Resultatlista i pdf-format

  Resultat Marsspelen 26-27/3 2011

  Åsbro GoIF och Stocksäters IF arrangerade i Tybblelundshallen, Örebro
 
  Tävlingsledare: Börje Nordin
 
    MÄN 60 M  HEAT 1    2011-03-26
1Björn Skoglund -91Bollnäs FIK7,19Final
2Daniel Goldman -79Turebergs FK7,38Final
3Per Jonsson -88Bollnäs FIK7,58Final
4Joakim Andersson -90KFUM Örebro7,67Final
5Arvid Berglund -91Tranås AIF7,80

    MÄN 60 M  HEAT 2    
1Hugo Jansson -92Glanshammars IF7,09Final
2Oscar Olausson -93KFUM Kristianstad7,22Final
3Andreas Efverström -91Gefle IF7,50Final
4Saad Alsuadi -96KFUM Kristianstad7,53Final
5Erik Karlsson -88IFK Tumba8,06
6Markus Hopponen -82Turun Urheiluliitto, FIN9,90

    MÄN 60 M  FINAL    2011-03-26
1Hugo Jansson -92Glanshammars IF7,11
2Björn Skoglund -91Bollnäs FIK7,12
3Oscar Olausson -93KFUM Kristianstad7,21
4Daniel Goldman -79Turebergs FK7,36
5Saad Alsuadi -96KFUM Kristianstad7,52
6Per Jonsson -88Bollnäs FIK7,58
7Andreas Efverström -91Gefle IF7,77
8Joakim Andersson -90KFUM Örebro7,79

    MÄN 200 M  HEAT 1    2011-03-27
1Daniel Andersson -91Istrums SK23,64
2Henrik Karlsson -92Linköpings LK24,53
3Markus Hopponen -82Turun Urheiluliitto, FIN33,79

    MÄN 200 M  HEAT 2    
1Björn Skoglund -91Bollnäs FIK23,18
2Martin Björnsson -96Sköldinge IF23,66
3Arvid Berglund -91Tranås AIF24,85

    MÄN 200 M  SAMLAD LISTA    
1Björn Skoglund -91Bollnäs FIK23,18
2Daniel Andersson -91Istrums SK23,64
3Martin Björnsson -96Sköldinge IF23,66
4Henrik Karlsson -92Linköpings LK24,53
5Arvid Berglund -91Tranås AIF24,85
6Markus Hopponen -82Turun Urheiluliitto, FIN33,79

    MÄN 800 M      2011-03-26
1Albert Mollén -85IK Norrköping FI1.59,42
2Grälls Johan Kvarnström -91Falu IK1.59,71
3Younes Jilali -94Fredrikshofs FIF2.00,93
4André Ragnelind -91IF Göta2.02,13
5Arvid Berglund -91Tranås AIF2.08,48
6Joshua Schultheiss -93Tibro AIK FIK2.10,64
7Johan Nilsson -80IF Start2.13,17
8Hassan Araye -79Falköpings AIK2.18,24

    MÄN 3000 M      2011-03-27
1André Ragnelind -91IF Göta9.13,01
2Jakob Nilsson -84Örebro AIK9.23,78
3Rasmus Hjort Christensen -95Sparta, DEN9.30,91
4Jonas Rosengren -72KFUM Örebro9.32,20
5Carllucas Löfgren -92Linköpings LK10.00,90
6Johan Nilsson -80IF Start10.18,17
7Johan Ingjald -87IF Start10.47,06
-Lars Drageryd -89KFUM Örebrobröt

    MÄN 60 M HÄCK      2011-03-27
1Arvid Berglund -91Tranås AIF9,10
2Erik Karlsson -88IFK Tumba12,60

    MÄN HÖJD      2011-03-26
1Joakim Andersson -90KFUM Örebro1,67


Joakim Andersson
153 161 164 167 170
o   o   o   o   xxx
    MÄN STAV      2011-03-27
1Per Drageryd -91KFUM Örebro4,27
2Joakim Andersson -90KFUM Örebro3,47
3Johan Björk -91Istrums SK2,97


Johan Björk
Per Drageryd
Joakim Andersson
257 267 277 287 297 307 317 327 337 347 357 427 440 470
o   o   xo  o   xo  xxx
                                            o   x-  xx
                        o   o   xo  o   xxx
    MÄN LÄNGD      2011-03-27
1Per Jonsson -88Bollnäs FIK6,62
2Benjamin Gabrielsen -95Sparta, DEN6,53
3Rickard Willman -94Västerås FK6,50
4Erik Ehrlin -90Ärla IF6,49
5Joakim Andersson -90KFUM Örebro6,27
6Massin Ait Bouziad -95Sparta, DEN5,47
7Joakim Johansson -93Tibro AIK FIK5,36
8Mathias Bengtsson -95Sparta, DEN5,31
9Erik Karlsson -88IFK Tumba4,86
10Johan Björk -91Istrums SK4,42

Mathias Bengtsson
Joakim Andersson
Per Jonsson
Erik Ehrlin
Rickard Willman
Joakim Johansson
Johan Björk
Erik Karlsson
Benjamin Gabrielsen
Massin Ait Bouziad
518  494  479  507  529  531
556  601  609  620  603  627
 x    x   626  636  662   x 
 x    x   649   x    x    - 
638   x   441   x   622  650
509  513   x   155  523  536
442  413  436
486  483  472
 x    x   596  653   x    x 
 x    x   536  547  533   x 
    MÄN KULA      2011-03-26
1Marcus Mattisson -88KFUM Kristianstad16,07
2Torgny Lindkvist -62Wedevågs IF10,58
3Hampus Bergman -87KFUM Örebro10,22
4Otto Jonsson -93Dals Södra FFI9,65
5Joakim Andersson -90KFUM Örebro9,23
6Markus Hopponen -82Turun Urheiluliitto, FIN7,03

Joakim Andersson
Marcus Mattisson
Otto Jonsson
Hampus Bergman
Markus Hopponen
Torgny Lindkvist
 868   923   x     879   x     x 
 x    1509  1607   x     x    1542
 964   953   934   931   879   965
 984  1012   992   992  1022   965
 703   x     666   678   x     690
 997  1006  1058  1026  1022  1007
    P17 60 M  HEAT 1    2011-03-26
1Eddy Meyerdiercks -95IF Hagen7,34Final
2Oskar Nilsson -94Bålsta IK7,63Final
3Philip Andersson -95SOK Träff7,83
4August Duelund -95Sparta, DEN7,92
5Oskar Greilert -95Hanvikens SK8,00
6Andreas Ringstam -95Gefle IF8,24

    P17 60 M  HEAT 2    
1Benjamin Gabrielsen -95Sparta, DEN7,45Final
2Jacob Rhan -94Glanshammars IF7,46Final
3Daniel Kamlin -94Karlskoga FIF7,58Final
4Adam Helgesson -95Stocksäters IF7,90
5Ville Lindholm -95IFK Tumba8,08
6Anton Sysoev -95Väsby IK8,29
7Michael Chlebek -95Väsby IK8,37

    P17 60 M  HEAT 3    
1Daniel Erkas -95Huddinge AIS7,41Final
2Martin Lindén -94Hanvikens SK7,44Final
3Henrik Hultgren -95KFUM Örebro7,64Final
4Mathias Bengtsson -95Sparta, DEN7,66
5Martin Löfblom -95Hanvikens SK7,73
6Massin Ait Bouziad -95Sparta, DEN7,93

    P17 60 M  FINAL    2011-03-26
1Daniel Erkas -95Huddinge AIS7,26
2Eddy Meyerdiercks -95IF Hagen7,39
3Benjamin Gabrielsen -95Sparta, DEN7,40
4Martin Lindén -94Hanvikens SK7,43
5Jacob Rhan -94Glanshammars IF7,50
6Henrik Hultgren -95KFUM Örebro7,58
7Daniel Kamlin -94Karlskoga FIF7,61
8Oskar Nilsson -94Bålsta IK7,73

    P17 200 M  HEAT 1    2011-03-27
1Martin Löfblom -95Hanvikens SK24,73
2Oskar Greilert -95Hanvikens SK25,86
3Andreas Ringstam -95Gefle IF27,60

    P17 200 M  HEAT 2    
1Martin Lindén -94Hanvikens SK23,96
2Ville Lindholm -95IFK Tumba25,98
3Adam Helgesson -95Stocksäters IF26,31

    P17 200 M  HEAT 3    
1Eddy Meyerdiercks -95IF Hagen23,88
2Dennis Elms-Jansson -95Huddinge AIS24,35
3Henrik Hultgren -95KFUM Örebro24,63

    P17 200 M  SAMLAD LISTA    
1Eddy Meyerdiercks -95IF Hagen23,88
2Martin Lindén -94Hanvikens SK23,96
3Dennis Elms-Jansson -95Huddinge AIS24,35
4Henrik Hultgren -95KFUM Örebro24,63
5Martin Löfblom -95Hanvikens SK24,73
6Oskar Greilert -95Hanvikens SK25,86
7Ville Lindholm -95IFK Tumba25,98
8Adam Helgesson -95Stocksäters IF26,31
9Andreas Ringstam -95Gefle IF27,60

    P17 200 M EXTRA      2011-03-27
1Benjamin Gabrielsen -95Sparta, DEN24,15
2Mathias Bengtsson -95Sparta, DEN24,65
3August Duelund -95Sparta, DEN25,35
4Sebastian Pedersen -97Sparta, DEN28,58

    P17 800 M      2011-03-26
1Rasmus Hjort Christensen -95Sparta, DEN2.12,45
2Nicklas Arvidsson -95IK Westmannia2.19,33
3Ville Lindholm -95IFK Tumba2.20,40
4Nick Vicente -95Glanshammars IF2.26,82

    P17 1500 M      2011-03-27
1Fredrik Orrsveden -95Sundbybergs IK4.31,21
2Nicklas Arvidsson -95IK Westmannia4.46,55
3Andreas Ringstam -95Gefle IF5.54,12

    P17 60 M HÄCK      2011-03-27
1Rickard Willman -94Västerås FK8,41
2Martin Lindén -94Hanvikens SK8,94
3August Duelund -95Sparta, DEN9,00
4Massin Ait Bouziad -95Sparta, DEN9,37
5Dennis Elms-Jansson -95Huddinge AIS9,50
6Oskar Greilert -95Hanvikens SK9,96

    P17 HÖJD      2011-03-26
1Martin Lindén -94Hanvikens SK1,84
2Philip Andersson -95SOK Träff1,84
3Philip Capobianco -95KFUM Örebro1,78
4Oskar Greilert -95Hanvikens SK1,72
5Michael Chlebek -95Väsby IK1,55


Martin Lindén
Philip Capobianco
Philip Andersson
Oskar Greilert
Michael Chlebek
145 150 155 160 164 168 172 175 178 181 184 187
                o   -   o   xxo o   xxo xo  xxx
                        xo  xo  xo  xxx
                        o   xo  xxo o   xxo xxx
            o   o   o   xo  xxx
o   o   xxo xxx
    P17 STAV      2011-03-27
1Massin Ait Bouziad -95Sparta, DEN2,97
2Niclas Wallin -94KFUM Örebro2,47


Massin Ait Bouziad
Niclas Wallin
217 227 237 247 257 287 297 307
                    o   o   xxx
o   o   o   o   xxx
    P17 LÄNGD      2011-03-27
1Jesper Svensson -94Tibro AIK FIK6,33
2Martin Löfblom -95Hanvikens SK6,04
3Daniel Kamlin -94Karlskoga FIF5,96
4Niclas Wallin -94KFUM Örebro5,19
5Michael Chlebek -95Väsby IK5,16
6Andreas Ringstam -95Gefle IF5,00

Andreas Ringstam
Michael Chlebek
Niclas Wallin
Martin Löfblom
Daniel Kamlin
Jesper Svensson
 x   460  491  490   x   500
 x   497  459  504  516   x 
487  351  481  460  519  478
550  590  536   x   597  604
545   x   566   x    x   596
573   x   602  593   x   633
    P17 KULA 5,0      2011-03-26
1Tim Söderqvist -95Dals Södra FFI13,90
2Martin Löfblom -95Hanvikens SK11,65
3Andreas Gustafsson -94Dals Södra FFI10,54
4Andreas Ringstam -95Gefle IF10,10

Martin Löfblom
Tim Söderqvist
Andreas Ringstam
Andreas Gustafsson
1070  1091   x    1063  1118  1165
 x    1390  1349  1352  1376  1324
 997   x     x     960   x    1010
1028   975  1024  1054   x     x 
    P15 60 M      2011-03-26
1Joakim Lucic -96Hanvikens SK7,48
2Markus Holmström -96IF Hagen7,54
3Radyar Mohammad -96Istrums SK7,70
4Anton Johansson -96KFUM Örebro7,77
5Tobias Jonsson -96Dals Södra FFI7,82
6Alexander Thunberg -96IK Stål7,97
7Henrik Thoms -96Hanvikens SK8,32

    P15 200 M  HEAT 1    2011-03-27
1Tobias Jonsson -96Dals Södra FFI25,53
2Jesper Frykholm -96Glanshammars IF26,05
3Henrik Thoms -96Hanvikens SK28,46

    P15 200 M  HEAT 2    
1Martin Björnsson -96Sköldinge IF23,69
2Anton Johansson -96KFUM Örebro24,97
-Joakim Lucic -96Hanvikens SKej start

    P15 200 M  SAMLAD LISTA    
1Martin Björnsson -96Sköldinge IF23,69
2Anton Johansson -96KFUM Örebro24,97
3Tobias Jonsson -96Dals Södra FFI25,53
4Jesper Frykholm -96Glanshammars IF26,05
5Henrik Thoms -96Hanvikens SK28,46

    P15 800 M      2011-03-26
1Maximilian Markl -96IK Westmannia2.19,01
2Samuel Hedlund -96IK Westmannia2.21,92
3Oscar Östebo -96Glanshammars IF2.22,47
4Carl Valjus -96Glanshammars IF2.22,51
5Markus Holmström -96IF Hagen2.29,0m

    P15 1500 M      2011-03-27
1Karl Wallén -96Istrums SK4.31,62
2Carl Valjus -96Glanshammars IF4.42,33
3Santiago Wilkman -96Sundbybergs IK4.45,80
4Magnus Ulnits -97Sparta, DEN4.46,70
5Erland Simonsson -96Sundbybergs IK4.47,44
6Samuel Hedlund -96IK Westmannia4.47,86
7Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn5.40,93

    P15 60 M HÄCK      2011-03-27
1Alexander Thunberg -96IK Stål9,14
2Anton Johansson -96KFUM Örebro9,48
3Mads Bæk-Larsen -96Sparta, DEN9,53
4Henrik Thoms -96Hanvikens SK9,57

    P15 HÖJD      2011-03-26
1Linus Falck -96Hökensås UR1,79
2Henrik Thoms -96Hanvikens SK1,76
3Hampus Edqvist -96KFUM Örebro1,73
4Anton Östebo -96Glanshammars IF1,57


Hampus Edqvist
Henrik Thoms
Linus Falck
Anton Östebo
145 149 153 157 161 164 167 170 173 176 179 182
                    xo  o   xo  o   xxx
                    o   -   o   o   o   xxx
                        o   o   xo  o   xo  xxx
xo  o   o   xo  xxx
    P15 STAV      2011-03-27
1Alfred Delefors-Hedberg -96GoIF Tjalve2,97
2Henrik Thoms -96Hanvikens SK2,77
-Jens Roslund -96Stocksäters IF0,00


Alfred Delefors-Hedberg
Henrik Thoms
Jens Roslund
247 257 267 277 287 297 307 327
o   xo  o   o   xo  o   xxx
xo  xo  o   xo  xxx
                            xxx
    P15 LÄNGD      2011-03-27
1William Bergenarp -96Glanshammars IF6,02
2Joakim Lucic -96Hanvikens SK5,78
3Tobias Jonsson -96Dals Södra FFI5,74
4Anton Johansson -96KFUM Örebro5,60
5Jesper Frykholm -96Glanshammars IF5,59
6Anton Östebo -96Glanshammars IF5,06
7Henrik Thoms -96Hanvikens SK4,96

William Bergenarp
Tobias Jonsson
Jesper Frykholm
Henrik Thoms
Joakim Lucic
Anton Johansson
Anton Östebo
 x   590  602   x    -   578
559  551  572  574  559   x 
559   x   554  531   -   534
457  481  455  496  477  488
 x    x   578  533  572  572
362  560   x    x    x    x 
 x   495  360  506  326  421
    P15 KULA 4,0      2011-03-26
1Anton Johansson -96KFUM Örebro13,57
2Tobias Jonsson -96Dals Södra FFI12,37
3Tobias Hagström -96Istrums SK12,36
4Markus Holmström -96IF Hagen8,85

Anton Johansson
Tobias Jonsson
Tobias Hagström
Markus Holmström
1334   x    1330  1350  1357  1315
1237   x    1176   x     x    1228
 x    1236  1212  1173  1212  1197
 838   753   885   845   798   796
    P14 60 M  HEAT 1    2011-03-26
1Erik Andersson -97Wedevågs IF8,35Final
2Sebastian Pedersen -97Sparta, DEN8,50Final
3Sebastian Ruthström -97Danderyds SK8,71Final
4Jacob Holmström -97IF Skade9,66

    P14 60 M  HEAT 2    
1Adrian Kamlin -97Karlskoga FIF8,08Final
2William Gunnarsson -97KFUM Örebro8,24Final
3Andreas Gustafsson -97Falu IK8,44Final
4Simon Throgen -97Karlskoga FIF8,88Final
5David Svensson -97Stocksäters IF9,17Final

    P14 60 M  FINAL    2011-03-26
1Adrian Kamlin -97Karlskoga FIF7,91
2Erik Andersson -97Wedevågs IF8,24
3William Gunnarsson -97KFUM Örebro8,30
4Andreas Gustafsson -97Falu IK8,32
5Sebastian Pedersen -97Sparta, DEN8,56
6Simon Throgen -97Karlskoga FIF9,02
7David Svensson -97Stocksäters IF9,14
-Sebastian Ruthström -97Danderyds SKej start

    P14 200 M  HEAT 1    2011-03-27
1Oskar Jacobson -97Istrums SK27,16
2Gustav Jacobson -97Istrums SK27,89
3David Svensson -97Stocksäters IF31,11
4Jacob Holmström -97IF Skade33,24

    P14 200 M  HEAT 2    
1Filip Jonsson -97Istrums SK25,89
2Lucas Järpsjö -97Mariestads AIF26,50
3William Gunnarsson -97KFUM Örebro26,58
4Albin Johansson -97Högbo GIF27,25

    P14 200 M  SAMLAD LISTA    
1Filip Jonsson -97Istrums SK25,89
2Lucas Järpsjö -97Mariestads AIF26,50
3William Gunnarsson -97KFUM Örebro26,58
4Oskar Jacobson -97Istrums SK27,16
5Albin Johansson -97Högbo GIF27,25
6Gustav Jacobson -97Istrums SK27,89
7David Svensson -97Stocksäters IF31,11
8Jacob Holmström -97IF Skade33,24

    P14 800 M      2011-03-26
1Albin Johansson -97Högbo GIF2.21,12
2Magnus Ulnits -97Sparta, DEN2.23,15
3Jacob Holmström -97IF Skade2.47,45
4David Chlebek -97Väsby IK2.59,84

    P14 60 M HÄCK      2011-03-27
1Gustav Jacobson -97Istrums SK9,19
2Eric Axelius -97Enköpings AI9,36
3Oskar Jacobson -97Istrums SK9,64
4Albin Johansson -97Högbo GIF9,81
5Sebastian Pedersen -97Sparta, DEN11,20

    P14 HÖJD      2011-03-26
1Andreas Gustafsson -97Falu IK1,71
2Simon Andersson -97SOK Träff1,64
3Sebastian Ruthström -97Danderyds SK1,61
4William Gunnarsson -97KFUM Örebro1,57
5Adrian Kamlin -97Karlskoga FIF1,53
6Sebastian Pedersen -97Sparta, DEN1,45
7Simon Throgen -97Karlskoga FIF1,40


Adrian Kamlin
William Gunnarsson
Simon Throgen
Andreas Gustafsson
Simon Andersson
Sebastian Ruthström
Sebastian Pedersen
135 140 145 149 153 157 161 164 167 171 177
        o   xo  o   xxx
    o   o   o   xo  xxo xxx
o   o   xxx
                    o   x-  o   o   xo  xxx
            o   o   o   xo  xo  xxx
        o   -   o   xo  o   xxx
    o   xo  xxx
    P14 STAV      2011-03-27
1Sebastian Ruthström -97Danderyds SK3,27
2Albin Fagerblom -97Falköpings AIK2,67
3Alex Appelgren -97Tyresö FK2,57


Sebastian Ruthström
Albin Fagerblom
Alex Appelgren
227 237 257 267 277 297 307 317 327 337
                    xxo o   xo  xxo xxx
o   o   o   o   xxx
        o   xxx
    P14 LÄNGD      2011-03-27
1Gustav Jacobson -97Istrums SK5,33
2Filip Jonsson -97Istrums SK5,31
3William Gunnarsson -97KFUM Örebro5,28
4Adrian Kamlin -97Karlskoga FIF5,25
5Lucas Järpsjö -97Mariestads AIF4,86
6Sebastian Pedersen -97Sparta, DEN4,49
7Albin Fagerblom -97Falköpings AIK4,42
8David Svensson -97Stocksäters IF3,97
9Oliwer Johnsson -97Gillberga-Lista IF3,54
10Jacob Holmström -97IF Skade3,44

Filip Jonsson
Albin Fagerblom
Oliwer Johnsson
Adrian Kamlin
Lucas Järpsjö
William Gunnarsson
David Svensson
Jacob Holmström
Sebastian Pedersen
Gustav Jacobson
 x   531   x    x    x   521
411  421  426  442  425  421
 x   344  354
493  485  518  515  525  501
463  466  486   x   485  470
518  489  482  510  507  528
377  397  390  378  372  376
344  338  328
419  449   x    x   429   x 
499   x   501  522  515  533
    P14 KULA 4,0      2011-03-26
1Sebastian Ruthström -97Danderyds SK11,17
2Albin Johansson -97Högbo GIF10,45
3Linus Lindkvist -97Wedevågs IF8,91
4David Chlebek -97Väsby IK7,55
5Oliwer Johnsson -97Gillberga-Lista IF5,82
6Jacob Holmström -97IF Skade5,56

Oliwer Johnsson
David Chlebek
Jacob Holmström
Linus Lindkvist
Albin Johansson
Sebastian Ruthström
 548   x     571   582   545   558
 x     673   736   755   719   738
 520   518   536   556   541   529
 875   842   811   891   x     877
 843   980   951  1045  1036  1006
1081  1072  1079  1117  1103  1060
    P13 60 M      2011-03-26
1Jesper Lucic -98Hanvikens SK8,17
2Pontus Jansson -98Wedevågs IF8,31
3David Svensson -98IFK Tumba8,45
4Max Nero -98IF Göta9,25
5Mateusz Ostrowski -98Wedevågs IF9,30
6Tobias Söderberg -98IF Göta9,42
7Simon Persson -98KFUM Örebro9,97

    P13 200 M  HEAT 1    2011-03-27
1Adam Hjelte -98Gillberga-Lista IF31,64
2Simon Persson -98KFUM Örebro33,40
3Gustav Hansson -98Karlskoga FIF35,18

    P13 200 M  HEAT 2    
1David Svensson -98IFK Tumba27,77
2Gustav Svedberg -98Karlskoga FIF29,51
-Jesper Lucic -98Hanvikens SKdiskv F4.2.9

    P13 200 M  SAMLAD LISTA    
1David Svensson -98IFK Tumba27,77
2Gustav Svedberg -98Karlskoga FIF29,51
3Adam Hjelte -98Gillberga-Lista IF31,64
4Simon Persson -98KFUM Örebro33,40
5Gustav Hansson -98Karlskoga FIF35,18

    P13 800 M      2011-03-26
1David Svensson -98IFK Tumba2.36,43
2Simon Persson -98KFUM Örebro2.50,82
3Tobias Djuvfeldt -98IF Göta3.07,78

    P13 60 M HÄCK      2011-03-27
1David Svensson -98IFK Tumba10,19
2Gustav Svedberg -98Karlskoga FIF10,82
3Tobias Söderberg -98IF Göta11,72
4Jesper Heljeberg -98Karlskoga FIF14,34

    P13 HÖJD      2011-03-26
1Max Nero -98IF Göta1,47
2David Svensson -98IFK Tumba1,40
3Benjamin Eklund -98IK Westmannia1,40
4Andreas Führ -98KFUM Örebro1,40
5Tobias Söderberg -98IF Göta1,35
5Mikael Jansson -98KFUM Örebro1,35


Tobias Söderberg
Andreas Führ
David Svensson
Mikael Jansson
Benjamin Eklund
Max Nero
115 120 125 130 135 140 144 147 149
o   o   o   o   xo  xxx
    o   o   o   o   xo  xxx
        o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   xo  xxx
o   o   o   o   xxo o   xxx
        o   o   o   o   o   xo  xxx
    P13 STAV      2011-03-27
1Mateusz Ostrowski -98Wedevågs IF2,37
2Jonatan Schür -99Katrineholms SK1,87


Jonatan Schür
Mateusz Ostrowski
167 187 197 217 227 237 247
o   o   xxx
            xo  o   o   xxx
    P13 LÄNGD ZON      2011-03-27
1David Svensson -98IFK Tumba4,87
2Jesper Lucic -98Hanvikens SK4,82
3Mateusz Ostrowski -98Wedevågs IF4,34
4Adam Hjelte -98Gillberga-Lista IF4,23
5Tobias Söderberg -98IF Göta3,97
6Gustav Hansson -98Karlskoga FIF3,76
7Simon Persson -98KFUM Örebro3,70
8Andreas Holm -98KFUM Örebro3,59
9Jesper Heljeberg -98Karlskoga FIF3,28

Tobias Söderberg
Simon Persson
Jesper Heljeberg
Mateusz Ostrowski
Gustav Hansson
David Svensson
Adam Hjelte
Jesper Lucic
Andreas Holm
397  372  396  385  373  380
350  352  370  364  343  360
323  322  328
420  434   x    x   417  404
375  376  375  351  368  362
487  481  479  466   -   472
413  399  423  410  413  410
482  368  479  473  460   x 
338  352  359  355  312  357
    P13 KULA 3,0      2011-03-26
1Sebastian C Larsson -98Råby-Rekarne FIF9,55
2Edvin Larsson -98Eskilstuna FI9,16
3Pelle Mälman -98Glanshammars IF9,03
4Daniel Karlsson -98Åsbro GoIF8,27
5Jesper Nyman -98Hanvikens SK7,82
6Erik Nyman -98Stocksäters IF7,14

Jesper Nyman
Pelle Mälman
Edvin Larsson
Erik Nyman
Sebastian C Larsson
Daniel Karlsson
745  769  746  782  739  725
 x   903  854  849   x   840
853  899  897  898  916  874
674  682  701  701  687  714
939  882  955  918   x   861
827  819  758  781  695  764
    P12 60 M  HEAT 1    2011-03-26
1Henrik Larsson -99IF Göta8,26Final
2Jack Karlsson -99KFUM Örebro9,22Final
3Anton Bertilsson -99Habo FIF-049,57Final
4Martin Karlsson -99IK Westmannia9,99
5David Berzelius -99IF Spartacus10,06
6Karl Alm -99Tibro AIK FIK10,41

    P12 60 M  HEAT 2    
1Jesper Mårtensson -99IK Wilske8,74Final
2Jonas Renz -99IK Norrköping FI8,95Final
3Oskar Erixon -99IK Westmannia9,09Final
4Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro9,70Final
5Tom Johansson -99KFUM Örebro9,76Final
6Viktor Holmström -99IF Skade10,55
7Vilson Lleshi -99IFK Nora10,59
8Jesper Eriksson -99IFK Kristinehamn10,71

    P12 60 M  FINAL    2011-03-26
1Henrik Larsson -99IF Göta8,21
2Jesper Mårtensson -99IK Wilske8,75
3Jonas Renz -99IK Norrköping FI9,07
4Oskar Erixon -99IK Westmannia9,07
5Jack Karlsson -99KFUM Örebro9,14
6Anton Bertilsson -99Habo FIF-049,48
7Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro9,62
8Tom Johansson -99KFUM Örebro9,90

    P12 200 M  HEAT 1    2011-03-27
1Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro31,34
2David Sälik -99KFUM Örebro32,51
3David Berzelius -99IF Spartacus34,43

    P12 200 M  HEAT 2    
1Jonatan Schür -99Katrineholms SK31,79
2Anton Bertilsson -99Habo FIF-0432,59
3Martin Karlsson -99IK Westmannia34,34

    P12 200 M  HEAT 3    
1Henrik Larsson -99IF Göta26,90
2Oskar Erixon -99IK Westmannia29,78
3Jack Karlsson -99KFUM Örebro30,02
4Jonas Renz -99IK Norrköping FI31,26

    P12 200 M  SAMLAD LISTA    
1Henrik Larsson -99IF Göta26,90
2Oskar Erixon -99IK Westmannia29,78
3Jack Karlsson -99KFUM Örebro30,02
4Jonas Renz -99IK Norrköping FI31,26
5Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro31,34
6Jonatan Schür -99Katrineholms SK31,79
7David Sälik -99KFUM Örebro32,51
8Anton Bertilsson -99Habo FIF-0432,59
9Martin Karlsson -99IK Westmannia34,34
10David Berzelius -99IF Spartacus34,43

    P12 800 M      2011-03-26
1August Mollén -99IK Norrköping FI2.25,45
2Jack Karlsson -99KFUM Örebro2.31,34
3Oskar Erixon -99IK Westmannia2.36,49
4Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro2.38,14
5Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn2.45,84
6Simon Wiklund -99IK Wilske2.52,36
7Martin Karlsson -99IK Westmannia3.03,31
8Viktor Holmström -99IF Skade3.20,61

    P12 60 M HÄCK      2011-03-27
1Jonas Renz -99IK Norrköping FI11,11
2Tom Johansson -99KFUM Örebro11,66
3Jonatan Schür -99Katrineholms SK11,97
4Anton Bertilsson -99Habo FIF-0412,07
5Simon Wiklund -99IK Wilske12,69

    P12 HÖJD      2011-03-26
1Tom Johansson -99KFUM Örebro1,52
2Simon Wiklund -99IK Wilske1,49
3Henrik Larsson -99IF Göta1,46
4Gustaf Ivarsson -99KFUM Örebro1,36
5Jonas Renz -99IK Norrköping FI1,36
6Nils Havsmon -99SOK Träff1,28
7Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn1,24
7Jack Karlsson -99KFUM Örebro1,24
9Viktor Holmström -99IF Skade1,24


Simon Wiklund
Gustaf Ivarsson
Johan Wahlgren
Nils Havsmon
Tom Johansson
Viktor Holmström
Henrik Larsson
Jonas Renz
Jack Karlsson
100 105 110 115 120 124 128 132 136 140 143 146 149 152 154
o   o   o   o   o   o   o   o   o   xo  o   o   xo  xxx
                o   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   o   xo  o   xxx
                        o   o   o   o   o   o   xxo xo  xxx
    xo  o   xo  o   o   xxx
                        o   o   xo  o   o   o   xxx
                    o   o   o   xxo xxx
        o   -   o   o   xxx
    P12 LÄNGD ZON      2011-03-27
1Henrik Larsson -99IF Göta5,00
2Jonas Renz -99IK Norrköping FI4,56
3Oskar Erixon -99IK Westmannia4,51
4Jesper Mårtensson -99IK Wilske4,43
5Jack Karlsson -99KFUM Örebro4,31
6Anton Bertilsson -99Habo FIF-044,07
7Tom Johansson -99KFUM Örebro3,89
8Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro3,84
9David Sälik -99KFUM Örebro3,78
10Oliver Svensson -99Tibro AIK FIK3,72
11Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn3,57
12Martin Karlsson -99IK Westmannia3,31

Martin Karlsson
David Sälik
Jonas Renz
Tom Johansson
Tobias Tranderyd
Oskar Erixon
Oliver Svensson
Anton Bertilsson
Henrik Larsson
Jesper Mårtensson
Jack Karlsson
Johan Wahlgren
319  331  315
344  341  378
432  456  427   -   411   - 
381  385  376  374  389  389
358  378  384  362  375  378
444  443  422  425  426  451
372  351   x 
407  400  401  396  391  403
484  472  491  480  455  500
438  435  443   x   433  430
431  406  407  400  389  404
317  348  357
    P12 KULA 3,0      2011-03-26
1Henrik Larsson -99IF Göta9,09
2Oskar Erixon -99IK Westmannia8,88
3Robin Edqvist -99KFUM Örebro8,43
4Jonas Renz -99IK Norrköping FI7,47
5Nils Havsmon -99SOK Träff6,65
6Vilson Lleshi -99IFK Nora6,43
7Martin Karlsson -99IK Westmannia5,75
8Jonathan Hallberg -99KFUM Örebro5,34
9Jesper Eriksson -99IFK Kristinehamn5,12
10Karl Alm -99Tibro AIK FIK4,77
11Viktor Holmström -99IF Skade4,24

Jonathan Hallberg
Jonas Renz
Jesper Eriksson
Nils Havsmon
Robin Edqvist
Oskar Erixon
Vilson Lleshi
Karl Alm
Martin Karlsson
Henrik Larsson
Viktor Holmström
443   x   515  505  463  534
715  747  710  724  708  739
500  501  512
605  615  581  665  641  649
779  843  816  785  812  820
888  861  850  803  829  879
643  610  559   x   569  589
477  430  464
551  564  548  575  549   x 
909  867  834  805  776  727
409  394  424
    P11 60 M  HEAT 1    2011-03-26
1Philip Stömne -00Valbo AIF8,79Final
2Gustav Karlsson -00KFUM Örebro9,07Final
3Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF9,23Final
4Aron Karlsson -00KFUM Örebro9,63Final
5Samuel Brunnsgård -00IFK Kristinehamn9,72Final
6Alexander Larsson -00KFUM Örebro9,75
7William Rågstad -00Stocksäters IF10,49
8Filip Månsson -00Gillberga-Lista IF12,47

    P11 60 M  HEAT 2    
1Jonathan Granath -00KFUM Örebro8,79Final
2Rickard Bergenarp -00Glanshammars IF9,32Final
3John Enberg -00Stocksäters IF9,70Final
4Fabian Jansson -00Väsby IK9,85
5Emil Holmgren -00IF Hagen10,27
6Niklas Andersson -00Gillberga-Lista IF11,78

    P11 60 M  FINAL    2011-03-26
1Jonathan Granath -00KFUM Örebro8,78
2Philip Stömne -00Valbo AIF8,79
3Gustav Karlsson -00KFUM Örebro9,11
4Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF9,12
5Aron Karlsson -00KFUM Örebro9,67
6Samuel Brunnsgård -00IFK Kristinehamn9,96
7John Enberg -00Stocksäters IF10,13
-Rickard Bergenarp -00Glanshammars IFej start

    P11 200 M  HEAT 1    2011-03-27
1Samuel Brunnsgård -00IFK Kristinehamn33,13
2Hilding Anger Axelsson -00KFUM Örebro36,99
3Niklas Andersson -00Gillberga-Lista IF39,55

    P11 200 M  HEAT 2    
1Alexander Nyman -00Hanvikens SK32,76
2Fabian Jansson -00Väsby IK33,34
3Anton Hansson -00Karlskoga FIF36,75

    P11 200 M  HEAT 3    
1Philip Stömne -00Valbo AIF29,74
2Gustav Zetterlund -00KFUM Örebro29,84
3Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF30,41
4Edvin Schölin -00Finspångs AIK32,75

    P11 200 M  SAMLAD LISTA    
1Philip Stömne -00Valbo AIF29,74
2Gustav Zetterlund -00KFUM Örebro29,84
3Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF30,41
4Edvin Schölin -00Finspångs AIK32,75
5Alexander Nyman -00Hanvikens SK32,76
6Samuel Brunnsgård -00IFK Kristinehamn33,13
7Fabian Jansson -00Väsby IK33,34
8Anton Hansson -00Karlskoga FIF36,75
9Hilding Anger Axelsson -00KFUM Örebro36,99
10Niklas Andersson -00Gillberga-Lista IF39,55

    P11 800 M      2011-03-26
1Gustav Zetterlund -00KFUM Örebro2.33,04
2Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF2.36,95
3Alexander Larsson -00KFUM Örebro2.44,51
4Philip Stömne -00Valbo AIF2.47,35
5Hannes Hollstedt -00IFK Kristinehamn3.05,54
6Rasmus Petersson -00IF Spartacus3.15,57
7Tomas Johansson -00Wedevågs IF3.16,12

    P11 60 M HÄCK  HEAT 1    2011-03-27
1Edvin Schölin -00Finspångs AIK11,20
2Oskar Arensmeier -00Frövi IK12,02
3Oskar Palmén -00Karlskoga FIF12,76
4Anton Hansson -00Karlskoga FIF13,08

    P11 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Philip Stömne -00Valbo AIF10,28
2Gustav Karlsson -00KFUM Örebro11,15
3Aron Karlsson -00KFUM Örebro11,36
4Fabian Jansson -00Väsby IK12,32

    P11 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Philip Stömne -00Valbo AIF10,28
2Gustav Karlsson -00KFUM Örebro11,15
3Edvin Schölin -00Finspångs AIK11,20
4Aron Karlsson -00KFUM Örebro11,36
5Oskar Arensmeier -00Frövi IK12,02
6Fabian Jansson -00Väsby IK12,32
7Oskar Palmén -00Karlskoga FIF12,76
8Anton Hansson -00Karlskoga FIF13,08

    P11 HÖJD      2011-03-26
1Philip Stömne -00Valbo AIF1,39
2Jonathan Granath -00KFUM Örebro1,36
3Gustav Karlsson -00KFUM Örebro1,33
4Aron Karlsson -00KFUM Örebro1,22
5Samuel Brunnsgård -00IFK Kristinehamn1,14
6Hannes Hollstedt -00IFK Kristinehamn1,10
7Tomas Johansson -00Wedevågs IF1,05
8Niklas Andersson -00Gillberga-Lista IF0,90


Niklas Andersson
Gustav Karlsson
Philip Stömne
Aron Karlsson
Hannes Hollstedt
Samuel Brunnsgård
Jonathan Granath
Tomas Johansson
90  95  100 105 110 114 118 122 126 130 133 136 139 146
xxo xxx
                    o   o   o   o   xo  xo  xxx
            o   -   o   -   o   -   o   -   o   xo  xxx
            o   o   xo  o   xxo xxx
    o   o   o   xxo xxx
    o   o   xo  o   o   xxx
                    o   o   o   o   o   xxo xxo xxx
o   o   xo  xo  xxx
    P11 LÄNGD ZON      2011-03-27
1Jonathan Granath -00KFUM Örebro4,73
2Gustav Karlsson -00KFUM Örebro4,59
3Philip Stömne -00Valbo AIF4,58
4Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF4,06
5Aron Karlsson -00KFUM Örebro3,91
6Rickard Bergenarp -00Glanshammars IF3,84
7Arvid Eriksson -00IF Spartacus3,81
8Samuel Brunnsgård -00IFK Kristinehamn3,76
9Alexander Nyman -00Hanvikens SK3,74
10Rasmus Petersson -00IF Spartacus3,68
11Hilding Anger Axelsson -00KFUM Örebro3,28
12Oskar Arensmeier -00Frövi IK3,27
13Fabian Jansson -00Väsby IK3,10
14Oskar Palmén -00Karlskoga FIF2,98
15Anton Hansson -00Karlskoga FIF2,93
16Niklas Andersson -00Gillberga-Lista IF2,82
17Filip Månsson -00Gillberga-Lista IF2,11

Samuel Brunnsgård
Arvid Eriksson
Filip Månsson
Fabian Jansson
Oskar Arensmeier
Philip Stömne
Gustav Karlsson
Anton Hansson
Rickard Bergenarp
Rasmus Petersson
Olle Tyrsmo
Aron Karlsson
Alexander Nyman
Niklas Andersson
Oskar Palmén
Hilding Anger Axelsson
Jonathan Granath
367  355  376  364  371  373
376  381  372  370  381  377
202  188  211
304  310  293
327  327  304
439  449  432  435  432  458
459  399  421  421   -   437
288  287  293
383  367  375  374  375  384
368  349  332
395   x    x   406   x    x 
372  377  368  387  391  372
350  374  358
266  282  273
283  283  298
328  328  328
449  445  436  444  425  473
    P11 KULA 2,0      2011-03-26
1Sebastian Erlandh -00KFUM Örebro8,49
2Philip Stömne -00Valbo AIF8,10
3Arvid Eriksson -00IF Spartacus7,28
4Jonas Berg -00Kvismaredalens IF7,22
5John Enberg -00Stocksäters IF7,17
6Tomas Johansson -00Wedevågs IF6,95
7Samuel Brunnsgård -00IFK Kristinehamn5,62
8Hannes Hollstedt -00IFK Kristinehamn5,53
9Filip Månsson -00Gillberga-Lista IF3,80

Tomas Johansson
Philip Stömne
Arvid Eriksson
Hannes Hollstedt
John Enberg
Jonas Berg
Sebastian Erlandh
Samuel Brunnsgård
Filip Månsson
695  650   x    594  575  679
810  750   x    736  705  783
713  675  590  695  697  728
121  461  553  423  535  495
615  698  658  699  696  717
619  722  672  660  596  717
849  743  776   x    844   x 
479  562  513  515  440  531
363  380   x    379   x    326
    P10 60 M  HEAT 1    2011-03-26
1Henrik Renz -01IK Norrköping FI9,52Final
2Amir Musa -01KFUM Örebro9,62Final
3Arvid Peterson -01IF Hagen9,81Final
4Oscar Persson -01Frövi IK10,21
5Zef Lleshi -02IFK Nora10,36
6Benjamin Kadic -01KFUM Örebro10,50
7Erik Berzelius -02IF Spartacus11,66

    P10 60 M  HEAT 2    
1Daniel Malmgren -01Stocksäters IF9,78Final
2Jonathan Johnsson -02KFUM Örebro9,88Final
3Ludwig Lindström -01Bålsta IK9,98
4William Karlsson -01IK Westmannia10,95
5Noel Wiljebrand -01IK Westmannia11,12
6Leo Enberg -02Stocksäters IF11,34
7Joel Widfeldt -01SOK Träff11,77
8Isak Lindberg -03IF Hagen12,58

    P10 60 M  HEAT 3    
1Andreas Carlson -01Väsby IK9,42Final
2Malte Lundmark -01KFUM Örebro9,49Final
3Felix Kahlert -02Rånäs 4H9,86Final
4Axel Abrahamsson -01Väsby IK10,03
5David Jansson -01IK Westmannia10,24
6Fredrik Nilsson -01IF Göta10,64
7Nicodemus Milton -03IK Wilske11,65

    P10 60 M  FINAL    2011-03-26
1Henrik Renz -01IK Norrköping FI9,45
2Andreas Carlson -01Väsby IK9,51
3Malte Lundmark -01KFUM Örebro9,54
4Daniel Malmgren -01Stocksäters IF9,68
5Amir Musa -01KFUM Örebro9,76
6Jonathan Johnsson -02KFUM Örebro9,80
7Arvid Peterson -01IF Hagen9,94
8Felix Kahlert -02Rånäs 4H9,96

    P10 200 M  HEAT 1    2011-03-27
1Jonathan Johnsson -02KFUM Örebro33,95
2Joel Eriksson -03Katrineholms SK36,53
3Viktor Palmén -02Karlskoga FIF41,18

    P10 200 M  HEAT 2    
1Elias Stadelmann -02IK Norrköping FI34,22
2Felix Kahlert -02Rånäs 4H35,68
3Erik Berzelius -02IF Spartacus39,19

    P10 200 M  HEAT 3    
1Andreas Carlson -01Väsby IK31,75
2Malte Lundmark -01KFUM Örebro33,62
3Axel Abrahamsson -01Väsby IK34,91
4Malte Sjöman -01Katrineholms SK37,08

    P10 200 M  HEAT 4    
1Amir Musa -01KFUM Örebro32,57
2Oscar Persson -01Frövi IK35,26
3Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF35,66
4Erik Löfstedt -01KFUM Örebro36,39

    P10 200 M  HEAT 5    
1Emil Holm -01Gillberga-Lista IF33,98
2Ludwig Lindström -01Bålsta IK34,21
3Melker Forsberg -01Glanshammars IF34,83
4Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro35,11

    P10 200 M  SAMLAD LISTA    
1Andreas Carlson -01Väsby IK31,75
2Amir Musa -01KFUM Örebro32,57
3Malte Lundmark -01KFUM Örebro33,62
4Jonathan Johnsson -02KFUM Örebro33,95
5Emil Holm -01Gillberga-Lista IF33,98
6Ludwig Lindström -01Bålsta IK34,21
7Elias Stadelmann -02IK Norrköping FI34,22
8Melker Forsberg -01Glanshammars IF34,83
9Axel Abrahamsson -01Väsby IK34,91
10Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro35,11
11Oscar Persson -01Frövi IK35,26
12Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF35,66
13Felix Kahlert -02Rånäs 4H35,68
14Erik Löfstedt -01KFUM Örebro36,39
15Joel Eriksson -03Katrineholms SK36,53
16Malte Sjöman -01Katrineholms SK37,08
17Erik Berzelius -02IF Spartacus39,19
18Viktor Palmén -02Karlskoga FIF41,18

    P10 600 M  HEAT 1    2011-03-26
1William Lindblom -01Götlunda IF2.14,90
2Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro2.15,98
3Erik Löfstedt -01KFUM Örebro2.22,38
4Leo Enberg -02Stocksäters IF2.22,41

    P10 600 M  HEAT 2    
1Andreas Carlson -01Väsby IK1.57,71
2Ludwig Lindström -01Bålsta IK2.05,11
3Axel Abrahamsson -01Väsby IK2.05,20
4Elias Stadelmann -02IK Norrköping FI2.05,56
5Felix Kahlert -02Rånäs 4H2.20,43
6William Karlsson -01IK Westmannia2.25,78
7David Jansson -01IK Westmannia2.27,02
8Noel Wiljebrand -01IK Westmannia2.27,51

    P10 600 M  SAMLAD LISTA    
1Andreas Carlson -01Väsby IK1.57,71
2Ludwig Lindström -01Bålsta IK2.05,11
3Axel Abrahamsson -01Väsby IK2.05,20
4Elias Stadelmann -02IK Norrköping FI2.05,56
5William Lindblom -01Götlunda IF2.14,90
6Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro2.15,98
7Felix Kahlert -02Rånäs 4H2.20,43
8Erik Löfstedt -01KFUM Örebro2.22,38
9Leo Enberg -02Stocksäters IF2.22,41
10William Karlsson -01IK Westmannia2.25,78
11David Jansson -01IK Westmannia2.27,02
12Noel Wiljebrand -01IK Westmannia2.27,51

    P10 60 M HÄCK  HEAT 1    2011-03-27
1Rasmus Hugosson -01KFUM Örebro12,47
2Felix Kahlert -02Rånäs 4H12,71
3Elias Stadelmann -02IK Norrköping FI12,80
4Axel Abrahamsson -01Väsby IK12,86

    P10 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Andreas Carlson -01Väsby IK11,37
2Henrik Renz -01IK Norrköping FI12,04
3Emil Holm -01Gillberga-Lista IF12,20
4Amir Musa -01KFUM Örebro12,33
5Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro12,70
6Ludwig Lindström -01Bålsta IK13,74

    P10 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Andreas Carlson -01Väsby IK11,37
2Henrik Renz -01IK Norrköping FI12,04
3Emil Holm -01Gillberga-Lista IF12,20
4Amir Musa -01KFUM Örebro12,33
5Rasmus Hugosson -01KFUM Örebro12,47
6Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro12,70
7Felix Kahlert -02Rånäs 4H12,71
8Elias Stadelmann -02IK Norrköping FI12,80
9Axel Abrahamsson -01Väsby IK12,86
10Ludwig Lindström -01Bålsta IK13,74

    P10 HÖJD      2011-03-26
1Daniel Malmgren -01Stocksäters IF1,26
2Ludwig Lindström -01Bålsta IK1,20
3Malte Lundmark -01KFUM Örebro1,16
4Hugo Karlsson -01Götlunda IF1,16
5Marcus Führ -01KFUM Örebro1,12
6Axel Abrahamsson -01Väsby IK1,08
6Andreas Carlson -01Väsby IK1,08
8Henrik Renz -01IK Norrköping FI1,08
9William Karlsson -01IK Westmannia1,08
10Erik Löfstedt -01KFUM Örebro1,04
11William Lindblom -01Götlunda IF1,00
12Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro1,00
13David Jansson -01IK Westmannia0,95
13Felix Kahlert -02Rånäs 4H0,95
15Benjamin Kadic -01KFUM Örebro0,95
16Arthur Havsmon -01SOK Träff0,90


Axel Abrahamsson
William Karlsson
Philip Wilhelmsson
Andreas Carlson
Marcus Führ
Malte Lundmark
Henrik Renz
William Lindblom
David Jansson
Felix Kahlert
Benjamin Kadic
Erik Löfstedt
Daniel Malmgren
Hugo Karlsson
Arthur Havsmon
Ludwig Lindström
80  85  90  95  100 104 108 112 116 120 123 126 129
        o   o   o   o   o   xxx
    o   o   o   xo  o   xxo xxx
        xo  o   xo  xxx
o   o   o   o   o   o   o   xxx
        o   o   o   xo  o   o   xxx
o   o   o   o   o   o   xo  xxo o   xxx
        o   o   o   o   xo  xxx
    o   xxo o   o   xxx
o   o   o   o   xxx
o   o   o   o   xxx
o   o   o   xo  xxx
    o   o   xxo o   o   xxx
o   o   o   o   o   o   o   o   o   o   o   o   xxx
            o   xo  xo  o   o   xo  xxx
o   o   xo  xxx
        o   o   o   o   o   o   o   o   xxx
    P10 LÄNGD ZON      2011-03-27
1Henrik Renz -01IK Norrköping FI4,02
2Amir Musa -01KFUM Örebro3,84
3Ludwig Lindström -01Bålsta IK3,77
4Andreas Carlson -01Väsby IK3,69
5Emil Holm -01Gillberga-Lista IF3,65
6Daniel Malmgren -01Stocksäters IF3,54
7Malte Lundmark -01KFUM Örebro3,52
8Rasmus Hugosson -01KFUM Örebro3,42
9Melker Forsberg -01Glanshammars IF3,39
10Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro3,29
11Elias Stadelmann -02IK Norrköping FI3,22
12Malte Sjöman -01Katrineholms SK3,19
13Oscar Persson -01Frövi IK3,19
14Olle Melberg -01KFUM Örebro3,13
15Felix Kahlert -02Rånäs 4H3,09
16Erik Löfstedt -01KFUM Örebro3,05
17Samuel Lindén -01KFUM Örebro2,96
18Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF2,95
19Nicodemus Milton -03IK Wilske2,82
20Joel Eriksson -03Katrineholms SK2,76
21Axel Abrahamsson -01Väsby IK2,70
22Viktor Palmén -02Karlskoga FIF2,39
23Ryan Malmgren -03Stocksäters IF2,24

Daniel Malmgren
Malte Sjöman
Nicodemus Milton
Rasmus Hugosson
Viktor Palmén
Henrik Renz
Felix Kahlert
Joel Eriksson
Gustaf Otterhed
Melker Forsberg
Andreas Carlson
Erik Löfstedt
Olle Melberg
Emil Holm
Ruben Sandén Alin
Axel Abrahamsson
Oscar Persson
Elias Stadelmann
Amir Musa
Ryan Malmgren
Samuel Lindén
Ludwig Lindström
Malte Lundmark
354  323  305  334   x   341
319  317  300
273  282  268
332  326  342  335  340  336
239  202  232
392  389  383  368  402  359
309  286  290
245  253  276
329  285  328
339  324  310
357  361  368  356  369  364
280  305  296
309  313   x 
328  349  354  348  365  340
280  287  295
260  270   x 
314  319  292
307  322   x 
381  362  359  371  384  369
218  200  224
296  290  264
361  368  373  373   x   377
341  342  352  324  340  327
    P10 KULA 2,0      2011-03-26
1Emil Holm -01Gillberga-Lista IF8,11
2Olle Melberg -01KFUM Örebro7,50
3Daniel Malmgren -01Stocksäters IF7,39
4Henrik Renz -01IK Norrköping FI7,38
5Hugo Karlsson -01Götlunda IF7,38
6Benjamin Kadic -01KFUM Örebro7,37
7Axel Abrahamsson -01Väsby IK6,65
8Andreas Carlson -01Väsby IK6,31
9Amir Musa -01KFUM Örebro6,17
10Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF6,10
11William Lindblom -01Götlunda IF5,98
12Arvid Peterson -01IF Hagen5,88
13Ludwig Lindström -01Bålsta IK5,66
14Felix Kahlert -02Rånäs 4H5,44
15Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro5,43
16Oscar Persson -01Frövi IK5,22
17Arthur Havsmon -01SOK Träff4,77
18Ryan Malmgren -03Stocksäters IF4,30
19Leo Enberg -02Stocksäters IF3,93
-Joel Widfeldt -01SOK Träff0,00

Leo Enberg
Oscar Persson
Philip Wilhelmsson
Arthur Havsmon
Olle Melberg
Axel Abrahamsson
Ruben Sandén Alin
Ryan Malmgren
Emil Holm
William Lindblom
Joel Widfeldt
Daniel Malmgren
Arvid Peterson
Ludwig Lindström
Amir Musa
Henrik Renz
Andreas Carlson
Hugo Karlsson
Benjamin Kadic
Felix Kahlert
352  366  393
522  413  436
508  543  407
 x    x   477
750  725  715  719  718  703
 x   597  639  665  608  658
580  566  610
360  429  430
681  721  752  811  749  717
564  553  598
 x 
739  693  659   x   678  733
583  588  576
566  565  561
617  589  596
725   x   738  719   x    x 
608  590  625  631  595   x 
 x   724  699  699  656  738
668  660  714  737  664   x 
544   x   511
    MVET 60 M  HEAT 1    2011-03-26
1Håkan Persson -71Stocksäters IF7,76
2Robert Åkerberg -71Gillberga-Lista IF8,04
3Niklas Holm -73Nyfors IK8,64
4Ulf Hed -70Gillberga-Lista IF8,90
5Andreas Bergelin -73Stocksäters IF9,17

    MVET 60 M  HEAT 2    
1Mikael Nord -61Högbo GIF7,82
2Mikael Wallin -63Spårvägens FK8,16
3Flemming Lindström -50Rånäs 4H8,80
4Tomas Eriksson -51KFUM Örebro9,03

    MVET 60 M  SAMLAD LISTA    
1Håkan Persson -71Stocksäters IF7,767,39
2Mikael Nord -61Högbo GIF7,826,92
3Robert Åkerberg -71Gillberga-Lista IF8,047,65
4Mikael Wallin -63Spårvägens FK8,167,32
5Niklas Holm -73Nyfors IK8,648,35
6Flemming Lindström -50Rånäs 4H8,807,22
7Ulf Hed -70Gillberga-Lista IF8,908,41
8Tomas Eriksson -51KFUM Örebro9,037,46
9Andreas Bergelin -73Stocksäters IF9,179,04

    MVET 200 M      2011-03-27
1Glenn Johansson -66Högbo GIF27,1324,24
2Bengt Jansson -61IF Start29,4925,42
3Anthony Treacher -39IFK Lidingö30,0321,81
4Ingvar Jonsson -26GIF Manhem45,7726,01

    MVET 800 M      2011-03-26
1Sören Persson -65IF Göta2.03,471.51,16
2Denny Pedersen -75IF Göta2.10,582.08,99
3Lennart Eriksson -66IF Göta2.21,532.08,52
4Bengt Jansson -61IF Start2.29,392.09,86

    MVET 3000 M      2011-03-27
1Lars Lundegård -65IF Göta10.01,56
2Lennart Eriksson -66IF Göta10.26,42
3Martin Larsson -71Huddinge AIS11.36,41
-Hassan Araye -79Falköpings AIK10.13,97ut.tävl
-Denny Pedersen -75IF Götabröt

    MVET 60 M HÄCK      2011-03-27
1Mikael Wallin -63Spårvägens FK11,059,65
2Urban Håkansson -69Falköpings AIK11,7710,78
3Mikael Magnusson -66IFK Tumba12,1110,82

    MVET HÖJD      2011-03-26
1Peter Höglund -59IFK Kristinehamn1,79
2Mats Nagle -60Huddinge AIS1,76
3Mikael Magnusson -66IFK Tumba1,35
4Nils-Bertil Nevrup -26Elmhults SC1,19


Peter Höglund
Mats Nagle
Nils-Bertil Nevrup
Mikael Magnusson
105 110 113 116 119 122 130 135 140 161 164 167 170 173 176 179 182
                                                xo  o   o   xo  xxx
                                    o   o   o   o   o   xxo xxx
o   o   o   o   xo  xxx
                        o   o   xxx
    MVET STAV      2011-03-27
1Anders Tollstern -47KFUM Örebro3,07


Anders Tollstern
307 317
xo  xxx
    MVET LÄNGD      2011-03-27
1Sture Holmberg -51Huddinge AIS5,197,48
2Urban Håkansson -69Falköpings AIK4,765,41
3Anthony Treacher -39IFK Lidingö4,277,49
4Ingvar Jonsson -26GIF Manhem2,355,53
-Mikael Magnusson -66IFK Tumba0,00

Mikael Magnusson
Urban Håkansson
Ingvar Jonsson
Sture Holmberg
Anthony Treacher
 x     x     x     -     -     x 
473    x    476    x     -     - 
212   211   187   213   216   235
519    x     -     x    495   497
 x    427   404   397   407   413
    MVET KULA      2011-03-26
1Mikael Wallin -63Spårvägens FK10,907.26kg
2Bo Sundström -40IK Heros FIK10,494kg
3Nils-Bertil Nevrup -26Elmhults SC9,003kg
4Stenåke Sköld -37Gillberga-Lista IF8,944kg
5Mikael Magnusson -66IFK Tumba7,627.26kg
6Ron Chlebek -56Väsby IK7,086kg

Nils-Bertil Nevrup
Stenåke Sköld
Bo Sundström
Ron Chlebek
Mikael Wallin
Mikael Magnusson
 881   879   883   900    x    889
 876   894   827   875   854   850
1012  1018  1021  1035  1041  1049
 704   693   697   705   708   696
  x     x    896   962  1090  1077
 746   762    x    723   735    x 
    KVINNOR 60 M  HEAT 1    2011-03-26
1Caroline Ståhl -93KFUM Örebro8,03Final
2Ellen Hjort -93KFUM Örebro8,19Final
3Angelica Gelfgren -93KFUM Örebro8,35Final
4Josefin Stenberg -93Hanvikens SK8,59Final

    KVINNOR 60 M  HEAT 2    
1Jessica Östlund -93Hässelby SK8,07Final
2Rebecca Andersson -93KFUM Örebro8,23Final
3Frida Nordenberg -92IFK Mora FIK8,28Final
4Mathilda Freed -93Tibro AIK FIK8,53Final
5Maria Krogh -93Falköpings AIK8,73

    KVINNOR 60 M  FINAL    2011-03-26
1Jessica Östlund -93Hässelby SK7,94
2Caroline Ståhl -93KFUM Örebro7,99
3Ellen Hjort -93KFUM Örebro8,17
4Rebecca Andersson -93KFUM Örebro8,29
5Angelica Gelfgren -93KFUM Örebro8,38
6Frida Nordenberg -92IFK Mora FIK8,51
7Mathilda Freed -93Tibro AIK FIK8,54
8Josefin Stenberg -93Hanvikens SK8,61

    KVINNOR 200 M  HEAT 1    2011-03-27
1Malin Lignell -92Stocksäters IF27,75
2Angelica Gelfgren -93KFUM Örebro28,27
3Josefin Stenberg -93Hanvikens SK29,04

    KVINNOR 200 M  HEAT 2    
1Jenni Ehn Gårdhage -78Västerås FK29,03
2Erika Bergkvist -87Kils AIK30,05
3Josefin Särén -89Kils AIK31,07

    KVINNOR 200 M  HEAT 3    
1Sara Jernfält -93KFUM Örebro26,42
2Sara Bley -91GoIF Tjalve26,47
3Caroline Ståhl -93KFUM Örebro26,75
4Ellen Hjort -93KFUM Örebro27,53

    KVINNOR 200 M  SAMLAD LISTA    
1Sara Jernfält -93KFUM Örebro26,42
2Sara Bley -91GoIF Tjalve26,47
3Caroline Ståhl -93KFUM Örebro26,75
4Ellen Hjort -93KFUM Örebro27,53
5Malin Lignell -92Stocksäters IF27,75
6Angelica Gelfgren -93KFUM Örebro28,27
7Jenni Ehn Gårdhage -78Västerås FK29,03
8Josefin Stenberg -93Hanvikens SK29,04
9Erika Bergkvist -87Kils AIK30,05
10Josefin Särén -89Kils AIK31,07

    KVINNOR 800 M      2011-03-26
1Josefin Stenberg -93Hanvikens SK2.34,57

    KVINNOR 3000 M      2011-03-27
1Antje Torstensson -75KFUM Örebro11.06,48
2Isabelle Carlsson-Pallin -94Mosjö FK11.13,48

    KVINNOR 60 M HÄCK      2011-03-27
1Mergime Jashari -92IK Westmannia9,24
2Ellen Hjort -93KFUM Örebro9,57

    KVINNOR HÖJD      2011-03-27
1Mergime Jashari -92IK Westmannia1,48
2Angelica Gelfgren -93KFUM Örebro1,40


Angelica Gelfgren
Mergime Jashari
125 130 135 140 144 148 152
            o   xxx
                    o   xxx
    KVINNOR LÄNGD      2011-03-26
1Sofie Sandberg -85Gefle IF5,70
2Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn5,61
3Mergime Jashari -92IK Westmannia5,45
4Rebecca Andersson -93KFUM Örebro5,44
5Anna Forslund -90Stocksäters IF4,46
6Maria Krogh -93Falköpings AIK4,29

Rebecca Andersson
Elvira Richardsson
Mergime Jashari
Anna Forslund
Maria Krogh
Sofie Sandberg
505   x   508  535  532  544
 x    x    x   544  552  561
427  521  534  533   x   545
446  442  430   x   440  431
 x   412  414   x   414  429
563   x   570  564   x   559
    KVINNOR KULA      2011-03-27
1Anastasia Theoduro -95Sparta, DEN10,42

Anastasia Theoduro
1042   x     x     x     x     x 
    F17 60 M  HEAT 1    2011-03-26
1Hanna Arvidsson -94Istrums SK8,15Final
2Ellen Mattsson -94Stocksäters IF8,28Final
3Mia Border -94Hanvikens SK8,28Final
4Emma Nordlund -95IFK Nora8,51Final
5Sanna Ericson -95Falu IK8,51Final
6Isabelle Persson -94IF Skade9,12
7Ida Kroon -95IF Skade9,79

    F17 60 M  HEAT 2    
1Hannah Rossland -95IFK Tumba8,37Final
2Sara Angelmyr -94KFUM Örebro8,51Final
3Angelica Öhrn -94KFUM Örebro8,64Final
4Josefin Brånn -94KFUM Örebro8,77
5Lisa Sandström -95IFK Sunne8,93
6Sofia Höglund -95Högbo GIF9,03
7Emma Sjöberg -95Istrums SK9,05
8Hanna Welling -95Väsby IK9,44

    F17 60 M  FINAL    2011-03-26
1Hanna Arvidsson -94Istrums SK8,12
2Mia Border -94Hanvikens SK8,16
3Ellen Mattsson -94Stocksäters IF8,29
4Hannah Rossland -95IFK Tumba8,33
5Emma Nordlund -95IFK Nora8,34
6Sara Angelmyr -94KFUM Örebro8,56
7Sanna Ericson -95Falu IK8,57
-Angelica Öhrn -94KFUM Örebrodiskv F4.3.15

    F17 200 M  HEAT 1    2011-03-27
1Matilda Delefors-Hedberg -94GoIF Tjalve27,94
2Louise Sundström -94KFUM Örebro30,08
-Isabelle Persson -94IF Skadediskv F4.2.9

    F17 200 M  HEAT 2    
1Sara Angelmyr -94KFUM Örebro27,91
2Emma Nordlund -95IFK Nora28,26
3Johanna Gunne -94IFK Mora FIK28,62

    F17 200 M  HEAT 3    
1Ellen Mattsson -94Stocksäters IF26,36
2Angelika Karlsson Theander -95IK Norrköping FI27,29
3Hannah Rossland -95IFK Tumba27,49

    F17 200 M  SAMLAD LISTA    
1Ellen Mattsson -94Stocksäters IF26,36
2Angelika Karlsson Theander -95IK Norrköping FI27,29
3Hannah Rossland -95IFK Tumba27,49
4Sara Angelmyr -94KFUM Örebro27,91
5Matilda Delefors-Hedberg -94GoIF Tjalve27,94
6Emma Nordlund -95IFK Nora28,26
7Johanna Gunne -94IFK Mora FIK28,62
8Louise Sundström -94KFUM Örebro30,08

    F17 800 M      2011-03-26
1Lisa Bergdahl -95Glanshammars IF2.25,15
2Louise Sundström -94KFUM Örebro2.29,01
3Emelie Svensson -95IFK Mora FIK2.32,00
4Hanna Arvidsson -94Istrums SK2.51,65
5Ida Kroon -95IF Skade3.01,00

    F17 1500 M      2011-03-27
1Emelie Svensson -95IFK Mora FIK5.29,29
2Ida Kroon -95IF Skade6.06,12

    F17 60 M HÄCK      2011-03-27
1Mia Border -94Hanvikens SK9,49
2Angelica Öhrn -94KFUM Örebro9,76

    F17 HÖJD      2011-03-27
1Marie Fransson -95Falköpings AIK1,64
2Petra Levtshuk -94KFUM Örebro1,61
3Hanna Welling -95Väsby IK1,52
4Josefin Forsberg -95IK Westmannia1,48
5Fanny Roos -94Istrums SK1,44
6Jenny Liedström -94Istrums SK1,30


Josefin Forsberg
Petra Levtshuk
Fanny Roos
Jenny Liedström
Marie Fransson
Hanna Welling
125 130 135 140 144 148 152 155 158 161 164 166
        o   o   o   o   xxx
                    xo  o   o   xo  o   xxx
    o   xo  o   o   xxx
xo  xxo xxx
                o   o   o   o   o   xo  o   xxx
    o   o   o   xo  xo  o   xxx
    F17 STAV      2011-03-26
1Emma Bengtsson -94KFUM Örebro3,19
2Malin Linder -94SK Bore2,89
3Sanna Ericson -95Falu IK2,79
4Johanna Pettersson -94KFUM Örebro2,29


Malin Linder
Emma Bengtsson
Johanna Pettersson
Sanna Ericson
229 239 259 269 279 289 299 309 319 329
        o   xo  o   xo  xxx
                        o   o   xo  xxx
o   xxx
        xo  xo  xo  xxx
    F17 LÄNGD      2011-03-26
1Mia Border -94Hanvikens SK5,07
2Johanna Gunne -94IFK Mora FIK5,02
3Emma Bengtsson -94KFUM Örebro4,98
4Lovisa Frykholm -95Glanshammars IF4,92
5Hanna Arvidsson -94Istrums SK4,84
6Emma Nordlund -95IFK Nora4,83
7Hannah Rossland -95IFK Tumba4,79
8Lisa Bergdahl -95Glanshammars IF4,66
9Petra Levtshuk -94KFUM Örebro4,60
10Sara Angelmyr -94KFUM Örebro4,59
11Lisa Sandström -95IFK Sunne4,50
12Josefin Brånn -94KFUM Örebro4,35
13Hanna Welling -95Väsby IK4,10
14Jennifer Nyborg -94Istrums SK3,80
15Jenny Liedström -94Istrums SK3,73
16Kayla Mokédé -95KFUM Örebro2,50
-Emma Sjöberg -95Istrums SK0,00

Emma Sjöberg
Josefin Brånn
Petra Levtshuk
Emma Bengtsson
Jennifer Nyborg
Lovisa Frykholm
Lisa Sandström
Sara Angelmyr
Kayla Mokédé
Johanna Gunne
Hanna Welling
Emma Nordlund
Mia Border
Jenny Liedström
Hannah Rossland
Hanna Arvidsson
Lisa Bergdahl
 x     x     x 
435   424   394
460   452   457
497   495   498   476    x    487
 x    380    x 
 x    484    x     x    492    x 
 x    211   450
459   449   450
250    x    244
485    x    476    x    502   493
 x    395   410
482   483    x     x     x    478
503   505    x    505   507   501
 x    372   373
465   473   479   470   470   469
452   484   469   469   477   477
449   466    x    461   466    x 
    F17 KULA 3,0      2011-03-27
1Mia Border -94Hanvikens SK11,92
2Julia Gustafsson -94KFUM Örebro11,70
3Ida Sundkvist -94IK Westmannia10,71
4Emma Sjöberg -95Istrums SK10,36
5Malin Gillman -94Stocksäters IF10,28
6Hannah Rossland -95IFK Tumba9,53
7Ida Ehrström -94IFK Tumba9,41
8Matilda Delefors-Hedberg -94GoIF Tjalve8,95
9Jennifer Nyborg -94Istrums SK8,14
10Sara Kristersson -94Tibro AIK FIK8,01
11Sofia Höglund -95Högbo GIF7,82

Malin Gillman
Hannah Rossland
Julia Gustafsson
Sofia Höglund
Ida Ehrström
Emma Sjöberg
Mia Border
Matilda Delefors-Hedb
Jennifer Nyborg
Ida Sundkvist
Sara Kristersson
 981  1000   949  1012  1008  1028
 846   868   921   903   953   951
1082  1170  1115  1068  1074  1164
 759   782   734
 866   877   933   941   868   932
1023   930   964  1036    x    922
1181  1082  1192  1117    x     x 
 883   861   895   873   850   858
 730   814   775
1070   985   x    1071  1037  1071
 798   789   801
    F15 60 M  HEAT 1    2011-03-26
1Linnéa Hård -96Karlskoga FIF8,16Final
2Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn8,49Final
3Jennifer Larsson -96Istrums SK9,01
4Madeleine Bengtsson -96Väsby IK9,18
5Emelie Bergqvist -96IF Skade10,61

    F15 60 M  HEAT 2    
1Johanna Elfving -96KFUM Örebro8,10Final
2Tove Ågren -96Falu IK8,20Final
3Emelie Mårtensson -96IK Wilske8,66
4Emilia Danielsson -96IK Westmannia9,31
5Fredrika Andersson -96IF Skade9,35
-Nanna Madsen -96Sparta, DENdiskv F4.3.15

    F15 60 M  HEAT 3    
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne7,97Final
2Emma Stenlöf -96Västerås FK8,22Final
3Moa Ullgren -96GoIF Tjalve8,47Final
4Daniela Karlsson -96Västerås FK8,61Final
5Izabella Simonsson -96Väsby IK8,73
6Frida Carlsson -96Hanvikens SK8,87
7Felicia Festin -96Östersunds GIF9,08

    F15 60 M  FINAL    2011-03-26
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne7,89
2Tove Ågren -96Falu IK8,15
3Linnéa Hård -96Karlskoga FIF8,17
4Johanna Elfving -96KFUM Örebro8,23
5Emma Stenlöf -96Västerås FK8,34
6Moa Ullgren -96GoIF Tjalve8,43
7Daniela Karlsson -96Västerås FK8,71
-Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamnej start

    F15 200 M  HEAT 1    2011-03-27
1Emilia Danielsson -96IK Westmannia31,63
2Fredrika Andersson -96IF Skade32,17
3Emelie Bergqvist -96IF Skade36,62

    F15 200 M  HEAT 2    
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne26,18
2Johanna Elfving -96KFUM Örebro27,36
3Moa Ullgren -96GoIF Tjalve28,27
4Izabella Simonsson -96Väsby IK29,95

    F15 200 M  SAMLAD LISTA    
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne26,18
2Johanna Elfving -96KFUM Örebro27,36
3Moa Ullgren -96GoIF Tjalve28,27
4Izabella Simonsson -96Väsby IK29,95
5Emilia Danielsson -96IK Westmannia31,63
6Fredrika Andersson -96IF Skade32,17
7Emelie Bergqvist -96IF Skade36,62

    F15 800 M      2011-03-26
1Alma Pihlblad -96Högbo GIF2.33,21
2Izabella Simonsson -96Väsby IK2.53,03

    F15 1500 M      2011-03-27
1Isabella Andersson -97Turebergs FK4.55,10
2Julia Ringdahl -97GoIF Tjalve4.56,71
3Alma Pihlblad -96Högbo GIF5.17,83
4Fredrika Andersson -96IF Skade6.05,99

    F15 60 M HÄCK      2011-03-27
1Linnéa Hård -96Karlskoga FIF9,16
2Nanna Madsen -96Sparta, DEN9,64
3Moa Ullgren -96GoIF Tjalve9,65
4Emelie Mårtensson -96IK Wilske9,95
5Felicia Festin -96Östersunds GIF10,87
-Frida Carlsson -96Hanvikens SKbröt

    F15 HÖJD      2011-03-27
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne1,61
2Nanna Madsen -96Sparta, DEN1,58
3Isabel Alexandrie -96IFK Strängnäs1,58
4Julia Nygård -96IFK Nora1,52
5Fanny Bergetoft -96KFUM Örebro1,48
6Fredrika Andersson -96IF Skade1,35
7Izabella Simonsson -96Väsby IK1,25
8Frida Carlsson -96Hanvikens SK1,25
Molly Liedström -96Istrums SK0,00
Johanna Elfving -96KFUM Örebro0,00


Fredrika Andersson
Frida Carlsson
Emilia Kjellberg
Isabel Alexandrie
Fanny Bergetoft
Nanna Madsen
Julia Nygård
Izabella Simonsson
115 125 130 135 140 144 148 152 155 158 161 165
            xo  xxx
    xxo xxx
                                xo  o   xxo xxx
                o   o   o   o   o   xo  xxx
                    xxo xo  xxx
            o   o   o   o   o   xxo o   xxx
                o   o   xo  o   xxx
    o   xxx
    F15 STAV      2011-03-26
1Emma Stenlöf -96Västerås FK3,29
2Amanda Gabrielson -96Wärnamo SK3,29
3Sandra Bergenulf -96Falu IK2,89


Amanda Gabrielson
Emma Stenlöf
Sandra Bergenulf
289 299 309 319 329 339
        xo  o   xo  xxx
        o   o   xo  xxx
xxo xxx
    F15 LÄNGD      2011-03-26
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne5,40
2Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn5,38
3Moa Ullgren -96GoIF Tjalve5,07
4Linnéa Hård -96Karlskoga FIF5,04
5Amanda Gabrielson -96Wärnamo SK4,90
6Frida Carlsson -96Hanvikens SK4,67
7Emelie Mårtensson -96IK Wilske4,51
8Elin Erixon -96IK Westmannia4,17
9Jennifer Larsson -96Istrums SK4,13
10Madeleine Bengtsson -96Väsby IK3,99
11Fredrika Andersson -96IF Skade3,92
12Izabella Simonsson -96Väsby IK3,77
13Felicia Festin -96Östersunds GIF3,56
14Molly Liedström -96Istrums SK3,50
15Emilia Danielsson -96IK Westmannia3,34
16Julia Nygård -96IFK Nora3,28
17Emelie Bergqvist -96IF Skade2,98

Emilia Danielsson
Moa Ullgren
Emelie Bergqvist
Elin Erixon
Molly Liedström
Izabella Simonsson
Frida Carlsson
Felicia Festin
Julia Nygård
Jennifer Larsson
Fredrika Andersson
Amanda Gabrielson
Madeleine Bengtsson
Emelie Mårtensson
Linnéa Hård
Elvira Richardsson
Emilia Kjellberg
323  334  330
469  426  481  327   x   507
 x    x   298
417   x   376  403  404  388
350  348   x 
365  377  364
 x   467   x    x    x   456
350  204  356
328   x    x 
413  169  398
375   x   392
471  463  490  441  489   x 
399   x   296
371  451  428  424  385   - 
482   x   475   x   504  493
 x    x   513   x    x   538
540  540  519   x    x    x 
    F15 KULA 3,0      2011-03-27
1Linnéa Hård -96Karlskoga FIF11,74
2Moa Ullgren -96GoIF Tjalve11,06
3Frida Carlsson -96Hanvikens SK9,34
4Felicia Festin -96Östersunds GIF9,15
5Elin Erixon -96IK Westmannia9,06
6Ebba Sjöström -96IK Westmannia8,38
7Fredrika Andersson -96IF Skade7,95
8Emilia Danielsson -96IK Westmannia7,87
9Emelie Bergqvist -96IF Skade5,99

Ebba Sjöström
Linnéa Hård
Frida Carlsson
Felicia Festin
Emelie Bergqvist
Elin Erixon
Emilia Danielsson
Moa Ullgren
Fredrika Andersson
 838   809   838   806   830   806
1118  1108  1131  1069  1121  1174
 934   x     x     842   855   889
  x    796   876   863   871   915
 599   572   541
 906   828   833   764   749   750
 717   765   787   778   787   770
 994  1087  1010  1085  1080  1106
 772   751   795   678   726   781
    F14 60 M  HEAT 1    2011-03-26
1Johanna Dyremark -97IFK Tumba8,33Final
2Agnes Larsson -97IF Göta8,35Final
3Frida Schaub -97Hanvikens SK8,47Final8,469
4Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve8,70
5Emma Sahlström -97IF Göta8,74
6Sara Särnblad -97KFUM Örebro8,76
7Anna Karlsson Tufuga -97SK Bore8,87
8Anna Fransson -97IK Wilske8,99

    F14 60 M  HEAT 2    
1Alice Svantesson -97Istrums SK8,34Final
2Agnes Gille -97Gefle IF8,478,47
3Paulina Toresäter -97Enköpings AI8,74
4Sandra Östby -97IFK Tumba8,81
5Madeleine Trinh -97KFUM Örebro8,88
6Stina Hägerdal -97IF Göta8,96
6Elin Edgren -97SK Bore8,96
8Charlott Danko -97Hanvikens SK9,29

    F14 60 M  HEAT 3    
1Anna Westher -97KFUM Örebro8,27Final
2Malin Andersson -97Gefle IF8,30Final
3Veronica Enblom -97Hässelby SK8,65
4Isabelle Johansson -97IF Göta8,81
5Hanna Johansson -97IF Göta8,92
6Demi Bylon -97IFK Mora FIK9,19
7Hanna Hoflin -97Östersunds GIF9,24
-Lova Bergelin -97Stocksäters IFbröt

    F14 60 M  HEAT 4    
1Lovisa Östervall -97IFK Tumba8,27Final
2Ebba Svantesson -97Istrums SK8,42Final
3Clara Josefsson -97KFUM Örebro8,51
4Benedicte Heegaard -97Sparta, DEN8,57
5Maja Sörebro -97IFK Kristinehamn8,60
6Elin Isacsson -97IK Wilske8,69
7Felicia Auvinen -97IK Westmannia8,95
8Louise Berghem -97Istrums SK9,38

    F14 60 M  FINAL    2011-03-26
1Lovisa Östervall -97IFK Tumba8,26
2Anna Westher -97KFUM Örebro8,30
3Johanna Dyremark -97IFK Tumba8,32
4Alice Svantesson -97Istrums SK8,33
5Malin Andersson -97Gefle IF8,39
6Agnes Larsson -97IF Göta8,48
7Frida Schaub -97Hanvikens SK8,48
8Ebba Svantesson -97Istrums SK8,61

    F14 200 M  HEAT 1    2011-03-27
1Veronica Enblom -97Hässelby SK28,85
2Frida Schaub -97Hanvikens SK29,30
3Elin Edgren -97SK Bore30,07
4Veronika Nordin -97Högbo GIF33,27

    F14 200 M  HEAT 2    
1Louise Ekman -97Gefle IF28,13
2Elin Isacsson -97IK Wilske28,62
3Demi Bylon -97IFK Mora FIK31,03
4Charlott Danko -97Hanvikens SK32,18

    F14 200 M  HEAT 3    
1Hanna Holmgren Karlsson -97KFUM Örebro29,02
2Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn30,29
3Louise Berghem -97Istrums SK30,97
4Sandra Östby -97IFK Tumba31,39

    F14 200 M  HEAT 4    
1Johanna Gustavsson -97Motala AIF26,76
2Johanna Dyremark -97IFK Tumba27,63
3Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve28,35
4Anna Karlsson Tufuga -97SK Bore29,89

    F14 200 M  HEAT 5    
1Linnea Rosman -97Istrums SK26,01
2Lovisa Östervall -97IFK Tumba26,96
3Anna Westher -97KFUM Örebro27,02
4Elin Bohman -97Turebergs FK27,62

    F14 200 M  SAMLAD LISTA    
1Linnea Rosman -97Istrums SK26,01
2Johanna Gustavsson -97Motala AIF26,76
3Lovisa Östervall -97IFK Tumba26,96
4Anna Westher -97KFUM Örebro27,02
5Elin Bohman -97Turebergs FK27,62
6Johanna Dyremark -97IFK Tumba27,63
7Louise Ekman -97Gefle IF28,13
8Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve28,35
9Elin Isacsson -97IK Wilske28,62
10Veronica Enblom -97Hässelby SK28,85
11Hanna Holmgren Karlsson -97KFUM Örebro29,02
12Frida Schaub -97Hanvikens SK29,30
13Anna Karlsson Tufuga -97SK Bore29,89
14Elin Edgren -97SK Bore30,07
15Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn30,29
16Louise Berghem -97Istrums SK30,97
17Demi Bylon -97IFK Mora FIK31,03
18Sandra Östby -97IFK Tumba31,39
19Charlott Danko -97Hanvikens SK32,18
20Veronika Nordin -97Högbo GIF33,27

    F14 800 M      2011-03-26
1Ebba Svantesson -97Istrums SK2.29,35
2Alice Svantesson -97Istrums SK2.29,51
3Linnea Quist -97IF Göta2.34,49
4Lovisa Östervall -97IFK Tumba2.37,73
5Johanna Dyremark -97IFK Tumba2.42,93
6Louise Berghem -97Istrums SK2.54,51
7Veronika Nordin -97Högbo GIF2.59,38

    F14 60 M HÄCK  HEAT 1    2011-03-27
1Frida Schaub -97Hanvikens SK9,85
2Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn10,08
3Anna Fransson -97IK Wilske10,65
4Linnea Larsson Huusko -97Väsby IK11,08
5Sabine Steen -97IFK Kristinehamn11,54
-Veronica Enblom -97Hässelby SKbröt

    F14 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Johanna Gustavsson -97Motala AIF9,13
2Johanna Dyremark -97IFK Tumba9,18
3Lovisa Östervall -97IFK Tumba9,28
4Linnea Rosman -97Istrums SK9,28
5Mathilda Eriksson -98IFK Tumba9,38
6Elin Bohman -97Turebergs FK9,42
7Sandra Östby -97IFK Tumba9,48
8Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve10,14

    F14 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Johanna Gustavsson -97Motala AIF9,13
2Johanna Dyremark -97IFK Tumba9,18
3Lovisa Östervall -97IFK Tumba9,28
4Linnea Rosman -97Istrums SK9,28
5Mathilda Eriksson -98IFK Tumba9,38
6Elin Bohman -97Turebergs FK9,42
7Sandra Östby -97IFK Tumba9,48
8Frida Schaub -97Hanvikens SK9,85
9Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn10,08
10Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve10,14
11Anna Fransson -97IK Wilske10,65
12Linnea Larsson Huusko -97Väsby IK11,08
13Sabine Steen -97IFK Kristinehamn11,54

    F14 HÖJD      2011-03-27
1Lovisa Östervall -97IFK Tumba1,66
2Linnea Rosman -97Istrums SK1,61
3Elin Bohman -97Turebergs FK1,61
4Johanna Gustavsson -97Motala AIF1,58
5Hanne Karlsson -97IFK Kristinehamn1,55
6Anna Karlsson Tufuga -97SK Bore1,52
6Johanna Dyremark -97IFK Tumba1,52
8Wilma Nilsagård -97KFUM Örebro1,52
9Elin Edgren -97SK Bore1,44
10Agnes Gille -97Gefle IF1,44
11Frida Schaub -97Hanvikens SK1,40
12Kirstine Odgaard Herr -97Sparta, DEN1,40
13Charlott Danko -97Hanvikens SK1,35
13Louise Berghem -97Istrums SK1,35
15Sandra Östby -97IFK Tumba1,30
16Hanna Hoflin -97Östersunds GIF1,30
17Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn1,30
18Veronika Nordin -97Högbo GIF1,25
19Linnea Larsson Huusko -97Väsby IK1,20
Emma Sahlström -97IF Göta0,00


Hanne Karlsson
Sandra Östby
Hanna Hoflin
Charlott Danko
Elin Bohman
Anna Karlsson Tufuga
Kirstine Odgaard Herr
Linnea Larsson Huusko
Linnea Rosman
Lisa Piscator
Elin Edgren
Frida Schaub
Louise Berghem
Veronika Nordin
Johanna Dyremark
Wilma Nilsagård
Johanna Gustavsson
Lovisa Östervall
Agnes Gille
120 125 130 135 140 144 148 152 155 158 161 164 166
                o   o   o   o   xxo xxx
    o   o   xxx
o   xxo o   xxx
    o   o   xxo xxx
                        o   o   xo  o   xxo xxx
                o   xxo o   xo  xxx
        xxo xo  o   xxx
o   xxx
                o   o   o   o   o   o   xo  xxx
    o   xo  xxx
            o   xo  o   xxx
            o   o   xxx
    o   o   xxo xxx
o   o   xxx
            o   o   o   xxo xo  xxx
                    o   o   xxo xxx
                    o   o   o   o   xo  xxx
                    o   o   o   -   o   xo  o   o
                o   xo  xxx
    F14 STAV      2011-03-26
1Kirstine Odgaard Herr -97Sparta, DEN2,74
2Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn2,44
3Johanna Dyremark -97IFK Tumba2,24
4Hanna Johansson -97IF Göta2,24
5Moa Carlsson -97IFK Kristinehamn2,14
6Erica Edström -97IFK Kristinehamn2,04
7Sandra Östby -97IFK Tumba1,84


Johanna Dyremark
Hanna Johansson
Erica Edström
Moa Carlsson
Kirstine Odgaard Herr
Sandra Östby
Lisa Piscator
174 184 194 204 214 224 234 244 254 264 274 279
o   o   o   o   o   o   xxx
    o   o   o   xo  xxo xxx
    o   xo  o   xxx
xo  o   o   o   xo  xxx
                    o   o   o   o   o   xo  xxx
o   o   xxx
                    o   xo  xo  xxx
    F14 LÄNGD      2011-03-26
1Lovisa Östervall -97IFK Tumba5,24
2Johanna Dyremark -97IFK Tumba4,83
3Paulina Toresäter -97Enköpings AI4,81
4Kirstine Odgaard Herr -97Sparta, DEN4,78
5Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve4,75
6Louise Ekman -97Gefle IF4,68
7Elin Isacsson -97IK Wilske4,58
8Alice Svantesson -97Istrums SK4,53
9Sandra Östby -97IFK Tumba4,41
10Ebba Svantesson -97Istrums SK4,37
11Erica Edström -97IFK Kristinehamn4,36
12Ida Skoglund -97Frövi IK4,32
13Anna Fransson -97IK Wilske4,29
14Malin Andersson -97Gefle IF4,27
15Frida Schaub -97Hanvikens SK4,21
16Felicia Auvinen -97IK Westmannia4,19
17Linnea Quist -97IF Göta4,16
18Charlott Danko -97Hanvikens SK4,14
19Demi Bylon -97IFK Mora FIK4,13
20Veronica Enblom -97Hässelby SK4,11
21Maja Sörebro -97IFK Kristinehamn4,10
22Louise Berghem -97Istrums SK4,06
23Stina Hägerdal -97IF Göta4,05
24Anna Karlsson Tufuga -97SK Bore4,01
25Hanna Johansson -97IF Göta4,01
26Isabelle Johansson -97IF Göta3,94
27Agnes Gille -97Gefle IF3,94
28Veronika Nordin -97Högbo GIF3,92
29Hanna Hoflin -97Östersunds GIF3,83
30Linnea Larsson Huusko -97Väsby IK3,64
31Moa Carlsson -97IFK Kristinehamn3,61
32Emma Sahlström -97IF Göta3,59
-Agnes Larsson -97IF Göta0,00
-Sara Särnblad -97KFUM Örebro0,00

Frida Schaub
Elin Isacsson
Moa Carlsson
Erica Edström
Hanna Hoflin
Louise Berghem
Linnea Quist
Kirstine Odgaard Herr
Veronika Nordin
Charlott Danko
Lovisa Östervall
Agnes Gille
Sandra Östby
Johanna Dyremark
Linnea Larsson Huusko
Malin Andersson
Veronica Enblom
Emma Sahlström
Paulina Toresäter
Ida Skoglund
Louise Ekman
Stina Hägerdal
Anna Fransson
Isabelle Johansson
Agnes Larsson
Felicia Auvinen
Ebba Svantesson
Alice Svantesson
Sara Särnblad
Demi Bylon
Hanna Johansson
Anna Karlsson Tufuga
Sofia Renbjörk
Maja Sörebro
405   421   412
458   419   447   429   441   430
361   213    x 
436   433   422
383   364   382
406   380   383
416    x    405
459   471    x    478   475    x 
 x    392   389
406   405   414
494   506   517   524    x    226
379   373   394
413   420   441
449   451   469   478   481   483
364   359   357
384   399   427
 x    411   409
359   356   340
452   471   469   452    x    481
 x     x    432
468   440   441   449   466   464
405    x    365
421   429   423
394    x    394
 x     x     x 
406   419   416
 x     x    437
 x    429   453    x    409    x 
 x     x     x 
413   405   374
389   401   397
398   401   387
 x    475   467    x     x     x 
410    x    400
    F14 KULA 3,0      2011-03-27
1Agnes Larsson -97IF Göta11,98
2Anna Karlsson Tufuga -97SK Bore10,41
3Elin Bohman -97Turebergs FK9,90
4Elin Edgren -97SK Bore9,79
5Kirstine Odgaard Herr -97Sparta, DEN9,28
6Charlott Danko -97Hanvikens SK8,93
7Veronica Enblom -97Hässelby SK8,82
8Hanna Hoflin -97Östersunds GIF7,75
9Julia Riverstål -97Väsby IK7,70
10Louise Berghem -97Istrums SK7,69
11Sabine Steen -97IFK Kristinehamn7,14

Anna Karlsson Tufuga
Elin Edgren
Agnes Larsson
Julia Riverstål
Elin Bohman
Louise Berghem
Veronica Enblom
Sabine Steen
Hanna Hoflin
Charlott Danko
Kirstine Odgaard Herr
1041  1032   x    1012   915   983
 925   953   925   917   941   979
1098  1127  1116   x    1198  1177
 693   770   752
 936   986   990   974   876   934
 733   769   755
 774   839   882   808    x    727
 685   647   714
 773   739   705   702   741   775
 801   886   856   847   893    x 
 910   877   855   888   892   928
    F13 60 M  HEAT 1    2011-03-26
1Fanny Ernestam -98KFUM Örebro8,36Final
2Anna Engelin -98Östersunds GIF9,14
3Emilia Andersson -98Stocksäters IF9,16
4Gabriella Mårtensson -98IF Skade9,32
5Felicia Engberg -98Leksands FIK9,41
6Elvira Andersson -98Högbo GIF9,45
7Matilda Trense -98Östersunds GIF9,79
8Ellen Sköldberg -98IK Westmannia9,94

    F13 60 M  HEAT 2    
1Miranda Uttgren -98Tanums IF8,44Final
2Maja Hård -98Karlskoga FIF8,90
3Julia Wihlborg -98Gillberga-Lista IF9,04
4Rebecca Edberg -98IK Westmannia9,72
5Julia Björk -98KFUM Örebro9,81
6Lydia Håkansson -98Östersunds GIF9,97
7Ida Sjödahl -98KFUM Örebro9,99

    F13 60 M  HEAT 3    
1Ebba Gustavsson -98Motala AIF8,54Final
2Alicia Åkerman -98Karlskoga FIF8,59Final
3Kajsa Karlén -98KFUM Arvika8,59Final
4Elin Palmér -98KFUM Örebro9,02
5Linnéa Carpenter -98Östersunds GIF9,08
6Moa Öjstrand -98IF Göta9,43
7Emma Sandberg -98IF Skade9,57
8Jenny Alfthan -98Väsby IK9,67

    F13 60 M  HEAT 4    
1Moa Nyqvist -98Gefle IF8,64Final
2Emelie Nyman-Wänseth -98Östersunds GIF8,78
3Eunice Nilsson -98KFUM Örebro9,15
4Julia Persson -98IK Westmannia9,23
5Emelie Johansson -98Stocksäters IF9,48
6Sara Svensson -98IF Hagen9,76
7Amanda Jansson -98Wedevågs IF9,86
8Ella Fasting -98IF Skade10,32

    F13 60 M  HEAT 5    
1Sofia Lundman -98Leksands FIK8,66Final
2Elin Johansson -98IFK Kristinehamn8,73
3Alva Lindsmyr -98Åsbro GoIF9,00
4Klara Flygare -98Glanshammars IF9,12
5Rebecka Salenbäck -98IFK Kristinehamn9,15
6Lovisa Vestgärds -98Leksands FIK9,46
7Malinka Herezwa -98IF Göta9,48
8Signe Bengtsson -98IF Skade10,21

    F13 60 M  HEAT 6    
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba8,36Final
2Tove Olsson -98IFK Tumba8,83
3Johanna Andersson -98Väsby IK9,07
4Viktorija Bunjevac -98IFK Kristinehamn9,12
5Elenore Juliusson -98Hanvikens SK9,30
6Emelie Andersson -98KFUM Örebro9,48
7Linda Pettersson -98KFUM Örebro10,62

    F13 60 M  FINAL    2011-03-26
1Miranda Uttgren -98Tanums IF8,30
2Fanny Ernestam -98KFUM Örebro8,33
3Mathilda Eriksson -98IFK Tumba8,33
4Ebba Gustavsson -98Motala AIF8,43
5Kajsa Karlén -98KFUM Arvika8,51
6Alicia Åkerman -98Karlskoga FIF8,51
7Moa Nyqvist -98Gefle IF8,64
8Sofia Lundman -98Leksands FIK8,69

    F13 200 M  HEAT 1    2011-03-27
1Emma Sandberg -98IF Skade32,81
2Matilda Trense -98Östersunds GIF33,82
3Signe Bengtsson -98IF Skade34,56
4Linda Pettersson -98KFUM Örebro35,00

    F13 200 M  HEAT 2    
1Alva Lindsmyr -98Åsbro GoIF30,28
2Emelie Andersson -98KFUM Örebro32,77
3Lovisa Vestgärds -98Leksands FIK33,12
4Ella Fasting -98IF Skade35,32

    F13 200 M  HEAT 3    
1Elin Johansson -98IFK Kristinehamn28,94
2Gabriella Mårtensson -98IF Skade30,70
3Elenore Juliusson -98Hanvikens SK31,75
4Sandra Höglund -98Högbo GIF33,27

    F13 200 M  HEAT 4    
1Linnéa Carpenter -98Östersunds GIF31,16
2Elvira Andersson -98Högbo GIF31,92
3Lydia Håkansson -98Östersunds GIF32,64
4Rebecca Edberg -98IK Westmannia33,77

    F13 200 M  HEAT 5    
1Elin Palmér -98KFUM Örebro30,00
2Rebecka Salenbäck -98IFK Kristinehamn30,10
3Anna Engelin -98Östersunds GIF30,92
4Eunice Nilsson -98KFUM Örebro31,24

    F13 200 M  HEAT 6    
1Josefin Berg -98Högbo GIF29,35
2Sofia Lundman -98Leksands FIK29,40
3Julia Wihlborg -98Gillberga-Lista IF29,49
4Sabina Forsberg -98Glanshammars IF30,62

    F13 200 M  HEAT 7    
1Emelie Nyman-Wänseth -98Östersunds GIF28,85
2Tove Olsson -98IFK Tumba28,86
3Alicia Åkerman -98Karlskoga FIF28,88
4Moa Nyqvist -98Gefle IF29,20

    F13 200 M  HEAT 8    
1Miranda Uttgren -98Tanums IF27,42
2Mathilda Eriksson -98IFK Tumba27,60
3Fanny Ernestam -98KFUM Örebro27,74
4Ebba Gustavsson -98Motala AIF27,80

    F13 200 M  SAMLAD LISTA    
1Miranda Uttgren -98Tanums IF27,42
2Mathilda Eriksson -98IFK Tumba27,60
3Fanny Ernestam -98KFUM Örebro27,74
4Ebba Gustavsson -98Motala AIF27,80
5Emelie Nyman-Wänseth -98Östersunds GIF28,85
6Tove Olsson -98IFK Tumba28,86
7Alicia Åkerman -98Karlskoga FIF28,88
8Elin Johansson -98IFK Kristinehamn28,94
9Moa Nyqvist -98Gefle IF29,20
10Josefin Berg -98Högbo GIF29,35
11Sofia Lundman -98Leksands FIK29,40
12Julia Wihlborg -98Gillberga-Lista IF29,49
13Elin Palmér -98KFUM Örebro30,00
14Rebecka Salenbäck -98IFK Kristinehamn30,10
15Alva Lindsmyr -98Åsbro GoIF30,28
16Sabina Forsberg -98Glanshammars IF30,62
17Gabriella Mårtensson -98IF Skade30,70
18Anna Engelin -98Östersunds GIF30,92
19Linnéa Carpenter -98Östersunds GIF31,16
20Eunice Nilsson -98KFUM Örebro31,24
21Elenore Juliusson -98Hanvikens SK31,75
22Elvira Andersson -98Högbo GIF31,92
23Lydia Håkansson -98Östersunds GIF32,64
24Emelie Andersson -98KFUM Örebro32,77
25Emma Sandberg -98IF Skade32,81
26Lovisa Vestgärds -98Leksands FIK33,12
27Sandra Höglund -98Högbo GIF33,27
28Rebecca Edberg -98IK Westmannia33,77
29Matilda Trense -98Östersunds GIF33,82
30Signe Bengtsson -98IF Skade34,56
31Linda Pettersson -98KFUM Örebro35,00
32Ella Fasting -98IF Skade35,32

    F13 800 M  HEAT 1    2011-03-26
1Gabriella Mårtensson -98IF Skade2.44,72
2Maja Hård -98Karlskoga FIF2.49,69
3Matilda Trense -98Östersunds GIF2.50,10
4Elenore Juliusson -98Hanvikens SK2.56,67
5Lydia Håkansson -98Östersunds GIF2.57,19
6Rebecca Edberg -98IK Westmannia3.10,91

    F13 800 M  HEAT 2    
1Tove Olsson -98IFK Tumba2.37,87
2Josefin Berg -98Högbo GIF2.39,29
3Emma Jansson -98IK Westmannia2.41,20
4Johanna Andersson -98Väsby IK2.41,53
5Agnes Jansson -98IK Westmannia2.45,00
6Anna Engelin -98Östersunds GIF2.47,47
7Mathilda Eriksson -98IFK Tumba2.56,37
8Rebecka Salenbäck -98IFK Kristinehamn2.58,13

    F13 800 M  SAMLAD LISTA    
1Tove Olsson -98IFK Tumba2.37,87
2Josefin Berg -98Högbo GIF2.39,29
3Emma Jansson -98IK Westmannia2.41,20
4Johanna Andersson -98Väsby IK2.41,53
5Gabriella Mårtensson -98IF Skade2.44,72
6Agnes Jansson -98IK Westmannia2.45,00
7Anna Engelin -98Östersunds GIF2.47,47
8Maja Hård -98Karlskoga FIF2.49,69
9Matilda Trense -98Östersunds GIF2.50,10
10Mathilda Eriksson -98IFK Tumba2.56,37
11Elenore Juliusson -98Hanvikens SK2.56,67
12Lydia Håkansson -98Östersunds GIF2.57,19
13Rebecka Salenbäck -98IFK Kristinehamn2.58,13
14Rebecca Edberg -98IK Westmannia3.10,91

    F13 60 M HÄCK  HEAT 1    2011-03-27
1Felicia Engberg -98Leksands FIK11,20
2Eunice Nilsson -98KFUM Örebro11,57
3Rebecca Edberg -98IK Westmannia13,35
4Jenny Alfthan -98Väsby IK13,48

    F13 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Viktorija Bunjevac -98IFK Kristinehamn11,27
2Anna Engelin -98Östersunds GIF11,46
3Rebecka Salenbäck -98IFK Kristinehamn12,13
4Gabriella Mårtensson -98IF Skade12,34
5Julia Wihlborg -98Gillberga-Lista IF12,96

    F13 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba9,59
2Tove Olsson -98IFK Tumba10,47
3Emelie Nyman-Wänseth -98Östersunds GIF10,48
4Elin Johansson -98IFK Kristinehamn10,74
5Josefin Berg -98Högbo GIF10,76
6Elin Domberg -98KFUM Örebro11,57
7Agnes Jansson -98IK Westmannia12,75
8Emma Jansson -98IK Westmannia12,76

    F13 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba9,59
2Tove Olsson -98IFK Tumba10,47
3Emelie Nyman-Wänseth -98Östersunds GIF10,48
4Elin Johansson -98IFK Kristinehamn10,74
5Josefin Berg -98Högbo GIF10,76
6Felicia Engberg -98Leksands FIK11,20
7Viktorija Bunjevac -98IFK Kristinehamn11,27
8Anna Engelin -98Östersunds GIF11,46
9Eunice Nilsson -98KFUM Örebro11,57
10Elin Domberg -98KFUM Örebro11,57
11Rebecka Salenbäck -98IFK Kristinehamn12,13
12Gabriella Mårtensson -98IF Skade12,34
13Agnes Jansson -98IK Westmannia12,75
14Emma Jansson -98IK Westmannia12,76
15Julia Wihlborg -98Gillberga-Lista IF12,96
16Rebecca Edberg -98IK Westmannia13,35
17Jenny Alfthan -98Väsby IK13,48

    F13 HÖJD      2011-03-27
1Ebba Gustavsson -98Motala AIF1,55
2Elin Johansson -98IFK Kristinehamn1,46
3Sabina Forsberg -98Glanshammars IF1,46
4Tove Olsson -98IFK Tumba1,46
5Mathilda Eriksson -98IFK Tumba1,42
6Moa Nyqvist -98Gefle IF1,42
7Alicia Åkerman -98Karlskoga FIF1,38
8Alva Lindsmyr -98Åsbro GoIF1,38
9Viktorija Bunjevac -98IFK Kristinehamn1,34
9Sofia Lundman -98Leksands FIK1,34
9Emma Jansson -98IK Westmannia1,34
12Sandra Höglund -98Högbo GIF1,34
13Agnes Jansson -98IK Westmannia1,34
14Elin Domberg -98KFUM Örebro1,30
15Gabriella Mårtensson -98IF Skade1,25
16Felicia Engberg -98Leksands FIK1,25
17Ida Sjödahl -98KFUM Örebro1,20
18Elenore Juliusson -98Hanvikens SK1,20
19Lovisa Vestgärds -98Leksands FIK1,15


Ebba Gustavsson
Agnes Jansson
Viktorija Bunjevac
Sabina Forsberg
Mathilda Eriksson
Elenore Juliusson
Elin Domberg
Alva Lindsmyr
Elin Johansson
Sandra Höglund
Lovisa Vestgärds
Felicia Engberg
Sofia Lundman
Gabriella Mårtensson
Alicia Åkerman
Ida Sjödahl
Tove Olsson
Emma Jansson
Moa Nyqvist
110 115 120 125 130 134 138 142 146 149 153 155 157
                    o   o   o   o   o   xo  o   xxx
        xo  o   xxo xxo xxx
            o   o   o   xxx
                o   o   o   xo  xxo xxx
            o   o   o   xo  o   x-
o   o   xxo xxx
        o   xo  xo  xx-
    o   o   o   o   o   xxo xxx
                    o   o   o   o   xxx
    o   o   o   xxo o   xxx
xo  xo  xxx
    o   xo  xo  xxx
    o   o   o   o   o   xxx
        o   o   xxx
o   o   o   o   o   o   xo  xxx
o   o   o   xxx
            o   o   o   xo  xo  xxo xxx
    o   o   o   o   o   xxx
                o   o   o   xxo xxx
    F13 STAV      2011-03-26
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba2,34
2Emilia Andersson -98Stocksäters IF2,34
3Sabina Forsberg -98Glanshammars IF2,24
4Elin Domberg -98KFUM Örebro2,24
5Klara Flygare -98Glanshammars IF2,14
6Andrea Bergenulf -00Falu IK1,64
7Tove Olsson -98IFK Tumba1,64


Sabina Forsberg
Mathilda Eriksson
Klara Flygare
Tove Olsson
Emilia Andersson
Andrea Bergenulf
Elin Domberg
154 164 174 184 194 204 214 224 234 244
            o   o   o   o   o   xxx
        o   o   o   o   o   o   o   xxx
            o   o   xo  xo  xxx
xo  o   xxx
                o   o   o   xo  xxo xxx
o   o   xxx
        o   xo  o   o   o   o   xxx
    F13 LÄNGD ZON      2011-03-26
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba5,30
2Fanny Ernestam -98KFUM Örebro5,08
3Ebba Gustavsson -98Motala AIF4,79
4Moa Nyqvist -98Gefle IF4,70
5Elin Johansson -98IFK Kristinehamn4,62
6Sofia Lundman -98Leksands FIK4,47
7Josefin Berg -98Högbo GIF4,47
8Emelie Nyman-Wänseth -98Östersunds GIF4,45
9Johanna Andersson -98Väsby IK4,37
10Alicia Åkerman -98Karlskoga FIF4,27
11Elin Domberg -98KFUM Örebro4,25
12Julia Persson -98IK Westmannia4,21
13Viktorija Bunjevac -98IFK Kristinehamn4,15
14Alva Lindsmyr -98Åsbro GoIF4,13
15Anna Engelin -98Östersunds GIF4,12
16Elenore Juliusson -98Hanvikens SK4,10
17Gabriella Mårtensson -98IF Skade4,09
18Eunice Nilsson -98KFUM Örebro4,06
19Moa Öjstrand -98IF Göta4,05
20Elvira Andersson -98Högbo GIF4,04
21Felicia Engberg -98Leksands FIK4,04
22Elin Palmér -98KFUM Örebro3,98
23Julia Wihlborg -98Gillberga-Lista IF3,98
24Sandra Höglund -98Högbo GIF3,94
25Emma Sandberg -98IF Skade3,90
26Sara Svensson -98IF Hagen3,83
27Lovisa Vestgärds -98Leksands FIK3,81
28Emelie Andersson -98KFUM Örebro3,79
29Malinka Herezwa -98IF Göta3,78
30Matilda Trense -98Östersunds GIF3,70
31Jenny Alfthan -98Väsby IK3,64
32Lydia Håkansson -98Östersunds GIF3,62
33Rebecca Edberg -98IK Westmannia3,59
34Ellen Sköldberg -98IK Westmannia3,53
35Amanda Jansson -98Wedevågs IF3,51
36Signe Bengtsson -98IF Skade3,42
37Ella Fasting -98IF Skade3,24
38Tindra Bergman -98Väsby IK3,21

Elenore Juliusson
Sara Svensson
Ellen Sköldberg
Signe Bengtsson
Alva Lindsmyr
Jenny Alfthan
Tindra Bergman
Julia Wihlborg
Lovisa Vestgärds
Viktorija Bunjevac
Emelie Andersson
Moa Nyqvist
Alicia Åkerman
Anna Engelin
Lydia Håkansson
Sandra Höglund
Amanda Jansson
Elin Palmér
Emelie Nyman-Wänseth
Ella Fasting
Johanna Andersson
Rebecca Edberg
Mathilda Eriksson
Moa Öjstrand
Julia Persson
Felicia Engberg
Malinka Herezwa
Elvira Andersson
Matilda Trense
Elin Johansson
Josefin Berg
Emma Sandberg
Elin Domberg
Fanny Ernestam
Gabriella Mårtensson
Ebba Gustavsson
Eunice Nilsson
Sofia Lundman
410  372  382
383  328  292
353  347  266
330  342  335
413  410  411
317  354  364
314  319  321
389  372  398
381  366  375
415  394  397
379  352  368
449  438  455  436  470  467
407  404  427
378  359  412
362  321  346
322  354  394
351  351  307
364  395  398
440  438  426   x    x   445
320  324  324
419  425  437
359  353  351
502  508  497  519  528  530
401  404  405
421  416  409
404  390   x 
378  352  354
386  404  397
364  343  370
400  446  455  439  454  462
447  433  422  412  416  402
390  345   - 
424  425  416
484  484  495  488  489  508
 x   409  352
324  464  464  468  468  479
405   x   406
 x   436  447  432  434  443
    F13 KULA 2,0      2011-03-27
1Ebba Gustavsson -98Motala AIF12,36
2Mathilda Eriksson -98IFK Tumba11,96
3Emelie Nyman-Wänseth -98Östersunds GIF10,34
4Eunice Nilsson -98KFUM Örebro9,93
5Linnéa Carpenter -98Östersunds GIF9,89
6Gabriella Mårtensson -98IF Skade8,88
7Johanna Edgren -98SK Bore8,88
8Elin Palmér -98KFUM Örebro8,47
9Klara Flygare -98Glanshammars IF8,41
10Rebecca Edberg -98IK Westmannia8,39
11Elvira Andersson -98Högbo GIF7,90
12Lydia Håkansson -98Östersunds GIF7,42
13Elenore Juliusson -98Hanvikens SK7,25
14Sofia Lundman -98Leksands FIK7,23
15Matilda Trense -98Östersunds GIF7,16
16Felicia Engberg -98Leksands FIK6,80
17Ella Fasting -98IF Skade6,60
18Lovisa Vestgärds -98Leksands FIK6,03
19Emelie Andersson -98KFUM Örebro6,00

Sofia Lundman
Ella Fasting
Matilda Trense
Elenore Juliusson
Elin Palmér
Ebba Gustavsson
Felicia Engberg
Lovisa Vestgärds
Emelie Nyman-Wänseth
Gabriella Mårtensson
Mathilda Eriksson
Klara Flygare
Lydia Håkansson
Johanna Edgren
Rebecca Edberg
Eunice Nilsson
Emelie Andersson
Elvira Andersson
Linnéa Carpenter
691  720  723
645  660  533
688  716  656
699  725   x 
839  847  798  835  819  819
 x    x  1214 1225 1208 1236
641  659  680
552  578  603
1004 999  944 1034   x   880
888  773  861  773  744  861
1021  x  1169 1005 1032 1196
841  820  811
742   x   740
888  851  717  772  848  844
823  839  828
880  971  913  871  993  963
600  575  445
790  713  727
926  970  989   x   880  979
    F12 60 M  HEAT 1    2011-03-26
1Emma Skotte -99IK Norrköping FI8,55Final
2Hanna Wahlström -99Åsbro GoIF8,86Final
3Karin Linderkers -99Leksands FIK9,20
4Elin Bärjegård -99Leksands FIK9,23
5Johanna Eriksson -99Karlskoga FIF9,88
6Filippa Frisell -99Väsby IK9,93
7Amanda Bergman -99KFUM Örebro10,18
8Frida Bertilsson -99Gillberga-Lista IF10,53

    F12 60 M  HEAT 2    
1Louise Andersson -99Gefle IF8,81Final
2Hanna Jansson -99Hanvikens SK8,93Final
3Kajsa Lundborg -99Huddinge AIS9,55
4Clara Jönsson -99Åsbro GoIF9,68
5Wilma Strand -99Istrums SK9,94
6Julia Östling Kütt -99IF Skade10,32
7Linnea Karlsson -99IK Westmannia10,88
8Cajsa Gräsberg -99Stocksäters IF11,17

    F12 60 M  HEAT 3    
1Ida Callenvik -99Karlskoga FIF9,01Final
2Ida Thunberg -99IK Stål9,07Final
3Amanda Mattsson -99Stocksäters IF9,20
4Emilia Nyberg-Johansson -99Åsbro GoIF9,57
5Cornelia Milton -99IK Wilske9,74
6Elin Nyqvist -99KFUM Örebro9,96
6Emma Widén -99Götlunda IF9,96
8Ida Holmberg -99IF Göta10,20

    F12 60 M  HEAT 4    
1Linnea Nordlund -99IFK Nora8,87Final
2Martina Bergqvist -99IF Göta9,11Final
3Cajsa Åkerberg -99Gillberga-Lista IF9,23
4Alva Cederholm -99IK Stål9,65
5Sandra Vesterling -99IF Göta9,84
6Sofie Berglund -99Väsby IK9,90
7Julia Thorstensson -99IFK Kristinehamn10,19
8Sofia Jonasson -99Väsby IK10,34

    F12 60 M  FINAL    2011-03-26
1Emma Skotte -99IK Norrköping FI8,48
2Ida Thunberg -99IK Stål8,79
3Hanna Wahlström -99Åsbro GoIF8,82
4Louise Andersson -99Gefle IF8,85
5Linnea Nordlund -99IFK Nora8,85
6Hanna Jansson -99Hanvikens SK9,06
7Ida Callenvik -99Karlskoga FIF9,13
8Martina Bergqvist -99IF Göta9,23

    F12 200 M  HEAT 1    2011-03-27
1Judith Sjöman -99Katrineholms SK32,14
2Lisa Brorsson -99KFUM Örebro34,44
3Johanna Eriksson -99Karlskoga FIF36,5m
4Cajsa Gräsberg -99Stocksäters IF40,5m

    F12 200 M  HEAT 2    
1Kajsa Lundborg -99Huddinge AIS32,91
2Rebecka Olsson -99Hanvikens SK36,37
3Linnea Karlsson -99IK Westmannia37,46
-Julia Hjertén -99Istrums SKej start

    F12 200 M  HEAT 3    
1Hanna Jansson -99Hanvikens SK31,35
2Hanna Otterhed -99KFUM Örebro32,29
3Hanna Berglund -99IF Göta32,97
4Frida Bertilsson -99Gillberga-Lista IF37,65

    F12 200 M  HEAT 4    
1Alva Cederholm -99IK Stål31,91
2Nathalia Aspensten -99IF Hagen32,15
3Erika Granström -99Gillberga-Lista IF32,38
4Emma Holm -99Gillberga-Lista IF32,41

    F12 200 M  HEAT 5    
1Agnes Johansson -99Högbo GIF32,40
2Amanda Aasa -99Habo FIF-0432,92
3Kajsa Jonsson -99Istrums SK33,02
4Sandra Vesterling -99IF Göta36,36

    F12 200 M  HEAT 6    
1Karin Linderkers -99Leksands FIK31,24
2Alice Evebring -99IF Hagen31,54
-Elin Bärjegård -99Leksands FIKej start
-Clara Jönsson -99Åsbro GoIFdiskv F4.2.9

    F12 200 M  HEAT 7    
1Amanda Mattsson -99Stocksäters IF30,29
2Cajsa Åkerberg -99Gillberga-Lista IF30,43
3Martina Bergqvist -99IF Göta31,30
-Ida Callenvik -99Karlskoga FIFej start

    F12 200 M  HEAT 8    
1Emma Skotte -99IK Norrköping FI27,94
2Alexandra Sörensen -99Falu IK28,43
3Linnea Nordlund -99IFK Nora29,01
4Ida Thunberg -99IK Stål29,92

    F12 200 M  SAMLAD LISTA    
1Emma Skotte -99IK Norrköping FI27,94
2Alexandra Sörensen -99Falu IK28,43
3Linnea Nordlund -99IFK Nora29,01
4Ida Thunberg -99IK Stål29,92
5Amanda Mattsson -99Stocksäters IF30,29
6Cajsa Åkerberg -99Gillberga-Lista IF30,43
7Karin Linderkers -99Leksands FIK31,24
8Martina Bergqvist -99IF Göta31,30
9Hanna Jansson -99Hanvikens SK31,35
10Alice Evebring -99IF Hagen31,54
11Alva Cederholm -99IK Stål31,91
12Judith Sjöman -99Katrineholms SK32,14
13Nathalia Aspensten -99IF Hagen32,15
14Hanna Otterhed -99KFUM Örebro32,29
15Erika Granström -99Gillberga-Lista IF32,38
16Agnes Johansson -99Högbo GIF32,40
17Emma Holm -99Gillberga-Lista IF32,41
18Kajsa Lundborg -99Huddinge AIS32,91
19Amanda Aasa -99Habo FIF-0432,92
20Hanna Berglund -99IF Göta32,97
21Kajsa Jonsson -99Istrums SK33,02
22Lisa Brorsson -99KFUM Örebro34,44
23Sandra Vesterling -99IF Göta36,36
24Rebecka Olsson -99Hanvikens SK36,37
25Johanna Eriksson -99Karlskoga FIF36,5m
26Linnea Karlsson -99IK Westmannia37,46
27Frida Bertilsson -99Gillberga-Lista IF37,65
28Cajsa Gräsberg -99Stocksäters IF40,5m

    F12 800 M      2011-03-26
1Tilda Lundström -99Eskilstuna FI2.40,90
2Cajsa Åkerberg -99Gillberga-Lista IF2.42,39
3Agnes Johansson -99Högbo GIF2.52,63
4Louise Andersson -99Gefle IF2.55,07
5Hanna Berglund -99IF Göta2.59,82
6Rebecka Olsson -99Hanvikens SK3.09,74
7Lina Jernberg -99IFK Kristinehamn3.12,23
8Wilma Strand -99Istrums SK3.12,42

    F12 60 M HÄCK  HEAT 1    2011-03-27
1Cornelia Milton -99IK Wilske12,50
2Kajsa Jonsson -99Istrums SK13,41
3Linnéa Bodin -00KFUM Örebro13,54
4Julia Östling Kütt -99IF Skade14,61

    F12 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Nathalia Aspensten -99IF Hagen12,53
2Johanna Eriksson -99Karlskoga FIF12,59
3Alice Södervall -99Istrums SK13,06
4Alva Cederholm -99IK Stål13,09
5Julia Hjertén -99Istrums SK13,27

    F12 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Alexandra Sörensen -99Falu IK10,29
2Ida Thunberg -99IK Stål10,90
3Elin Bärjegård -99Leksands FIK11,30
4Malin Eriksson -00IFK Tumba11,65
5Ida Callenvik -99Karlskoga FIF12,31
6Karin Linderkers -99Leksands FIK12,80
7Sandra Vesterling -99IF Göta13,45
8Ida Olsson -99IF Hagen13,85

    F12 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Alexandra Sörensen -99Falu IK10,29
2Ida Thunberg -99IK Stål10,90
3Elin Bärjegård -99Leksands FIK11,30
4Malin Eriksson -00IFK Tumba11,65
5Ida Callenvik -99Karlskoga FIF12,31
6Cornelia Milton -99IK Wilske12,50
7Nathalia Aspensten -99IF Hagen12,53
8Johanna Eriksson -99Karlskoga FIF12,59
9Karin Linderkers -99Leksands FIK12,80
10Alice Södervall -99Istrums SK13,06
11Alva Cederholm -99IK Stål13,09
12Julia Hjertén -99Istrums SK13,27
13Kajsa Jonsson -99Istrums SK13,41
14Sandra Vesterling -99IF Göta13,45
15Linnéa Bodin -00KFUM Örebro13,54
16Ida Olsson -99IF Hagen13,85
17Julia Östling Kütt -99IF Skade14,61

    F12 HÖJD      2011-03-27
1Hanna Rynler -99Västerås FK1,50
2Julia Hjertén -99Istrums SK1,39
3Hanna Högberg -99KFUM Örebro1,39
4Klara Bergström -99IFK Sunne1,36
5Alice Evebring -99IF Hagen1,36
6Hanna Jansson -99Hanvikens SK1,36
7Judith Sjöman -99Katrineholms SK1,36
8Cornelia Milton -99IK Wilske1,32
9Johanna Eriksson -99Karlskoga FIF1,32
10Martina Bergqvist -99IF Göta1,32
11Karin Linderkers -99Leksands FIK1,28
12Kajsa Jonsson -99Istrums SK1,28
13Kajsa Lundborg -99Huddinge AIS1,28
14Erika Granström -99Gillberga-Lista IF1,28
15Elin Bärjegård -99Leksands FIK1,24
16Nathalia Aspensten -99IF Hagen1,20
17Sandra Vesterling -99IF Göta1,20
17Rebecka Olsson -99Hanvikens SK1,20
19Clara Jönsson -99Åsbro GoIF1,20
20Alice Södervall -99Istrums SK1,15
21Cornelia Storm-Karlén -99Lidköpings IS1,15
22Frida Karlsson -99IFK Kristinehamn1,10


Hanna Högberg
Karin Linderkers
Julia Hjertén
Johanna Eriksson
Martina Bergqvist
Clara Jönsson
Nathalia Aspensten
Judith Sjöman
Kajsa Jonsson
Hanna Jansson
Frida Karlsson
Elin Bärjegård
Sandra Vesterling
Erika Granström
Hanna Rynler
Alice Södervall
Kajsa Lundborg
Klara Bergström
Cornelia Storm-Karlén
Rebecka Olsson
Alice Evebring
Cornelia Milton
100 105 110 115 120 124 128 132 136 139 142 146 150 153
            o   o   o   o   o   o   xxo xxx
                o   o   o   xxx
    o   o   o   o   o   o   o   xxo o   xxx
    o   o   o   xo  o   o   xo  xxx
            o   o   o   o   xxo xxx
    o   o   xo  xo  xxx
    o   o   o   o   xxx
            o   o   xo  xo  xo  xxo xxx
o   o   o   xo  xo  xo  o   xxx
            o   o   o   o   o   xo  xxx
o   o   xxo xxx
        o   o   o   xxo xxx
    o   o   xo  o   xxx
    o   o   o   xo  xxo xxo xxx
                                o   o   o   o   o   xxx
o   o   xo  o   xxx
        o   o   xo  o   xxo xxx
            o   o   o   o   o   o   xxx
    o   o   xo  xxx
    o   o   xo  o   xxx
            o   o   o   o   xo  o   xxx
        o   o   o   o   o   xo  xxx
    F12 LÄNGD ZON      2011-03-26
1Ida Thunberg -99IK Stål4,53
2Louise Andersson -99Gefle IF4,33
3Karin Linderkers -99Leksands FIK4,13
4Martina Bergqvist -99IF Göta4,12
5Elin Bärjegård -99Leksands FIK4,11
6Cajsa Åkerberg -99Gillberga-Lista IF4,04
7Kajsa Lundborg -99Huddinge AIS4,03
8Erika Granström -99Gillberga-Lista IF3,98
9Ida Callenvik -99Karlskoga FIF3,93
10Klara Bergström -99IFK Sunne3,93
11Emma Holm -99Gillberga-Lista IF3,89
12Amanda Mattsson -99Stocksäters IF3,81
13Hanna Jansson -99Hanvikens SK3,78
14Sandra Vesterling -99IF Göta3,78
15Ida Holmberg -99IF Göta3,75
16Cornelia Milton -99IK Wilske3,74
17Alva Cederholm -99IK Stål3,72
18Frida Bertilsson -99Gillberga-Lista IF3,62
19Wilma Strand -99Istrums SK3,61
20Filippa Frisell -99Väsby IK3,59
21Emilia Nyberg-Johansson -99Åsbro GoIF3,56
22Clara Jönsson -99Åsbro GoIF3,55
23Lina Jernberg -99IFK Kristinehamn3,52
24Linnea Nordlund -99IFK Nora3,46
25Julia Thorstensson -99IFK Kristinehamn3,45
26Louise Kling Vieweg -99IFK Nora3,44
27Rebecka Olsson -99Hanvikens SK3,41
28Emma Widén -99Götlunda IF3,33
29Sofie Berglund -99Väsby IK3,32
30Julia Östling Kütt -99IF Skade3,29
31Sofia Jonasson -99Väsby IK3,27
32Amanda Juvas -99Väsby IK3,15
33Amanda Bergman -99KFUM Örebro3,13
34Elvira Danielsson -99IK Westmannia3,12
35Linnea Karlsson -99IK Westmannia2,72
36Wilma Hallqvist -99KFUM Örebro2,23
37Cajsa Gräsberg -99Stocksäters IF2,18

Ida Holmberg
Elvira Danielsson
Julia Östling Kütt
Sandra Vesterling
Ida Callenvik
Cajsa Åkerberg
Amanda Mattsson
Alva Cederholm
Wilma Hallqvist
Cornelia Milton
Emma Widén
Kajsa Lundborg
Louise Andersson
Filippa Frisell
Erika Granström
Linnea Nordlund
Wilma Strand
Amanda Juvas
Julia Thorstensson
Rebecka Olsson
Karin Linderkers
Emilia Nyberg-Johansson
Amanda Bergman
Emma Holm
Linnea Karlsson
Cajsa Gräsberg
Louise Kling Vieweg
Martina Bergqvist
Lina Jernberg
Sofie Berglund
Elin Bärjegård
Frida Bertilsson
Hanna Jansson
Sofia Jonasson
Ida Thunberg
Clara Jönsson
Klara Bergström
360  361  375
306  299  312
315  329  310
363  365  378
393  377  383
396  395  398  404  386  382
372  375  381
358  346  372
 x   223  207
370  365  374
333  314  318
399  390  403  393  403  402
433  410  424  411  407  416
347  356  359
385  398  387  380  395  390
334  312  346
361  318  351
287  290  315
345  337  338
341  313  322
400  402  412  278  407  413
356  355  348
313  245  296
389  367  359
 x   272  264
 x    x   218
344  330  342
412  405  408   x   392  391
333  352  335
330  315  332
404  394  400  408  407  411
362  348  347
378  371  377
320  327  315
453  444  399  446  430   - 
355  348  353
369  373  393
    F12 KULA 2,0      2011-03-27
1Ida Olsson -99IF Hagen9,44
2Hanna Wahlström -99Åsbro GoIF9,42
3Martina Bergqvist -99IF Göta9,20
4Emma Skotte -99IK Norrköping FI9,09
5Amanda Aasa -99Habo FIF-048,94
6Ida Thunberg -99IK Stål8,64
7Cornelia Storm-Karlén -99Lidköpings IS8,33
8Elin Bärjegård -99Leksands FIK8,21
9Alice Evebring -99IF Hagen7,93
10Agnes Johansson -99Högbo GIF7,77
11Julia Hjertén -99Istrums SK7,74
12Klara Bergström -99IFK Sunne7,63
13Sandra Vesterling -99IF Göta7,56
14Kajsa Lundborg -99Huddinge AIS7,55
15Karin Linderkers -99Leksands FIK7,53
16Cornelia Milton -99IK Wilske7,36
17Elvira Danielsson -99IK Westmannia7,27
18Cajsa Åkerberg -99Gillberga-Lista IF7,19
19Ida Callenvik -99Karlskoga FIF7,15
20Emilia Nyberg-Johansson -99Åsbro GoIF7,07
21Emma Holm -99Gillberga-Lista IF7,05
22Johanna Eriksson -99Karlskoga FIF6,98
23Judith Sjöman -99Katrineholms SK6,55
24Alva Cederholm -99IK Stål6,45
25Alice Södervall -99Istrums SK6,09
26Wilma Hallqvist -99KFUM Örebro6,00
27Frida Bertilsson -99Gillberga-Lista IF5,91
28Filippa Frisell -99Väsby IK5,73
29Julia Östling Kütt -99IF Skade5,51
30Sofia Jonasson -99Väsby IK4,93
31Linnea Karlsson -99IK Westmannia4,91

Linnea Karlsson
Frida Bertilsson
Cornelia Storm-Karlén
Agnes Johansson
Emma Skotte
Kajsa Lundborg
Johanna Eriksson
Ida Callenvik
Hanna Wahlström
Alice Södervall
Ida Olsson
Ida Thunberg
Julia Hjertén
Emilia Nyberg-Johansson
Karin Linderkers
Judith Sjöman
Filippa Frisell
Julia Östling Kütt
Alva Cederholm
Elvira Danielsson
Emma Holm
Klara Bergström
Wilma Hallqvist
Sandra Vesterling
Cornelia Milton
Sofia Jonasson
Elin Bärjegård
Alice Evebring
Martina Bergqvist
Cajsa Åkerberg
Amanda Aasa
418  449  491
535  544  591
759  774  833  807  798   x 
761  774  777
802  909  808  817  623  751
696  755  627
615  698  686
715  609  672
876  834  827  937  850  942
600  609  596
 x   813  883  852  907  944
835  772  848  864  795  776
724  749  774
651  704  707
752  745  753
655  652   x 
573  554   x 
545  551  529
589  610  645
668  674  727
684  651  705
713  763  713
536  600  587
637  756  670
724  635  736
492  493   x 
821  802  798  752  750  760
639  729  793
869  858  897  920  878  892
719  692  708
858  875  894  844  887   x 
    F11 60 M  HEAT 1    2011-03-26
1Emelie Svensson -00IFK Tumba9,30Final
2Arizona Eriksson -00KFUM Örebro9,62Final
3Johanna Ringstam -00IF Skade9,89
4Linnéa Bodin -00KFUM Örebro9,90
5Kajsa Jansson -00IK Westmannia9,92
6Saga Hjertén -00Istrums SK10,22
7Moa Persson -00Stocksäters IF10,54

    F11 60 M  HEAT 2    
1Alwa Pettersson -00Karlskoga FIF9,58Final
2Kajsa Lindqvist -00Väsby IK9,61Final
3Lisa Klasenius -00KFUM Örebro9,72
4Sofie Larsson -00Väsby IK10,46
5Ebba Löfholm -00KFUM Örebro10,52
6Alice Nilsson -00KFUM Örebro11,28
-Emma Almqvist -00Karlskoga FIFej start
-Cajsa Lindberg -00IF Hagenej start

    F11 60 M  HEAT 3    
1Hedvig Pettersson -00IF Göta9,11Final
2Jessica Persson -00KFUM Örebro9,67
3Mathlida Eklund -00IK Westmannia9,75
4Irma Reinholdsson -00KFUM Örebro9,85
5Tilde Bergman -00Väsby IK9,88
6Hanna Säfström -00KFUM Örebro10,05
7Jennifer Lazar -00Väsby IK11,19

    F11 60 M  HEAT 4    
1Rebecka Reuter -00Karlskoga FIF9,72
2Elvira Gustafsson -00SOK Träff9,88
3Julia Avonds -00KFUM Örebro9,94
4Rebecka Danielsson -00KFUM Örebro10,15
5Elma Eklund -00Götlunda IF10,25
6Elsa Karlsson -00KFUM Örebro11,10

    F11 60 M  HEAT 5    
1Emilia Engström -00IK Stål9,32Final
2Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF9,63
3Malin Eriksson -00IFK Tumba9,64
4Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro9,88
5Hanna Berghem -00Istrums SK9,93
6Ellen Eriksson -00Stocksäters IF10,28
7Bianca Wiljebrand -00IK Westmannia10,58

    F11 60 M  HEAT 6    
1Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF9,22Final
2Saga Axelsson -00IF Skade9,49Final
3Hanna Strandahl -00KFUM Örebro10,03
4Linnea Johansson -00Wedevågs IF10,25
5Andrea Bergenulf -00Falu IK10,38
6Ester Skånfors Forsling -00IF Skade10,44
7Filippa Berglund -00Karlskoga FIF10,48

    F11 60 M  FINAL    2011-03-26
1Hedvig Pettersson -00IF Göta9,08
2Emelie Svensson -00IFK Tumba9,32
3Emilia Engström -00IK Stål9,33
4Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF9,47
5Alwa Pettersson -00Karlskoga FIF9,71
6Saga Axelsson -00IF Skade9,72
7Arizona Eriksson -00KFUM Örebro9,74
8Kajsa Lindqvist -00Väsby IK10,04

    F11 200 M  HEAT 1    2011-03-27
1Hanna Berghem -00Istrums SK34,29
2Hanna Strandahl -00KFUM Örebro35,02
3Ebba Löfholm -00KFUM Örebro35,06

    F11 200 M  HEAT 2    
1Alwa Pettersson -00Karlskoga FIF34,82
2Ester Skånfors Forsling -00IF Skade36,66
3Elsa Karlsson -00KFUM Örebro38,60

    F11 200 M  HEAT 3    
1Rebecka Reuter -00Karlskoga FIF32,80
2Frida Grandelius -00KFUM Örebro34,13
3Julia Avonds -00KFUM Örebro34,52
-Johanna Ringstam -00IF Skadeej start

    F11 200 M  HEAT 4    
1Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro33,51
2Kajsa Jansson -00IK Westmannia34,87
3Filippa Markl -00IK Westmannia36,03
4Sofie Larsson -00Väsby IK36,55

    F11 200 M  HEAT 5    
1Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF32,16
2Elvira Gustafsson -00SOK Träff34,99
3Alice Svedberg -00Karlskoga FIF36,23
4Alice Nilsson -00KFUM Örebro41,95

    F11 200 M  HEAT 6    
1Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF32,06
2Saga Axelsson -00IF Skade32,31
3Arizona Eriksson -00KFUM Örebro32,43
4Emelie Svensson -00IFK Tumba32,75

    F11 200 M  HEAT 7    
1Hedvig Pettersson -00IF Göta30,21
2Emilia Engström -00IK Stål31,3m
3Jessica Persson -00KFUM Örebro32,50
4Malin Eriksson -00IFK Tumba33,90

    F11 200 M  SAMLAD LISTA    
1Hedvig Pettersson -00IF Göta30,21
2Emilia Engström -00IK Stål31,3m
3Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF32,06
4Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF32,16
5Saga Axelsson -00IF Skade32,31
6Arizona Eriksson -00KFUM Örebro32,43
7Jessica Persson -00KFUM Örebro32,50
8Emelie Svensson -00IFK Tumba32,75
9Rebecka Reuter -00Karlskoga FIF32,80
10Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro33,51
11Malin Eriksson -00IFK Tumba33,90
12Frida Grandelius -00KFUM Örebro34,13
13Hanna Berghem -00Istrums SK34,29
14Julia Avonds -00KFUM Örebro34,52
15Alwa Pettersson -00Karlskoga FIF34,82
16Kajsa Jansson -00IK Westmannia34,87
17Elvira Gustafsson -00SOK Träff34,99
18Hanna Strandahl -00KFUM Örebro35,02
19Ebba Löfholm -00KFUM Örebro35,06
20Filippa Markl -00IK Westmannia36,03
21Alice Svedberg -00Karlskoga FIF36,23
22Sofie Larsson -00Väsby IK36,55
23Ester Skånfors Forsling -00IF Skade36,66
24Elsa Karlsson -00KFUM Örebro38,60
25Alice Nilsson -00KFUM Örebro41,95

    F11 800 M  HEAT 1    2011-03-26
1Jessica Persson -00KFUM Örebro2.58,01
2Mathilda Germundsson -00Finspångs AIK3.05,73
3Elvira Gustafsson -00SOK Träff3.13,75
4Filippa Berglund -00Karlskoga FIF3.14,06
5Hanna Berghem -00Istrums SK3.17,21
6Linnea Johansson -00Wedevågs IF3.19,62

    F11 800 M  HEAT 2    
1Emilia Engström -00IK Stål2.43,58
2Mathlida Eklund -00IK Westmannia2.45,84
3Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF2.51,96
4Emelie Svensson -00IFK Tumba2.55,78
5Malin Eriksson -00IFK Tumba2.59,69
6Filippa Markl -00IK Westmannia3.05,08
7Saga Hjertén -00Istrums SK3.05,13
8Bianca Wiljebrand -00IK Westmannia3.21,36

    F11 800 M  SAMLAD LISTA    
1Emilia Engström -00IK Stål2.43,58
2Mathlida Eklund -00IK Westmannia2.45,84
3Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF2.51,96
4Emelie Svensson -00IFK Tumba2.55,78
5Jessica Persson -00KFUM Örebro2.58,01
6Malin Eriksson -00IFK Tumba2.59,69
7Filippa Markl -00IK Westmannia3.05,08
8Saga Hjertén -00Istrums SK3.05,13
9Mathilda Germundsson -00Finspångs AIK3.05,73
10Elvira Gustafsson -00SOK Träff3.13,75
11Filippa Berglund -00Karlskoga FIF3.14,06
12Hanna Berghem -00Istrums SK3.17,21
13Linnea Johansson -00Wedevågs IF3.19,62
14Bianca Wiljebrand -00IK Westmannia3.21,36

    F11 60 M HÄCK  HEAT 1    2011-03-27
1Johanna Ringstam -00IF Skade11,15
2Mathlida Eklund -00IK Westmannia11,75
3Therese Knutsson -00Glanshammars IF12,13
4Stina Jacobson -00Istrums SK13,71
5Sofie Larsson -00Väsby IK13,83

    F11 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Kajsa Lindqvist -00Väsby IK11,26
2Sara Forssell -00Motala AIF12,32
3Filippa Markl -00IK Westmannia12,87
4Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro12,95
5Filippa Carenbäck -00KFUM Örebro13,18

    F11 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Emilia Engström -00IK Stål11,97
2Alwa Pettersson -00Karlskoga FIF12,42
3Alva Angergård -00KFUM Örebro12,82
4Elvira Gustafsson -00SOK Träff12,97
5Ebba Löfholm -00KFUM Örebro13,40
6Ester Skånfors Forsling -00IF Skade13,88
7Alice Nilsson -00KFUM Örebro13,94

    F11 60 M HÄCK  HEAT 4    
1Malin Eriksson -00IFK Tumba10,72
2Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF10,73
3Emelie Svensson -00IFK Tumba11,25
4Julia Axtelius -00Enköpings AI11,29
5Hedvig Pettersson -00IF Göta11,49
6Andrea Bergenulf -00Falu IK12,24
7Hanna Strandahl -00KFUM Örebro12,27

    F11 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Malin Eriksson -00IFK Tumba10,72
2Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF10,73
3Johanna Ringstam -00IF Skade11,15
4Emelie Svensson -00IFK Tumba11,25
5Kajsa Lindqvist -00Väsby IK11,26
6Julia Axtelius -00Enköpings AI11,29
7Hedvig Pettersson -00IF Göta11,49
8Mathlida Eklund -00IK Westmannia11,75
9Emilia Engström -00IK Stål11,97
10Therese Knutsson -00Glanshammars IF12,13
11Andrea Bergenulf -00Falu IK12,24
12Hanna Strandahl -00KFUM Örebro12,27
13Sara Forssell -00Motala AIF12,32
14Alwa Pettersson -00Karlskoga FIF12,42
15Alva Angergård -00KFUM Örebro12,82
16Filippa Markl -00IK Westmannia12,87
17Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro12,95
18Elvira Gustafsson -00SOK Träff12,97
19Filippa Carenbäck -00KFUM Örebro13,18
20Ebba Löfholm -00KFUM Örebro13,40
21Stina Jacobson -00Istrums SK13,71
22Sofie Larsson -00Väsby IK13,83
23Ester Skånfors Forsling -00IF Skade13,88
24Alice Nilsson -00KFUM Örebro13,94

    F11 HÖJD      2011-03-27
1Hedvig Pettersson -00IF Göta1,46
2Kajsa Lindqvist -00Väsby IK1,36
3Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro1,36
4Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF1,33
5Linnéa Bodin -00KFUM Örebro1,33
6Julia Axtelius -00Enköpings AI1,33
7Kajsa Jansson -00IK Westmannia1,26
8Alwa Pettersson -00Karlskoga FIF1,22
9Jessica Persson -00KFUM Örebro1,22
10Hanna Strandahl -00KFUM Örebro1,22
11Sara Forssell -00Motala AIF1,14
12Johanna Ringstam -00IF Skade1,14
13Frida Grandelius -00KFUM Örebro1,14
13Johanna Edvall -00IF Skade1,14
15Maja Turunen -00Stocksäters IF1,10
16Julia Avonds -00KFUM Örebro1,10
17Ebba Löfholm -00KFUM Örebro1,10
18Malin Eriksson -00IFK Tumba1,05
18Amanda Bollman -00KFUM Örebro1,05
18Elvira Gustafsson -00SOK Träff1,05
18Mathlida Eklund -00IK Westmannia1,05
22Stina Jacobson -00Istrums SK1,05
23Alva Angergård -00KFUM Örebro1,05
23Hanna Säfström -00KFUM Örebro1,05
25Elsa Karlsson -00KFUM Örebro1,00
26Hanna Berghem -00Istrums SK1,00


Alwa Pettersson
Sara Forssell
Hanna Berghem
Malin Eriksson
Linnéa Bodin
Kajsa Jansson
Hanna Strandahl
Alva Angergård
Hedvig Pettersson
Hanna Säfström
Maja Turunen
Amanda Bollman
Jessica Persson
Frida Grandelius
Julia Avonds
Julia Axtelius
Elvira Gustafsson
Johanna Ringstam
Ebba Löfholm
Stina Jacobson
Mathlida Eklund
Johanna Edvall
Ingrid Holmquist
Ebba Blomstrand
Elsa Karlsson
Kajsa Lindqvist
90  95  100 105 110 114 118 122 126 130 133 136 139 143 146
                o   o   xo  o   xxx
                o   o   xxx
o   o   xo  xxx
            o   - 
                    o   o   o   o   o   xxo xxx
            o   o   o   o   xo  o   xxx
                o   o   xo  xxo xxx
    o   o   xo  xxx
                    o   o   o   o   o   o   xo  xo  xo  xo
    o   o   xo  xxx
o   o   o   o   o   xxx
    o   o   o   xxx
                    o   xo  xo  xxx
        o   o   o   xxo xxx
    o   o   o   xo  xxx
                        o   o   xxo xxo xxo xxx
o   o   o   o   xxx
        o   o   o   o   xxx
                xxo xxx
o   xo  o   o   xxx
    o   o   o   xxx
    o   o   o   o   xxo xxx
                        o   o   o   o   xxo xxo xxx
                    o   o   o   xo  xo  xo  xxx
    o   o   xxx
                    o   o   o   o   o   xxo xo  xxx
    F11 LÄNGD ZON      2011-03-26
1Hedvig Pettersson -00IF Göta4,15
2Kajsa Lindqvist -00Väsby IK4,11
3Emelie Svensson -00IFK Tumba3,97
4Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF3,96
5Emilia Engström -00IK Stål3,84
6Therese Knutsson -00Glanshammars IF3,84
7Alwa Pettersson -00Karlskoga FIF3,81
8Kajsa Jansson -00IK Westmannia3,71
9Johanna Ringstam -00IF Skade3,61
10Mathilda Germundsson -00Finspångs AIK3,61
11Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro3,59
12Lisa Klasenius -00KFUM Örebro3,59
13Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF3,56
14Linnéa Bodin -00KFUM Örebro3,54
15Rebecka Reuter -00Karlskoga FIF3,52
16Mathlida Eklund -00IK Westmannia3,48
17Julia Avonds -00KFUM Örebro3,46
18Andrea Bergenulf -00Falu IK3,42
19Saga Axelsson -00IF Skade3,36
20Rebecka Danielsson -00KFUM Örebro3,34
21Hanna Strandahl -00KFUM Örebro3,33
22Saga Hjertén -00Istrums SK3,29
23Ebba Löfholm -00KFUM Örebro3,28
24Elma Eklund -00Götlunda IF3,28
25Hanna Berghem -00Istrums SK3,25
26Elvira Gustafsson -00SOK Träff3,24
27Ester Skånfors Forsling -00IF Skade3,21
28Alice Nilsson -00KFUM Örebro3,14
29Hanna Säfström -00KFUM Örebro3,09
30Filippa Carenbäck -00KFUM Örebro3,03
31Elsa Karlsson -00KFUM Örebro3,02
32Maja Turunen -00Stocksäters IF3,01
33Bianca Wiljebrand -00IK Westmannia2,97
34Jennifer Lazar -00Väsby IK2,94
35Linnea Johansson -00Wedevågs IF2,91
36Alva Angergård -00KFUM Örebro2,90
37Amanda Bollman -00KFUM Örebro2,83
38Sofie Larsson -00Väsby IK2,78
39Cajsa Lindberg -00IF Hagen2,71
40Tilde Bergman -00Väsby IK2,69

Mathilda Germundsson
Linnéa Bodin
Rebecka Reuter
Elma Eklund
Alva Angergård
Ebba Blomstrand
Julia Avonds
Ingrid Holmquist
Therese Knutsson
Elvira Gustafsson
Hanna Strandahl
Alice Nilsson
Amanda Bollman
Andrea Bergenulf
Ebba Löfholm
Saga Axelsson
Mathlida Eklund
Sofie Larsson
Emilia Engström
Alwa Pettersson
Jennifer Lazar
Hanna Berghem
Elsa Karlsson
Esther Sandén Alin
Kajsa Lindqvist
Rebecka Danielsson
Tilde Bergman
Emelie Svensson
Lisa Klasenius
Bianca Wiljebrand
Saga Hjertén
Cajsa Lindberg
Filippa Carenbäck
Hanna Säfström
Johanna Ringstam
Hedvig Pettersson
Maja Turunen
Linnea Johansson
Ester Skånfors Forsling
Kajsa Jansson
361  331  324
350  354  353
 x   341  352
328   x   292
290  279  286
383  396  389  377   x   363
338  322  346
354  350  359
370  383   x   371  377  384
312  324  309
330  333  328
308  314  311
283  271  267
309  330  342
328  306  290
336  327  330
338  347  348
258  278  275
384  365  359  384  378  378
358  381  366  332   x   377
269   x   294
323  325  315
272  296  302
345  356  345
411  389  372  369  311  375
303  334   x 
261  269   x 
384  371  397  386  386  387
337  352  359
297  284  278
317  324  329
271  253  256
303  292  296
300  309  267
353  361  344
405  415   x   403  389  371
293  301  299
271  284  291
313  310  321
354  371  358  371  366  370
    F11 KULA 2,0      2011-03-27
1Johanna Edvall -00IF Skade10,09
2Julia Axtelius -00Enköpings AI9,05
3Malin Eriksson -00IFK Tumba8,92
4Hedvig Pettersson -00IF Göta8,92
5Kajsa Jansson -00IK Westmannia8,62
6Alwa Pettersson -00Karlskoga FIF8,05
7Frida Grandelius -00KFUM Örebro7,77
8Emelie Svensson -00IFK Tumba7,10
9Mathlida Eklund -00IK Westmannia6,55
10Sara Forssell -00Motala AIF6,22
11Johanna Ringstam -00IF Skade6,21
12Lisa Klasenius -00KFUM Örebro6,16
13Linnéa Bodin -00KFUM Örebro6,10
14Hanna Berghem -00Istrums SK5,89
15Saga Axelsson -00IF Skade5,85
16Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF5,57
17Amanda Bollman -00KFUM Örebro5,48
18Stina Jacobson -00Istrums SK5,26
19Elsa Karlsson -00KFUM Örebro5,02
20Jennifer Lazar -00Väsby IK4,88
21Sofie Larsson -00Väsby IK4,10
22Ester Skånfors Forsling -00IF Skade4,04
23Tilde Bergman -00Väsby IK3,98

Elsa Karlsson
Hedvig Pettersson
Jennifer Lazar
Johanna Ringstam
Emelie Svensson
Julia Axtelius
Alwa Pettersson
Lisa Klasenius
Johanna Edvall
Stina Jacobson
Hanna Berghem
Malin Eriksson
Kajsa Jansson
Saga Axelsson
Frida Grandelius
Esther Sandén Alin
Mathlida Eklund
Ester Skånfors Forsling
Tilde Bergman
Linnéa Bodin
Sara Forssell
Sofie Larsson
Amanda Bollman
467  502  445
845  796  799  766  817  892
488  479  453
571  533  621
710  683  643  690  666  678
845  757  801  746  852  905
805  793  762  730  769  762
575  616  588
940  903  844  905 1009  891
479  497  526
549  587  589
 x   806  873  778  841  892
795  663  823  786  844  862
565  568  585
777  706  736  706  714  710
539  557  543
635  655  562
361  377  404
398  379  389
600  600  610
622  622  604
410  401  398
543  548  502
    F10 60 M  HEAT 1    2011-03-26
1Ellen Nygård -01KFUM Örebro10,30
2Therese Andersson -02Gefle IF10,57
3Zara Strandgren -01Kvismaredalens IF10,59
4Amanda Gräsberg -01Stocksäters IF10,95
5Maja Ramberg -01IF Skade11,16
6Clara Sörebro -03IFK Kristinehamn12,58
7Mia Karlsson -02Karlskoga FIF13,41

    F10 60 M  HEAT 2    
1Lisa Berglund -01Väsby IK9,82Final
2Emelie Jälmeneng -01IK Wilske9,98Final
3Filippa Nero -01IF Göta10,17Final
4Lisa Larsson -02KFUM Örebro10,72
5Hedvig Nilsson -01IF Göta10,86
6Tilda Lundahl -02IK Wilske11,08
7Nova Holmberg -02Väsby IK11,36
8Linnéa Holm -01KFUM Örebro11,45

    F10 60 M  HEAT 3    
1Karin Palmér -01KFUM Örebro9,95Final
2Jennifer Arvidsson -01IK Westmannia10,20Final
3Joella Andersson -01Väsby IK10,25
4Alva Widén -01Götlunda IF10,80
5Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF11,26
5Sofie Fransson -02KFUM Örebro11,26
7Elin Bäckström -01IF Skade12,20
8Elin Allansson -02Karlskoga FIF12,47

    F10 60 M  HEAT 4    
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro9,35Final
2Julia Sjömark -02Glanshammars IF10,36
3Maja Hedenbrant -01IF Skade10,72
4Elin Persson -02Stocksäters IF10,78
5Tilde Jansson -01Kvismaredalens IF11,75
6Elin Wahlgren -02IFK Kristinehamn11,86
7Malin Jansson -03Karlskoga FIF12,13

    F10 60 M  HEAT 5    
1Ida Nyqvist -01Gefle IF10,31
2Amira Musa -01KFUM Örebro10,46
3Lisa Holmberg -02Lidköpings IS10,70
4Vendela Ström -01IF Skade10,71
5Agnes Brunnsgård -02IFK Kristinehamn10,80
6Elin Ståhl -02KFUM Örebro10,96
7Tova Holmberg -01Lidköpings IS10,97

    F10 60 M  HEAT 6    
1Emelina Cindric -01IF Skade9,47Final
2Minna Seger -01Glanshammars IF10,16Final
3Filippa Karaga -01KFUM Örebro10,41
4Tova Stiberg -01KFUM Örebro10,57
5Lovisa Jonsson -01Karlskoga FIF10,70
6Sofie Bengtsson -02IF Hagen10,76
7Josefin Andersson -01IFK Kristinehamn11,13
8Josefin Stenman -02Stocksäters IF11,29

    F10 60 M  FINAL    2011-03-26
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro9,31
2Emelina Cindric -01IF Skade9,48
3Emelie Jälmeneng -01IK Wilske9,63
4Lisa Berglund -01Väsby IK9,80
5Karin Palmér -01KFUM Örebro9,99
6Jennifer Arvidsson -01IK Westmannia10,10
7Filippa Nero -01IF Göta10,29
8Minna Seger -01Glanshammars IF10,30

    F10 200 M  HEAT 1    2011-03-27
1Tilda Wiklund -02IK Wilske40,39
2Amanda Fridberg -02IF Göta41,64
-Elin Wahlgren -02IFK Kristinehamnej start

    F10 200 M  HEAT 2    
1Elvira Forsberg -02Glanshammars IF37,71
2Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF38,83
3Agnes Brunnsgård -02IFK Kristinehamn41,16

    F10 200 M  HEAT 3    
1Lisa Holmberg -02Lidköpings IS37,63
2Josefin Andersson -01IFK Kristinehamn39,22
3Linnéa Holm -01KFUM Örebro40,42

    F10 200 M  HEAT 4    
1Emmy Pettersson -01Katrineholms SK35,30
2Filippa Karaga -01KFUM Örebro35,67
3Amira Musa -01KFUM Örebro35,94
4Lovisa Jonsson -01Karlskoga FIF37,95

    F10 200 M  HEAT 5    
1Linn Flodin -01IK Westmannia37,82
2Elin Karlsson -01Karlskoga FIF39,86
3Vendela Ström -01IF Skade40,38
4Maja Ramberg -01IF Skade41,99

    F10 200 M  HEAT 6    
1Jennifer Arvidsson -01IK Westmannia35,59
2Minna Seger -01Glanshammars IF36,58
3Maja Hedenbrant -01IF Skade39,36
4Elin Bäckström -01IF Skade47,81

    F10 200 M  HEAT 7    
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro31,63
2Emelina Cindric -01IF Skade33,10
3Karin Palmér -01KFUM Örebro34,17
4Louise Fröding -01Götlunda IF36,01

    F10 200 M  SAMLAD LISTA    
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro31,63
2Emelina Cindric -01IF Skade33,10
3Karin Palmér -01KFUM Örebro34,17
4Emmy Pettersson -01Katrineholms SK35,30
5Jennifer Arvidsson -01IK Westmannia35,59
6Filippa Karaga -01KFUM Örebro35,67
7Amira Musa -01KFUM Örebro35,94
8Louise Fröding -01Götlunda IF36,01
9Minna Seger -01Glanshammars IF36,58
10Lisa Holmberg -02Lidköpings IS37,63
11Elvira Forsberg -02Glanshammars IF37,71
12Linn Flodin -01IK Westmannia37,82
13Lovisa Jonsson -01Karlskoga FIF37,95
14Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF38,83
15Josefin Andersson -01IFK Kristinehamn39,22
16Maja Hedenbrant -01IF Skade39,36
17Elin Karlsson -01Karlskoga FIF39,86
18Vendela Ström -01IF Skade40,38
19Tilda Wiklund -02IK Wilske40,39
20Linnéa Holm -01KFUM Örebro40,42
21Agnes Brunnsgård -02IFK Kristinehamn41,16
22Amanda Fridberg -02IF Göta41,64
23Maja Ramberg -01IF Skade41,99
24Elin Bäckström -01IF Skade47,81

    F10 600 M  HEAT 1    2011-03-26
1Ellen Nygård -01KFUM Örebro2.22,65
2Agnes Brunnsgård -02IFK Kristinehamn2.24,90
3Sofie Bengtsson -02IF Hagen2.26,69
4Maja Ramberg -01IF Skade2.30,41
5Clara Larsson -01KFUM Örebro2.35,55
6Elin Wahlgren -02IFK Kristinehamn2.41,06
7Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF2.41,09

    F10 600 M  HEAT 2    
1Wilma Larsson -01Vilsta IK2.10,10
2Celine Allard-Forsberg -01Vilsta IK2.14,33
3Allexandra Franc -03Karlskoga FIF2.17,99
4Rebecca Fritzell -02Vilsta IK2.18,43
5Alva Widén -01Götlunda IF2.27,90
6Joella Andersson -01Väsby IK2.32,55
7Vendela Ström -01IF Skade2.35,49
8Tova Holmberg -01Lidköpings IS2.36,27

    F10 600 M  SAMLAD LISTA    
1Wilma Larsson -01Vilsta IK2.10,10
2Celine Allard-Forsberg -01Vilsta IK2.14,33
3Allexandra Franc -03Karlskoga FIF2.17,99
4Rebecca Fritzell -02Vilsta IK2.18,43
5Ellen Nygård -01KFUM Örebro2.22,65
6Agnes Brunnsgård -02IFK Kristinehamn2.24,90
7Sofie Bengtsson -02IF Hagen2.26,69
8Alva Widén -01Götlunda IF2.27,90
9Maja Ramberg -01IF Skade2.30,41
10Joella Andersson -01Väsby IK2.32,55
11Vendela Ström -01IF Skade2.35,49
12Clara Larsson -01KFUM Örebro2.35,55
13Tova Holmberg -01Lidköpings IS2.36,27
14Elin Wahlgren -02IFK Kristinehamn2.41,06
15Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF2.41,09

    F10 60 M HÄCK  HEAT 1    2011-03-27
1Agnes Brunnsgård -02IFK Kristinehamn13,58
2Elvira Forsberg -02Glanshammars IF14,27
3Tova Stiberg -01KFUM Örebro14,41
4Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF14,44
5Elin Wahlgren -02IFK Kristinehamn14,66
6Tilda Lundahl -02IK Wilske16,33

    F10 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Alva Almén -01Gillberga-Lista IF13,55
2Linn Flodin -01IK Westmannia13,93
3Lovisa Jonsson -01Karlskoga FIF14,00
4Maja Ramberg -01IF Skade14,93
5Tova Holmberg -01Lidköpings IS15,89
6Elin Bäckström -01IF Skade16,98
-Vendela Ström -01IF Skadeej start

    F10 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro11,57
2Emelina Cindric -01IF Skade11,80
3Ida Nyqvist -01Gefle IF12,06
4Emelie Jälmeneng -01IK Wilske12,99
5Lisa Berglund -01Väsby IK13,01
6Lisa Holmberg -02Lidköpings IS13,70
7Amira Musa -01KFUM Örebro13,90

    F10 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro11,57
2Emelina Cindric -01IF Skade11,80
3Ida Nyqvist -01Gefle IF12,06
4Emelie Jälmeneng -01IK Wilske12,99
5Lisa Berglund -01Väsby IK13,01
6Alva Almén -01Gillberga-Lista IF13,55
7Agnes Brunnsgård -02IFK Kristinehamn13,58
8Lisa Holmberg -02Lidköpings IS13,70
9Amira Musa -01KFUM Örebro13,90
10Linn Flodin -01IK Westmannia13,93
11Lovisa Jonsson -01Karlskoga FIF14,00
12Elvira Forsberg -02Glanshammars IF14,27
13Tova Stiberg -01KFUM Örebro14,41
14Vendela Högkvist -02Åsbro GoIF14,44
15Elin Wahlgren -02IFK Kristinehamn14,66
16Maja Ramberg -01IF Skade14,93
17Tova Holmberg -01Lidköpings IS15,89
18Tilda Lundahl -02IK Wilske16,33
19Elin Bäckström -01IF Skade16,98

    F10 HÖJD      2011-03-27
1Ida Nyqvist -01Gefle IF1,26
2Emmy Pettersson -01Katrineholms SK1,20
3Emily Capobianco -01KFUM Örebro1,20
4Emelie Jälmeneng -01IK Wilske1,16
5Lisa Larsson -02KFUM Örebro1,08
6Filippa Karaga -01KFUM Örebro1,08
7Tilda Bergström -02IFK Sunne1,08
8Elin Lager -02KFUM Örebro1,04
9Vendela Ström -01IF Skade1,04
10Zara Strandgren -01Kvismaredalens IF1,00
10Agnes Brunnsgård -02IFK Kristinehamn1,00
10Lovisa Jonsson -01Karlskoga FIF1,00
13Tilda Wiklund -02IK Wilske1,00
14Emelina Cindric -01IF Skade1,00
15Elvira Forsberg -02Glanshammars IF1,00
16Tilda Lundahl -02IK Wilske1,00
17Lisa Holmberg -02Lidköpings IS0,95
18Linn Flodin -01IK Westmannia0,95
19Lisa Kareliussén -02Glanshammars IF0,95
20Amanda Gräsberg -01Stocksäters IF0,85
21Maja Ramberg -01IF Skade0,80
21Sofie Fransson -02KFUM Örebro0,80
21Elin Bäckström -01IF Skade0,80
Elsa Heneryd -02KFUM Örebro0,00


Elsa Heneryd
Emmy Pettersson
Zara Strandgren
Tilda Wiklund
Elin Lager
Agnes Brunnsgård
Tilda Lundahl
Linn Flodin
Maja Ramberg
Ida Nyqvist
Emily Capobianco
Emelie Jälmeneng
Filippa Karaga
Lovisa Jonsson
Amanda Gräsberg
Sofie Fransson
Elin Bäckström
Lisa Larsson
Lisa Holmberg
Emelina Cindric
Elvira Forsberg
Lisa Kareliussén
Vendela Ström
Tilda Bergström
80  85  90  95  100 104 108 112 116 120 123 126 129
xxx
        o   o   o   o   o   xo  xxo o   xxx
    o   o   o   o   xxx
    o   o   xo  o   xxx
    o   o   o   o   o   xxx
    o   o   o   o   xxx
o   o   o   xo  xxo xxx
    o   o   xo  xx-
o   xxx
                o           o   o   o   xo  o   xxx
        o   o   o   o   o   xxo xo  xo  xxx
o   o   o   o   o   o   o   xo  xo  xxx
        o   o   o   xo  xo  xxx
o   o   o   o   o   xxx
xo  o   xxx
o   xxx
o   xxx
o   o   o   o   o   xo  o   xxx
o   o   o   o   xxx
o   o   o   xo  xo  xxx
o   o   o   o   xxo xxx
o   o   xo  xxo xxx
o   o   xo  o   o   o   xxx
o   o   o   o   o   xxo xo  xxx
    F10 LÄNGD ZON      2011-03-26
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro4,07
2Karin Palmér -01KFUM Örebro3,88
3Emelie Jälmeneng -01IK Wilske3,79
4Emelina Cindric -01IF Skade3,76
5Ida Nyqvist -01Gefle IF3,76
6Lisa Berglund -01Väsby IK3,38
7Ellen Nygård -01KFUM Örebro3,28
8Joella Andersson -01Väsby IK3,24
9Zara Strandgren -01Kvismaredalens IF3,22
10Elin Persson -02Stocksäters IF3,16
11Tilda Bergström -02IFK Sunne3,14
12Alva Widén -01Götlunda IF3,05
13Therese Andersson -02Gefle IF3,05
14Agnes Brunnsgård -02IFK Kristinehamn3,04
15Tova Stiberg -01KFUM Örebro3,03
16Sofie Bengtsson -02IF Hagen3,02
17Amira Musa -01KFUM Örebro3,02
18Filippa Nero -01IF Göta2,98
19Julia Sjömark -02Glanshammars IF2,98
20Elin Ståhl -02KFUM Örebro2,93
21Amanda Gräsberg -01Stocksäters IF2,90
22Alva Almén -01Gillberga-Lista IF2,87
23Johanna Sedström -02Åsbro GoIF2,84
24Hanna Knutsson -02Glanshammars IF2,83
25Elin Lager -02KFUM Örebro2,77
26Sofie Fransson -02KFUM Örebro2,75
27Tilda Lundahl -02IK Wilske2,70
28Emmie Kling Vieweg -01IFK Nora2,69
29Tilda Wiklund -02IK Wilske2,67
30Vendela Ström -01IF Skade2,67
31Tova Holmberg -01Lidköpings IS2,67
32Elin Wahlgren -02IFK Kristinehamn2,65
33Josefin Andersson -01IFK Kristinehamn2,63
34Lovisa Jonsson -01Karlskoga FIF2,60
35Linnea Hofgren -02Glanshammars IF2,58
36Maja Ramberg -01IF Skade2,57
37Tilde Jansson -01Kvismaredalens IF2,57
38Lisa Larsson -02KFUM Örebro2,57
39Nova Holmberg -02Väsby IK2,56
40Maja Hedenbrant -01IF Skade2,54
41Malin Jansson -03Karlskoga FIF2,30
42Clara Sörebro -03IFK Kristinehamn2,24
43Hedvig Nilsson -01IF Göta2,23
44Elin Allansson -02Karlskoga FIF2,20
45Elin Bäckström -01IF Skade1,96
46Mia Karlsson -02Karlskoga FIF1,91

Emelina Cindric
Maja Hedenbrant
Lovisa Jonsson
Amira Musa
Amanda Gräsberg
Tilde Jansson
Elin Persson
Therese Andersson
Karin Palmér
Hanna Knutsson
Emmie Kling Vieweg
Tilda Lundahl
Lisa Berglund
Malin Jansson
Elin Allansson
Alva Widén
Tova Stiberg
Sofie Bengtsson
Tova Holmberg
Linnea Hofgren
Mia Karlsson
Ida Nyqvist
Zara Strandgren
Elin Lager
Elin Bäckström
Josefin Andersson
Joella Andersson
Agnes Brunnsgård
Ellen Nygård
Emelie Jälmeneng
Elin Ståhl
Hedvig Nilsson
Clara Sörebro
Tilda Bergström
Tilda Wiklund
Emily Capobianco
Johanna Sedström
Nova Holmberg
Filippa Nero
Elin Wahlgren
Vendela Ström
Lisa Larsson
Alva Almén
Maja Ramberg
Sofie Fransson
Julia Sjömark
373  352  360  367  376  368
254  239  237
258   x   260
302  272  280
290  266  272
255  255  257
298  293  316
297  305   x 
360  355  361  371  374  388
203  279  283
269  269   x 
261  270  254
318  263  328  325  331  338
230  191  215
210  215  220
305  299  294
293  303  301
281  294  302
267  218  252
254   x   258
179  169  191
329  344  348  333  376  231
312  313  322
244  253  277
196  191  190
260  262  263
318  319  322  314  316  324
298  304  304
328  326  318  312  323  276
334  336  348  361  368  379
282  284  293
 x   223  154
 x   192  224
300  312  314
259  267  262
401  396  382  389  400  407
274  270  284
246  256  254
 x   298  293
265  221  254
 x   253  267
257  251  252
287   x   284
256  257  247
260  238  275
272  298  292
    F10 KULA 2,0      2011-03-27
1Karin Palmér -01KFUM Örebro5,93
2Elin Lager -02KFUM Örebro5,71
3Amanda Fridberg -02IF Göta5,56
4Josefin Andersson -01IFK Kristinehamn5,55
5Emelie Jälmeneng -01IK Wilske5,43
6Emelina Cindric -01IF Skade5,42
7Filippa Karaga -01KFUM Örebro5,39
8Tilda Bergström -02IFK Sunne5,35
9Elin Karlsson -01Karlskoga FIF5,10
10Ida Nyqvist -01Gefle IF4,93
11Alva Almén -01Gillberga-Lista IF4,80
12Linnéa Holm -01KFUM Örebro4,51
13Linn Flodin -01IK Westmannia4,40
14Elin Bäckström -01IF Skade4,38
15Tova Holmberg -01Lidköpings IS4,31
16Amira Musa -01KFUM Örebro4,02
17Elin Wahlgren -02IFK Kristinehamn3,92
18Maja Ramberg -01IF Skade3,83
19Vendela Ström -01IF Skade3,64
20Maja Hedenbrant -01IF Skade3,59
21Lisa Kareliussén -02Glanshammars IF3,14

Ida Nyqvist
Emelie Jälmeneng
Tilda Bergström
Josefin Andersson
Emelina Cindric
Elin Wahlgren
Elin Lager
Maja Hedenbrant
Elin Karlsson
Filippa Karaga
Tova Holmberg
Amira Musa
Linn Flodin
Karin Palmér
Vendela Ström
Alva Almén
Elin Bäckström
Linnéa Holm
Amanda Fridberg
Lisa Kareliussén
Maja Ramberg
487  475  493
516  543  535  480  534  465
487  522  461  499  535  519
470  472  535  525  545  555
496  461  511  542  531  510
392  384  340
504  531  564  526  571  561
355  359  330
510  440  475
510  491  539  490  509  479
415  431  374
386  398  402
382  349  440
543  437  502  569  585  593
353  341  364
460  480  451
438  420  414
415  451  419
497  556  480  506  413  514
297  291  314
371  383  273
    KVET 60 M      2011-03-26
1Åsa Westerberg -76Råby-Rekarne FIF9,16

    KVET 800 M      2011-03-26
1Ulla Littenheim -47Uddevalla IS2.58,09

    KVET 3000 M      2011-03-27
1Annika Lindblom -60Glanshammars IF12.10,37

    KVET 60 M HÄCK      2011-03-27
1Monika Karlsson -69Åsbro GoIF9,55K40
2Anita Norr-Ericson -60GoIF Tjalve9,99K50

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram