -02 IFK Lidingö
283 Sara Svalberg -02 IFK Lidingö
362 Ebba Melin -02 Katrineholms SK
463 Matilda Eklind -02 KFUM Örebro
533 Jenny Jonsson -02 Lidköpings IS
549 Alva Nyberg -02 Ludvika FFI
551 Cecilia Fälldin -02 Ludvika FFI
555 Hanna Gustafsson -02 Ludvika FFI
557 Lovisa Jakobsson -02 Ludvika FFI
576 Elise Legzdins -02 Mälarhöjdens IK
685 Maja Bjurman -02 Thorengruppen TFC
686 Maja Nilsson -02 Thorengruppen TFC
697 Alma Sjöberg -02 Tibro AIK
704 Lydia Bolmenäs -02 Tibro AIK
806 Andrea Åstrand -02 Upsala IF
810 Cecilia Andersson -02 Upsala IF
820 Emma Dahlin -02 Upsala IF
835 Lovisa Elm -02 Upsala IF
841 Nora Axelsson -02 Upsala IF
914 Helena Kuksa -02 Åsbro GoIF
919 Johanna Sedström -02 Åsbro GoIF
921 Klara Frih -02 Åsbro GoIF
933 Vendela Högkvist -02 Åsbro GoIF

  F14 60 M Lör 12.20
39 Felicia Karlsson -03 Eskilstuna FI
45 Smilla Gejdeman -03 Eskilstuna FI
178 Alva Malmsten Nilsson -03 IF Skade
181 Ellen Cederloo -03 IF Skade
182 Hanna Ulfhielm -03 IF Skade
186 Stina Sundell -03 IF Skade
188 Tilde Lind -03 IF Skade
196 Claudia von Wetter Rosenthal -03 IF Åland
220 Patricia Thelin -03 IFK Kristinehamn
255 Josefine Jerner -03 IFK Lidingö
272 Nanna Hart -03 IFK Lidingö
274 Nora Dahle -03 IFK Lidingö
280 Rebecka Hagardt -03 IFK Lidingö
290 Tilda Kjerfve -03 IFK Lidingö
487 Sanna Pernerdal -03 KFUM Örebro
516 Cornelia Kennerstad -03 Kils AIK
546 Alice Abrahamsson -03 Ludvika FFI
550 Anna Krysén -03 Ludvika FFI
582 Ingrid Hammarberg -03 Mälarhöjdens IK
584 Jessika Sandström -03 Mälarhöjdens IK
588 Kira Jannlund -03 Mälarhöjdens IK
590 Maja Thodenius -03 Mälarhöjdens IK
592 Moa Skagerlund -03 Mälarhöjdens IK
593 Nora Olofsson -03 Mälarhöjdens IK
596 Valentina Lindfors -03 Mälarhöjdens IK
597 Victoria Egestad -03 Mälarhöjdens IK
652 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
665 Ebba Wulcan -03 Säffle FIK
735 Alma Flygt -03 Täby IS
749 Emma Weissenborn -03 Täby IS
764 Kajsa Manzi -03 Täby IS
765 Kristina Dahlström -03 Täby IS
789 Tova Gabrielsson -03 Täby IS
790 Tove Tjeder -03 Täby IS
791 Tove Widström -03 Täby IS
814 Elin Abrahamsson -03 Upsala IF
817 Elsa Eriksson -03 Upsala IF
818 Elsa Jansson-03 Upsala IF
843 Otilia Fredriksson -03 Upsala IF
853 Vanessa Shiva -03 Upsala IF
865 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF
896 Linn Thorsén -03 Västerås FK
927 Moa Karlsson -03 Åsbro GoIF

  F14 200 M Sön 14.28
39 Felicia Karlsson -03 Eskilstuna FI
45 Smilla Gejdeman -03 Eskilstuna FI
77 Caitlin Rorabaugh -03 Gefle IF
93 Elin Wallin -03 Glanshammars IF
136 Hanna Karlsson -03 IF Göta Karlstad
178 Alva Malmsten Nilsson -03 IF Skade
181 Ellen Cederloo -03 IF Skade
182 Hanna Ulfhielm -03 IF Skade
186 Stina Sundell -03 IF Skade
188 Tilde Lind -03 IF Skade
196 Claudia von Wetter Rosenthal -03 IF Åland
203 Malva Karlsson -03 IF Åland
238 Fanny Wijkström -03 IFK Lidingö
255 Josefine Jerner -03 IFK Lidingö
272 Nanna Hart -03 IFK Lidingö
274 Nora Dahle -03 IFK Lidingö
280 Rebecka Hagardt -03 IFK Lidingö
289 Thyra Arnhult -03 IFK Lidingö
290 Tilda Kjerfve -03 IFK Lidingö
294 Victoria Psilander -03 IFK Lidingö
375 Tuva Wikman -03 KFUM Arvika
516 Cornelia Kennerstad -03 Kils AIK
546 Alice Abrahamsson -03 Ludvika FFI
550 Anna Krysén -03 Ludvika FFI
584 Jessika Sandström -03 Mälarhöjdens IK
590 Maja Thodenius -03 Mälarhöjdens IK
592 Moa Skagerlund -03 Mälarhöjdens IK
593 Nora Olofsson -03 Mälarhöjdens IK
597 Victoria Egestad -03 Mälarhöjdens IK
631 Elina Becker -03 Stenungsunds FI
715 Linn Andersson -03 Tjalve IF
735 Alma Flygt -03 Täby IS
749 Emma Weissenborn -03 Täby IS
764 Kajsa Manzi -03 Täby IS
765 Kristina Dahlström -03 Täby IS
781 Paola Söderhielm -03 Täby IS
789 Tova Gabrielsson -03 Täby IS
790 Tove Tjeder -03 Täby IS
791 Tove Widström -03 Täby IS
814 Elin Abrahamsson -03 Upsala IF
815 Elin Carlborg -03 Upsala IF
817 Elsa Eriksson -03 Upsala IF
818 Elsa Jansson-03 Upsala IF
840 Nina Bjerkliden -03 Upsala IF
843 Otilia Fredriksson -03 Upsala IF
853 Vanessa Shiva -03 Upsala IF

  F14 800 M Lör 18.32
147 Lova Perman -03 IF Göta Karlstad
178 Alva Malmsten Nilsson -03 IF Skade
182 Hanna Ulfhielm -03 IF Skade
186 Stina Sundell -03 IF Skade
238 Fanny Wijkström -03 IFK Lidingö
255 Josefine Jerner -03 IFK Lidingö
289 Thyra Arnhult -03 IFK Lidingö
294 Victoria Psilander -03 IFK Lidingö
346 Ida Genitz -03 Istrums SK
353 Juni Rugland -03 Kalmar SK
546 Alice Abrahamsson -03 Ludvika FFI
560 Tova Olausson -03 Ludvika FFI
590 Maja Thodenius -03 Mälarhöjdens IK
664 Amanda Olsson -03 Säffle FIK
716 Linnea Svensson -03 Tjalve IF
749 Emma Weissenborn -03 Täby IS
764 Kajsa Manzi -03 Täby IS
765 Kristina Dahlström -03 Täby IS
781 Paola Söderhielm -03 Täby IS
789 Tova Gabrielsson -03 Täby IS
790 Tove Tjeder -03 Täby IS
814 Elin Abrahamsson -03 Upsala IF
815 Elin Carlborg -03 Upsala IF
817 Elsa Eriksson -03 Upsala IF
837 Maja Björnsson -03 Upsala IF
840 Nina Bjerkliden -03 Upsala IF

  F14 60 M HÄCK Sön 10.00
103 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
108 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
136 Hanna Karlsson -03 IF Göta Karlstad
178 Alva Malmsten Nilsson -03 IF Skade
182 Hanna Ulfhielm -03 IF Skade
220 Patricia Thelin -03 IFK Kristinehamn
280 Rebecka Hagardt -03 IFK Lidingö
294 Victoria Psilander -03 IFK Lidingö
531 Felicia Storm-Karlen -03 Lidköpings IS
590 Maja Thodenius -03 Mälarhöjdens IK
593 Nora Olofsson -03 Mälarhöjdens IK
596 Valentina Lindfors -03 Mälarhöjdens IK
652 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
715 Linn Andersson -03 Tjalve IF
734 Alexandra Mella -03 Täby IS
735 Alma Flygt -03 Täby IS
749 Emma Weissenborn -03 Täby IS
764 Kajsa Manzi -03 Täby IS
765 Kristina Dahlström -03 Täby IS
789 Tova Gabrielsson -03 Täby IS
790 Tove Tjeder -03 Täby IS
791 Tove Widström -03 Täby IS
865 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF

  F14 HÖJD Sön 12.20
77 Caitlin Rorabaugh -03 Gefle IF
103 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
108 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
178 Alva Malmsten Nilsson -03 IF Skade
186 Stina Sundell -03 IF Skade
238 Fanny Wijkström -03 IFK Lidingö
240 Filippa Almkvist -03 IFK Lidingö
272 Nanna Hart -03 IFK Lidingö
294 Victoria Psilander -03 IFK Lidingö
516 Cornelia Kennerstad -03 Kils AIK
531 Felicia Storm-Karlen -03 Lidköpings IS
546 Alice Abrahamsson -03 Ludvika FFI
560 Tova Olausson -03 Ludvika FFI
574 Alexandra Karlsson -03 Mälarhöjdens IK
588 Kira Jannlund -03 Mälarhöjdens IK
590 Maja Thodenius -03 Mälarhöjdens IK
592 Moa Skagerlund -03 Mälarhöjdens IK
593 Nora Olofsson -03 Mälarhöjdens IK
596 Valentina Lindfors -03 Mälarhöjdens IK
631 Elina Becker -03 Stenungsunds FI
652 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
715 Linn Andersson -03 Tjalve IF
734 Alexandra Mella -03 Täby IS
749 Emma Weissenborn -03 Täby IS
764 Kajsa Manzi -03 Täby IS
765 Kristina Dahlström -03 Täby IS
781 Paola Söderhielm -03 Täby IS
789 Tova Gabrielsson -03 Täby IS
790 Tove Tjeder -03 Täby IS
791 Tove Widström -03 Täby IS
817 Elsa Eriksson -03 Upsala IF

  F14 STAV Lör 13.00
39 Felicia Karlsson -03 Eskilstuna FI
178 Alva Malmsten Nilsson -03 IF Skade
181 Ellen Cederloo -03 IF Skade
240 Filippa Almkvist -03 IFK Lidingö
280 Rebecka Hagardt -03 IFK Lidingö
574 Alexandra Karlsson -03 Mälarhöjdens IK
590 Maja Thodenius -03 Mälarhöjdens IK
592 Moa Skagerlund -03 Mälarhöjdens IK
749 Emma Weissenborn -03 Täby IS
764 Kajsa Manzi -03 Täby IS
789 Tova Gabrielsson -03 Täby IS
791 Tove Widström -03 Täby IS
896 Linn Thorsén -03 Västerås FK

  F14 LÄNGD pool 1 Lör 15.36
39 Felicia Karlsson -03 Eskilstuna FI
45 Smilla Gejdeman -03 Eskilstuna FI
77 Caitlin Rorabaugh -03 Gefle IF
178 Alva Malmsten Nilsson -03 IF Skade
181 Ellen Cederloo -03 IF Skade
182 Hanna Ulfhielm -03 IF Skade
186 Stina Sundell -03 IF Skade
188 Tilde Lind -03 IF Skade
196 Claudia von Wetter Rosenthal -03 IF Åland
203 Malva Karlsson -03 IF Åland
220 Patricia Thelin -03 IFK Kristinehamn
272 Nanna Hart -03 IFK Lidingö
289 Thyra Arnhult -03 IFK Lidingö
290 Tilda Kjerfve -03 IFK Lidingö
294 Victoria Psilander -03 IFK Lidingö
346 Ida Genitz -03 Istrums SK
375 Tuva Wikman -03 KFUM Arvika
516 Cornelia Kennerstad -03 Kils AIK
522 Sandra Larsson -03 Kils AIK
550 Anna Krysén -03 Ludvika FFI
560 Tova Olausson -03 Ludvika FFI
631 Elina Becker -03 Stenungsunds FI
652 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF

  F14 LÄNGD pool 2 Lör 15.36
574 Alexandra Karlsson -03 Mälarhöjdens IK
582 Ingrid Hammarberg -03 Mälarhöjdens IK
584 Jessika Sandström -03 Mälarhöjdens IK
588 Kira Jannlund -03 Mälarhöjdens IK
590 Maja Thodenius -03 Mälarhöjdens IK
592 Moa Skagerlund -03 Mälarhöjdens IK
597 Victoria Egestad -03 Mälarhöjdens IK
665 Ebba Wulcan -03 Säffle FIK
683 Julia Runesson -03 Thorengruppen TFC
734 Alexandra Mella -03 Täby IS
735 Alma Flygt -03 Täby IS
749 Emma Weissenborn -03 Täby IS
764 Kajsa Manzi -03 Täby IS
765 Kristina Dahlström -03 Täby IS
781 Paola Söderhielm -03 Täby IS
789 Tova Gabrielsson -03 Täby IS
790 Tove Tjeder -03 Täby IS
791 Tove Widström -03 Täby IS
814 Elin Abrahamsson -03 Upsala IF
815 Elin Carlborg -03 Upsala IF
817 Elsa Eriksson -03 Upsala IF
818 Elsa Jansson-03 Upsala IF
865 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF
896 Linn Thorsén -03 Västerås FK
927 Moa Karlsson -03 Åsbro GoIF

  F14 KULA 3,0 Sön 10.32
39 Felicia Karlsson -03 Eskilstuna FI
77 Caitlin Rorabaugh -03 Gefle IF
181 Ellen Cederloo -03 IF Skade
182 Hanna Ulfhielm -03 IF Skade
186 Stina Sundell -03 IF Skade
188 Tilde Lind -03 IF Skade
238 Fanny Wijkström -03 IFK Lidingö
240 Filippa Almkvist -03 IFK Lidingö
289 Thyra Arnhult -03 IFK Lidingö
290 Tilda Kjerfve -03 IFK Lidingö
487 Sanna Pernerdal -03 KFUM Örebro
522 Sandra Larsson -03 Kils AIK
550 Anna Krysén -03 Ludvika FFI
574 Alexandra Karlsson -03 Mälarhöjdens IK
582 Ingrid Hammarberg -03 Mälarhöjdens IK
588 Kira Jannlund -03 Mälarhöjdens IK
590 Maja Thodenius -03 Mälarhöjdens IK
596 Valentina Lindfors -03 Mälarhöjdens IK
664 Amanda Olsson -03 Säffle FIK
683 Julia Runesson -03 Thorengruppen TFC
734 Alexandra Mella -03 Täby IS
735 Alma Flygt -03 Täby IS
749 Emma Weissenborn -03 Täby IS
764 Kajsa Manzi -03 Täby IS
765 Kristina Dahlström -03 Täby IS
789 Tova Gabrielsson -03 Täby IS
790 Tove Tjeder -03 Täby IS
791 Tove Widström -03 Täby IS
840 Nina Bjerkliden -03 Upsala IF
950 Victoria Wickman -03 Alunda SK

  F13 60 M Lör 09.40
4 Alva Lindblom -04 Alunda SK
10 Molly Haraldsson -04 Alunda SK
33 Frida Bäckman -04 Danderyds SK
51 Rebecka Forsberg -04 Falköpings AIK
68 Melinda Qwarforth -04 Fjugesta IF
88 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF
89 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
98 Iris Norlander -04 Glanshammars IF
105 Linnéa Bolin -04 Glanshammars IF
150 Maja Bjelac -04 IF Göta Karlstad
183 Hedvig Ström -04 IF Skade
185 Smilla Persson Åskog -04 IF Skade
201 Engla Liewendahl -04 IF Åland
265 Malin Fröberg -04 IFK Lidingö
273 Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
312 Bea Vold Johannesson -04 IFK Sunne
401 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
441 Klara Johnsson -04 KFUM Örebro
454 Lova Andersson -04 KFUM Örebro
502 Tilda Lindén -04 KFUM Örebro
504 Tuva Hasselquist -04 KFUM Örebro
515 Alexandra Norberg Eriksson -04 Kils AIK
519 Linnéa Carlsson -04 Kils AIK
538 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
547 Alice Brattström -04 Ludvika FFI
614 Willma Hållinder -04 Rånäs 4H
633 Jennifer Asknäs -04 Stenungsunds FI
638 Siri Pellmé -04 Stenungsunds FI
653 Oliwia Englund -04 Stocksäters IF
661 Tindra Eriksson -04 Stocksäters IF
682 Isabell Lundholm -04 Thorengruppen TFC
690 Thea Lundgren -04 Thorengruppen TFC
710 Wilma Darheden -04 Tibro AIK
752 Fanny Karlsson -04 Täby IS
753 Filippa Ottosson -04 Täby IS
769 Lia Cederberg -04 Täby IS
770 Louise Tilly -04 Täby IS
779 Nicole Nyberg -04 Täby IS
783 Sara Winberg -04 Täby IS
784 Sofie af Ugglas -04 Täby IS
786 Tasa Scheele Bhatia -04 Täby IS
898 Maja Matsson -04 Västerås FK
905 Tyra Tjulander -04 Västerås FK
928 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF
934 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F13 200 M Sön 17.52
10 Molly Haraldsson -04 Alunda SK
13 Tilde Söderlund -04 Alunda SK
33 Frida Bäckman -04 Danderyds SK
68 Melinda Qwarforth -04 Fjugesta IF
98 Iris Norlander -04 Glanshammars IF
105 Linnéa Bolin -04 Glanshammars IF
115 Stina Windås -04 Götlunda IF
142 Klara Lindholm -04 IF Göta Karlstad
150 Maja Bjelac -04 IF Göta Karlstad
179 Amanda Svensson -04 IF Skade
183 Hedvig Ström -04 IF Skade
185 Smilla Persson Åskog -04 IF Skade
201 Engla Liewendahl -04 IF Åland
235 Emilia Englund -04 IFK Lidingö
273 Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
401 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
441 Klara Johnsson -04 KFUM Örebro
454 Lova Andersson -04 KFUM Örebro
515 Alexandra Norberg Eriksson -04 Kils AIK
519 Linnéa Carlsson -04 Kils AIK
538 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
547 Alice Brattström -04 Ludvika FFI
599 Emma Karlsson-Svedestam -04 Råby-Rekarne FIF
614 Willma Hållinder -04 Rånäs 4H
633 Jennifer Asknäs -04 Stenungsunds FI
638 Siri Pellmé -04 Stenungsunds FI
682 Isabell Lundholm -04 Thorengruppen TFC
752 Fanny Karlsson -04 Täby IS
753 Filippa Ottosson -04 Täby IS
761 Jasmine Gyllenhammar -04 Täby IS
783 Sara Winberg -04 Täby IS
784 Sofie af Ugglas -04 Täby IS
786 Tasa Scheele Bhatia -04 Täby IS
787 Thyra Kvarnström -04 Täby IS
821 Emma Häggblom -04 Upsala IF
905 Tyra Tjulander -04 Västerås FK
917 Irma Kron -04 Åsbro GoIF
918 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF
928 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF

  F13 800 M Lör 18.16
183 Hedvig Ström -04 IF Skade
185 Smilla Persson Åskog -04 IF Skade
235 Emilia Englund -04 IFK Lidingö
273 Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
519 Linnéa Carlsson -04 Kils AIK
690 Thea Lundgren -04 Thorengruppen TFC
761 Jasmine Gyllenhammar -04 Täby IS
769 Lia Cederberg -04 Täby IS
787 Thyra Kvarnström -04 Täby IS
918 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF
949 Meja Kjellberg Larsson -04 Lidköpings IS

  F13 60 M HÄCK Sön 09.24
13 Tilde Söderlund -04 Alunda SK
51 Rebecka Forsberg -04 Falköpings AIK
68 Melinda Qwarforth -04 Fjugesta IF
115 Stina Windås -04 Götlunda IF
179 Amanda Svensson -04 IF Skade
183 Hedvig Ström -04 IF Skade
265 Malin Fröberg -04 IFK Lidingö
273 Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
515 Alexandra Norberg Eriksson -04 Kils AIK
524 Sophie Säwe -04 Kils AIK
538 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
653 Oliwia Englund -04 Stocksäters IF
682 Isabell Lundholm -04 Thorengruppen TFC
718 Nova Ohlin -04 Tjalve IF
752 Fanny Karlsson -04 Täby IS
753 Filippa Ottosson -04 Täby IS
769 Lia Cederberg -04 Täby IS
770 Louise Tilly -04 Täby IS
779 Nicole Nyberg -04 Täby IS
783 Sara Winberg -04 Täby IS
784 Sofie af Ugglas -04 Täby IS
786 Tasa Scheele Bhatia -04 Täby IS
905 Tyra Tjulander -04 Västerås FK
917 Irma Kron -04 Åsbro GoIF
918 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF
928 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF
934 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F13 HÖJD Sön 10.00
10 Molly Haraldsson -04 Alunda SK
13 Tilde Söderlund -04 Alunda SK
48 Ebba Karlström -04 Falköpings AIK
89 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
142 Klara Lindholm -04 IF Göta Karlstad
183 Hedvig Ström -04 IF Skade
524 Sophie Säwe -04 Kils AIK
599 Emma Karlsson-Svedestam -04 Råby-Rekarne FIF
614 Willma Hållinder -04 Rånäs 4H
632 Ida Härsjö -04 Stenungsunds FI
718 Nova Ohlin -04 Tjalve IF
761 Jasmine Gyllenhammar -04 Täby IS
769 Lia Cederberg -04 Täby IS
770 Louise Tilly -04 Täby IS
779 Nicole Nyberg -04 Täby IS
783 Sara Winberg -04 Täby IS
786 Tasa Scheele Bhatia -04 Täby IS
821 Emma Häggblom -04 Upsala IF
917 Irma Kron -04 Åsbro GoIF
918 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF

  F13 STAV Lör 15.00
185 Smilla Persson Åskog -04 IF Skade
265 Malin Fröberg -04 IFK Lidingö
572 Svea Eklundh -05 Motala AIF
678 Alva Nilsson -04 Thorengruppen TFC
682 Isabell Lundholm -04 Thorengruppen TFC
718 Nova Ohlin -04 Tjalve IF
752 Fanny Karlsson -04 Täby IS
753 Filippa Ottosson -04 Täby IS
770 Louise Tilly -04 Täby IS
779 Nicole Nyberg -04 Täby IS
783 Sara Winberg -04 Täby IS
786 Tasa Scheele Bhatia -04 Täby IS
905 Tyra Tjulander -04 Västerås FK

  F13 LÄNGD ZON pool 1 Lör 10.40
4 Alva Lindblom -04 Alunda SK
10 Molly Haraldsson -04 Alunda SK
33 Frida Bäckman -04 Danderyds SK
48 Ebba Karlström -04 Falköpings AIK
51 Rebecka Forsberg -04 Falköpings AIK
88 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF
89 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
105 Linnéa Bolin -04 Glanshammars IF
183 Hedvig Ström -04 IF Skade
185 Smilla Persson Åskog -04 IF Skade
201 Engla Liewendahl -04 IF Åland
235 Emilia Englund -04 IFK Lidingö
265 Malin Fröberg -04 IFK Lidingö
273 Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
312 Bea Vold Johannesson -04 IFK Sunne
401 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
441 Klara Johnsson -04 KFUM Örebro
454 Lova Andersson -04 KFUM Örebro
502 Tilda Lindén -04 KFUM Örebro
504 Tuva Hasselquist -04 KFUM Örebro
515 Alexandra Norberg Eriksson -04 Kils AIK
519 Linnéa Carlsson -04 Kils AIK
524 Sophie Säwe -04 Kils AIK
538 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS

  F13 LÄNGD ZON pool 2 Lör 10.40
547 Alice Brattström -04 Ludvika FFI
614 Willma Hållinder -04 Rånäs 4H
632 Ida Härsjö -04 Stenungsunds FI
633 Jennifer Asknäs -04 Stenungsunds FI
638 Siri Pellmé -04 Stenungsunds FI
653 Oliwia Englund -04 Stocksäters IF
661 Tindra Eriksson -04 Stocksäters IF
690 Thea Lundgren -04 Thorengruppen TFC
710 Wilma Darheden -04 Tibro AIK
719 Ronja Östensen -04 Tjalve IF
752 Fanny Karlsson -04 Täby IS
753 Filippa Ottosson -04 Täby IS
761 Jasmine Gyllenhammar -04 Täby IS
770 Louise Tilly -04 Täby IS
783 Sara Winberg -04 Täby IS
784 Sofie af Ugglas -04 Täby IS
786 Tasa Scheele Bhatia -04 Täby IS
787 Thyra Kvarnström -04 Täby IS
871 Nikita Karlsson -04 Wedevågs IF
898 Maja Matsson -04 Västerås FK
917 Irma Kron -04 Åsbro GoIF
928 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF
934 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F13 KULA 2,0 Sön 14.52
10 Molly Haraldsson -04 Alunda SK
13 Tilde Söderlund -04 Alunda SK
48 Ebba Karlström -04 Falköpings AIK
98 Iris Norlander -04 Glanshammars IF
116 Vilma Stolpe -04 Götlunda IF
179 Amanda Svensson -04 IF Skade
183 Hedvig Ström -04 IF Skade
185 Smilla Persson Åskog -04 IF Skade
201 Engla Liewendahl -04 IF Åland
265 Malin Fröberg -04 IFK Lidingö
273 Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
501 Tilda Bernhult -04 KFUM Örebro
524 Sophie Säwe -04 Kils AIK
538 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
599 Emma Karlsson-Svedestam -04 Råby-Rekarne FIF
653 Oliwia Englund -04 Stocksäters IF
678 Alva Nilsson -04 Thorengruppen TFC
769 Lia Cederberg -04 Täby IS
784 Sofie af Ugglas -04 Täby IS
787 Thyra Kvarnström -04 Täby IS
821 Emma Häggblom -04 Upsala IF
871 Nikita Karlsson -04 Wedevågs IF
917 Irma Kron -04 Åsbro GoIF
918 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF
934 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F12 60 M Lör 11.20
12 Smilla Eriksson -05 Alunda SK
138 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad
144 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
155 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
164 Vilma Lidholt -05 IF Göta Karlstad
173 Nova Schwalbe Wilson -05 IF Hagen
184 Jeanna Ulfvin -05 IF Skade
213 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
222 Ängla Herold -05 IFK Kristinehamn
226 Amanda Jerner -05 IFK Lidingö
247 Helena Hvalgren -05 IFK Lidingö
302 Karin Ångman -05 IFK Nora
307 Samra Mehanovic -05 IFK Nora
342 Kellie Tran -05 IK Ymer
385 Alva Lindmark -05 KFUM Örebro
414 Emma Rosmark -05 KFUM Örebro
442 Klara Pettersson -05 KFUM Örebro
456 Lovisa Åström -05 KFUM Örebro
459 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
460 Maja Wessen -05 KFUM Örebro
467 Mira Kindberg-Danielsson -05 KFUM Örebro
469 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
485 Saga Gillberg -05 KFUM Örebro
489 Sara Persson -05 KFUM Örebro
517 Emma Larsson -05 Kils AIK
523 Sara Larsson -05 Kils AIK
529 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS
543 Olivia Sipos -05 Linköpings GIF
552 Elin Sjöblom -05 Ludvika FFI
554 Ellen Heldt Cassel -05 Ludvika FFI
558 Mathilda Nehme -05 Ludvika FFI
563 Olivia Jensfelt -05 Malmö AI
569 Lina Ånstad -05 Motala AIF
570 Malva Axén -05 Motala AIF
571 Nora Malmgren -05 Motala AIF
572 Svea Eklundh -05 Motala AIF
573 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
608 Emma Sjöblom -05 Rånäs 4H
615 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
629 Doris Erixon -05 Stenungsunds FI
630 Elin Halldin -05 Stenungsunds FI
646 Hanna Sjökvist -05 Stocksäters IF
668 Meija Peterson -05 Säffle FIK
669 Tindra Lööf -05 Säffle FIK
711 Alva Hennings -05 Tjalve IF
736 Amelia Gadd -05 Täby IS
738 Charlie Feijen -05 Täby IS
745 Ellen Jernhall -05 Täby IS
751 Evelina Hamos -05 Täby IS
756 Hannah Askergren -05 Täby IS
766 Källa Kairenius -05 Täby IS
782 Philippa Kastberg -05 Täby IS
792 Vera Rietz -05 Täby IS
801 Alice Eriksson -05 Upsala IF
803 Alva Haglund Nilsson -05 Upsala IF
816 Ella Bäckman -05 Upsala IF
819 Emelie Lenke -05 Upsala IF
823 Frida Westfeldt -05 Upsala IF
825 Ingrid Lundin -05 Upsala IF
828 Jennifer Thor -05 Upsala IF
831 Klara Ekman -05 Upsala IF
833 Lisa Carlborg -05 Upsala IF
838 Maja Forssten -05 Upsala IF
839 Meja Wolwan -05 Upsala IF
848 Tilda Åstrand -05 Upsala IF
850 Tindra Dahlberg -05 Upsala IF
854 Vilma Djurfeldt -05 Upsala IF
860 Ronja Magnusson -05 Valbo AIF
874 Tilda Sahlin -05 Wedevågs IF
889 Sara Sundberg -05 Väsby IK
907 Wilma Jansson -05 Västerås FK
925 Meja Törnqvist -05 Åsbro GoIF

  F12 200 M Sön 13.40
94 Elsa Söder -05 Glanshammars IF
97 Ilva Gunnarsson -05 Glanshammars IF
101 Julia Eriksson -05 Glanshammars IF
138 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad
144 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
155 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
166 Ebba Eklund -05 IF Hagen
169 Ida Andersson -05 IF Hagen
174 Svea Wikstrand -05 IF Hagen
184 Jeanna Ulfvin -05 IF Skade
222 Ängla Herold -05 IFK Kristinehamn
226 Amanda Jerner -05 IFK Lidingö
247 Helena Hvalgren -05 IFK Lidingö
352 Frida Berglin -05 KA2 IF
385 Alva Lindmark -05 KFUM Örebro
405 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro
412 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
414 Emma Rosmark -05 KFUM Örebro
460 Maja Wessen -05 KFUM Örebro
473 Noomi Kihlberg -05 KFUM Örebro
489 Sara Persson -05 KFUM Örebro
505 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
523 Sara Larsson -05 Kils AIK
527 Alice Löfgren -05 Lidköpings IS
530 Ebba Zachrisson -05 Lidköpings IS
536 Meja Törn -05 Lidköpings IS
554 Ellen Heldt Cassel -05 Ludvika FFI
569 Lina Ånstad -05 Motala AIF
570 Malva Axén -05 Motala AIF
571 Nora Malmgren -05 Motala AIF
572 Svea Eklundh -05 Motala AIF
573 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
615 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
630 Elin Halldin -05 Stenungsunds FI
646 Hanna Sjökvist -05 Stocksäters IF
659 Sofi Viklund -05 Stocksäters IF
668 Meija Peterson -05 Säffle FIK
669 Tindra Lööf -05 Säffle FIK
711 Alva Hennings -05 Tjalve IF
724 Anna Strunke -05 Turebergs FK
738 Charlie Feijen -05 Täby IS
745 Ellen Jernhall -05 Täby IS
751 Evelina Hamos -05 Täby IS
756 Hannah Askergren -05 Täby IS
766 Källa Kairenius -05 Täby IS
782 Philippa Kastberg -05 Täby IS
792 Vera Rietz -05 Täby IS
801 Alice Eriksson -05 Upsala IF
816 Ella Bäckman -05 Upsala IF
819 Emelie Lenke -05 Upsala IF
823 Frida Westfeldt -05 Upsala IF
825 Ingrid Lundin -05 Upsala IF
828 Jennifer Thor -05 Upsala IF
831 Klara Ekman -05 Upsala IF
838 Maja Forssten -05 Upsala IF
839 Meja Wolwan -05 Upsala IF
848 Tilda Åstrand -05 Upsala IF
850 Tindra Dahlberg -05 Upsala IF
854 Vilma Djurfeldt -05 Upsala IF
860 Ronja Magnusson -05 Valbo AIF
874 Tilda Sahlin -05 Wedevågs IF
889 Sara Sundberg -05 Väsby IK
903 Tuva Andersson -05 Västerås FK
907 Wilma Jansson -05 Västerås FK
909 Angelina Mogren-Dowding -05 Åsbro GoIF
925 Meja Törnqvist -05 Åsbro GoIF

  F12 800 M Lör 17.52
101 Julia Eriksson -05 Glanshammars IF
144 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
184 Jeanna Ulfvin -05 IF Skade
226 Amanda Jerner -05 IFK Lidingö
352 Frida Berglin -05 KA2 IF
385 Alva Lindmark -05 KFUM Örebro
412 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
569 Lina Ånstad -05 Motala AIF
570 Malva Axén -05 Motala AIF
571 Nora Malmgren -05 Motala AIF
572 Svea Eklundh -05 Motala AIF
573 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
615 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
666 Emelie Olsson -05 Säffle FIK
668 Meija Peterson -05 Säffle FIK
738 Charlie Feijen -05 Täby IS
766 Källa Kairenius -05 Täby IS
792 Vera Rietz -05 Täby IS
825 Ingrid Lundin -05 Upsala IF
828 Jennifer Thor -05 Upsala IF
831 Klara Ekman -05 Upsala IF
839 Meja Wolwan -05 Upsala IF
848 Tilda Åstrand -05 Upsala IF
850 Tindra Dahlberg -05 Upsala IF
889 Sara Sundberg -05 Väsby IK
909 Angelina Mogren-Dowding -05 Åsbro GoIF

  F12 60 M HÄCK Sön 09.00
138 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad
144 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
155 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
184 Jeanna Ulfvin -05 IF Skade
222 Ängla Herold -05 IFK Kristinehamn
226 Amanda Jerner -05 IFK Lidingö
247 Helena Hvalgren -05 IFK Lidingö
385 Alva Lindmark -05 KFUM Örebro
405 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro
442 Klara Pettersson -05 KFUM Örebro
469 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
489 Sara Persson -05 KFUM Örebro
517 Emma Larsson -05 Kils AIK
523 Sara Larsson -05 Kils AIK
527 Alice Löfgren -05 Lidköpings IS
536 Meja Törn -05 Lidköpings IS
543 Olivia Sipos -05 Linköpings GIF
569 Lina Ånstad -05 Motala AIF
570 Malva Axén -05 Motala AIF
571 Nora Malmgren -05 Motala AIF
572 Svea Eklundh -05 Motala AIF
573 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
615 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
629 Doris Erixon -05 Stenungsunds FI
659 Sofi Viklund -05 Stocksäters IF
668 Meija Peterson -05 Säffle FIK
669 Tindra Lööf -05 Säffle FIK
711 Alva Hennings -05 Tjalve IF
713 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF
724 Anna Strunke -05 Turebergs FK
736 Amelia Gadd -05 Täby IS
738 Charlie Feijen -05 Täby IS
745 Ellen Jernhall -05 Täby IS
751 Evelina Hamos -05 Täby IS
756 Hannah Askergren -05 Täby IS
766 Källa Kairenius -05 Täby IS
782 Philippa Kastberg -05 Täby IS
792 Vera Rietz -05 Täby IS
801 Alice Eriksson -05 Upsala IF
819 Emelie Lenke -05 Upsala IF
823 Frida Westfeldt -05 Upsala IF
831 Klara Ekman -05 Upsala IF
839 Meja Wolwan -05 Upsala IF
848 Tilda Åstrand -05 Upsala IF
850 Tindra Dahlberg -05 Upsala IF
854 Vilma Djurfeldt -05 Upsala IF
889 Sara Sundberg -05 Väsby IK
892 Emma Hjelm -05 Västerås FK
903 Tuva Andersson -05 Västerås FK
909 Angelina Mogren-Dowding -05 Åsbro GoIF
925 Meja Törnqvist -05 Åsbro GoIF

  F12 HÖJD Sön 15.24
138 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad
144 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
155 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
166 Ebba Eklund -05 IF Hagen
169 Ida Andersson -05 IF Hagen
174 Svea Wikstrand -05 IF Hagen
184 Jeanna Ulfvin -05 IF Skade
213 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
222 Ängla Herold -05 IFK Kristinehamn
333 Tova Wåhlander -05 IK Westmannia
467 Mira Kindberg-Danielsson -05 KFUM Örebro
473 Noomi Kihlberg -05 KFUM Örebro
489 Sara Persson -05 KFUM Örebro
523 Sara Larsson -05 Kils AIK
530 Ebba Zachrisson -05 Lidköpings IS
543 Olivia Sipos -05 Linköpings GIF
552 Elin Sjöblom -05 Ludvika FFI
554 Ellen Heldt Cassel -05 Ludvika FFI
558 Mathilda Nehme -05 Ludvika FFI
565 Monic Edvinsson -05 Mariestads AIF
570 Malva Axén -05 Motala AIF
571 Nora Malmgren -05 Motala AIF
572 Svea Eklundh -05 Motala AIF
615 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
629 Doris Erixon -05 Stenungsunds FI
630 Elin Halldin -05 Stenungsunds FI
659 Sofi Viklund -05 Stocksäters IF
666 Emelie Olsson -05 Säffle FIK
668 Meija Peterson -05 Säffle FIK
669 Tindra Lööf -05 Säffle FIK
724 Anna Strunke -05 Turebergs FK
738 Charlie Feijen -05 Täby IS
745 Ellen Jernhall -05 Täby IS
756 Hannah Askergren -05 Täby IS
766 Källa Kairenius -05 Täby IS
782 Philippa Kastberg -05 Täby IS
792 Vera Rietz -05 Täby IS
801 Alice Eriksson -05 Upsala IF
803 Alva Haglund Nilsson -05 Upsala IF
819 Emelie Lenke -05 Upsala IF
823 Frida Westfeldt -05 Upsala IF
825 Ingrid Lundin -05 Upsala IF
828 Jennifer Thor -05 Upsala IF
831 Klara Ekman -05 Upsala IF
838 Maja Forssten -05 Upsala IF
839 Meja Wolwan -05 Upsala IF
848 Tilda Åstrand -05 Upsala IF
850 Tindra Dahlberg -05 Upsala IF
854 Vilma Djurfeldt -05 Upsala IF
892 Emma Hjelm -05 Västerås FK
903 Tuva Andersson -05 Västerås FK
909 Angelina Mogren-Dowding -05 Åsbro GoIF

  F12 LÄNGD ZON pool 1 Lör 09.00
12 Smilla Eriksson -05 Alunda SK
55 Agnes Lindby -05 Fjugesta IF
94 Elsa Söder -05 Glanshammars IF
138 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad
144 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
155 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
164 Vilma Lidholt -05 IF Göta Karlstad
184 Jeanna Ulfvin -05 IF Skade
213 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
222 Ängla Herold -05 IFK Kristinehamn
226 Amanda Jerner -05 IFK Lidingö
302 Karin Ångman -05 IFK Nora
307 Samra Mehanovic -05 IFK Nora
342 Kellie Tran -05 IK Ymer
352 Frida Berglin -05 KA2 IF
385 Alva Lindmark -05 KFUM Örebro
394 Cajsa Hermansson -05 KFUM Örebro
405 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro
412 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
414 Emma Rosmark -05 KFUM Örebro
442 Klara Pettersson -05 KFUM Örebro
459 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
469 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
473 Noomi Kihlberg -05 KFUM Örebro
489 Sara Persson -05 KFUM Örebro
523 Sara Larsson -05 Kils AIK
529 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS
543 Olivia Sipos -05 Linköpings GIF
552 Elin Sjöblom -05 Ludvika FFI
554 Ellen Heldt Cassel -05 Ludvika FFI
558 Mathilda Nehme -05 Ludvika FFI
608 Emma Sjöblom -05 Rånäs 4H
615 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
629 Doris Erixon -05 Stenungsunds FI
630 Elin Halldin -05 Stenungsunds FI

  F12 LÄNGD ZON pool 2 Lör 09.00
569 Lina Ånstad -05 Motala AIF
570 Malva Axén -05 Motala AIF
571 Nora Malmgren -05 Motala AIF
572 Svea Eklundh -05 Motala AIF
573 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
646 Hanna Sjökvist -05 Stocksäters IF
668 Meija Peterson -05 Säffle FIK
669 Tindra Lööf -05 Säffle FIK
711 Alva Hennings -05 Tjalve IF
736 Amelia Gadd -05 Täby IS
738 Charlie Feijen -05 Täby IS
745 Ellen Jernhall -05 Täby IS
751 Evelina Hamos -05 Täby IS
766 Källa Kairenius -05 Täby IS
782 Philippa Kastberg -05 Täby IS
792 Vera Rietz -05 Täby IS
801 Alice Eriksson -05 Upsala IF
803 Alva Haglund Nilsson -05 Upsala IF
804 Amanda Cederholm -05 Upsala IF
816 Ella Bäckman -05 Upsala IF
819 Emelie Lenke -05 Upsala IF
823 Frida Westfeldt -05 Upsala IF
825 Ingrid Lundin -05 Upsala IF
828 Jennifer Thor -05 Upsala IF
831 Klara Ekman -05 Upsala IF
833 Lisa Carlborg -05 Upsala IF
838 Maja Forssten -05 Upsala IF
839 Meja Wolwan -05 Upsala IF
848 Tilda Åstrand -05 Upsala IF
850 Tindra Dahlberg -05 Upsala IF
854 Vilma Djurfeldt -05 Upsala IF
860 Ronja Magnusson -05 Valbo AIF
874 Tilda Sahlin -05 Wedevågs IF
889 Sara Sundberg -05 Väsby IK
925 Meja Törnqvist -05 Åsbro GoIF

  F12 KULA 2,0 Sön 10.48
94 Elsa Söder -05 Glanshammars IF
97 Ilva Gunnarsson -05 Glanshammars IF
138 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad
144 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
155 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
166 Ebba Eklund -05 IF Hagen
169 Ida Andersson -05 IF Hagen
174 Svea Wikstrand -05 IF Hagen
184 Jeanna Ulfvin -05 IF Skade
213 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
226 Amanda Jerner -05 IFK Lidingö
247 Helena Hvalgren -05 IFK Lidingö
307 Samra Mehanovic -05 IFK Nora
333 Tova Wåhlander -05 IK Westmannia
352 Frida Berglin -05 KA2 IF
412 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
442 Klara Pettersson -05 KFUM Örebro
473 Noomi Kihlberg -05 KFUM Örebro
505 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
517 Emma Larsson -05 Kils AIK
530 Ebba Zachrisson -05 Lidköpings IS
536 Meja Törn -05 Lidköpings IS
543 Olivia Sipos -05 Linköpings GIF
565 Monic Edvinsson -05 Mariestads AIF
569 Lina Ånstad -05 Motala AIF
570 Malva Axén -05 Motala AIF
571 Nora Malmgren -05 Motala AIF
572 Svea Eklundh -05 Motala AIF
573 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
608 Emma Sjöblom -05 Rånäs 4H
615 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
630 Elin Halldin -05 Stenungsunds FI
656 Runa Eriksson -05 Stocksäters IF
659 Sofi Viklund -05 Stocksäters IF
666 Emelie Olsson -05 Säffle FIK
724 Anna Strunke -05 Turebergs FK
738 Charlie Feijen -05 Täby IS
751 Evelina Hamos -05 Täby IS
782 Philippa Kastberg -05 Täby IS
801 Alice Eriksson -05 Upsala IF
803 Alva Haglund Nilsson -05 Upsala IF
804 Amanda Cederholm -05 Upsala IF
816 Ella Bäckman -05 Upsala IF
819 Emelie Lenke -05 Upsala IF
823 Frida Westfeldt -05 Upsala IF
828 Jennifer Thor -05 Upsala IF
831 Klara Ekman -05 Upsala IF
833 Lisa Carlborg -05 Upsala IF
838 Maja Forssten -05 Upsala IF
848 Tilda Åstrand -05 Upsala IF
850 Tindra Dahlberg -05 Upsala IF
860 Ronja Magnusson -05 Valbo AIF
889 Sara Sundberg -05 Väsby IK
892 Emma Hjelm -05 Västerås FK
903 Tuva Andersson -05 Västerås FK
907 Wilma Jansson -05 Västerås FK
909 Angelina Mogren-Dowding -05 Åsbro GoIF

  F11 60 M Lör 10.56
14 Elin Björn -06 Bohus IF
16 Emma Wendel -06 Bohus IF
19 Agnes Isenberg Erlandsson -06 Bromma IF
22 Hilda Hovelius -06 Bromma IF
27 Michelle Funck -06 Bromma IF
49 Nora Mikaelsen -06 Falköpings AIK
50 Patrica Forsberg -06 Falköpings AIK
53 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
67 Maja Söderqvist -06 Fjugesta IF
111 Filippa Nilsson -06 Götlunda IF
137 Hannah Hedström -06 IF Göta Karlstad
217 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
221 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
223 Alba Fjelkner -06 IFK Lidingö
224 Alice Ajax -06 IFK Lidingö
231 Ebba Filipsson -06 IFK Lidingö
234 Ella Thunell -06 IFK Lidingö
236 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
242 Filippa Månsson -06 IFK Lidingö
243 Fredrika Rosén -06 IFK Lidingö
250 India Carlsson Reich -06 IFK Lidingö
251 Isabelle Ahnmé -06 IFK Lidingö
257 Karin Brismar -06 IFK Lidingö
260 Lova Mattsson -06 IFK Lidingö
266 Malva Antoni -06 IFK Lidingö
269 Maya Svedin -06 IFK Lidingö
287 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
291 Tilde Svensson -06 IFK Lidingö
313 Ebba Vold Johannesson -06 IFK Sunne
321 Tilde Löwdin -06 IK Stål
330 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
334 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
336 Elsa Olausson -06 IK Wilske
360 Alma Nyström -06 Katrineholms SK
421 Filippa Börjeskog -06 KFUM Örebro
428 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
495 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
508 Vera Lech -06 KFUM Örebro
598 Alice Enetjärn -06 Nyköpings BIS
617 Matilda Martini -06 Skeninge IK
626 Tuva Sandberg -06 SOK Träff
713 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF
722 Linnéa Fohlén Gladh -06 Trollhättans FIK
726 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
741 Eleonora Wallin -06 Täby IS
878 Elin Järf -06 Väsby IK

  F11 200 M Sön 16.44
19 Agnes Isenberg Erlandsson -06 Bromma IF
27 Michelle Funck -06 Bromma IF
28 Olivia Holmström -06 Bromma IF
31 Stina Ekengren -06 Bålsta IK
53 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
67 Maja Söderqvist -06 Fjugesta IF
206 Agnes Alexandersson -06 IFK Kristinehamn
217 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
221 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
223 Alba Fjelkner -06 IFK Lidingö
224 Alice Ajax -06 IFK Lidingö
225 Alice Hedin -06 IFK Lidingö
231 Ebba Filipsson -06 IFK Lidingö
234 Ella Thunell -06 IFK Lidingö
236 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
242 Filippa Månsson -06 IFK Lidingö
243 Fredrika Rosén -06 IFK Lidingö
250 India Carlsson Reich -06 IFK Lidingö
251 Isabelle Ahnmé -06 IFK Lidingö
257 Karin Brismar -06 IFK Lidingö
260 Lova Mattsson -06 IFK Lidingö
266 Malva Antoni -06 IFK Lidingö
269 Maya Svedin -06 IFK Lidingö
287 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
291 Tilde Svensson -06 IFK Lidingö
321 Tilde Löwdin -06 IK Stål
325 Ella von Walden -06 IK Westmannia
326 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
330 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
383 Alise Aboltina -06 KFUM Örebro
428 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
503 Tilde Söberg Lager -06 KFUM Örebro
506 Tuva Runesson -06 KFUM Örebro
508 Vera Lech -06 KFUM Örebro
566 Agnes Sörestad -06 Motala AIF
567 Elsa Wiik -06 Motala AIF
598 Alice Enetjärn -06 Nyköpings BIS
617 Matilda Martini -06 Skeninge IK
698 Alva Gertsson -06 Tibro AIK
713 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF
726 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
741 Eleonora Wallin -06 Täby IS

  F11 800 M Lör 17.28
19 Agnes Isenberg Erlandsson -06 Bromma IF
28 Olivia Holmström -06 Bromma IF
92 Elin Freed -06 Glanshammars IF
137 Hannah Hedström -06 IF Göta Karlstad
217 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
221 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
225 Alice Hedin -06 IFK Lidingö
257 Karin Brismar -06 IFK Lidingö
260 Lova Mattsson -06 IFK Lidingö
266 Malva Antoni -06 IFK Lidingö
269 Maya Svedin -06 IFK Lidingö
287 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
326 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
336 Elsa Olausson -06 IK Wilske
360 Alma Nyström -06 Katrineholms SK
508 Vera Lech -06 KFUM Örebro
567 Elsa Wiik -06 Motala AIF
598 Alice Enetjärn -06 Nyköpings BIS
617 Matilda Martini -06 Skeninge IK
626 Tuva Sandberg -06 SOK Träff
726 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
741 Eleonora Wallin -06 Täby IS
878 Elin Järf -06 Väsby IK

  F11 60 M HÄCK Sön 11.32
14 Elin Björn -06 Bohus IF
19 Agnes Isenberg Erlandsson -06 Bromma IF
28 Olivia Holmström -06 Bromma IF
31 Stina Ekengren -06 Bålsta IK
53 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
67 Maja Söderqvist -06 Fjugesta IF
104 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
209 Amanda Eriksson -06 IFK Kristinehamn
217 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
221 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
223 Alba Fjelkner -06 IFK Lidingö
234 Ella Thunell -06 IFK Lidingö
236 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
242 Filippa Månsson -06 IFK Lidingö
243 Fredrika Rosén -06 IFK Lidingö
250 India Carlsson Reich -06 IFK Lidingö
251 Isabelle Ahnmé -06 IFK Lidingö
257 Karin Brismar -06 IFK Lidingö
287 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
291 Tilde Svensson -06 IFK Lidingö
321 Tilde Löwdin -06 IK Stål
325 Ella von Walden -06 IK Westmannia
326 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
334 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
376 Agnes Edfeldt -06 KFUM Örebro
383 Alise Aboltina -06 KFUM Örebro
421 Filippa Börjeskog -06 KFUM Örebro
495 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
496 Stella Önander -06 KFUM Örebro
566 Agnes Sörestad -06 Motala AIF
567 Elsa Wiik -06 Motala AIF
598 Alice Enetjärn -06 Nyköpings BIS
617 Matilda Martini -06 Skeninge IK
698 Alva Gertsson -06 Tibro AIK
713 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF
726 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
741 Eleonora Wallin -06 Täby IS

  F11 HÖJD Sön 13.00
14 Elin Björn -06 Bohus IF
16 Emma Wendel -06 Bohus IF
19 Agnes Isenberg Erlandsson -06 Bromma IF
28 Olivia Holmström -06 Bromma IF
31 Stina Ekengren -06 Bålsta IK
67 Maja Söderqvist -06 Fjugesta IF
111 Filippa Nilsson -06 Götlunda IF
206 Agnes Alexandersson -06 IFK Kristinehamn
209 Amanda Eriksson -06 IFK Kristinehamn
217 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
221 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
231 Ebba Filipsson -06 IFK Lidingö
234 Ella Thunell -06 IFK Lidingö
236 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
242 Filippa Månsson -06 IFK Lidingö
243 Fredrika Rosén -06 IFK Lidingö
250 India Carlsson Reich -06 IFK Lidingö
257 Karin Brismar -06 IFK Lidingö
260 Lova Mattsson -06 IFK Lidingö
269 Maya Svedin -06 IFK Lidingö
321 Tilde Löwdin -06 IK Stål
326 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
330 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
334 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
376 Agnes Edfeldt -06 KFUM Örebro
421 Filippa Börjeskog -06 KFUM Örebro
495 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
496 Stella Önander -06 KFUM Örebro
503 Tilde Söberg Lager -06 KFUM Örebro
566 Agnes Sörestad -06 Motala AIF
567 Elsa Wiik -06 Motala AIF
598 Alice Enetjärn -06 Nyköpings BIS
617 Matilda Martini -06 Skeninge IK
722 Linnéa Fohlén Gladh -06 Trollhättans FIK
726 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
741 Eleonora Wallin -06 Täby IS

  F11 LÄNGD ZON pool 1 Lör 11.52
14 Elin Björn -06 Bohus IF
16 Emma Wendel -06 Bohus IF
19 Agnes Isenberg Erlandsson -06 Bromma IF
22 Hilda Hovelius -06 Bromma IF
27 Michelle Funck -06 Bromma IF
28 Olivia Holmström -06 Bromma IF
49 Nora Mikaelsen -06 Falköpings AIK
50 Patrica Forsberg -06 Falköpings AIK
53 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
67 Maja Söderqvist -06 Fjugesta IF
111 Filippa Nilsson -06 Götlunda IF
137 Hannah Hedström -06 IF Göta Karlstad
217 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
218 Johanna Thelin -06 IFK Kristinehamn
221 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
326 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
330 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
334 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
336 Elsa Olausson -06 IK Wilske
360 Alma Nyström -06 Katrineholms SK
376 Agnes Edfeldt -06 KFUM Örebro
421 Filippa Börjeskog -06 KFUM Örebro
447 Linn Engström -06 KFUM Örebro
495 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
496 Stella Önander -06 KFUM Örebro
508 Vera Lech -06 KFUM Örebro

  F11 LÄNGD ZON pool 2 Lör 11.52
223 Alba Fjelkner -06 IFK Lidingö
224 Alice Ajax -06 IFK Lidingö
225 Alice Hedin -06 IFK Lidingö
231 Ebba Filipsson -06 IFK Lidingö
234 Ella Thunell -06 IFK Lidingö
236 Ester Arkinger -06 IFK Lidingö
242 Filippa Månsson -06 IFK Lidingö
243 Fredrika Rosén -06 IFK Lidingö
250 India Carlsson Reich -06 IFK Lidingö
251 Isabelle Ahnmé -06 IFK Lidingö
257 Karin Brismar -06 IFK Lidingö
260 Lova Mattsson -06 IFK Lidingö
266 Malva Antoni -06 IFK Lidingö
269 Maya Svedin -06 IFK Lidingö
287 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
291 Tilde Svensson -06 IFK Lidingö
313 Ebba Vold Johannesson -06 IFK Sunne
321 Tilde Löwdin -06 IK Stål
567 Elsa Wiik -06 Motala AIF
598 Alice Enetjärn -06 Nyköpings BIS
617 Matilda Martini -06 Skeninge IK
713 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF
722 Linnéa Fohlén Gladh -06 Trollhättans FIK
726 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
741 Eleonora Wallin -06 Täby IS
878 Elin Järf -06 Väsby IK

  F11 KULA 2,0 Sön 09.00
14 Elin Björn -06 Bohus IF
16 Emma Wendel -06 Bohus IF
19 Agnes Isenberg Erlandsson -06 Bromma IF
27 Michelle Funck -06 Bromma IF
28 Olivia Holmström -06 Bromma IF
49 Nora Mikaelsen -06 Falköpings AIK
50 Patrica Forsberg -06 Falköpings AIK
53 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
206 Agnes Alexandersson -06 IFK Kristinehamn
209 Amanda Eriksson -06 IFK Kristinehamn
217 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
225 Alice Hedin -06 IFK Lidingö
242 Filippa Månsson -06 IFK Lidingö
266 Malva Antoni -06 IFK Lidingö
269 Maya Svedin -06 IFK Lidingö
287 Sofia Fröberg -06 IFK Lidingö
291 Tilde Svensson -06 IFK Lidingö
325 Ella von Walden -06 IK Westmannia
326 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
332 Klara Eriksson -06 IK Westmannia
334 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
421 Filippa Börjeskog -06 KFUM Örebro
428 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
495 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
567 Elsa Wiik -06 Motala AIF
617 Matilda Martini -06 Skeninge IK
698 Alva Gertsson -06 Tibro AIK
713 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF
722 Linnéa Fohlén Gladh -06 Trollhättans FIK
726 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK

  F10 60 M Lör 10.38
56 Amanda Sjöberg -07 Fjugesta IF
65 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
74 Cornelia Appelgren -07 Frövi IK
210 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
212 Filippa Thelin -07 IFK Kristinehamn
219 Klara Thelin -07 IFK Kristinehamn
300 Alva Brunström -07 IFK Nora
308 Signe Spännar -07 IFK Nora
311 Emma Karlsson -07 IFK Strängnäs
320 Nora Johansson -07 IK Stål
329 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
341 Amanda Tran -07 IK Ymer
371 Tilde Seger -07 Katrineholms SK
431 Ingrid Steinberga -07 KFUM Örebro
443 Klara Sandberg -07 KFUM Örebro
462 Majken Mangnäs -07 KFUM Örebro
474 Nova Eriksson -07 KFUM Örebro
477 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
604 Wilda Runeborg -07 Råby-Rekarne FIF
613 Tyra Hållinder -07 Rånäs 4H
618 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
645 Felicia Ehlin -07 Stocksäters IF
658 Saga Brattström -07 Stocksäters IF
674 Lia Hagström -07 Säters IF
694 Agnes Johansson -07 Tibro AIK
707 Nathalie Magnusson -07 Tibro AIK
739 Ebba Forsebäck -07 Täby IS
742 Elin Runemar -07 Täby IS
743 Elise Grevfors -07 Täby IS
747 Emelie Holmström -07 Täby IS
748 Emma Olofsson -07 Täby IS
754 Frida Heljestrand -07 Täby IS
755 Gina Juvet -07 Täby IS
763 Julia Kvarnström -07 Täby IS
771 Lowa Doktár -07 Täby IS
774 Maja Hilmersson -07 Täby IS
826 Isabelle Thor -07 Upsala IF
834 Lova Bäckman -07 Upsala IF
851 Tuva Boman -07 Upsala IF
858 Caitlyn Stömne -07 Valbo AIF
861 Sigrid Floréus -07 Valbo AIF
920 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
932 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F10 200 M Sön 15.36
74 Cornelia Appelgren -07 Frövi IK
96 Frida Sävenstrand -07 Glanshammars IF
163 Tilda Granevald -08 IF Göta Karlstad
172 Nova Andersson -07 IF Hagen
210 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
212 Filippa Thelin -07 IFK Kristinehamn
219 Klara Thelin -07 IFK Kristinehamn
320 Nora Johansson -07 IK Stål
329 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
365 Engla Plantin-Pontén -07 Katrineholms SK
371 Tilde Seger -07 Katrineholms SK
410 Elsa Rundkvist -07 KFUM Örebro
431 Ingrid Steinberga -07 KFUM Örebro
455 Lova Rodesten -07 KFUM Örebro
477 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
492 Sofia Berndt -07 KFUM Örebro
528 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS
540 Svea Zackrisson -07 Lidköpings IS
604 Wilda Runeborg -07 Råby-Rekarne FIF
613 Tyra Hållinder -07 Rånäs 4H
618 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
634 Majken Söderlund Larsson -07 Stenungsunds FI
645 Felicia Ehlin -07 Stocksäters IF
674 Lia Hagström -07 Säters IF
706 My Widsing -07 Tibro AIK
707 Nathalie Magnusson -07 Tibro AIK
743 Elise Grevfors -07 Täby IS
747 Emelie Holmström -07 Täby IS
748 Emma Olofsson -07 Täby IS
754 Frida Heljestrand -07 Täby IS
755 Gina Juvet -07 Täby IS
771 Lowa Doktár -07 Täby IS
774 Maja Hilmersson -07 Täby IS
826 Isabelle Thor -07 Upsala IF
834 Lova Bäckman -07 Upsala IF
851 Tuva Boman -07 Upsala IF
858 Caitlyn Stömne -07 Valbo AIF
861 Sigrid Floréus -07 Valbo AIF
920 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
930 Tricia Kärrlander -09 Åsbro GoIF
932 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F10 600 M Lör 17.00
303 Kim Semstrand -07 IFK Nora
329 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
341 Amanda Tran -07 IK Ymer
477 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
618 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
634 Majken Söderlund Larsson -07 Stenungsunds FI
674 Lia Hagström -07 Säters IF
743 Elise Grevfors -07 Täby IS
747 Emelie Holmström -07 Täby IS
748 Emma Olofsson -07 Täby IS
754 Frida Heljestrand -07 Täby IS
755 Gina Juvet -07 Täby IS
774 Maja Hilmersson -07 Täby IS
826 Isabelle Thor -07 Upsala IF
920 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
932 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F10 60 M HÄCK Sön 11.52
208 Agnes Kjellgren -07 IFK Kristinehamn
210 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
329 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
365 Engla Plantin-Pontén -07 Katrineholms SK
371 Tilde Seger -07 Katrineholms SK
478 Olivia Sjöholm -07 KFUM Örebro
492 Sofia Berndt -07 KFUM Örebro
528 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS
540 Svea Zackrisson -07 Lidköpings IS
604 Wilda Runeborg -07 Råby-Rekarne FIF
613 Tyra Hållinder -07 Rånäs 4H
618 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
619 Amanda Persson -07 SLK Oxelösund
634 Majken Söderlund Larsson -07 Stenungsunds FI
674 Lia Hagström -07 Säters IF
706 My Widsing -07 Tibro AIK
742 Elin Runemar -07 Täby IS
743 Elise Grevfors -07 Täby IS
747 Emelie Holmström -07 Täby IS
748 Emma Olofsson -07 Täby IS
754 Frida Heljestrand -07 Täby IS
755 Gina Juvet -07 Täby IS
763 Julia Kvarnström -07 Täby IS
771 Lowa Doktár -07 Täby IS
774 Maja Hilmersson -07 Täby IS
826 Isabelle Thor -07 Upsala IF
834 Lova Bäckman -07 Upsala IF
851 Tuva Boman -07 Upsala IF
858 Caitlyn Stömne -07 Valbo AIF
861 Sigrid Floréus -07 Valbo AIF
922 Lillie Kron -07 Åsbro GoIF
932 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F10 HÖJD Sön 09.20
96 Frida Sävenstrand -07 Glanshammars IF
172 Nova Andersson -07 IF Hagen
208 Agnes Kjellgren -07 IFK Kristinehamn
210 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
212 Filippa Thelin -07 IFK Kristinehamn
300 Alva Brunström -07 IFK Nora
320 Nora Johansson -07 IK Stål
365 Engla Plantin-Pontén -07 Katrineholms SK
366 Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK
371 Tilde Seger -07 Katrineholms SK
478 Olivia Sjöholm -07 KFUM Örebro
528 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS
540 Svea Zackrisson -07 Lidköpings IS
604 Wilda Runeborg -07 Råby-Rekarne FIF
613 Tyra Hållinder -07 Rånäs 4H
618 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
634 Majken Söderlund Larsson -07 Stenungsunds FI
674 Lia Hagström -07 Säters IF
706 My Widsing -07 Tibro AIK
742 Elin Runemar -07 Täby IS
743 Elise Grevfors -07 Täby IS
747 Emelie Holmström -07 Täby IS
748 Emma Olofsson -07 Täby IS
754 Frida Heljestrand -07 Täby IS
755 Gina Juvet -07 Täby IS
763 Julia Kvarnström -07 Täby IS
771 Lowa Doktár -07 Täby IS
858 Caitlyn Stömne -07 Valbo AIF
861 Sigrid Floréus -07 Valbo AIF
920 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
922 Lillie Kron -07 Åsbro GoIF

  F10 LÄNGD ZON pool 1 Lör 14.24
210 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
212 Filippa Thelin -07 IFK Kristinehamn
219 Klara Thelin -07 IFK Kristinehamn
300 Alva Brunström -07 IFK Nora
308 Signe Spännar -07 IFK Nora
311 Emma Karlsson -07 IFK Strängnäs
320 Nora Johansson -07 IK Stål
329 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
341 Amanda Tran -07 IK Ymer
366 Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK
371 Tilde Seger -07 Katrineholms SK
406 Ella Dahlkvist -07 KFUM Örebro
410 Elsa Rundkvist -07 KFUM Örebro
431 Ingrid Steinberga -07 KFUM Örebro
443 Klara Sandberg -07 KFUM Örebro
455 Lova Rodesten -07 KFUM Örebro
462 Majken Mangnäs -07 KFUM Örebro
486 Saga Larsson -07 KFUM Örebro
492 Sofia Berndt -07 KFUM Örebro
512 Wilma Larsson -071206 KFUM Örebro
604 Wilda Runeborg -07 Råby-Rekarne FIF
613 Tyra Hållinder -07 Rånäs 4H
618 Moa Kindbom -07 Skeninge IK

  F10 LÄNGD ZON pool 2 Lör 14.24
634 Majken Söderlund Larsson -07 Stenungsunds FI
645 Felicia Ehlin -07 Stocksäters IF
658 Saga Brattström -07 Stocksäters IF
674 Lia Hagström -07 Säters IF
694 Agnes Johansson -07 Tibro AIK
739 Ebba Forsebäck -07 Täby IS
742 Elin Runemar -07 Täby IS
743 Elise Grevfors -07 Täby IS
747 Emelie Holmström -07 Täby IS
748 Emma Olofsson -07 Täby IS
754 Frida Heljestrand -07 Täby IS
755 Gina Juvet -07 Täby IS
763 Julia Kvarnström -07 Täby IS
771 Lowa Doktár -07 Täby IS
774 Maja Hilmersson -07 Täby IS
826 Isabelle Thor -07 Upsala IF
834 Lova Bäckman -07 Upsala IF
851 Tuva Boman -07 Upsala IF
858 Caitlyn Stömne -07 Valbo AIF
861 Sigrid Floréus -07 Valbo AIF
920 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
922 Lillie Kron -07 Åsbro GoIF
932 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F10 KULA 2,0 Sön 12.12
172 Nova Andersson -07 IF Hagen
208 Agnes Kjellgren -07 IFK Kristinehamn
210 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
212 Filippa Thelin -07 IFK Kristinehamn
320 Nora Johansson -07 IK Stål
329 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
365 Engla Plantin-Pontén -07 Katrineholms SK
366 Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK
371 Tilde Seger -07 Katrineholms SK
417 Ewelina Ask -07 KFUM Örebro
455 Lova Rodesten -07 KFUM Örebro
462 Majken Mangnäs -07 KFUM Örebro
492 Sofia Berndt -07 KFUM Örebro
528 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS
604 Wilda Runeborg -07 Råby-Rekarne FIF
618 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
619 Amanda Persson -07 SLK Oxelösund
641 Daga Eriksson -07 Stocksäters IF
674 Lia Hagström -07 Säters IF
706 My Widsing -07 Tibro AIK
739 Ebba Forsebäck -07 Täby IS
742 Elin Runemar -07 Täby IS
743 Elise Grevfors -07 Täby IS
747 Emelie Holmström -07 Täby IS
748 Emma Olofsson -07 Täby IS
754 Frida Heljestrand -07 Täby IS
755 Gina Juvet -07 Täby IS
774 Maja Hilmersson -07 Täby IS
834 Lova Bäckman -07 Upsala IF
858 Caitlyn Stömne -07 Valbo AIF
861 Sigrid Floréus -07 Valbo AIF
922 Lillie Kron -07 Åsbro GoIF

  F9 60 M Lör 09.16
9 Maja Andersson -08 Alunda SK
26 Lovis Öhman -09 Bromma IF
40 Hedda Hed -09 Eskilstuna FI
47 Vendela Dekreon -09 Eskilstuna FI
69 Molly Östlin -08 Fjugesta IF
75 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
113 Molly Mikaelsson -08 Götlunda IF
134 Filippa Sundell -10 IF Göta Karlstad
214 Hanna Wahlgren -09 IFK Kristinehamn
335 Alice Schönborg -09 IK Wilske
363 Emma Nyström -09 Katrineholms SK
370 Ronja Pontén -10 Katrineholms SK
377 Agnes Steinberga -09 KFUM Örebro
391 Astrid Rodesten -10 KFUM Örebro
396 Cassandra Norlander -08 KFUM Örebro
403 Edith Evertson Thuvander -08 KFUM Örebro
407 Ellen Adolfsson -08 KFUM Örebro
416 Ester Kihlberg -09 KFUM Örebro
423 Freja Wilén -09 KFUM Örebro
427 Hannah Stenfelt -08 KFUM Örebro
437 Jonna Berndt -09 KFUM Örebro
438 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
439 Julia Eriksson -09 KFUM Örebro
445 Leia Kjellbom -09 KFUM Örebro
448 Linnéa Blankner -09 KFUM Örebro
451 Linnea Friström -08 KFUM Örebro
461 Maja Östby -08 KFUM Örebro
466 Mira Gunnarsson -09 KFUM Örebro
470 Nella Wrang -09 KFUM Örebro
476 Olivia Lowe -09 KFUM Örebro
507 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
513 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
607 Elsa Eriksson -08 Rånäs 4H
616 Maja Martini -10 Skeninge IK
623 Saga Sandberg -08 SOK Träff
624 Smilla Skogfält -09 SOK Träff
625 Tindra Jakobsson -09 SOK Träff
644 Elwira Englund -08 Stocksäters IF
651 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
688 Paulina Sjöselius -08 Thorengruppen TFC
696 Alicia Lindström -08 Tibro AIK
728 Freja Kagevik -09 Turebergs FK
772 Lovisa Nässil -08 Täby IS
777 Melina Engler -08 Täby IS
778 Naomie Carlqvist -08 Täby IS
869 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF
881 Hanna Månsson -08 Väsby IK
912 Elin Törnqvist -10 Åsbro GoIF
915 Ida Standar -09 Åsbro GoIF
916 Ingrid Kron -09 Åsbro GoIF
923 Lowa Törnqvist -09 Åsbro GoIF
926 Miranda Karlsson -08 Åsbro GoIF
930 Tricia Kärrlander -09 Åsbro GoIF

  F9 600 M Lör 16.32
9 Maja Andersson -08 Alunda SK
26 Lovis Öhman -09 Bromma IF
40 Hedda Hed -09 Eskilstuna FI
44 Midea Allard -08 Eskilstuna FI
47 Vendela Dekreon -09 Eskilstuna FI
134 Filippa Sundell -10 IF Göta Karlstad
214 Hanna Wahlgren -09 IFK Kristinehamn
335 Alice Schönborg -09 IK Wilske
363 Emma Nyström -09 Katrineholms SK
370 Ronja Pontén -10 Katrineholms SK
416 Ester Kihlberg -09 KFUM Örebro
427 Hannah Stenfelt -08 KFUM Örebro
448 Linnéa Blankner -09 KFUM Örebro
476 Olivia Lowe -09 KFUM Örebro
607 Elsa Eriksson -08 Rånäs 4H
635 Marika Söderlund Larsson -10 Stenungsunds FI
651 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
696 Alicia Lindström -08 Tibro AIK
728 Freja Kagevik -09 Turebergs FK
772 Lovisa Nässil -08 Täby IS
777 Melina Engler -08 Täby IS
864 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
881 Hanna Månsson -08 Väsby IK

  F9 60 M HÄCK Sön 11.08
9 Maja Andersson -08 Alunda SK
40 Hedda Hed -09 Eskilstuna FI
47 Vendela Dekreon -09 Eskilstuna FI
61 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF
153 Moa Karlsson -08 IF Göta Karlstad
156 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
211 Ellen Alexandersson -09 IFK Kristinehamn
323 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
370 Ronja Pontén -10 Katrineholms SK
372 Tuva Plantin-Pontén -09 Katrineholms SK
403 Edith Evertson Thuvander -08 KFUM Örebro
423 Freja Wilén -09 KFUM Örebro
437 Jonna Berndt -09 KFUM Örebro
513 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
635 Marika Söderlund Larsson -10 Stenungsunds FI
728 Freja Kagevik -09 Turebergs FK
777 Melina Engler -08 Täby IS
864 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
869 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF
916 Ingrid Kron -09 Åsbro GoIF

  F9 HÖJD Sön 11.32
9 Maja Andersson -08 Alunda SK
40 Hedda Hed -09 Eskilstuna FI
47 Vendela Dekreon -09 Eskilstuna FI
61 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF
134 Filippa Sundell -10 IF Göta Karlstad
153 Moa Karlsson -08 IF Göta Karlstad
156 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
163 Tilda Granevald -08 IF Göta Karlstad
211 Ellen Alexandersson -09 IFK Kristinehamn
323 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
372 Tuva Plantin-Pontén -09 Katrineholms SK
377 Agnes Steinberga -09 KFUM Örebro
416 Ester Kihlberg -09 KFUM Örebro
513 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
616 Maja Martini -10 Skeninge IK
635 Marika Söderlund Larsson -10 Stenungsunds FI
728 Freja Kagevik -09 Turebergs FK
744 Ellen Atterhall -08 Täby IS
772 Lovisa Nässil -08 Täby IS
777 Melina Engler -08 Täby IS
788 Tilly Rudman -08 Täby IS

  F9 LÄNGD ZON pool 1 Lör 13.12
9 Maja Andersson -08 Alunda SK
26 Lovis Öhman -09 Bromma IF
40 Hedda Hed -09 Eskilstuna FI
47 Vendela Dekreon -09 Eskilstuna FI
69 Molly Östlin -08 Fjugesta IF
75 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
113 Molly Mikaelsson -08 Götlunda IF
134 Filippa Sundell -10 IF Göta Karlstad
214 Hanna Wahlgren -09 IFK Kristinehamn
323 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
335 Alice Schönborg -09 IK Wilske
363 Emma Nyström -09 Katrineholms SK
370 Ronja Pontén -10 Katrineholms SK
744 Ellen Atterhall -08 Täby IS
772 Lovisa Nässil -08 Täby IS
777 Melina Engler -08 Täby IS
778 Naomie Carlqvist -08 Täby IS
788 Tilly Rudman -08 Täby IS
869 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF
881 Hanna Månsson -08 Väsby IK
912 Elin Törnqvist -10 Åsbro GoIF
915 Ida Standar -09 Åsbro GoIF
916 Ingrid Kron -09 Åsbro GoIF
923 Lowa Törnqvist -09 Åsbro GoIF
930 Tricia Kärrlander -09 Åsbro GoIF
931 Troja Lövkvist -09 Åsbro GoIF

  F9 LÄNGD ZON pool 2 Lör 13.12
377 Agnes Steinberga -09 KFUM Örebro
391 Astrid Rodesten -10 KFUM Örebro
403 Edith Evertson Thuvander -08 KFUM Örebro
407 Ellen Adolfsson -08 KFUM Örebro
408 Ellen Mannby Larsson -07 KFUM Örebro
416 Ester Kihlberg -09 KFUM Örebro
423 Freja Wilén -09 KFUM Örebro
437 Jonna Berndt -09 KFUM Örebro
438 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
451 Linnea Friström -08 KFUM Örebro
461 Maja Östby -08 KFUM Örebro
470 Nella Wrang -09 KFUM Örebro
476 Olivia Lowe -09 KFUM Örebro
500 Thilda Zetterberg -09 KFUM Örebro
507 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
513 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
607 Elsa Eriksson -08 Rånäs 4H
616 Maja Martini -10 Skeninge IK
623 Saga Sandberg -08 SOK Träff
624 Smilla Skogfält -09 SOK Träff
625 Tindra Jakobsson -09 SOK Träff
635 Marika Söderlund Larsson -10 Stenungsunds FI
688 Paulina Sjöselius -08 Thorengruppen TFC
696 Alicia Lindström -08 Tibro AIK
728 Freja Kagevik -09 Turebergs FK

  F9 KULA 2,0 Sön 09.20
9 Maja Andersson -08 Alunda SK
40 Hedda Hed -09 Eskilstuna FI
47 Vendela Dekreon -09 Eskilstuna FI
57 Astrid Wennström -09 Fjugesta IF
61 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF
153 Moa Karlsson -08 IF Göta Karlstad
156 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
211 Ellen Alexandersson -09 IFK Kristinehamn
323 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
370 Ronja Pontén -10 Katrineholms SK
372 Tuva Plantin-Pontén -09 Katrineholms SK
416 Ester Kihlberg -09 KFUM Örebro
418 Felicia Blankner -08 KFUM Örebro
450 Linnea Börjeskog -09 KFUM Örebro
513 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
616 Maja Martini -10 Skeninge IK
725 Ella Strunke -10 Turebergs FK
728 Freja Kagevik -09 Turebergs FK
744 Ellen Atterhall -08 Täby IS
777 Melina Engler -08 Täby IS
778 Naomie Carlqvist -08 Täby IS
788 Tilly Rudman -08 Täby IS
864 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
869 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF
930 Tricia Kärrlander -09 Åsbro GoIF

  KVET 60 M Lör 13.52
119 Barbara Bondesson -60 Huddinge AIS
316 Lena Sundberg -61 IFK Tumba
809 Barbro Gadle -42 Upsala IF
876 Carina Palmquist -62 Villstads GIF

  KVET 200 M Lör 15.56
119 Barbara Bondesson -60 Huddinge AIS
799 Ulla Littenheim -47 Uddevalla IS

  KVET 800 M Lör 19.20
191 Maria Eriksson -76 IF Start

  KVET 3000 M Sön 13.00
191 Maria Eriksson -76 IF Start

  KVET 60 M HÄCK Sön 10.12
862 Annelie Virenius Bergsjö -69 Vallentuna FK

  KVET HÖJD Sön

  KVET LÄNGD Lör 17.52
316 Lena Sundberg -61 IFK Tumba
809 Barbro Gadle -42 Upsala IF
876 Carina Palmquist -62 Villstads GIF

  KVET KULA Sön 13.48
282 Sandra Pettersson -73 IFK Lidingö
723 Veronica Fohlén -77 Trollhättans FIK
910 Diana Mogren-Dowding -71 Åsbro GoIF