RESULTATLISTA I PDF-FORMAT

  Resultat Marsspelen 24-25/3 2012

   Stocksäters IF och Åsbro GoIF arrangerade i Tybblelundshallen, Örebro
 
    MÄN 60 M  HEAT 1    2012-03-24
1Judel Kibondo -86Sundbybergs IK7,28Final
2Martin Lindén -94Hanvikens SK7,33Final
3Jonathan Haag -91GoIF Tjalve7,38Final
4Henrik Malmberg -95Huddinge AIS7,38Final
5Daniel Goldman -79Turebergs FK7,49
6Jacob Enblom -94Hässelby SK7,68
7Jonas Forsman -89GoIF Tjalve8,20

    MÄN 60 M  HEAT 2    
1Edwin Råsberg -94Hässelby SK7,25Final
2Oscar Olausson -93KFUM Kristianstad7,25Final
3Daniel Kamlin -94Karlskoga FIF7,44Final
4Nivethan Panchligam -93LÝrenskog FIL, NOR7,45Final
5Mikael Forsman -90Kils AIK7,71
6Sebastian Johansson -90KFUM Örebro7,78
7Arvid Berglund -91Tranås AIF7,85

    MÄN 60 M  FINAL    2012-03-24
1Oscar Olausson -93KFUM Kristianstad7,22
2Judel Kibondo -86Sundbybergs IK7,27
3Edwin Råsberg -94Hässelby SK7,28
4Jonathan Haag -91GoIF Tjalve7,28
5Martin Lindén -94Hanvikens SK7,34
6Henrik Malmberg -95Huddinge AIS7,39
7Daniel Kamlin -94Karlskoga FIF7,41
8Nivethan Panchligam -93LÝrenskog FIL, NOR7,41

    MÄN 200 M  HEAT 1    2012-03-24
1Jacob Enblom -94Hässelby SK24,96
2Ajanthan Thavakumaran -95LÝrenskog FIL, NOR25,85
3Sebastian Knutsson -95Mariestads AIF26,00

    MÄN 200 M  HEAT 2    
1Daniel Kamlin -94Karlskoga FIF23,95
2Dag Dacke -65Rånäs 4H24,74
3Lucas Järpsjö -97Mariestads AIF26,00

    MÄN 200 M  HEAT 3    
1Henrik Malmberg -95Huddinge AIS22,80
2Edwin Råsberg -94Hässelby SK23,22
3Nivethan Panchligam -93LÝrenskog FIL, NOR23,30
4Judel Kibondo -86Sundbybergs IK23,68

    MÄN 200 M  SAMLAD LISTA    
1Henrik Malmberg -95Huddinge AIS22,80
2Edwin Råsberg -94Hässelby SK23,22
3Nivethan Panchligam -93LÝrenskog FIL, NOR23,30
4Judel Kibondo -86Sundbybergs IK23,68
5Daniel Kamlin -94Karlskoga FIF23,95
6Dag Dacke -65Rånäs 4H24,74
7Jacob Enblom -94Hässelby SK24,96
8Ajanthan Thavakumaran -95LÝrenskog FIL, NOR25,85
9Sebastian Knutsson -95Mariestads AIF26,00
10Lucas Järpsjö -97Mariestads AIF26,00

    MÄN 800 M      2012-03-24
1Arvid Berglund -91Tranås AIF2.02,38
2Anton Persson -96Hässelby SK2.03,95
3Jacob Enblom -94Hässelby SK2.16,57

    MÄN 3000 M      2012-03-25
1Per Sjögren -79KFUM Örebro8.49,00
2Martin Regborn -92KFUM Örebro8.54,05
3Erik Framme -73Hälle IF9.14,11
4Lars Drageryd -89KFUM Örebro9.19,17
5Tobias Killmann -88KFUM Örebro9.19,99
6Ulf Hallmén -68Hagaby GoIF9.56,32
7Johan Ingjald -87IF Start10.10,33

    MÄN 60 M HÄCK      2012-03-25
1Arvid Berglund -91Tranås AIF9,00
2Joakim Andersson -90KFUM Örebro9,39

    MÄN HÖJD      2012-03-24
1Ali Tepe -94Gefle IF1,92
2Sebastian Johansson -90KFUM Örebro1,84
3Martin Lindén -94Hanvikens SK1,78


Martin Lindén
Ali Tepe
Sebastian Johansson
145 150 155 160 164 168 172 175 178 181 184 187 192 197
-   -   -   -   o   o   xo  xo  xo  xxx
-   -   -   -   -   -   -   o   o   -   o   o   xo  xxx
-   -   -   -   -   o   xo  xo  xo  xo  xxo xxx
    MÄN STAV      2012-03-25
1Per Drageryd -91KFUM Örebro4,65


Per Drageryd
445 465 487
xo  xo  xxx
    MÄN LÄNGD      2012-03-25
1Joakim Andersson -90KFUM Örebro6,43
2Martin Lindén -94Hanvikens SK5,99
3Daniel Kamlin -94Karlskoga FIF5,91
4Jacob Enblom -94Hässelby SK5,67

Joakim Andersson
Daniel Kamlin
Martin Lindén
Jacob Enblom
643  197   -    x   641  634
576  554  563  579  591  561
578  530   x   599  572  588
532  534  541  465  555  567
    MÄN KULA      2012-03-24
1Pontus Rabe -90Bålsta IK16,60
2Magnus Håkansson -70Valbo AIF13,69
3Fred Stenberg -70Gefle IF12,68
4Jacob Enblom -94Hässelby SK10,57

Fred Stenberg
Jacob Enblom
Magnus Håkansson
Pontus Rabe
1245  1234   x    1199  1222  1268
1057   855   913   x     966   956
1302  1317  1347  1336  1329  1369
1660   x    1659   x    1613   x 
    P17 60 M  HEAT 1    2012-03-24
1Oskar Greilert -95Hanvikens SK7,65Final
2Christian Bolin -95Hanvikens SK7,87Final
3Emil Carlsson -95Hanvikens SK7,89Final
4Andreas Ringstam -95Gefle IF8,04
5Jesper Karlsson Prütz -96IFK Kristinehamn8,22
6Michael Chlebek -95Väsby IK8,27

    P17 60 M  HEAT 2    
1Martin Löfblom -95Hanvikens SK7,60Final
2Marcus Berggren -96Spårvägens FK7,66Final
3Markus Holmström -96Istrums SK7,77Final
4Ajanthan Thavakumaran -95LÝrenskog FIL, NOR7,78Final
5Sebastian Knutsson -95Mariestads AIF7,98Final
6Henrik Thoms -96Hanvikens SK8,16

    P17 60 M  FINAL    2012-03-24
1Martin Löfblom -95Hanvikens SK7,52
2Oskar Greilert -95Hanvikens SK7,64
3Marcus Berggren -96Spårvägens FK7,67
4Markus Holmström -96Istrums SK7,69
5Ajanthan Thavakumaran -95LÝrenskog FIL, NOR7,83
6Christian Bolin -95Hanvikens SK7,85
7Emil Carlsson -95Hanvikens SK7,86
8Sebastian Knutsson -95Mariestads AIF8,04

    P17 200 M  HEAT 1    2012-03-25
1Marcus Berggren -96Spårvägens FK25,13
2Emil Carlsson -95Hanvikens SK25,64
3Henrik Thoms -96Hanvikens SK27,81
-Martin Lindén -94Hanvikens SK24,29ut.tävl

    P17 200 M  HEAT 2    
1Martin Löfblom -95Hanvikens SK24,45
2Oskar Greilert -95Hanvikens SK24,78
3Christian Bolin -95Hanvikens SK25,26
4Tobias Jonsson -96Dals Södra FFI25,28

    P17 200 M  SAMLAD LISTA    
1Martin Löfblom -95Hanvikens SK24,45
2Oskar Greilert -95Hanvikens SK24,78
3Marcus Berggren -96Spårvägens FK25,13
4Christian Bolin -95Hanvikens SK25,26
5Tobias Jonsson -96Dals Södra FFI25,28
6Emil Carlsson -95Hanvikens SK25,64
7Henrik Thoms -96Hanvikens SK27,81
-Martin Lindén -94Hanvikens SK24,29ut.tävl

    P17 800 M      2012-03-24
1Oscar Johansson -95Högbo GIF2.16,58
2Oscar Östebo -96Glanshammars IF2.25,39

    P17 60 M HÄCK      2012-03-25
1Oskar Greilert -95Hanvikens SK8,89
2Henrik Thoms -96Hanvikens SK9,63

    P17 HÖJD      2012-03-24
1Henrik Thoms -96Hanvikens SK1,84
2Linus Falck -96Hökensås UR1,81
3Oskar Greilert -95Hanvikens SK1,78
4Philip Andersson -95SOK Träff1,72
5Michael Chlebek -95Väsby IK1,64
6Andreas Ringstam -95Gefle IF1,55


Henrik Thoms
Michael Chlebek
Linus Falck
Andreas Ringstam
Philip Andersson
Oskar Greilert
145 150 155 160 164 168 172 175 178 181 184 187
-   -   -   -   -   -   -   -   o   o   o   xxx
o   -   xxo xo  xxo xxx
-   -   -   -   -   -   o   -   o   o   xxx
o   o   xxo xxx
-   -   -   -   o   o   o   xxx
-   -   -   -   o   o   o   o   o   xxx
    P17 STAV      2012-03-25
1Andreas F T Gjesdal -95IL Koll, NOR2,85


Andreas F T Gjesdal
275 285 305
o   o   xxx
    P17 LÄNGD      2012-03-25
1Tobias Jonsson -96Dals Södra FFI5,92
2Martin Löfblom -95Hanvikens SK5,90
3Oskar Greilert -95Hanvikens SK5,88
4Emil Carlsson -95Hanvikens SK5,43
5Henrik Thoms -96Hanvikens SK5,30
6Michael Chlebek -95Väsby IK5,22

Emil Carlsson
Oskar Greilert
Tobias Jonsson
Henrik Thoms
Michael Chlebek
Martin Löfblom
531  532  543  152  527  498
579  566   x    x    x   588
583  582  592  573   x   583
478  507  314  504  511  530
392  482  502  357  522   x 
 x    x   570   x    x   590
    P17 KULA 5,0      2012-03-24
1Martin Löfblom -95Hanvikens SK12,22
2Andreas Ringstam -95Gefle IF11,95
3Oskar Greilert -95Hanvikens SK10,69
4Henrik Thoms -96Hanvikens SK9,96

Henrik Thoms
Martin Löfblom
Andreas Ringstam
Oskar Greilert
 905   926   996   x     977   989
1180  1222   x     x    1191  1184
1157  1099  1128  1195  1159  1122
1037   983   960  1033  1069   x 
    P15 60 M      2012-03-24
1Kenan Avdullahu -97Falköpings AIK7,76
2Lucas Järpsjö -97Mariestads AIF7,85
3Dimitri Heath -97Spårvägens FK7,95
4Adrian Kamlin -97Karlskoga FIF7,98
5Philip Gustafsson -97Stocksäters IF8,11
6Christian Björkman -97Väsby IK8,13
7Mattias Salo -97Gillberga-Lista IF8,57
8David Svensson -97Stocksäters IF8,88

    P15 200 M  HEAT 1    2012-03-25
1Christian Björkman -97Väsby IK26,67
2Philip Gustafsson -97Stocksäters IF27,97
3David Svensson -97Stocksäters IF31,44
-Dimitri Heath -97Spårvägens FKbröt

    P15 200 M  HEAT 2    
1Filip Jonsson -97Istrums SK24,99
2Victor Pettersson -97IF Göta25,09
3Kenan Avdullahu -97Falköpings AIK25,50
-Joakim Karlsson -97Västerås FKbröt

    P15 200 M  SAMLAD LISTA    
1Filip Jonsson -97Istrums SK24,99
2Victor Pettersson -97IF Göta25,09
3Kenan Avdullahu -97Falköpings AIK25,50
4Christian Björkman -97Väsby IK26,67
5Philip Gustafsson -97Stocksäters IF27,97
6David Svensson -97Stocksäters IF31,44

    P15 800 M      2012-03-24
1Tim Yngesjö -97Nyköpings BIS2.14,46
2Christian Björkman -97Väsby IK2.24,28

    P15 60 M HÄCK      2012-03-25
1Albin Johansson -97Högbo GIF9,10
2Simon Throgen -97Karlskoga FIF10,72

    P15 HÖJD      2012-03-24
1Adrian Kamlin -97Karlskoga FIF1,64
2Simon Throgen -97Karlskoga FIF1,64
3Simon Andersson -97SOK Träff1,61


Simon Throgen
Simon Andersson
Adrian Kamlin
125 130 135 140 145 149 153 157 161 164 167
-   -   -   -   -   -   o   o   xo  xxo xxx
-   -   -   -   -   o   xo  o   xo  xxx
-   -   -   -   -   -   o   o   o   xo  xxx
    P15 LÄNGD      2012-03-25
1Filip Jonsson -97Istrums SK5,53
2Victor Pettersson -97IF Göta5,50
3Adrian Kamlin -97Karlskoga FIF5,34
4Albin Johansson -97Högbo GIF5,32
5Kenan Avdullahu -97Falköpings AIK5,31
6Christian Björkman -97Väsby IK5,14
7Joakim Karlsson -97Västerås FK4,97
8Simon Throgen -97Karlskoga FIF4,91
9Mattias Salo -97Gillberga-Lista IF4,49
10David Svensson -97Stocksäters IF4,18
11Oliwer Johnsson -97Gillberga-Lista IF3,89

Oliwer Johnsson
Kenan Avdullahu
David Svensson
Filip Jonsson
Joakim Karlsson
Christian Björkman
Adrian Kamlin
Mattias Salo
Albin Johansson
Simon Throgen
Victor Pettersson
384  370  389
524  525  519  481  531  464
410  408  418
553  504  537  540   x   542
 x   376  483  469  497  484
501  494  514   x   493  504
529  534  534  528   x   497
449  444  433
532  529  528  509  519   - 
437  466  463  449  444  491
 x    x   533  542  550   x 
    P15 KULA 4,0      2012-03-24
1Albin Johansson -97Högbo GIF12,18
2Dimitri Heath -97Spårvägens FK10,36
3Mattias Salo -97Gillberga-Lista IF10,14
4Oliwer Johnsson -97Gillberga-Lista IF7,16

Mattias Salo
Albin Johansson
Oliwer Johnsson
Dimitri Heath
 970   x     937   945  1014   990
1017  1202  1182  1218  1150   x 
 708   693   716   691   689   705
 983  1036   982   881  1017   963
    P14 60 M      2012-03-24
1Tobias Söderberg -98IF Göta8,78

    P14 200 M      2012-03-25
1Jesper Nyman -98Hanvikens SK29,18

    P14 800 M      2012-03-24
1Jesper Nyman -98Hanvikens SK2.35,08
2Aleks Warma -98IK Norrköping FI2.47,13
-Tobias Söderberg -98IF Götaej start

    P14 HÖJD      2012-03-24
1Mikael Jansson -98KFUM Örebro1,53
2Tobias Söderberg -98IF Göta1,45
3Aleks Warma -98IK Norrköping FI1,35


Tobias Söderberg
Aleks Warma
Mikael Jansson
125 130 135 140 145 149 153 157
-   o   o   o   xo  xxx
-   o   o   xxx
-   o   o   o   xo  o   o   xxx
    P14 LÄNGD      2012-03-25
1Mikael Jansson -98KFUM Örebro4,27

Mikael Jansson
424  398  403  427  408   x 
    P14 KULA 4,0      2012-03-24
1Daniel Karlsson -98Åsbro GoIF8,60
2Jesper Nyman -98Hanvikens SK7,97

Jesper Nyman
Daniel Karlsson
740  682  696  727  797  749
785  783  860  781  771  780
    P13 60 M      2012-03-24
1Albin Larsson -99IF Skade8,66
2Alexander Olsson -99IF Göta8,73
3Viktor Holmström -99IF Skade9,56
4Vilson Lleshi -99IFK Nora9,61
5Elias Salo -99Gillberga-Lista IF10,25

    P13 200 M  HEAT 1    2012-03-25
1Viktor Holmström -99IF Skade32,14
2Vilson Lleshi -99IFK Nora32,24
3Sebastian Valbrand -99KFUM Örebro36,48

    P13 200 M  HEAT 2    
1Jesper Mårtensson -99IK Wilske27,50
2Albin Larsson -99IF Skade28,30
3Simon Wiklund -99IK Wilske30,9m
-Alexander Olsson -99IF GötadiskvF4.2.9

    P13 200 M  SAMLAD LISTA    
1Jesper Mårtensson -99IK Wilske27,50
2Albin Larsson -99IF Skade28,30
3Simon Wiklund -99IK Wilske30,9m
4Viktor Holmström -99IF Skade32,14
5Vilson Lleshi -99IFK Nora32,24
6Sebastian Valbrand -99KFUM Örebro36,48

    P13 800 M      2012-03-24
1Simon Wiklund -99IK Wilske2.36,55
2Albin Larsson -99IF Skade2.54,23
3Viktor Holmström -99IF Skade3.04,42

    P13 60 M HÄCK      2012-03-25
1Erik Röjare -99Karlskoga FIF13,21

    P13 HÖJD      2012-03-24
1Simon Wiklund -99IK Wilske1,61
2Alexander Olsson -99IF Göta1,46
2Robin Edqvist -99KFUM Örebro1,46
4Nils Havsmon -99SOK Träff1,36
5Viktor Holmström -99IF Skade1,32


Alexander Olsson
Nils Havsmon
Viktor Holmström
Robin Edqvist
Simon Wiklund
105 110 115 120 124 128 132 136 140 143 146 149 153 156 159 161 163
-   -   -   -   -   o   o   o   o   o   xo  xxx
-   -   o   o   o   o   xo  o   xxx
-   -   -   o   xxo xxo o   xxx
-   -   -   -   -   o   o   o   o   o   xo  xxx
-   -   -   -   o   o   o   o   o   o   o   o   o   xo  o   xxo xxx
    P13 STAV      2012-03-25
1Philip Stömne -00Valbo AIF2,05
2Ludwig Lindström -01Bålsta IK1,75
3Carl af Forselles -01Hellas FK1,55


Philip Stömne
Carl af Forselles
Ludwig Lindström
155 165 175 185 205 230
o   -   o   o   xo  xxx
xo  xxx
o   o   xxo xxx
    P13 LÄNGD ZON      2012-03-25
1Jesper Mårtensson -99IK Wilske5,14
2Albin Larsson -99IF Skade4,58
3Alexander Olsson -99IF Göta4,40
4Simon Wiklund -99IK Wilske4,37
5Viktor Holmström -99IF Skade3,88
6Erik Röjare -99Karlskoga FIF3,66
7Elias Salo -99Gillberga-Lista IF3,55

Elias Salo
Simon Wiklund
Alexander Olsson
Viktor Holmström
Jesper Mårtensson
Albin Larsson
Erik Röjare
355  349  335  325   x   324
414  432  437  416  425  435
440  418  412  430  415  424
351  382  347  320  304  388
510   x   506  514  494  512
427  447  458  370  446  442
327  360   x    x    x   366
    P13 KULA 3,0      2012-03-24
1Robin Edqvist -99KFUM Örebro8,79
2Vilson Lleshi -99IFK Nora8,31
3Albin Larsson -99IF Skade7,70
4Nils Havsmon -99SOK Träff7,50
5Elias Salo -99Gillberga-Lista IF7,40
6Viktor Holmström -99IF Skade6,23

Robin Edqvist
Viktor Holmström
Vilson Lleshi
Nils Havsmon
Albin Larsson
Elias Salo
851  879  830  877  879  812
501  534   x   623  602  553
831  646  686  694  715  765
704  652  696  679  750  716
748  753  718  724  739  770
740  690  720  613  713  659
    P12 60 M  HEAT 1    
1Jonathan Granath -00KFUM Örebro8,80Final
2Isak Johansson -00Stocksäters IF9,13Final
3Hugo Järlström -00Åsbro GoIF9,26Final
4Leonard Kimby -00IFK Stocksund9,29Final
5Alexander Nyman -00Hanvikens SK9,39
6Izac Åhlén -00Väsby IK11,41

    P12 60 M  HEAT 2    
1Philip Stömne -00Valbo AIF8,82Final
2Benjamin Hunter -00Karlskoga FIF8,97Final
3Fabian Jansson -00Väsby IK9,16Final
4Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF9,28Final
5Samuel Brunnsgård -00IFK Kristinehamn9,37
6Niklas Andersson -00Gillberga-Lista IF10,81

    P12 60 M  FINAL    2012-03-24
1Philip Stömne -00Valbo AIF8,70
2Jonathan Granath -00KFUM Örebro8,83
3Benjamin Hunter -00Karlskoga FIF8,88
4Fabian Jansson -00Väsby IK9,12
5Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF9,32
6Hugo Järlström -00Åsbro GoIF9,32
-Isak Johansson -00Stocksäters IFdiskvF4.3.15
-Leonard Kimby -00IFK Stocksundej start

    P12 200 M  HEAT 1    2012-03-25
1Joel Magnusson -00Karlskoga FIF30,90
2Niklas Andersson -00Gillberga-Lista IF36,94
3Izac Åhlén -00Väsby IK41,49

    P12 200 M  HEAT 2    
1Alexander Nyman -00Hanvikens SK30,12
2Fabian Jansson -00Väsby IK30,45
3Samuel Brunnsgård -00IFK Kristinehamn31,82
4Anton Hansson -00Karlskoga FIF35,27

    P12 200 M  HEAT 3    
1Philip Stömne -00Valbo AIF29,84
2Benjamin Hunter -00Karlskoga FIF30,37
3Isak Johansson -00Stocksäters IF30,83
4Viktor Karlsson -00Wedevågs IF32,39

    P12 200 M  SAMLAD LISTA    
1Philip Stömne -00Valbo AIF29,84
2Alexander Nyman -00Hanvikens SK30,12
3Benjamin Hunter -00Karlskoga FIF30,37
4Fabian Jansson -00Väsby IK30,45
5Isak Johansson -00Stocksäters IF30,83
6Joel Magnusson -00Karlskoga FIF30,90
7Samuel Brunnsgård -00IFK Kristinehamn31,82
8Viktor Karlsson -00Wedevågs IF32,39
9Anton Hansson -00Karlskoga FIF35,27
10Niklas Andersson -00Gillberga-Lista IF36,94
11Izac Åhlén -00Väsby IK41,49

    P12 800 M      2012-03-24
1Philip Stömne -00Valbo AIF2.36,38
2Alexander Nyman -00Hanvikens SK2.39,50
3Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF2.39,71
4Hugo Järlström -00Åsbro GoIF2.40,67
5Isak Johansson -00Stocksäters IF2.40,68

    P12 60 M HÄCK      2012-03-25
1Philip Stömne -00Valbo AIF10,58
2Carl af Forselles -01Hellas FK11,68
3Benjamin Hunter -00Karlskoga FIF12,23
4Alexander Nyman -00Hanvikens SK12,63
5Hannes Hollstedt -00IFK Kristinehamn14,24

    P12 HÖJD      2012-03-24
1Philip Stömne -00Valbo AIF1,40
2Isak Johansson -00Stocksäters IF1,36
3Alexander Nyman -00Hanvikens SK1,28
3Benjamin Hunter -00Karlskoga FIF1,28
5Jack Tranderyd -00KFUM Örebro1,20


Philip Stömne
Jack Tranderyd
Alexander Nyman
Benjamin Hunter
Isak Johansson
105 110 115 120 124 128 132 136 140
-    -  o   -   o   -   o   o   xxo
-   xo  xo  xxo xxx
o   o   o   o   o   o   xxx
-   -   o   o   o   o   xxx
-   o   o   o   o   o   o   xxo xxx
    P12 LÄNGD ZON      2012-03-25
1Philip Stömne -00Valbo AIF4,54
2Jonathan Granath -00KFUM Örebro4,43
3Joel Magnusson -00Karlskoga FIF4,26
4Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF4,22
5Benjamin Hunter -00Karlskoga FIF4,16
6Isak Johansson -00Stocksäters IF4,11
7Samuel Brunnsgård -00IFK Kristinehamn4,08
8Alexander Nyman -00Hanvikens SK3,97
9Fabian Jansson -00Väsby IK3,90
10Hilding Anger Axelsson -00KFUM Örebro3,71
11Viktor Karlsson -00Wedevågs IF3,48
12Anton Hansson -00Karlskoga FIF3,36
13Niklas Andersson -00Gillberga-Lista IF3,20
14Izac Åhlén -00Väsby IK2,93
15Jack Tranderyd -00KFUM Örebro2,85

Alexander Nyman
Fabian Jansson
Joel Magnusson
Benjamin Hunter
Isak Johansson
Samuel Brunnsgård
Izac Åhlén
Jack Tranderyd
Anton Hansson
Philip Stömne
Niklas Andersson
Olle Tyrsmo
Jonathan Granath
Viktor Karlsson
Hilding Anger Axelsson
390  397   x   355  379   x 
389  390  370
403  426  419   x    x    x 
416   x   396  339   x    x 
411  390  411  410  406  392
400  394  397  404  408  403
273  283  293
284  285  280
336  317  327
454  449   -   438   -   442
320   x    x 
416  422  411  408  412   x 
442  420  417   -   425  443
348  346  323
371  342  347
    P12 KULA 3,0      2012-03-24
1Sebastian Erlandh -00KFUM Örebro9,20
2Isak Johansson -00Stocksäters IF7,61
3Philip Stömne -00Valbo AIF6,82
4Jonas Berg -00Kvismaredalens IF6,72
5Fabian Jansson -00Väsby IK6,25
6Niklas Andersson -00Gillberga-Lista IF4,06
7Izac Åhlén -00Väsby IK3,60

Sebastian Erlandh
Izac Åhlén
Jonas Berg
Philip Stömne
Niklas Andersson
Fabian Jansson
Isak Johansson
811  785  808  796  826  920
288  345  360  305   -     - 
642  646  622  672  624  645
654  629  669  554  655  682
401  399  398   x    x   406
597  625  602  617   -     - 
735  742  761  699  699  653
    P11 60 M  HEAT 1    2012-03-24
1Maxim Nilsson -01IF Göta9,03Final
2Carl af Forselles -01Hellas FK9,34Final
3Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro9,71Final
4Adrian Hedenqvist -01Väsby IK9,86Final
5Daniel Karlsson -01IF Göta9,88
6Ludwig Lindström -01Bålsta IK9,91
7Oscar Persson -01Frövi IK10,12

    P11 60 M  HEAT 2    
1Viktor Laurent -01Västerås FK8,77Final
2Andreas Carlsson -01Väsby IK9,37Final
3Marcus Hagerud -01Mälarhöjdens IK9,65Final
4Hampus Holm -01Västerås FK9,78Final
5Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro9,87
6Isak Cervin -01Djurmo-Sifferbo IF10,00
7Benjamin Kadic -01KFUM Örebro11,05

    P11 60 M  FINAL    2012-03-24
1Viktor Laurent -01Västerås FK8,79
2Maxim Nilsson -01IF Göta8,96
3Andreas Carlsson -01Väsby IK9,14
4Carl af Forselles -01Hellas FK9,33
5Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro9,72
6Marcus Hagerud -01Mälarhöjdens IK9,85
7Adrian Hedenqvist -01Väsby IK10,19
8Hampus Holm -01Västerås FK10,60

    P11 200 M  HEAT 1    2012-03-25
1Jonas Eriksson -01Västerås FK33,46
2Svante Svedin -01KFUM Örebro34,34
3Marcus Klasenius -01KFUM Örebro37,52

    P11 200 M  HEAT 2    
1Linus Strand -01KFUM Örebro32,15
2Oscar Persson -01Frövi IK34,85
3Philip Robertsson -01Lidköpings IS38,48

    P11 200 M  HEAT 3    
1Melker Forsberg -01Glanshammars IF32,74
2Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro33,09
3Leo Johansson -01IFK Kristinehamn34,99

    P11 200 M  HEAT 4    
1Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro32,32
2Jonathan Fredlund -01Gillberga-Lista IF33,01
3Ludwig Lindström -01Bålsta IK33,36
4William Lindblom -01Götlunda IF33,85

    P11 200 M  HEAT 5    
1Viktor Laurent -01Västerås FK29,82
2Andreas Carlsson -01Väsby IK30,27
3Pelle Lyth Andersson -01Hellas FK30,28
4Carl af Forselles -01Hellas FK31,52

    P11 200 M  SAMLAD LISTA    
1Viktor Laurent -01Västerås FK29,82
2Andreas Carlsson -01Väsby IK30,27
3Pelle Lyth Andersson -01Hellas FK30,28
4Carl af Forselles -01Hellas FK31,52
5Linus Strand -01KFUM Örebro32,15
6Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro32,32
7Melker Forsberg -01Glanshammars IF32,74
8Jonathan Fredlund -01Gillberga-Lista IF33,01
9Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro33,09
10Ludwig Lindström -01Bålsta IK33,36
11Jonas Eriksson -01Västerås FK33,46
12William Lindblom -01Götlunda IF33,85
13Svante Svedin -01KFUM Örebro34,34
14Oscar Persson -01Frövi IK34,85
15Leo Johansson -01IFK Kristinehamn34,99
16Marcus Klasenius -01KFUM Örebro37,52
17Philip Robertsson -01Lidköpings IS38,48

    P11 800 M      2012-03-24
1Andreas Carlsson -01Väsby IK2.34,44
2Carl af Forselles -01Hellas FK2.38,58
3Svante Svedin -01KFUM Örebro2.43,56
4Johan Alpberg -01Almby IK2.53,16
5Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro2.58,72
6Oscar Hultman -01Frövi IK3.06,71
-Ludwig Lindström -01Bålsta IKej start

    P11 60 M HÄCK  HEAT 1    2012-03-25
1Emil Holm -01Gillberga-Lista IF11,98
2Leo Johansson -01IFK Kristinehamn12,17
3Svante Svedin -01KFUM Örebro12,58

    P11 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Pelle Lyth Andersson -01Hellas FK11,99
2Melker Forsberg -01Glanshammars IF12,15
3Jonas Eriksson -01Västerås FK12,30
4Isak Cervin -01Djurmo-Sifferbo IF12,47

    P11 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Carl af Forselles -01Hellas FK10,20
2Andreas Carlsson -01Väsby IK10,59
3Viktor Laurent -01Västerås FK11,16
4Hampus Holm -01Västerås FK12,17
5Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro12,43
6Ludwig Lindström -01Bålsta IK13,09

    P11 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Carl af Forselles -01Hellas FK10,20
2Andreas Carlsson -01Väsby IK10,59
3Viktor Laurent -01Västerås FK11,16
4Emil Holm -01Gillberga-Lista IF11,98
5Pelle Lyth Andersson -01Hellas FK11,99
6Melker Forsberg -01Glanshammars IF12,15
7Leo Johansson -01IFK Kristinehamn12,17
8Hampus Holm -01Västerås FK12,17
9Jonas Eriksson -01Västerås FK12,30
10Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro12,43
11Isak Cervin -01Djurmo-Sifferbo IF12,47
12Svante Svedin -01KFUM Örebro12,58
13Ludwig Lindström -01Bålsta IK13,09

    P11 HÖJD      2012-03-24
1Daniel Malmgren -01Stocksäters IF1,36
2Carl af Forselles -01Hellas FK1,33
3Ludwig Lindström -01Bålsta IK1,33
4Hugo Karlsson -01Götlunda IF1,22
5Andreas Carlsson -01Väsby IK1,22
6Maxim Nilsson -01IF Göta1,18
7Isak Cervin -01Djurmo-Sifferbo IF1,14
8Hampus Holm -01Västerås FK1,14
9Daniel Karlsson -01IF Göta1,10
9Albin Lundgren -01Götlunda IF1,10
11Viktor Laurent -01Västerås FK1,10
12Adrian Hedenqvist -01Väsby IK1,00


Hugo Karlsson
Adrian Hedenqvist
Daniel Malmgren
Daniel Karlsson
Albin Lundgren
Viktor Laurent
Ludwig Lindström
Carl af Forselles
Andreas Carlsson
Isak Cervin
Maxim Nilsson
Hampus Holm
90  95  100 105 110 114 118 122 126 130 133 136 139
-   -   o   xo  o   xo  o   o   xxx
-   o   xo  xxx
-   -   o   o   o   o   o   o   o   o   o   xo  xxx
-   o   o   o   o   xxx
-   -   o   o   o   xxx
o   o   o   o   xo  xxx
-   -   o   o   o   o   o   o   o   xxo xo  xxx
-   -   -   -   -   o   o   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   o   o   o   xxo xxx
-   o   o   o   xo  o   xxx
-   o   o   o   o   o   xo  xxx
o   o   xo  xo  o   xxo xxx
    P11 LÄNGD ZON      2012-03-25
1Daniel Malmgren -01Stocksäters IF4,18
2Melker Forsberg -01Glanshammars IF4,10
3Andreas Carlsson -01Väsby IK4,10
4Carl af Forselles -01Hellas FK4,05
5Viktor Laurent -01Västerås FK3,99
6Ludwig Lindström -01Bålsta IK3,98
7Emil Holm -01Gillberga-Lista IF3,98
8Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro3,83
9Linus Strand -01KFUM Örebro3,70
10Hugo Karlsson -01Götlunda IF3,70
11Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro3,63
12Pelle Lyth Andersson -01Hellas FK3,61
13Oscar Persson -01Frövi IK3,49
14Isak Cervin -01Djurmo-Sifferbo IF3,48
15Leo Johansson -01IFK Kristinehamn3,36
16William Lindblom -01Götlunda IF3,34
17Jonathan Fredlund -01Gillberga-Lista IF3,34
18Adrian Hedenqvist -01Väsby IK3,31
19Hampus Holm -01Västerås FK3,31
20Svante Svedin -01KFUM Örebro3,24
21Jonas Eriksson -01Västerås FK3,00
22Philip Robertsson -01Lidköpings IS2,88

William Lindblom
Daniel Malmgren
Adrian Hedenqvist
Ludwig Lindström
Jonathan Fredlund
Svante Svedin
Philip Wilhelmsson
Emil Holm
Andreas Carlsson
Hugo Karlsson
Isak Cervin
Viktor Laurent
Jonas Eriksson
Leo Johansson
Gustaf Otterhed
Carl af Forselles
Linus Strand
Hampus Holm
Pelle Lyth Andersson
Oscar Persson
Philip Robertsson
Melker Forsberg
327  328  334
404  398  402  383  403  418
331  325  325
382  385  331   x   378  398
334  326  314
322  324  318
376  383  378  365  361  382
341  379  398  362  367  376
388  372  371  374  379  410
370   x    x 
347  348  346
392  332  392  382   x   399
289  300  281
336  327  335
352  351  363
394  393  401  372  405  400
 x   370  369
 x   311  331
330   x   361
 x    x   349
288  273  287
381  382  410  400  314   x 
    P11 KULA 2,0      2012-03-24
1Hugo Karlsson -01Götlunda IF9,07
2Jonathan Fredlund -01Gillberga-Lista IF8,60
3Daniel Malmgren -01Stocksäters IF8,23
4Emil Holm -01Gillberga-Lista IF7,95
5Carl af Forselles -01Hellas FK7,74
6Benjamin Kadic -01KFUM Örebro7,36
7Andreas Carlsson -01Väsby IK7,07
8Ludwig Lindström -01Bålsta IK6,99
9Oscar Persson -01Frövi IK6,59
10Albin Lundgren -01Götlunda IF6,49
11Hampus Holm -01Västerås FK6,34
12Oscar Hultman -01Frövi IK5,92
13Tor Stolpe -01Götlunda IF5,56
14Adrian Hedenqvist -01Väsby IK4,98
15Marcus Klasenius -01KFUM Örebro4,81

Marcus Klasenius
Tor Stolpe
Benjamin Kadic
Daniel Malmgren
Oscar Persson
Andreas Carlsson
Emil Holm
Ludwig Lindström
Carl af Forselles
Adrian Hedenqvist
Hugo Karlsson
Oscar Hultman
Albin Lundgren
Jonathan Fredlund
Hampus Holm
481  481  424
493  552  556
724  688  657  663  736  714
732  814  818  806  823  811
 x   659  633
638  619  674  707  652  681
716  728  742  703  795  709
616  668  627  574  629  699
703  774  687  769  727  738
260  470  498
818  839  796  907  907  797
576  592  584
649  626  587
760  744  785  792  830  860
634  613  605
    P10 60 M  HEAT 1    2012-03-24
1Zion Eriksson -02IK Stål8,95Final
2Ludwig Lill -02IFK Kristinehamn9,89Final
3Evald Håkansson -02Karlskoga FIF10,05Final
4Zef Lleshi -02IFK Nora10,28
5Alexander Norman -02Linköpings GIF10,30
6Alexander Bomerud -03KFUM Örebro12,44

    P10 60 M  HEAT 2    
1Filip Höijer -02Frövi IK9,75Final
2André Särnholm -02KFUM Örebro9,79Final
3Simon Klasenius -03KFUM Örebro10,24
4Hugo Svantesson -03Istrums SK10,50
5Malte Jansson -03Väsby IK10,59

    P10 60 M  HEAT 3    
1Lucas Ulegård -03Västerås FK9,51Final
2Linus Callenvik -02Karlskoga FIF9,52Final
3August Kallin -02Västerås FK9,80Final
4Nicodemus Milton -03IK Wilske10,85
5Isak Karlsson -03IF Göta10,92
6Anton Willix -02Gillberga-Lista IF11,21

    P10 60 M  FINAL    2012-03-24
1Zion Eriksson -02IK Stål8,89
2Lucas Ulegård -03Västerås FK9,43
3Linus Callenvik -02Karlskoga FIF9,46
4André Särnholm -02KFUM Örebro9,71
5Filip Höijer -02Frövi IK9,82
6August Kallin -02Västerås FK9,90
7Ludwig Lill -02IFK Kristinehamn10,00
8Evald Håkansson -02Karlskoga FIF10,04

    P10 200 M  HEAT 1    2012-03-25
1Gustav Östman -02Lidköpings IS36,90
2Andreas Karlsson -02Karlskoga FIF40,14
3Emil Larsson -04Stocksäters IF40,63

    P10 200 M  HEAT 2    
1Marcus Gunnarsson -02Fjugesta IF34,71
2Hugo Svantesson -03Istrums SK35,04
3Malte Jansson -03Väsby IK36,35
4Nicodemus Milton -03IK Wilske37,76

    P10 200 M  HEAT 3    
1André Särnholm -02KFUM Örebro32,98
2Zef Lleshi -02IFK Nora34,03
3Evald Håkansson -02Karlskoga FIF34,35
4Simon Klasenius -03KFUM Örebro36,49

    P10 200 M  HEAT 4    
1Zion Eriksson -02IK Stål29,40
2Elias Stadelmann -02IK Norrköping FI31,16
3Linus Callenvik -02Karlskoga FIF31,91
4Lucas Ulegård -03Västerås FK32,01

    P10 200 M  SAMLAD LISTA    
1Zion Eriksson -02IK Stål29,40
2Elias Stadelmann -02IK Norrköping FI31,16
3Linus Callenvik -02Karlskoga FIF31,91
4Lucas Ulegård -03Västerås FK32,01
5André Särnholm -02KFUM Örebro32,98
6Zef Lleshi -02IFK Nora34,03
7Evald Håkansson -02Karlskoga FIF34,35
8Marcus Gunnarsson -02Fjugesta IF34,71
9Hugo Svantesson -03Istrums SK35,04
10Malte Jansson -03Väsby IK36,35
11Simon Klasenius -03KFUM Örebro36,49
12Gustav Östman -02Lidköpings IS36,90
13Nicodemus Milton -03IK Wilske37,76
14Andreas Karlsson -02Karlskoga FIF40,14
15Emil Larsson -04Stocksäters IF40,63

    P10 600 M      2012-03-24
1August Kallin -02Västerås FK1.56,39
2Zion Eriksson -02IK Stål1.57,85
3Noha Olsson -02KFUM Örebro2.02,99
4Elias Stadelmann -02IK Norrköping FI2.05,47
5Hugo Svantesson -03Istrums SK2.08,24
6Izak Warma -04IK Norrköping FI2.13,92
7Malte Jansson -03Väsby IK2.20,17
8Alexander Norman -02Linköpings GIF2.29,58
9Emil Larsson -04Stocksäters IF2.32,78

    P10 60 M HÄCK  HEAT 1    2012-03-25
1Andreas Karlsson -02Karlskoga FIF13,25
2Nicodemus Milton -03IK Wilske13,50
-Anton Willix -02Gillberga-Lista IFej start

    P10 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Pontus Gustavsson -02Västerås FK11,32
2Elias Stadelmann -02IK Norrköping FI11,64
3Lucas Ulegård -03Västerås FK12,11
4Noha Olsson -02KFUM Örebro12,85
5Linus Callenvik -02Karlskoga FIF13,12
6Adam Hoke -02IF Göta14,41

    P10 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Pontus Gustavsson -02Västerås FK11,32
2Elias Stadelmann -02IK Norrköping FI11,64
3Lucas Ulegård -03Västerås FK12,11
4Noha Olsson -02KFUM Örebro12,85
5Linus Callenvik -02Karlskoga FIF13,12
6Andreas Karlsson -02Karlskoga FIF13,25
7Nicodemus Milton -03IK Wilske13,50
8Adam Hoke -02IF Göta14,41

    P10 HÖJD      2012-03-24
1Linus Callenvik -02Karlskoga FIF1,26
2Zion Eriksson -02IK Stål1,23
3Filip Höijer -02Frövi IK1,12
3August Kallin -02Västerås FK1,12
5Simon Klasenius -03KFUM Örebro1,12
6Ludwig Lill -02IFK Kristinehamn1,08
7Anton Englund -03KFUM Örebro0,95
8Izak Warma -04IK Norrköping FI0,95
9Arthur Havsmon -02SOK Träff0,90


Zion Eriksson
Ludwig Lill
Filip Höijer
Izak Warma
Linus Callenvik
Arthur Havsmon
Simon Klasenius
August Kallin
Anton Englund
80  85  90  95  100 104 108 112 116 120 123 126 130
-   -   -   o   o   o   o   o   xo  o   xo  xxx
-   -   -   -   -   xo  o   xxx
-   -   -   o   o   o   o   xo  xxx
-   -   o   xxo xxx
-   -   -   -   -   -   o   o   o   xo  o   o   xxx
o   o   o   xxx
o   o   o   o   o   o   o   xxo xxx
-   -   -   -   o   o   o   xo  xxx
o   o   o   xo  xxx
    P10 LÄNGD ZON      2012-03-25
1Zion Eriksson -02IK Stål4,37
2Elias Stadelmann -02IK Norrköping FI3,91
3Pontus Gustavsson -02Västerås FK3,88
4Linus Callenvik -02Karlskoga FIF3,82
5André Särnholm -02KFUM Örebro3,67
6Lucas Ulegård -03Västerås FK3,50
7Gustav Östman -02Lidköpings IS3,49
8Evald Håkansson -02Karlskoga FIF3,37
9Marcus Gunnarsson -02Fjugesta IF3,22
10Noha Olsson -02KFUM Örebro3,20
11Simon Klasenius -03KFUM Örebro3,17
12Malte Jansson -03Väsby IK3,07
13Ryan Malmgren -03Stocksäters IF2,95
14Nicodemus Milton -03IK Wilske2,93
15Anton Willix -02Gillberga-Lista IF2,76
16Anton Englund -03KFUM Örebro2,67
17Markus Karlsson -04Wedevågs IF2,50

Nicodemus Milton
Marcus Gunnarsson
Pontus Gustavsson
Linus Callenvik
Malte Jansson
Simon Klasenius
André Särnholm
Markus Karlsson
Zion Eriksson
Evald Håkansson
Lucas Ulegård
Ryan Malmgren
Elias Stadelmann
Noha Olsson
Anton Willix
Gustav Östman
Anton Englund
293  290  292
322  243   x 
385  388   x    x   382  380
344  375  355  368  382  373
307  306  305
303  317  306
336  324  324  341  333  367
250  247  225
419  413  424  391  437  415
337  310   x   318   x    x 
313  329  317  350  349  350
295  292  225
384  377  374  380  391  380
320  320  314
274  276  256
343  347  337  346  349   x 
 x   267  254
    P10 KULA 2,0      2012-03-24
1Elias Stadelmann -02IK Norrköping FI7,82
2Filip Höijer -02Frövi IK7,69
3Evald Håkansson -02Karlskoga FIF7,67
4Ludwig Lill -02IFK Kristinehamn7,19
5Zef Lleshi -02IFK Nora6,97
6August Kallin -02Västerås FK6,72
7Arthur Havsmon -02SOK Träff6,44
8Isak Karlsson -03IF Göta6,03
9Ryan Malmgren -03Stocksäters IF5,63
10Lucas Ulegård -03Västerås FK5,57
11Nicodemus Milton -03IK Wilske4,51
12Malte Jansson -03Väsby IK4,40
13Emil Larsson -04Stocksäters IF3,37

Elias Stadelmann
Lucas Ulegård
Arthur Havsmon
Isak Karlsson
Ludwig Lill
Malte Jansson
Filip Höijer
Nicodemus Milton
Zef Lleshi
Ryan Malmgren
Emil Larsson
August Kallin
Evald Håkansson
695  752  728   x   695  782
557  530  506   - 
580  567   x   572  560  644
603  493  581  603  511  502
686  606  583  655  719  686
400  440  427
657  671  769  696  729  648
451  436  411
538  555  570  623  603  697
563  539  550
337  310  311
636  622  672  631  646  625
708  732  716  721  767  743
    MVET 60 M      2012-03-24
1Dag Dacke -65Rånäs 4H7,82
2Leif Johansson -50Kils AIK8,88
3Göte Hinders -46Säters IF FIK9,06
4Niclas Jansson -65Väsby IK9,24
5Ingvar Lindqvist -38IFK Lidingö9,75

    MVET 200 M  HEAT 1    2012-03-24
1Leif Johansson -50Kils AIK29,79
2Göte Hinders -46Säters IF FIK32,22
3Ingvar Lindqvist -38IFK Lidingö32,72

    MVET 200 M  HEAT 2    
1Niklas Ringstam -69IF Skade27,36
2Ulf Hed -70Gillberga-Lista IF28,97
3Niclas Jansson -65Väsby IK31,35

    MVET 200 M  SAMLAD LISTA    
1Niklas Ringstam -69IF Skade27,36
2Ulf Hed -70Gillberga-Lista IF28,97
3Leif Johansson -50Kils AIK29,79
4Niclas Jansson -65Väsby IK31,35
5Göte Hinders -46Säters IF FIK32,22
6Ingvar Lindqvist -38IFK Lidingö32,72

    MVET 800 M      2012-03-24
1Nils Nestor -52Team Skavsåret2.26,55

    MVET 3000 M      2012-03-25
1Denny Pedersen -75IF Göta10.15,02
2Lennart Eriksson -66IF Göta10.30,65
3Nils Nestor -52Team Skavsåret11.03,00
4Martin Larsson -71Huddinge AIS11.56,27

    MVET 60 M HÄCK      2012-03-25
1Erik Norén -47IK Wilske10,37M65
2Björn Oback -44IFK Tumba11,75M65
3Urban Håkansson -69Falköpings AIK16,38M40

    MVET HÖJD      2012-03-24
1Peter Höglund -59IFK Kristinehamn1,67
2Stig-Arne Mattsson -51Fredrikshofs FIF1,25


Stig-Arne Mattsson
Peter Höglund
125 130 135 140 145 149 153 157 161 164 167 172
o   x 
-   -   -   -   -   -   -   -   o   xo  xxo xxx
    MVET STAV      2012-03-25
1Jan Johansson -59Uddevalla FI3,45
2Anders Tollstern -47KFUM Örebro3,05
-Hans Lagerqvist -40Duvbo IK0,00


Hans Lagerqvist
Jan Johansson
Anders Tollstern
275 305 315 325 345 365
xxx
        o   o   xo  xxx
    xxo
    MVET LÄNGD      2012-03-25
1Urban Håkansson -69Falköpings AIK4,59

Urban Håkansson
453   x    -   447  445  459
    MVET LÄNGD LÖRDAG      2012-03-24
1Mattias Sunneborn -70Spårvägens FK7,32
2Börje Nordin -50Åsbro GoIF3,22

Börje Nordin
Mattias Sunneborn
322   -    -    -    -    - 
720  729  718  732   x   720
    MVET KULA      2012-03-24
1Per Östlund -61Hässelby SK13,766.0
2Fred Stenberg -70Gefle IF12,637.26
3Bernhard Karlsson -33Valö IK12,334.0
4Mikael Wallin -63Spårvägens FK11,327.26
5Stig-Arne Mattsson -51Fredrikshofs FIF11,205.0
6Stenåke Sköld -37Gillberga-Lista IF8,384.0

Per Östlund
Bernhard Karlsson
Fred Stenberg
Mikael Wallin
Stig-Arne Mattsson
Stenåke Sköld
1299  1302  1355   x    1334  1376
1172  1233   x    1215   x    1231
1233   x     x    1227  1256  1263
 998  1060   x    1091   x    1132
1020  1084   x    1120   x    1106
 838   805   -     -     -     - 
    KVINNOR 60 M  HEAT 1    2012-03-24
1Jessica Östlund -93Hässelby SK8,00Final
2Abigail Asoro -93IFK Stocksund8,15Final
3Tina Nordstrand -81Sundbybergs IK8,49Final
4Sara Angelmyr -94KFUM Örebro8,51Final
5Görel Manners -63Huddinge AIS8,56

    KVINNOR 60 M  HEAT 2    
1Anna Sunneborn -70Spårvägens FK8,19Final
2Hanna Arvidsson -94Istrums SK8,23Final
3Malin Lignell -92Stocksäters IF8,40Final
4Elin Johansson -93Mariestads AIF8,54Final
5Sara Kristersson -94Istrums SK9,18

    KVINNOR 60 M  FINAL    2012-03-24
1Jessica Östlund -93Hässelby SK7,94
2Abigail Asoro -93IFK Stocksund8,16
3Anna Sunneborn -70Spårvägens FK8,17
4Hanna Arvidsson -94Istrums SK8,23
5Elin Johansson -93Mariestads AIF8,41
6Malin Lignell -92Stocksäters IF8,50
7Sara Angelmyr -94KFUM Örebro8,58
8Tina Nordstrand -81Sundbybergs IK8,65

    KVINNOR 200 M  HEAT 1    2012-03-24
1Ella Frödin -97Västerås FK27,91
2Sara Angelmyr -94KFUM Örebro28,02
3Görel Manners -63Huddinge AIS28,05
4Elin Johansson -93Mariestads AIF28,33

    KVINNOR 200 M  HEAT 2    
1Abigail Asoro -93IFK Stocksund26,77
2Malin Lignell -92Stocksäters IF27,25
3Anna Sunneborn -70Spårvägens FK27,34
4Hanna Arvidsson -94Istrums SK27,65

    KVINNOR 200 M  SAMLAD LISTA    
1Abigail Asoro -93IFK Stocksund26,77
2Malin Lignell -92Stocksäters IF27,25
3Anna Sunneborn -70Spårvägens FK27,34
4Hanna Arvidsson -94Istrums SK27,65
5Ella Frödin -97Västerås FK27,91
6Sara Angelmyr -94KFUM Örebro28,02
7Görel Manners -63Huddinge AIS28,05
8Elin Johansson -93Mariestads AIF28,33

    KVINNOR 800 M      2012-03-24
1Linda Gillström -94Kvarnsvedens FIK2.29,72
2Louise Sundström -94KFUM Örebro2.29,97

    KVINNOR HÖJD      2012-03-25
1Petra Levtshuk -94KFUM Örebro1,58


Petra Levtshuk
148 152 155 158 161
xo  o   xxo xxo xxx
    KVINNOR LÄNGD      2012-03-24
1Mia Border -94Hanvikens SK4,90
2Abigail Asoro -93IFK Stocksund4,53
3Hanna Arvidsson -94Istrums SK4,49
4Sara Kristersson -94Istrums SK4,43

Abigail Asoro
Sara Kristersson
Mia Border
Hanna Arvidsson
 x   453  450  400  450  449
 x   434  422  437  443  419
 x    x   490  472   x    - 
429   x   449  441  448  441
    KVINNOR KULA      2012-03-25
1Mia Border -94Hanvikens SK10,12
2Malin Gillman -94Stocksäters IF9,31

Mia Border
Malin Gillman
930  1012   x     986   x     944
850   903   864   895   929   931
    F17 60 M  HEAT 1    2012-03-24
1Alina Lindqvist -95Väsby IK8,03Final
2Felicia Olsson -95Tierps IF8,06Final
3Diana Andreasson -96Åsbro GoIF8,55Final
4Lotta Forsman -96Kils AIK8,81Final
5Sofia Höglund -95Högbo GIF8,93Final
6Hanna Welling -95Väsby IK9,48

    F17 60 M  HEAT 2    
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne7,86Final
2Alexandra Thunfors -95Sundsvalls FI8,81Final
3Frida Carlsson -96Hanvikens SK8,94Final
4Ida Kroon -95IF Skade9,52
5Emelie Bergkvist -96IF Skade10,18

    F17 60 M  FINAL    2012-03-24
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne7,80
2Alina Lindqvist -95Väsby IK8,01
3Felicia Olsson -95Tierps IF8,04
4Diana Andreasson -96Åsbro GoIF8,57
5Lotta Forsman -96Kils AIK8,82
6Alexandra Thunfors -95Sundsvalls FI8,83
7Frida Carlsson -96Hanvikens SK8,99
8Sofia Höglund -95Högbo GIF9,04

    F17 200 M  HEAT 1    2012-03-25
1Sofia Höglund -95Högbo GIF29,57
2Alexandra Thunfors -95Sundsvalls FI30,43
3Frida Carlsson -96Hanvikens SK30,65

    F17 200 M  HEAT 2    
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne25,84
2Felicia Olsson -95Tierps IF26,92
3Emelie Mårtensson -96IK Wilske28,57

    F17 200 M  SAMLAD LISTA    
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne25,84
2Felicia Olsson -95Tierps IF26,92
3Emelie Mårtensson -96IK Wilske28,57
4Sofia Höglund -95Högbo GIF29,57
5Alexandra Thunfors -95Sundsvalls FI30,43
6Frida Carlsson -96Hanvikens SK30,65

    F17 1500 M      2012-03-25
1Alma Pihlblad -96Högbo GIF5.04,03
2Klara Eklund -96IK Westmannia5.40,86

    F17 60 M HÄCK      2012-03-25
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne9,17
2Linnea Hård -96Karlskoga FIF9,24
3Amanda Holmberg -98Lidköpings IS9,57
4Frida Carlsson -96Hanvikens SK10,64

    F17 HÖJD      2012-03-25
1Alina Lindqvist -95Väsby IK1,67
2Emilia Kjellberg -96IFK Sunne1,58
3Marie Fransson -95Falköpings AIK1,58
4Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn1,48
5Hanna Welling -95Väsby IK1,48


Emilia Kjellberg
Elvira Richardsson
Alina Lindqvist
Marie Fransson
Hanna Welling
130 135 140 144 148 152 155 158 161 164 167 170
                        xo  o   xxx
            o   o   xxx
                o   o   o   xo  xo  o   o   xxx
                    o   xo  xo  xxx
    xo  o   o   xxo xxx
    F17 LÄNGD      2012-03-24
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne5,72
2Felicia Olsson -95Tierps IF5,62
3Alina Lindqvist -95Väsby IK5,61
4Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn5,34
5Emelie Mårtensson -96IK Wilske5,15
6Lovisa Frykholm -95Glanshammars IF4,99
7Lisa Sandström -95IFK Sunne4,90
8Frida Carlsson -96Hanvikens SK4,58
9Hanna Welling -95Väsby IK4,09
10Alexandra Thunfors -95Sundsvalls FI3,96

Elvira Richardsson
Frida Carlsson
Emilia Kjellberg
Hanna Welling
Alexandra Thunfors
Lisa Sandström
Emelie Mårtensson
Felicia Olsson
Lovisa Frykholm
Alina Lindqvist
534  489   x   479  501  524
 x   458  186  423  451  447
 x   546   x   572  522  530
409  403  361
366  396  394
 x    x   490   x    x    x 
495  515  492  488   x   498
544   x   544   x   550  562
 x   482  499   x    x    x 
533  534  561  560  561  547
    F17 KULA 3,0      2012-03-25
1Elin Erixon -96IK Westmannia9,22
2Frida Carlsson -96Hanvikens SK8,96
3Emelie Bergkvist -96IF Skade6,36
4Ida Kroon -95IF Skade5,89

Emelie Bergkvist
Elin Erixon
Frida Carlsson
Ida Kroon
519  635  586  631  636  605
914  922   x   887  823  810
826   x   836  844  896   x 
569  589  556  548   -    - 
    F15 60 M  HEAT 1    2012-03-24
1Anna Westher -97KFUM Örebro8,03Final
2Clara Josefsson -97KFUM Örebro8,28Final
3Olivia Bergman -97Spårvägens FK8,46Final
4Louise Berghem -97Istrums SK8,83
5Kajsa Cervin -97Djurmo-Sifferbo IF8,98
6Kerstin Lindsmyr -97KFUM Örebro9,15
7Veronika Nordin -97Gefle IF9,42

    F15 60 M  HEAT 2    
1Malin Andersson -97Gefle IF8,13Final
2Ebba Svantesson -97Istrums SK8,18Final
3Veronica Enblom -97Hässelby SK8,42Final
4Mathilda Abrahamsson -97GoIF Tjalve8,87
5Charlott Danko -97Hanvikens SK9,21
-Fanny Eriksson -97Djurmo-Sifferbo IFej start

    F15 60 M  HEAT 3    
1Alice Svantesson -97Istrums SK8,08Final
2Ella Frödin -97Västerås FK8,32Final
3Maja Sörebro -97IFK Kristinehamn8,59
4Linnea Andersson -97Glanshammars IF8,63
5Jenny Ahlin -97Väsby IK8,74
6Anna Fransson -97IK Wilske8,75
7Julia Svan -97Djurmo-Sifferbo IF8,85

    F15 60 M  FINAL    2012-03-24
1Malin Andersson -97Gefle IF8,04
2Alice Svantesson -97Istrums SK8,05
3Ebba Svantesson -97Istrums SK8,14
4Clara Josefsson -97KFUM Örebro8,27
5Ella Frödin -97Västerås FK8,41
6Veronica Enblom -97Hässelby SK8,45
7Olivia Bergman -97Spårvägens FK8,60
-Anna Westher -97KFUM Örebrobröt

    F15 200 M  HEAT 1    2012-03-25
1Charlott Danko -97Hanvikens SK31,81
2Felicia Fransson -97Fjugesta IF35,23
-Olivia Bergman -97Spårvägens FKdiskvF4.2.9

    F15 200 M  HEAT 2    
1Sabine Steen -97IFK Kristinehamn29,45
2Anna Fransson -97IK Wilske30,90
3Kerstin Lindsmyr -97KFUM Örebro31,04
4Emma Fogelberg -97Falköpings AIK33,11

    F15 200 M  HEAT 3    
1Clara Josefsson -97KFUM Örebro27,44
2Veronica Enblom -97Hässelby SK28,32
3Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn28,60
-Louise Berghem -97Istrums SKdiskvF4.2.9

    F15 200 M  HEAT 4    
1Alice Svantesson -97Istrums SK25,66
2Ebba Svantesson -97Istrums SK26,43
3Malin Andersson -97Gefle IF27,00
4Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve27,43

    F15 200 M  SAMLAD LISTA    
1Alice Svantesson -97Istrums SK25,66
2Ebba Svantesson -97Istrums SK26,43
3Malin Andersson -97Gefle IF27,00
4Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve27,43
5Clara Josefsson -97KFUM Örebro27,44
6Veronica Enblom -97Hässelby SK28,32
7Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn28,60
8Sabine Steen -97IFK Kristinehamn29,45
9Anna Fransson -97IK Wilske30,90
10Kerstin Lindsmyr -97KFUM Örebro31,04
11Charlott Danko -97Hanvikens SK31,81
12Emma Fogelberg -97Falköpings AIK33,11
13Felicia Fransson -97Fjugesta IF35,23

    F15 800 M      2012-03-24
1Alice Svantesson -97Istrums SK2.21,11
2Mathilda Abrahamsson -97GoIF Tjalve2.31,99
3Ebba Svantesson -97Istrums SK2.36,75

    F15 1500 M      2012-03-25
1Ella Fasting -98IF Skade6.51,47

    F15 60 M HÄCK      2012-03-25
1Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn9,69
2Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve9,77
3Julia Svan -97Djurmo-Sifferbo IF9,94
4Sabine Steen -97IFK Kristinehamn10,00
5Anna Fransson -97IK Wilske10,29
6Linnea Larsson Huusko -97Väsby IK10,41
7Charlott Danko -97Hanvikens SK10,88
8Felicia Fransson -97Fjugesta IF13,32

    F15 HÖJD      2012-03-25
1Hanne Karlsson -97IFK Kristinehamn1,58
2Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn1,55
3Olivia Bergman -97Spårvägens FK1,52
4Louise Berghem -97Istrums SK1,52
5Sabine Steen -97IFK Kristinehamn1,48
6Charlott Danko -97Hanvikens SK1,35


Sabine Steen
Charlott Danko
Olivia Bergman
Lisa Piscator
Hanne Karlsson
Louise Berghem
120 125 130 135 140 144 148 152 155 158 161
                o   xo  o   xxx
o   o   o   o   xxx
o   o   o   xo  o   xo  o   o   xxx
                o   xo  o   xo  xxo xxx
                    o   o   o   o   xo  xxx
            o   o   o   xo  xxo xxx
    F15 STAV      2012-03-24
1Fanny Eriksson -97Djurmo-Sifferbo IF2,45


Fanny Eriksson
205 215 225 235 245 255
o   o   o   xo  o   xxx
    F15 LÄNGD      2012-03-24
1Veronica Enblom -97Hässelby SK4,93
2Malin Andersson -97Gefle IF4,88
3Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve4,77
4Louise Berghem -97Istrums SK4,73
5Hanne Karlsson -97IFK Kristinehamn4,68
6Mathilda Abrahamsson -97GoIF Tjalve4,47
7Maja Sörebro -97IFK Kristinehamn4,44
8Julia Svan -97Djurmo-Sifferbo IF4,36
9Jenny Ahlin -97Väsby IK4,29
10Kajsa Cervin -97Djurmo-Sifferbo IF4,23
11Olivia Bergman -97Spårvägens FK4,23
12Kerstin Lindsmyr -97KFUM Örebro4,20
13Anna Fransson -97IK Wilske4,17
14Emma Fogelberg -97Falköpings AIK3,91
15Veronika Nordin -97Gefle IF3,22
-Charlott Danko -97Hanvikens SK0,00

Sofia Renbjörk
Anna Fransson
Mathilda Abrahamsson
Jenny Ahlin
Veronika Nordin
Veronica Enblom
Julia Svan
Louise Berghem
Malin Andersson
Olivia Bergman
Maja Sörebro
Kerstin Lindsmyr
Charlott Danko
Hanne Karlsson
Kajsa Cervin
Emma Fogelberg
477   457   472   440   470    x 
410   417   407
447   428    x    405   422   439
390   429   427
 x     x    322
487    x    480   480   492   493
421   436   406   396    x     x 
447   449   457   460   468   473
 x    488    x    376    x     x 
393   107   423
444   428    x    439    x     x 
 x    408   420
 x     x     x 
463   460   468   444    x    443
418   423   414
391   383   391
    F15 KULA 3,0      2012-03-25
1Charlott Danko -97Hanvikens SK11,17
2Veronica Enblom -97Hässelby SK9,08
3Louise Berghem -97Istrums SK9,00
4Linnea Larsson Huusko -97Väsby IK8,80
5Kajsa Cervin -97Djurmo-Sifferbo IF7,71

Louise Berghem
Veronica Enblom
Linnea Larsson Huusko
Charlott Danko
Kajsa Cervin
 900   860   886   844   835   888
 867   908   868   819   871   836
 875   860   880   852   876   845
1034  1076  1117  1025  1007   x 
 771   729   -     -     -     - 
    F14 60 M  HEAT 1    2012-03-24
1Alicia Åkerman -98Karlskoga FIF8,44Final
2Maja Swang -98Gefle IF8,65Final
3Linda Skoglund -98Gefle IF8,86Final
4Gabriella Mårtensson -98IF Skade8,92
5Hannah Orzechowski -98Spårvägens FK9,06
6Jenny Alfthan -98Väsby IK9,23
7Evelina Lundberg -98Spårvägens FK9,26
8Wilma Berg -98Karlskoga FIF9,54

    F14 60 M  HEAT 2    
1Alva Lindsmyr -98Åsbro GoIF8,65Final
2Julia Söderberg -98Sundsvalls FI8,70Final
3Johanna Klättborg -98Spårvägens FK8,71Final
4Julia Wihlborg -98Gillberga-Lista IF8,72Final
5Märta Englund -98KFUM Örebro8,86Final
6Elenore Juliusson -98Hanvikens SK9,10
7Josefine Eriksson -98IK Heros FIK9,18
8Emelie Johansson -98Stocksäters IF9,32

    F14 60 M  FINAL    2012-03-24
1Alicia Åkerman -98Karlskoga FIF8,55
2Maja Swang -98Gefle IF8,63
3Alva Lindsmyr -98Åsbro GoIF8,63
4Johanna Klättborg -98Spårvägens FK8,70
5Julia Söderberg -98Sundsvalls FI8,74
6Julia Wihlborg -98Gillberga-Lista IF8,81
7Linda Skoglund -98Gefle IF8,86
-Märta Englund -98KFUM ÖrebrodiskvF4.3.15

    F14 200 M  HEAT 1    2012-03-25
1Alva Lindsmyr -98Åsbro GoIF29,32
2Johanna Klättborg -98Spårvägens FK29,43
3Evelina Lundberg -98Spårvägens FK30,98

    F14 200 M  HEAT 2    
1Josefine Berg -98Högbo GIF28,74
2Julia Wihlborg -98Gillberga-Lista IF29,36
3Maja Swang -98Gefle IF30,18
4Linda Skoglund -98Gefle IF30,26

    F14 200 M  HEAT 3    
1Amanda Holmberg -98Lidköpings IS27,59
2Alicia Åkerman -98Karlskoga FIF28,05
3Julia Söderberg -98Sundsvalls FI29,04
4Gabriella Mårtensson -98IF Skade29,08

    F14 200 M  SAMLAD LISTA    
1Amanda Holmberg -98Lidköpings IS27,59
2Alicia Åkerman -98Karlskoga FIF28,05
3Josefine Berg -98Högbo GIF28,74
4Julia Söderberg -98Sundsvalls FI29,04
5Gabriella Mårtensson -98IF Skade29,08
6Alva Lindsmyr -98Åsbro GoIF29,32
7Julia Wihlborg -98Gillberga-Lista IF29,36
8Johanna Klättborg -98Spårvägens FK29,43
9Maja Swang -98Gefle IF30,18
10Linda Skoglund -98Gefle IF30,26
11Evelina Lundberg -98Spårvägens FK30,98

    F14 800 M      2012-03-24
1Gabriella Mårtensson -98IF Skade2.35,13
2Linda Skoglund -98Gefle IF2.45,62
3Ella Fasting -98IF Skade3.23,97
-Johanna Klättborg -98Spårvägens FKej start

    F14 60 M HÄCK      2012-03-25
1Amanda Holmberg -98Lidköpings IS9,10
2Julia Söderberg -98Sundsvalls FI9,83
3Josefine Berg -98Högbo GIF9,84
4Sandra Höglund -98Högbo GIF11,92
5Emelie Johansson -98Stocksäters IF12,80

    F14 HÖJD      2012-03-25
1Sandra Höglund -98Högbo GIF1,35
2Hannah Orzechowski -98Spårvägens FK1,25


Hannah Orzechowski
Sandra Höglund
120 125 130 135 140
o   o   xxx
o   o   o   o   xxx
    F14 LÄNGD      2012-03-24
1Johanna Klättborg -98Spårvägens FK4,46
2Hannah Orzechowski -98Spårvägens FK4,38
3Josefine Berg -98Högbo GIF4,38
4Maja Swang -98Gefle IF4,37
5Sandra Höglund -98Högbo GIF4,11
6Elenore Juliusson -98Hanvikens SK4,05
7Evelina Lundberg -98Spårvägens FK4,03
8Gabriella Mårtensson -98IF Skade4,01
9Alva Lindsmyr -98Åsbro GoIF3,93
10Jenny Alfthan -98Väsby IK3,87
11Matilda Olsson -98Spårvägens FK3,86
12Julia Wihlborg -98Gillberga-Lista IF3,76
13Julia Söderberg -98Sundsvalls FI3,72
14Josefine Eriksson -98IK Heros FIK3,54
15Tindra Bergman -98Väsby IK3,38
16Ella Fasting -98IF Skade3,09
-Alicia Åkerman -98Karlskoga FIF0,00

Gabriella Mårtensson
Matilda Olsson
Julia Söderberg
Alva Lindsmyr
Josefine Berg
Hannah Orzechowski
Julia Wihlborg
Jenny Alfthan
Johanna Klättborg
Maja Swang
Sandra Höglund
Alicia Åkerman
Elenore Juliusson
Ella Fasting
Evelina Lundberg
Josefine Eriksson
Tindra Bergman
401  401  393  379  387  370
368  372  386
 x   184  372
390  279  393
431  409  415  431  438  372
418  410  419  438  427  438
373  351  376
387  349   x 
446  443  434  431  442  295
437   x   423   x   398  431
381  397  333  373  394  411
 x    x    x 
405  405   x    x   392   x 
263  249  309
354  403  364   x   359  384
346  354  352
317  338  334
    F14 KULA 3,0      2012-03-25
1Anna Karlsson -98Motala AIF13,50
2Amanda Holmberg -98Lidköpings IS11,99
3Sandra Vestlund -99Kils AIK9,44
4Gabriella Mårtensson -98IF Skade8,70
5Ella Fasting -98IF Skade4,96

Amanda Holmberg
Sandra Vestlund
Gabriella Mårtensson
Anna Karlsson
Ella Fasting
1171  1199  1167  1149   x     x 
 891   899   944   931   933   925
 867   790   870   x     854   829
1326  1343  1350  1298  1305  1322
 488   496   465   475   479   489
    F13 60 M  HEAT 1    2012-03-24
1Hanna Wahlström -99Åsbro GoIF8,58Final
2Hanna Jansson -99Hanvikens SK8,87Final
3Lovisa Olsson -99Spårvägens FK8,93Final
4Maja Torbjörnsdotter -99Hanvikens SK8,94Final
5Amanda Olsson -99Spårvägens FK9,01Final
6Erika Granström -99Gillberga-Lista IF9,22
7Hanna Otterhed -99KFUM Örebro9,44
8Moa Eriksson -99IF Skade9,55

    F13 60 M  HEAT 2    
1Louise Andersson -99Gefle IF8,55Final
2Linnea Nordlund -99IFK Nora8,83Final
3Sandra Vestlund -99Kils AIK8,96Final
4Emma Holm -99Gillberga-Lista IF9,35
5Cornelia Milton -99Falköpings FIK9,48
6Hedda Hof -99Spårvägens FK9,72
7Emily Persson -99Hanvikens SK9,82
8Elin Särnholm -99KFUM Örebro10,12

    F13 60 M  FINAL    2012-03-24
1Louise Andersson -99Gefle IF8,57
2Hanna Wahlström -99Åsbro GoIF8,59
3Hanna Jansson -99Hanvikens SK8,85
4Maja Torbjörnsdotter -99Hanvikens SK8,87
5Lovisa Olsson -99Spårvägens FK8,99
6Linnea Nordlund -99IFK Nora9,01
7Amanda Olsson -99Spårvägens FK9,01
8Sandra Vestlund -99Kils AIK9,01

    F13 200 M  HEAT 1    2012-03-25
1Linnea Dennerporth -99Väsby IK30,80
2Hedda Hof -99Spårvägens FK32,25
3Lisa Brorson -99KFUM Örebro33,18
4Amanda Juvas -99Väsby IK33,97

    F13 200 M  HEAT 2    
1Maja Torbjörnsdotter -99Hanvikens SK29,90
2Hanna Otterhed -99KFUM Örebro30,90
3Moa Eriksson -99IF Skade32,27
4Emma Widén -99Götlunda IF32,97

    F13 200 M  HEAT 3    
1Linnea Nordlund -99IFK Nora28,57
2Louise Andersson -99Gefle IF29,18
3Lovisa Olsson -99Spårvägens FK29,87
4Hanna Jansson -99Hanvikens SK30,23

    F13 200 M  SAMLAD LISTA    
1Linnea Nordlund -99IFK Nora28,57
2Louise Andersson -99Gefle IF29,18
3Lovisa Olsson -99Spårvägens FK29,87
4Maja Torbjörnsdotter -99Hanvikens SK29,90
5Hanna Jansson -99Hanvikens SK30,23
6Linnea Dennerporth -99Väsby IK30,80
7Hanna Otterhed -99KFUM Örebro30,90
8Hedda Hof -99Spårvägens FK32,25
9Moa Eriksson -99IF Skade32,27
10Emma Widén -99Götlunda IF32,97
11Lisa Brorson -99KFUM Örebro33,18
12Amanda Juvas -99Väsby IK33,97

    F13 800 M      2012-03-24
1Linnea Dennerporth -99Väsby IK2.38,33
2Tove Lundmark -99Högbo GIF2.38,94
3Lisa Brorson -99KFUM Örebro2.51,85
4Frida Karlsson -99IFK Kristinehamn3.01,39
5Hedda Hof -99Spårvägens FK3.05,53
-Agnes Johansson -99Högbo GIFej start

    F13 60 M HÄCK      2012-03-25
1Hanna Jansson -99Hanvikens SK10,99
2Cornelia Milton -99Falköpings FIK11,81
3Maja Torbjörnsdotter -99Hanvikens SK12,01
4Emily Persson -99Hanvikens SK12,38
5Hedda Hof -99Spårvägens FK12,74

    F13 HÖJD      2012-03-25
1=Linn Östling -99SOK Träff1,46
1=Tove Lundmark -99Högbo GIF1,46
3Sandra Vestlund -99Kils AIK1,46
4Hanna Jansson -99Hanvikens SK1,38
5Linnea Dennerporth -99Väsby IK1,34
6Cornelia Milton -99Falköpings FIK1,34
7Moa Eriksson -99IF Skade1,30
8Sofia Jonasson -99Väsby IK1,30
8Erika Granström -99Gillberga-Lista IF1,30
10Frida Karlsson -99IFK Kristinehamn1,20
11Filippa Frisell -99Väsby IK1,15


Filippa Frisell
Sofia Jonasson
Linn Östling
Frida Karlsson
Linnea Dennerporth
Cornelia Milton
Sandra Vestlund
Moa Eriksson
Erika Granström
Hanna Jansson
Tove Lundmark
110 115 120 125 130 134 138 142 146 149
o   o   xxx
o   o   o   o   xo  xxx
            o   o   o   o   o   o   xxx
o   o   xxo xxx
        o   o   o   o   xxx
        o   o   o   xo  xxx
            o   o   o   o   xo  xo  xxx
o   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   xo  xxx
            o   xo  o   xxo xxx
                    o   o   o   o   xxx
    F13 STAV      2012-03-24
1Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF2,60
2Linnéa Bodin -00KFUM Örebro2,05
3Nicolina Eriksson -01Djurmo-Sifferbo IF1,95
4Elsa Karlsson -00KFUM Örebro1,55
-Amanda Bollman -00KFUM Örebro0,00


Amanda Bollman
Nicolina Eriksson
Elsa Karlsson
Linnéa Bodin
Ebba Blomstrand
155 165 175 185 195 205 215 225 235 245 255 260 265
xxx
o   o   o   xxo xxo xxx
o   xxx
        o   o   o   o   xxx
                        o   o   xo  xxo o   o   xx-
    F13 LÄNGD ZON      2012-03-24
1Louise Andersson -99Gefle IF4,70
2Hanna Wahlström -99Åsbro GoIF4,54
3Linnea Dennerporth -99Väsby IK4,51
4Linnea Nordlund -99IFK Nora4,51
5Amanda Olsson -99Spårvägens FK4,46
6Lovisa Olsson -99Spårvägens FK4,45
7Hanna Jansson -99Hanvikens SK4,31
8Erika Granström -99Gillberga-Lista IF4,15
9Cornelia Milton -99Falköpings FIK4,02
10Emma Holm -99Gillberga-Lista IF4,02
11Filippa Frisell -99Väsby IK3,97
12Moa Eriksson -99IF Skade3,91
13Maja Torbjörnsdotter -99Hanvikens SK3,77
14Sofia Jonasson -99Väsby IK3,60
15Amanda Juvas -99Väsby IK3,58
16Emily Persson -99Hanvikens SK3,22
17Hedda Hof -99Spårvägens FK3,05
18Hanna Otterhed -99KFUM Örebro3,01
19Anna Simic -99Spårvägens FK2,45

Emily Persson
Lovisa Olsson
Amanda Juvas
Anna Simic
Hanna Wahlström
Moa Eriksson
Hedda Hof
Sofia Jonasson
Linnea Nordlund
Hanna Jansson
Amanda Olsson
Filippa Frisell
Maja Torbjörnsdotter
Hanna Otterhed
Cornelia Milton
Emma Holm
Erika Granström
Louise Andersson
Linnea Dennerporth
322  301   x 
427  410  412  417  445  445
358  346  346
 x    x   245
448  454  445  340  428  440
391  381  370
 x   305  305
360  348  359
425  419  429  437  445  451
416  431  430  410  417  405
435  422  420  445  416  446
 x   397  391
323  346  377
301   x    x 
402  390  402
401  402  392
407  409  415  401  413  405
450  449  470  432  452   - 
448  441  397  451  425  419
    F13 KULA 2,0      2012-03-25
1Sandra Vestlund -99Kils AIK11,58
2Hanna Wahlström -99Åsbro GoIF10,14
3Agnes Johansson -99Högbo GIF9,42
4Emma Widén -99Götlunda IF8,91
5Cornelia Milton -99Falköpings FIK8,72
6Moa Eriksson -99IF Skade7,74
7Frida Bertilsson -99Gillberga-Lista IF7,38
8Emma Holm -99Gillberga-Lista IF7,35
9Erika Granström -99Gillberga-Lista IF6,73
Ida Olsson -99IF Hagen0,00
Emma Ernsjö -99Hanvikens SK0,00

Emma Holm
Hanna Wahlström
Emma Widén
Cornelia Milton
Agnes Johansson
Frida Bertilsson
Moa Eriksson
Erika Granström
Sandra Vestlund
 682   726   652   724   713   735
 988   972   976   962  1014  1005
 826   821   796   776   841   891
 735   726   872   832   723   672
 868   843   870   923   942   825
 738   667   709   720   655   712
 743   723   774   740   649   697
  x    591   673
1158  1057  1099  1078  1122  1100
    F12 60 M  HEAT 1    2012-03-24
1Kajsa Lindqvist -00Väsby IK8,94Final
2Tindra Jernström -00IK Stål9,35Final
3Jessica Persson -00KFUM Örebro9,38
4Emma Almqvist -00Karlskoga FIF9,61
5Ester Skånfors Forsling -00IF Skade10,28
6Amanda Löfdahl -00KFUM Örebro10,55
7Lova Willix -00Gillberga-Lista IF11,41
-Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIFej start

    F12 60 M  HEAT 2    
1Saga Axelsson -00IF Skade9,14Final
2Emilia Engström -00IK Stål9,25Final
3Tilda Frammin -00IF Skade9,27Final
4Hanna Säfström -00KFUM Örebro9,77
5Tilde Bergman -00Väsby IK9,84
6Ellen Eriksson -00Stocksäters IF9,87
7Moa Persson -00Stocksäters IF10,35
8Jennifer Lazar -00Väsby IK10,53

    F12 60 M  HEAT 3    
1Hedvig Pettersson -00IF Göta8,79Final
2Johanna Ringstam -00IF Skade9,53
3Johanna Edvall -00IF Skade9,54
4Linnea Johansson -00Wedevågs IF9,64
5Lina Larsson -00Säters IF FIK10,47
6Alice Nilsson -00KFUM Örebro10,88
7Amanda Bollman -00KFUM Örebro11,00

    F12 60 M  HEAT 4    
1Lisa Klasenius -00KFUM Örebro9,11Final
2Therese Knutsson -00Glanshammars IF9,17Final
3Nadja Eliasson -00Ransäters AIS9,64
4Alva Eriksson -00IF Skade9,65
5Linnéa Bodin -00KFUM Örebro9,71
6Hanna Berghem -00Istrums SK9,93
7Sofie Larsson -00Väsby IK10,05
8Filippa Berglund -00Karlskoga FIF10,38

    F12 60 M  FINAL    2012-03-24
1Hedvig Pettersson -00IF Göta8,73
2Kajsa Lindqvist -00Väsby IK8,89
3Lisa Klasenius -00KFUM Örebro9,11
4Therese Knutsson -00Glanshammars IF9,16
5Tilda Frammin -00IF Skade9,22
6Emilia Engström -00IK Stål9,24
7Saga Axelsson -00IF Skade9,24
8Tindra Jernström -00IK Stål9,39

    F12 200 M  HEAT 1    2012-03-25
1Mathilda Germundsson -00Finspångs AIK31,71
2Elsa Karlsson -00KFUM Örebro35,83
3Lina Larsson -00Säters IF FIK36,50

    F12 200 M  HEAT 2    
1Elin Blomkvist -00IF Göta33,49
2Hanna Berghem -00Istrums SK33,71
-Sofie Larsson -00Väsby IKej start

    F12 200 M  HEAT 3    
1Frida Johansson -00Karlskoga FIF31,48
2Hanna Säfström -00KFUM Örebro31,64
3Johanna Ringstam -00IF Skade32,68
4Ester Skånfors Forsling -00IF Skade34,46

    F12 200 M  HEAT 4    
1Lisa Klasenius -00KFUM Örebro30,52
2Saga Axelsson -00IF Skade30,82
3Alva Eriksson -00IF Skade31,22
4Tilda Frammin -00IF Skade32,17

    F12 200 M  HEAT 5    
1Hedvig Pettersson -00IF Göta29,16
2Kajsa Lindqvist -00Väsby IK30,09
3Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF30,23
4Emilia Engström -00IK Stål31,84

    F12 200 M  SAMLAD LISTA    
1Hedvig Pettersson -00IF Göta29,16
2Kajsa Lindqvist -00Väsby IK30,09
3Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF30,23
4Lisa Klasenius -00KFUM Örebro30,52
5Saga Axelsson -00IF Skade30,82
6Alva Eriksson -00IF Skade31,22
7Frida Johansson -00Karlskoga FIF31,48
8Hanna Säfström -00KFUM Örebro31,64
9Mathilda Germundsson -00Finspångs AIK31,71
10Emilia Engström -00IK Stål31,84
11Tilda Frammin -00IF Skade32,17
12Johanna Ringstam -00IF Skade32,68
13Elin Blomkvist -00IF Göta33,49
14Hanna Berghem -00Istrums SK33,71
15Ester Skånfors Forsling -00IF Skade34,46
16Elsa Karlsson -00KFUM Örebro35,83
17Lina Larsson -00Säters IF FIK36,50

    F12 800 M      2012-03-24
1Alva Eriksson -00IF Skade2.36,37
2Emilia Engström -00IK Stål2.38,08
3Frida Johansson -00Karlskoga FIF2.39,66
4Tindra Jernström -00IK Stål2.47,76
5Jessica Persson -00KFUM Örebro2.48,37
6Filippa Berglund -00Karlskoga FIF3.07,30
7Linnea Johansson -00Wedevågs IF3.08,90
8Nadja Eliasson -00Ransäters AIS3.11,05

    F12 60 M HÄCK  HEAT 1    2012-03-25
1Lina Larsson -00Säters IF FIK13,25
2Wilma Throgen -00Karlskoga FIF13,33
3Alva Eriksson -00IF Skade13,64
4Alice Nilsson -00KFUM Örebro14,73

    F12 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Lovisa Stadelmann -00IK Norrköping FI12,00
2Johanna Ringstam -00IF Skade12,19
3Linnéa Bodin -00KFUM Örebro13,41
4Sofie Larsson -00Väsby IK19,89
-Frida Johansson -00Karlskoga FIFbröt

    F12 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF11,65
2Kajsa Lindqvist -00Väsby IK11,78
3Tilda Frammin -00IF Skade12,40
4Mathilda Eklund -00IK Westmannia12,41
5Hanna Strandahl -00KFUM Örebro12,49
6Mathilda Germundsson -00Finspångs AIK12,77
7Saga Axelsson -00IF Skade12,89
8Elin Blomkvist -00IF Göta13,21

    F12 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF11,65
2Kajsa Lindqvist -00Väsby IK11,78
3Lovisa Stadelmann -00IK Norrköping FI12,00
4Johanna Ringstam -00IF Skade12,19
5Tilda Frammin -00IF Skade12,40
6Mathilda Eklund -00IK Westmannia12,41
7Hanna Strandahl -00KFUM Örebro12,49
8Mathilda Germundsson -00Finspångs AIK12,77
9Saga Axelsson -00IF Skade12,89
10Elin Blomkvist -00IF Göta13,21
11Lina Larsson -00Säters IF FIK13,25
12Wilma Throgen -00Karlskoga FIF13,33
13Linnéa Bodin -00KFUM Örebro13,41
14Alva Eriksson -00IF Skade13,64
15Alice Nilsson -00KFUM Örebro14,73
16Sofie Larsson -00Väsby IK19,89
17Frida Johansson -00Karlskoga FIFbröt

    F12 HÖJD      2012-03-25
1Kajsa Lindqvist -00Väsby IK1,45
2Hedvig Pettersson -00IF Göta1,45
3Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF1,39
4Lovisa Stadelmann -00IK Norrköping FI1,36
4Johanna Edvall -00IF Skade1,36
6Mathilda Eklund -00IK Westmannia1,32
7Wilma Throgen -00Karlskoga FIF1,32
8Mathilda Germundsson -00Finspångs AIK1,32
9Tilda Frammin -00IF Skade1,24
10Alva Eriksson -00IF Skade1,24
11Johanna Ringstam -00IF Skade1,20
12Maja Turunen -00Stocksäters IF1,20
13Frida Johansson -00Karlskoga FIF1,15
14Saga Axelsson -00IF Skade1,15
15Kajsa Jansson -00IK Westmannia1,15
15Hanna Säfström -00KFUM Örebro1,15
17Amanda Bollman -00KFUM Örebro1,10


Mathilda Germundsson
Hedvig Pettersson
Kajsa Jansson
Kajsa Lindqvist
Saga Axelsson
Tilda Frammin
Amanda Bollman
Wilma Throgen
Alva Eriksson
Frida Johansson
Lovisa Stadelmann
Johanna Edvall
Johanna Ringstam
Hanna Säfström
Maja Turunen
Mathilda Eklund
Ebba Blomstrand
100 105 110 115 120 124 128 132 136 139 142 145 148
        o   o   xo  o   xxo xxo xxx
                    o   o   o   xo  xo  o   xxo xxx
        o   xo
                o   o   o   o   xxo xxo o   xo  xxx
o       xo  o   x 
o   o   o   o   o   xxo xxx
o   o   o   xxx
                o   o   xxo xxo xxx
o   o   o   xo  xo  xxo xxx
        o   o   xxx
    o   o   o   o   o   o   o   o   xxx
                o   o   o   o   o   xxx
    o   o   o   xo  xx-
    o   o   xo  xxx
    o   o   o   xxo xxx
        o   o   o   o   o   o   xxx
                    o   o   o   o   xxo xxx
    F12 LÄNGD ZON      2012-03-24
1Hedvig Pettersson -00IF Göta4,68
2Kajsa Lindqvist -00Väsby IK4,57
3Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF4,52
4Johanna Ringstam -00IF Skade4,15
5Lovisa Stadelmann -00IK Norrköping FI4,13
6Therese Knutsson -00Glanshammars IF4,10
7Tindra Jernström -00IK Stål4,02
8Tilda Frammin -00IF Skade3,87
9Hanna Säfström -00KFUM Örebro3,77
10Frida Johansson -00Karlskoga FIF3,76
11Linnéa Bodin -00KFUM Örebro3,74
12Hanna Berghem -00Istrums SK3,65
13Saga Axelsson -00IF Skade3,64
14Alva Eriksson -00IF Skade3,54
15Elsa Karlsson -00KFUM Örebro3,53
16Ester Skånfors Forsling -00IF Skade3,46
17Nadja Eliasson -00Ransäters AIS3,46
18Emma Almqvist -00Karlskoga FIF3,36
19Maja Turunen -00Stocksäters IF3,35
20Amanda Bollman -00KFUM Örebro3,30
21Lina Larsson -00Säters IF FIK3,27
22Filippa Berglund -00Karlskoga FIF3,17
23Jennifer Lazar -00Väsby IK3,17
24Tilde Bergman -00Väsby IK3,15
25Alice Nilsson -00KFUM Örebro3,12
26Lova Willix -00Gillberga-Lista IF3,04
27Sofie Larsson -00Väsby IK2,91

Lovisa Stadelmann
Ester Skånfors Forsling
Tindra Jernström
Nadja Eliasson
Frida Johansson
Johanna Ringstam
Linnéa Bodin
Tilde Bergman
Filippa Berglund
Alice Nilsson
Hedvig Pettersson
Kajsa Lindqvist
Hanna Säfström
Emma Almqvist
Amanda Bollman
Tilda Frammin
Saga Axelsson
Elsa Karlsson
Therese Knutsson
Alva Eriksson
Hanna Berghem
Jennifer Lazar
Sofie Larsson
Lina Larsson
Ebba Blomstrand
Lova Willix
Maja Turunen
401  373  397  390  407  413
344  332  346
362  377  391  390  396  402
340  346  334
376   x   349
386  393  415  409  414  414
363  370  374
312  314  315
317  308  295
312  290  295
424  439  428  432  450  468
331  441  216  360  457  300
339  370  377
329  336  313
330  323  325
372  377  371  370  354  387
349  356  364
339  352  353
410  407  407  395  409  403
346  353  354
345  332  365
263  295  317
269  262  291
320  304  327
 x   417  407  445  452   x 
293  304  300
331  334  335
    F12 KULA 2,0      2012-03-25
1Johanna Edvall -00IF Skade11,70
2Hedvig Pettersson -00IF Göta9,68
3Kajsa Jansson -00IK Westmannia9,51
4Emma Almqvist -00Karlskoga FIF8,91
5Mathilda Eklund -00IK Westmannia8,56
6Lisa Klasenius -00KFUM Örebro8,23
7Wilma Throgen -00Karlskoga FIF7,41
8Alice Nilsson -00KFUM Örebro7,32
9Elin Blomkvist -00IF Göta7,32
10Johanna Ringstam -00IF Skade6,92
11Hanna Berghem -00Istrums SK6,91
12Amanda Bollman -00KFUM Örebro6,79
13Elsa Karlsson -00KFUM Örebro6,44
14Tilda Frammin -00IF Skade6,17
15Saga Axelsson -00IF Skade6,14
16Lina Larsson -00Säters IF FIK5,96
17Alva Eriksson -00IF Skade5,71
18Felicia Sandberg -00KFUM Örebro5,68
19Ester Skånfors Forsling -00IF Skade5,12
20Lova Willix -00Gillberga-Lista IF4,38

Hedvig Pettersson
Lisa Klasenius
Elsa Karlsson
Alice Nilsson
Johanna Edvall
Wilma Throgen
Ester Skånfors Forsl.
Saga Axelsson
Tilda Frammin
Alva Eriksson
Lina Larsson
Mathilda Eklund
Emma Almqvist
Johanna Ringstam
Felicia Sandberg
Kajsa Jansson
Elin Blomkvist
Lova Willix
Amanda Bollman
Hanna Berghem
 910   957   968   916   828   872
 823   810   753   757   747   775
 545   551   644
 675   732   683   684   676   696
1170  1118  1104  1057  1112   x 
 719   709   741   684   726   660
 480   482   512
 604   614   x 
 579   617   553
 517   565   571
 596   591   554
 785   781   766   856   789   770
 891   873   878   814   865   874
 636   692   645
 528   539   568
 921   931   824   864   852   951
 732   647   675
 358   438   425
 621   674   679
 691   649   647
    F11 60 M  HEAT 1    2012-03-24
1Elin Antonsson -01Västerås FK9,00Final
2Hilda Lindberg -01Västerås FK9,26Final
3Minna Seger -01Glanshammars IF9,62
4Lina Torbjörnsdotter -01Hanvikens SK9,84
5Filippa Karaga -01KFUM Örebro10,03
6Alva Almén -01Gillberga-Lista IF10,51
7Tova Stiberg -01KFUM Örebro10,53

    F11 60 M  HEAT 2    
1Emelia Cindric -01IF Skade9,08Final
2Sarah Karlsson -01Nyköpings BIS9,41Final
3Olivia Österling Strömstedt -01IF Göta9,65
4Nikolina Krsticevic Tranberg -01IF Skade10,28
5Tova Holmberg -01Lidköpings IS10,63
6Joanna Genova -01IF Skade10,91

    F11 60 M  HEAT 3    
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro8,88Final
2Lovisa Ulegård -01Västerås FK9,44Final9,432
3Anna Göthberg -01Västerås FK9,55
4Vera Hertzman -01Glanshammars IF10,27
5Zara Strandgren -01Kvismaredalens IF10,41
6Josefin Andersson -01IFK Kristinehamn10,97
7Alva Rannström -01IF Skade11,10

    F11 60 M  HEAT 4    
1Tilde Johansson -01Falkenbergs IK8,70Final
2Malin Lundmark -01IF Göta9,449,433
3Emelie Jälmeneng -01IK Wilske9,48
4Amelie Norbäck -01KFUM Örebro9,93
5Louise Fröding -01Götlunda IF9,94
6Amira Musa -01KFUM Örebro10,30
7Elin Bäckström -01IF Skade11,97

    F11 60 M  HEAT 5    
1Nicolina Eriksson -01Djurmo-Sifferbo IF8,96Final
2Tilde Larsen -01Säters IF FIK9,54
3Fanny Östman -01Säters IF FIK9,77
4Vendela Ström -01IF Skade9,85
5Alva Masth-Larsson -01IF Göta10,23
6Karla Ulfvin -01IF Skade10,32
7Linnea Holm -01KFUM Örebro10,57

    F11 60 M  FINAL    2012-03-24
1Tilde Johansson -01Falkenbergs IK8,71
2Emily Capobianco -01KFUM Örebro8,89
3Emelia Cindric -01IF Skade8,92
4Elin Antonsson -01Västerås FK9,01
5Nicolina Eriksson -01Djurmo-Sifferbo IF9,08
6Sarah Karlsson -01Nyköpings BIS9,34
7Lovisa Ulegård -01Västerås FK9,36
8Hilda Lindberg -01Västerås FK9,38

    F11 200 M  HEAT 1    2012-03-25
1Lovisa Jonsson -01Karlskoga FIF35,80
2Malin Östling -01SOK Träff36,71
3Joanna Genova -01IF Skade38,24

    F11 200 M  HEAT 2    
1Filippa Karaga -01KFUM Örebro33,57
2Nikolina Krsticevic Tranberg -01IF Skade37,17
3Josefin Andersson -01IFK Kristinehamn38,89

    F11 200 M  HEAT 3    
1Alva Masth-Larsson -01IF Göta34,40
2Amira Musa -01KFUM Örebro35,14
3Karla Ulfvin -01IF Skade35,63

    F11 200 M  HEAT 4    
1Lina Torbjörnsdotter -01Hanvikens SK33,33
2Amelie Norbäck -01KFUM Örebro34,24
3Vera Hertzman -01Glanshammars IF34,54
-Vendela Ström -01IF Skadeej start

    F11 200 M  HEAT 5    
1Minna Seger -01Glanshammars IF32,78
2Louise Fröding -01Götlunda IF33,33
3Fanny Östman -01Säters IF FIK34,23
4Alva Widén -01Götlunda IF39,67

    F11 200 M  HEAT 6    
1Lovisa Ulegård -01Västerås FK31,43
2Emelie Jälmeneng -01IK Wilske31,85
3Tilde Larsen -01Säters IF FIK32,60
-Olivia Österling Strömstedt -01IF Götaej start

    F11 200 M  HEAT 7    
1Nicolina Eriksson -01Djurmo-Sifferbo IF30,57
2Hilda Lindberg -01Västerås FK31,11
3Emelia Cindric -01IF Skade31,25
4Malin Lundmark -01IF Göta31,75

    F11 200 M  HEAT 8    
1Tilde Johansson -01Falkenbergs IK28,58
2Elin Antonsson -01Västerås FK29,53
3Emily Capobianco -01KFUM Örebro29,75
4Sarah Karlsson -01Nyköpings BIS31,17

    F11 200 M  SAMLAD LISTA    
1Tilde Johansson -01Falkenbergs IK28,58
2Elin Antonsson -01Västerås FK29,53
3Emily Capobianco -01KFUM Örebro29,75
4Nicolina Eriksson -01Djurmo-Sifferbo IF30,57
5Hilda Lindberg -01Västerås FK31,11
6Sarah Karlsson -01Nyköpings BIS31,17
7Emelia Cindric -01IF Skade31,25
8Lovisa Ulegård -01Västerås FK31,43
9Malin Lundmark -01IF Göta31,75
10Emelie Jälmeneng -01IK Wilske31,85
11Tilde Larsen -01Säters IF FIK32,60
12Minna Seger -01Glanshammars IF32,78
13Lina Torbjörnsdotter -01Hanvikens SK33,33
14Louise Fröding -01Götlunda IF33,33
15Filippa Karaga -01KFUM Örebro33,57
16Fanny Östman -01Säters IF FIK34,23
17Amelie Norbäck -01KFUM Örebro34,24
18Alva Masth-Larsson -01IF Göta34,40
19Vera Hertzman -01Glanshammars IF34,54
20Amira Musa -01KFUM Örebro35,14
21Karla Ulfvin -01IF Skade35,63
22Lovisa Jonsson -01Karlskoga FIF35,80
23Malin Östling -01SOK Träff36,71
24Nikolina Krsticevic Tranberg -01IF Skade37,17
25Joanna Genova -01IF Skade38,24
26Josefin Andersson -01IFK Kristinehamn38,89
27Alva Widén -01Götlunda IF39,67

    F11 800 M      2012-03-24
1Wilma Larsson -01Vilsta IK2.45,65
2Elin Antonsson -01Västerås FK2.46,84
3Malin Lundmark -01IF Göta2.49,87
4Amanda Ivehammar -01Linköpings GIF2.50,77
5Lisa Hallmén -01KFUM Örebro2.57,26
6Minna Seger -01Glanshammars IF3.00,26
7Vendela Ström -01IF Skade3.04,83
8Fanny Östman -01Säters IF FIK3.14,70
9Karla Ulfvin -01IF Skade3.18,02
10Tova Holmberg -01Lidköpings IS3.28,37
-Hilda Lindberg -01Västerås FKej start

    F11 60 M HÄCK  HEAT 1    2012-03-25
1Lovisa Jonsson -01Karlskoga FIF12,59
2Alva Rannström -01IF Skade13,10
3Elin Karlsson -01Karlskoga FIF14,67
4Elin Bäckström -01IF Skade15,96

    F11 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Alva Masth-Larsson -01IF Göta12,08
2Karla Ulfvin -01IF Skade12,58
3Joanna Genova -01IF Skade13,00
4Alva Almén -01Gillberga-Lista IF13,09
5Tova Holmberg -01Lidköpings IS14,66

    F11 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Tilde Larsen -01Säters IF FIK10,6710,668
2Lina Torbjörnsdotter -01Hanvikens SK11,59
3Vendela Ström -01IF Skade11,60
4Lovisa Ulegård -01Västerås FK12,04
5Malin Lundmark -01IF Göta12,98
-Hilda Lindberg -01Västerås FKbröt

    F11 60 M HÄCK  HEAT 4    
1Tilde Johansson -01Falkenbergs IK10,17
2Nicolina Eriksson -01Djurmo-Sifferbo IF10,32
3Elin Antonsson -01Västerås FK10,6710,661
6Anna Göthberg -01Västerås FK10,6710,662
5Emily Capobianco -01KFUM Örebro10,73
4Emelia Cindric -01IF Skade11,17

    F11 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Tilde Johansson -01Falkenbergs IK10,17
2Nicolina Eriksson -01Djurmo-Sifferbo IF10,32
3Elin Antonsson -01Västerås FK10,67
4Anna Göthberg -01Västerås FK10,67
5Tilde Larsen -01Säters IF FIK10,67
6Emily Capobianco -01KFUM Örebro10,73
7Emelia Cindric -01IF Skade11,17
8Lina Torbjörnsdotter -01Hanvikens SK11,59
9Vendela Ström -01IF Skade11,60
10Lovisa Ulegård -01Västerås FK12,04
11Alva Masth-Larsson -01IF Göta12,08
12Karla Ulfvin -01IF Skade12,58
13Lovisa Jonsson -01Karlskoga FIF12,59
14Malin Lundmark -01IF Göta12,98
15Joanna Genova -01IF Skade13,00
16Alva Almén -01Gillberga-Lista IF13,09
17Alva Rannström -01IF Skade13,10
18Tova Holmberg -01Lidköpings IS14,66
19Elin Karlsson -01Karlskoga FIF14,67
20Elin Bäckström -01IF Skade15,96

    F11 HÖJD      2012-03-25
1Anna Göthberg -01Västerås FK1,39
2Nicolina Eriksson -01Djurmo-Sifferbo IF1,36
3Emily Capobianco -01KFUM Örebro1,26
4Tilde Larsen -01Säters IF FIK1,22
5Filippa Karaga -01KFUM Örebro1,18
5Emelia Cindric -01IF Skade1,18
7Fanny Östman -01Säters IF FIK1,14
7Olivia Österling Strömstedt -01IF Göta1,14
9Vendela Ström -01IF Skade1,10
10Lovisa Jonsson -01Karlskoga FIF1,05
11Alva Rannström -01IF Skade1,00
12Malin Östling -01SOK Träff1,00
13Karla Ulfvin -01IF Skade1,00
14Elin Bäckström -01IF Skade1,00


Elin Bäckström
Nicolina Eriksson
Filippa Karaga
Fanny Östman
Karla Ulfvin
Tilde Larsen
Malin Östling
Emily Capobianco
Anna Göthberg
Alva Rannström
Vendela Ström
Olivia Österling Strömstedt
Lovisa Jonsson
Emelia Cindric
85  90  95  100 105 110 114 118 122 126 130 133 136 139 141
o   o   o   xxo xxx
                    o   o   o   o   o   o   xo  xo  xxx
        o   o   o   o   xo  o   xxx
        o   o   o   o   o   xxx
o   o   xo  xo  xxx
                o   o   o   o   o   xxx
    o   o   xo  xxx
                    o   o   xo  xo  xo  xxx
                                o   o   o   o   xo  xxo xxx
    o   xxo o   xxx
o   o   o   o   o   xo  xxx
        o   o   o   o   o   xxx
    xo  o   o   o   xxx
    o   o   o   o   o   xo  o   xxx
    F11 LÄNGD ZON      2012-03-24
1Tilde Johansson -01Falkenbergs IK4,64
2Elin Antonsson -01Västerås FK4,44
3Emily Capobianco -01KFUM Örebro4,40
4Nicolina Eriksson -01Djurmo-Sifferbo IF4,22
5Tilde Larsen -01Säters IF FIK4,07
6Hilda Lindberg -01Västerås FK3,97
7Anna Göthberg -01Västerås FK3,95
8Fanny Östman -01Säters IF FIK3,92
9Olivia Österling Strömstedt -01IF Göta3,84
10Amanda Ivehammar -01Linköpings GIF3,80
11Emelie Jälmeneng -01IK Wilske3,79
12Sarah Karlsson -01Nyköpings BIS3,71
13Amelie Norbäck -01KFUM Örebro3,63
14Lovisa Ulegård -01Västerås FK3,56
15Emelia Cindric -01IF Skade3,55
16Karla Ulfvin -01IF Skade3,45
17Malin Lundmark -01IF Göta3,34
18Vendela Ström -01IF Skade3,32
19Alva Masth-Larsson -01IF Göta3,31
20Vera Hertzman -01Glanshammars IF3,29
21Alva Almén -01Gillberga-Lista IF3,27
22Louise Fröding -01Götlunda IF3,23
23Tova Holmberg -01Lidköpings IS3,19
24Nikolina Krsticevic Tranberg -01IF Skade3,17
25Zara Strandgren -01Kvismaredalens IF3,12
26Tova Stiberg -01KFUM Örebro3,12
27Amira Musa -01KFUM Örebro3,06
28Joanna Genova -01IF Skade3,05
29Alva Rannström -01IF Skade3,00
30Josefin Andersson -01IFK Kristinehamn2,75
31Elin Bäckström -01IF Skade2,46
32Tilde Jansson -01Kvismaredalens IF2,41
-Clara Larsson -01KFUM Örebro0,00

Alva Rannström
Vera Hertzman
Nikolina Krsticevic
Amelie Norbäck
Emelia Cindric
Alva Almén
Clara Larsson
Alva Masth-Larsson
Tova Holmberg
Malin Lundmark
Tilde Larsen
Louise Fröding
Anna Göthberg
Elin Bäckström
Tilde Jansson
Hilda Lindberg
Fanny Östman
Tova Stiberg
Amanda Ivehammar
Zara Strandgren
Tilde Johansson
Karla Ulfvin
Nicolina Eriksson
Josefin Andersson
Emelie Jälmeneng
Olivia Österling Strömstedt
Vendela Ström
Lovisa Ulegård
Emily Capobianco
Sarah Karlsson
Joanna Genova
Elin Antonsson
Amira Musa
300  276  299
327  298  329
317  300  313
363  346  349
293  355  334
327  319  320
 x    -    - 
325  316  331
319  313  294
317  283  334
375  385  379  385  403  407
323  310  300
393  391  395  375  369  379
238  246  232
241  226  240
380  383  388   x   397  394
372  368  392  375  377  391
269  303  312
362  362  380
302  312  312
462  442  456  463  464  460
345  336  315
399  405  403  411  412  422
264  262  275
379  349  379
352   x   384
332  317   x 
356  351  345
438  414  406   -   440  434
371  337  347
296  305  297
435  439  432  441  444  441
306  306  300
    F11 KULA 2,0      2012-03-25
1Tilde Johansson -01Falkenbergs IK8,96
2Alma Gustavsson -01Filipstads IF8,07
3Anna Göthberg -01Västerås FK7,98
4Fanny Östman -01Säters IF FIK7,46
5Tilde Larsen -01Säters IF FIK6,94
6Josefin Andersson -01IFK Kristinehamn6,92
7Sarah Karlsson -01Nyköpings BIS6,91
8Filippa Karaga -01KFUM Örebro6,40
9Emelia Cindric -01IF Skade6,14
10Elin Karlsson -01Karlskoga FIF5,90
11Valantina Mourad -01Kvismaredalens IF5,85
12Lovisa Ulegård -01Västerås FK5,72
13Emelie Jälmeneng -01IK Wilske5,62
14Moa Jansson -01KFUM Örebro5,31
15Nikolina Krsticevic Tranberg -01IF Skade5,23
16Alva Almén -01Gillberga-Lista IF5,18
17Elin Bäckström -01IF Skade5,12
18Vendela Ström -01IF Skade5,06
19Joanna Genova -01IF Skade4,95
20Alva Widén -01Götlunda IF4,82
21Alva Rannström -01IF Skade4,71
22Karla Ulfvin -01IF Skade4,70
23Amira Musa -01KFUM Örebro4,69
24Linnea Holm -01KFUM Örebro4,55
25Tova Holmberg -01Lidköpings IS4,36

Karla Ulfvin
Tilde Johansson
Alva Almén
Fanny Östman
Alma Gustavsson
Alva Widén
Josefin Andersson
Emelia Cindric
Filippa Karaga
Lovisa Ulegård
Elin Karlsson
Nikolina Krsticevic
Alva Rannström
Anna Göthberg
Amira Musa
Elin Bäckström
Valantina Mourad
Tova Holmberg
Linnea Holm
Sarah Karlsson
Vendela Ström
Tilde Larsen
Emelie Jälmeneng
Joanna Genova
Moa Jansson
359  470  384
896  884  830  793  869  852
503  518  482
620  671  671   x   746  669
694  779  765  786  807  767
448  482  482
599  626  589  572  692  629
613  586  614
612  607  629  603  640  611
567  547  572
590   x   524
482  523  468
471  418  387
683  633  783  712   x   798
450  469  453
512  480  489
585   x   556
429   x   436
429  425  455
657  606  691  683  636  654
506  460  475
692  645  662  694  608  629
533  532  562
495  477  478
531  530  487
    F10 60 M  HEAT 1    2012-03-24
1Hanna Bäckman -02Danderyds SK9,66Final
2Alva Pettersson -02IF Göta9,88
3Zandra Lindén -02IFK Nora9,97
4Linnea Larsen -03Säters IF FIK11,24
5Lisa Kareliussén -02Glanshammars IF11,65
6Adina Jarl -03Kvismaredalens IF12,46

    F10 60 M  HEAT 2    
1Frida Hjorth -03Säters IF FIK9,50Final
2Ellen Nordback -02Upsala IF9,77Final
3Maja Johansson -03Stocksäters IF10,49
4Cecilia Fälldin -02Ludvika FFI10,57
5Cecillia Braunerhielm -02IF Göta11,17
6Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF11,19

    F10 60 M  HEAT 3    
1Klara Frih -02Åsbro GoIF9,66Final
2Julia Sjömark -02Glanshammars IF9,69Final
3Tilda Lundahl -02IK Wilske9,82Final
4Agnes Brunnsgård -02IFK Kristinehamn10,24
5Julia Pettersson -02Gillberga-Lista IF10,66
6Ebba Enarsson -03Lidköpings IS11,29
7Maja Nilsson -02KFUM Örebro11,43

    F10 60 M  HEAT 4    
1Molly Johansson -02Falkenbergs IK9,76Final
2Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro10,04
3Hanna Knutsson -02Glanshammars IF10,19
4Elin Ståhl -02KFUM Örebro10,60
5Emma Lilje -02IF Skade11,15
6Malin Jansson -02Karlskoga FIF11,68
7Matilda Persson -03Kvismaredalens IF12,35

    F10 60 M  HEAT 5    
1Sofia Bertilsson -02Gillberga-Lista IF9,79Final
2Agnes Hjelte -02Gillberga-Lista IF10,24
3Elin Persson -02Stocksäters IF10,57
4Josefin Stenman -02Stocksäters IF10,96
5Maja Persson -02Stocksäters IF10,97
6Tuva Alton -03Fjugesta IF11,08
7Matilda Århammar -02Kvismaredalens IF11,12

    F10 60 M  FINAL    2012-03-24
1Frida Hjorth -03Säters IF FIK9,45
2Klara Frih -02Åsbro GoIF9,53
3Sofia Bertilsson -02Gillberga-Lista IF9,54
4Hanna Bäckman -02Danderyds SK9,54
5Molly Johansson -02Falkenbergs IK9,58
6Julia Sjömark -02Glanshammars IF9,74
7Ellen Nordback -02Upsala IF9,81
8Tilda Lundahl -02IK Wilske9,86

    F10 200 M  HEAT 1    2012-03-25
1Sofi Bengtsson -02IF Hagen37,62
2Myra Eriksson -03Stocksäters IF38,87
3Siri Johansson -04IFK Kristinehamn45,75

    F10 200 M  HEAT 2    
1Lisa Holmberg -02Lidköpings IS36,07
2Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn37,41
3Lovisa Norbäck -03KFUM Örebro40,34

    F10 200 M  HEAT 3    
1Kajsa Forsberg -02Fjugesta IF37,28
2Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF38,56
3Emelie Lindgren -02Glanshammars IF39,21
4Anna Pallin -02KFUM Örebro40,30

    F10 200 M  HEAT 4    
1Amanda Fridberg -02IF Göta37,54
2Josefin Stenman -02Stocksäters IF38,78
3Ebba Enarsson -03Lidköpings IS39,59
4Linnea Larsen -03Säters IF FIK39,68

    F10 200 M  HEAT 5    
1Alva Pettersson -02IF Göta34,45
2Elvira Forsberg -02Glanshammars IF34,89
3Maja Johansson -03Stocksäters IF37,43
4Cecillia Braunerhielm -02IF Göta40,60

    F10 200 M  HEAT 6    
1Olivia Malm -02KFUM Örebro34,81
2Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro35,59
3Julia Pettersson -02Gillberga-Lista IF36,82
4Cecilia Fälldin -02Ludvika FFI37,42

    F10 200 M  HEAT 7    
1Hanna Bäckman -02Danderyds SK32,16
2Frida Hjorth -03Säters IF FIK32,90
3Elin Ståhl -02KFUM Örebro36,57
-Tilda Lundahl -02IK Wilskeej start

    F10 200 M  HEAT 8    
1Molly Johansson -02Falkenbergs IK32,36
2Klara Frih -02Åsbro GoIF32,96
3Ellen Nordback -02Upsala IF34,14
4Agnes Hjelte -02Gillberga-Lista IF35,04

    F10 200 M  SAMLAD LISTA    
1Hanna Bäckman -02Danderyds SK32,16
2Molly Johansson -02Falkenbergs IK32,36
3Frida Hjorth -03Säters IF FIK32,90
4Klara Frih -02Åsbro GoIF32,96
5Ellen Nordback -02Upsala IF34,14
6Alva Pettersson -02IF Göta34,45
7Olivia Malm -02KFUM Örebro34,81
8Elvira Forsberg -02Glanshammars IF34,89
9Agnes Hjelte -02Gillberga-Lista IF35,04
10Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro35,59
11Lisa Holmberg -02Lidköpings IS36,07
12Elin Ståhl -02KFUM Örebro36,57
13Julia Pettersson -02Gillberga-Lista IF36,82
14Kajsa Forsberg -02Fjugesta IF37,28
15Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn37,41
16Cecilia Fälldin -02Ludvika FFI37,42
17Maja Johansson -03Stocksäters IF37,43
18Amanda Fridberg -02IF Göta37,54
19Sofi Bengtsson -02IF Hagen37,62
20Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF38,56
21Josefin Stenman -02Stocksäters IF38,78
22Myra Eriksson -03Stocksäters IF38,87
23Emelie Lindgren -02Glanshammars IF39,21
24Ebba Enarsson -03Lidköpings IS39,59
25Linnea Larsen -03Säters IF FIK39,68
26Anna Pallin -02KFUM Örebro40,30
27Lovisa Norbäck -03KFUM Örebro40,34
28Cecillia Braunerhielm -02IF Göta40,60
29Siri Johansson -04IFK Kristinehamn45,75

    F10 600 M      2012-03-24
1Molly Johansson -02Falkenbergs IK2.07,00
2Klara Frih -02Åsbro GoIF2.07,45
3Olivia Malm -02KFUM Örebro2.11,72
4Lisa Holmberg -02Lidköpings IS2.17,09
5Maja Johansson -03Stocksäters IF2.21,74
6Emma Lilje -02IF Skade2.38,16
-Ebba Enarsson -03Lidköpings ISbröt

    F10 60 M HÄCK  HEAT 1    2012-03-25
1Olivia Malm -02KFUM Örebro12,99
2Sofie Fransson -02KFUM Örebro14,25
3Liw Danielsson -03Fjugesta IF14,66
4Alva Nilsson -04KFUM Örebro15,11

    F10 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Lisa Holmberg -02Lidköpings IS12,66
2Lisa Larsson -02KFUM Örebro13,43
3Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn13,72
4Maja Bjurman -02KFUM Örebro13,86
5Tuva Alton -03Fjugesta IF13,94

    F10 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Elvira Forsberg -02Glanshammars IF13,30
2Kajsa Forsberg -02Fjugesta IF13,33
3Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF13,54
4Linnea Larsen -03Säters IF FIK13,70
5Maja Nilsson -02KFUM Örebro14,91

    F10 60 M HÄCK  HEAT 4    
1Agnes Hjelte -02Gillberga-Lista IF12,26
2Cecilia Fälldin -02Ludvika FFI12,32
3Agnes Brunnsgård -02IFK Kristinehamn12,73
4Julia Pettersson -02Gillberga-Lista IF13,10
5Cecillia Braunerhielm -02IF Göta14,21
6Emma Lilje -02IF Skade14,77

    F10 60 M HÄCK  HEAT 5    
1Ellen Nordback -02Upsala IF11,30
2Frida Hjorth -03Säters IF FIK11,55
3Molly Johansson -02Falkenbergs IK11,57
4Tilda Lundahl -02IK Wilske12,56
5Sofia Bertilsson -02Gillberga-Lista IF13,00
6Alva Pettersson -02IF Göta13,18

    F10 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Ellen Nordback -02Upsala IF11,30
2Frida Hjorth -03Säters IF FIK11,55
3Molly Johansson -02Falkenbergs IK11,57
4Agnes Hjelte -02Gillberga-Lista IF12,26
5Cecilia Fälldin -02Ludvika FFI12,32
6Tilda Lundahl -02IK Wilske12,56
7Lisa Holmberg -02Lidköpings IS12,66
8Agnes Brunnsgård -02IFK Kristinehamn12,73
9Olivia Malm -02KFUM Örebro12,99
10Sofia Bertilsson -02Gillberga-Lista IF13,00
11Julia Pettersson -02Gillberga-Lista IF13,10
12Alva Pettersson -02IF Göta13,18
13Elvira Forsberg -02Glanshammars IF13,30
14Kajsa Forsberg -02Fjugesta IF13,33
15Lisa Larsson -02KFUM Örebro13,43
16Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF13,54
17Linnea Larsen -03Säters IF FIK13,70
18Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn13,72
19Maja Bjurman -02KFUM Örebro13,86
20Tuva Alton -03Fjugesta IF13,94
21Cecillia Braunerhielm -02IF Göta14,21
22Sofie Fransson -02KFUM Örebro14,25
23Liw Danielsson -03Fjugesta IF14,66
24Emma Lilje -02IF Skade14,77
25Maja Nilsson -02KFUM Örebro14,91
26Alva Nilsson -04KFUM Örebro15,11

    F10 HÖJD      2012-03-25
1Molly Johansson -02Falkenbergs IK1,26
2Ida Pettersson -02KFUM Örebro1,23
3Frida Hjorth -03Säters IF FIK1,20
4Agnes Hjelte -02Gillberga-Lista IF1,16
5Klara Frih -02Åsbro GoIF1,12
6Elvira Forsberg -02Glanshammars IF1,12
7Agnes Brunnsgård -02IFK Kristinehamn1,12
7Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn1,12
9Lisa Larsson -02KFUM Örebro1,12
10Amanda Fridberg -02IF Göta1,08
10Lisa Holmberg -02Lidköpings IS1,08
12Sofi Bengtsson -02IF Hagen1,08
12Tilda Lundahl -02IK Wilske1,08
14Olivia Malm -02KFUM Örebro1,08
15Sofia Bertilsson -02Gillberga-Lista IF1,04
16Maja Johansson -03Stocksäters IF1,00
16Emma Stenman -02KFUM Örebro1,00
18Sofie Fransson -02KFUM Örebro1,00
19Linnea Larsen -03Säters IF FIK1,00
20Myra Eriksson -03Stocksäters IF0,95
21Emma Lilje -02IF Skade0,95
22Ebba Enarsson -03Lidköpings IS0,95
23Maja Nilsson -02KFUM Örebro0,85
24Evelina BryngelssonKvismardalens IF0,85
25Sofia Forsberg -03Fjugesta IF0,80
26Michaela Fjällerud -03Fjugesta IF0,80


Michaela Fjällerud
Agnes Brunnsgård
Sofia Bertilsson
Sofi Bengtsson
Myra Eriksson
Sofia Forsberg
Maja Nilsson
Linnea Larsen
Ida Pettersson
Klara Frih
Elvira Forsberg
Lisa Larsson
Maja Johansson
Sofie Fransson
Olivia Malm
Tilda Lundahl
Agnes Hjelte
Molly Johansson
Amanda Fridberg
Lisa Holmberg
Emma Lilje
Ebba Enarsson
Emma Stenman
Frida Hjorth
Filippa Dedorsson
Evelina Bryngelsson
80  85  90  95  100 104 108 112 116 120 123 126
xxo xxx
xo  o   o   o   o   o   xo  o   xxx
    o   o   xo  xo  xxo xxx
o   o   o   o   o   xo  xo  xxx
o   o   o   o   xxx
o   xxx
o   o   xxx
o   o   xo  xo  xxo xxx
        o   o   o   o   o   o   o   o   xo  xxx
    o   o   o   o   o   o   o   xxx
        o       o   o   xo  o   xxx
        o   o   xo  o   o   xo  xxx
o   o   o   o   xo  xxx
        o   o   xxo xxx
        o   o   o   xxo xxo xxx
o   o   o   xo  o   o   xo  xxx
        o   o   o   o   o   o   xxo xxx
            o   o   o   o   o   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   o   o   xo  xxx
o   o   o   o   o   o   xo  xxx
o   o   xxo o   xxx
o   o   xo  xo  xxx
o   o   o   o   xo  xxx
                o       o   o   o   xo  xxx
o   o   o   o   xo  o   xo  o   xxx
o   xo  xxx
    F10 LÄNGD ZON      2012-03-24
1Molly Johansson -02Falkenbergs IK3,94
2Hanna Bäckman -02Danderyds SK3,85
3Klara Frih -02Åsbro GoIF3,72
4Frida Hjorth -03Säters IF FIK3,68
5Alva Pettersson -02IF Göta3,67
6Agnes Hjelte -02Gillberga-Lista IF3,66
7Ida Pettersson -02KFUM Örebro3,49
8Sofia Bertilsson -02Gillberga-Lista IF3,44
9Elin Ståhl -02KFUM Örebro3,33
10Agnes Brunnsgård -02IFK Kristinehamn3,30
11Tilda Lundahl -02IK Wilske3,28
12Julia Sjömark -02Glanshammars IF3,26
13Lisa Holmberg -02Lidköpings IS3,25
14Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro3,22
15Hanna Knutsson -02Glanshammars IF3,22
16Zandra Lindén -02IFK Nora3,14
17Julia Pettersson -02Gillberga-Lista IF3,08
18Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF2,92
19Cecilia Fälldin -02Ludvika FFI2,92
20Lisa Ljung -02Glanshammars IF2,90
21Matilda Århammar -02Kvismaredalens IF2,82
22Linnea Larsen -03Säters IF FIK2,79
23Klara Stenman -02KFUM Örebro2,79
24Emma Lilje -02IF Skade2,78
25Josefin Stenman -02Stocksäters IF2,71
26Alva Nilsson -04KFUM Örebro2,70
27Cecillia Braunerhielm -02IF Göta2,57
28Malin Jansson -02Karlskoga FIF2,57
29Maja Persson -02Stocksäters IF2,47
30Matilda Persson -03Kvismaredalens IF2,37
31Adina Jarl -03Kvismaredalens IF2,18
32Stella Strandgren -04Kvismaredalens IF1,88

Linnea Larsen
Frida Hjorth
Stella Strandgren
Vendela Högkvist
Agnes Brunnsgård
Alva Nilsson
Cecilia Fälldin
Matilda Århammar
Julia Sjömark
Elin Ståhl
Hanna Bäckman
Klara Stenman
Alva Pettersson
Sofia Bertilsson
Julia Pettersson
Matilda Persson
Emma Lilje
Adina Jarl
Josefin Stenman
Klara Frih
Cecillia Baranuerheim
Molly Johansson
Lisa Ljung
Ida Pettersson
Lisa Holmberg
Malin Jansson
Maja Persson
Sanna Pernerdal
Hanna Knutsson
Agnes Hjelte
Zandra Lindén
Tilda Lundahl
263   279   265
339   355   368   338   335   355
171   188    x 
291   277   292
330   323   318
270   245   259
285   266   292
257   277   282
301   316   326
333   333   328
366   358   343   360   358   385
254   260   279
361   367   352   350   360   354
323   337   344   328   342   309
278   301   308
230   237   225
271   278   274
218   180    x 
259   196   271
367   340   353   358   350   372
257   253   245
377   358   373   394   383   382
290   281   282
326   317   349   344   348   347
323   307   325
225   249   257
246   242   247
322   316   234
307   322   311
351   357   362   357   362   366
307   292   314
328   319    x 
    F10 KULA 2,0      2012-03-25
1Amanda Fridberg -02IF Göta8,00
2Molly Johansson -02Falkenbergs IK7,79
3Filippa Dedorsson -02IFK Kristinehamn6,96
4Sofi Bengtsson -02IF Hagen6,24
5Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro5,69
6Emma Lilje -02IF Skade5,44
7Olivia Malm -02KFUM Örebro5,42
8Sofia Bertilsson -02Gillberga-Lista IF5,29
9Ellen Nordback -02Upsala IF5,29
10Frida Hjorth -03Säters IF FIK5,24
11Agnes Hjelte -02Gillberga-Lista IF5,09
12Tilda Lundahl -02IK Wilske5,08
13Lisa Holmberg -02Lidköpings IS5,00
14Maja Nilsson -02KFUM Örebro5,00
15Julia Pettersson -02Gillberga-Lista IF4,91
16Amanda Nyman -02Kvismaredalens IF4,79
17Emelie Lindgren -02Glanshammars IF4,38
18Maja Johansson -03Stocksäters IF4,32
19Linnea Larsen -03Säters IF FIK4,00
20Evelina Bryngelsson -03Kvismaredalens IF3,59
21Michaela Fjällerud -03Fjugesta IF3,57
22Alva Nilsson -04KFUM Örebro3,44
23Sofia Forsberg -03Fjugesta IF3,43
24Lovisa Norbäck -03KFUM Örebro3,34
25Siri Johansson -04IFK Kristinehamn2,28

Molly Johansson
Alva Nilsson
Lisa Holmberg
Amanda Nyman
Sanna Pernerdal
Sofia Forsberg
Michaela Fjällerud
Amanda Fridberg
Sofia Bertilsson
Filippa Dedorsson
Olivia Malm
Sofi Bengtsson
Evelina Bryngelsson
Julia Pettersson
Maja Johansson
Ellen Nordback
Linnea Larsen
Tilda Lundahl
Siri Johansson
Maja Nilsson
Agnes Hjelte
Lovisa Norbäck
Frida Hjorth
Emma Lilje
Emelie Lindgren
775  767  756  779  779  736
334  287  344
483  500  461
479  468  456
499  534  569  569  564  567
343  307  318
325  357  292
779  712  784  752  800  765
523  529  498  517  486  512
570  612  682  692  684  696
542  328  445  465  498   - 
491  589  582  591  623  624
356  349  359
491  439   x 
394   x   432
505  501  529
289  400  350
 x   493  508
 x   171  228
500  449  478
488  509  480
318  334  273
428  524  494
498  518  544  535  484  481
419  378  438
    KVET 60 M      2012-03-24
1Carina Palmquist -62Villstads GIF8,75
2Charlotta Kimby -65IFK Stocksund9,58
3Yvonne Levinovitz -53Fredrikshofs FIF10,87
4Kerstin Boström -42Säters IF FIK11,27

    KVET 200 M      2012-03-24
1Yvonne Levinovitz -53Fredrikshofs FIF37,29
2Kerstin Boström -42Säters IF FIK38,10

    KVET LÄNGD      2012-03-24
1Carina Palmquist -62Villstads GIF4,73

Carina Palmquist
452  468  473  464   x   469

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram