Resultatlista i pdf-format med alla hopp- och kastserier

  Marsspelen 27-28 mars 2010

  Stocksäters IF och Åsbro GoIF arrangerade i Mässhallen, Örebro
 
  Rättat resultat i P14 kula
 
    MÄN 60 M      2010-03-27
1Daniel Andersson -91Istrums SK7,42
2Joakim Andersson -90Wedevågs IF7,70
3Mikael Wallin -63Spårvägens FK8,20

    MÄN 3000 M      2010-03-28
1Per Sjögren -79KFUM Örebro8.46,0m
2Tim Sundström -89KFUM Örebro8.52,9m
3Henrik Örnstedt -78IF Göta8.59,7m
4Tomas Bjurström -87KFUM Örebro9.14,4m
5Nicklas Källmén -75KFUM Örebro9.16,4m
6Lars Drageryd -89KFUM Örebro9.25,8m
7Diriba Tufa -85Istrums SK9.55,5m
-Mohammed Abdullahi -90KFUM Örebrobröt

    MÄN 60 M HÄCK      2010-03-28
1Joakim Andersson -90Wedevågs IF10,02

    MÄN HÖJD      2010-03-27
1Jerker Porat -78KFUM Örebro1,78
2Sebastian Johansson -89KFUM Örebro1,75

    MÄN LÄNGD      2010-03-28
1Adam Johansson -91IK Hakarpspojkarna7,01
2Erik Henrysson -79KFUM Örebro6,53
-Gabriel Berg -82KFUM Örebro0,00

Erik Henrysson
Gabriel Berg
Adam Johansson
 x   639  653   x   631  641
 x    x    x    x    x    x 
667  701   x    x   682  693
    MÄN KULA    2010-03-27
1Hampus Bergman -88KFUM Örebro10,86
2Torgny Lindkvist -62Wedevågs IF10,40
3Joakim Andersson -90Wedevågs IF8,69

    P17 60 M  HEAT 1    2010-03-27
1Jakob Rhan -94Glanshammars IF7,60Final
2Axel Lönegren -94Upsala IF7,63Final
3Teodor Aleksejev -94Hanvikens SK7,80Final
4Jesper Lindstam -94Mälarö SOK8,19Final
5Melker Svensson -94Mälarö SOK8,47

    P17 60 M  HEAT 2    
1Hampus Larsson -93Katrineholms SK7,90Final
2Daniel Karlsson-Lönnö -94Mälarö SOK8,00Final
3Geir Thyresson -93Stocksäters IF8,10Final
4Ludwig Nyborg -94Väsby IK8,24Final
5Joakim Johansson -93Tibro AIK FIK8,27
6Karl Hofling -93Istrums SK9,24

    P17 60 M  FINAL    2010-03-27
1Jakob Rhan -94Glanshammars IF7,60
2Axel Lönegren -94Upsala IF7,61
3Teodor Aleksejev -94Hanvikens SK7,79
4Hampus Larsson -93Katrineholms SK7,84
5Daniel Karlsson-Lönnö -94Mälarö SOK7,97
6Geir Thyresson -93Stocksäters IF8,13
7Jesper Lindstam -94Mälarö SOK8,25
8Ludwig Nyborg -94Väsby IK8,29

    P17 200 M  HEAT 1    2010-03-28
1Albin Larsson -93Istrums SK25,40
2Patrik Pettersson -93Falköpings AIK25,49

    P17 200 M  HEAT 2    
1Ludwig Nyborg -94Väsby IK27,37
2Jesper Lindstam -94Mälarö SOK28,22
3Melker Svensson -94Mälarö SOK29,07

    P17 200 M  HEAT 3    
1Jakob Rhan -94Glanshammars IF24,67
2Geir Thyresson -93Stocksäters IF26,15
3Daniel Karlsson-Lönnö -94Mälarö SOK27,61

    P17 200 M  SAMLAD LISTA    
1Jakob Rhan -94Glanshammars IF24,67
2Albin Larsson -93Istrums SK25,40
3Patrik Pettersson -93Falköpings AIK25,49
4Geir Thyresson -93Stocksäters IF26,15
5Ludwig Nyborg -94Väsby IK27,37
6Daniel Karlsson-Lönnö -94Mälarö SOK27,61
7Jesper Lindstam -94Mälarö SOK28,22
8Melker Svensson -94Mälarö SOK29,07

    P17-15 200 M EXTRA      2010-03-28
1Teodor Aleksejev -94Hanvikens SK25,72
2Nemo Asplund -95Hanvikens SK28,63
3Edvin Frendel -95Hanvikens SK30,60

    P17 800 M      2010-03-27
1Petter Kroon -94KFUM Örebro2.10,53
2Alfred Wreeby -93Mosjö FK2.20,47
3Joakim Johansson -93Tibro AIK FIK2.22,53
4Karl Hofling -93Istrums SK2.37,54

    P17 1500 M      2010-03-28
1Petter Kroon -94KFUM Örebro4.33,92
2Alfred Wreeby -93Mosjö FK4.36,25

    P17 60 M HÄCK      2010-03-28
1Rickard Willman -94Västerås FK8,40
2Teodor Aleksejev -94Hanvikens SK9,70

    P17 HÖJD      2010-03-27
1Geir Thyresson -93Stocksäters IF1,75
2Hampus Larsson -93Katrineholms SK1,75
3Jesper Lindstam -94Mälarö SOK1,68
4Teodor Aleksejev -94Hanvikens SK1,55

    P17 STAV      2010-03-28
1Axel Frisén -93Stocksäters IF4,00

    P17 LÄNGD      2010-03-28
1Rickard Willman -94Västerås FK6,32
2Teodor Aleksejev -94Hanvikens SK5,88
3Daniel Karlsson-Lönnö -94Mälarö SOK5,65
4Geir Thyresson -93Stocksäters IF5,53
5Kristian Hjertén -93Istrums SK5,40
6Patrik Pettersson -93Falköpings AIK5,11
7Ludwig Nyborg -94Väsby IK4,94
8Albin Larsson -93Istrums SK4,76
9Karl Hofling -93Istrums SK4,18

Albin Larsson
Geir Thyresson
Daniel Karlsson-Lönnö
Ludwig Nyborg
Kristian Hjertén
Teodor Aleksejev
Patrik Pettersson
Karl Hofling
Rickard Willman
455  437  474  476  418  471
 x   553   x   142  533  535
525  529  544  545  549  565
452  466  484  473  494  493
528  540   x    x   528  383
522  564  468  542  567  588
503   x   511   x    x   509
400  417  418
 x    x   617  632  604  630
    P17 KULA 5,0    2010-03-27
1Niklas Lindstedt -93Hässelby SK16,57
2Theodor Thor -93KFUM Örebro12,56
3Axel Lönegren -94Upsala IF11,79
4Hampus Larsson -93Katrineholms SK11,27
5Otto Jonsson -93Dals Södra FFI10,33
6Jesper Lindstam -94Mälarö SOK10,10
7Teodor Aleksejev -94Hanvikens SK9,78
8Daniel Karlsson-Lönnö -94Mälarö SOK9,57
9Melker Svensson -94Mälarö SOK9,44

    P15 60 M      2010-03-27
1Eddy Meyerdiercks -95IF Hagen7,52
2Philip Andersson -95SOK Träff7,84
3Henrik Hultgren -95KFUM Örebro7,92
4Fredrik Samuelsson -95Hässelby SK8,10
5Samuel Spjut -95Frövi IK8,54
6Nemo Asplund -95Hanvikens SK8,58
7Andreas Ringstam -95IF Skade8,70
8Carl-Johan Renberg -95KFUM Örebro8,76

    P15 200 M  HEAT 1    2010-03-28
1Jonatan Carlsson -95SOK Träff26,60
2Michael Chlebek -95Väsby IK28,55
3Adam Filmby -95Glanshammars IF29,79

    P15 200 M  HEAT 2    
1Simon Holmström -95Täby IS25,21
2Henrik Hultgren -95KFUM Örebro25,23
3Anton Österlund -95IFK Tumba26,77

    P15 200 M  SAMLAD LISTA    
1Simon Holmström -95Täby IS25,21
2Henrik Hultgren -95KFUM Örebro25,23
3Jonatan Carlsson -95SOK Träff26,60
4Anton Österlund -95IFK Tumba26,77
5Michael Chlebek -95Väsby IK28,55
6Adam Filmby -95Glanshammars IF29,79

    P15 800 M      2010-03-27
1Henrik Hultgren -95KFUM Örebro2.22,66
2Oskar Öholm -95KFUM Örebro2.24,64
3Samuel Spjut -95Frövi IK2.25,46
4Niklas Arvidsson -95IK Westmannia2.26,54
5Oscar Johansson -95Högbo GIF2.29,92

    P15 1500 M      2010-03-28
1Oscar Johansson -95Högbo GIF5.11,26
2Nemo Asplund -95Hanvikens SK5.21,97
3Joakim Engström -95Katrineholms SK5.52,97

    P15 60 M HÄCK      2010-03-28
1Niclas Svärdling -95Täby IS8,74
2Fredrik Samuelsson -95Hässelby SK9,16
3Anton Österlund -95IFK Tumba9,44
4Andreas Ringstam -95IF Skade11,75

    P15 HÖJD      2010-03-27
1Fredrik Samuelsson -95Hässelby SK1,64
2Philip Capobianco -95KFUM Örebro1,61
3Carl-Johan Renberg -95KFUM Örebro1,49
4Nemo Asplund -95Hanvikens SK1,49
4Michael Chlebek -95Väsby IK1,49
6Edvin Frendel -95Hanvikens SK1,45

    P15 STAV      2010-03-28
1Fredrik Samuelsson -95Hässelby SK3,01

    P15 LÄNGD      2010-03-28
1Michael Chlebek -95Väsby IK5,02
2Adam Filmby -95Glanshammars IF4,68
3Andreas Ringstam -95IF Skade4,61
4Edvin Frendel -95Hanvikens SK4,32

Andreas Ringstam
Michael Chlebek
Adam Filmby
Edvin Frendel
 x   411  433  444  443  461
 x    x   444  337   x   502
468  202  453   -   294  143
408   x   427  428  432   x 
    P15 KULA 4,0    2010-03-27
1Tim Söderqvist -95Dals Södra FFI13,47
2Fredrik Samuelsson -95Hässelby SK11,17
3Nemo Asplund -95Hanvikens SK10,25
4Andreas Ringstam -95IF Skade10,21
5Edvin Frendel -95Hanvikens SK8,36

    P14 60 M  HEAT 1    2010-03-27
1Markus Holmström -96IF Hagen7,62Final
2Albin Lager -96KFUM Örebro8,05Final
3Jens Roslund -96Stocksäters IF8,46Final
4Daniel Nordberg -96Wedevågs IF8,63Final
5Tobias Hagström -96Istrums SK8,94
-Axel Sherlock -96Väsby IKdiskv F4.3.12

    P14 60 M  HEAT 2    
1Joakim Lucic -96Hanvikens SK7,69Final
2Alexander Thunberg -96IK Stål7,93Final
3Isak Stenberg -96Hulåns IF7,97Final
4Anton Johansson -96KFUM Örebro8,60Final
5Henrik Thoms -96Hanvikens SK8,87
6Alexander Eriksson -96IK Wilske9,48

    P14 60 M  FINAL    2010-03-27
1Markus Holmström -96IF Hagen7,61
2Joakim Lucic -96Hanvikens SK7,71
3Isak Stenberg -96Hulåns IF7,91
4Alexander Thunberg -96IK Stål8,03
5Albin Lager -96KFUM Örebro8,04
6Jens Roslund -96Stocksäters IF8,48
7Anton Johansson -96KFUM Örebro8,58
8Daniel Nordberg -96Wedevågs IF8,70

    P14 200 M  HEAT 1    2010-03-28
1Daniel Nordberg -96Wedevågs IF28,89
2Henrik Thoms -96Hanvikens SK30,60

    P14 200 M  HEAT 2    
1Axel Sherlock -96Väsby IK25,94
2Alexander Thunberg -96IK Stål26,58
3William Bergenarp -96Glanshammars IF27,27

    P14 200 M  HEAT 3    
1Joakim Lucic -96Hanvikens SK25,57
2Markus Holmström -96IF Hagen25,93
3Isak Stenberg -96Hulåns IF26,24

    P14 200 M  SAMLAD LISTA    
1Joakim Lucic -96Hanvikens SK25,57
2Markus Holmström -96IF Hagen25,93
3Axel Sherlock -96Väsby IK25,94
4Isak Stenberg -96Hulåns IF26,24
5Alexander Thunberg -96IK Stål26,58
6William Bergenarp -96Glanshammars IF27,27
7Daniel Nordberg -96Wedevågs IF28,89
8Henrik Thoms -96Hanvikens SK30,60

    P14 800 M      2010-03-27
1Karl Wallén -96Istrums SK2.19,95
2Axel Sherlock -96Väsby IK2.22,86
3Oscar Östebo -96Glanshammars IF2.31,09
4Carl Valjus -96Glanshammars IF2.32,24
5Daniel Nordberg -96Wedevågs IF2.42,53

    P14 60 M HÄCK      2010-03-28
1Alexander Thunberg -96IK Stål9,35
2Nicklas Karlsson -96Finspångs AIK9,45
3Henrik Thoms -96Hanvikens SK11,33

    P14 HÖJD      2010-03-27
1Linus Falck -96Hökensås UR1,71
2Henrik Thoms -96Hanvikens SK1,64
3Hampus Edqvist -96KFUM Örebro1,57
4Anton Johansson -96KFUM Örebro1,53
5Jens Roslund -96Stocksäters IF1,49
6Anton Östebo -96Glanshammars IF1,49
7André Zune -96Motala AIF1,40

    P14 STAV      2010-03-28
1Jens Roslund -96Stocksäters IF3,24
2André Zune -96Motala AIF2,54

    P14 LÄNGD      2010-03-28
1Joakim Lucic -96Hanvikens SK5,52
2Alexander Thunberg -96IK Stål5,50
3William Bergenarp -96Glanshammars IF5,19
4Isak Stenberg -96Hulåns IF5,03
5Axel Sherlock -96Väsby IK5,02
6Daniel Nordberg -96Wedevågs IF4,84
7Jesper Frykholm -96Glanshammars IF4,79
8Markus Holmström -96IF Hagen4,77
9Anton Johansson -96KFUM Örebro4,65
10Anton Östebo -96Glanshammars IF4,64
11Henrik Thoms -96Hanvikens SK4,37
12Jens Roslund -96Stocksäters IF4,33
13Alexander Eriksson -96IK Wilske4,10

Henrik Thoms
Markus Holmström
Joakim Lucic
Jesper Frykholm
Axel Sherlock
Anton Östebo
Jens Roslund
Alexander Eriksson
Anton Johansson
Daniel Nordberg
Alexander Thunberg
William Bergenarp
Isak Stenberg
411  437  249
470  463  477  477  423  218
551  547  546  526  539  552
479   x   459  475  468  457
502  487  153  485   -   184
464   x    x 
433   x   185
410  388  360
 x   465   x 
484  473   x   473   x    x 
550   x   526  313   -    x 
519   x   511   x   516  514
503  489  466  453  365  488
    P14 KULA 4,0    2010-03-27
1Albin Lager -96KFUM Örebro13,21
2Anton Johansson -96KFUM Örebro11,21
3Hampus Edqvist -96KFUM Örebro10,54
4Joakim Lucic -96Hanvikens SK10,18
5Tobias Hagström -96Istrums SK9,77
6André Zune -96Motala AIF8,83
7Henrik Thoms -96Hanvikens SK8,70

    P13 60 M  HEAT 1    2010-03-27
1Lucas Järpsjö -97Mariestads AIF8,40Final
2William Gunnarsson -97KFUM Örebro8,42Final
3Christian Björkman -97Väsby IK8,84Final
4Adam Frisk -97Gillberga-Lista IF9,58Final
5Jacob Holmström -97IF Skade11,06
-Fredrik Wenström -97Hanvikens SKdiskv F4.3.12

    P13 60 M  HEAT 2    
1Oscar Jansson -97IFK Kristinehamn8,25Final
2Erik Andersson -97Wedevågs IF8,63Final
3Bryson Brunsberg -97Enköpings AI9,15Final
4Niklas Kvarnerup -97Hanvikens SK9,37Final
5Oliwer Johnsson -97Gillberga-Lista IF10,51

    P13 60 M  FINAL    2010-03-27
1Oscar Jansson -97IFK Kristinehamn8,24
2William Gunnarsson -97KFUM Örebro8,38
3Erik Andersson -97Wedevågs IF8,49
4Christian Björkman -97Väsby IK8,90
5Bryson Brunsberg -97Enköpings AI9,14
6Niklas Kvarnerup -97Hanvikens SK9,39
7Adam Frisk -97Gillberga-Lista IF9,64
-Lucas Järpsjö -97Mariestads AIFej start

    P13 200 M  HEAT 1    2010-03-28
1Adam Frisk -97Gillberga-Lista IF31,90
2Niklas Kvarnerup -97Hanvikens SK32,87

    P13 200 M  HEAT 2    
1Erik Andersson -97Wedevågs IF28,92
2Christian Björkman -97Väsby IK30,26

    P13 200 M  HEAT 3    
1Oscar Jansson -97IFK Kristinehamn27,09
2William Gunnarsson -97KFUM Örebro27,73
3Albin Johansson -97Högbo GIF28,20

    P13 200 M  SAMLAD LISTA    
1Oscar Jansson -97IFK Kristinehamn27,09
2William Gunnarsson -97KFUM Örebro27,73
3Albin Johansson -97Högbo GIF28,20
4Erik Andersson -97Wedevågs IF28,92
5Christian Björkman -97Väsby IK30,26
6Adam Frisk -97Gillberga-Lista IF31,90
7Niklas Kvarnerup -97Hanvikens SK32,87

    P13 800 M      2010-03-27
1Albin Johansson -97Högbo GIF2.27,40
2Filip Jacobsson -97Karlskoga FIF2.28,18
3Simon Andersson -97SOK Träff2.51,90
4Jacob Holmström -97IF Skade3.13,89

    P13 60 M HÄCK  HEAT 1    2010-03-28
1Christian Björkman -97Väsby IK10,49
2Fredrik Wenström -97Hanvikens SK10,72
3Erik Andersson -97Wedevågs IF10,90

    P13 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Albin Johansson -97Högbo GIF10,54
2William Gunnarsson -97KFUM Örebro10,63
3Marcus Jaurell -97Hässelby SK11,12
4Bryson Brunsberg -97Enköpings AI11,24

    P13 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Christian Björkman -97Väsby IK10,49
2Albin Johansson -97Högbo GIF10,54
3William Gunnarsson -97KFUM Örebro10,63
4Fredrik Wenström -97Hanvikens SK10,72
5Erik Andersson -97Wedevågs IF10,90
6Marcus Jaurell -97Hässelby SK11,12
7Bryson Brunsberg -97Enköpings AI11,24

    P13 HÖJD      2010-03-27
1Fredrik Wenström -97Hanvikens SK1,57
2William Gunnarsson -97KFUM Örebro1,54
3Simon Throgen -97Karlskoga FIF1,40
4Mattias Salo -97Gillberga-Lista IF1,35
5Oscar Jansson -97IFK Kristinehamn1,35

    P13 STAV      2010-03-28
1Bryson Brunsberg -97Enköpings AI2,24
2David Svensson -98IFK Tumba1,94
3Max Nero -98IF Göta1,54

    P13 LÄNGD ZON      2010-03-28
1William Gunnarsson -97KFUM Örebro5,01
2Adrian Kamlin -97Karlskoga FIF4,88
3Christian Björkman -97Väsby IK4,69
4Marcus Jaurell -97Hässelby SK4,43
5Mattias Salo -97Gillberga-Lista IF4,37
6Bryson Brunsberg -97Enköpings AI4,12
7Niklas Kvarnerup -97Hanvikens SK4,04
8Joakim Karlsson -97Finspångs AIK3,94
9Oliwer Johnsson -97Gillberga-Lista IF3,38

    P13 KULA 3,0      2010-03-27
1Eric Frandsen -97SOK Träff11,56
2Linus Lindkvist -97Wedevågs IF10,62
3Albin Johansson -97Högbo GIF9,76
4Mattias Salo -97Gillberga-Lista IF9,08
5Bryson Brunsberg -97Enköpings AI8,38
6Henrik Magnusson -97SOK Träff7,97
7Niklas Kvarnerup -97Hanvikens SK7,13
8Jacob Holmström -97IF Skade5,45
9Oliwer Johnsson -97Gillberga-Lista IF5,37

    P12 60 M  HEAT 1    2010-03-27
1David Svensson -98IFK Tumba8,77Final
2Max Nero -98IF Göta9,03Final
3Julian Åkerström -98KFUM Örebro9,11Final
4Viktor Persson -98Tierps IF9,46
5Jesper Nyman -98Hanvikens SK9,68
6Andreas Djuvfeldt -98IF Göta9,73
7Albin Carlsson -98KFUM Arvika10,04

    P12 60 M  HEAT 2    
1Pontus Jansson -98Wedevågs IF8,54Final
2Henrik Gunnarsson -98Wedevågs IF8,91Final
3Tobias Söderberg -98IF Göta9,30Final
4David Persson -98IF Göta9,68
5Tobias Djuvfeldt -98IF Göta9,81
6Gustav Hansson -98Karlskoga FIF10,33
7Erik Nyman -98Stocksäters IF11,18

    P12 60 M  HEAT 3    
1Björn Lemte -98KFUM Örebro9,06Final
2Jakob Samuelsson -98Hässelby SK9,11Final
3Samuel Nelander -98Väsby IK9,72
4Rasmus Blomstrand -98Åsbro GoIF9,93
5Jakob Eriksson -98IF Göta10,06
6Daniel Karlsson -98Åsbro GoIF10,63

    P12 60 M  FINAL    2010-03-27
1Pontus Jansson -98Wedevågs IF8,58
2Henrik Gunnarsson -98Wedevågs IF8,96
3Max Nero -98IF Göta9,02
4Jakob Samuelsson -98Hässelby SK9,08
5Björn Lemte -98KFUM Örebro9,32
6Tobias Söderberg -98IF Göta9,42
-David Svensson -98IFK Tumbadiskv F4.3.12
-Julian Åkerström -98KFUM Örebroej start

    P12 200 M  HEAT 1    2010-03-28
1Benjamin Eklund -98IK Westmannia31,97
2Jesper Nyman -98Hanvikens SK33,37
3Simon Persson -98KFUM Örebro34,57

    P12 200 M  HEAT 2    
1Pontus Grandelius -98KFUM Örebro30,53
2Tobias Söderberg -98IF Göta31,13
3Gustav Svedberg -98Karlskoga FIF31,79

    P12 200 M  HEAT 3    
1Pontus Jansson -98Wedevågs IF28,62
2David Svensson -98IFK Tumba29,37
3Gustaf Montin -98KFUM Örebro29,50

    P12 200 M  SAMLAD LISTA    
1Pontus Jansson -98Wedevågs IF28,62
2David Svensson -98IFK Tumba29,37
3Gustaf Montin -98KFUM Örebro29,50
4Pontus Grandelius -98KFUM Örebro30,53
5Tobias Söderberg -98IF Göta31,13
6Gustav Svedberg -98Karlskoga FIF31,79
7Benjamin Eklund -98IK Westmannia31,97
8Jesper Nyman -98Hanvikens SK33,37
9Simon Persson -98KFUM Örebro34,57

    P12 800 M      2010-03-27
1David Svensson -98IFK Tumba2.48,27
2Jesper Nyman -98Hanvikens SK2.52,04
3Gustav Hansson -98Karlskoga FIF2.52,24
4Simon Persson -98KFUM Örebro3.01,27

    P12 60 M HÄCK      2010-03-28
1Pontus Jansson -98Wedevågs IF10,87
2David Svensson -98IFK Tumba11,20
3Ludvig Renberg -99KFUM Örebro12,32
4Tobias Söderberg -98IF Göta12,81
5Benjamin Eklund -98IK Westmannia12,97
6Albin Carlsson -98KFUM Arvika13,19

    P12 HÖJD      2010-03-27
1Tobias Söderberg -98IF Göta1,40
2Jakob Samuelsson -98Hässelby SK1,36
3Samuel Nelander -98Väsby IK1,32
3Albin Hård -98Karlskoga FIF1,32
5Max Nero -98IF Göta1,28
6Mateusz Ostrowski -98Wedevågs IF1,28
7David Persson -98IF Göta1,28
8Benjamin Eklund -98IK Westmannia1,28
9Mikael Jansson -98KFUM Örebro1,20
10Jesper Nyman -98Hanvikens SK1,15
11Jakob Eriksson -98IF Göta1,15

    P12 LÄNGD ZON      2010-03-28
1David Svensson -98IFK Tumba4,67
2Gustaf Montin -98KFUM Örebro4,53
3Mateusz Ostrowski -98Wedevågs IF4,35
4Max Nero -98IF Göta4,35
5Samuel Nelander -98Väsby IK4,20
6Benjamin Eklund -98IK Westmannia4,15
7Pontus Grandelius -98KFUM Örebro4,06
8Tobias Söderberg -98IF Göta3,90
9Jesper Nyman -98Hanvikens SK3,80
10Albin Hård -98Karlskoga FIF3,76
11Albin Carlsson -98KFUM Arvika3,52
12Simon Persson -98KFUM Örebro3,38

Pontus Grandelius
Benjamin Eklund
Mateusz Ostrowski
Tobias Söderberg
Albin Carlsson
David Svensson
Samuel Nelander
Max Nero
Jesper Nyman
Albin Hård
Simon Persson
Gustaf Montin
400  382  361  340  373  406
391   x   415  411  405  400
419  429  425   x   435  433
389  390  389  377  386   x 
352  348  315
411  463  443  443  455  467
408  414  417  417  410  420
433  424  428  423  424  435
378  371  380
357  376  366
323  338  325
453  453  432  406  397  444
    P12 KULA 3,0    2010-03-27
1Jakob Samuelsson -98Hässelby SK9,29
2Sebastian C Larsson -98Råby-Rekarne FIF8,37
3David Svensson -98IFK Tumba8,34
4Jakob Eriksson -98IF Göta8,16
5Pontus Jansson -98Wedevågs IF8,13
6Max Nero -98IF Göta7,94
7David Persson -98IF Göta6,91
8Samuel Nelander -98Väsby IK6,66
9Viktor Persson -98Tierps IF6,61
10Erik Nyman -98Stocksäters IF6,31
11Rasmus Blomstrand -98Åsbro GoIF6,17
12Gustav Tagesson -98KFUM Örebro5,98
13Daniel Karlsson -98Åsbro GoIF5,94
14Mikael Jansson -98KFUM Örebro5,71

    P11 60 M  HEAT 1    2010-03-27
1Linus Brunzell -99IF Göta9,08Final
2Oskar Erixon -99IK Westmannia9,16Final
3Jonas Renz -99IK Norrköping FI9,25Final
4Jack Karlsson -99KFUM Örebro9,55Final
5Linus Lundberg -99Väsby IK9,63Final
6Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro10,09
7Jesper Thögersen -99Väsby IK10,62
8Martin Karlsson -99IK Westmannia10,73

    P11 60 M  HEAT 2    
1Henrik Larsson -99IF Göta8,57Final
2Gustav Fälldin -99Ludvika FFI9,34Final
3Ludvig Renberg -99KFUM Örebro9,36Final
4August Mollén -99IK Norrköping FI9,82
5Mattias Heinemann -99IF Göta10,09
6Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn10,15
7Erik Röjare -99Karlskoga FIF10,51
8Viktor Holmström -99IF Skade10,75

    P11 60 M  FINAL    2010-03-27
1Henrik Larsson -99IF Göta8,72
2Linus Brunzell -99IF Göta9,14
3Oskar Erixon -99IK Westmannia9,14
4Jack Karlsson -99KFUM Örebro9,37
5Ludvig Renberg -99KFUM Örebro9,37
6Jonas Renz -99IK Norrköping FI9,37
7Gustav Fälldin -99Ludvika FFI9,38
8Linus Lundberg -99Väsby IK9,64

    P11 200 M  HEAT 1    2010-03-28
1Jesper Thögersen -99Väsby IK36,29
2Erik Rubensson -99IF Göta38,38

    P11 200 M  HEAT 2    
1Linus Lundberg -99Väsby IK35,19
2Martin Karlsson -99IK Westmannia36,17

    P11 200 M  HEAT 3    
1Simon Wiklund -99IK Wilske33,57
2Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro33,63
3Daniel Gustavsson -99KFUM Örebro34,66

    P11 200 M  HEAT 4    
1Patrik Lindskog -99KFUM Örebro33,57
2Filip Palmgren -99Åkersberga SK34,09
3Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn35,11

    P11 200 M  HEAT 5    
1Jesper Mårtensson -99IK Wilske31,25
2Gustav Fälldin -99Ludvika FFI31,39
3August Mollén -99IK Norrköping FI31,55

    P11 200 M  HEAT 6    
1Ludvig Renberg -99KFUM Örebro30,99
2Jonas Renz -99IK Norrköping FI31,42
3Jack Karlsson -99KFUM Örebro31,49

    P11 200 M  HEAT 7    
1Henrik Larsson -99IF Göta29,46
2Oskar Erixon -99IK Westmannia30,40
3Linus Brunzell -99IF Göta30,49

    P11 200 M  SAMLAD LISTA    
1Henrik Larsson -99IF Göta29,46
2Oskar Erixon -99IK Westmannia30,40
3Linus Brunzell -99IF Göta30,49
4Ludvig Renberg -99KFUM Örebro30,99
5Jesper Mårtensson -99IK Wilske31,25
6Gustav Fälldin -99Ludvika FFI31,39
7Jonas Renz -99IK Norrköping FI31,42
8Jack Karlsson -99KFUM Örebro31,49
9August Mollén -99IK Norrköping FI31,55
10Simon Wiklund -99IK Wilske33,57
11Patrik Lindskog -99KFUM Örebro33,57
12Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro33,63
13Filip Palmgren -99Åkersberga SK34,09
14Daniel Gustavsson -99KFUM Örebro34,66
15Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn35,11
16Linus Lundberg -99Väsby IK35,19
17Martin Karlsson -99IK Westmannia36,17
18Jesper Thögersen -99Väsby IK36,29
19Erik Rubensson -99IF Göta38,38

    P11 800 M      2010-03-27
1August Mollén -99IK Norrköping FI2.32,93
2Oskar Erixon -99IK Westmannia2.42,61
3Jack Karlsson -99KFUM Örebro2.42,92
4Simon Wiklund -99IK Wilske2.48,40
5Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro2.48,84
6Linus Brunzell -99IF Göta2.56,65
7Erik Rubensson -99IF Göta3.07,48
8Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn3.11,21
9Viktor Holmström -99IF Skade3.32,37

    P11 60 M HÄCK 60 cm  HEAT 1    2010-03-28
1Jesper Mårtensson -99IK Wilske11,21
2Tom Johansson -99KFUM Örebro11,51
3Daniel Gustavsson -99KFUM Örebro11,60
4Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn12,50
5Mattias Heinemann -99IF Göta12,58
6Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro13,06

    P11 60 M HÄCK 60 cm  HEAT 2    
1Henrik Larsson -99IF Göta10,09
2Gustav Fälldin -99Ludvika FFI10,78
3Linus Brunzell -99IF Göta10,91
4Oskar Erixon -99IK Westmannia11,20
5Simon Wiklund -99IK Wilske11,40
6Jonas Renz -99IK Norrköping FI12,08

    P11 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Henrik Larsson -99IF Göta10,09
2Gustav Fälldin -99Ludvika FFI10,78
3Linus Brunzell -99IF Göta10,91
4Oskar Erixon -99IK Westmannia11,20
5Jesper Mårtensson -99IK Wilske11,21
6Simon Wiklund -99IK Wilske11,40
7Tom Johansson -99KFUM Örebro11,51
8Daniel Gustavsson -99KFUM Örebro11,60
9Jonas Renz -99IK Norrköping FI12,08
10Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn12,50
11Mattias Heinemann -99IF Göta12,58
12Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro13,06

    P11 HÖJD      2010-03-27
1Henrik Larsson -99IF Göta1,39
2Jonas Renz -99IK Norrköping FI1,36
3Tom Johansson -99KFUM Örebro1,36
4Gustaf Ivarsson -99KFUM Örebro1,33
5Simon Wiklund -99IK Wilske1,33
6Linus Brunzell -99IF Göta1,26
7Gustav Fälldin -99Ludvika FFI1,22
8Jack Karlsson -99KFUM Örebro1,22
9Nils Havsmon -99SOK Träff1,18
10Linus Lundberg -99Väsby IK1,14
11Jesper Thögersen -99Väsby IK1,14
12Mattias Heinemann -99IF Göta1,10
12Måns Lundbäck -99KFUM Örebro1,10
12August Mollén -99IK Norrköping FI1,10
15Erik Röjare -99Karlskoga FIF1,10
16Martin Karlsson -99IK Westmannia1,10
17Viktor Holmström -99IF Skade1,05
18Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn0,90

    P11 LÄNGD ZON      2010-03-28
1Henrik Larsson -99IF Göta4,74
2Oskar Erixon -99IK Westmannia4,50
3Jonas Renz -99IK Norrköping FI4,28
4Jesper Mårtensson -99IK Wilske4,27
5Gustav Fälldin -99Ludvika FFI4,19
6Linus Brunzell -99IF Göta4,12
7Simon Wiklund -99IK Wilske4,08
8Ludvig Renberg -99KFUM Örebro4,04
9Jack Karlsson -99KFUM Örebro3,75
10Tom Johansson -99KFUM Örebro3,71
11Patrik Lindskog -99KFUM Örebro3,59
12August Mollén -99IK Norrköping FI3,57
13Jesper Thögersen -99Väsby IK3,39
14Filip Palmgren -99Åkersberga SK3,30
15Linus Lundberg -99Väsby IK3,30
16Daniel Gustavsson -99KFUM Örebro3,23
17Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn3,19
18Martin Karlsson -99IK Westmannia3,15
19Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro3,14
20Erik Rubensson -99IF Göta3,04
21Elias Salo -99Gillberga-Lista IF2,86

Jesper Thögersen
Linus Brunzell
Henrik Larsson
Gustav Fälldin
Erik Rubensson
Tobias Tranderyd
Jack Karlsson
August Mollén
Patrik Lindskog
Ludvig Renberg
Simon Wiklund
Daniel Gustavsson
Elias Salo
Johan Wahlgren
Jesper Mårtensson
Oskar Erixon
Tom Johansson
Martin Karlsson
Jonas Renz
Linus Lundberg
Filip Palmgren
339  306  318
365  384  397  395  407  412
433  418  450  448  474  458
413  394  376  395  385  419
304  291  304
309   x   314
375  364  367
355  357  344
353  359  341
389  400  404  391  396  404
363  384  390  395  377  408
319  320  323
278  286  262
311  319  319
408  398  389  392  417  427
406  414  411  394  450  440
371  358  359
315  306  314
405  386  416  402  418  428
322  321  330
324  318  330
    P11 KULA 2,0    2010-03-27
1Patrik Lindstedt -99Hässelby SK10,52
2Henrik Larsson -99IF Göta9,53
3Ludvig Renberg -99KFUM Örebro9,07
4Tom Johansson -99KFUM Örebro8,75
5Linus Brunzell -99IF Göta8,70
6Måns Lundbäck -99KFUM Örebro8,48
7Oskar Erixon -99IK Westmannia8,46
8Gustav Fälldin -99Ludvika FFI8,15
9Gustaf Ivarsson -99KFUM Örebro7,55
10Jonas Renz -99IK Norrköping FI7,10
11Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn6,80
12Nils Havsmon -99SOK Träff6,69
13Elias Salo -99Gillberga-Lista IF5,94
14Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro5,84

    P10 60 M  HEAT 1    2010-03-27
1Philip Stömne -00Valbo AIF9,61Final
2Martin Holmqvist -01KFUM Örebro9,87Final
3Alexander Nyman -00Hanvikens SK9,96Final
4Viktor Ruumensaari -00Högbo GIF10,25
5John Enberg -00Stocksäters IF10,44
6Melker Forsberg -01Glanshammars IF10,67
7Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro11,06

    P10 60 M  HEAT 2    
1Rickard Bergenarp -00Glanshammars IF9,79Final
2Albin Öhberg -00Åsbro GoIF10,03
3Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro10,54
4Linus Hult -00Åsbro GoIF10,80
5Benjamin Kadic -01KFUM Örebro11,51
6Edvin Najjar -00Väsby IK11,68

    P10 60 M  HEAT 3    
1Jonathan Granath -00KFUM Örebro9,20Final
2Samuel Brunnsgård -00IFK Kristinehamn9,85Final
3Andreas Carlsson -00Väsby IK9,86Final
4Henrik Renz -01IK Norrköping FI9,99Final
5Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF10,95
6Axel Segerlund -02Stocksäters IF12,00

    P10 60 M  HEAT 4    
1Alexander Larsson -00KFUM Örebro10,18
2Sebastian Erlandh -00KFUM Örebro10,21
3Axel Abrahamsson -01Väsby IK10,82
4Axel Nissung -01KFUM Örebro10,87
5Anton Hansson -00Karlskoga FIF11,12
6Leo Enberg -02Stocksäters IF11,30

    P10 60 M  FINAL    2010-03-27
1Jonathan Granath -00KFUM Örebro9,24
2Philip Stömne -00Valbo AIF9,40
3Rickard Bergenarp -00Glanshammars IF9,65
4Alexander Nyman -00Hanvikens SK9,67
5Andreas Carlsson -00Väsby IK9,77
6Martin Holmqvist -01KFUM Örebro9,81
7Samuel Brunnsgård -00IFK Kristinehamn9,83
8Henrik Renz -01IK Norrköping FI9,85

    P10 200 M  HEAT 1    2010-03-28
1Andreas Kostet -00IK Westmannia33,86
2Axel Abrahamsson -01Väsby IK38,26

    P10 200 M  HEAT 2    
1Henrik Renz -01IK Norrköping FI34,56
2Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF37,55

    P10 200 M  HEAT 3    
1Andreas Carlsson -00Väsby IK32,97
2Martin Holmqvist -00KFUM Örebro33,97
3Viktor Ruumensaari -00Högbo GIF34,10

    P10 200 M  HEAT 4    
1Gustav Zetterlund -00Glanshammars IF31,31
2Philip Stömne -00Valbo AIF32,37
3Rickard Bergenarp -00Glanshammars IF33,57

    P10 200 M  SAMLAD LISTA    
1Gustav Zetterlund -00Glanshammars IF31,31
2Philip Stömne -00Valbo AIF32,37
3Andreas Carlsson -00Väsby IK32,97
4Rickard Bergenarp -00Glanshammars IF33,57
5Andreas Kostet -00IK Westmannia33,86
6Martin Holmqvist -00KFUM Örebro33,97
7Viktor Ruumensaari -00Högbo GIF34,10
8Henrik Renz -01IK Norrköping FI34,56
9Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF37,55
10Axel Abrahamsson -01Väsby IK38,26

    P10 600 M  HEAT 1    2010-03-27
1Andreas Carlsson -00Väsby IK2.00,11
2Henrik Renz -01IK Norrköping FI2.10,74
3Anton Hansson -00Karlskoga FIF2.15,20
4Axel Abrahamsson -01Väsby IK2.19,23
5Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro2.21,90
6Samuel Brunnsgård -00IFK Kristinehamn2.27,09
7Tomas Johansson -00Wedevågs IF2.28,26
8Leo Enberg -02Stocksäters IF2.30,84

    P10 600 M  HEAT 2    
1Gustav Zetterlund -00Glanshammars IF1.51,38
2Alexander Larsson -00KFUM Örebro2.03,46
3Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF2.04,17
4Alexander Nyman -00Hanvikens SK2.05,77
5Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF2.12,10
6Eric Valjus -00Glanshammars IF2.13,72
7Sebastian Erlandh -00KFUM Örebro2.20,29
8John Enberg -00Stocksäters IF2.20,70
9Philip Stömne -00Valbo AIF2.23,29

    P10 600 M  SAMLAD LISTA    
1Gustav Zetterlund -00Glanshammars IF1.51,38
2Andreas Carlsson -00Väsby IK2.00,11
3Alexander Larsson -00KFUM Örebro2.03,46
4Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF2.04,17
5Alexander Nyman -00Hanvikens SK2.05,77
6Henrik Renz -01IK Norrköping FI2.10,74
7Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF2.12,10
8Eric Valjus -00Glanshammars IF2.13,72
9Anton Hansson -00Karlskoga FIF2.15,20
10Axel Abrahamsson -01Väsby IK2.19,23
11Sebastian Erlandh -00KFUM Örebro2.20,29
12John Enberg -00Stocksäters IF2.20,70
13Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro2.21,90
14Philip Stömne -00Valbo AIF2.23,29
15Samuel Brunnsgård -00IFK Kristinehamn2.27,09
16Tomas Johansson -00Wedevågs IF2.28,26
17Leo Enberg -02Stocksäters IF2.30,84

    P10 60 M HÄCK 60 cm  HEAT 1    2010-03-28
1Axel Nissung -01KFUM Örebro12,80
2Emil Holm -01Gillberga-Lista IF13,02
3Axel Abrahamsson -01Väsby IK13,42
4Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF14,46

    P10 60 M HÄCK 60 cm  HEAT 2    
1Philip Stömne -00Valbo AIF11,82
2Andreas Carlsson -00Väsby IK11,84
3Gustav Zetterlund -00Glanshammars IF11,87
4Oskar Arensmeier -00Frövi IK12,77
5Henrik Renz -01IK Norrköping FI12,94
6Oskar Nilsson -00Frövi IK13,50

    P10 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Philip Stömne -00Valbo AIF11,82
2Andreas Carlsson -00Väsby IK11,84
3Gustav Zetterlund -00Glanshammars IF11,87
4Oskar Arensmeier -00Frövi IK12,77
5Axel Nissung -01KFUM Örebro12,80
6Henrik Renz -01IK Norrköping FI12,94
7Emil Holm -01Gillberga-Lista IF13,02
8Axel Abrahamsson -01Väsby IK13,42
9Oskar Nilsson -00Frövi IK13,50
10Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF14,46

    P10 HÖJD      2010-03-27
1Philip Stömne -00Valbo AIF1,32
2Anton Larsson -00KFUM Örebro1,29
3Alexander Nyman -00Hanvikens SK1,12
4Eric Valjus -00Glanshammars IF1,08
5Albin Öhberg -00Åsbro GoIF1,08
6Oskar Arensmeier -00Frövi IK1,04
7Oskar Nilsson -00Frövi IK1,04
8Andreas Carlsson -00Väsby IK1,00
9Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF1,00
10Henrik Renz -01IK Norrköping FI0,95
11Samuel Brunnsgård -00IFK Kristinehamn0,95
11Axel Abrahamsson -01Väsby IK0,95
13Benjamin Kadic -01KFUM Örebro0,95
14Mattias Magnusson -01SOK Träff0,90
15Edvin Najjar -00Väsby IK0,90

    P10 LÄNGD ZON      2010-03-28
1Jonathan Granath -00KFUM Örebro4,27
2Philip Stömne -00Valbo AIF4,07
3Anton Larsson -00KFUM Örebro3,89
4Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF3,65
5Rickard Bergenarp -00Glanshammars IF3,58
6Andreas Carlsson -00Väsby IK3,46
7Henrik Renz -01IK Norrköping FI3,28
8Emil Holm -01Gillberga-Lista IF3,23
9Oskar Nilsson -00Frövi IK3,18
10Oskar Arensmeier -00Frövi IK3,18
11Melker Forsberg -01Glanshammars IF3,11
12Axel Abrahamsson -01Väsby IK2,79
13Edvin Najjar -00Väsby IK2,75
14Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF2,68
15Samuel Linden -01KFUM Örebro2,26

Emil Holm
Jonathan Granath
Axel Abrahamsson
Oskar Nilsson
Melker Forsberg
Ruben Sandén Alin
Oskar Arensmeier
Anton Larsson
Henrik Renz
Andreas Carlsson
Philip Stömne
Samuel Linden
Rickard Bergenarp
Olle Tyrsmo
Edvin Najjar
320  305  323  312  298  299
399  403  422  394  427  415
279  260  263
301  318  314
311   x   311
193  243  268
318  296  307
374  359  376  244  362  389
328  325  311  301  308  230
333  315  342  338  346  330
387  367  372  373  376  407
222  211  226
339  354  351  331  358  351
355  318  361  361  365  361
275  268  272
    P10 KULA 2,0    2010-03-27
1Sebastian Erlandh -00KFUM Örebro8,59
2Philip Stömne -00Valbo AIF6,97
3Emil Holm -01Gillberga-Lista IF6,49
4Jonas Berg -00Kvismaredalens IF6,44
5Eric Valjus -00Glanshammars IF6,44
6Mattias Magnusson -01SOK Träff6,29
7Melker Forsberg -01Glanshammars IF5,89
8Albin Öhberg -00Åsbro GoIF5,82
9Tomas Johansson -00Wedevågs IF5,65
10Axel Abrahamsson -01Väsby IK5,62
11Henrik Renz -01IK Norrköping FI5,59
12Benjamin Kadic -01KFUM Örebro5,49
13Andreas Carlsson -00Väsby IK5,46
14Linus Hult -00Åsbro GoIF5,41
15John Enberg -00Stocksäters IF5,25
16Linus Lindberg -02Karlskoga FIF5,15
17Rickard Bergenarp -00Glanshammars IF5,13
18Edvin Najjar -00Väsby IK4,82
19Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF4,60
20Anton Hansson -00Karlskoga FIF4,44
21Johan Ivarsson -01KFUM Örebro4,24
22Leo Enberg -02Stocksäters IF3,89

    MVET 60 M      2010-03-27
1Mikael Nord -61Högbo GIF7,87
2Ingvald Almfjärd -59IK Orient8,06
3Mikael Wallin -63Spårvägens FK8,09
4Niklas Ringstam -69IF Skade8,19
5Flemming Lindström -50Rånäs 4H8,91
6Carl Berglund -67Väsby IK9,07
7Tomas Eriksson -51KFUM Örebro9,09
8Per Nyberg -64Väsby IK9,63

    MVET 200 M      2010-03-28
1Håkan Persson -71Stocksäters IF26,20
2Mikael Wallin -63Spårvägens FK27,85
3Bengt Jansson -61IF Start29,71

    MVET 800 M      2010-03-27
1Michael Tekle -56Väsby IK2.30,04
2Ron Chlebek -56Väsby IK3.04,85
-Arne Håkansson -41Högby IFbröt

    MVET 3000 M      2010-03-28
1Sören Forsberg -63IF Start10.21,85
2Michael Tekle -56Väsby IK11.26,31

    MVET 60 M HÄCK      2010-03-28
1Erik Norén -47IK Wilske10,35M60
2Mikael Wallin -63Spårvägens FK10,81M45
3Mikael Magnusson -66IFK Tumba12,30M40

    MVET HÖJD      2010-03-27
1Mats Nagle -60Huddinge AIS1,73
2Mikael Wallin -63Spårvägens FK1,45

    MVET LÄNGD      2010-03-28
1Mikael Wallin -63Spårvägens FK4,65
2Niklas Ringstam -69IF Skade4,61
3Mikael Magnusson -66IFK Tumba4,09
4Carl Berglund -67Väsby IK4,01

Mikael Magnusson
Mikael Wallin
Niklas Ringstam
Carl Berglund
 x    x    x   409   -    x 
443  447  436   x   428  465
420  442  443  437  452  461
399  401  388  380   -    - 
    MVET KULA    2010-03-27
1Henrik Andersson -68Kungsängens SK11,027.26
2Bo Sundström -40IK Heros FIK10,414.0
3Mikael Wallin -63Spårvägens FK10,197.26
4Peter Hagström -63Istrums SK10,087.26
5Magnus Wass -62Hammarkinds SK9,537.26
6Stenåke Sköld -37Gillberga-Lista IF8,954.0
7Ron Chlebek -56Väsby IK7,256.0
8Christer Berghem -63Istrums SK6,927.26

    KVINNOR 60 M      2010-03-27
1Malin Lignell -92Stocksäters IF8,55

    KVINNOR 200 M      2010-03-28
1Frida Nordenberg -92IFK Mora FIK27,10
2Mergime Jashari -92IK Westmannia28,14
3Malin Lignell -92Stocksäters IF29,05

    KVINNOR 800 M      2010-03-27
1Yvonne Persson -88KFUM Örebro2.28,30
2Sofie Ljungberg -88KFUM Örebro2.33,80

    KVINNOR 3000 M      2010-03-28
1Yvonne Persson -88KFUM Örebro11.35,03

    KVINNOR 60 M HÄCK      2010-03-28
1Pia Liedholm -92Falköpings AIK9,92

    KVINNOR HÖJD      2010-03-28
1Pia Liedholm -92Falköpings AIK1,64
2Anna-Karin Sörling -89Råby-Rekarne FIF1,58
3Johanna Alesmark -92KFUM Örebro1,48

    KVINNOR LÄNGD      2010-03-27
1Mergime Jashari -92IK Westmannia5,32
2Sandra Sääw -87KFUM Örebro5,29
3Frida Nordenberg -92IFK Mora FIK5,11
4Malin Lignell -92Stocksäters IF4,62

Frida Nordenberg
Malin Lignell
Sandra Sääw
Mergime Jashari
 x   495  496  511  499  490
436  442  444  462   x   455
462  529  520   x   491  526
532   x    x   429  530  526
    KVINNOR KULA    2010-03-28
1Jennie Söderholm -93Västerås FK13,12
2Mari Kogstad -89KFUM Örebro11,57
3Emma Hansson -91Falköpings AIK10,54
4Frida Nordenberg -92IFK Mora FIK9,91
5Rebecca Karlsson -92Åsbro GoIF8,42

    F17 60 M  HEAT 1    2010-03-27
1Jessica Östlund -93Hässelby SK8,00Final
2Sofie Pettersson -93Katrineholms SK8,37Final
3Matilda Freed -93Tibro AIK FIK8,42Final
4Johanna Gunne -94IFK Mora FIK8,52
5Emma Bengtsson -94KFUM Örebro8,79
6Linnea Östedt -94Hanvikens SK8,81
7Josefine Brånn -94Katrineholms SK9,02
8Jennifer Nyborg -94Istrums SK9,28

    F17 60 M  HEAT 2    
1Mia Border -94Hanvikens SK8,12Final
2Frida Rydberg -93KFUM Arvika8,17Final
3Maria Krogh -93Falköpings AIK8,29Final
4Sofia Sandgren -94KFUM Örebro8,37Final
5Anna Hall -93GoIF Tjalve8,44Final
6Emmy Bärjegård -93Kvarnsvedens FIK8,45
7Josefine Hagström -93Istrums SK9,17
8Jenny Liedström -94Istrums SK9,62

    F17 60 M  FINAL    2010-03-27
1Jessica Östlund -93Hässelby SK7,87
2Mia Border -94Hanvikens SK8,04
3Frida Rydberg -93KFUM Arvika8,23
4Sofie Pettersson -93Katrineholms SK8,35
5Anna Hall -93GoIF Tjalve8,43
6Matilda Freed -93Tibro AIK FIK8,51
7Sofia Sandgren -94KFUM Örebro8,54
-Maria Krogh -93Falköpings AIKdiskv F4.3.12

    F17 200 M  HEAT 1    2010-03-28
1Louise Augustsson -93Istrums SK29,56
2Julia Lantz -93IFK Mora FIK30,18

    F17 200 M  HEAT 2    
1Sara Angelmyr -94IFK Nora28,06
2Johanna Gunne -94IFK Mora FIK28,64
3Linnea Östedt -94Hanvikens SK29,42

    F17 200 M  HEAT 3    
1Rebecca Andersson -93KFUM Örebro27,17
2Sofie Pettersson -93Katrineholms SK27,95
3Sofia Sandgren -94KFUM Örebro28,45

    F17 200 M  HEAT 4    
1Jonna Kowalski -94GoIF Tjalve27,79
2Emmy Bärjegård -93Kvarnsvedens FIK27,93
3Anna Hall -93GoIF Tjalve28,23

    F17 200 M  SAMLAD LISTA    
1Rebecca Andersson -93KFUM Örebro27,17
2Jonna Kowalski -94GoIF Tjalve27,79
3Emmy Bärjegård -93Kvarnsvedens FIK27,93
4Sofie Pettersson -93Katrineholms SK27,95
5Sara Angelmyr -94IFK Nora28,06
6Anna Hall -93GoIF Tjalve28,23
7Sofia Sandgren -94KFUM Örebro28,45
8Johanna Gunne -94IFK Mora FIK28,64
9Linnea Östedt -94Hanvikens SK29,42
10Louise Augustsson -93Istrums SK29,56
11Julia Lantz -93IFK Mora FIK30,18

    F17 800 M      2010-03-27
1Malin Strand -93Istrums SK2.23,28
2Linda Gillström -94Kvarnsvedens FIK2.27,20
3Louise Sundström -94KFUM Örebro2.33,51
4Isabelle Carlsson-Pallin -94Mosjö FK2.34,58
5Sara Kristersson -94Tibro AIK FIK3.22,94

    F17 1500 M      2010-03-28
1Agnes Sjöström -94IK Westmannia4.51,65
2Isabelle Carlsson-Pallin -94Mosjö FK5.11,89

    F17 60 M HÄCK      2010-03-28
1Jonna Kowalski -94GoIF Tjalve9,50
2Maria Krogh -93Falköpings AIK9,68
3Mia Border -94Hanvikens SK9,74
4Sara Angelmyr -94IFK Nora9,79

    F17 HÖJD      2010-03-28
1Amanda Bills -94Hässelby SK1,63
2Josefine Eliasson -93Katrineholms SK1,52
3Fanny Roos -94Istrums SK1,52
4Emmy Bärjegård -93Kvarnsvedens FIK1,48
5Petra Levtshuk -94KFUM Örebro1,40
6Linnea Östedt -94Hanvikens SK1,40
7Sara Angelmyr -94IFK Nora1,40

    F17 STAV      2010-03-28
1Malin Gillman -94Stocksäters IF3,20
2Sandra Bergenulf -96Falu IK2,84
3Emmy Bärjegård -93Kvarnsvedens FIK2,84
4Julie Farseth Berg -94IL i BUL, NOR2,84
5Emma Bengtsson -94KFUM Örebro2,64
6Jessica Nilsson -94Stocksäters IF2,44
7Malin Linder -94Filipstads FIK2,34

    F17 LÄNGD      2010-03-27
1Jonna Kowalski -94GoIF Tjalve5,35
2Anna Hall -93GoIF Tjalve5,20
3Mia Border -94Hanvikens SK5,12
4Johanna Gunne -94IFK Mora FIK4,90
5Emmy Bärjegård -93Kvarnsvedens FIK4,86
6Maria Krogh -93Falköpings AIK4,77
7Linnea Östedt -94Hanvikens SK4,60
8Sara Angelmyr -94IFK Nora4,57
9Emma Bengtsson -94KFUM Örebro4,54
10Sara Kristersson -94Tibro AIK FIK4,51
11Matilda Freed -93Tibro AIK FIK4,46
12Julia Lantz -93IFK Mora FIK4,45
13Sofie Pettersson -93Katrineholms SK4,43
14Jenny Liedström -94Istrums SK3,56
15Jennifer Nyborg -94Istrums SK3,53
-Frida Rydberg -93KFUM Arvika0,00

Johanna Gunne
Jennifer Nyborg
Sara Kristersson
Julia Lantz
Frida Rydberg
Sara Angelmyr
Maria Krogh
Emmy Bärjegård
Jonna Kowalski
Anna Hall
Sofie Pettersson
Mia Border
Jenny Liedström
Matilda Freed
Emma Bengtsson
Linnea Östedt
490  481  477  463   x    x 
323  344  353
447  436  451
 x   414  445
 x    x    x 
 x   457  445  432  439   x 
431  454  454  463  477  451
472  476  486  471  471  484
523   x   535   x    x    x 
 x    x   496  500  490  520
 x    x   443
 x    x   494   x   483  512
321  310  356
410  410  446
 x    x   454
460  441  424  458  390  454
    F17 KULA 3,0    2010-03-28
1Jennie Söderholm -93Västerås FK14,84
2Anna Hall -93GoIF Tjalve11,72
3Mia Border -94Hanvikens SK11,58
4Ida Sundkvist -94IK Westmannia11,18
5Malin Gillman -94Stocksäters IF10,43
6Isabelle Maijala -94IK Westmannia10,24

    F15 60 M      2010-03-27
1Alina Lindqvist -95Väsby IK8,07
2Meron Tekle -95Väsby IK8,32
3Emma Nordlund -95IFK Nora8,43
4Sofia Höglund -95Högbo GIF8,78
5Lisa Sandström -95IFK Sunne8,90
6Sanna Jansson -95Wedevågs IF9,01
7Rebecca Malmqvist -95Mälarö SOK9,11
8Hanna Welling -95Väsby IK9,31

    F15 200 M  HEAT 1    2010-03-28
1Emelie Svensson -95IFK Mora FIK29,11
2Sanna Jansson -95Wedevågs IF31,48

    F15 200 M  HEAT 2    
1Julia Jovanovic -95IK Westmannia28,59
2Sofia Höglund -95Högbo GIF29,56
3Rebecca Malmqvist -95Mälarö SOK32,96

    F15 200 M  HEAT 3    
1Alina Lindqvist -95Väsby IK27,30
2Meron Tekle -95Väsby IK27,46
3Emma Nordlund -95IFK Nora28,92

    F15 200 M  SAMLAD LISTA    
1Alina Lindqvist -95Väsby IK27,30
2Meron Tekle -95Väsby IK27,46
3Julia Jovanovic -95IK Westmannia28,59
4Emma Nordlund -95IFK Nora28,92
5Emelie Svensson -95IFK Mora FIK29,11
6Sofia Höglund -95Högbo GIF29,56
7Sanna Jansson -95Wedevågs IF31,48
8Rebecca Malmqvist -95Mälarö SOK32,96

    F15 800 M      2010-03-27
1Lisa Bergdahl -95Glanshammars IF2.25,49
2Amanda Floberg -95Mälarö SOK2.54,38

    F15 1500 M      2010-03-28
1Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn5.47,0m
2Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve6.02,26

    F15 60 M HÄCK      2010-03-28
1Meron Tekle -95Väsby IK9,61

    F15 HÖJD      2010-03-28
1Alina Lindqvist -95Väsby IK1,61
2Josefin Forsberg -95IK Westmannia1,48
3Julia Jovanovic -95IK Westmannia1,44
4Kayla Mokéde -95KFUM Örebro1,40
5Hanna Welling -95Väsby IK1,40
6Amanda Floberg -95Mälarö SOK1,40

    F15 STAV      2010-03-27
1Emma Ronquist -95Glanshammars IF2,40

    F15 LÄNGD      2010-03-27
1Alina Lindqvist -95Väsby IK5,21
2Lovisa Frykholm -95Glanshammars IF5,04
3Lisa Sandström -95IFK Sunne4,84
4Emma Nordlund -95IFK Nora4,80
5Meron Tekle -95Väsby IK4,68
6Lisa Bergdahl -95Glanshammars IF4,66
7Kayla Mokéde -95KFUM Örebro4,49
8Hanna Welling -95Väsby IK4,26
9Rebecca Malmqvist -95Mälarö SOK4,04
10Isabella Karlsson -95Mälarö SOK3,11
11Amanda Floberg -95Mälarö SOK3,07

Lisa Bergdahl
Kayla Mokéde
Lovisa Frykholm
Meron Tekle
Hanna Welling
Amanda Floberg
Rebecca Malmqvist
Alina Lindqvist
Isabella Karlsson
Lisa Sandström
Emma Nordlund
458  449  453  451  453  466
435  408  225  426  433  449
 x   499   x   493  363  504
468  448  432  429  438   - 
412  395  405  426  320  324
296  307  295
332  404  380
490  507  521   x   505   x 
261  311  270
 x   484  472   x    x   463
473  480  476  460  471  472
    F15 KULA 3,0    2010-03-28
1Julia Jovanovic -95IK Westmannia9,71

    F14 60 M  HEAT 1    2010-03-27
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne8,10Final
2Emelie Mårtensson -96IK Wilske8,48Final
3Diana Andreasson -96Åsbro GoIF8,71Final
4Anna Hildingsson -96Glanshammars IF8,82Final
5Lovisa Stenberg -96Istrums SK8,96
6Fredrika Andersson -96IF Skade9,77
7Therese Moberg -96Väsby IK9,95

    F14 60 M  HEAT 2    
1Emma Gällstedt -96Gefle IF8,29Final
2Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn8,44Final
3Jennifer Larsson -96Istrums SK9,00
4Emilia Danielsson -96IK Westmannia9,56
5Elin Johannesson -96IFK Sunne9,57
-Malin Lifvergren -96KFUM Örebrodiskv F4.3.12

    F14 60 M  HEAT 3    
1Linnéa Hård -96Karlskoga FIF8,22Final
2Johanna Elfving -96KFUM Örebro8,26Final
3Frida Carlsson -96Hanvikens SK9,01
4Sofia Hjort -96KFUM Örebro9,32
5Emelie Bergqvist -96IF Skade10,83
6Maja Elmgren -96KFUM Örebro11,33

    F14 60 M  FINAL    2010-03-27
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne8,02
2Linnéa Hård -96Karlskoga FIF8,11
3Emma Gällstedt -96Gefle IF8,22
4Johanna Elfving -96KFUM Örebro8,23
5Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn8,43
6Emelie Mårtensson -96IK Wilske8,44
7Diana Andreasson -96Åsbro GoIF8,71
8Anna Hildingsson -96Glanshammars IF8,80

    F14 200 M  HEAT 1    2010-03-28
1Frida Carlsson -96Hanvikens SK31,60
2Fredrika Andersson -96IF Skade32,73
3Emelie Bergqvist -96IF Skade37,64

    F14 200 M  HEAT 2    
1Emelie Mårtensson -96IK Wilske29,52
2Sofia Hjort -96KFUM Örebro30,87
3Jennifer Larsson -96Istrums SK32,43

    F14 200 M  HEAT 3    
1Johanna Elfving -96KFUM Örebro27,68
2Emma Gällstedt -96Gefle IF27,99
3Julia Nygård -96IFK Nora28,94

    F14 200 M  SAMLAD LISTA    
1Johanna Elfving -96KFUM Örebro27,68
2Emma Gällstedt -96Gefle IF27,99
3Julia Nygård -96IFK Nora28,94
4Emelie Mårtensson -96IK Wilske29,52
5Sofia Hjort -96KFUM Örebro30,87
6Frida Carlsson -96Hanvikens SK31,60
7Jennifer Larsson -96Istrums SK32,43
8Fredrika Andersson -96IF Skade32,73
9Emelie Bergqvist -96IF Skade37,64

    F14 800 M      2010-03-27
1Ruth Tekle -96Väsby IK2.51,64
2Frida Carlsson -96Hanvikens SK2.58,36

    F14 60 M HÄCK      2010-03-28
1Linnéa Hård -96Karlskoga FIF9,30
2Julia Nygård -96IFK Nora10,32
3Frida Carlsson -96Hanvikens SK10,88
4Ruth Tekle -96Väsby IK10,90
5Elin Helgesson -96IFK Tumba11,08
6Jennifer Larsson -96Istrums SK12,34

    F14 HÖJD      2010-03-28
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne1,64
2Julia Nygård -96IFK Nora1,48
3Fanny Fransson-Bergetoft -96KFUM Örebro1,48
4Linnéa Hård -96Karlskoga FIF1,44
5Elin Helgesson -96IFK Tumba1,40
6Fredrika Andersson -96IF Skade1,35
7Elin Johannesson -96IFK Sunne1,25

    F14 STAV      2010-03-27
1Sandra Bergenulf -96Falu IK2,90
2Elin Helgesson -96IFK Tumba2,30

    F14 LÄNGD      2010-03-27
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne5,43
2Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn5,24
3Emma Gällstedt -96Gefle IF5,11
4Linnéa Hård -96Karlskoga FIF4,84
5Julia Nygård -96IFK Nora4,73
6Anna Hildingsson -96Glanshammars IF4,67
7Emelie Mårtensson -96IK Wilske4,57
8Elin Helgesson -96IFK Tumba4,36
9Frida Carlsson -96Hanvikens SK4,34
10Sandra Bergenulf -96Falu IK4,31
11Johanna Elfving -96KFUM Örebro4,27
12Diana Andreasson -96Åsbro GoIF4,00
13Jennifer Larsson -96Istrums SK3,77
14Elin Johannesson -96IFK Sunne3,73
15Lovisa Stenberg -96Istrums SK3,72
16Fredrika Andersson -96IF Skade3,60
17Emilia Danielsson -96IK Westmannia3,60
18Malin Lifvergren -96KFUM Örebro3,43
19Maja Elmgren -96KFUM Örebro3,06
20Emelie Bergqvist -96IF Skade2,75

Elvira Richardsson
Anna Hildingsson
Maja Elmgren
Emelie Bergqvist
Jennifer Larsson
Frida Carlsson
Elin Helgesson
Elin Johannesson
Lovisa Stenberg
Emelie Mårtensson
Diana Andreasson
Johanna Elfving
Julia Nygård
Malin Lifvergren
Sandra Bergenulf
Fredrika Andersson
Emilia Danielsson
Emilia Kjellberg
Linnéa Hård
Emma Gällstedt
 x   497  291  458  524   x 
437  452  422  459   x   467
 x    x   306
 x   275  230
377  377  366
434  396   x 
408  413  436  413  324  315
373  367  347
332  372  372
439  439  428  446  457  433
400  392  392
406  412  427
 x   468  436  215   x   473
335  323  343
399  415  431
356   x   360
346  360  347
 x   515  482  517   x   543
 x   444  476  455  484   x 
488  480  477  485  506  511
    F14 KULA 3,0    2010-03-28
1Lisa Einarsson -96Eds SK11,73
2Elin Helgesson -96IFK Tumba10,21
3Agnes Larsson -97IF Göta10,06
4Jenny Nilsson -96Fjugesta IF9,75
5Frida Carlsson -96Hanvikens SK8,78
6Emilia Danielsson -96IK Westmannia8,14
7Sandra Bergenulf -96Falu IK7,77
8Fredrika Corp -96Stocksäters IF7,47
9Fredrika Andersson -96IF Skade7,13
10Emelie Bergqvist -96IF Skade5,92

    F13 60 M  HEAT 1    2010-03-27
1Linnea Rosman -97Istrums SK8,50Final
2Alice Svantesson -97Istrums SK8,64Final
3Hanna Holmgren-Karlsson -97KFUM Örebro8,83
4Hanna Johansson -97IF Göta9,01
5Ellinor Thor -97Östersunds GIF9,22
6Stina Hägerdal -97IF Göta9,25
7Lina Roslund -97Stocksäters IF9,40

    F13 60 M  HEAT 2    
1Anna Westher -97KFUM Örebro8,19Final
2Edina Pondro -97Hanvikens SK8,66Final
3Mimmi Nordén -97IFK Tumba8,68
4Ebba Svantesson -97Istrums SK8,73
5Anna Karlsson Tufuga -97SK Bore8,97
6Lovisa Boström -97IF Göta9,09
7Charlott Danko -97Hanvikens SK9,52
8Moa Bromark -97Väsby IK9,96

    F13 60 M  HEAT 3    
1Irene Ekelund -97Kils AIK8,12Final
2Frida Schaub -97Hanvikens SK8,61Final
3Paulina Toresäter -97Enköpings AI8,89
4Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve8,97
5Louise Berghem -97Istrums SK9,40
6Veronika Nordin -97Högbo GIF10,06
7Sabine Steen -97IFK Kristinehamn10,07

    F13 60 M  HEAT 4    
1Johanna Gustafsson -97Motala AIF8,25Final
2Johanna Dyremark -97IFK Tumba8,61Final
3Eveline Olsson -97Leksands FIK8,68
4Lovisa Östervall -97IFK Tumba8,68
5Elin Amberg Sköld -97IFK Kristinehamn9,09
6Demi Bylon -97IFK Mora FIK9,67
7Lisa Christensson -97Istrums SK10,30

    F13 60 M  FINAL    2010-03-27
1Irene Ekelund -97Kils AIK8,00
2Anna Westher -97KFUM Örebro8,13
3Johanna Gustafsson -97Motala AIF8,19
4Linnea Rosman -97Istrums SK8,54
5Alice Svantesson -97Istrums SK8,56
6Edina Pondro -97Hanvikens SK8,72
7Frida Schaub -97Hanvikens SK8,77
8Johanna Dyremark -97IFK Tumba8,82

    F13 200 M  HEAT 1    2010-03-28
1Alice Karlsson -97Istrums SK30,14
2Louise Berghem -97Istrums SK31,64
3Demi Bylon -97IFK Mora FIK32,01

    F13 200 M  HEAT 2    
1Ida Skoglund -97Frövi IK30,24
2Ellinor Thor -97Östersunds GIF31,45

    F13 200 M  HEAT 3    
1Eveline Olsson -97Leksands FIK28,77
2Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve29,96
3Mimmi Nordén -97IFK Tumba30,05

    F13 200 M  HEAT 4    
1Johanna Dyremark -97IFK Tumba28,92
2Edina Pondro -97Hanvikens SK29,48
3Jennifer Ruumensaari -97Högbo GIF30,12

    F13 200 M  HEAT 5    
1Lovisa Östervall -97IFK Tumba28,97
2Hanna Holmgren-Karlsson -97KFUM Örebro29,37

    F13 200 M  HEAT 6    
1Johanna Gustafsson -97Motala AIF27,57
1Linnea Rosman -97Istrums SK27,57
3Frida Schaub -97Hanvikens SK29,40

    F13 200 M  SAMLAD LISTA    
1Johanna Gustafsson -97Motala AIF27,57
1Linnea Rosman -97Istrums SK27,57
3Eveline Olsson -97Leksands FIK28,77
4Johanna Dyremark -97IFK Tumba28,92
5Lovisa Östervall -97IFK Tumba28,97
6Hanna Holmgren-Karlsson -97KFUM Örebro29,37
7Frida Schaub -97Hanvikens SK29,40
8Edina Pondro -97Hanvikens SK29,48
9Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve29,96
10Mimmi Nordén -97IFK Tumba30,05
11Jennifer Ruumensaari -97Högbo GIF30,12
12Alice Karlsson -97Istrums SK30,14
13Ida Skoglund -97Frövi IK30,24
14Ellinor Thor -97Östersunds GIF31,45
15Louise Berghem -97Istrums SK31,64
16Demi Bylon -97IFK Mora FIK32,01

    F13 800 M      2010-03-27
1Ebba Svantesson -97Istrums SK2.32,38
2Jennifer Ruumensaari -97Högbo GIF2.32,45
3Linnea Quist -97IF Göta2.38,88
4Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn2.39,69
5Lovisa Östervall -97IFK Tumba2.43,26
6Alice Svantesson -97Istrums SK2.47,69
7Louise Berghem -97Istrums SK2.53,45
8Johanna Dyremark -97IFK Tumba2.53,51
9Veronika Nordin -97Högbo GIF2.55,12

    F13 60 M HÄCK  HEAT 1    2010-03-28
1Frida Schaub -97Hanvikens SK10,71
2Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve11,28
3Alice Karlsson -97Istrums SK11,60
4Elin Amberg Sköld -97IFK Kristinehamn12,25
5Elsa Frisén -97Stocksäters IF13,10

    F13 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Linnea Rosman -97Istrums SK10,58
2Hanna Holmgren-Karlsson -97KFUM Örebro10,59
3Wilma Nilsagård -97KFUM Örebro10,67
4Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn11,28
5Anna Karlsson Tufuga -97SK Bore11,84
6Sabine Steen -97IFK Kristinehamn12,64

    F13 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Irene Ekelund -97Kils AIK9,34
2Anna Westher -97KFUM Örebro9,62
3Johanna Dyremark -97IFK Tumba9,68
4Lovisa Östervall -97IFK Tumba9,99
5Mimmi Nordén -97IFK Tumba10,10
6Johanna Gustafsson -97Motala AIF10,17

    F13 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Irene Ekelund -97Kils AIK9,34
2Anna Westher -97KFUM Örebro9,62
3Johanna Dyremark -97IFK Tumba9,68
4Lovisa Östervall -97IFK Tumba9,99
5Mimmi Nordén -97IFK Tumba10,10
6Johanna Gustafsson -97Motala AIF10,17
7Linnea Rosman -97Istrums SK10,58
8Hanna Holmgren-Karlsson -97KFUM Örebro10,59
9Wilma Nilsagård -97KFUM Örebro10,67
10Frida Schaub -97Hanvikens SK10,71
11Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve11,28
12Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn11,28
13Alice Karlsson -97Istrums SK11,60
14Anna Karlsson Tufuga -97SK Bore11,84
15Elin Amberg Sköld -97IFK Kristinehamn12,25
16Sabine Steen -97IFK Kristinehamn12,64
17Elsa Frisén -97Stocksäters IF13,10

    F13 HÖJD      2010-03-28
1Johanna Gustafsson -97Motala AIF1,57
2Wilma Nilsagård -97KFUM Örebro1,52
3Lovisa Östervall -97IFK Tumba1,49
4Elin Edgren -97SK Bore1,46
5Eveline Olsson -97Leksands FIK1,46
6Frida Schaub -97Hanvikens SK1,42
7Jennifer Ruumensaari -97Högbo GIF1,38
8Anna Karlsson Tufuga -97SK Bore1,38
9Mimmi Nordén -97IFK Tumba1,34
10Sabine Steen -97IFK Kristinehamn1,30
11Johanna Dyremark -97IFK Tumba1,30
11Louise Berghem -97Istrums SK1,30
13Charlott Danko -97Hanvikens SK1,25
14Elin Amberg Sköld -97IFK Kristinehamn1,20

    F13 STAV      2010-03-27
1Josephine Tens -97Västerås FK2,30
2Johanna Dyremark -97IFK Tumba2,20
3Sabina Forsberg -98Glanshammars IF2,10
4Mathilda Eriksson -98IFK Tumba2,10
5Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn2,00
6Andrea Bergenulf -00Falu IK1,70
7Sabine Steen -97IFK Kristinehamn1,50

    F13 LÄNGD ZON      2010-03-27
1Lovisa Östervall -97IFK Tumba5,07
2Johanna Dyremark -97IFK Tumba4,93
3Paulina Toresäter -97Enköpings AI4,85
4Johanna Gustafsson -97Motala AIF4,80
5Ebba Svantesson -97Istrums SK4,79
6Alice Svantesson -97Istrums SK4,76
7Eveline Olsson -97Leksands FIK4,70
8Mimmi Nordén -97IFK Tumba4,61
9Linnea Rosman -97Istrums SK4,59
10Jennifer Ruumensaari -97Högbo GIF4,40
11Wilma Nilsagård -97KFUM Örebro4,33
12Anna Karlsson Tufuga -97SK Bore4,27
13Frida Schaub -97Hanvikens SK4,24
14Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve4,24
15Ida Skoglund -97Frövi IK4,19
16Hanna Johansson -97IF Göta4,17
17Edina Pondro -97Hanvikens SK4,15
18Louise Berghem -97Istrums SK4,12
19Elin Amberg Sköld -97IFK Kristinehamn4,08
20Lovisa Boström -97IF Göta4,07
21Demi Bylon -97IFK Mora FIK3,93
22Stina Hägerdal -97IF Göta3,81
23Ellinor Thor -97Östersunds GIF3,80
24Linn Forssell -97Motala AIF3,74
25Charlott Danko -97Hanvikens SK3,68
26Sabine Steen -97IFK Kristinehamn3,64
27Jasmin Ljung -97Katrineholms SK3,52
28Lisa Christensson -97Istrums SK3,46
29Veronika Nordin -97Högbo GIF3,46

Eveline Olsson
Louise Berghem
Jennifer Ruumensaari
Lisa Christensson
Sofia Renbjörk
Wilma Nilsagård
Linn Forssell
Lovisa Östervall
Johanna Dyremark
Hanna Johansson
Johanna Gustafsson
Edina Pondro
Ellinor Thor
Sabine Steen
Demi Bylon
Ida Skoglund
Stina Hägerdal
Paulina Toresäter
Anna Karlsson Tufuga
Charlott Danko
Frida Schaub
Elin Amberg Sköld
Alice Svantesson
Lovisa Boström
Linnea Rosman
Veronika Nordin
Mimmi Nordén
Ebba Svantesson
Jasmin Ljung
439  448  469  437  427  470
 x   406  412
440  438  435
341  346  333
424  413  415
433  229  416
374  367  364
482   x   495  487  488  507
471  473  490  493  492   x 
402  410  417
465  467  468   x   465  480
411  398  415
373  372  380
364  349  364
393  393  388
393  415  419
381  372  367
470  473  482  467  478  485
427  420  421
363  365  368
424  406  419
401   x   408
311  471  459  475  446  476
406  407  405
459  455  458
326  331  346
458  461  420  446  439   x 
457  479  447  447  450  437
352  349  349
    F13 KULA 2,0    2010-03-28
1Anna Karlsson Tufuga -97SK Bore11,64
2Helena Åhlén -97SK Bore11,45
3Charlott Danko -97Hanvikens SK11,41
4Agnes Larsson -97IF Göta11,03
5Ida Skoglund -97Frövi IK10,77
6Lina Gustavsson -97Fjugesta IF10,34
7Alice Karlsson -97Istrums SK9,97
8Elin Edgren -97SK Bore9,49
9Edina Pondro -97Hanvikens SK9,14
10Lina Roslund -97Stocksäters IF9,06
11Linn Forssell -97Motala AIF8,84
12Louise Berghem -97Istrums SK8,79
13Elin Amberg Sköld -97IFK Kristinehamn8,11
14Elsa Frisén -97Stocksäters IF7,93
15Ellinor Thor -97Östersunds GIF7,81

    F12 60 M  HEAT 1    2010-03-27
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba8,66Final
2Ebba Gustafsson -98Motala AIF9,02Final
3Johanna Andersson -98Väsby IK9,219,21
4Eunice Nilsson -98KFUM Örebro9,69
5Sandra Höglund -98Högbo GIF9,89
6Hanna Pesonen -98Karlskoga FIF10,01
6Lovisa Cronhamre -98KFUM Örebro10,01

    F12 60 M  HEAT 2    
1Kajsa Karlén -98KFUM Arvika8,60Final
2Sofia Lundman -98Leksands FIK8,79Final
3Julia Persson -98IK Westmannia9,24
4Linnea Carpenter -98Östersunds GIF9,43
5Elin Domberg -98KFUM Örebro9,53
6Camilla Eriksson -98IK Wilske9,75
7Gabriella Mårtensson -98IF Skade9,78
8Lisa Johansson -98Åsbro GoIF10,61

    F12 60 M  HEAT 3    
1Alva Lindsmyr -98Åsbro GoIF8,94Final
2Emilia Andersson -98Stocksäters IF9,21Final9,203
3Emelie Nyman-Wänseth -98Östersunds GIF9,22
4Klara Pallin -98Karlskoga FIF9,28
5Rebecka Salenbäck -98IFK Kristinehamn9,49
6Rebecka Edberg -98IK Westmannia9,85
7Ella Fasting -98IF Skade10,93

    F12 60 M  HEAT 4    
1Fanny Ernestam -98KFUM Örebro8,83Final
2Josefine Berg -98Högbo GIF9,16Final
3Isabelle Skoog -98IF Skade9,219,205
4Sofie Löfberg -98Stocksäters IF9,33
5Felicia Engberg -98Leksands FIK9,78
6Elin Palmér -98KFUM Örebro9,85
7Ellen Sköldberg -98IK Westmannia9,96

    F12 60 M  FINAL    2010-03-27
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba8,51
2Kajsa Karlén -98KFUM Arvika8,55
3Fanny Ernestam -98KFUM Örebro8,85
4Alva Lindsmyr -98Åsbro GoIF8,94
5Sofia Lundman -98Leksands FIK9,04
6Ebba Gustafsson -98Motala AIF9,07
7Josefine Berg -98Högbo GIF9,16
8Emilia Andersson -98Stocksäters IF9,18

    F12 200 M  HEAT 1    2010-03-28
1Ella Fasting -98IF Skade38,67
2Lisa Johansson -98Åsbro GoIF40,07

    F12 200 M  HEAT 2    
1Emma Jansson -98IK Westmannia33,25
2Lovisa Cronhamre -98KFUM Örebro34,89
3Agnes Jansson -98IK Westmannia35,19

    F12 200 M  HEAT 3    
1Gabriella Mårtensson -98IF Skade33,02
2Amanda Nilsson -98Leksands FIK34,97
3Moa Hedström -98Högbo GIF35,29

    F12 200 M  HEAT 4    
1Rebecka Edberg -98IK Westmannia33,89
2Ellen Sköldberg -98IK Westmannia34,66

    F12 200 M  HEAT 5    
1Moa Persson -98Istrums SK32,89
2Sandra Höglund -98Högbo GIF34,00
3Camilla Eriksson -98IK Wilske34,98

    F12 200 M  HEAT 6    
1Sofia Lundman -98Leksands FIK30,20
2Sabina Forsberg -98Glanshammars IF30,50
3Josefine Berg -98Högbo GIF30,72

    F12 200 M  HEAT 7    
1Julia Persson -98IK Westmannia30,02
2Emelie Nyman-Wänseth -98Östersunds GIF30,74
3Malin Svärdling -98Åkersberga SK30,86

    F12 200 M  HEAT 8    
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba28,74
2Julia Björkengren -98IF Göta29,92
3Fanny Ernestam -98KFUM Örebro30,13

    F12 200 M  SAMLAD LISTA    
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba28,74
2Julia Björkengren -98IF Göta29,92
3Julia Persson -98IK Westmannia30,02
4Fanny Ernestam -98KFUM Örebro30,13
5Sofia Lundman -98Leksands FIK30,20
6Sabina Forsberg -98Glanshammars IF30,50
7Josefine Berg -98Högbo GIF30,72
8Emelie Nyman-Wänseth -98Östersunds GIF30,74
9Malin Svärdling -98Åkersberga SK30,86
10Moa Persson -98Istrums SK32,89
11Gabriella Mårtensson -98IF Skade33,02
12Emma Jansson -98IK Westmannia33,25
13Rebecka Edberg -98IK Westmannia33,89
14Sandra Höglund -98Högbo GIF34,00
15Ellen Sköldberg -98IK Westmannia34,66
16Lovisa Cronhamre -98KFUM Örebro34,89
17Amanda Nilsson -98Leksands FIK34,97
18Camilla Eriksson -98IK Wilske34,98
19Agnes Jansson -98IK Westmannia35,19
20Moa Hedström -98Högbo GIF35,29
21Ella Fasting -98IF Skade38,67
22Lisa Johansson -98Åsbro GoIF40,07

    F12 800 M      2010-03-27
1Sabina Forsberg -98Glanshammars IF2.43,79
2Josefine Berg -98Högbo GIF2.45,08
3Johanna Andersson -98Väsby IK2.46,03
4Mathilda Eriksson -98IFK Tumba2.58,54
5Gabriella Mårtensson -98IF Skade3.04,09
6Sandra Höglund -98Högbo GIF3.08,63
7Moa Hedström -98Högbo GIF3.09,55
8Rebecka Salenbäck -98IFK Kristinehamn3.11,74
9Rebecka Edberg -98IK Westmannia3.11,76
10Ella Fasting -98IF Skade3.27,30

    F12 60 M HÄCK  HEAT 1    2010-03-28
1Felicia Engberg -98Leksands FIK12,98
2Lovisa Cronhamre -98KFUM Örebro14,61
3Emelie Johansson -98Stocksäters IF14,77
4Ella Fasting -98IF Skade16,57

    F12 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Victoria Sandsjoe -98IF Göta12,85
2Emma Jansson -98IK Westmannia13,35
3Evelina Rudolfsson -98KFUM Örebro13,57
4Agnes Jansson -98IK Westmannia13,78

    F12 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Julia Björkengren -98IF Göta11,88
2Josefine Berg -98Högbo GIF11,94
3Elin Johansson -98IFK Kristinehamn12,52
4Linnea Carpenter -98Östersunds GIF12,71
5Eunice Nilsson -98KFUM Örebro13,81

    F12 60 M HÄCK  HEAT 4    
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba10,43
2Malin Svärdling -98Åkersberga SK10,45
3Ebba Gustafsson -98Motala AIF11,40
4Emelie Nyman-Wänseth -98Östersunds GIF11,63
5Isabelle Skoog -98IF Skade12,16
6Julia Persson -98IK Westmannia12,30

    F12 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba10,43
2Malin Svärdling -98Åkersberga SK10,45
3Ebba Gustafsson -98Motala AIF11,40
4Emelie Nyman-Wänseth -98Östersunds GIF11,63
5Julia Björkengren -98IF Göta11,88
6Josefine Berg -98Högbo GIF11,94
7Isabelle Skoog -98IF Skade12,16
8Julia Persson -98IK Westmannia12,30
9Elin Johansson -98IFK Kristinehamn12,52
10Linnea Carpenter -98Östersunds GIF12,71
11Victoria Sandsjoe -98IF Göta12,85
12Felicia Engberg -98Leksands FIK12,98
13Emma Jansson -98IK Westmannia13,35
14Evelina Rudolfsson -98KFUM Örebro13,57
15Agnes Jansson -98IK Westmannia13,78
16Eunice Nilsson -98KFUM Örebro13,81
17Lovisa Cronhamre -98KFUM Örebro14,61
18Emelie Johansson -98Stocksäters IF14,77
19Ella Fasting -98IF Skade16,57

    F12 HÖJD      2010-03-28
1Elin Johansson -98IFK Kristinehamn1,45
2Mathilda Eriksson -98IFK Tumba1,42
3Ebba Gustafsson -98Motala AIF1,36
4Sabina Forsberg -98Glanshammars IF1,32
5Alexandra Larsson -98IF Göta1,32
6Vilma Andersson Di Maio -98Karlskoga FIF1,32
7Klara Pallin -98Karlskoga FIF1,28
8Gabriella Mårtensson -98IF Skade1,24
8Moa Persson -98Istrums SK1,24
10Emma Jansson -98IK Westmannia1,24
11Agnes Jansson -98IK Westmannia1,24
12Linnea Carpenter -98Östersunds GIF1,24
13Sofie Löfberg -98Stocksäters IF1,20
14Julia Björkengren -98IF Göta1,20
15Amanda Nilsson -98Leksands FIK1,15
15Camilla Eriksson -98IK Wilske1,15
17Felicia Engberg -98Leksands FIK1,15
18Hanna Pesonen -98Karlskoga FIF1,05

    F12 LÄNGD ZON      2010-03-27
1Kajsa Karlén -98KFUM Arvika5,26
2Mathilda Eriksson -98IFK Tumba5,11
3Fanny Ernestam -98KFUM Örebro4,66
4Johanna Andersson -98Väsby IK4,48
5Emelie Nyman-Wänseth -98Östersunds GIF4,46
6Sofia Lundman -98Leksands FIK4,45
7Julia Persson -98IK Westmannia4,27
8Ebba Gustafsson -98Motala AIF4,20
9Klara Pallin -98Karlskoga FIF4,15
10Emilia Andersson -98Stocksäters IF4,14
11Alva Lindsmyr -98Åsbro GoIF4,06
12Rebecka Salenbäck -98IFK Kristinehamn3,96
13Elin Domberg -98KFUM Örebro3,87
14Linnea Carpenter -98Östersunds GIF3,85
15Felicia Engberg -98Leksands FIK3,78
16Ella Fasting -98IF Skade3,72
17Elin Palmér -98KFUM Örebro3,60
18Ellen Sköldberg -98IK Westmannia3,57
19Camilla Eriksson -98IK Wilske3,48
20Rebecka Edberg -98IK Westmannia3,44
21Isabelle Skoog -98IF Skade3,42
22Eunice Nilsson -98KFUM Örebro3,34
23Gabriella Mårtensson -98IF Skade3,29
24Ida Sjödahl -98KFUM Örebro3,23
25Sofie Löfberg -98Stocksäters IF3,22
26Emma Ehnberg -98KFUM Örebro3,22
27Ellinor Bäckström -98KFUM Örebro3,00
28Tindra Bergman -98Väsby IK2,97
29Lisa Johansson -98Åsbro GoIF2,79

Ebba Gustafsson
Eunice Nilsson
Tindra Bergman
Mathilda Eriksson
Lisa Johansson
Ellinor Bäckström
Ella Fasting
Fanny Ernestam
Sofie Löfberg
Rebecka Edberg
Sofia Lundman
Ida Sjödahl
Elin Palmér
Johanna Andersson
Camilla Eriksson
Emilia Andersson
Emelie Nyman-Wänseth
Julia Persson
Isabelle Skoog
Emma Ehnberg
Alva Lindsmyr
Felicia Engberg
Linnea Carpenter
Kajsa Karlén
Klara Pallin
Gabriella Mårtensson
Rebecka Salenbäck
Ellen Sköldberg
Elin Domberg
417  414   x   411  409  420
314  334  325
297  272  268
487  461  465  489  477  511
271  279  266
300  300  282
372  288  277
446  455  458  454  450  466
322  313  319
344  336  330
437  427  412  416  423  445
323  323  320
360  347  334
432  432  441  433  427  448
320  339  348
408  401  414
417  422  432  425   x   446
416  391  413  414  415  427
341  342  321
322  316  317
404  406  395
373  378  374
385  384   x 
499  493  491  487  485  526
414  415  411
329  306  310
352  391  396
357  343  347
378  387  380
    F12 KULA 2,0    2010-03-28
1Ebba Gustafsson -98Motala AIF11,09
2Mathilda Eriksson -98IFK Tumba10,92
3Julia Persson -98IK Westmannia9,21
4Linnea Carpenter -98Östersunds GIF8,87
5Emelie Nyman-Wänseth -98Östersunds GIF8,76
6Klara Pallin -98Karlskoga FIF8,35
7Elin Johansson -98IFK Kristinehamn8,20
8Victoria Sandsjoe -98IF Göta8,00
9Isabelle Skoog -98IF Skade7,90
10Klara Flygare -98Glanshammars IF7,78
11Rebecka Edberg -98IK Westmannia7,27
12Gabriella Mårtensson -98IF Skade7,22
13Julia Björkengren -98IF Göta7,21
14Frida Brånn -98Sköllersta IF7,04
15Sofia Lundman -98Leksands FIK6,96
16Vilma Andersson Di Maio -98Karlskoga FIF6,92
17Sofie Löfberg -98Stocksäters IF6,62
18Ellen Sköld Harrestam -98KFUM Örebro6,44
19Camilla Eriksson -98IK Wilske6,26
20Eunice Nilsson -98KFUM Örebro5,84
21Hanna Pesonen -98Karlskoga FIF5,70
22Ella Fasting -98IF Skade5,33

    F11 60 M  HEAT 1    2010-03-27
1Moa Seger -99Glanshammars IF9,04Final
2Ida Callenvik -99Karlskoga FIF9,27Final
3Amanda Mattsson -99Stocksäters IF9,46
4Matilda Stålklint -99Mariestads AIF10,05
5Sandra Vesterling -99IF Göta10,46
6Elsa Löwén -99Mariestads AIF10,68

    F11 60 M  HEAT 2    
1Alexandra Sörensen -99Falu IK9,19Final
2Emmy Andersson -99Åsbro GoIF9,59
3Martina Bergqvist -99IF Göta9,67
4Julia Hjertén -99Istrums SK9,86
5Natalie Hacksell -99IFK Nora9,96
6Hanna Otterhed -99KFUM Örebro10,06
7Emma Widén -99Götlunda IF10,13

    F11 60 M  HEAT 3    
1Fanny Runheim -99KFUM Örebro9,13Final
2Karin Linderkers -99Leksands FIK9,57
3Clara Jönsson -99Åsbro GoIF9,64
4Erika Granström -99Gillberga-Lista IF9,66
5Evelina Seidl -99Gillberga-Lista IF10,33
6Frida Bertilsson -99Gillberga-Lista IF10,71

    F11 60 M  HEAT 4    
1Hanna Wahlström -99Åsbro GoIF9,06Final
2Cajsa Åkerberg -99Gillberga-Lista IF9,23Final
3Linnea Nordlund -99IFK Nora9,36Final
4Sofie Berglund -99Väsby IK9,74
5Maja Högberg -99Karlskoga FIF9,85
6Cornelia Milton -99IK Wilske9,95
7Alice Ahlgren -99KFUM Örebro10,09

    F11 60 M  HEAT 5    
1Ida Thunberg -99IK Stål9,07Final
2Hanna Jansson -99Hanvikens SK9,41
3Elin Bärjegård -99Leksands FIK9,48
4Alice Eriksson -99IF Göta9,94
5Amanda Jansson -99IK Westmannia9,98
6Emilia Nyberg-Johansson -99Åsbro GoIF9,99
7Rebecca Fallqvist -99Frövi IK11,40

    F11 60 M  FINAL    2010-03-27
1Hanna Wahlström -99Åsbro GoIF8,91
2Alexandra Sörensen -99Falu IK8,96
3Moa Seger -99Glanshammars IF8,99
4Ida Thunberg -99IK Stål9,13
5Fanny Runheim -99KFUM Örebro9,19
6Cajsa Åkerberg -99Gillberga-Lista IF9,28
7Ida Callenvik -99Karlskoga FIF9,38
-Linnea Nordlund -99IFK Noradiskv F4.3.12

    F11 200 M  HEAT 1    2010-03-28
1Emma Holm -99Gillberga-Lista IF36,11
2Rebecka Olsson -99Hanvikens SK37,05

    F11 200 M  HEAT 2    
1Elvira Danielsson -99IK Westmannia36,33
2Amanda Juvas -99Väsby IK36,68
3Linnéa Karlsson -99IK Westmannia40,56

    F11 200 M  HEAT 3    
1Julia Hjertén -99Istrums SK34,24
2Evelina Seidl -99Gillberga-Lista IF36,81
3Frida Bertilsson -99Gillberga-Lista IF38,46

    F11 200 M  HEAT 4    
1Erika Granström -99Gillberga-Lista IF33,94
2Cornelia Milton -99IK Wilske36,35
3Natalie Hacksell -99IFK Nora36,81

    F11 200 M  HEAT 5    
1Martina Bergqvist -99IF Göta32,30
2Hanna Jansson -99Hanvikens SK32,67
3Sofie Berglund -99Väsby IK34,31

    F11 200 M  HEAT 6    
1Moa Seger -99Glanshammars IF30,99
2Agnes Johansson -99Högbo GIF32,59

    F11 200 M  HEAT 7    
1Ida Callenvik -99Karlskoga FIF31,46
2Linnea Nordlund -99IFK Nora32,09
3Elin Bärjegård -99Leksands FIK33,17

    F11 200 M  HEAT 8    
1Alexandra Sörensen -99Falu IK30,35
2Fanny Runheim -99KFUM Örebro30,81
3Cajsa Åkerberg -99Gillberga-Lista IF31,41

    F11 200 M  SAMLAD LISTA    
1Alexandra Sörensen -99Falu IK30,35
2Fanny Runheim -99KFUM Örebro30,81
3Moa Seger -99Glanshammars IF30,99
4Cajsa Åkerberg -99Gillberga-Lista IF31,41
5Ida Callenvik -99Karlskoga FIF31,46
6Linnea Nordlund -99IFK Nora32,09
7Martina Bergqvist -99IF Göta32,30
8Agnes Johansson -99Högbo GIF32,59
9Hanna Jansson -99Hanvikens SK32,67
10Elin Bärjegård -99Leksands FIK33,17
11Erika Granström -99Gillberga-Lista IF33,94
12Julia Hjertén -99Istrums SK34,24
13Sofie Berglund -99Väsby IK34,31
14Emma Holm -99Gillberga-Lista IF36,11
15Elvira Danielsson -99IK Westmannia36,33
16Cornelia Milton -99IK Wilske36,35
17Amanda Juvas -99Väsby IK36,68
18Evelina Seidl -99Gillberga-Lista IF36,81
19Natalie Hacksell -99IFK Nora36,81
20Rebecka Olsson -99Hanvikens SK37,05
21Frida Bertilsson -99Gillberga-Lista IF38,46
22Linnéa Karlsson -99IK Westmannia40,56

    F11 800 M      2010-03-27
1Ida Thunberg -99IK Stål2.45,02
2Agnes Johansson -99Högbo GIF2.45,72
3Irma Comstedt -99KFUM Örebro2.49,01
4Cajsa Åkerberg -99Gillberga-Lista IF2.55,76
5Ida Callenvik -99Karlskoga FIF2.58,06
6Alice Eriksson -99IF Göta3.03,52
7Rebecka Olsson -99Hanvikens SK3.04,63

    F11 60 M HÄCK 60 cm  HEAT 1    2010-03-28
1Erika Granström -99Gillberga-Lista IF11,85
2Julia Hjertén -99Istrums SK11,94
3Cornelia Milton -99IK Wilske12,62
4Evelina Seidl -99Gillberga-Lista IF13,21
5Natalie Hacksell -99IFK Nora13,28
6Frida Karlsson -99IFK Kristinehamn13,96

    F11 60 M HÄCK 60 cm  HEAT 2    
1Elin Bärjegård -99Leksands FIK11,22
2Linnea Nordlund -99IFK Nora11,25
3Clara Jönsson -99Åsbro GoIF11,39
4Agnes Johansson -99Högbo GIF12,42
5Tove Lundmark -99Högbo GIF12,97

    F11 60 M HÄCK 60 cm  HEAT 3    
1Alexandra Sörensen -99Falu IK9,95
2Ida Thunberg -99IK Stål10,10
3Fanny Runheim -99KFUM Örebro10,45
4Ida Callenvik -99Karlskoga FIF11,09
5Hanna Jansson -99Hanvikens SK11,26
6Cajsa Åkerberg -99Gillberga-Lista IF11,53

    F11 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Alexandra Sörensen -99Falu IK9,95
2Ida Thunberg -99IK Stål10,10
3Fanny Runheim -99KFUM Örebro10,45
4Ida Callenvik -99Karlskoga FIF11,09
5Elin Bärjegård -99Leksands FIK11,22
6Linnea Nordlund -99IFK Nora11,25
7Hanna Jansson -99Hanvikens SK11,26
8Clara Jönsson -99Åsbro GoIF11,39
9Cajsa Åkerberg -99Gillberga-Lista IF11,53
10Erika Granström -99Gillberga-Lista IF11,85
11Julia Hjertén -99Istrums SK11,94
12Agnes Johansson -99Högbo GIF12,42
13Cornelia Milton -99IK Wilske12,62
14Tove Lundmark -99Högbo GIF12,97
15Evelina Seidl -99Gillberga-Lista IF13,21
16Natalie Hacksell -99IFK Nora13,28
17Frida Karlsson -99IFK Kristinehamn13,96

    F11 HÖJD      2010-03-28
1Alexandra Sörensen -99Falu IK1,36
2Tove Lundmark -99Högbo GIF1,33
3Ida Thunberg -99IK Stål1,30
4Martina Bergqvist -99IF Göta1,26
4Karin Linderkers -99Leksands FIK1,26
6Julia Hjertén -99Istrums SK1,26
7Cornelia Milton -99IK Wilske1,26
8Hanna Jansson -99Hanvikens SK1,18
9Erika Granström -99Gillberga-Lista IF1,18
10Lovisa Ribaeus -99IF Göta1,18
11Sandra Vesterling -99IF Göta1,10
12Rebecka Olsson -99Hanvikens SK1,05
13Frida Karlsson -99IFK Kristinehamn1,00

    F11 LÄNGD ZON      2010-03-27
1Ida Thunberg -99IK Stål4,53
2Alexandra Sörensen -99Falu IK4,32
3Fanny Runheim -99KFUM Örebro4,19
4Hanna Wahlström -99Åsbro GoIF4,09
5Irma Comstedt -99KFUM Örebro4,01
6Erika Granström -99Gillberga-Lista IF3,96
7Moa Seger -99Glanshammars IF3,95
8Cajsa Åkerberg -99Gillberga-Lista IF3,87
9Ida Callenvik -99Karlskoga FIF3,72
10Elin Bärjegård -99Leksands FIK3,66
11Julia Hjertén -99Istrums SK3,65
12Martina Bergqvist -99IF Göta3,63
13Linnea Nordlund -99IFK Nora3,62
14Hanna Jansson -99Hanvikens SK3,60
15Alice Eriksson -99IF Göta3,58
16Amanda Mattsson -99Stocksäters IF3,46
17Amanda Juvas -99Väsby IK3,41
18Emmy Andersson -99Åsbro GoIF3,40
19Cornelia Milton -99IK Wilske3,39
20Evelina Seidl -99Gillberga-Lista IF3,38
21Clara Jönsson -99Åsbro GoIF3,37
22Sofie Berglund -99Väsby IK3,37
23Josefin Edström -99Stocksäters IF3,36
24Emilia Nyberg-Johansson -99Åsbro GoIF3,34
25Maja Högberg -99Karlskoga FIF3,32
26Elvira Danielsson -99IK Westmannia3,27
27Emma Holm -99Gillberga-Lista IF3,24
28Amanda Jansson -99IK Westmannia3,22
29Emma Widén -99Götlunda IF3,22
30Louise Kling Vieweg -99IFK Nora3,20
31Rebecka Olsson -99Hanvikens SK3,19
32Frida Bertilsson -99Gillberga-Lista IF3,15
33Karin Linderkers -99Leksands FIK3,14
34Sandra Vesterling -99IF Göta3,13
35Matilda Stålklint -99Mariestads AIF3,03
36Natalie Hacksell -99IFK Nora2,98
37Elsa Löwén -99Mariestads AIF2,95
38Hanna Otterhed -99KFUM Örebro2,78
39Linnéa Karlsson -99IK Westmannia2,61

Irma Comstedt
Alexandra Sörensen
Martina Bergqvist
Amanda Juvas
Maja Högberg
Amanda Mattsson
Hanna Otterhed
Julia Hjertén
Hanna Jansson
Sofie Berglund
Cajsa Åkerberg
Karin Linderkers
Matilda Stålklint
Sandra Vesterling
Emma Widén
Clara Jönsson
Fanny Runheim
Natalie Hacksell
Linnea Nordlund
Emmy Andersson
Rebecka Olsson
Ida Callenvik
Louise Kling Vieweg
Alice Eriksson
Frida Bertilsson
Elin Bärjegård
Erika Granström
Elsa Löwén
Elvira Danielsson
Hanna Wahlström
Emma Holm
Ida Thunberg
Evelina Seidl
Linnéa Karlsson
Cornelia Milton
Amanda Jansson
Moa Seger
Emilia Nyberg-Johansson
Josefin Edström
386  394  386  388  382  401
415  418   -   424  419  432
346  363  339
322  341  324
309  332  263
342  330  346
166  278  274
362  365  361
354  360  277
309  320  337
378  387  370  346  369  369
264  314  254
303  302   - 
311  311  313
301  295  322
332  337  321
417  414   -   415  415  419
256  283  298
362  347  353
339  311  340
319   x   302
368  355  372
320  311  312
353  358  337
305  313  315
336  366  356
385  384  385  377  372  396
295  289  282
327   x    x 
393  409  364  403  392  394
324  297  320
453  431   -   415   -   421
338  334  334
261   x   250
336  339  275
322   x   315
370  375  369  395  381  387
334  328  324
329  336  327
    F11 KULA 2,0    2010-03-28
1Ida Thunberg -99IK Stål8,52
2Fanny Runheim -99KFUM Örebro7,74
3Elvira Danielsson -99IK Westmannia7,53
4Martina Bergqvist -99IF Göta7,35
5Agnes Johansson -99Högbo GIF7,06
6Johanna Eriksson -99Karlskoga FIF6,99
7Linnea Nordlund -99IFK Nora6,83
8Josefin Edström -99Stocksäters IF6,65
9Cornelia Milton -99IK Wilske6,44
10Cajsa Åkerberg -99Gillberga-Lista IF6,31
11Elin Bärjegård -99Leksands FIK6,30
12Sofie Berglund -99Väsby IK5,80
13Lovisa Ribaeus -99IF Göta5,80
14Frida Bertilsson -99Gillberga-Lista IF5,44
15Emma Holm -99Gillberga-Lista IF5,24
16Clara Jönsson -99Åsbro GoIF5,08
17Frida Karlsson -99IFK Kristinehamn4,64
18Linnéa Karlsson -99IK Westmannia4,08
19Natalie Hacksell -99IFK Nora3,62

    F10 60 M  HEAT 1    2010-03-27
1Therese Knutsson -00Glanshammars IF10,08Final
2Andrea Bergenulf -00Falu IK10,20
3Julia Avonds -00KFUM Örebro10,45
4Joella Andersson -01Väsby IK10,70
5Ebba Löfholm -00KFUM Örebro10,76
6Hanna Björkbacka -00IF Skade10,79
7Jennifer Lazar -00Väsby IK11,38
8Alice Espelund -00KFUM Örebro11,52

    F10 60 M  HEAT 2    
1Kajsa Lindqvist -00Väsby IK9,25Final
2Emma Almqvist -00Karlskoga FIF10,02Final
3Jessica Persson -00KFUM Örebro10,25
4Tilde Bergman -00Väsby IK10,62
5Alva Widén -01Götlunda IF10,88
6Ellen Nygård -01KFUM Örebro10,93
7Minna Seger -01Glanshammars IF10,97
8Emma Helge -01Väsby IK11,31

    F10 60 M  HEAT 3    
1Felicia Bäck -00IK Westmannia9,77Final
2Frida Johansson -00Karlskoga FIF10,23
3Karin Palmér -01KFUM Örebro10,52
4Filippa Berglund -00Karlskoga FIF10,72
5Sara Forssell -00Motala AIF10,89
6Clara Larsson -01KFUM Örebro11,30
7Tova Eriksson -00Karlskoga FIF11,62
8Moa Jansson -01KFUM Örebro12,44

    F10 60 M  HEAT 4    
1Arizona Eriksson -00KFUM Örebro9,81Final
2Johanna Ringstam -00IF Skade10,11Final
3Hanna Berghem -00Istrums SK10,36
4Hanna Strandahl -00KFUM Örebro10,41
5Tea Tagesson -00KFUM Örebro10,69
6Rebecka Danielsson -00KFUM Örebro10,81
7Elin Maxe -00Gillberga-Lista IF11,10

    F10 60 M  HEAT 5    
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro9,79Final
2Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF10,13Final
3Malin Wädel -00Gillberga-Lista IF10,41
4Ester Skånefors Forsling -00IF Skade10,51
5Saga Hjertén -00Istrums SK10,90
6Emmie Kling Vieweg -01IFK Nora11,16
7Felicia Sandberg -00KFUM Örebro11,36
8Nova Holmberg -02Väsby IK11,89

    F10 60 M  FINAL    2010-03-27
1Kajsa Lindqvist -00Väsby IK9,45
2Emily Capobianco -01KFUM Örebro9,69
3Therese Knutsson -00Glanshammars IF9,92
4Felicia Bäck -00IK Westmannia9,99
5Arizona Eriksson -00KFUM Örebro10,01
6Johanna Ringstam -00IF Skade10,04
7Emma Almqvist -00Karlskoga FIF10,11
8Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF10,17

    F10 200 M  HEAT 1    2010-03-28
1Elvira Forsberg -02Glanshammars IF40,20
2Elsa Heneryd -02KFUM Örebro44,25

    F10 200 M  HEAT 2    
1Lisa Berglund -01Väsby IK37,51
2Zara Strandgren -01Kvismaredalens IF39,42

    F10 200 M  HEAT 3    
1Filippa Carenbäck -00KFUM Örebro38,99
2Nova Bergman -01Väsby IK41,56
3Elin Karlsson -01Karlskoga FIF44,86

    F10 200 M  HEAT 4    
1Mathilda Eklund -00IK Westmannia36,46
2Alice Svedberg -00Karlskoga FIF38,23
3Tilda Torildsson -00Istrums SK43,35

    F10 200 M  HEAT 5    
1Minna Seger -01Glanshammars IF38,68
2Jennifer Lazar -00Väsby IK42,65

    F10 200 M  HEAT 6    
1Johanna Ringstam -00IF Skade36,68
2Ester Skånefors Forsling -00IF Skade37,36
3Tilde Bergman -00Väsby IK38,35

    F10 200 M  HEAT 7    
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro33,91
2Jessica Persson -00KFUM Örebro34,77
3Filippa Berglund -00Karlskoga FIF37,10

    F10 200 M  HEAT 8    
1Felicia Bäck -00IK Westmannia34,02
2Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF34,70
3Julia Avonds -00KFUM Örebro36,56

    F10 200 M  HEAT 9    
1Arizona Eriksson -00KFUM Örebro33,60
2Kajsa Lindqvist -00Väsby IK34,58
3Hanna Berghem -00Istrums SK39,01

    F10 200 M  SAMLAD LISTA    
1Arizona Eriksson -00KFUM Örebro33,60
2Emily Capobianco -01KFUM Örebro33,91
3Felicia Bäck -00IK Westmannia34,02
4Kajsa Lindqvist -00Väsby IK34,58
5Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF34,70
6Jessica Persson -00KFUM Örebro34,77
7Mathilda Eklund -00IK Westmannia36,46
8Julia Avonds -00KFUM Örebro36,56
9Johanna Ringstam -00IF Skade36,68
10Filippa Berglund -00Karlskoga FIF37,10
11Ester Skånefors Forsling -00IF Skade37,36
12Lisa Berglund -01Väsby IK37,51
13Alice Svedberg -00Karlskoga FIF38,23
14Tilde Bergman -00Väsby IK38,35
15Minna Seger -01Glanshammars IF38,68
16Filippa Carenbäck -00KFUM Örebro38,99
17Hanna Berghem -00Istrums SK39,01
18Zara Strandgren -01Kvismaredalens IF39,42
19Elvira Forsberg -02Glanshammars IF40,20
20Nova Bergman -01Väsby IK41,56
21Jennifer Lazar -00Väsby IK42,65
22Tilda Torildsson -00Istrums SK43,35
23Elsa Heneryd -02KFUM Örebro44,25
24Elin Karlsson -01Karlskoga FIF44,86

    F10 600 M  HEAT 1    2010-03-27
1Felicia Bäck -00IK Westmannia2.19,34
2Frida Johansson -00Karlskoga FIF2.20,87
3Karin Palmér -01KFUM Örebro2.22,08
4Hanna Berghem -00Istrums SK2.22,67
5Isabella Pallin -01Karlskoga FIF2.27,18
6Tilde Bergman -00Väsby IK2.30,20

    F10 600 M  HEAT 2    
1Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF2.07,02
2Jessica Persson -00KFUM Örebro2.09,36
3Arizona Eriksson -00KFUM Örebro2.13,13
4Saga Hjertén -00Istrums SK2.17,47
5Filippa Berglund -00Karlskoga FIF2.17,63
6Celine Allard-Forsberg -01Vilsta IK2.28,21
7Jennifer Lazar -00Väsby IK2.49,79

    F10 600 M  SAMLAD LISTA    
1Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF2.07,02
2Jessica Persson -00KFUM Örebro2.09,36
3Arizona Eriksson -00KFUM Örebro2.13,13
4Saga Hjertén -00Istrums SK2.17,47
5Filippa Berglund -00Karlskoga FIF2.17,63
6Felicia Bäck -00IK Westmannia2.19,34
7Frida Johansson -00Karlskoga FIF2.20,87
8Karin Palmér -01KFUM Örebro2.22,08
9Hanna Berghem -00Istrums SK2.22,67
10Isabella Pallin -01Karlskoga FIF2.27,18
11Celine Allard-Forsberg -01Vilsta IK2.28,21
12Tilde Bergman -00Väsby IK2.30,20
13Jennifer Lazar -00Väsby IK2.49,79

    F10 60 M HÄCK 60 cm  HEAT 1    2010-03-28
1Isabella Pallin -01Karlskoga FIF13,02
2Linnéa Bodin -00KFUM Örebro13,06
3Lisa Berglund -01Väsby IK13,30
4Emma Helge -01Väsby IK14,22
5Alva Almén -01Gillberga-Lista IF14,23
6Elin Maxe -00Gillberga-Lista IF15,91

    F10 60 M HÄCK 60 cm  HEAT 2    
1Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF11,48
2Alwa Pettersson -00Karlskoga FIF11,65
3Mathilda Eklund -00IK Westmannia12,65
4Kajsa Jansson -00IK Westmannia12,86
5Alice Nilsson -00KFUM Örebro14,31
6Tilda Torildsson -00Istrums SK14,40

    F10 60 M HÄCK 60 cm  HEAT 3    
1Julia Axtelius -00Enköpings AI11,08
2Hanna Strandahl -00KFUM Örebro12,72
3Sara Forssell -00Motala AIF12,73
4Hanna Björkbacka -00IF Skade13,11
5Malin Wädel -00Gillberga-Lista IF13,20
6Ester Skånefors Forsling -00IF Skade13,76

    F10 60 M HÄCK 60 cm  HEAT 4    
1Andrea Bergenulf -00Falu IK12,35
2Emily Capobianco -01KFUM Örebro12,52
3Johanna Ringstam -00IF Skade12,71
4Frida Johansson -00Karlskoga FIF12,88
5Emma Almqvist -00Karlskoga FIF13,28
6Hanna Berghem -00Istrums SK13,56

    F10 60 M HÄCK  SAMLAD LISTA    
1Julia Axtelius -00Enköpings AI11,08
2Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF11,48
3Alwa Pettersson -00Karlskoga FIF11,65
4Andrea Bergenulf -00Falu IK12,35
5Emily Capobianco -01KFUM Örebro12,52
6Mathilda Eklund -00IK Westmannia12,65
7Johanna Ringstam -00IF Skade12,71
8Hanna Strandahl -00KFUM Örebro12,72
9Sara Forssell -00Motala AIF12,73
10Kajsa Jansson -00IK Westmannia12,86
11Frida Johansson -00Karlskoga FIF12,88
12Isabella Pallin -01Karlskoga FIF13,02
13Linnéa Bodin -00KFUM Örebro13,06
14Hanna Björkbacka -00IF Skade13,11
15Malin Wädel -00Gillberga-Lista IF13,20
16Emma Almqvist -00Karlskoga FIF13,28
17Lisa Berglund -01Väsby IK13,30
18Hanna Berghem -00Istrums SK13,56
19Ester Skånefors Forsling -00IF Skade13,76
20Emma Helge -01Väsby IK14,22
21Alva Almén -01Gillberga-Lista IF14,23
22Alice Nilsson -00KFUM Örebro14,31
23Tilda Torildsson -00Istrums SK14,40
24Elin Maxe -00Gillberga-Lista IF15,91

    F10 HÖJD      2010-03-28
1Kajsa Lindqvist -00Väsby IK1,29
2Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF1,26
3Julia Axtelius -00Enköpings AI1,20
4Hanna Strandahl -00KFUM Örebro1,20
5Linnéa Bodin -00KFUM Örebro1,16
6Alwa Pettersson -00Karlskoga FIF1,16
7Arizona Eriksson -00KFUM Örebro1,12
7Kajsa Jansson -00IK Westmannia1,12
9Jessica Persson -00KFUM Örebro1,08
10Frida Johansson -00Karlskoga FIF1,08
11Julia Avonds -00KFUM Örebro1,08
12Isabella Pallin -01Karlskoga FIF1,04
12Alice Hillerström -00KFUM Örebro1,04
12Hanna Björkbacka -00IF Skade1,04
15Ebba Löfholm -00KFUM Örebro1,04
15Sara Forssell -00Motala AIF1,04
17Mathilda Eklund -00IK Westmannia1,04
18Alva Angergård -00KFUM Örebro1,00
18Ester Skånefors Forsling -00IF Skade1,00
20Ellen Nygård -01KFUM Örebro1,00
20Hanna Berghem -00Istrums SK1,00
20Amanda Bollman -00KFUM Örebro1,00
23Emily Capobianco -01KFUM Örebro1,00
24Zara Strandgren -01Kvismaredalens IF0,95
25Emma Helge -01Väsby IK0,95
26Alva Almén -01Gillberga-Lista IF0,90
27Felicia Sandberg -00KFUM Örebro0,85
-Tilda Torildsson -00Istrums SK0,00

    F10 LÄNGD ZON      2010-03-27
1Frida Johansson -00Karlskoga FIF3,57
2Karin Palmér -01KFUM Örebro3,52
3Emily Capobianco -01KFUM Örebro3,48
4Kajsa Lindqvist -00Väsby IK3,47
5Sara Forssell -00Motala AIF3,46
6Andrea Bergenulf -00Falu IK3,46
7Therese Knutsson -00Glanshammars IF3,40
8Ester Skånefors Forsling -00IF Skade3,29
9Arizona Eriksson -00KFUM Örebro3,26
10Lisa Berglund -01Väsby IK3,22
11Isabella Pallin -01Karlskoga FIF3,20
12Hanna Berghem -00Istrums SK3,19
13Wilma Throgen -00Karlskoga FIF3,16
14Hanna Björkbacka -00IF Skade3,13
15Saga Hjertén -00Istrums SK3,07
16Ebba Löfholm -00KFUM Örebro3,07
17Hanna Strandahl -00KFUM Örebro3,01
18Emma Almqvist -00Karlskoga FIF2,96
19Tilde Bergman -00Väsby IK2,94
20Tea Tagesson -00KFUM Örebro2,92
21Joella Andersson -01Väsby IK2,86
22Emmie Kling Vieweg -01IFK Nora2,82
23Rebecka Danielsson -00KFUM Örebro2,79
24Alva Widén -01Götlunda IF2,78
25Alice Nilsson -00KFUM Örebro2,78
26Alva Almén -01Gillberga-Lista IF2,74
27Clara Larsson -01KFUM Örebro2,69
28Ellen Nygård -01KFUM Örebro2,68
29Tilda Wiklund -02IK Wilske2,62
30Jennifer Lazar -00Väsby IK2,61
31Minna Seger -01Glanshammars IF2,60
32Tova Eriksson -00Karlskoga FIF2,58
33Alice Espelund -00KFUM Örebro2,57
34Emma Helge -01Väsby IK2,55
35Elin Maxe -00Gillberga-Lista IF2,48
36Nova Bergman -01Väsby IK2,28
37Moa Jansson -01KFUM Örebro2,19
38Nova Holmberg -02Väsby IK2,18
-Mathilda Eklund -00IK Westmannia0,00

Alice Espelund
Alva Almén
Mathilda Eklund
Hanna Björkbacka
Frida Johansson
Emmie Kling Vieweg
Wilma Throgen
Karin Palmér
Sara Forssell
Nova Holmberg
Lisa Berglund
Emma Helge
Minna Seger
Elin Maxe
Rebecka Danielsson
Emily Capobianco
Tea Tagesson
Tilda Wiklund
Tova Eriksson
Tilde Bergman
Clara Larsson
Andrea Bergenulf
Jennifer Lazar
Hanna Strandahl
Nova Bergman
Ellen Nygård
Emma Almqvist
Therese Knutsson
Isabella Pallin
Alice Nilsson
Joella Andersson
Alva Widén
Ebba Löfholm
Ester Skånefors Forsling
Arizona Eriksson
Saga Hjertén
Kajsa Lindqvist
Moa Jansson
Hanna Berghem
253  238  257
274  265  254
 x    x    x 
284  275  313
343  341  338  343  357  325
272  271  282
296  283  316
316  328  326   x   352  352
333  327  333  330  346  344
218  198   x 
322  318  298
248  255  244
260  243   x 
248   x   241
279  252  262
342  320  348  347  339  343
264  258  292
261  221  262
258  232  237
293  292  294
254   x   269
341  341  333  333  346  335
255  243  261
301  286  282
222  228  228
257  268  253
296  285  267
318  327  340  328  318  320
284  305  320
278  249  265
286  281  269
255  278  277
307  297  267
324  323  326  321   x   329
326  284  296
288  307  299
341   x   347  334  324  294
219  211  206
319  298  315
    F10 KULA 2,0    2010-03-28
1Kajsa Jansson -00IK Westmannia7,507,42
2Julia Axtelius -00Enköpings AI7,506,39
3Emma Almqvist -00Karlskoga FIF7,07
4Alwa Pettersson -00Karlskoga FIF6,64
5Mathilda Eklund -00IK Westmannia6,04
6Linnéa Bodin -00KFUM Örebro5,86
7Frida Johansson -00Karlskoga FIF5,51
8Sara Forssell -00Motala AIF5,38
9Ebba Löfholm -00KFUM Örebro4,77
10Elin Karlsson -01Karlskoga FIF4,76
11Alice Nilsson -00KFUM Örebro4,70
12Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF4,62
13Amanda Bollman -00KFUM Örebro4,55
14Lisa Berglund -01Väsby IK4,39
15Felicia Sandberg -00KFUM Örebro4,26
16Tilde Bergman -00Väsby IK4,08
17Jennifer Lazar -00Väsby IK4,03
18Malin Wädel -00Gillberga-Lista IF3,93
19Emma Helge -01Väsby IK3,85
20Elin Maxe -00Gillberga-Lista IF3,63
21Nova Bergman -01Väsby IK3,45
22Pauline Staberg -02Stocksäters IF3,29

    KVET 60 M      2010-03-27
1Petra Eklund -74Täby IS8,24
2Lena Sundberg -61IFK Tumba9,07

    KVET 60 M HÄCK      2010-03-28
1Anette Berglund -67Väsby IK12,31

    KVET LÄNGD      2010-03-27
1Petra Eklund -74Täby IS4,93
2Lena Sundberg -61IFK Tumba4,54

Lena Sundberg
Petra Eklund
427  432  424   x   454  438
488  487  493   -   466   - 

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram