OFFICIELL RESULTATLISTA I PDF-FORMAT   Marsspelen på YouTube!

  Resultat Marsspelen 22-23 mars 2014

   Åsbro GoIF och Stocksäters IF arrangerade i Tybblelundshallen, Örebro
 
    MÄN 60 M  HEAT 1    2014-03-22
1Isak Karlsson -95IF Åland7,54Final
2Joel Thölix -95IF Åland7,61Final
3Anton Östebo -96Glanshammars IF7,91Final
4Thamer Amara -96IF Göta8,11Final

    MÄN 60 M  HEAT 2    
1Jesper Frykholm -96Glanshammars IF7,48Final
2Emil Thölix -95IF Åland7,59Final
3Tobias Jonsson -96IK Orient7,60Final
4Erik Girukwayo -96IF Göta7,62Final
5Mattias Windhede -96IF Göta8,39

    MÄN 60 M  FINAL    2014-03-22
1Jesper Frykholm -96Glanshammars IF7,49
2Isak Karlsson -95IF Åland7,52
3Emil Thölix -95IF Åland7,54
4Erik Girukwayo -96IF Göta7,60
5Tobias Jonsson -96IK Orient7,60
6Joel Thölix -95IF Åland7,62
7Anton Östebo -96Glanshammars IF7,96
8Thamer Amara -96IF Göta8,05

    MÄN 200 M  HEAT 1    2014-03-22
1Anton Östebo -96Glanshammars IF25,38
2David Svensson -97Stocksäters IF25,70
3Thamer Amara -96IF Göta26,24

    MÄN 200 M  HEAT 2    
1Joel Thölix -95IF Åland24,13
2Erik Girukwayo -96IF Göta25,22
-Tobias Jonsson -96IK Orientej start

    MÄN 200 M  HEAT 3    
1Jesper Frykholm -96Glanshammars IF23,45
2Albin Larsson -93Istrums SK24,30
-Emil Thölix -95IF ÅlandDQ F4.2.9

    MÄN 200 M  SAMLAD LISTA    
1Jesper Frykholm -96Glanshammars IF23,45
2Joel Thölix -95IF Åland24,13
3Albin Larsson -93Istrums SK24,30
4Erik Girukwayo -96IF Göta25,22
5Anton Östebo -96Glanshammars IF25,38
6David Svensson -97Stocksäters IF25,70
7Thamer Amara -96IF Göta26,24

    MÄN 800 M      2014-03-22
1Simon Sundström -98IFK Lidingö1.59,98
2Joar Edlund -96Väsby IK2.07,01

    MÄN 3000 M      2014-03-23
1Weldemariam Haile -95Ludvika FFI9.27,39
2Joar Edlund -96Väsby IK9.40,01
3Johan Ingjald -87IF Start9.48,20
4Jonathan Edemalm -99Sköldinge IF10.05,83
5Elias Zika -81IF Start10.26,01
6Simon Wiklund -99IK Wilske10.36,58

    MÄN HÖJD      2014-03-22
1Edvin Heggemann -94KFUM Örebro1,89
2Philip Andersson -95SOK Träff1,80


Edvin Heggemann
Philip Andersson
177 180 183 186 189 192 195 198 201
-   o   -   o   o   -   xxx
o   o   -   -   -   -   -   -   xxx
    MÄN LÄNGD      2014-03-23
1Jesper Frykholm -96Glanshammars IF6,43
2Anton Östebo -96Glanshammars IF5,61

Anton Östebo
Jesper Frykholm
   x     x     x   561     x     x
 615   640   612   643   617     x
    P17 60 M  HEAT 1    2014-03-22
1William Björkman -98IK Hakarpspojkarna7,54Final
2Josef Gustafsson -97Ludvika FFI7,93Final
3Tobias Söderberg -98IF Göta7,96Final
4David Svensson -97Stocksäters IF7,98Final
5Gustav Svedberg -98Karlskoga FIF8,19Final

    P17 60 M  HEAT 2    
1Lin Lu -97IK Stål7,54Final
2Andreas Führ -98KFUM Örebro7,55Final
3Adrian Kamlin -97Karlskoga FIF7,90Final
4Mattias Salo -97Gillberga-Lista IF8,23

    P17 60 M  FINAL    2014-03-22
1Lin Lu -97IK Stål7,50
2William Björkman -98IK Hakarpspojkarna7,53
3Andreas Führ -98KFUM Örebro7,56
4Josef Gustafsson -97Ludvika FFI7,93
5David Svensson -97Stocksäters IF7,98
6Tobias Söderberg -98IF Göta8,05
7Adrian Kamlin -97Karlskoga FIF8,07
8Gustav Svedberg -98Karlskoga FIF8,28

    P17 200 M  HEAT 1    2014-03-23
1Gustav Svedberg -98Karlskoga FIF26,40
2Josef Gustafsson -97Ludvika FFI27,58

    P17 200 M  HEAT 2    
1Andreas Führ -98KFUM Örebro23,93
2William Björkman -98IK Hakarpspojkarna24,13
3Lin Lu -97IK Stål25,14

    P17 200 M  SAMLAD LISTA    
1Andreas Führ -98KFUM Örebro23,93
2William Björkman -98IK Hakarpspojkarna24,13
3Lin Lu -97IK Stål25,14
4Gustav Svedberg -98Karlskoga FIF26,40
5Josef Gustafsson -97Ludvika FFI27,58

    P17 800 M      2014-03-22
1Simon Persson -98KFUM Örebro2.12,75
2Erik Brax Elvmarker -97Istrums SK2.14,83
3Josef Gustafsson -97Ludvika FFI2.52,06

    P17 60 M HÄCK      2014-03-23
1Tobias Söderberg -98IF Göta9,47

    P17 HÖJD      2014-03-22
1Mikael Jansson -98KFUM Örebro1,83
2Simon Andersson -97SOK Träff1,74
3Jakob Samuelsson -98Hässelby SK1,71
4Aleks Warma -98IK Norrköping FI1,60


Aleks Warma
Jakob Samuelsson
Mikael Jansson
Simon Andersson
155 160 164 168 171 174 177 180 183 186
xo  o   xxx
o   o   o   xo  o   xxx
-   -   -   o   o   o   o   o   o   xxx
-   -   o   o   o   xxo xxx
    P17 STAV      2014-03-23
1Jakob Samuelsson -98Hässelby SK3,84
2Henrik Nordlander -98IF Göta3,64


Jakob Samuelsson
Henrik Nordlander
324 334 344 354 364 374 384 394
-   -   -   o   xo  o   xo  xxx
o   o   xo  xxo xo  xxx
    P17 LÄNGD      2014-03-23
1Tobias Söderberg -98IF Göta5,67
2Lin Lu -97IK Stål5,40
3Mikael Jansson -98KFUM Örebro5,38
4Simon Andersson -97SOK Träff5,16
5Mattias Salo -97Gillberga-Lista IF4,87
-Adrian Kamlin -97Karlskoga FIF0,00

Lin Lu
Adrian Kamlin
Tobias Söderberg
Mikael Jansson
Simon Andersson
Mattias Salo
 516   501   404     x   540   497
   x     x     x     x     x     x
   x   567   452   536     -   511
 538   524     x   530     x     x
 493   516   495     x   513   484
 467   480   473   487   486   480
    P17 KULA 5,0      2014-03-22
1Jakob Samuelsson -98Hässelby SK13,92
2Mattias Salo -97Gillberga-Lista IF9,55

Mattias Salo
Jakob Samuelsson
 881   937   842   829   955   894
1389     x  1362  1349  1392  1327
    P15 60 M      2014-03-22
1Viktor Wiberg -99IK Stål7,76
2Jonas Renz -99IK Norrköping FI7,86
3Philip Anbakk -99Upsala IF8,85

    P15 800 M      2014-03-22
1Jonatan Gustafsson -99KFUM Örebro2.10,48
2Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro2.10,65
3Anton Ledell -99Huddinge AIS2.11,58
4Jack Karlsson -99KFUM Örebro2.12,65
5Simon Wiklund -99IK Wilske2.15,23
-August Mollén -99IK Norrköping FIbröt

    P15 1500 M      2014-03-23
1Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro4.38,22
2Jonatan Gustafsson -99KFUM Örebro4.39,86

    P15 60 M HÄCK      2014-03-23
1Simon Wiklund -99IK Wilske9,62

    P15 HÖJD      2014-03-22
1Simon Wiklund -99IK Wilske1,86
2Anton Ledell -99Huddinge AIS1,72
3Robin Edqvist -99KFUM Örebro1,72
4Jonas Renz -99IK Norrköping FI1,69
5Nils Havsmon -99SOK Träff1,57
6Philip Anbakk -99Upsala IF1,57


Jonas Renz
Robin Edqvist
Simon Wiklund
Nils Havsmon
Anton Ledell
Philip Anbakk
135 140 145 149 153 157 160 163 166 169 172 175 180 183 186 189
-   -   -   -   -   -   -   xo  o   xxo xxx
-   -   -   -   o   o   o   o   o   o   xo  xxx
-   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   o   o   o   o   xxx
o   -   o   o   o   o   xxx
-   -   -   -   -   -   -   o   o   o   o   xxx
-   -   xo  o   o   xo  xxx
    P15 STAV      2014-03-23
1Jonas Renz -99IK Norrköping FI3,54


Jonas Renz
304 314 324 334 344 354 364
o   o   xo  o   xo  o   xxx
    P15 LÄNGD      2014-03-23
1Simon Wiklund -99IK Wilske5,56
2Jonas Renz -99IK Norrköping FI5,41
3Elias Salo -99Gillberga-Lista IF3,84

Jonas Renz
Elias Salo
Simon Wiklund
 497   538   502     x   533   541
 364   366   384     x   362   333
 499   553   552   554   556   548
    P15 KULA 4,0      2014-03-22
1Viktor Wiberg -99IK Stål12,69
2Vilson Lleshi -99IFK Nora10,90
3Elias Salo -99Gillberga-Lista IF7,81

Vilson Lleshi
Elias Salo
Viktor Wiberg
   x     x  1002     x  1090     x
 781   688   744   689     x     x
1269   700  1116  1230  1255  1238
    P14 60 M      2014-03-22
1Philip Ludwigs -00Danderyds SK7,90
2Gustav Zetterlund -00KFUM Örebro8,11
3Philip Stömne -00Valbo AIF8,27
4Daniel Zubicky -00KFUM Örebro8,79
5Simon Lövgren -00Stocksäters IF9,15
6William Rågstad -00Stocksäters IF9,51

    P14 200 M  HEAT 1    2014-03-23
1Lucas Olsson -00Lidköpings IS29,47
2Simon Lövgren -00Stocksäters IF29,96
3Viktor Karlsson -00Wedevågs IF30,85

    P14 200 M  HEAT 2    
1Gustav Karlsson -00KFUM Örebro25,07
2Gustav Zetterlund -00KFUM Örebro25,55
3Daniel Grenegård -00IF Göta26,44
4Philip Stömne -00Valbo AIF27,12

    P14 200 M  SAMLAD LISTA    
1Gustav Karlsson -00KFUM Örebro25,07
2Gustav Zetterlund -00KFUM Örebro25,55
3Daniel Grenegård -00IF Göta26,44
4Philip Stömne -00Valbo AIF27,12
5Lucas Olsson -00Lidköpings IS29,47
6Simon Lövgren -00Stocksäters IF29,96
7Viktor Karlsson -00Wedevågs IF30,85

    P14 800 M      2014-03-22
1Simon Hjortmark -00GoIF Tjalve2.19,58
2Philip Stömne -00Valbo AIF2.22,72
3Jack Tranderyd -00KFUM Örebro2.31,86
4Simon Lövgren -00Stocksäters IF2.35,77

    P14 60 M HÄCK      2014-03-23
1Gustav Karlsson -00KFUM Örebro9,13
2Daniel Grenegård -00IF Göta9,17
3Philip Stömne -00Valbo AIF9,75
4Daniel Zubicky -00KFUM Örebro10,85
5Oskar Palmén -00Karlskoga FIF11,33

    P14 HÖJD      2014-03-22
1Philip Stömne -00Valbo AIF1,63
2Jack Tranderyd -00KFUM Örebro1,53


Jack Tranderyd
Philip Stömne
140 145 149 153 157 160 163 167
o   o   xxo xxo xxx
o   -   o   xo  o   -   xxo xxx
    P14 STAV      2014-03-23
1Philip Stömne -00Valbo AIF2,34


Philip Stömne
214 224 234 244
o   xo  o   xxx
    P14 LÄNGD      2014-03-23
1Philip Ludwigs -00Danderyds SK5,44
2Daniel Grenegård -00IF Göta5,20
3Philip Stömne -00Valbo AIF4,81
4Oskar Palmén -00Karlskoga FIF4,45
5Daniel Zubicky -00KFUM Örebro4,20
6Viktor Karlsson -00Wedevågs IF4,04

Daniel Zubicky
Philip Ludwigs
Daniel Grenegård
Philip Stömne
Oskar Palmén
Viktor Karlsson
   x   387     x     x   410   420
 508   516   516   295   517   544
 479   505   520   499   487   508
   x     x   475     -   481   463
 395   419   404   431   419   445
 404   336   312   220   173     x
    P14 KULA 4,0      2014-03-22
1Philip Stömne -00Valbo AIF7,86

Philip Stömne
 749   773   731   786   722   671
    P13 60 M  HEAT 1    2014-03-22
1Daniel Malmgren -01KFUM Örebro8,02Final
2Rasmus Hugosson -01KFUM Örebro8,67Final
3Leonard Palmer -01Rånäs 4H8,82Final
4Adrian Hedenqvist -01Väsby IK9,44Final
5Markus Lif -01IK Stål10,21

    P13 60 M  HEAT 2    
1Henrik Renz -01IK Norrköping FI8,34Final
2Viktor Laurent -01Västerås FK8,63Final
3Amir Musa -01KFUM Örebro8,95Final
4Sebastian Thulin -01Rånäs 4H9,34Final

    P13 60 M  FINAL    2014-03-22
1Daniel Malmgren -01KFUM Örebro7,94
2Henrik Renz -01IK Norrköping FI8,28
3Viktor Laurent -01Västerås FK8,61
4Rasmus Hugosson -01KFUM Örebro8,71
5Leonard Palmer -01Rånäs 4H8,86
6Amir Musa -01KFUM Örebro8,92
7Sebastian Thulin -01Rånäs 4H9,52
-Adrian Hedenqvist -01Väsby IKej start

    P13 200 M  HEAT 1    2014-03-23
1Simon Axelsson -01Karlskoga FIF30,95
2Oscar Winrot -01SOK Träff31,21
3Ulf Thuresson -01Stocksäters IF32,63

    P13 200 M  HEAT 2    
1Elias Hedesund -01Karlskoga FIF30,02
2Oscar Persson -01Frövi IK31,42
3Sebastian Thulin -01Rånäs 4H32,40

    P13 200 M  HEAT 3    
1Viktor Laurent -01Västerås FK27,84
2Leonard Palmer -01Rånäs 4H30,31
-Melker Forsberg -01Glanshammars IFDQ F4.2.9

    P13 200 M  SAMLAD LISTA    
1Viktor Laurent -01Västerås FK27,84
2Elias Hedesund -01Karlskoga FIF30,02
3Leonard Palmer -01Rånäs 4H30,31
4Simon Axelsson -01Karlskoga FIF30,95
5Oscar Winrot -01SOK Träff31,21
6Oscar Persson -01Frövi IK31,42
7Sebastian Thulin -01Rånäs 4H32,40
8Ulf Thuresson -01Stocksäters IF32,63

    P13 800 M      2014-03-22
1Sebastian Thulin -01Rånäs 4H2.49,34
2Oscar Winrot -01SOK Träff2.51,85
3Ulf Thuresson -01Stocksäters IF2.52,30
4Adrian Hedenqvist -01Väsby IK2.59,04

    P13 60 M HÄCK      2014-03-23
1Henrik Renz -01IK Norrköping FI9,88
2Leonard Palmer -01Rånäs 4H10,42
3Melker Forsberg -01Glanshammars IF11,71
4Sebastian Thulin -01Rånäs 4H12,37
-Ebba Montamedi -01IF Skade12,82ut.tävl

    P13 HÖJD      2014-03-22
1Daniel Malmgren -01KFUM Örebro1,69
2Henrik Renz -01IK Norrköping FI1,46
3Rasmus Hugosson -01KFUM Örebro1,39
4Oscar Winrot -01SOK Träff1,39
5Leonard Palmer -01Rånäs 4H1,35


Rasmus Hugosson
Leonard Palmer
Daniel Malmgren
Oscar Winrot
Henrik Renz
110 115 120 125 130 135 139 143 146 149 153 157 160 163 166 169 172
-   -   -   -   o   o   o   xxx
-   -   o   o   o   xxo xxx
-   -   -   -   -   -   -   -   -   o   o   o   xo  o   o   xo  xxx
-   o   o   o   xxo xxo xo  xxx
-   -   -   -   o   o   o   xo  xo  xxx
    P13 LÄNGD ZON      2014-03-23
1Daniel Malmgren -01KFUM Örebro5,30
2Henrik Renz -01IK Norrköping FI5,08
3Emil Holm -01Gillberga-Lista IF4,70
4Amir Musa -01KFUM Örebro4,51
5Leonard Palmer -01Rånäs 4H4,47
6Viktor Laurent -01Västerås FK4,39
7Oscar Persson -01Frövi IK4,21
8Elias Hedesund -01Karlskoga FIF4,14
9Simon Axelsson -01Karlskoga FIF3,98
10Melker Forsberg -01Glanshammars IF3,80
11Adrian Hedenqvist -01Väsby IK3,73
12Sebastian Thulin -01Rånäs 4H3,63
13Markus Lif -01IK Stål3,00

Simon Axelsson
Amir Musa
Markus Lif
Adrian Hedenqvist
Sebastian Thulin
Viktor Laurent
Oscar Persson
Emil Holm
Henrik Renz
Leonard Palmer
Melker Forsberg
Daniel Malmgren
Elias Hedesund
 389   398   392
 451   443   426   427   419   424
 290   294   300
 365   363   373
 363   345   348
 439   427   432   437   421   424
 403   421   404   395   405   418
 427   453   429   470   450   445
 504   508   499   496   495   491
 423   447   437   438   439     x
 364   380   375
 530   515   522   491   484   509
 414   403   401   404     -     -
    P13 KULA 3,0      2014-03-22
1Hugo Karlsson -01Götlunda IF10,82
2Emil Holm -01Gillberga-Lista IF10,39
3Daniel Malmgren -01KFUM Örebro9,85
4Rasmus Hugosson -01KFUM Örebro9,41
5Benjamin Kadic -01KFUM Örebro9,21
6Tor Stolpe -01Götlunda IF7,88
7Albin Lundgren -01Götlunda IF7,68
8Leonard Palmer -01Rånäs 4H7,46
9Amir Musa -01KFUM Örebro7,25
10Markus Lif -01IK Stål5,89
11Adrian Hedenqvist -01Väsby IK5,40

Daniel Malmgren
Adrian Hedenqvist
Hugo Karlsson
Benjamin Kadic
Albin Lundgren
Leonard Palmer
Markus Lif
Emil Holm
Amir Musa
Rasmus Hugosson
Tor Stolpe
 778   985   890   940   907   798
   x   540   507
1043     x  1082  1008     x  1047
 918     x     x   870   877   921
 763   755   753   768   745   762
 699   680   733   729   746     x
 572   570   589
1009  1005  1016  1039  1009  1020
 725   709   679
 893   907   941   931   929   871
 652   756   736   754   788   664
    P12 60 M  HEAT 1    2014-03-22
1André Särnholm -02KFUM Örebro8,97Final
2Karl-William Einarsson -02Wedevågs IF9,07Final
3Samuel Eriksson -02Rånäs 4H9,12
4Pontus Gustavsson -02Västerås FK9,30
5Oliver Åström -02Västerås FK9,97
6Evald Håkansson -02Karlskoga FIF10,21
7Rasmus Rågstad -02Stocksäters IF10,23

    P12 60 M  HEAT 2    
1Zion Eriksson -02IK Stål8,12Final
2Niklas Sjöblom -02Rånäs 4H8,81Final
3Sander Anbakk -02Upsala IF8,94Final
4Edwin Egbäck -02Stocksäters IF9,50
5Andreas Karlsson -02Karlskoga FIF10,78
6Jörgen Gullstrand -02SOK Träff11,54

    P12 60 M  HEAT 3    
1Tobias Windjusveen -02IK Tjalve, NOR8,52Final
2Elias Gustafsson -02KFUM Örebro8,91Final
3Robin Isaksson -02IFK Lidingö8,98Final
4Eric Björfors -02Rånäs 4H9,20
5Karl Ekshagen -02Åsbro GoIF9,64
6Joel Andersson -02Leksands FIK10,29

    P12 60 M  FINAL    2014-03-22
1Zion Eriksson -02IK Stål8,21
2Tobias Windjusveen -02IK Tjalve, NOR8,44
3Robin Isaksson -02IFK Lidingö8,85
4Elias Gustafsson -02KFUM Örebro8,87
5Sander Anbakk -02Upsala IF8,92
6André Särnholm -02KFUM Örebro8,93
7Karl-William Einarsson -02Wedevågs IF8,95
-Niklas Sjöblom -02Rånäs 4HDQ F4.3.15

    P12 200 M  HEAT 1    2014-03-23
1David Blaxmo -02Fjugesta IF31,58
2Evald Håkansson -02Karlskoga FIF34,83
3Pelle Elofsson -02Fjugesta IF35,31

    P12 200 M  HEAT 2    
1Karl Ekshagen -02Åsbro GoIF31,91
2Max Bergström -02KFUM Örebro32,29
3Alfons Haals -02Västerås FK32,95

    P12 200 M  HEAT 3    
1Albin Engqvist -02IF Hagen29,99
2Niklas Sjöblom -02Rånäs 4H30,87
3Alfred Aakre -02IF Göta31,34
-Samuel Eriksson -02Rånäs 4Hej start

    P12 200 M  HEAT 4    
1André Särnholm -02KFUM Örebro29,80
2Eric Björfors -02Rånäs 4H30,00
3Viktor Palmén -02Karlskoga FIF32,61
4Erik Hedenberg -02IF Hagen36,29

    P12 200 M  HEAT 5    
1Dennis Holmstedt -02IK Westmannia29,36
2Axel Karlsson -02Väsby IK30,39
3Pontus Gustavsson -02Västerås FK30,82
4Gabriel Wiss Andersson -02IFK Kristinehamn34,42

    P12 200 M  HEAT 6    
1Zion Eriksson -02IK Stål26,55
2Robin Isaksson -02IFK Lidingö28,80
3Karl-William Einarsson -02Wedevågs IF29,76
4Jonas Nordlander -02IF Göta30,54

    P12 200 M  SAMLAD LISTA    
1Zion Eriksson -02IK Stål26,55
2Robin Isaksson -02IFK Lidingö28,80
3Dennis Holmstedt -02IK Westmannia29,36
4Karl-William Einarsson -02Wedevågs IF29,76
5André Särnholm -02KFUM Örebro29,80
6Albin Engqvist -02IF Hagen29,99
7Eric Björfors -02Rånäs 4H30,00
8Axel Karlsson -02Väsby IK30,39
9Jonas Nordlander -02IF Göta30,54
10Pontus Gustavsson -02Västerås FK30,82
11Niklas Sjöblom -02Rånäs 4H30,87
12Alfred Aakre -02IF Göta31,34
13David Blaxmo -02Fjugesta IF31,58
14Karl Ekshagen -02Åsbro GoIF31,91
15Max Bergström -02KFUM Örebro32,29
16Viktor Palmén -02Karlskoga FIF32,61
17Alfons Haals -02Västerås FK32,95
18Gabriel Wiss Andersson -02IFK Kristinehamn34,42
19Evald Håkansson -02Karlskoga FIF34,83
20Pelle Elofsson -02Fjugesta IF35,31
21Erik Hedenberg -02IF Hagen36,29

    P12 800 M      2014-03-22
1Dennis Holmstedt -02IK Westmannia2.25,60
2Eric Björfors -02Rånäs 4H2.29,21
3Robin Isaksson -02IFK Lidingö2.37,50
4Noha Olsson -02KFUM Örebro2.40,81
5Samuel Eriksson -02Rånäs 4H2.40,96
6André Särnholm -02KFUM Örebro2.43,79
7Axel Karlsson -02Väsby IK2.44,17
8Albin Hjelte -02Stocksäters IF3.01,60
9Oskar Hjelte -02Stocksäters IF3.03,48
-Karl-William Einarsson -02Wedevågs IFbröt

    P12 60 M HÄCK      2014-03-23
1Alexander Norman -02Linköpings GIF11,79
2Alfred Aakre -02IF Göta12,39
3Niklas Sjöblom -02Rånäs 4H12,40
4Karl-William Einarsson -02Wedevågs IF12,48
5Oliver Åström -02Västerås FK13,22
6Joel Andersson -02Leksands FIK13,35
7Gabriel Wiss Andersson -02IFK Kristinehamn13,42
8Alfons Haals -02Västerås FK14,01

    P12 HÖJD      2014-03-22
1Zion Eriksson -02IK Stål1,52
2Samuel Eriksson -02Rånäs 4H1,43
3Sander Anbakk -02Upsala IF1,40
4Evald Håkansson -02Karlskoga FIF1,24
5Joel Andersson -02Leksands FIK1,15
6Andreas Karlsson -02Karlskoga FIF1,10
7Erik Lindkvist -02Wedevågs IF1,05
8Jörgen Gullstrand -02SOK Träff1,00


Samuel Eriksson
Zion Eriksson
Andreas Karlsson
Joel Andersson
Jörgen Gullstrand
Erik Lindkvist
Sander Anbakk
Evald Håkansson
100 105 110 115 120 124 128 131 134 137 140 143 146 152 155
-   -   -   xo  o   o   o   o   o   o   o   o   xxx
-   -   -   o   o   o   o   o   o   o   o   o   o   o   xxx
o   xo  xxo xxx
-   o   o   o   xxx
o   xxx
o   xo  xxx
-   -   -   xo  xo  o   o   o   xo  o   xo  xxx
o   o   o   o   o   o   xxx
    P12 LÄNGD ZON      2014-03-23
1Zion Eriksson -02IK Stål5,06
2Elias Gustafsson -02KFUM Örebro4,60
3Karl-William Einarsson -02Wedevågs IF4,48
4Alfred Aakre -02IF Göta4,43
5André Särnholm -02KFUM Örebro4,41
6Robin Isaksson -02IFK Lidingö4,37
7Niklas Sjöblom -02Rånäs 4H4,32
8Samuel Eriksson -02Rånäs 4H4,22
9Albin Engqvist -02IF Hagen4,13
10Alfons Haals -02Västerås FK4,05
11Eric Björfors -02Rånäs 4H4,04
12Jonas Nordlander -02IF Göta4,03
13Axel Karlsson -02Väsby IK3,88
14Viktor Palmén -02Karlskoga FIF3,71
15Karl Ekshagen -02Åsbro GoIF3,68
16Evald Håkansson -02Karlskoga FIF3,64
17Gabriel Wiss Andersson -02IFK Kristinehamn3,63
18Joel Andersson -02Leksands FIK3,50
19Oliver Åström -02Västerås FK3,38
20Anton Willix -02Gillberga-Lista IF3,38
21Alexander Norman -02Linköpings GIF3,37
22Pelle Elofsson -02Fjugesta IF3,30
23Erik Hedenberg -02IF Hagen3,26
24Jörgen Gullstrand -02SOK Träff2,75

André Särnholm
Alexander Norman
Karl-William Einarsson
Axel Karlsson
Eric Björfors
Pelle Elofsson
Gabriel Wiss Andersson
Viktor Palmén
Erik Hedenberg
Albin Engqvist
Anton Willix
Jörgen Gullstrand
Joel Andersson
Alfred Aakre
Jonas Nordlander
Robin Isaksson
Evald Håkansson
Oliver Åström
Elias Gustafsson
Samuel Eriksson
Niklas Sjöblom
Zion Eriksson
Karl Ekshagen
Alfons Haals
 440   418   426   441   432   429
 328   337   337
 423   444   419   418     x   448
 388   375   370
 393   388   404
 326   330   301
 363   359   348
 371   364   346
 326   307   315
 413   411   412
 323   338   322
 254   275     x 
 328   350   341
 443   419     x   422   421   422
 387   391   403
 437   428   424   420   423   422
 360   363   364
 324   329   338
 460   450   455   452   443   429
 390   422   406   410   390   371
 432   411   409   414   417   330
 490   477   235   449   464   506
   x   361   368
 405   403   393
    P12 KULA 3,0      2014-03-22
1Samuel Eriksson -02Rånäs 4H9,43
2Pontus Gustavsson -02Västerås FK9,38
3Robin Isaksson -02IFK Lidingö8,23
4Evald Håkansson -02Karlskoga FIF8,16
5Niklas Sjöblom -02Rånäs 4H8,03
6Oskar Hjelte -02Stocksäters IF6,10
7Sander Anbakk -02Upsala IF6,05
8Albin Hjelte -02Stocksäters IF5,95
9Joel Andersson -02Leksands FIK5,89
10Andreas Karlsson -02Karlskoga FIF5,40
11Erik Lindkvist -02Wedevågs IF4,64
12Anton Willix -02Gillberga-Lista IF4,01

Sander Anbakk
Evald Håkansson
Joel Andersson
Erik Lindkvist
Niklas Sjöblom
Anton Willix
Pontus Gustavsson
Samuel Eriksson
Robin Isaksson
Albin Hjelte
Andreas Karlsson
Oskar Hjelte
 550   605   560   557   594     x
 816   714   727   756   745   721
 589   505   556
 457   464   277
 677   803   797     x     x   590
 386   385   401
 938     x     x   891   909     x
 895   903     x   843   865   943
 786   730   771   743   823   794
 569   594   586   555   559   595
 514   540     x 
 533   610   540   518   507   585
    P11 60 M  HEAT 1    2014-03-22
1Noa Skomorowski -03Kvarnsvedens FIK8,87Final
2Arvid Klingberg -03Kvarnsvedens FIK9,68
3Ludvig Molinder -03KFUM Örebro9,76
4Lukas Bjuremar -03KFUM Örebro9,77
5Otto Björfors -03Rånäs 4H10,08
6Nicodemus Milton -03Falköpings FIK10,29
7Teodor Wiberg -03Västerås FK11,21

    P11 60 M  HEAT 2    
1Pelle Karlsson -03Götlunda IF9,25Final
2Liam Wiklander -03IK Norrköping FI9,30Final
3Philip Zetterman -03KFUM Örebro9,70
4Jesper Ahlin -03Väsby IK10,06
5Linus Persson -03Väsby IK10,36
6Benjamin Berge -03Motala AIF10,53

    P11 60 M  HEAT 3    
1William Nilsson -03KFUM Örebro9,21Final
2Veljko Paripovic -03KFUM Örebro9,29Final
3Theo Lindqvist -03IF Göta9,40Final
4Tobias Erlandh -03KFUM Örebro9,59
5Daniel Salinas -03Ludvika FFI9,76
6David Sjöblom -03Västerås FK10,11
7William Kindwall -03Fjugesta IF10,17

    P11 60 M  HEAT 4    
1Lucas Ulegård -03Västerås FK8,98Final
2Freddie Kamlin -03Karlskoga FIF9,24Final
3Henrik Franzén -03KFUM Örebro9,64
4Elias Belfrage -03IFK Lidingö9,74
5Sebastian Gaude -03Väsby IK9,84
6Johan Friberg -03Väsby IK11,52
-Malte Jansson -03Väsby IKej start

    P11 60 M  FINAL    2014-03-22
1Lucas Ulegård -03Västerås FK8,75
2Noa Skomorowski -03Kvarnsvedens FIK8,94
3Liam Wiklander -03IK Norrköping FI9,13
4Freddie Kamlin -03Karlskoga FIF9,15
5Veljko Paripovic -03KFUM Örebro9,23
6William Nilsson -03KFUM Örebro9,30
7Theo Lindqvist -03IF Göta9,33
8Pelle Karlsson -03Götlunda IF9,54

    P11 200 M  HEAT 1    2014-03-23
1William Kindwall -03Fjugesta IF34,40
2Simon Atterbrand -03Väsby IK35,14
3Benjamin Berge -03Motala AIF36,22
-Vilmer Göthlin -03KFUM Örebroej start

    P11 200 M  HEAT 2    
1Ludvig Molinder -03KFUM Örebro32,10
2Daniel Salinas -03Ludvika FFI32,85
3Philip Zetterman -03KFUM Örebro33,63
4Otto Björfors -03Rånäs 4H37,48

    P11 200 M  HEAT 3    
1Elias Belfrage -03IFK Lidingö31,74
2Sebastian Gaude -03Väsby IK32,61
3Simon Öberg -03Västerås FK32,87
4Sebastian Ljungberg -03IFK Lidingö33,40

    P11 200 M  HEAT 4    
1Anton Binnersjö -03IK Norrköping FI31,60
2Oliver Lundström -03KFUM Örebro32,33
3Arvid Klingberg -03Kvarnsvedens FIK32,42
4Pelle Karlsson -03Götlunda IF33,29

    P11 200 M  HEAT 5    
1Lucas Ulegård -03Västerås FK29,26
2Albin Wallenius -03Västerås FK30,34
3Liam Wiklander -03IK Norrköping FI30,68
4Veljko Paripovic -03KFUM Örebro31,49

    P11 200 M  SAMLAD LISTA    
1Lucas Ulegård -03Västerås FK29,26
2Albin Wallenius -03Västerås FK30,34
3Liam Wiklander -03IK Norrköping FI30,68
4Veljko Paripovic -03KFUM Örebro31,49
5Anton Binnersjö -03IK Norrköping FI31,60
6Elias Belfrage -03IFK Lidingö31,74
7Ludvig Molinder -03KFUM Örebro32,10
8Oliver Lundström -03KFUM Örebro32,33
9Arvid Klingberg -03Kvarnsvedens FIK32,42
10Sebastian Gaude -03Väsby IK32,61
11Daniel Salinas -03Ludvika FFI32,85
12Simon Öberg -03Västerås FK32,87
13Pelle Karlsson -03Götlunda IF33,29
14Sebastian Ljungberg -03IFK Lidingö33,40
15Philip Zetterman -03KFUM Örebro33,63
16William Kindwall -03Fjugesta IF34,40
17Simon Atterbrand -03Väsby IK35,14
18Benjamin Berge -03Motala AIF36,22
19Otto Björfors -03Rånäs 4H37,48

    P11 800 M      2014-03-22
1Albin Wallenius -03Västerås FK2.31,09
2Henrik Franzén -03KFUM Örebro2.35,17
3Sebastian Ljungberg -03IFK Lidingö2.51,72
4Daniel Salinas -03Ludvika FFI2.52,19
5Vilmer Göthlin -03KFUM Örebro3.07,17
6Sebastian Gaude -03Väsby IK3.07,95
7Benjamin Berge -03Motala AIF3.08,41
8Linus Persson -03Väsby IK3.13,65
-Theo Lindqvist -03IF Götabröt

    P11 60 M HÄCK  HEAT 1    2014-03-23
1Simon Atterbrand -03Väsby IK12,08
2Vilmer Göthlin -03KFUM Örebro12,14
3Oliver Lundström -03KFUM Örebro12,18
4Simon Öberg -03Västerås FK12,20
5Anton Binnersjö -03IK Norrköping FI12,37
6Linus Persson -03Väsby IK12,84
7Benjamin Berge -03Motala AIF13,80
-Malte Jansson -03Väsby IKej start

    P11 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Albin Wallenius -03Västerås FK10,45
2Liam Wiklander -03IK Norrköping FI10,70
3Lukas Bjuremar -03KFUM Örebro10,92
4Arvid Klingberg -03Kvarnsvedens FIK11,23
5Daniel Salinas -03Ludvika FFI11,81
6Otto Björfors -03Rånäs 4H12,20
7Veljko Paripovic -03KFUM Örebro12,33
8Philip Zetterman -03KFUM Örebro12,48

    P11 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Albin Wallenius -03Västerås FK10,45
2Liam Wiklander -03IK Norrköping FI10,70
3Lukas Bjuremar -03KFUM Örebro10,92
4Arvid Klingberg -03Kvarnsvedens FIK11,23
5Daniel Salinas -03Ludvika FFI11,81
6Simon Atterbrand -03Väsby IK12,08
7Vilmer Göthlin -03KFUM Örebro12,14
8Oliver Lundström -03KFUM Örebro12,18
9Simon Öberg -03Västerås FK12,20
10Otto Björfors -03Rånäs 4H12,20
11Veljko Paripovic -03KFUM Örebro12,33
12Anton Binnersjö -03IK Norrköping FI12,37
13Philip Zetterman -03KFUM Örebro12,48
14Linus Persson -03Väsby IK12,84
15Benjamin Berge -03Motala AIF13,80

    P11 HÖJD      2014-03-22
1Lucas Ulegård -03Västerås FK1,40
2Sebastian Ljungberg -03IFK Lidingö1,30
3Theo Lindqvist -03IF Göta1,24
4David Sjöblom -03Västerås FK1,24
5Liam Wiklander -03IK Norrköping FI1,21
6Malte Jansson -03Väsby IK1,18
6William Kindwall -03Fjugesta IF1,18
8Anton Englund -03KFUM Örebro1,14
9Lukas Bjuremar -03KFUM Örebro1,14
9Tobias Erlandh -03KFUM Örebro1,14
11Arvid Klingberg -03Kvarnsvedens FIK1,10
12Nicodemus Milton -03Falköpings FIK1,05


Malte Jansson
Theo Lindqvist
Anton Englund
David Sjöblom
Arvid Klingberg
Lukas Bjuremar
William Kindwall
Lucas Ulegård
Nicodemus Milton
Sebastian Ljungberg
Liam Wiklander
Tobias Erlandh
90  95  100 105 110 114 118 121 124 127 130 133 135 140 144
-   -   -   -   xo  o   o
-   -   o   o   o   o   o   o   o   xxx
-   o   o   o   xo  o   xxx
o   o   o   o   o   o   o   xo  xo  xxx
-       o   xo  xo  xxx
-   -   o   o   o   xo  xxx
o   o   o   o   o   xo  o   xxx
-   -   -   -   -   -   xo  xo  o   o   o   o   o   xo  xxx
-   o   o   xo  xxx
o   o   o   o   o   xo  o   o   o   o   o   xxx
-   o   o   o   o   o   xxo xxo xxx
-   o   o   o   o   xo  xxx
    P11 LÄNGD ZON      2014-03-23
1Lucas Ulegård -03Västerås FK4,87
2Noa Skomorowski -03Kvarnsvedens FIK4,28
3Arvid Klingberg -03Kvarnsvedens FIK4,01
4Freddie Kamlin -03Karlskoga FIF3,97
5Ludvig Molinder -03KFUM Örebro3,92
6Daniel Salinas -03Ludvika FFI3,89
7Liam Wiklander -03IK Norrköping FI3,87
8Lukas Bjuremar -03KFUM Örebro3,80
9Tobias Erlandh -03KFUM Örebro3,78
10Pelle Karlsson -03Götlunda IF3,68
11Simon Atterbrand -03Väsby IK3,62
12Elias Belfrage -03IFK Lidingö3,61
13Sebastian Gaude -03Väsby IK3,57
14Emil Gustafsson -03IF Göta3,53
15Simon Öberg -03Västerås FK3,47
16Sebastian Ljungberg -03IFK Lidingö3,45
17Otto Björfors -03Rånäs 4H3,44
18Ryan Malmgren -03Stocksäters IF3,37
19Philip Zetterman -03KFUM Örebro3,30
20Benjamin Berge -03Motala AIF3,29
21William Kindwall -03Fjugesta IF3,20
22Linus Persson -03Väsby IK3,07
23Elias Lindby -03Fjugesta IF2,90

Lucas Ulegård
Sebastian Ljungberg
Benjamin Berge
Philip Zetterman
Ludvig Molinder
Daniel Salinas
Simon Atterbrand
Arvid Klingberg
Freddie Kamlin
Lukas Bjuremar
Liam Wiklander
Otto Björfors
William Kindwall
Sebastian Gaude
Simon Öberg
Elias Belfrage
Ryan Malmgren
Emil Gustafsson
Pelle Karlsson
Linus Persson
Noa Skomorowski
Elias Lindby
Tobias Erlandh
 424   426   441   443   463   487
 331   345   332
 298   329   295
 330   301   317
 388   387   383   336   359   392
 367   372   388   388   389   359
 350   346   362
 366   371   381   374   342   401
 391   377   372   385   396   397
   x   380     x   368     x     x
 379   370   386   383   378   387
 344   330   319
 320   306   319
 343   347   357
 330   336   347
 354   361   357
 337   330   286
 353   343   347
 357   349   368
 307     x   293
 366   389   311   401   428   426
 290     -   276
   x     x   378
    P11 KULA 2,0      2014-03-22
1Jesper Ahlin -03Väsby IK8,90
2Arvid Klingberg -03Kvarnsvedens FIK8,36
3Noa Skomorowski -03Kvarnsvedens FIK8,36
4Lukas Bjuremar -03KFUM Örebro7,94
5Lucas Ulegård -03Västerås FK7,77
6Leo Bystedt -03Västerås FK7,64
7Tobias Erlandh -03KFUM Örebro7,48
8Liam Wiklander -03IK Norrköping FI7,37
9Pelle Karlsson -03Götlunda IF7,22
10Ryan Malmgren -03Stocksäters IF7,13
11William Nilsson -03KFUM Örebro6,92
12Elias Belfrage -03IFK Lidingö6,80
13Hannes Eriksson -03Frövi IK6,69
14Vilmer Göthlin -03KFUM Örebro6,67
15Malte Jansson -03Väsby IK6,31
16Olof Halfvarsson -03KFUM Örebro6,26
17Anton Englund -03KFUM Örebro6,10
18Nicodemus Milton -03Falköpings FIK6,01
19Philip Zetterman -03KFUM Örebro5,99
20David Sjöblom -03Västerås FK5,60
21Daniel Salinas -03Ludvika FFI5,42
22Teodor Wiberg -03Västerås FK5,15
23Benjamin Berge -03Motala AIF4,21

Vilmer Göthlin
Benjamin Berge
Elias Belfrage
Hannes Eriksson
David Sjöblom
Jesper Ahlin
Teodor Wiberg
Malte Jansson
Olof Halfvarsson
Lucas Ulegård
Daniel Salinas
Liam Wiklander
Lukas Bjuremar
Noa Skomorowski
Arvid Klingberg
Leo Bystedt
Pelle Karlsson
Tobias Erlandh
Anton Englund
Ryan Malmgren
Nicodemus Milton
Philip Zetterman
William Nilsson
 600   625   667
 405   354   421
 642   575   680
 623   621   669
 529   549   560
 766     x   805   774   890   866
 515   464   485
 623   631   631
 559   626   517
 691   730   764   752   777   746
 496   466   542
 690   737   737   696   680   686
 729   779   794   696   692   787
 758   780   764   768   836   669
 836     x   773   737   830   794
   x   721   731   757   720   764
   x   690   722
 748   722   705   647   713   738
 600   577   610
 673   661   713
 554   582   601
 540   577   599
   x   692   670
    P10 60 M  HEAT 1    2014-03-22
1Jonathan Appel -04Linköpings GIF9,62Final
2Alexander Ludwigs -04Danderyds SK9,63Final
3Emil Fredensborg -04KFUM Örebro10,52Final
4Oliver Karlsson -04Åsbro GoIF10,83
5Simon Björkegren -04Stocksäters IF10,84
6Marcus Vognild -04KFUM Örebro10,99

    P10 60 M  HEAT 2    
1Elias Rigö -04Eskilstuna FI9,15Final
2Samuel Palmér -04Rånäs 4H9,82Final
3Anton Högkvist -04Åsbro GoIF9,99Final
4Viktor Stenberg Lilja -04KFUM Örebro10,26Final
5Hubert Spanedal -04KFUM Örebro10,54Final
-David Kjellström -04KFUM Örebroej start

    P10 60 M  FINAL    2014-03-22
1Elias Rigö -04Eskilstuna FI9,09
2Jonathan Appel -04Linköpings GIF9,50
3Samuel Palmér -04Rånäs 4H9,51
4Alexander Ludwigs -04Danderyds SK9,63
5Viktor Stenberg Lilja -04KFUM Örebro10,15
6Anton Högkvist -04Åsbro GoIF10,30
7Hubert Spanedal -04KFUM Örebro10,53
8Emil Fredensborg -04KFUM Örebro10,69

    P10 200 M  HEAT 1    2014-03-23
1Ludvig Höök -04Glanshammars IF35,01
2Markus Karlsson -04Wedevågs IF36,20
3Gustav Yttermalm -04KFUM Örebro36,76
4Simon Björkegren -04Stocksäters IF37,19

    P10 200 M  HEAT 2    
1Samuel Palmér -04Rånäs 4H34,03
2Måns Sjödell -04IK Hakarpspojkarna36,18
3Noah Tranderyd -04KFUM Örebro37,10
-David Kjellström -04KFUM Örebroej start

    P10 200 M  HEAT 3    
1Elias Rigö -04Eskilstuna FI31,41
2Izak Warma -04IK Norrköping FI32,34
3Erik Zetterlund -04KFUM Örebro32,60
4Jonathan Appel -04Linköpings GIF32,74

    P10 200 M  SAMLAD LISTA    
1Elias Rigö -04Eskilstuna FI31,41
2Izak Warma -04IK Norrköping FI32,34
3Erik Zetterlund -04KFUM Örebro32,60
4Jonathan Appel -04Linköpings GIF32,74
5Samuel Palmér -04Rånäs 4H34,03
6Ludvig Höök -04Glanshammars IF35,01
7Måns Sjödell -04IK Hakarpspojkarna36,18
8Markus Karlsson -04Wedevågs IF36,20
9Gustav Yttermalm -04KFUM Örebro36,76
10Noah Tranderyd -04KFUM Örebro37,10
11Simon Björkegren -04Stocksäters IF37,19

    P10 600 M      2014-03-22
1Izak Warma -04IK Norrköping FI1.59,40
2Ludvig Jaasund -04Västerås FK2.01,19
3Elias Rigö -04Eskilstuna FI2.03,04
4Erik Zetterlund -04KFUM Örebro2.04,74
5Samuel Palmér -04Rånäs 4H2.12,13
6Jonathan Appel -04Linköpings GIF2.14,69
7Anton Högkvist -04Åsbro GoIF2.17,60
8Oliver Karlsson -04Åsbro GoIF2.25,86

    P10 60 M HÄCK      2014-03-23
1Elias Rigö -04Eskilstuna FI11,06
2Izak Warma -04IK Norrköping FI11,93
3Jonathan Appel -04Linköpings GIF12,00
4Oscar Johnsson -04KFUM Örebro13,22
-Måns Sjödell -04IK Hakarpspojkarnabröt

    P10 HÖJD      2014-03-22
1Elias Rigö -04Eskilstuna FI1,30
2Ludvig Jaasund -04Västerås FK1,24
3Alexander Ludwigs -04Danderyds SK1,24
4Izak Warma -04IK Norrköping FI1,21
5Alexander Boström -04Frövi IK1,18
6Lukas Setthammar -04Västerås FK1,15
7Anton Högkvist -04Åsbro GoIF1,08
8Simon Björkegren -04Stocksäters IF1,08
9Samuel Palmér -04Rånäs 4H1,04
9Axel Stackling -04Stocksäters IF1,04
11Casper Baunsgaard -04Västerås FK0,90


Samuel Palmér
Elias Rigö
Axel Stackling
Ludvig Jaasund
Anton Högkvist
Lukas Setthammar
Alexander Ludwigs
Simon Björkegren
Casper Baunsgaard
Alexander Boström
Izak Warma
80  85  90  95  100 104 108 112 115 118 121 124 127 130 132
o   o   o   o   o   xo  xxx
-   -   -   o   o   o   o   o   xo  o   xxo o   o   xo  xxx
o   o   o   o   o   xo  xxx
-   -   -   -   o   o   o   o   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   o   o   o   xxx
-   -   -   -   o   o   o   o   xo  xxx
-   -   -   -   o   xo  o   xo  o   xo  xo  o   xxx
-   o   o   o   o   o   xo  xxx
-   o   o   xxx
-   -   -   o   o   o   o   o   o   o   xxx
-   -   -   -   -   o   o   o   o   o   xxo xxx
    P10 LÄNGD ZON      2014-03-23
1Elias Rigö -04Eskilstuna FI4,21
2Alexander Ludwigs -04Danderyds SK4,09
3Oscar Johnsson -04KFUM Örebro3,91
4Alexander Boström -04Frövi IK3,90
5Izak Warma -04IK Norrköping FI3,45
6Måns Sjödell -04IK Hakarpspojkarna3,39
7David Kjellström -04KFUM Örebro3,38
8Samuel Palmér -04Rånäs 4H3,34
9Emil Fredensborg -04KFUM Örebro3,30
10Noah Tranderyd -04KFUM Örebro3,19
11Jonathan Appel -04Linköpings GIF3,18
12Viktor Stenberg Lilja -04KFUM Örebro3,07
13Simon Björkegren -04Stocksäters IF3,06
14Hubert Spanedal -04KFUM Örebro3,06
15Markus Karlsson -04Wedevågs IF2,81

Oscar Johnsson
Simon Björkegren
Hubert Spanedal
Elias Rigö
Emil Fredensborg
Alexander Ludwigs
Noah Tranderyd
Jonathan Appel
Måns Sjödell
Markus Karlsson
Viktor Stenberg Lilja
David Kjellström
Samuel Palmér
Izak Warma
Alexander Boström
 391   325   319   278   327     x
 306   285   291
 306   291   279
 406   397   387   395   384   421
 330   323   317
 379   354   353   382   409   390
 309   316   319
 304   303   318
 333   285   301   326   339   314
 273   275   281
 285   300   307
 332   316   338   314   335   316
 326   323   334   315   315   323
 338   327   330   314   345   313
 384   372   358   388   327   390
    P10 KULA 2,0      2014-03-22
1Alexander Boström -04Frövi IK7,73
2Ludvig Jaasund -04Västerås FK7,24
3Elias Rigö -04Eskilstuna FI6,83
4Lukas Setthammar -04Västerås FK6,02
5Alexander Ludwigs -04Danderyds SK6,02
6Emil Fredensborg -04KFUM Örebro5,98
7Samuel Palmér -04Rånäs 4H5,98
8Oscar Johnsson -04KFUM Örebro5,75
9Casper Baunsgaard -04Västerås FK5,06
10Axel Stackling -04Stocksäters IF4,60

Alexander Boström
Axel Stackling
Alexander Ludwigs
Emil Fredensborg
Ludvig Jaasund
Oscar Johnsson
Samuel Palmér
Casper Baunsgaard
Elias Rigö
Lukas Setthammar
 751   773   731   750   601   753
 460   420   440   457     x   403
 550   547   510   531   578   602
 503   598   525   583   570   513
 694   720   668     x   634   724
 525   491   475   507   575   542
 547   526   550   505   598   546
 506   493   480   388   478   471
 683   681   676   656   642   671
 596   602   580   596   570   594
    P9 60 M  HEAT 1    2014-03-22
1Max Titus -05Frövi IK10,22Final
2Damjan Paripovic -05Örebro10,47Final
3Vilgot Arnhult -05IFK Lidingö10,59
4Mattias Laurent -05Västerås FK10,74
5Arwid Engberg -05Fjugesta IF11,52
6Ville Bjuremar -06KFUM Örebro11,81
7Sigvard Einarsson -07Wedevågs IF11,84

    P9 60 M  HEAT 2    
1Felix Wilhelmsson -05KFUM Örebro9,77Final
2Gabriel Åsberg -06Fjugesta IF10,56
3Noah Simonsson -05KFUM Örebro10,62
4Alvin Norberg -06KFUM Örebro10,91
5Viggo Thorsén -05Västerås FK10,94
6Rasmus Karlsson -06Åsbro GoIF12,05

    P9 60 M  HEAT 3    
1Edvin Brunvall -05Upsala IF10,15Final
2William Åström -05Västerås FK10,42Final
3Johan Lindkvist -06Wedevågs IF11,20
4Johan Runesson -05Fjugesta IF11,54
5Anton Andersson -05Leksands FIK12,36
6Jesper Lundgren -06Stocksäters IF12,44
-Viktor Bergin -07Enköpings AIej start

    P9 60 M  HEAT 4    
1Viktor Pettersson -05Gillberga-Lista IF9,83Final
2Vincent Larson -05Danderyds SK10,70
3Robin Ringström -05KFUM Örebro11,03
4Jonathan Larsen -06IK Stål11,25
5Daniel Kindvall -05Fjugesta IF11,41
6Sixten Karlsson -06Väsby IK11,53
7Felix Nilsson -07Ängelholms IF11,54

    P9 60 M  HEAT 5    
1Maximilian Holm -05Ärla IF9,93Final
2Rasmus Särén -05Åsbro GoIF10,29Final
3Oliver Hegbart -06IFK Lidingö10,67
4Leo Håkansson -05Hässelby SK11,01
5Ivan Thomas -06Åsbro GoIF11,31
6Olle Eriksson -06KFUM Örebro12,27
7Elias Karlsson -07Karlskoga FIF12,28

    P9 60 M  FINAL    2014-03-22
1Felix Wilhelmsson -05KFUM Örebro9,62
2Maximilian Holm -05Ärla IF9,73
3Edvin Brunvall -05Upsala IF9,77
4Viktor Pettersson -05Gillberga-Lista IF9,81
5Rasmus Särén -05Åsbro GoIF10,19
6Max Titus -05Frövi IK10,29
7Damjan Paripovic -05Örebro10,43
8William Åström -05Västerås FK10,48

    P9 200 M  HEAT 1    2014-03-23
1Felix Nilsson -07Ängelholms IF38,61
2Sigvard Einarsson -07Wedevågs IF41,65
3Ville Bjuremar -06KFUM Örebro43,81
4Olle Eriksson -06KFUM Örebro45,27

    P9 200 M  HEAT 2    
1Victor Törnström -05Danderyds SK33,59
2Lucas Törnström -05Danderyds SK34,45
3Martin Wrobel -05Fjugesta IF40,36
4Johan Runesson -05Fjugesta IF40,38

    P9 200 M  HEAT 3    
1Noah Simonsson -05KFUM Örebro37,64
2Sixten Karlsson -06Väsby IK39,37
3Daniel Kindvall -05Fjugesta IF40,36
4Arwid Engberg -05Fjugesta IF41,01

    P9 200 M  HEAT 4    
1Vincent Larson -05Danderyds SK36,64
2Johan Lindkvist -06Wedevågs IF37,68
3Julius Wiklund -06IK Wilske38,57
4Leo Håkansson -05Hässelby SK40,43

    P9 200 M  HEAT 5    
1Felix Wilhelmsson -05KFUM Örebro33,30
2William Lindh -05KFUM Örebro34,36
3Oliver Hegbart -06IFK Lidingö35,25
4Mattias Laurent -05Västerås FK35,82

    P9 200 M  HEAT 6    
1Viktor Pettersson -05Gillberga-Lista IF32,78
2Edvin Brunvall -05Upsala IF34,34
3Max Titus -05Frövi IK34,68
4William Åström -05Västerås FK36,56

    P9 200 M  SAMLAD LISTA    
1Viktor Pettersson -05Gillberga-Lista IF32,78
2Felix Wilhelmsson -05KFUM Örebro33,30
3Victor Törnström -05Danderyds SK33,59
4Edvin Brunvall -05Upsala IF34,34
5William Lindh -05KFUM Örebro34,36
6Lucas Törnström -05Danderyds SK34,45
7Max Titus -05Frövi IK34,68
8Oliver Hegbart -06IFK Lidingö35,25
9Mattias Laurent -05Västerås FK35,82
10William Åström -05Västerås FK36,56
11Vincent Larson -05Danderyds SK36,64
12Noah Simonsson -05KFUM Örebro37,64
13Johan Lindkvist -06Wedevågs IF37,68
14Julius Wiklund -06IK Wilske38,57
15Felix Nilsson -07Ängelholms IF38,61
16Sixten Karlsson -06Väsby IK39,37
17Martin Wrobel -05Fjugesta IF40,36
18Daniel Kindvall -05Fjugesta IF40,36
19Johan Runesson -05Fjugesta IF40,38
20Leo Håkansson -05Hässelby SK40,43
21Arwid Engberg -05Fjugesta IF41,01
22Sigvard Einarsson -07Wedevågs IF41,65
23Ville Bjuremar -06KFUM Örebro43,81
24Olle Eriksson -06KFUM Örebro45,27

    P9 600 M  HEAT 1    2014-03-22
1Vilgot Arnhult -05IFK Lidingö2.08,68
2Buster Runheim -06KFUM Örebro2.18,35
3Felix Nilsson -07Ängelholms IF2.19,50
4Julius Wiklund -06IK Wilske2.20,58
5Hugo Wirén -05Glanshammars IF2.20,77
6Sigvard Einarsson -07Wedevågs IF2.30,52
7Jesper Lundgren -06Stocksäters IF2.40,08

    P9 600 M  HEAT 2    
1Viktor Pettersson -05Gillberga-Lista IF2.04,32
2Max Titus -05Frövi IK2.07,07
3Oliver Hegbart -06IFK Lidingö2.07,36
4Maximilian Holm -05Ärla IF2.08,28
5Gabriel Åsberg -06Fjugesta IF2.13,80
6William Åström -05Västerås FK2.17,67
7Vincent Larson -05Danderyds SK2.17,77
8Markus Särén -05Åsbro GoIF2.18,69
9Rasmus Särén -05Åsbro GoIF2.22,17
10Edvin Brunvall -05Upsala IF2.22,74
-Olle Eriksson -06KFUM Örebrobröt

    P9 600 M  SAMLAD LISTA    
1Viktor Pettersson -05Gillberga-Lista IF2.04,32
2Max Titus -05Frövi IK2.07,07
3Oliver Hegbart -06IFK Lidingö2.07,36
4Maximilian Holm -05Ärla IF2.08,28
5Vilgot Arnhult -05IFK Lidingö2.08,68
6Gabriel Åsberg -06Fjugesta IF2.13,80
7William Åström -05Västerås FK2.17,67
8Vincent Larson -05Danderyds SK2.17,77
9Buster Runheim -06KFUM Örebro2.18,35
10Markus Särén -05Åsbro GoIF2.18,69
11Felix Nilsson -07Ängelholms IF2.19,50
12Julius Wiklund -06IK Wilske2.20,58
13Hugo Wirén -05Glanshammars IF2.20,77
14Rasmus Särén -05Åsbro GoIF2.22,17
15Edvin Brunvall -05Upsala IF2.22,74
16Sigvard Einarsson -07Wedevågs IF2.30,52
17Jesper Lundgren -06Stocksäters IF2.40,08

    P9 60 M HÄCK  HEAT 1    2014-03-23
1Theo Samuelsson -05Västerås FK12,62
2Victor Törnström -05Danderyds SK12,84
3Lucas Törnström -05Danderyds SK13,03
4Julius Wiklund -06IK Wilske13,36
5Sigvard Einarsson -07Wedevågs IF15,60
6Anton Andersson -05Leksands FIK16,41

    P9 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Viktor Pettersson -05Gillberga-Lista IF11,37
2William Åström -05Västerås FK12,66
3Max Titus -05Frövi IK12,67
4Vincent Larson -05Danderyds SK13,38
5Oliver Hegbart -06IFK Lidingö13,74
6Jonathan Larsen -06IK Stål14,16
7Leo Håkansson -05Hässelby SK14,47
8Johan Lindkvist -06Wedevågs IF14,85

    P9 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Viktor Pettersson -05Gillberga-Lista IF11,37
2Theo Samuelsson -05Västerås FK12,62
3William Åström -05Västerås FK12,66
4Max Titus -05Frövi IK12,67
5Victor Törnström -05Danderyds SK12,84
6Lucas Törnström -05Danderyds SK13,03
7Julius Wiklund -06IK Wilske13,36
8Vincent Larson -05Danderyds SK13,38
9Oliver Hegbart -06IFK Lidingö13,74
10Jonathan Larsen -06IK Stål14,16
11Leo Håkansson -05Hässelby SK14,47
12Johan Lindkvist -06Wedevågs IF14,85
13Sigvard Einarsson -07Wedevågs IF15,60
14Anton Andersson -05Leksands FIK16,41

    P9 HÖJD      2014-03-22
1Maximilian Holm -05Ärla IF1,18
2Viggo Thorsén -05Västerås FK1,15
3Viktor Pettersson -05Gillberga-Lista IF1,08
4Julius Wiklund -06IK Wilske1,08
5Vincent Larson -05Danderyds SK1,04
6Robin Ringström -05KFUM Örebro1,04
7Max Titus -05Frövi IK1,00
8Leo Håkansson -05Hässelby SK0,95
8Vilgot Arnhult -05IFK Lidingö0,95
10Jonathan Larsen -06IK Stål0,90
10Oliver Hegbart -06IFK Lidingö0,90
10Johan Lindkvist -06Wedevågs IF0,90
13Daniel Kindvall -05Fjugesta IF0,90
13William Åström -05Västerås FK0,90
15Anton Andersson -05Leksands FIK0,85
15Olle Eriksson -06KFUM Örebro0,85


Jonathan Larsen
Oliver Hegbart
Leo Håkansson
Vilgot Arnhult
Daniel Kindvall
Vincent Larson
Viktor Pettersson
Robin Ringström
William Åström
Max Titus
Julius Wiklund
Maximilian Holm
Viggo Thorsén
Anton Andersson
Olle Eriksson
Johan Lindkvist
75  80  85  90  95  100 104 108 112 115 118
o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   xxx
-   -   o   o   o   xxx
-   -   o   o   o   xxx
-   -   -   xo  xxx
o   o   o   o   o   xo  xo  xxx
-   -   -   o   o   o   o   o   xxx
o   o   o   xxo o   xxo xo  xxx
-   o   o   xo  xxx
-   -   -   o   o   o   xxx
o   o   o   o   o   xo  o   xxo xxx
o   o   o   o   o   o   o   o   o   xo  xxo
-   -   o   xo  o   o   xxo xxo xo  o   xxx
o   o   o   xxx
o   o   o   xxx
o   o   o   o   xxx
    P9 LÄNGD ZON      2014-03-23
1Victor Törnström -05Danderyds SK3,79
2Max Titus -05Frövi IK3,70
3Viktor Pettersson -05Gillberga-Lista IF3,64
4William Lindh -05KFUM Örebro3,57
5Theo Samuelsson -05Västerås FK3,42
6Lucas Törnström -05Danderyds SK3,36
7Vincent Larson -05Danderyds SK3,20
8Julius Wiklund -06IK Wilske3,05
9Oscar Hjortsberg -05Glanshammars IF3,03
10Leo Håkansson -05Hässelby SK2,98
11Johan Lindkvist -06Wedevågs IF2,95
12Mattias Laurent -05Västerås FK2,94
13Daniel Kindvall -05Fjugesta IF2,93
14Oliver Hegbart -06IFK Lidingö2,92
15William Åström -05Västerås FK2,90
16Jonathan Larsen -06IK Stål2,89
17Ivan Thomas -06Åsbro GoIF2,83
18Leopold Andersson -05KFUM Örebro2,79
19Felix Nilsson -07Ängelholms IF2,70
20Hugo Wirén -05Glanshammars IF2,66
21Sigvard Einarsson -07Wedevågs IF2,55
22Ville Bjuremar -06KFUM Örebro2,52
23Arwid Engberg -05Fjugesta IF2,47
24Olle Eriksson -06KFUM Örebro2,38
25Anton Andersson -05Leksands FIK2,19

Hugo Wirén
Theo Samuelsson
Mattias Laurent
Daniel Kindvall
Viktor Pettersson
William Åström
Johan Lindkvist
Sigvard Einarsson
Arwid Engberg
Ville Bjuremar
Anton Andersson
Ivan Thomas
Max Titus
Felix Nilsson
Jonathan Larsen
Lucas Törnström
Leopold Andersson
Julius Wiklund
Vincent Larson
William Lindh
Victor Törnström
Oscar Hjortsberg
Oliver Hegbart
Olle Eriksson
Leo Håkansson
 266   261   258
 327   339     x   325   342     x
 288   283   294
 289   265   293
 351   340   356   355   352   364
 289   260   290
 295   264   286
 249   255   255
 247   237   229
 249   207   252
 219   219   193
 221   239   283
 355   331   331   337   359   370
 270   257   261
 289   269   270
 309   327   336   329   310   329
 229   249   279
 269   305   300   298   269   291
 306   307   320   302   293   304
 346   334   341   352   348   357
 352   349   349   330   354   379
 303   295   295
 274   253   292
 214   238   209
 277   292   298
    P9 KULA 2,0      2014-03-22
1Viktor Pettersson -05Gillberga-Lista IF7,19
2Gustav Jansson -05IK Westmannia6,38
3Teodor Wallén -05Götlunda IF6,27
4Robin Ringström -05KFUM Örebro6,16
5Johan Runesson -05Fjugesta IF5,57
6Leo Håkansson -05Hässelby SK5,55
7Markus Särén -05Åsbro GoIF5,37
8Vincent Larson -05Danderyds SK4,95
9Ville Bjuremar -06KFUM Örebro4,83
10Johan Lindkvist -06Wedevågs IF4,65
11Vilgot Arnhult -05IFK Lidingö4,56
12Liam Haili -06Wedevågs IF4,52
13Rasmus Karlsson -06Åsbro GoIF4,34
14Rasmus Särén -05Åsbro GoIF4,27
15Oliver Hegbart -06IFK Lidingö4,13
16Felix Nilsson -07Ängelholms IF4,04
17Arwid Engberg -05Fjugesta IF3,85
18Ivan Thomas -06Åsbro GoIF3,75
19Anton Andersson -05Leksands FIK3,31

Ville Bjuremar
Oliver Hegbart
Johan Lindkvist
Leo Håkansson
Johan Runesson
Rasmus Karlsson
Teodor Wallén
Robin Ringström
Viktor Pettersson
Arwid Engberg
Rasmus Särén
Felix Nilsson
Vincent Larson
Anton Andersson
Vilgot Arnhult
Ivan Thomas
Gustav Jansson
Liam Haili
Markus Särén
 429   483     x 
 362   373   413
 447   465     x 
 477   555   437   486   424   397
 557   542     x   542   519   500
 434   431     x 
 606   593   627   577   612   599
   x   568   549     x   573   616
 686   693   719   667   615   713
 385     x   379
 427     x     x 
 369   373   404
 434   487   464   495   492   356
 288   331   327
   x   417   456
 338   351   375
 493   567   558   616   638   588
 425   452   403
 501   537   534     x   536   465
    MVET 60 M  HEAT 1    2014-03-22
1Anthony Treacher -39IFK Lidingö9,07
2Tomas Eriksson -51KFUM Örebro9,12
3Lars Wennblom -34Hässelby SK9,39
4Tor Trondset -35Ösmo Nynäs FIK9,95

    MVET 60 M  HEAT 2    
1Kolė Lleshi -68IFK Nora7,86
2Joakim Larsson -72Västerås FK8,09
3Benny Carlsson -59Täby IS8,47
4Ulf Hed -70Gillberga-Lista IF8,49
5Pål Larsen -69IK Stål8,52
6Anders Toll -61Uppsala LK8,78
7Urban Lif -68IK Stål8,92

    MVET 60 M  SAMLAD LISTA    
1Kolė Lleshi -68IFK Nora7,86
2Joakim Larsson -72Västerås FK8,09
3Benny Carlsson -59Täby IS8,47
4Ulf Hed -70Gillberga-Lista IF8,49
5Pål Larsen -69IK Stål8,52
6Anders Toll -61Uppsala LK8,78
7Urban Lif -68IK Stål8,92
8Anthony Treacher -39IFK Lidingö9,07
9Tomas Eriksson -51KFUM Örebro9,12
10Lars Wennblom -34Hässelby SK9,39
11Tor Trondset -35Ösmo Nynäs FIK9,95

    MVET 200 M  HEAT 1    2014-03-22
1Anthony Treacher -39IFK Lidingö30,31
2Lars Wennblom -34Hässelby SK31,86
3Tor Trondset -35Ösmo Nynäs FIK33,23
4Ingvar Lindqvist -38IFK Lidingö34,18

    MVET 200 M  HEAT 2    
1Anders Toll -61Uppsala LK28,05
2Pål Larsen -69IK Stål28,26
3Ulf Hed -70Gillberga-Lista IF28,65
4Benny Carlsson -59Täby IS28,79

    MVET 200 M  HEAT 3    
1Kolė Lleshi -68IFK Nora25,60
2Joakim Larsson -72Västerås FK25,83
3Tobias Ulegård -75Västerås FK27,29

    MVET 200 M  SAMLAD LISTA    
1Kolė Lleshi -68IFK Nora25,60
2Joakim Larsson -72Västerås FK25,83
3Tobias Ulegård -75Västerås FK27,29
4Anders Toll -61Uppsala LK28,05
5Pål Larsen -69IK Stål28,26
6Ulf Hed -70Gillberga-Lista IF28,65
7Benny Carlsson -59Täby IS28,79
8Anthony Treacher -39IFK Lidingö30,31
9Lars Wennblom -34Hässelby SK31,86
10Tor Trondset -35Ösmo Nynäs FIK33,23
11Ingvar Lindqvist -38IFK Lidingö34,18

    MVET 800 M      2014-03-22
1Magnus Wallenius -73Västerås FK2.06,05
2Anders Toll -61Uppsala LK2.29,11
3Kolė Lleshi -68IFK Nora2.39,86
4Martin Larsson -71Huddinge AIS2.55,37

    MVET 3000 M      2014-03-23
1Magnus Wallenius -73Västerås FK9.49,90
2Jan Wiklund -67IK Wilske10.56,41
3Martin Larsson -71Huddinge AIS12.23,38

    MVET 60 M HÄCK      2014-03-23
1Björn Oback -44IFK Tumba12,28

    MVET HÖJD      2014-03-22
1Peter Höglund -59IFK Kristinehamn1,74
2Mats Nagle -60Huddinge AIS1,66
3Anders Ekwall -56Bellevue IK1,49
4Anders Toll -61Uppsala LK1,49


Anders Ekwall
Peter Höglund
Anders Toll
Mats Nagle
135 140 145 149 153 157 160 163 166 169 174 177
o   o   o   xo  xxx
-   -   -   -   -   -   o   -   o   xxo xo  xxx
o   o   o   xxo xxx
-   -   -   -   o   o   o   o   xo  xxx
    MVET STAV      2014-03-23
1Lars Wennblom -34Hässelby SK2,54
2Lennart Asplund -39IFK Märsta2,14


Lars Wennblom
Lennart Asplund
204 214 224 234 244 254 264
-   o   o   o   o   xo  xxx
o   xo  xxx
    MVET LÄNGD      2014-03-23
1Anders Carlsson -72Istrums SK4,85
2Ulf Hed -70Gillberga-Lista IF4,28
3Anthony Treacher -39IFK Lidingö4,19
4Lennart Asplund -39IFK Märsta3,36

Anthony Treacher
Ulf Hed
Anders Carlsson
Lennart Asplund
 407   409   419   382   362   416
 407   428   396     -     -     -
 450     x   473   462   470   485
 334     x   273   259   336   333
    MVET KULA 7,26      2014-03-22
1Jakob Petersen -68Kvarnsvedens FIK11,16
2Kolė Lleshi -68IFK Nora10,90
3Urban Lif -68IK Stål10,57
4Johan Skomorowski -73Kvarnsvedens FIK8,99
5Thomas Wood -61KFUM Örebro8,77
6Anders Carlsson -72Istrums SK8,04

Thomas Wood
Jakob Petersen
Urban Lif
Kolė Lleshi
Anders Carlsson
Johan Skomorowski
 807   843   829   827   877   822
1116  1039     x  1063  1068     x
1023  1057     x   940  1033   960
1081     x  1085     x     x  1090
 804   744   692     x     -     -
 879     x   828   899   841   794
    KVINNOR 60 M      2014-03-22
1Alina Lindqvist -95Väsby IK7,99
2Ida Thunberg -99IK Stål8,14
3Johanna Elfving -96KFUM Örebro8,46
4Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF8,50
5Anine Glaadh -94SOK Träff10,70

    KVINNOR HÖJD      2014-03-23
1Linda Nilsson -91SOK Träff1,40


Linda Nilsson
130 135 140 144
o   o   o   xxx
    KVINNOR STAV      2014-03-22
1Fanny Fransson Bergetoft -96KFUM Örebro3,04
2Malin Gillman -94Stocksäters IF2,74


Malin Gillman
Fanny Fransson Bergetoft
264 274 284 294 304 314
xo  o   xxx
o   o   o   o   xxo xxx
    KVINNOR LÄNGD      2014-03-22
1Alina Lindqvist -95Väsby IK5,16
2Linda Nilsson -91SOK Träff3,94
3Anine Glaadh -94SOK Träff2,87

Linda Nilsson
Alina Lindqvist
Anine Glaadh
 382   380   385   368     x   394
   x   516   393   505     x   480
 279   287   279   279     x   272
    KVINNOR KULA      2014-03-23
1Linnéa Hård -96Karlskoga FIF10,67
2Malin Gillman -94Stocksäters IF9,15
3Johanna Pettersson -94KFUM Örebro8,94

Linnéa Hård
Malin Gillman
Johanna Pettersson
1023  1067   989  1026  1014     x
 893   880   879   915   832   883
 807   888   894     x     x     x
    F17 60 M  HEAT 1    2014-03-22
1Sabine Steen -97IFK Kristinehamn8,57Final
2Julia Wihlborg -98Gillberga-Lista IF8,70Final
3Felicia Engberg -98Leksands FIK8,73Final
4Louise Berghem -97Istrums SK8,75Final
5Fanny Eriksson -97Djurmo-Sifferbo IF8,94Final
6Emilia Lif -97IK Stål10,63

    F17 60 M  HEAT 2    
1Victoria Sandsjoe -98IF Göta8,22Final
2Sanna Damberg -97Djurmo-Sifferbo IF8,88Final
3Anna Fransson -97IK Wilske8,94Final
4Lovisa Larsson -98KFUM Örebro9,14
5Emelie Johansson -98Stocksäters IF9,17

    F17 60 M  FINAL    2014-03-22
1Victoria Sandsjoe -98IF Göta8,25
2Sabine Steen -97IFK Kristinehamn8,61
3Julia Wihlborg -98Gillberga-Lista IF8,67
4Louise Berghem -97Istrums SK8,76
5Felicia Engberg -98Leksands FIK8,76
6Anna Fransson -97IK Wilske8,97
7Fanny Eriksson -97Djurmo-Sifferbo IF9,00
8Sanna Damberg -97Djurmo-Sifferbo IF9,13

    F17 200 M  HEAT 1    2014-03-23
1Alexandra Hellborg -98Österhaninge IF28,22
2Anna Fransson -97IK Wilske29,68
3Sabine Steen -97IFK Kristinehamn29,92

    F17 200 M  HEAT 2    
1Victoria Sandsjoe -98IF Göta26,78
2Julia Wihlborg -98Gillberga-Lista IF29,10
-Therese Bjureby -97Linköpings GIFDQ F4.3.15

    F17 200 M  SAMLAD LISTA    
1Victoria Sandsjoe -98IF Göta26,78
2Alexandra Hellborg -98Österhaninge IF28,22
3Julia Wihlborg -98Gillberga-Lista IF29,10
4Anna Fransson -97IK Wilske29,68
5Sabine Steen -97IFK Kristinehamn29,92

    F17 800 M      2014-03-22
1Nelly Höglund -98Kvarnsvedens FIK2.28,31
2Louise Berghem -97Istrums SK2.41,43
3Emma Jansson -98IK Westmannia2.55,81

    F17 1500 M      2014-03-23
1Nelly Höglund -98Kvarnsvedens FIK5.09,02
2Emma Jansson -98IK Westmannia6.12,46
-Agnes Jansson -98IK Westmanniabröt

    F17 60 M HÄCK      2014-03-23
1Therese Bjureby -97Linköpings GIF9,25
2Eunice Nilsson -98KFUM Örebro9,87
3Felicia Engberg -98Leksands FIK10,00
4Anna Fransson -97IK Wilske10,30
5Sabine Steen -97IFK Kristinehamn10,33

    F17 HÖJD      2014-03-23
1Therese Bjureby -97Linköpings GIF1,58
2Sabine Steen -97IFK Kristinehamn1,48


Sabine Steen
Therese Bjureby
130 135 140 144 148 152 155 158 161
o   o   o   o   xo  xxx
-   -   -   -   -   o   o   xxo xx-
    F17 LÄNGD      2014-03-22
1Sofie Persson -98Hässelby SK5,07
2Anna Lennman -98Katrineholms SK4,80
3Felicia Engberg -98Leksands FIK4,70
4Anna Fransson -97IK Wilske4,69
5Louise Berghem -97Istrums SK4,67
6Emma Jansson -98IK Westmannia3,94
7Agnes Jansson -98IK Westmannia3,74
8Emilia Lif -97IK Stål3,20
-Eunice Nilsson -98KFUM Örebro0,00

Eunice Nilsson
Anna Lennman
Emma Jansson
Louise Berghem
Agnes Jansson
Sofie Persson
Emilia Lif
Anna Fransson
Felicia Engberg
   x      x      x 
 480      x    476    335      x      x 
 259    394      -      -      -      - 
 467    465    365    436    444    454
 364    373    354    374    349    362
 507    501      x    487    504      x 
 299    297      x    319    316    320
 469    450      x    446    437    460
 455    448    470    451      x    467
    F17 KULA 3,0      2014-03-23
1Nina Björkman -98Västerås FK12,08
2Sanna Damberg -97Djurmo-Sifferbo IF10,04
3Fanny Eriksson -97Djurmo-Sifferbo IF9,93
4Louise Blomberg -99Djurmo-Sifferbo IF8,43
5Emilia Lif -97IK Stål5,57

Sanna Damberg
Louise Blomberg
Emilia Lif
Fanny Eriksson
Nina Björkman
 848   895   955  1004   936   842
 805   830   843   783   837   834
 538   557   548   524   505   546
 940   897   944   972   964   993
1160  1164  1177  1165  1208  1177
    F15 60 M  HEAT 1    2014-03-22
1Moa Seger -99Glanshammars IF8,11Final
2Lisa Lorenz -99Djurmo-Sifferbo IF8,74Final
3Thilda Sten -99Gillberga-Lista IF8,85Final
4Martina Bergqvist -99IF Göta9,09Final

    F15 60 M  HEAT 2    
1Elin Bärjegård -99Leksands FIK8,42Final
2Louise Blomberg -99Djurmo-Sifferbo IF8,97Final
3Erika Granström -99Gillberga-Lista IF9,16Final
4Frida Bertilsson -99Gillberga-Lista IF9,47Final
-Ida Thunberg -99IK StålDQ F4.3.15

    F15 60 M  FINAL    2014-03-22
1Moa Seger -99Glanshammars IF8,05
2Elin Bärjegård -99Leksands FIK8,32
3Lisa Lorenz -99Djurmo-Sifferbo IF8,71
4Thilda Sten -99Gillberga-Lista IF8,95
5Louise Blomberg -99Djurmo-Sifferbo IF9,04
6Martina Bergqvist -99IF Göta9,11
7Erika Granström -99Gillberga-Lista IF9,23
8Frida Bertilsson -99Gillberga-Lista IF9,40

    F15 200 M      2014-03-23
1Fanny Runheim -99KFUM Örebro25,28
2Moa Seger -99Glanshammars IF26,18
3Thilda Sten -99Gillberga-Lista IF29,63
4Martina Bergqvist -99IF Göta30,78

    F15 800 M      2014-03-22
1Anna Hallmén -99KFUM Örebro2.27,94
2Linn Östling -99SOK Träff2.40,84

    F15 1500 M      2014-03-23
1Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF5.00,43
2Anna Hallmén -99KFUM Örebro5.07,70
3Carolina Larsson -02Danderyds SK5.10,88
4Elsa Wallenius -01Västerås FK5.10,89
5Emilia Larsson -01Danderyds SK5.32,11
6Cornelia Storm-Karlén -99IF Hagen5.38,28

    F15 60 M HÄCK      2014-03-23
1Fanny Runheim -99KFUM Örebro8,72
2Ida Thunberg -99IK Stål8,78
3Elin Bärjegård -99Leksands FIK9,51
4Moa Sjödell -99IK Hakarpspojkarna9,87
5Sandra Vesterling -99IF Göta10,15
6Linn Östling -99SOK Träff10,40
7Camilla Appel -99IF Göta10,45

    F15 HÖJD      2014-03-23
1Moa Sjödell -99IK Hakarpspojkarna1,58
2Linn Östling -99SOK Träff1,52
3Lisa Lorenz -99Djurmo-Sifferbo IF1,48
4Thilda Sten -99Gillberga-Lista IF1,44
5Sandra Vesterling -99IF Göta1,44
6Erika Granström -99Gillberga-Lista IF1,40


Linn Östling
Thilda Sten
Sandra Vesterling
Erika Granström
Lisa Lorenz
Moa Sjödell
130 135 140 144 148 152 155 158 161
-   xo  xo  o   o   o
o   o   o   o   xxx
-   o   xo  o   xxx
o   o   o   xxx
-   -   o   o   xxo xxx
-   -   o   o   o   o   o   o   xxx
    F15 STAV      2014-03-22
1Ida Thunberg -99IK Stål2,64
2Louise Blomberg -99Djurmo-Sifferbo IF2,24


Ida Thunberg
Louise Blomberg
204 214 224 234 244 254 264 274
-   -   o   o   -   xxo o   xxx
o   xo  xo  - 
    F15 LÄNGD      2014-03-22
1Ida Thunberg -99IK Stål5,31
2Thilda Sten -99Gillberga-Lista IF4,77
3Elin Bärjegård -99Leksands FIK4,71
4Lisa Lorenz -99Djurmo-Sifferbo IF4,59
5Linn Östling -99SOK Träff4,55
6Sandra Vesterling -99IF Göta4,53
7Camilla Appel -99IF Göta4,48
8Erika Granström -99Gillberga-Lista IF4,07
9Frida Bertilsson -99Gillberga-Lista IF3,98
-Ida Holmberg -99IF Göta0,00

Camilla Appel
Thilda Sten
Elin Bärjegård
Ida Holmberg
Linn Östling
Sandra Vesterling
Ida Thunberg
Erika Granström
Lisa Lorenz
Frida Bertilsson
   x    438    448    424    436    435
 371      x    457    473    468    477
 458    471    461    470      x      x 
   x      -      - 
 455    455      x    452    423      x 
   x      x    431    405    431    453
 516      x      x    531    515      - 
 407    397    397    399    397    398
 427    451    431    416    445    459
 378    398    367
    F15 KULA 3,0      2014-03-23
1Hanna Wahlström -99Åsbro GoIF11,28
2Martina Bergqvist -99IF Göta9,86
3Thilda Sten -99Gillberga-Lista IF8,44
4Louise Blomberg -99Djurmo-Sifferbo IF8,44
5Linn Östling -99SOK Träff7,89
6Frida Bertilsson -99Gillberga-Lista IF7,65

Louise Blomberg
Martina Bergqvist
Hanna Wahlström
Frida Bertilsson
Linn Östling
Thilda Sten
   -     -     -     -     -   844
 933   978   944   975   968   986
1128     x  1108  1104  1121  1072
 704   700   725   741   765   703
 749   771   783   762   789   771
 790   844   817   822   790   812
    F14 60 M  HEAT 1    2014-03-22
1Ebba Gustavsson -00IF Göta8,29Final
2Therese Knutsson -00Glanshammars IF8,56Final
3Isabella Bornälv -00KFUM Örebro8,63Final
4Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF8,83Final
5Ebba Löfholm -00KFUM Örebro8,92
6Emma Almqvist -00Karlskoga FIF9,13
7Lina Larsson -00Säters IF FIK9,38

    F14 60 M  HEAT 2    
1Hedvig Pettersson -00Kils AIK8,30Final
2Klara Groop -00Djurmo-Sifferbo IF8,38Final
3Wilma Andersson -00Kvarnsvedens FIK8,53Final
4Hanna Säfström -00KFUM Örebro8,55Final
5Linnea Johansson -00KFUM Örebro8,85
6Hanna Strandahl -00KFUM Örebro9,15
7Alice Eriksson -00Rånäs 4H9,28
8Klara Karlsson -00Rånäs 4H9,52

    F14 60 M  FINAL    2014-03-22
1Ebba Gustavsson -00IF Göta8,32
2Hedvig Pettersson -00Kils AIK8,35
3Klara Groop -00Djurmo-Sifferbo IF8,46
4Therese Knutsson -00Glanshammars IF8,50
5Isabella Bornälv -00KFUM Örebro8,52
6Hanna Säfström -00KFUM Örebro8,67
7Wilma Andersson -00Kvarnsvedens FIK8,69
-Esther Sandén Alin -00Stocksäters IFej start

    F14 200 M  HEAT 1    2014-03-23
1Ebba Löfholm -00KFUM Örebro29,12
2Alice Eriksson -00Rånäs 4H31,23
-Klara Groop -00Djurmo-Sifferbo IFej start

    F14 200 M  HEAT 2    
1Isabella Bornälv -00KFUM Örebro28,03
2Jessica Persson -00KFUM Örebro29,04
3Linnea Johansson -00KFUM Örebro29,26

    F14 200 M  HEAT 3    
1Ebba Gustavsson -00IF Göta27,54
2Hanna Säfström -00KFUM Örebro27,83
3Therese Knutsson -00Glanshammars IF27,89

    F14 200 M  SAMLAD LISTA    
1Ebba Gustavsson -00IF Göta27,54
2Hanna Säfström -00KFUM Örebro27,83
3Therese Knutsson -00Glanshammars IF27,89
4Isabella Bornälv -00KFUM Örebro28,03
5Jessica Persson -00KFUM Örebro29,04
6Ebba Löfholm -00KFUM Örebro29,12
7Linnea Johansson -00KFUM Örebro29,26
8Alice Eriksson -00Rånäs 4H31,23

    F14 800 M      2014-03-22
1Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF2.22,68
2Jessica Persson -00KFUM Örebro2.39,93
3Filippa Berglund -00Karlskoga FIF2.49,80

    F14 60 M HÄCK      2014-03-23
1Maya Persson -00Västerås FK10,11
2Lina Larsson -00Säters IF FIK11,02
3Elin Blomkvist -00IF Göta11,08
4Hanna Strandahl -00KFUM Örebro11,52
5Maja Jernetz -00SOK Träff11,95

    F14 HÖJD      2014-03-23
1Maya Persson -00Västerås FK1,63
2Julia Axtelius -00Enköpings AI1,55
3Alice Eriksson -00Rånäs 4H1,48
4Ebba Löfholm -00KFUM Örebro1,40
4Klara Karlsson -00Rånäs 4H1,40
6Maja Jernetz -00SOK Träff1,30


Alice Eriksson
Ebba Löfholm
Maya Persson
Maja Jernetz
Julia Axtelius
Klara Karlsson
125 130 135 140 144 148 152 155 158 163 167
-   -   xo  o   o   xxo xxx
-   -   xo  xo  xxx
-   -   -   -   -   -   o   o   o   o   xxx
o   o   xxx
-   -   -   o   o   o   o   xxo xxx
-   xo  o   xo  xxx
    F14 STAV      2014-03-22
1Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF3,21
2Wilma Andersson -00Kvarnsvedens FIK2,34
3Lina Larsson -00Säters IF FIK1,94


Ebba Blomstrand
Lina Larsson
Wilma Andersson
184 194 204 214 224 234 244 264 274 284 294 304 314 321 330
-   -   -   -   -   -   -   o   o   o   xo  o   xxo xo  xxx
o   xo  xxx
-   -   o   o   o   xo  xxx
    F14 LÄNGD      2014-03-22
1Kajsa Lindqvist -00Väsby IK4,90
2Therese Knutsson -00Glanshammars IF4,79
3Ebba Gustavsson -00IF Göta4,55
4Wilma Andersson -00Kvarnsvedens FIK4,49
5Kajsa Jansson -00IK Westmannia4,49
6Klara Karlsson -00Rånäs 4H4,36
7Klara Groop -00Djurmo-Sifferbo IF4,33
8Alice Eriksson -00Rånäs 4H4,25
9Linnea Johansson -00KFUM Örebro4,15
10Hanna Strandahl -00KFUM Örebro4,07
11Emma Almqvist -00Karlskoga FIF4,01
12Ebba Löfholm -00KFUM Örebro3,91
13Lina Larsson -00Säters IF FIK3,79
14Lova Willix -00Gillberga-Lista IF3,13

Ebba Löfholm
Ebba Gustavsson
Kajsa Jansson
Alice Eriksson
Linnea Johansson
Klara Groop
Emma Almqvist
Lova Willix
Lina Larsson
Wilma Andersson
Therese Knutsson
Hanna Strandahl
Kajsa Lindqvist
Klara Karlsson
 377   377   391
   x   455   424   449   445     x
   x   449     x     x     x   430
 417   420   416   411   418   425
 359   398   415
 421   430   433   405   230     x
 401   395   369
 303   313   284
 364   379   372
   x   436     x   434     x   449
   x   459   463     x   469   479
   x   328   407
 179   475   478   376   490     -
   x   427   417   414   436   177
    F14 KULA 3,0      2014-03-23
1Julia Axtelius -00Enköpings AI11,09
2Hedvig Pettersson -00Kils AIK10,45
3Kajsa Jansson -00IK Westmannia9,61
4Emma Almqvist -00Karlskoga FIF9,12
5Lina Larsson -00Säters IF FIK8,77
6Elin Blomkvist -00IF Göta8,10
7Klara Karlsson -00Rånäs 4H6,94
8Alice Eriksson -00Rånäs 4H6,89

Elin Blomkvist
Alice Eriksson
Emma Almqvist
Lina Larsson
Kajsa Jansson
Julia Axtelius
Hedvig Pettersson
Klara Karlsson
 805   810   779   794   783   747
 689   679   662   582   613   575
 807   912   858   894   895   895
 830   777   819   877   804   830
   x   905   934   916   928   961
1057  1037     x  1097  1109  1102
   x   955   912  1009  1045   993
 659   666   692   596   653   694
    F13 60 M  HEAT 1    2014-03-22
1Emelie Jälmeneng -01IK Wilske8,63Final
2Nicolina Eriksson -01Djurmo-Sifferbo IF8,79
3Vendela Ström -01IF Skade9,12
4Lina Gillberg -01Rånäs 4H9,21
5Julia Arnhult -01IFK Lidingö9,75
6Johanna Widing -01Karlskoga FIF9,78
7Amira Musa -01KFUM Örebro9,92
8Linnea Holm -01KFUM Örebro9,95

    F13 60 M  HEAT 2    
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro8,38Final
2Emelina Cindric -01IF Skade8,51Final
3Minna Seger -01Glanshammars IF8,70Final
4Malin Lundmark -01IF Göta9,08
5Siri Grann -01Rånäs 4H9,39
6Olivia Olausson -01Ludvika FFI9,43
7Nikolina Tranberg -01IF Skade9,72
8Ebba Montamedi -01IF Skade10,89

    F13 60 M  HEAT 3    
1Moa Eklundh -01KFUM Örebro8,41Final
2Filippa Nero -01IF Göta8,67Final
3Olivia Österling Strömstedt -01IF Göta8,76Final
4Emilia Larsson -01Danderyds SK9,25
5Ella Stålkrantz -01Rånäs 4H9,42
6Tova Stiberg -01KFUM Örebro9,66
7Elin Bäckström -01IF Skade11,27

    F13 60 M  HEAT 4    
1Elin Antonsson -01Västerås FK8,43Final
2Tilde Larsen -01IK Stål8,86
3Vanessa Eklund -01IF Göta8,96
4Alice Heldt-Cassel -01Ludvika FFI8,98
5Fanny Östman -01Säters IF FIK9,05
6Freja Nygren -01IF Skade9,18
7Joanna Genova -01IF Skade9,68
8Karla Ulfvin -01IF Skade9,98

    F13 60 M  FINAL    2014-03-22
1Moa Eklundh -01KFUM Örebro8,29
2Emily Capobianco -01KFUM Örebro8,39
3Elin Antonsson -01Västerås FK8,52
4Emelina Cindric -01IF Skade8,59
5Emelie Jälmeneng -01IK Wilske8,60
6Minna Seger -01Glanshammars IF8,69
7Filippa Nero -01IF Göta8,77
8Olivia Österling Strömstedt -01IF Göta8,92

    F13 200 M  HEAT 1    2014-03-23
1Joanna Genova -01IF Skade33,14
2Amira Musa -01KFUM Örebro33,67
3Linnea Holm -01KFUM Örebro33,84
4Elin Bäckström -01IF Skade40,19

    F13 200 M  HEAT 2    
1Siri Grann -01Rånäs 4H31,66
2Ella Stålkrantz -01Rånäs 4H32,37
3Karla Ulfvin -01IF Skade32,60
4Ebba Montamedi -01IF Skade34,99

    F13 200 M  HEAT 3    
1Emilia Larsson -01Danderyds SK30,13
2Freja Nygren -01IF Skade30,34
3Vendela Ström -01IF Skade30,37
4Lina Gillberg -01Rånäs 4H31,76

    F13 200 M  HEAT 4    
1Moa Eklundh -01KFUM Örebro28,54
2Lovisa Ulegård -01Västerås FK28,76
3Minna Seger -01Glanshammars IF28,90
4Vanessa Eklund -01IF Göta30,54

    F13 200 M  HEAT 5    
1Elin Antonsson -01Västerås FK27,31
2Emily Capobianco -01KFUM Örebro27,68
3Emelie Jälmeneng -01IK Wilske28,46
4Olivia Österling Strömstedt -01IF Göta28,64

    F13 200 M  SAMLAD LISTA    
1Elin Antonsson -01Västerås FK27,31
2Emily Capobianco -01KFUM Örebro27,68
3Emelie Jälmeneng -01IK Wilske28,46
4Moa Eklundh -01KFUM Örebro28,54
5Olivia Österling Strömstedt -01IF Göta28,64
6Lovisa Ulegård -01Västerås FK28,76
7Minna Seger -01Glanshammars IF28,90
8Emilia Larsson -01Danderyds SK30,13
9Freja Nygren -01IF Skade30,34
10Vendela Ström -01IF Skade30,37
11Vanessa Eklund -01IF Göta30,54
12Siri Grann -01Rånäs 4H31,66
13Lina Gillberg -01Rånäs 4H31,76
14Ella Stålkrantz -01Rånäs 4H32,37
15Karla Ulfvin -01IF Skade32,60
16Joanna Genova -01IF Skade33,14
17Amira Musa -01KFUM Örebro33,67
18Linnea Holm -01KFUM Örebro33,84
19Ebba Montamedi -01IF Skade34,99
20Elin Bäckström -01IF Skade40,19

    F13 800 M      2014-03-22
1Freja Nygren -01IF Skade2.30,79
2Elsa Wallenius -01Västerås FK2.32,39
3Emilia Larsson -01Danderyds SK2.32,47
4Angelina Rydensjö -01Ärla IF2.37,10
5Alice Heldt-Cassel -01Ludvika FFI2.39,28
6Vendela Ström -01IF Skade2.40,43
7Lisa Hallmén -01KFUM Örebro2.46,66
8Malin Lundmark -01IF Göta2.46,83
9Karla Ulfvin -01IF Skade2.49,91

    F13 60 M HÄCK  HEAT 1    2014-03-23
1Freja Nygren -01IF Skade10,94
2Nikolina Tranberg -01IF Skade11,32
3Vendela Ström -01IF Skade11,48
4Siri Grann -01Rånäs 4H12,43
5Alice Karlsson -01IF Göta12,60
6Lovisa Jonsson -01Karlskoga FIF13,32

    F13 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro9,66
2Lovisa Ulegård -01Västerås FK9,87
3Tilde Larsen -01IK Stål10,02
4Moa Eklundh -01KFUM Örebro10,29
5Fanny Östman -01Säters IF FIK10,29
6Nicolina Eriksson -01Djurmo-Sifferbo IF10,98
7Olivia Olausson -01Ludvika FFI11,57
8Elin Karlsson -01Karlskoga FIF12,15

    F13 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro9,66
2Lovisa Ulegård -01Västerås FK9,87
3Tilde Larsen -01IK Stål10,02
4Moa Eklundh -01KFUM Örebro10,29
5Fanny Östman -01Säters IF FIK10,29
6Freja Nygren -01IF Skade10,94
7Nicolina Eriksson -01Djurmo-Sifferbo IF10,98
8Nikolina Tranberg -01IF Skade11,32
9Vendela Ström -01IF Skade11,48
10Olivia Olausson -01Ludvika FFI11,57
11Elin Karlsson -01Karlskoga FIF12,15
12Siri Grann -01Rånäs 4H12,43
13Alice Karlsson -01IF Göta12,60
14Lovisa Jonsson -01Karlskoga FIF13,32

    F13 HÖJD      2014-03-23
1Olivia Österling Strömstedt -01IF Göta1,47
2Freja Nygren -01IF Skade1,44
3Vanessa Eklund -01IF Göta1,38
4Maja Hammarland -01KFUM Örebro1,34
4Nicolina Eriksson -01Djurmo-Sifferbo IF1,34
4Malin Östling -01SOK Träff1,34
7Vendela Ström -01IF Skade1,30
8Emilia Larsson -01Danderyds SK1,30
9Karla Ulfvin -01IF Skade1,20
10Nikolina Tranberg -01IF Skade1,15
11Lovisa Jonsson -01Karlskoga FIF1,15
12Josefin Andersson -01IFK Kristinehamn1,10


Karla Ulfvin
Nikolina Tranberg
Vanessa Eklund
Maja Hammarland
Freja Nygren
Vendela Ström
Nicolina Eriksson
Emilia Larsson
Lovisa Jonsson
Olivia Österling Strömstedt
Malin Östling
Josefin Andersson
110 115 120 125 130 134 138 141 144 147 150
o   o   xo  xxx
o   o   xxx
-   xo  o   o   o   xxo o   xxx
-   o   o   o   o   o   xxx
-   -   o   o   o   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   o   xxx
-   -   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   xo  xxx
o   xo  xxx
-   -   o   o   o   o   o   o   o   o   xx-
-   -   -   -   o   o   xxx
o   xxx
    F13 STAV      2014-03-22
1Andrine Reichel -02Leksands FIK1,94


Andrine Reichel
164 174 184 194 204
o   o   o   o   xxx
    F13 LÄNGD ZON      2014-03-22
1Elin Antonsson -01Västerås FK5,02
2Emily Capobianco -01KFUM Örebro5,00
3Angelina Rydensjö -01Ärla IF4,58
4Emelie Jälmeneng -01IK Wilske4,53
5Vanessa Eklund -01IF Göta4,50
6Tilde Larsen -01IK Stål4,49
7Filippa Nero -01IF Göta4,43
8Olivia Österling Strömstedt -01IF Göta4,43
9Nicolina Eriksson -01Djurmo-Sifferbo IF4,36
10Fanny Östman -01Säters IF FIK4,34
11Lovisa Ulegård -01Västerås FK4,34
12Vendela Ström -01IF Skade4,31
13Freja Nygren -01IF Skade4,19
14Siri Grann -01Rånäs 4H4,12
15Emilia Larsson -01Danderyds SK4,07
16Emelina Cindric -01IF Skade4,05
17Ella Stålkrantz -01Rånäs 4H4,02
18Nikolina Tranberg -01IF Skade3,94
19Lina Gillberg -01Rånäs 4H3,88
20Karla Ulfvin -01IF Skade3,81
21Tova Stiberg -01KFUM Örebro3,77
22Joanna Genova -01IF Skade3,62
23Ebba Montamedi -01IF Skade3,58
24Amira Musa -01KFUM Örebro3,48
25Clara Larsson -01KFUM Örebro3,48
26Moa Eklundh -01KFUM Örebro3,48
27Johanna Widing -01Karlskoga FIF3,42
28Linnea Holm -01KFUM Örebro3,36
29Josefin Andersson -01IFK Kristinehamn3,34
30Hanna Ollinen -01Ludvika FFI3,32
31Julia Arnhult -01IFK Lidingö3,28
32Elin Bäckström -01IF Skade2,91

Filippa Nero
Amira Musa
Karla Ulfvin
Emelina Cindric
Moa Eklundh
Angelina Rydensjö
Emily Capobianco
Vendela Ström
Nikolina Tranberg
Elin Antonsson
Lina Gillberg
Tilde Larsen
Joanna Genova
Elin Bäckström
Josefin Andersson
Ebba Montamedi
Siri Grann
Olivia Österling Strömstedt
Emilia Larsson
Tova Stiberg
Freja Nygren
Hanna Ollinen
Clara Larsson
Ella Stålkrantz
Lovisa Ulegård
Julia Arnhult
Nicolina Eriksson
Fanny Östman
Vanessa Eklund
Linnea Holm
Emelie Jälmeneng
Johanna Widing
 441   437   420   443   436   436
 348   329   346
 380   375   381
 405   405   283
 289   314   348
   x   444   434   444   440   458
 471   474   486   487     x   500
 431     x   429
 394   379   390
 488   489   482   498   494   502
 380   384   388
 432   434   439   441   434   449
 362   342     x 
 291   281   274
 334   313   309
 209   345   358
 397   412   410
 413   430   436   434   419   443
 407   388   405
 377   334   355
 418   414   419
 309   332   320
 348   327   329
 391   402   383
 423   425   434
 328     -     - 
 426   425   436
 430   432   434
 445   446   450   444   412     x
 326   328   336
 441   427   449   453   448   453
 306   329   342
    F13 KULA 2,0      2014-03-23
1Alma Gustafsson -01IF Göta13,74
2Fanny Östman -01Säters IF FIK10,85
3Josefin Andersson -01IFK Kristinehamn9,44
4Nicolina Eriksson -01Djurmo-Sifferbo IF9,41
5Ebba Henriksson -01Karlskoga FIF9,40
6Lovisa Ulegård -01Västerås FK8,83
7Elin Karlsson -01Karlskoga FIF8,75
8Emelie Jälmeneng -01IK Wilske8,54
9Emelina Cindric -01IF Skade8,33
10Lovisa Jonsson -01Karlskoga FIF8,29
11Malin Östling -01SOK Träff7,77
12Siri Grann -01Rånäs 4H7,69
13Alice Karlsson -01IF Göta7,65
14Vendela Ström -01IF Skade7,64
15Ebba Montamedi -01IF Skade7,16
16Nikolina Tranberg -01IF Skade7,13
17Linnea Holm -01KFUM Örebro7,03
18Alice Heldt-Cassel -01Ludvika FFI6,72
19Freja Nygren -01IF Skade6,69
20Elin Bäckström -01IF Skade6,53
21Lina Gillberg -01Rånäs 4H6,51
22Hanna Ollinen -01Ludvika FFI6,39
23Ella Stålkrantz -01Rånäs 4H6,29
24Joanna Genova -01IF Skade6,13
25Amira Musa -01KFUM Örebro5,75
26Karla Ulfvin -01IF Skade5,26

Amira Musa
Siri Grann
Karla Ulfvin
Nikolina Tranberg
Lovisa Jonsson
Alma Gustafsson
Fanny Östman
Malin Östling
Alice Karlsson
Emelie Jälmeneng
Elin Bäckström
Elin Karlsson
Josefin Andersson
Emelina Cindric
Nicolina Eriksson
Lovisa Ulegård
Ebba Montamedi
Hanna Ollinen
Lina Gillberg
Ella Stålkrantz
Freja Nygren
Linnea Holm
Joanna Genova
Vendela Ström
Ebba Henriksson
Alice Heldt-Cassel
 570   575   563
 769   670   671
 514   516   526
 654   703   713
 775   817   829
1306  1288  1271  1275  1374  1354
 983  1021     x  1013  1012  1085
 777   755   690
 748   765   758
 793   822   854   848   773   787
 617   653   621
 875   832   793   783   790   827
 944   827   827   887   883   706
 765   829   833
 798   842   852   872   928   941
 883   793     x   799   765   753
 696   711   716
 557   612   639
 560   623   651
 591   588   629
 669   665   624
 703   696   689
 593   600   613
 748   721   764
 828   938   739   906   841   940
 647   672   646
    F12 60 M  HEAT 1    2014-03-22
1Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn9,06Final
2Clara Bernhult -02KFUM Örebro9,23Final
3Agnes Brunnsgård -02IFK Kristinehamn9,28
4Johanna Sedström -02Åsbro GoIF9,54
5Maja Persson -02Stocksäters IF9,73
6Anna Klingberg -02Kvarnsvedens FIK9,78
7Hanna Knutsson -02Glanshammars IF9,86

    F12 60 M  HEAT 2    
1Hanna Bäckman -02Danderyds SK8,84Final
2Andrine Reichel -02Leksands FIK8,92Final
3Ella Borg -02Ludvika FFI9,33
4Mathilda Ragnarsson -02IF Göta9,35
5Johanna Wihlborg -02Gillberga-Lista IF9,56
6Cecilia Fälldin -02Ludvika FFI9,99
7Emma Lilje -02IF Skade10,25

    F12 60 M  HEAT 3    
1Sofia Bertilsson -02Gillberga-Lista IF8,95Final
2Zandra Lindén -02IFK Nora9,36
3Julia Pettersson -02Gillberga-Lista IF9,38
4Liv Andersson -02Rånäs 4H9,51
5Amanda Fridberg -02IF Göta9,57
6Moa Bjällfalk -02IF Göta9,67

    F12 60 M  HEAT 4    
1Klara Frih -02Åsbro GoIF8,66Final
2Lovisa Jakobsson -02Ludvika FFI9,39
3Maja Åkerblom -02Västerås FK9,48
4Carolina Larsson -02Danderyds SK9,52
5Frida Essborg -02Kvarnsvedens FIK9,56
6Jonna Dahlblom -02Västerås FK10,81

    F12 60 M  HEAT 5    
1Sofie Franzén -02KFUM Örebro8,93Final
2Ida Pettersson -02KFUM Örebro9,11Final
3Ebba Brunvall -02Upsala IF9,41
4Hanna Gustafsson -02Ludvika FFI9,87
5Wera Molin -02Glanshammars IF10,12
6Anna Morén -02Ludvika FFI10,25
7Maja Nilsson -02KFUM Örebro11,12

    F12 60 M  FINAL    2014-03-22
1Klara Frih -02Åsbro GoIF8,75
2Hanna Bäckman -02Danderyds SK8,79
3Sofie Franzén -02KFUM Örebro8,92
4Sofia Bertilsson -02Gillberga-Lista IF8,92
5Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn9,08
6Ida Pettersson -02KFUM Örebro9,09
7Andrine Reichel -02Leksands FIK9,20
8Clara Bernhult -02KFUM Örebro9,28

    F12 200 M  HEAT 1    2014-03-23
1Halimat Oseni -02IF Hagen30,09
2Maja Nilsson -02KFUM Örebro37,43
-Ella Borg -02Ludvika FFIej start

    F12 200 M  HEAT 2    
1Elsa Preber -02IFK Lidingö32,29
2Emma Johansson -02Stocksäters IF32,63
3Lina Alexandersson -02Fjugesta IF38,98

    F12 200 M  HEAT 3    
1Cajsa Forsberg -02Fjugesta IF33,00
2Anna Morén -02Ludvika FFI34,07
-Cecilia Fälldin -02Ludvika FFIej start

    F12 200 M  HEAT 4    
1Emelie Lindgren -02Glanshammars IF33,95
2Hanna Gustafsson -02Ludvika FFI34,36
3Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF35,64
4Emma Lilje -02IF Skade36,60

    F12 200 M  HEAT 5    
1Lovisa Jakobsson -02Ludvika FFI32,86
2Anna Klingberg -02Kvarnsvedens FIK33,12
3Liv Andersson -02Rånäs 4H35,06
4Hannah Eriksson -02KFUM Örebro36,12

    F12 200 M  HEAT 6    
1Johanna Wihlborg -02Gillberga-Lista IF31,93
2Frida Essborg -02Kvarnsvedens FIK33,06
3Maja Åkerblom -02Västerås FK33,29
4Amanda Fridberg -02IF Göta34,08

    F12 200 M  HEAT 7    
1Cornelia Fernsten -02KFUM Örebro30,64
2Ebba Brunvall -02Upsala IF31,44
3Mathilda Ragnarsson -02IF Göta31,63
4Zandra Lindén -02IFK Nora32,78

    F12 200 M  HEAT 8    
1Vendela Wahlberg -02IFK Lidingö30,15
2Sofia Bertilsson -02Gillberga-Lista IF30,21
3Anna Back Nilsson -02Leksands FIK31,82
-Carolina Larsson -02Danderyds SKej start

    F12 200 M  HEAT 9    
1Madeleine Aulio -02IFK Lidingö29,56
2Elisabeth Hvalgren -02IFK Lidingö29,65
3Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn30,01
4Andrine Reichel -02Leksands FIK31,09

    F12 200 M  HEAT 10    
1Klara Frih -02Åsbro GoIF28,23
2Lisa Fröberg -02IFK Lidingö28,60
3Tyra Landin -02Västerås FK28,91
4Hanna Bäckman -02Danderyds SK29,53

    F12 200 M  SAMLAD LISTA    
1Klara Frih -02Åsbro GoIF28,23
2Lisa Fröberg -02IFK Lidingö28,60
3Tyra Landin -02Västerås FK28,91
4Hanna Bäckman -02Danderyds SK29,53
5Madeleine Aulio -02IFK Lidingö29,56
6Elisabeth Hvalgren -02IFK Lidingö29,65
7Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn30,01
8Halimat Oseni -02IF Hagen30,09
9Vendela Wahlberg -02IFK Lidingö30,15
10Sofia Bertilsson -02Gillberga-Lista IF30,21
11Cornelia Fernsten -02KFUM Örebro30,64
12Andrine Reichel -02Leksands FIK31,09
13Ebba Brunvall -02Upsala IF31,44
14Mathilda Ragnarsson -02IF Göta31,63
15Anna Back Nilsson -02Leksands FIK31,82
16Johanna Wihlborg -02Gillberga-Lista IF31,93
17Elsa Preber -02IFK Lidingö32,29
18Emma Johansson -02Stocksäters IF32,63
19Zandra Lindén -02IFK Nora32,78
20Lovisa Jakobsson -02Ludvika FFI32,86
21Cajsa Forsberg -02Fjugesta IF33,00
22Frida Essborg -02Kvarnsvedens FIK33,06
23Anna Klingberg -02Kvarnsvedens FIK33,12
24Maja Åkerblom -02Västerås FK33,29
25Emelie Lindgren -02Glanshammars IF33,95
26Anna Morén -02Ludvika FFI34,07
27Amanda Fridberg -02IF Göta34,08
28Hanna Gustafsson -02Ludvika FFI34,36
29Liv Andersson -02Rånäs 4H35,06
30Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF35,64
31Hannah Eriksson -02KFUM Örebro36,12
32Emma Lilje -02IF Skade36,60
33Maja Nilsson -02KFUM Örebro37,43
34Lina Alexandersson -02Fjugesta IF38,98

    F12 800 M      2014-03-22
1Tyra Landin -02Västerås FK2.32,53
2Klara Frih -02Åsbro GoIF2.32,91
3Carolina Larsson -02Danderyds SK2.34,68
4Sofie Franzén -02KFUM Örebro2.38,04
5Ebba Brunvall -02Upsala IF3.00,71
6Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF3.09,88
7Emma Lilje -02IF Skade3.21,08

    F12 60 M HÄCK  HEAT 1    2014-03-23
1Madeleine Aulio -02IFK Lidingö11,25
2Elvira Forsberg -02Glanshammars IF11,83
3Ida Boström -02Frövi IK12,17
4Elisabeth Hvalgren -02IFK Lidingö13,11
5Cajsa Forsberg -02Fjugesta IF13,18

    F12 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Julia Pettersson -02Gillberga-Lista IF12,72
2Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF13,15
3Jonna Dahlblom -02Västerås FK13,16
4Sofie Fransson -02KFUM Örebro13,67
5Maja Nilsson -02KFUM Örebro14,77

    F12 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Vendela Wahlberg -02IFK Lidingö11,20
2Lovisa Jakobsson -02Ludvika FFI11,92
3Clara Bernhult -02KFUM Örebro11,96
4Amanda Fridberg -02IF Göta12,29
5Cecilia Fälldin -02Ludvika FFI12,35
6Ebba Brunvall -02Upsala IF12,55
7Johanna Wihlborg -02Gillberga-Lista IF13,63
8Emma Lilje -02IF Skade14,26

    F12 60 M HÄCK  HEAT 4    
1Tyra Landin -02Västerås FK10,24
2Lisa Fröberg -02IFK Lidingö10,24
3Andrine Reichel -02Leksands FIK10,39
4Anna Back Nilsson -02Leksands FIK10,48
5Sofia Bertilsson -02Gillberga-Lista IF11,80
6Ella Borg -02Ludvika FFI12,08
7Zandra Lindén -02IFK Nora12,59
8Mathilda Ragnarsson -02IF Göta13,54

    F12 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Tyra Landin -02Västerås FK10,24
2Lisa Fröberg -02IFK Lidingö10,24
3Andrine Reichel -02Leksands FIK10,39
4Anna Back Nilsson -02Leksands FIK10,48
5Vendela Wahlberg -02IFK Lidingö11,20
6Madeleine Aulio -02IFK Lidingö11,25
7Sofia Bertilsson -02Gillberga-Lista IF11,80
8Elvira Forsberg -02Glanshammars IF11,83
9Lovisa Jakobsson -02Ludvika FFI11,92
10Clara Bernhult -02KFUM Örebro11,96
11Ella Borg -02Ludvika FFI12,08
12Ida Boström -02Frövi IK12,17
13Amanda Fridberg -02IF Göta12,29
14Cecilia Fälldin -02Ludvika FFI12,35
15Ebba Brunvall -02Upsala IF12,55
16Zandra Lindén -02IFK Nora12,59
17Julia Pettersson -02Gillberga-Lista IF12,72
18Elisabeth Hvalgren -02IFK Lidingö13,11
19Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF13,15
20Jonna Dahlblom -02Västerås FK13,16
21Cajsa Forsberg -02Fjugesta IF13,18
22Mathilda Ragnarsson -02IF Göta13,54
23Johanna Wihlborg -02Gillberga-Lista IF13,63
24Sofie Fransson -02KFUM Örebro13,67
25Emma Lilje -02IF Skade14,26
26Maja Nilsson -02KFUM Örebro14,77

    F12 HÖJD      2014-03-23
1Lisa Fröberg -02IFK Lidingö1,46
2Andrine Reichel -02Leksands FIK1,43
3Elvira Forsberg -02Glanshammars IF1,43
4Anna Back Nilsson -02Leksands FIK1,37
5Halimat Oseni -02IF Hagen1,34
6Ida Pettersson -02KFUM Örebro1,31
7Helena Kuksa -02Stocksäters IF1,31
8Lovisa Jakobsson -02Ludvika FFI1,31
9Madeleine Aulio -02IFK Lidingö1,31
10Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn1,31
11Sofie Bengtsson -02IF Hagen1,28
12Ida Boström -02Frövi IK1,24
13Elisabeth Hvalgren -02IFK Lidingö1,24
14Anna Klingberg -02Kvarnsvedens FIK1,24
15Alva Nyberg -02Ludvika FFI1,24
16Emma Johansson -02Stocksäters IF1,20
17Amanda Fridberg -02IF Göta1,20
18Maja Åkerblom -02Västerås FK1,20
18Vendela Wahlberg -02IFK Lidingö1,20
20Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF1,20
21Klara Stenman -02KFUM Örebro1,15
22Cecilia Fälldin -02Ludvika FFI1,15
23Emma Lilje -02IF Skade1,10
23Jonna Dahlblom -02Västerås FK1,10
25Mathilda Ragnarsson -02IF Göta1,10
-Maaike van Huisstede Welvaart -02Stocksäters IF0,00


Cecilia Fälldin
Anna Back Nilsson
Maja Åkerblom
Lisa Fröberg
Sofie Bengtsson
Ida Pettersson
Maaike van Huisstede
Andrine Reichel
Halimat Oseni
Anna Klingberg
Vendela Högkvist
Lovisa Jakobsson
Ida Boström
Madeleine Aulio
Klara Stenman
Alva Nyberg
Emma Lilje
Helena Kuksa
Filippa Dedorsson
Elisabeth Hvalgren
Jonna Dahlblom
Emma Johansson
Elvira Forsberg
Mathilda Ragnarsson
Amanda Fridberg
Vendela Wahlberg
100 105 110 115 120 124 128 131 134 137 140 143 146 150
o   o   xo  xxo xxx
-   -   -   -   o   o   xo  o   xxo xo  xxx
-   o   o   o   xxo xxx
-   -   -   -   -   -   -   o   o   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   o   xo  o   xxx
-   -   o   o   o   o   o   o   xxx
xxx
-   -   -   -   -   -   o   o   o   o   xxo xo  xxx
o   o   o   o   o   o   xo  o   o   xxx
-   -   o   o   xo  xo  xxx
o   o   o   xo  xxo xxx
-   o   o   o   o   o   xxo o   xxx
o   o   o   o   o   o   xxx
-   o   o   xo  o   xxo o   o   xxx
-   o   o   o   xx-
-   o   o   o   xxo xxo xxx
o   o   o   xxx
o   o   o   o   o   xo  o   o   xxx
-   -   o   o   o   xo  o   xo  xxx
-   o   o   o   xo  o   xxx
o   o   o   xxx
o   o   xo  xo  o   xxx
-   -   o   o   o   xo  o   o   o   o   xxo xxo xxx
o   o   xo  xxx
o   o   o   xo  xo  xxx
-   o   o   o   xxo xxx
    F12 LÄNGD ZON      2014-03-22
1Klara Frih -02Åsbro GoIF4,72
2Anna Back Nilsson -02Leksands FIK4,60
3Andrine Reichel -02Leksands FIK4,47
4Johanna Sedström -02Åsbro GoIF4,41
5Sofia Bertilsson -02Gillberga-Lista IF4,41
6Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn4,34
7Emilia Rydensjö -02Ärla IF4,29
8Hanna Bäckman -02Danderyds SK4,16
9Ida Pettersson -02KFUM Örebro4,15
10Agnes Brunnsgård -02IFK Kristinehamn4,08
11Lovisa Jakobsson -02Ludvika FFI4,00
12Ella Borg -02Ludvika FFI4,00
13Mathilda Ragnarsson -02IF Göta3,93
14Julia Pettersson -02Gillberga-Lista IF3,86
15Anna Klingberg -02Kvarnsvedens FIK3,82
16Amanda Fridberg -02IF Göta3,82
17Ebba Brunvall -02Upsala IF3,81
18Moa Bjällfalk -02IF Göta3,80
19Liv Andersson -02Rånäs 4H3,75
20Frida Essborg -02Kvarnsvedens FIK3,74
21Ida Boström -02Frövi IK3,71
22Maja Åkerblom -02Västerås FK3,71
23Johanna Wihlborg -02Gillberga-Lista IF3,61
24Cecilia Fälldin -02Ludvika FFI3,60
25Alva Nyberg -02Ludvika FFI3,56
26Sofie Fransson -02KFUM Örebro3,55
27Emma Lilje -02IF Skade3,54
28Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF3,53
29Lisa Ljung -02Glanshammars IF3,52
30Hanna Gustafsson -02Ludvika FFI3,50
31Anna Morén -02Ludvika FFI3,46
32Emelie Lindgren -02Glanshammars IF3,37
33Jonna Dahlblom -02Västerås FK3,22
34Helena Kuksa -02Stocksäters IF3,22
35Maja Nilsson -02KFUM Örebro3,05
36Maaike van Huisstede Welvaart -02Stocksäters IF2,65

Jonna Dahlblom
Frida Essborg
Hanna Gustafsson
Johanna Wihlborg
Mathilda Ragnarsson
Maaike van Huisstede Welvaart
Emilia Rydensjö
Lisa Ljung
Amanda Fridberg
Sofia Bertilsson
Emma Lilje
Maja Åkerblom
Sofie Fransson
Emelie Lindgren
Hanna Bäckman
Helena Kuksa
Vendela Högkvist
Moa Bjällfalk
Agnes Brunnsgård
Cecilia Fälldin
Ella Borg
Maja Nilsson
Julia Pettersson
Ebba Brunvall
Johanna Sedström
Alva Nyberg
Andrine Reichel
Anna Back Nilsson
Anna Morén
Filippa Dedorsson
Ida Boström
Liv Andersson
Klara Frih
Lovisa Jakobsson
Anna Klingberg
Ida Pettersson
 313   309   322
 361   374   354
 350   332   324
 346   349   361
 371   388   393
 219   265   206
 415   424   422   425   429   423
 352   333   345
 359   382   372
   x   408   434   417   435   441
 336   354   346
 371   359   356
 355   346   306
 337   334   334
 413   416   400     x   414     x
 312   305   322
 353   345   346
 370   360   380
 408   396   381
 360   352   210
 377   377   400
 305   243   273
 375   386   369
 379   381   359
 422   436   438   441   440   436
 356   352   347
 445     x   415   441   444   447
 445   446   442   439   281   460
 326   337   346
 415   424   418   429   434   429
 371   353   366
 375   372   336
 427   459   453   472   469   472
 378   394   400
 382   375   377
 415   409   404
    F12 KULA 2,0      2014-03-23
1Amanda Fridberg -02IF Göta11,09
2Andrine Reichel -02Leksands FIK9,74
3Anna Back Nilsson -02Leksands FIK9,07
4Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn8,96
5Elvira Forsberg -02Glanshammars IF8,20
6Anna Klingberg -02Kvarnsvedens FIK7,70
7Sofie Bengtsson -02IF Hagen7,59
8Alva Nyberg -02Ludvika FFI7,57
9Emma Johansson -02Stocksäters IF7,45
10Ida Pettersson -02KFUM Örebro7,43
11Ida Boström -02Frövi IK6,97
12Emma Lilje -02IF Skade6,90
13Frida Essborg -02Kvarnsvedens FIK6,74
14Madeleine Aulio -02IFK Lidingö6,70
15Emelie Lindgren -02Glanshammars IF6,68
16Lisa Fröberg -02IFK Lidingö6,60
17Vendela Wahlberg -02IFK Lidingö6,56
18Sofia Bertilsson -02Gillberga-Lista IF6,34
19Johanna Wihlborg -02Gillberga-Lista IF6,31
20Maja Åkerblom -02Västerås FK6,30
21Maja Nilsson -02KFUM Örebro6,25
22Sofie Fransson -02KFUM Örebro6,08
23Emma Stenman -02KFUM Örebro5,75
24Jonna Dahlblom -02Västerås FK5,67
25Maaike van Huisstede Welvaart -02Stocksäters IF5,02

Elvira Forsberg
Sofie Fransson
Anna Back Nilsson
Sofie Bengtsson
Jonna Dahlblom
Madeleine Aulio
Andrine Reichel
Maaike van Huisstede Welvaart
Sofia Bertilsson
Lisa Fröberg
Emma Lilje
Emma Johansson
Alva Nyberg
Ida Pettersson
Maja Nilsson
Maja Åkerblom
Filippa Dedorsson
Johanna Wihlborg
Frida Essborg
Amanda Fridberg
Emelie Lindgren
Anna Klingberg
Emma Stenman
Ida Boström
Vendela Wahlberg
 766   770   772   820   782   722
 608   480   582
 866   877   897   896   907   889
 632   759   756   746     x   719
 516   567   533
 656   482   670
 937   918   943   974     x   945
 485   459   502
 570   603   634
 613   580   660
 645   690   641
 663     x   745
 754   736   757   724   691   647
 679   743   706
 625   616   578
 529   508   630
 814   804   798   863   861   896
 631   606   536
 674   632   663
1109  1077   976  1066  1079  1085
 639   668   661
 730   663   769   770   740   756
 516   575   493
 639   595   697
 615   571   656
    F11 60 M  HEAT 1    2014-03-22
1Tindra Frykholm -03Glanshammars IF9,08Final
2Smilla Gejdeman -03Gillberga-Lista IF9,13Final
3Thyra Arnhult -03IFK Lidingö9,77
4Linn Thorsén -03Västerås FK10,10
5Maja Johansson -03Stocksäters IF10,20
6Alexandra Ogebjer -03IFK Lidingö10,29
7Nora Eriksson -03Motala AIF10,37
8Anna Dahlstrand -03IFK Lidingö10,79

    F11 60 M  HEAT 2    
1Fiona Eriksson -03Västerås FK9,11Final
2Elin Wallin -03Glanshammars IF9,12Final
3Victoria Psilander -03IFK Lidingö9,68
4Rebecka Hagardt -03IFK Lidingö9,89
5Myra Eriksson -03Stocksäters IF10,15
6Izabella Lukic -03Västerås FK11,03
7Melina Frenze -03IFK Lidingö11,55

    F11 60 M  HEAT 3    
1Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro8,97Final
2Anna Krysén -03Ludvika FFI9,35
3Klara Mårtensson -03Kils AIK9,36
4Tyra Nordlander -03Åsbro GoIF9,55
5Ida Genitz -03Istrums SK9,62
6Tove Gattberg -03IFK Lidingö10,06
7Liv Berglöf -03IFK Lidingö10,37
8Maja Sandberg -03KFUM Örebro11,29

    F11 60 M  HEAT 4    
1Jennifer Axelsson -03Wedevågs IF9,08Final
2Moa Sellman -03Mölndals AIK9,43
3Lovisa Wilson -03IFK Lidingö9,88
4Lisa Bäckström -03Istrums SK10,19
5Tilda Kjerfve -03IFK Lidingö10,39
6Moa Karlsson -03Åsbro GoIF10,43
7Ida Svensson -03Istrums SK10,77
8Malena Ljungfeldt -03Åsbro GoIF11,37

    F11 60 M  HEAT 5    
1Frida Hjorth -03Säters IF FIK8,42Final
2Ida Westman -03Väsby IK9,40
3Tova Olausson -03Ludvika FFI9,63
4Rakel Wahlberg -03IFK Lidingö10,06
5Rebecca Sandström -03IFK Lidingö10,11
6Tuva Alton -03Fjugesta IF10,12
7Sutthida Chenniyom -03Ludvika FFI10,15

    F11 60 M  HEAT 6    
1Klara Frykholm -03Glanshammars IF9,15Final
2Alice Widegren -03KFUM Örebro9,45
3Filippa Almkvist -03IFK Lidingö9,87
4Nikki van Huisstede Welvaart -03Stocksäters IF9,93
5Alice Abrahamsson -03Ludvika FFI10,30
6Tamina Lindgren -03Glanshammars IF10,81
7Ella Stralka -03IFK Lidingö10,94
8Linn Widfeldt -03IK Norrköping FI11,91

    F11 60 M  FINAL    2014-03-22
1Frida Hjorth -03Säters IF FIK8,44
2Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro8,91
3Jennifer Axelsson -03Wedevågs IF9,08
4Fiona Eriksson -03Västerås FK9,08
5Elin Wallin -03Glanshammars IF9,13
6Tindra Frykholm -03Glanshammars IF9,21
7Klara Frykholm -03Glanshammars IF9,24
8Smilla Gejdeman -03Gillberga-Lista IF9,29

    F11 200 M  HEAT 1    2014-03-23
1Gabriella Andersson -03Fjugesta IF34,79
2Anna Dahlstrand -03IFK Lidingö37,31
3Maja Sandberg -03KFUM Örebro39,22
4Ida Svensson -03Istrums SK40,03

    F11 200 M  HEAT 2    
1Liv Berglöf -03IFK Lidingö35,12
2Nora Eriksson -03Motala AIF36,11
3Ida Gustafsson -03Istrums SK37,87
4Tilda Kjerfve -03IFK Lidingö37,88

    F11 200 M  HEAT 3    
1Rakel Wahlberg -03IFK Lidingö33,76
2Alexandra Ogebjer -03IFK Lidingö34,93
3Maja Johansson -03Stocksäters IF35,47
4Sutthida Chenniyom -03Ludvika FFI38,14

    F11 200 M  HEAT 4    
1Fanny Wijkström -03IFK Lidingö33,24
2Tuva Alton -03Fjugesta IF34,91
3Lisa Bäckström -03Istrums SK35,24
4Sara Wänström -03Finspångs AIK35,59

    F11 200 M  HEAT 5    
1Elin Petersen -03IF Göta32,01
2Rebecka Hagardt -03IFK Lidingö33,59
3Nikki van Huisstede Welvaart -03Stocksäters IF36,00
4Linn Widfeldt -03IK Norrköping FI40,13

    F11 200 M  HEAT 6    
1Tova Olausson -03Ludvika FFI32,65
2Thyra Arnhult -03IFK Lidingö33,52
3Emma Thunberg -03KFUM Örebro34,44
4Filippa Almkvist -03IFK Lidingö34,44

    F11 200 M  HEAT 7    
1Daniella Iglesias -03Västerås FK31,27
2Anna Krysén -03Ludvika FFI32,12
3Victoria Psilander -03IFK Lidingö32,39
4Ida Genitz -03Istrums SK32,74

    F11 200 M  HEAT 8    
1Tindra Frykholm -03Glanshammars IF30,59
2Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro30,82
3Klara Frykholm -03Glanshammars IF31,66
4Klara Mårtensson -03Kils AIK31,90

    F11 200 M  HEAT 9    
1Frida Hjorth -03Säters IF FIK28,51
2Smilla Gejdeman -03Gillberga-Lista IF30,16
3Jennifer Axelsson -03Wedevågs IF30,82
4Lovisa Ewerblad -03Danderyds SK34,46

    F11 200 M  SAMLAD LISTA    
1Frida Hjorth -03Säters IF FIK28,51
2Smilla Gejdeman -03Gillberga-Lista IF30,16
3Tindra Frykholm -03Glanshammars IF30,59
4Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro30,82
5Jennifer Axelsson -03Wedevågs IF30,82
6Daniella Iglesias -03Västerås FK31,27
7Klara Frykholm -03Glanshammars IF31,66
8Klara Mårtensson -03Kils AIK31,90
9Elin Petersen -03IF Göta32,01
10Anna Krysén -03Ludvika FFI32,12
11Victoria Psilander -03IFK Lidingö32,39
12Tova Olausson -03Ludvika FFI32,65
13Ida Genitz -03Istrums SK32,74
14Fanny Wijkström -03IFK Lidingö33,24
15Thyra Arnhult -03IFK Lidingö33,52
16Rebecka Hagardt -03IFK Lidingö33,59
17Rakel Wahlberg -03IFK Lidingö33,76
18Emma Thunberg -03KFUM Örebro34,44
19Filippa Almkvist -03IFK Lidingö34,44
20Lovisa Ewerblad -03Danderyds SK34,46
21Gabriella Andersson -03Fjugesta IF34,79
22Tuva Alton -03Fjugesta IF34,91
23Alexandra Ogebjer -03IFK Lidingö34,93
24Liv Berglöf -03IFK Lidingö35,12
25Lisa Bäckström -03Istrums SK35,24
26Maja Johansson -03Stocksäters IF35,47
27Sara Wänström -03Finspångs AIK35,59
28Nikki van Huisstede Welvaart -03Stocksäters IF36,00
29Nora Eriksson -03Motala AIF36,11
30Anna Dahlstrand -03IFK Lidingö37,31
31Ida Gustafsson -03Istrums SK37,87
32Tilda Kjerfve -03IFK Lidingö37,88
33Sutthida Chenniyom -03Ludvika FFI38,14
34Maja Sandberg -03KFUM Örebro39,22
35Ida Svensson -03Istrums SK40,03
36Linn Widfeldt -03IK Norrköping FI40,13

    F11 800 M      2014-03-22
1Smilla Gejdeman -03Gillberga-Lista IF2.50,55
2Victoria Psilander -03IFK Lidingö2.54,69
3Tova Olausson -03Ludvika FFI2.54,96
4Liv Berglöf -03IFK Lidingö2.55,54
5Tuva Tranderyd -03KFUM Örebro3.07,28
6Ida Genitz -03Istrums SK3.09,49
7Alice Abrahamsson -03Ludvika FFI3.10,30
8Sara Wänström -03Finspångs AIK3.11,50
9Izabella Lukic -03Västerås FK3.12,94
10Tyra Nordlander -03Åsbro GoIF3.14,45
11Lisa Bäckström -03Istrums SK3.15,10

    F11 60 M HÄCK  HEAT 1    2014-03-23
1Lovisa Ewerblad -03Danderyds SK11,48
2Nikki van Huisstede Welvaart -03Stocksäters IF11,94
3Tuva Tranderyd -03KFUM Örebro12,82
4Nora Eriksson -03Motala AIF13,11
5Alice Abrahamsson -03Ludvika FFI13,17
6Ida Gustafsson -03Istrums SK13,39
7Maja Sandberg -03KFUM Örebro13,47
8Ida Svensson -03Istrums SK13,85

    F11 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Daniella Iglesias -03Västerås FK10,86
2Elin Petersen -03IF Göta11,46
3Rebecka Hagardt -03IFK Lidingö11,54
4Alexandra Ogebjer -03IFK Lidingö12,45
5Tove Gattberg -03IFK Lidingö12,61
6Rakel Wahlberg -03IFK Lidingö12,82
7Myra Eriksson -03Stocksäters IF13,04
8Lisa Bäckström -03Istrums SK13,07

    F11 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Frida Hjorth -03Säters IF FIK9,98
2Jennifer Axelsson -03Wedevågs IF10,81
3Victoria Psilander -03IFK Lidingö11,25
4Tova Olausson -03Ludvika FFI11,54
5Ida Genitz -03Istrums SK11,71
6Filippa Almkvist -03IFK Lidingö12,16
7Anna Krysén -03Ludvika FFI12,18
-Thyra Arnhult -03IFK Lidingöbröt

    F11 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Frida Hjorth -03Säters IF FIK9,98
2Jennifer Axelsson -03Wedevågs IF10,81
3Daniella Iglesias -03Västerås FK10,86
4Victoria Psilander -03IFK Lidingö11,25
5Elin Petersen -03IF Göta11,46
6Lovisa Ewerblad -03Danderyds SK11,48
7Rebecka Hagardt -03IFK Lidingö11,54
8Tova Olausson -03Ludvika FFI11,54
9Ida Genitz -03Istrums SK11,71
10Nikki van Huisstede Welvaart -03Stocksäters IF11,94
11Filippa Almkvist -03IFK Lidingö12,16
12Anna Krysén -03Ludvika FFI12,18
13Alexandra Ogebjer -03IFK Lidingö12,45
14Tove Gattberg -03IFK Lidingö12,61
15Tuva Tranderyd -03KFUM Örebro12,82
16Rakel Wahlberg -03IFK Lidingö12,82
17Myra Eriksson -03Stocksäters IF13,04
18Lisa Bäckström -03Istrums SK13,07
19Nora Eriksson -03Motala AIF13,11
20Alice Abrahamsson -03Ludvika FFI13,17
21Ida Gustafsson -03Istrums SK13,39
22Maja Sandberg -03KFUM Örebro13,47
23Ida Svensson -03Istrums SK13,85

    F11 HÖJD      2014-03-23
1Frida Hjorth -03Säters IF FIK1,45
2Klara Frykholm -03Glanshammars IF1,39
3Lovisa Ewerblad -03Danderyds SK1,39
4Smilla Gejdeman -03Gillberga-Lista IF1,27
5Klara Mårtensson -03Kils AIK1,27
6Daniella Iglesias -03Västerås FK1,21
7Victoria Psilander -03IFK Lidingö1,21
8Elin Wallin -03Glanshammars IF1,18
9Moa Sellman -03Mölndals AIK1,14
10Ida Gustafsson -03Istrums SK1,14
10Elin Petersen -03IF Göta1,14
12Lisa Bäckström -03Istrums SK1,14
13Myra Eriksson -03Stocksäters IF1,14
14Nikki van Huisstede Welvaart -03Stocksäters IF1,14
15Anna Krysén -03Ludvika FFI1,10
15Filippa Almkvist -03IFK Lidingö1,10
15Maja Johansson -03Stocksäters IF1,10
15Alice Abrahamsson -03Ludvika FFI1,10
19Tuva Alton -03Fjugesta IF1,10
20Alexandra Ogebjer -03IFK Lidingö1,05
21Ida Genitz -03Istrums SK1,05
22Fanny Wijkström -03IFK Lidingö1,05
23Ida Svensson -03Istrums SK1,00
23Nora Eriksson -03Motala AIF1,00
23Lovisa Wilson -03IFK Lidingö1,00


Frida Hjorth
Klara Mårtensson
Alexandra Ogebjer
Ida Gustafsson
Lovisa Ewerblad
Anna Krysén
Lisa Bäckström
Smilla Gejdeman
Tuva Alton
Ida Svensson
Klara Frykholm
Myra Eriksson
Daniella Iglesias
Ida Genitz
Fanny Wijkström
Victoria Psilander
Moa Sellman
Elin Wallin
Elin Petersen
Filippa Almkvist
Nora Eriksson
Maja Johansson
Alice Abrahamsson
Nikki van Huisstede Welvaart
Lovisa Wilson
90  95  100 105 110 114 118 121 124 127 130 133 136 139 142 145 147
-   -   -   -   -   -   -   o   o   o   o   o   o   o   xxo o   xxx
-   -   o   o   o   o   xo  xxo xo  xxo xxx
o   xxo o   o   xxx
-   -   o   o   o   xo  xxx
-   -   -   -   o   o   o   o   o   o   o   o   xo  xo  xxx
-   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   xxo xo  xxx
-   -   -   o   o   xo  o   xo  xxo xo  xxx
o   o   o   xxo o   xxx
o   o   o   xxx
-   -   -   -   -   o   o   o   o   o   o   o   xo  o   xxx
o   o   o   o   o   xxo xxx
-   -   o   o   o   o   xxo o   xxx
-   -   o   xo  xxx
o   o   o   xxo xxx
o   o   o   o   o   o   o   xo  xxx
-   -   -   xo  xo  o   xxx
o   o   o   o   o   o   xo  xxx
o   o   o   o   o   xo  xxx
o   o   o   o   o   xxx
-   o   o   xxx
o   o   o   o   o   xxx
-   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   xxo xxo xxx
o   o   o   - 
    F11 LÄNGD ZON      2014-03-22
1Frida Hjorth -03Säters IF FIK4,76
2Klara Frykholm -03Glanshammars IF4,57
3Jennifer Axelsson -03Wedevågs IF4,35
4Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro4,17
5Smilla Gejdeman -03Gillberga-Lista IF4,16
6Klara Mårtensson -03Kils AIK4,11
7Moa Sellman -03Mölndals AIK4,04
8Elin Wallin -03Glanshammars IF4,00
9Tindra Frykholm -03Glanshammars IF3,97
10Linn Thorsén -03Västerås FK3,88
11Victoria Psilander -03IFK Lidingö3,83
12Filippa Almkvist -03IFK Lidingö3,74
13Anna Krysén -03Ludvika FFI3,73
14Nikki van Huisstede Welvaart -03Stocksäters IF3,66
15Ida Westman -03Väsby IK3,66
16Ida Genitz -03Istrums SK3,63
17Fiona Eriksson -03Västerås FK3,50
18Rebecka Hagardt -03IFK Lidingö3,45
19Alice Abrahamsson -03Ludvika FFI3,45
20Tuva Alton -03Fjugesta IF3,41
21Lovisa Wilson -03IFK Lidingö3,38
22Tyra Nordlander -03Åsbro GoIF3,34
23Sutthida Chenniyom -03Ludvika FFI3,32
24Tova Olausson -03Ludvika FFI3,31
25Moa Karlsson -03Åsbro GoIF3,27
26Rebecca Sandström -03IFK Lidingö3,27
27Fanny Wijkström -03IFK Lidingö3,23
28Tuva Tranderyd -03KFUM Örebro3,21
29Alexandra Ogebjer -03IFK Lidingö3,21
30Myra Eriksson -03Stocksäters IF3,21
31Lisa Bäckström -03Istrums SK3,20
32Tove Gattberg -03IFK Lidingö3,16
33Tilda Kjerfve -03IFK Lidingö3,13
34Thyra Arnhult -03IFK Lidingö3,12
35Nora Eriksson -03Motala AIF3,12
36Ida Svensson -03Istrums SK3,12
37Ella Stralka -03IFK Lidingö3,10
38Rakel Wahlberg -03IFK Lidingö3,06
39Anna Dahlstrand -03IFK Lidingö3,01
40Tamina Lindgren -03Glanshammars IF2,90
41Izabella Lukic -03Västerås FK2,85
42Ella Sköld -03KFUM Örebro2,77
43Maja Sandberg -03KFUM Örebro2,73
44Malena Ljungfeldt -03Åsbro GoIF2,71
45Melina Frenze -03IFK Lidingö2,42
46Linn Widfeldt -03IK Norrköping FI2,31

Anna Krysén
Tuva Alton
Ella Sköld
Moa Sellman
Filippa Almkvist
Myra Eriksson
Victoria Psilander
Smilla Gejdeman
Linn Thorsén
Rebecca Sandström
Maja Sandberg
Ida Westman
Tindra Frykholm
Lisa Bäckström
Lovisa Wilson
Klara Frykholm
Elin Wallin
Ella Stralka
Tuva Tranderyd
Rebecka Hagardt
Izabella Lukic
Nora Eriksson
Frida Hjorth
Thyra Arnhult
Sanna Pernerdal
Alexandra Ogebjer
Tova Olausson
Klara Mårtensson
Anna Dahlstrand
Fanny Wijkström
Ida Genitz
Ida Svensson
Sutthida Chenniyom
Tove Gattberg
Melina Frenze
Nikki van Huisstede Welvaart
Tilda Kjerfve
Fiona Eriksson
Linn Widfeldt
Moa Karlsson
Tamina Lindgren
Jennifer Axelsson
Malena Ljungfeldt
Alice Abrahamsson
Tyra Nordlander
Rakel Wahlberg
 355   373     x 
 322   304   341
 276   277     x 
 382   404   399   398   372   393
 374   359   333
 321   310   310
 379   373   383
 411   369   404   395   384   416
 373   388   382
 319   327   315
 273   245   258
 366   318     x 
 394   383   397
 310   320   317
 338   324   324
 414   428   424   426   435   457
 366   372   400   389   319   400
 310   292   292
 305   321   319
 303   329   345
 284   285   279
 312     x   308
 463   460   465   476   440   466
 311   289   312
 413   417   412   393   408   408
 298   314   321
 331   331   325
 387   400   402   399   402   411
 301   298   285
 323   306   317
 361   346   363
 293   297   312
 332   304   319
 277   316   290
 242   225   234
 356   366   338
 299   283   313
 350   341   348
 231   225   227
 320   264   327
 286   286   290
 397   383   421   413   435   433
 271   255   265
 311   281   345
 334   331   308
 288   288   306
    F11 KULA 2,0      2014-03-23
1Lovisa Ewerblad -03Danderyds SK8,89
2Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro8,70
3Frida Hjorth -03Säters IF FIK8,58
4Klara Mårtensson -03Kils AIK8,44
5Anna Krysén -03Ludvika FFI7,42
6Elin Petersen -03IF Göta6,57
7Tindra Frykholm -03Glanshammars IF6,24
8Rebecca Sandström -03IFK Lidingö6,20
9Jennifer Axelsson -03Wedevågs IF6,14
10Filippa Almkvist -03IFK Lidingö5,87
11Nora Eriksson -03Motala AIF5,80
12Maja Johansson -03Stocksäters IF5,68
13Lovisa Wilson -03IFK Lidingö5,43
14Ella Stralka -03IFK Lidingö5,41
15Lisa Bäckström -03Istrums SK5,40
16Tilda Kjerfve -03IFK Lidingö5,37
17Liv Berglöf -03IFK Lidingö5,36
18Alice Abrahamsson -03Ludvika FFI5,24
19Fanny Wijkström -03IFK Lidingö5,19
20Myra Eriksson -03Stocksäters IF4,93
21Rakel Wahlberg -03IFK Lidingö4,89
22Tamina Lindgren -03Glanshammars IF4,81
23Linn Widfeldt -03IK Norrköping FI4,29
24Ida Svensson -03Istrums SK4,19

Tamina Lindgren
Nora Eriksson
Klara Mårtensson
Lovisa Ewerblad
Maja Johansson
Filippa Almkvist
Rebecca Sandström
Anna Krysén
Lisa Bäckström
Alice Abrahamsson
Liv Berglöf
Linn Widfeldt
Lovisa Wilson
Ida Svensson
Elin Petersen
Myra Eriksson
Frida Hjorth
Jennifer Axelsson
Tindra Frykholm
Fanny Wijkström
Ella Stralka
Sanna Pernerdal
Tilda Kjerfve
Rakel Wahlberg
 441   481     x 
 552   580   503
 792   807   844   813   823   835
 883   858   792   804   889   813
 511   568   553
 512   560   587
 620   609   574   534   548   592
 724     x   575   742   685   729
 540   520   457
 518     x   524
 536     x   440
 399   429   427
 543   456   427
 342   419   324
 588   619   609   621   579   657
 486   421   493
 803   829   821   848   824   858
 493   592   614
 575   592   624   608   561   593
 494   487   519
   x   509   541
 777   854   719   870   837     x
 523   476   537
   x   422   489
    F10 60 M  HEAT 1    2014-03-22
1Matilda Eriholm -04Västerås FK9,71Final
2Tilda Månsson -04Väsby IK10,24
3Wilma Gäfvert -04Åsbro GoIF10,28
4Alma Mikaelsson -04Götlunda IF10,48
5Sofia Ståhlkrantz -04Rånäs 4H10,50
6Clara Jansson -04Säters IF FIK10,51
7Rebecca Mattsson -04KFUM Örebro11,18

    F10 60 M  HEAT 2    
1Nike Isaksson -04IFK Lidingö9,24Final
2Alma Sörestad -04Motala AIF10,09
3Liv Norberg -04IK Stål10,18
4Filippa Malmport -04Västerås FK10,34
5Emilia Englund -04IFK Lidingö10,76
6Wilma Pettersson -04Stocksäters IF10,93
7Oliwia Englund -04Stocksäters IF11,16

    F10 60 M  HEAT 3    
1Frida Bäckman -04Danderyds SK9,75Final
2Tilda Borgström -04Glanshammars IF9,86Final
2Moa Törnkvist -04Åsbro GoIF9,86Final
4Jenna Mogren -04Åsbro GoIF10,21
5Emma Carlsson -04Istrums SK10,33
6Selma Roosgårdh -04Ludvika FFI10,53
7Moa Thyni -04Motala AIF10,67
8Aurora Zune -04Motala AIF11,10

    F10 60 M  HEAT 4    
1Stina Sandberg -04KFUM Örebro9,80Final
2Hedvig Ström -04IF Skade9,89
3Hanna Bertilsson -04Gillberga-Lista IF10,07
4Nanna Frih -04Åsbro GoIF10,13
5Mathilda Thulin -04Rånäs 4H10,21
6Irma Kroon -04Åsbro GoIF10,28
7Sara Essborg -04Kvarnsvedens FIK12,45
-Nora Granström -04Gillberga-Lista IFej start

    F10 60 M  HEAT 5    
1Maja Matsson -04Västerås FK9,51Final
2Linnéa Bolin -04Glanshammars IF9,83Final
3Amanda Sjödin -04Stocksäters IF9,98
4Alice Brattström -04Ludvika FFI10,14
5Elsa Nordell -04Götlunda IF10,40
6Matilda Karlsson -04Väsby IK10,65
7Ester Axelsson -04Fjugesta IF10,79
8Ida Jouppi -04IK Westmannia10,87

    F10 60 M  FINAL    2014-03-22
1Nike Isaksson -04IFK Lidingö9,18
2Maja Matsson -04Västerås FK9,58
3Matilda Eriholm -04Västerås FK9,76
4Frida Bäckman -04Danderyds SK9,83
5Tilda Borgström -04Glanshammars IF9,94
6Linnéa Bolin -04Glanshammars IF9,96
7Stina Sandberg -04KFUM Örebro9,97
8Moa Törnkvist -04Åsbro GoIF10,07

    F10 200 M  HEAT 1    2014-03-23
1Moa Thyni -04Motala AIF37,08
2Elsa Nordell -04Götlunda IF38,03
3Aurora Zune -04Motala AIF38,05

    F10 200 M  HEAT 2    
1Alma Mikaelsson -04Götlunda IF36,53
2Selma Roosgårdh -04Ludvika FFI37,85
3Matilda Karlsson -04Väsby IK38,48

    F10 200 M  HEAT 3    
1Irma Kroon -04Åsbro GoIF35,18
2Clara Jansson -04Säters IF FIK35,82
3Stina Windås -04Götlunda IF36,00
4Sofia Ståhlkrantz -04Rånäs 4H37,85

    F10 200 M  HEAT 4    
1Liv Norberg -04IK Stål34,51
2Tilda Månsson -04Väsby IK34,64
3Alice Brattström -04Ludvika FFI34,94
4Mathilda Thulin -04Rånäs 4H38,22

    F10 200 M  HEAT 5    
1Stina Larsson -04IK Wilske34,16
2Nanna Frih -04Åsbro GoIF34,77
3Hanna Bertilsson -04Gillberga-Lista IF35,05
4Hedvig Ström -04IF Skade35,23

    F10 200 M  HEAT 6    
1Matilda Eriholm -04Västerås FK33,65
2Emma Carlsson -04Istrums SK33,99
3Stina Sandberg -04KFUM Örebro34,42
4Tilda Borgström -04Glanshammars IF35,23

    F10 200 M  HEAT 7    
1Frida Bäckman -04Danderyds SK34,24
2Meja Larsson -04Eskilstuna FI34,60
3Bianca Iglesias -04Västerås FK34,99
4Stina Holmstedt -04Motala AIF35,80

    F10 200 M  HEAT 8    
1Nike Isaksson -04IFK Lidingö30,31
2Tyra Tjulander -04Västerås FK31,96
3Maja Matsson -04Västerås FK32,45
4Tilda Bernhult -04KFUM Örebro33,57

    F10 200 M  SAMLAD LISTA    
1Nike Isaksson -04IFK Lidingö30,31
2Tyra Tjulander -04Västerås FK31,96
3Maja Matsson -04Västerås FK32,45
4Tilda Bernhult -04KFUM Örebro33,57
5Matilda Eriholm -04Västerås FK33,65
6Emma Carlsson -04Istrums SK33,99
7Stina Larsson -04IK Wilske34,16
8Frida Bäckman -04Danderyds SK34,24
9Stina Sandberg -04KFUM Örebro34,42
10Liv Norberg -04IK Stål34,51
11Meja Larsson -04Eskilstuna FI34,60
12Tilda Månsson -04Väsby IK34,64
13Nanna Frih -04Åsbro GoIF34,77
14Alice Brattström -04Ludvika FFI34,94
15Bianca Iglesias -04Västerås FK34,99
16Hanna Bertilsson -04Gillberga-Lista IF35,05
17Irma Kroon -04Åsbro GoIF35,18
18Hedvig Ström -04IF Skade35,23
19Tilda Borgström -04Glanshammars IF35,23
20Stina Holmstedt -04Motala AIF35,80
21Clara Jansson -04Säters IF FIK35,82
22Stina Windås -04Götlunda IF36,00
23Alma Mikaelsson -04Götlunda IF36,53
24Moa Thyni -04Motala AIF37,08
25Selma Roosgårdh -04Ludvika FFI37,85
26Sofia Ståhlkrantz -04Rånäs 4H37,85
27Elsa Nordell -04Götlunda IF38,03
28Aurora Zune -04Motala AIF38,05
29Mathilda Thulin -04Rånäs 4H38,22
30Matilda Karlsson -04Väsby IK38,48

    F10 600 M      2014-03-22
1Nike Isaksson -04IFK Lidingö1.57,14
2Emma Carlsson -04Istrums SK2.07,63
3Tilda Månsson -04Väsby IK2.08,43
4Matilda Eriholm -04Västerås FK2.14,07
5Moa Thyni -04Motala AIF2.18,87
6Emilia Englund -04IFK Lidingö2.23,29
7Mathilda Thulin -04Rånäs 4H2.25,21
8Nanna Frih -04Åsbro GoIF2.25,60
9Hedvig Ström -04IF Skade2.25,81
10Sofia Ståhlkrantz -04Rånäs 4H2.26,36

    F10 60 M HÄCK  HEAT 1    2014-03-23
1Nova Ohlin -04IK Norrköping FI11,27
2Tilda Bernhult -04KFUM Örebro11,76
3Meja Larsson -04Eskilstuna FI12,57
4Stina Larsson -04IK Wilske12,77
5Bianca Iglesias -04Västerås FK12,88
6Stina Holmstedt -04Motala AIF13,33
7Alva Nilsson -04KFUM Örebro13,44
8Sofia Ståhlkrantz -04Rånäs 4H13,81

    F10 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Alice Brattström -04Ludvika FFI12,96
2Moa Thyni -04Motala AIF13,08
3Liv Norberg -04IK Stål13,14
4Emma Carlsson -04Istrums SK13,34
5Selma Roosgårdh -04Ludvika FFI13,48
6Tilda Månsson -04Väsby IK13,78
7Mathilda Thulin -04Rånäs 4H14,08
8Aurora Zune -04Motala AIF14,49

    F10 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Nike Isaksson -04IFK Lidingö11,50
2Matilda Eriholm -04Västerås FK11,60
3Hedvig Ström -04IF Skade11,70
4Tyra Tjulander -04Västerås FK12,60
5Moa Törnkvist -04Åsbro GoIF12,98
6Nanna Frih -04Åsbro GoIF13,03
7Hanna Bertilsson -04Gillberga-Lista IF13,10
8Stina Sandberg -04KFUM Örebro13,78

    F10 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Nova Ohlin -04IK Norrköping FI11,27
2Nike Isaksson -04IFK Lidingö11,50
3Matilda Eriholm -04Västerås FK11,60
4Hedvig Ström -04IF Skade11,70
5Tilda Bernhult -04KFUM Örebro11,76
6Meja Larsson -04Eskilstuna FI12,57
7Tyra Tjulander -04Västerås FK12,60
8Stina Larsson -04IK Wilske12,77
9Bianca Iglesias -04Västerås FK12,88
10Alice Brattström -04Ludvika FFI12,96
11Moa Törnkvist -04Åsbro GoIF12,98
12Nanna Frih -04Åsbro GoIF13,03
13Moa Thyni -04Motala AIF13,08
14Hanna Bertilsson -04Gillberga-Lista IF13,10
15Liv Norberg -04IK Stål13,14
16Stina Holmstedt -04Motala AIF13,33
17Emma Carlsson -04Istrums SK13,34
18Alva Nilsson -04KFUM Örebro13,44
19Selma Roosgårdh -04Ludvika FFI13,48
20Tilda Månsson -04Väsby IK13,78
21Stina Sandberg -04KFUM Örebro13,78
22Sofia Ståhlkrantz -04Rånäs 4H13,81
23Mathilda Thulin -04Rånäs 4H14,08
24Aurora Zune -04Motala AIF14,49

    F10 HÖJD      2014-03-23
1Stina Larsson -04IK Wilske1,24
2Irma Kroon -04Åsbro GoIF1,21
3Emma Carlsson -04Istrums SK1,21
4Nova Ohlin -04IK Norrköping FI1,18
5Matilda Eriholm -04Västerås FK1,18
6Alma Mikaelsson -04Götlunda IF1,15
7Tyra Tjulander -04Västerås FK1,12
8Nanna Frih -04Åsbro GoIF1,08
9Tilda Borgström -04Glanshammars IF1,08
10Stella Stenman -04KFUM Örebro1,04
11Moa Thyni -04Motala AIF1,00
11Liv Norberg -04IK Stål1,00
13Mathilda Thulin -04Rånäs 4H1,00
14Stina Holmstedt -04Motala AIF0,95
15Elsa Nordell -04Götlunda IF0,95
16Alva Nilsson -04KFUM Örebro0,90
16Sofia Ståhlkrantz -04Rånäs 4H0,90
16Hedvig Ström -04IF Skade0,90


Alva Nilsson
Alma Mikaelsson
Nanna Frih
Stella Stenman
Emma Carlsson
Moa Thyni
Sofia Ståhlkrantz
Tyra Tjulander
Nova Ohlin
Matilda Eriholm
Elsa Nordell
Hedvig Ström
Mathilda Thulin
Stina Larsson
Irma Kroon
Stina Holmstedt
Tilda Borgström
Liv Norberg
80  85  90  95  100 104 108 112 115 118 121 124 127
o   o   o   xxx
o   o   o   xxo o   xo  o   xxo xo  xxx
o   o   o   o   o   xo  o   xxx
-   o   o   o   xxo xo  xxx
-   o   o   o   o   o   o   o   o   xo  xxo xxx
-   -   o   o   o   xxx
o   o   o   xxx
-   -   o   o   o   o   o   o   xxx
-   -   -   -   -   o   o   o   o   o   xxx
-   -   -   o   o   o   o   xo  o   xxo xxx
o   o   xo  o   xxx
o   o   o   xxx
-   -   o   xo  xxo xxx
-   o   o   o   o   o   o   o   o   o   o   xxo xxx
-   o   o   o   o   o   o   o   o   xo  xo  xxx
-   -   o   o   xxx
o   o   o   o   o   o   xo  xxx
o   o   o   o   o   xxx
    F10 LÄNGD ZON      2014-03-22
1Nike Isaksson -04IFK Lidingö4,03
2Matilda Eriholm -04Västerås FK3,94
3Amanda Sjödin -04Stocksäters IF3,67
4Hanna Bertilsson -04Gillberga-Lista IF3,65
5Moa Törnkvist -04Åsbro GoIF3,63
6Maja Matsson -04Västerås FK3,53
7Stina Sandberg -04KFUM Örebro3,53
8Emma Carlsson -04Istrums SK3,48
9Hedvig Ström -04IF Skade3,44
10Liv Norberg -04IK Stål3,39
11Alma Mikaelsson -04Götlunda IF3,35
12Tilda Borgström -04Glanshammars IF3,32
13Sofia Ståhlkrantz -04Rånäs 4H3,27
14Alice Brattström -04Ludvika FFI3,27
15Nea Skomorowski -04Kvarnsvedens FIK3,26
16Mathilda Thulin -04Rånäs 4H3,20
17Wilma Gäfvert -04Åsbro GoIF3,18
18Alma Sörestad -04Motala AIF3,16
19Nanna Frih -04Åsbro GoIF3,10
20Wilma Pettersson -04Stocksäters IF3,10
21Selma Roosgårdh -04Ludvika FFI3,10
22Jenna Mogren -04Åsbro GoIF3,09
23Filippa Malmport -04Västerås FK3,06
24Moa Thyni -04Motala AIF3,01
25Elsa Nordell -04Götlunda IF2,95
26Rebecca Mattsson -04KFUM Örebro2,94
27Clara Jansson -04Säters IF FIK2,90
28Alva Nilsson -04KFUM Örebro2,88
29Tilda Månsson -04Väsby IK2,80
30Ida Jouppi -04IK Westmannia2,74
31Oliwia Englund -04Stocksäters IF2,71
32Alva Persson -04Åsbro GoIF2,70
33Aurora Zune -04Motala AIF2,63
34Emilia Englund -04IFK Lidingö2,56
35Sara Essborg -04Kvarnsvedens FIK2,50
36Matilda Karlsson -04Väsby IK2,49
37Hanna Ahlm -04Åsbro GoIF2,38

Elsa Nordell
Liv Norberg
Amanda Sjödin
Hedvig Ström
Mathilda Thulin
Matilda Karlsson
Alma Mikaelsson
Emilia Englund
Selma Roosgårdh
Rebecca Mattsson
Sara Essborg
Jenna Mogren
Emma Carlsson
Matilda Eriholm
Aurora Zune
Alma Sörestad
Hanna Bertilsson
Ida Jouppi
Moa Thyni
Stina Sandberg
Oliwia Englund
Alice Brattström
Moa Törnkvist
Alva Nilsson
Nanna Frih
Tilda Månsson
Sofia Ståhlkrantz
Hanna Ahlm
Clara Jansson
Nea Skomorowski
Filippa Malmport
Wilma Gäfvert
Alva Persson
Nike Isaksson
Tilda Borgström
Maja Matsson
Wilma Pettersson
 286     x   295
 322   328   339
 344   336   358   334   360   367
 344   325   325
 320   292   314
 236   199   249
 318   295   335
 254   256   238
 310   276   287
 294   277   281
 242     x   250
 309   263   298
 344   343   334   344   348   339
 351   342   362   363   390   394
 263   263   259
   x   316   304
 340   322   365   355   346   295
 274   261   258
 301   292   280
 353   322   316   314   349   334
 271   240   250
 316   306   327
 341   339   358   353   347   363
 282   288   285
 308   308   310
 271   280   278
 318   327   319
 232   228   238
 272   290   278
 312   326   311
 303   290   306
 318   318   316
 266   270   257
 370   377   379   393   403   223
 322   332   315
 342   348   351   323   353   340
 310   296   293
    F10 KULA 2,0      2014-03-23
1Wilma Gäfvert -04Åsbro GoIF6,56
2Alva Nilsson -04KFUM Örebro6,44
3Hedvig Ström -04IF Skade6,40
4Tilda Bernhult -04KFUM Örebro6,25
5Matilda Eriholm -04Västerås FK6,17
6Emma Carlsson -04Istrums SK6,14
7Alma Mikaelsson -04Götlunda IF5,88
8Nike Isaksson -04IFK Lidingö5,59
9Elsa Nordell -04Götlunda IF5,51
10Meja Larsson -04Eskilstuna FI5,50
11Bianca Iglesias -04Västerås FK5,49
12Sofia Ståhlkrantz -04Rånäs 4H5,48
13Wilma Pettersson -04Stocksäters IF5,47
14Vilma Stolpe -04Götlunda IF5,40
15Hanna Bertilsson -04Gillberga-Lista IF5,36
16Sara Essborg -04Kvarnsvedens FIK4,89
17Tyra Tjulander -04Västerås FK4,64
18Stina Holmstedt -04Motala AIF4,60
19Nea Skomorowski -04Kvarnsvedens FIK4,56
20Alva Persson -04Åsbro GoIF4,51
21Aurora Zune -04Motala AIF4,36
22Mathilda Thulin -04Rånäs 4H4,29
23Moa Thyni -04Motala AIF4,24
24Liv Norberg -04IK Stål4,07
25Clara Jansson -04Säters IF FIK3,78

Bianca Iglesias
Tyra Tjulander
Aurora Zune
Stina Holmstedt
Tilda Bernhult
Alva Nilsson
Nea Skomorowski
Matilda Eriholm
Elsa Nordell
Alma Mikaelsson
Hanna Bertilsson
Alva Persson
Clara Jansson
Vilma Stolpe
Sara Essborg
Mathilda Thulin
Meja Larsson
Wilma Gäfvert
Nike Isaksson
Moa Thyni
Hedvig Ström
Wilma Pettersson
Liv Norberg
Sofia Ståhlkrantz
Emma Carlsson
 523   549   527
 419   464   450
   x   436   433
 452   427   460
 472   554   625   554   612   602
 644   599   591   631   641   564
 444   435   456
 551   609   532   526   617   533
 499   502   551
 547   565   573   588   588     x
 536   501   533
 451   400   385
 378   355   367
 540   501   511
 488   489   458
 347   406   429
 535   510   550
 635   578   626   656   624   623
 535   559     x   510   552   535
 397   424     x 
 588   586   618   632     x   640
 547   502   541
 407   399   355
 520   514   548
 614   585   608   548   585   600
    F9 60 M  HEAT 1    2014-03-22
1Tova Gustafsson -05Istrums SK10,04Final
2Nora Eriksson -05Frövi IK10,19Final
3Alicia Wood -05KFUM Örebro10,40
4Angelina Mogren -05Åsbro GoIF10,64
5Lina Persson -06Åsbro GoIF10,94
6Maja Hendeberg -05Fjugesta IF12,40
7Stella Holmquist -06KFUM Örebro12,47

    F9 60 M  HEAT 2    
1Wilma Nilsson -05Ängelholms IF9,81Final
2Julia Samuelsson -05Hässelby SK10,20Final
3Alva Englund -05KFUM Örebro10,72
4Moa Sköld -05KFUM Örebro10,98
5Nora Molin -05Glanshammars IF11,36
6Nicolina Kihlberg -05KFUM Örebro12,46
7Wera Falk -06KFUM Örebro13,16
-Runa Eriksson -05Stocksäters IFej start

    F9 60 M  HEAT 3    
1Sofia Hasler -05Västerås FK9,58Final
2Emma Sjöblom -05Rånäs 4H10,05Final
3Hanna Andersson -05IK Stål10,47
4Ida Kindbom -05Skeninge IK10,74
5Elise Emmoth -06Fjugesta IF10,95
6Klara Petterssson -05KFUM Örebro11,24
7Clara Widfeldt -06IK Norrköping FI12,22

    F9 60 M  HEAT 4    
1Amanda Svensk-Jerner -05IFK Lidingö9,71Final
2Agnes Sörestad -06Motala AIF10,25
3Jeanna Ulfvin -05IF Skade10,62
4Maja Särnholm -05KFUM Örebro10,81
5Emma Gladh -06IF Göta10,91
6Astrid Svensson -05Motala AIF11,07
7Klara Eriksson -06IK Westmannia11,07
8Moa Kindbom -07Skeninge IK11,64

    F9 60 M  HEAT 5    
1Meja Törnkvist -05Åsbro GoIF9,66Final
2Sara Persson -05KFUM Örebro10,50
3Alma Waller -05KFUM Örebro10,75
4Thea Aversjö -06KFUM Örebro11,13
5Cajsa Hermansson -05KFUM Örebro11,26
6Ellen Sjödén -05Västerås FK11,47
7Moa Bonnevier -05Fjugesta IF11,60

    F9 60 M  FINAL    2014-03-22
1Sofia Hasler -05Västerås FK9,52
2Amanda Svensk-Jerner -05IFK Lidingö9,68
3Meja Törnkvist -05Åsbro GoIF9,74
4Wilma Nilsson -05Ängelholms IF9,89
5Emma Sjöblom -05Rånäs 4H10,03
6Tova Gustafsson -05Istrums SK10,05
7Julia Samuelsson -05Hässelby SK10,14
8Nora Eriksson -05Frövi IK10,23

    F9 200 M  HEAT 1    2014-03-23
1Ida Henriksson -05Karlskoga FIF39,36
2Izabell Bauer -05Glanshammars IF41,01
3Alma Alenback -06Wedevågs IF44,27
4Nicolina Kihlberg -05KFUM Örebro48,88

    F9 200 M  HEAT 2    
1Hanna Trygg -05KFUM Örebro39,78
2Clara Widfeldt -06IK Norrköping FI42,37
-Alma Waller -05KFUM Örebroej start

    F9 200 M  HEAT 3    
1Lina Persson -06Åsbro GoIF37,64
2Thea Aversjö -06KFUM Örebro40,43
-Stella Holmquist -06KFUM Örebroej start

    F9 200 M  HEAT 4    
1Jeanna Ulfvin -05IF Skade37,28
2Louise Åhlund -05KFUM Örebro38,53
3Moa Sköld -05KFUM Örebro39,20

    F9 200 M  HEAT 5    
1Elsa Johansson -05KFUM Örebro34,74
2Tova Gustafsson -05Istrums SK34,88
3Sara Persson -05KFUM Örebro36,63
4Lea Näsling -05Västerås FK40,65

    F9 200 M  HEAT 6    
1Wilma Nilsson -05Ängelholms IF33,73
2Amanda Svensk-Jerner -05IFK Lidingö34,14
3Julia Samuelsson -05Hässelby SK35,20
4Emma Sjöblom -05Rånäs 4H36,25

    F9 200 M  SAMLAD LISTA    
1Wilma Nilsson -05Ängelholms IF33,73
2Amanda Svensk-Jerner -05IFK Lidingö34,14
3Elsa Johansson -05KFUM Örebro34,74
4Tova Gustafsson -05Istrums SK34,88
5Julia Samuelsson -05Hässelby SK35,20
6Emma Sjöblom -05Rånäs 4H36,25
7Sara Persson -05KFUM Örebro36,63
8Jeanna Ulfvin -05IF Skade37,28
9Lina Persson -06Åsbro GoIF37,64
10Louise Åhlund -05KFUM Örebro38,53
11Moa Sköld -05KFUM Örebro39,20
12Ida Henriksson -05Karlskoga FIF39,36
13Hanna Trygg -05KFUM Örebro39,78
14Thea Aversjö -06KFUM Örebro40,43
15Lea Näsling -05Västerås FK40,65
16Izabell Bauer -05Glanshammars IF41,01
17Clara Widfeldt -06IK Norrköping FI42,37
18Alma Alenback -06Wedevågs IF44,27
19Nicolina Kihlberg -05KFUM Örebro48,88

    F9 600 M      2014-03-22
1Sofia Hasler -05Västerås FK2.06,11
2Wilma Nilsson -05Ängelholms IF2.10,75
3Tova Gustafsson -05Istrums SK2.13,18
4Sara Persson -05KFUM Örebro2.19,21
5Jeanna Ulfvin -05IF Skade2.19,61
6Amanda Svensk-Jerner -05IFK Lidingö2.23,69
7Ida Kindbom -05Skeninge IK2.23,81
8Lina Persson -06Åsbro GoIF2.25,45
9Moa Kindbom -07Skeninge IK2.34,41
10Nicolina Kihlberg -05KFUM Örebro2.45,56

    F9 60 M HÄCK  HEAT 1    2014-03-23
1Jeanna Ulfvin -05IF Skade12,85
2Lea Näsling -05Västerås FK12,91
3Ida Karlqvist -05Wedevågs IF13,49
4Alva Englund -05KFUM Örebro14,49
5Alma Alenback -06Wedevågs IF15,05

    F9 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Tova Gustafsson -05Istrums SK12,83
2Meja Törnkvist -05Åsbro GoIF12,92
3Wilma Nilsson -05Ängelholms IF13,02
4Hanna Andersson -05IK Stål13,07
5Julia Samuelsson -05Hässelby SK13,07
6Amanda Svensk-Jerner -05IFK Lidingö13,17

    F9 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Tova Gustafsson -05Istrums SK12,83
2Jeanna Ulfvin -05IF Skade12,85
3Lea Näsling -05Västerås FK12,91
4Meja Törnkvist -05Åsbro GoIF12,92
5Wilma Nilsson -05Ängelholms IF13,02
6Hanna Andersson -05IK Stål13,07
7Julia Samuelsson -05Hässelby SK13,07
8Amanda Svensk-Jerner -05IFK Lidingö13,17
9Ida Karlqvist -05Wedevågs IF13,49
10Alva Englund -05KFUM Örebro14,49
11Alma Alenback -06Wedevågs IF15,05

    F9 HÖJD      2014-03-23
1Wilma Nilsson -05Ängelholms IF1,21
2Hanna Andersson -05IK Stål1,18
3Meja Törnkvist -05Åsbro GoIF1,12
4Sara Persson -05KFUM Örebro1,04
5Lea Näsling -05Västerås FK1,00
6Jeanna Ulfvin -05IF Skade1,00
7Moa Sköld -05KFUM Örebro0,95
7Alma Waller -05KFUM Örebro0,95
9Julia Samuelsson -05Hässelby SK0,95
10Klara Petterssson -05KFUM Örebro0,95
11Tova Gustafsson -05Istrums SK0,90
11Amanda Svensk-Jerner -05IFK Lidingö0,90
11Louise Åhlund -05KFUM Örebro0,90
14Thea Aversjö -06KFUM Örebro0,85
15Runa Eriksson -05Stocksäters IF0,85
16Alma Alenback -06Wedevågs IF0,80
17Stella Holmquist -06KFUM Örebro0,75


Stella Holmquist
Klara Petterssson
Jeanna Ulfvin
Julia Samuelsson
Sara Persson
Tova Gustafsson
Amanda Svensk-Jerner
Alma Alenback
Moa Sköld
Lea Näsling
Thea Aversjö
Runa Eriksson
Wilma Nilsson
Alma Waller
Meja Törnkvist
Hanna Andersson
Louise Åhlund
75  80  85  90  95  100 104 108 112 115 118 121 123
xo  xxx
o   o   o   xo  xo  xxx
o   o   o   o   xo  xo  xxx
o   o   o   o   xo  xxx
-   o   o   o   xo  xo  o   xxx
o   o   o   o   xxx
-   o   o   o   xxx
o   o   xxx
o   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   xo  o   xxx
o   xxo o   xxx
xo  xo  xo  xxx
-   -   -   -   o   o   o   o   xo  o   o   xo  xxx
o   o   o   o   o   xxx
-   -   o   o   o   o   o   o   o   xxx
-   -   o   o   o   o   o   xxo o   o   o   xxx
o   o   o   o   xxx
    F9 LÄNGD ZON      2014-03-22
1Amanda Svensk-Jerner -05IFK Lidingö3,76
2Sofia Hasler -05Västerås FK3,73
3Meja Törnkvist -05Åsbro GoIF3,72
4Wilma Nilsson -05Ängelholms IF3,71
5Jeanna Ulfvin -05IF Skade3,33
6Hanna Andersson -05IK Stål3,33
7Ida Kindbom -05Skeninge IK3,19
8Tova Gustafsson -05Istrums SK3,14
9Angelina Mogren -05Åsbro GoIF3,09
10Agnes Sörestad -06Motala AIF3,09
11Emma Gladh -06IF Göta3,01
12Maja Särnholm -05KFUM Örebro3,00
13Julia Samuelsson -05Hässelby SK2,99
14Moa Sköld -05KFUM Örebro2,99
15Nora Eriksson -05Frövi IK2,98
16Elise Emmoth -06Fjugesta IF2,87
17Sara Persson -05KFUM Örebro2,87
18Emma Sjöblom -05Rånäs 4H2,85
19Astrid Svensson -05Motala AIF2,84
20Klara Petterssson -05KFUM Örebro2,82
21Cajsa Hermansson -05KFUM Örebro2,79
22Alma Waller -05KFUM Örebro2,77
23Thea Aversjö -06KFUM Örebro2,71
24Ellen Sjödén -05Västerås FK2,68
25Klara Eriksson -06IK Westmannia2,48
26Moa Kindbom -07Skeninge IK2,44
27Maja Hendeberg -05Fjugesta IF2,42
28Elsa Mattsson -05Åsbro GoIF2,41
29Clara Widfeldt -06IK Norrköping FI2,30
30Stella Holmquist -06KFUM Örebro2,27
31Moa Bonnevier -05Fjugesta IF2,23
32Agnes Lindby -05Fjugesta IF2,07
33Wera Falk -06KFUM Örebro2,07

Clara Widfeldt
Jeanna Ulfvin
Ida Kindbom
Agnes Sörestad
Ellen Sjödén
Alma Waller
Sofia Hasler
Emma Gladh
Julia Samuelsson
Stella Holmquist
Wera Falk
Klara Eriksson
Agnes Lindby
Moa Bonnevier
Elsa Mattsson
Emma Sjöblom
Amanda Svensk-Jerner
Sara Persson
Moa Sköld
Tova Gustafsson
Klara Petterssson
Nora Eriksson
Hanna Andersson
Angelina Mogren
Maja Hendeberg
Wilma Nilsson
Moa Kindbom
Astrid Svensson
Meja Törnkvist
Maja Särnholm
Elise Emmoth
Thea Aversjö
Cajsa Hermansson
 230   167   223
 278   317   314   317   333   332
 309   312   305   315   319   266
   x   288   309
 261   268   255
 277   251   261
 366   353   361   355   366   373
 301   284   269
 299   280   293
 216   224   227
 194   197   207
 248   213   241
 207   205     - 
 223   207   185
 219   217   241
 285   261   251
 327   314   337   355   375   376
   x     x   287
 281   289   299
 311   314   291   297   292   307
 279   282   275
 294   287   298
 333   312   330   316   329     x
 309   306   298
 234   242     x 
 363   348   356   340   363   371
 244   232   234
   x   282   284
 340   329   334   346   336   372
 300   290   285
 287   283   277
 253   246   271
 279   272   279
    F9 KULA 2,0      2014-03-23
1Wilma Nilsson -05Ängelholms IF6,92
2Meja Törnkvist -05Åsbro GoIF5,96
3Hanna Andersson -05IK Stål5,58
4Ida Karlqvist -05Wedevågs IF5,02
5Louise Åhlund -05KFUM Örebro4,69
6Klara Petterssson -05KFUM Örebro4,53
7Jeanna Ulfvin -05IF Skade4,20
8Ida Henriksson -05Karlskoga FIF4,04
9Amanda Svensk-Jerner -05IFK Lidingö3,96
10Moa Sköld -05KFUM Örebro3,82
11Alma Waller -05KFUM Örebro3,78
12Runa Eriksson -05Stocksäters IF3,64
13Clara Widfeldt -06IK Norrköping FI3,53
14Stella Holmquist -06KFUM Örebro2,86

Wilma Nilsson
Louise Åhlund
Klara Petterssson
Ida Henriksson
Jeanna Ulfvin
Hanna Andersson
Runa Eriksson
Clara Widfeldt
Meja Törnkvist
Ida Karlqvist
Alma Waller
Stella Holmquist
Amanda Svensk-Jerner
Moa Sköld
 692   685   664   660   632   657
 385   425   426   408   386   469
 406   357   420   436   453   386
 393   404   372   397   377   381
 376   371   420   403   408   394
 500   558   513   454   557   551
 364   358   364
 353   300   346
 581   566   596   567   423   593
 484   502   459   449   479   486
 378   352   358
 253   229   286
 318   335   396
 365   382   343
    KVET 60 M      2014-03-22
1Primrose Ulegård -76Västerås FK8,68

    KVET 200 M      2014-03-22
1Primrose Ulegård -76Västerås FK29,73

    KVET 3000 M      2014-03-23
1Maria Eriksson -76IF Start11.56,63

    KVET KULA      2014-03-23
1Primrose Ulegård -76Västerås FK7,54

Primrose Ulegård
 736     x   754   687   742   685

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram