Hela resultatlistan som PDF

  Marsspelen 4-5 april 2009, resultat dag 1     till dag 2

  Åsbro GoIF och Stocksäters IF arrangerade i Mässhallen, Örebro
 
    MÄN 60 M  HEAT 1  
1Mikael Storm -91Eksjö Södra IK7.37Final
2Martin Krisell -87Linköpings GIF7.39Final
3Gabriel Berg -82KFUM Örebro7.65Final
4Joakim Andersson -90Wedevågs IF7.86
5Anton Eriksson -91Linköpings GIF7.96
6Martin Andersson -90SOK Träff9.36

    MÄN 60 M  HEAT 2  
1Patrik Ahonen -90KFUM Örebro7,0mFinal
2Pontus Lundin -90KFUM Örebro7,2mFinal
3Daniel Sandberg -78Frövi IK7,3mFinal
4Erik Karlsson -88IFK Tumba7,4mFinal
5Christoffer Frandsen -90SOK Träff7,4mFinal
6Andreas Karlsson -88KFUM Örebro7,5m
7Petter Billinger -91KFUM Örebro7,5m
8Markus Hopponen -82Turebergs FK9,1m

    MÄN 60 M  FINAL  
1Patrik Ahonen -90KFUM Örebro7.32
2Mikael Storm -91Eksjö Södra IK7.36
3Pontus Lundin -90KFUM Örebro7.41
4Martin Krisell -87Linköpings GIF7.46
5Daniel Sandberg -78Frövi IK7.60
6Christoffer Frandsen -90SOK Träff7.70
-Erik Karlsson -88IFK Tumbaej start
-Gabriel Berg -82KFUM Örebroej start

    MÄN HÖJD    
1Tim Brodin -90KFUM Örebro1.90
2Jerker Porat -78KFUM Örebro1.78
3Petter Billinger -91KFUM Örebro1.75
4Kristian Johansson -90SOK Träff1.72
5Joakim Andersson -90Wedevågs IF1.64
6Christopher Andersson -90SOK Träff1.64

    MÄN KULA    
1Markus Hopponen -82Turebergs FK7.55
2Rickard Wallgren -90SOK Träff6.95

    P17 60 M  HEAT 1  
1Mattias Karlsson -92Enköpings AI7.45Final
2Fabrel Kibondzi -93Filipstads FIK7.64Final
3Joakim Djuvfeldt -93IF Göta7.65Final
4Filip Gärdefors -93KFUM Örebro7.84Final
5Kristoffer Fridman -93Nordanstigs FI7.97Final
6André Nilsson -92Åsbro GoIF8.15

    P17 60 M  HEAT 2  
1Oscar Olausson -93KFUM Kristianstad7.37Final
2Robin Björkdahl -93Mariestads AIF7.81Final
3Niclas Rickardsson -93Gefle IF7.81Final
4Geir Thyresson -93Stocksäters IF8.20
5Pelle Nilsson -93Nordanstigs FI8.62

    P17 60 M  FINAL  
1Oscar Olausson -93KFUM Kristianstad7.29
2Joakim Djuvfeldt -93IF Göta7.43
3Mattias Karlsson -92Enköpings AI7.44
4Fabrel Kibondzi -93Filipstads FIK7.52
5Robin Björkdahl -93Mariestads AIF7.80
6Filip Gärdefors -93KFUM Örebro7.81
7Kristoffer Fridman -93Nordanstigs FI8.03
-Niclas Rickardsson -93Gefle IFej start

    P17 800 M    
1Pontus Kjellén -92SOK Träff2.19,40

    P17 HÖJD    
1Mattias Karlsson -92Enköpings AI1.87
2Oskar Norström -93Stocksäters IF1.87
3Asanka Lantra -92 Linköpings GIF1.84
4Hampus Larsson -93Katrineholms SK1.75
5Robin Forsell -94KFUM Örebro1.75
6Geir Thyresson -93Stocksäters IF1.68
7Filip Gärdefors -93KFUM Örebro1.60

    P17 KULA 5,0    
1John Malm -93Istrums SK13.48
2Niclas Rickardsson -93Gefle IF13.09
3Geir Thyresson -93Stocksäters IF10.50
4Hampus Larsson -93Katrineholms SK9.80
5André Nilsson -92Åsbro GoIF9.31
6Pelle Nilsson -93Nordanstigs FI7.51

    P15 60 M  HEAT 1  
1Emil Thessén -94Västerås FK7.64Final
2Albin Ekberg -94Istrums SK7.74Final
3Jesper Svensson -94Tibro AIK FIK8.09Final
4Jacob Rhan -94Glanshammars IF8.16Final
5Samuel Viveland -94Linköpings GIF8.27
6Robin Gustavsson -94Fjugesta IF8.36

    P15 60 M  HEAT 2  
1Anton Nordback -94Upsala IF7.53Final
2Isac Persson -94Enköpings AI7.70Final
3Simon Söderlund -94Upsala IF8.02Final
4Tim Wunger -94Enköpings AI8.13Final
5Ludvig Öhrling -94Linköpings GIF8.24
6Martin Hinnersson -94Linköpings GIF9.09

    P15 60 M  FINAL  
1Anton Nordback -94Upsala IF7.44
2Emil Thessén -94Västerås FK7.51
3Isac Persson -94Enköpings AI7.63
4Albin Ekberg -94Istrums SK7.74
5Jesper Svensson -94Tibro AIK FIK8.08
6Jacob Rhan -94Glanshammars IF8.15
-Tim Wunger -94Enköpings AIej start
-Simon Söderlund -94Upsala IFej start

    P15 800 M    
1Petter Kroon -94KFUM Örebro2.13,43
2Victor Brunholtz -94Nordanstigs FI2.22,44
3Jacob Rhan -94Glanshammars IF2.33,81
4Albin Ekberg -94Istrums SK2.36,31
5Mikael Broberg -94KFUM Örebro3.06,67

    P15 HÖJD    
1Isac Persson -94Enköpings AI1.83
2=Jesper Svensson -94Tibro AIK FIK1.61
2=Simon Söderlund -94Upsala IF1.61
4Robin Gustavsson -94Fjugesta IF1.57
5Jacob Rhan -94Glanshammars IF1.53

    P15 KULA 4,0    
1Tim Wunger -94Enköpings AI14.25
2Emil Thessén -94Västerås FK13.53
3Robin Forsell -94KFUM Örebro13.11
4Victor Brunholtz -94Nordanstigs FI9.23

    P14 60 M  HEAT 1  
1Felix Norén -95Katrineholms SK8.13Final
2Tobias Wahlqvist -95Väsby IK8.15Final
3Johan Andersson -95Linköpings GIF8.34Final
4Felix Andersson -95Stocksäters IF8.69Final
5Oscar Öholm -95KFUM Örebro8.76Final
6Emil Nordin-Jansson -95Glanshammars IF8.82Final

    P14 60 M  HEAT 2  
1Anton Österlund -95IFK Tumba8.19Final
2Joel Persson -95Tierps IF8.73Final
3Daniel Fridman -95Nordanstigs FI8.87
4Carl-Johan Renberg -95KFUM Örebro9.14
5Michael Chlebek -95Väsby IK9.18
6Niklas Arvidsson -95IK Westmannia9.43

    P14 60 M  FINAL  
1Felix Norén -95Katrineholms SK7.95
2Tobias Wahlqvist -95Väsby IK8.14
3Anton Österlund -95IFK Tumba8.23
4Johan Andersson -95Linköpings GIF8.30
5Oscar Öholm -95KFUM Örebro8.69
6Felix Andersson -95Stocksäters IF8.70
7Joel Persson -95Tierps IF8.78
8Emil Nordin-Jansson -95Glanshammars IF8.81

    P14 800 M    
1Anton Lindblad -95SOK Träff2.25,82
2Fredrik Berglund -95Sköldinge IF2.26,63
3Oscar Öholm -95KFUM Örebro2.27,97
4Niklas Arvidsson -95IK Westmannia2.39,50
5Joel Persson -95Tierps IF2.47,37

    P14 HÖJD    
1Philip Andersson -95SOK Träff1.76
2Tobias Wahlqvist -95Väsby IK1.53
3Carl-Johan Renberg -95KFUM Örebro1.45
4Michael Chlebek -95Väsby IK1.40
5Joel Persson -95Tierps IF1.35

    P14 KULA 4,0    
1Martin Gustafsson -96IFK Sunne10.96
2Joakim Ringqvist -95Linköpings GIF8.51

    P13 60 M  HEAT 1  
1Axel Sherlock -96Väsby IK8.20Final
2Tobias Jonsson -96Dals Södra FFI8.62Final
3Arvid Rönnkvist -96Linköpings GIF8.72Final
4Philip Granath -96Mosjö FK8.86Final
5Daniel Nordberg -96Wedevågs IF8.96Final
6André Zune -96Motala AIF9.05
7Karl Wallén -96Istrums SK9.20

    P13 60 M  HEAT 2  
1Alexander Thunberg -96IK Stål8.29Final
2Oscar Hinnersson -96Linköpings GIF8.59Final
3Adam Agouda -96Linköpings GIF8.64Final
4Kevin Kågemyr -96Linköpings GIF8.98
5Tobias Hagström -96Istrums SK9.40
6Pontus Aldenstam -96Väsby IK9.42
7Philip Johansson -96SOK Träff9.49
8Jonathan Larsson -96IFK Kristinehamn10.00

    P13 60 M  FINAL  
1Axel Sherlock -96Väsby IK8.14
2Alexander Thunberg -96IK Stål8.35
3Tobias Jonsson -96Dals Södra FFI8.53
4Oscar Hinnersson -96Linköpings GIF8.57
5Adam Agouda -96Linköpings GIF8.75
6Arvid Rönnkvist -96Linköpings GIF8.82
7Philip Granath -96Mosjö FK8.95
8Daniel Nordberg -96Wedevågs IF9.00

    P13 800 M    
1Maximilian Markl -96IK Westmannia2.29,47
2Karl Wallén -96Istrums SK2.29,53
3Axel Sherlock -96Väsby IK2.32,48
4Pontus Aldenstam -96Väsby IK2.35,33
5Arvid Rönnkvist -96Linköpings GIF2.40,90
6Jonathan Hoinard -96Katrineholms SK2.42,59
7Joel Sandell -96Motala AIF2.43,17
8Kevin Kågemyr -96Linköpings GIF2.46,43
9Carl Rudhe -96SOK Träff2.48,91
10Christian Edström -96Stocksäters IF2.59,94

    P13 HÖJD    
1Albin Lager -96KFUM Örebro1.66
2Axel Sherlock -96Väsby IK1.51
3Linus Falck -96Hökensås UR1.51
4Hampus Edqvist -96Mosjö FK1.44
5=Oscar Hinnersson -96Linköpings GIF1.35
5=Philip Johansson -96SOK Träff1.35
5=André Zune -96Motala AIF1.35
8Carl Rudhe -96SOK Träff1.35
9Karl Wallén -96Istrums SK1.35
10Jonathan Larsson -96IFK Kristinehamn1.20

    P13 KULA 3,0    
1Albin Lager -96KFUM Örebro14.45
2Martin Gustavsson -96IFK Sunne12.83
3Tobias Jonsson -96Dals Södra FFI11.64
4Hampus Edqvist -96Mosjö FK9.64
5Arvid Rönnkvist -96Linköpings GIF9.16
6Tobias Hagström -96Istrums SK9.00

    P12 60 M  HEAT 1  
1Hjalmar Strömfeldt -97Istrums SK8.32Final
2Anton Weiberg -97IF Göta9.11Final
3Jonathan Andersson -97IF Göta9.17
4Adrian Bergenarp -97Glanshammars IF9.37
5Gabriel Larsson -97IK Wilske9.46
6Lukas Skiöld -97SOK Träff9.55
7Adam Segerlund -97Stocksäters IF10.45

    P12 60 M  HEAT 2  
1Jakob Mast-Larsson -97IF Göta8.77Final
2Edwin Sahlin -97Råby-Rekarne FIF8.88Final
3Elias Martinsson -97Brattås CK9.03Final
4Andreas Lagus -97IF Göta9.37
5Erik Andersson -97Wedevågs IF9.41
6David Svensson -97Stocksäters IF9.47
7Carl Strandby -97SOK Träff10.23

    P12 60 M  HEAT 3  
1William Gunnarsson -97KFUM Örebro8.69Final
2Lucas Järpsjö -97Mariestads AIF8.88Final
3Josef Bergström Raouf -97Upsala IF8.92Final
4Eric Axtelius -97Enköpings AI9.31
5Simon Throgen -97Karlskoga FIF9.67
6Karl-Anton Svensson -97Mariestads AIF9.82

    P12 60 M  FINAL  
1Hjalmar Strömfeldt -97Istrums SK8.38
2Jakob Mast-Larsson -97IF Göta8.67
3William Gunnarsson -97KFUM Örebro8.71
4Lucas Järpsjö -97Mariestads AIF8.83
5Josef Bergström Raouf -97Upsala IF8.87
6Edwin Sahlin -97Råby-Rekarne FIF8.93
7Elias Martinsson -97Brattås CK9.00
8Anton Weiberg -97IF Göta9.04

    P12 800 M    
1William Gunnarsson -97KFUM Örebro2.37,93
2Jakob Mast-Larsson -97IF Göta2.39,54
3Hjalmar Strömfeldt -97Istrums SK2.48,89
4Simon Throgen -97Karlskoga FIF2.49,38
5Carl Strandby -97SOK Träff2.55,39
6Simon Andersson -97SOK Träff2.55,56
7Lukas Skiöld -97SOK Träff2.57,77

    P12 HÖJD    
1Eric Axtelius -97Enköpings AI1.46
2Edwin Sahlin -97Råby-Rekarne FIF1.46
3Elias Martinsson -97Brattås CK1.43
4William Gunnarsson -97KFUM Örebro1.43
5Simon Andersson -97SOK Träff1.32
6Andreas Lagus -97IF Göta1.28
7Oscar Ronquist -97Glanshammars IF1.24
8Gabriel Larsson -97IK Wilske1.20
9Adam Kagebeck -97Linköpings GIF1.20
10Samuel Kagebeck -97Linköpings GIF1.15

    P12 KULA 3,0    
1Josef Bergström Raouf -97Upsala IF9.47
2Linus Lindkvist -97Wedevågs IF8.81
3Karl-Anton Svensson -97Mariestads AIF8.27
4Eric Frandsen -97SOK Träff8.24
5Henrik Magnusson -97SOK Träff7.92
6Jonas Olsson -98Kils AIK7.15
7Adrian Bergenarp -97Glanshammars IF7.08
8Elias Martinsson -97Brattås CK6.83
9Oliver Karlsson -97Motala AIF6.57
10Simon Throgen -97Karlskoga FIF5.83

    P11 60 M  HEAT 1  
1Theodor Thor -98Hässelby SK9.18Final
2Niklas Bergman Larsson -98Linköpings GIF9.35
3Jakob Samuelsson -98Hässelby SK9.36
4Viktor Persson -98Tierps IF9.40
5André Holgersson -98Linköpings GIF9.60
6Erik Nilsson -98Linköpings GIF9.91
7Sackarias Wohlin -98Stensjöns IF10.06

    P11 60 M  HEAT 2  
1Max Hrelja -98Linköpings GIF8.66Final
2Albin Hård -98Karlskoga FIF9.46
3Jonathan Svensson -98Mariestads AIF9.54
4Joel Börjesson -98Linköpings GIF9.57
5Martin Askengren -98KFUM Örebro10.04
6Axel Ståhlbom -98Sköllersta IF10.55
7Allan Alzahawi -98Linköpings GIF10.73

    P11 60 M  HEAT 3  
1Pontus Jansson -98Wedevågs IF8.96Final
2Daniel Jansson -98IF Göta9.15Final
3Gustav Svedberg -98Karlskoga FIF9.59
4Hjalmar Stibéus -98Linköpings GIF9.74
5Mateusz Ostrowski -98Wedevågs IF9.79
6Simon Larsson -98IK Wilske9.95
7Viktor Ivarsson -98Högbo GIF10.62
8Markus Ydreskog -98Linköpings GIF11.39

    P11 60 M  HEAT 4  
1David Svensson -98IFK Tumba9.04Final
2Alexander Hoinard -98Katrineholms SK9.19Final
3Pontus Grandelius -98Mosjö FK9.57
4Ludwig Ersson -98Mosjö FK9.57
5Alexander Ivehammar -98Linköpings GIF9.77
6Jonas Olsson -98Kils AIK9.78
7Marcus Arthursson -98Mosjö FK9.96
8Anton Hedström -98Sköllersta IF10.83

    P11 60 M  HEAT 5  
1Gustaf Montin -98KFUM Örebro9.17Final
2Manuel Södergren -98Falu IK9.31Final
3Anton Söderberg -98Linköpings GIF9.37
4Andreas Fuhr -98KFUM Örebro9.75
5Albin Karlsson -98Mariestads AIF9.78
6Vilhelm Hertel -98Högbo GIF9.79
7William Lannhard -98Stocksäters IF10.79
8Tobias von Kronhelm -98Sköllersta IF11.22

    P11 60 M  FINAL  
1Max Hrelja -98Linköpings GIF8.69
2David Svensson -98IFK Tumba8.95
3Pontus Jansson -98Wedevågs IF9.08
4Daniel Jansson -98IF Göta9.21
5Alexander Hoinard -98Katrineholms SK9.25
6Theodor Thor -98Hässelby SK9.25
7Gustaf Montin -98KFUM Örebro9.37
8Manuel Södergren -98Falu IK9.44

    P11 800 M  HEAT 1  
1Sackarias Wohlin -98Stensjöns IF2.51,93
2Albin Karlsson -98Mariestads AIF2.54,11
3Vilhelm Hertel -98Högbo GIF2.56,41
4Arvid Karlsson -98SOK Träff2.57,73
5Jonathan Angergård -98KFUM Örebro3.03,99
6Axel Ståhlbom -98Sköllersta IF3.05,42
7Viktor Ivarsson -98Högbo GIF3.13,06
8Tobias von Kronhelm -98Sköllersta IF3.16,88

    P11 800 M  HEAT 2  
1David Svensson -98IFK Tumba2.35,30
2Alexander Hoinard -98Katrineholms SK2.35,58
3Niklas Bergman Larsson -98Linköpings GIF2.44,22
4Anton Söderberg -98Linköpings GIF2.48,75
5Pontus Grandelius -98Mosjö FK2.51,09
6Alexander Ivehammar -98Linköpings GIF2.59,13
7Albin Hård -98Karlskoga FIF2.59,79
8Hjalmar Stibéus -98Linköpings GIF3.00,54
9Gustav Svedberg -98Karlskoga FIF3.05,40

    P11 800 M  SAMLAD LISTA  
1David Svensson -98IFK Tumba2.35,30
2Alexander Hoinard -98Katrineholms SK2.35,58
3Niklas Bergman Larsson -98Linköpings GIF2.44,22
4Anton Söderberg -98Linköpings GIF2.48,75
5Pontus Grandelius -98Mosjö FK2.51,09
6Sackarias Wohlin -98Stensjöns IF2.51,93
7Albin Karlsson -98Mariestads AIF2.54,11
8Vilhelm Hertel -98Högbo GIF2.56,41
9Arvid Karlsson -98SOK Träff2.57,73
10Alexander Ivehammar -98Linköpings GIF2.59,13
11Albin Hård -98Karlskoga FIF2.59,79
12Hjalmar Stibéus -98Linköpings GIF3.00,54
13Jonathan Angergård -98KFUM Örebro3.03,99
14Gustav Svedberg -98Karlskoga FIF3.05,40
15Axel Ståhlbom -98Sköllersta IF3.05,42
16Viktor Ivarsson -98Högbo GIF3.13,06
17Tobias von Kronhelm -98Sköllersta IF3.16,88

    P11 HÖJD    
1Manuel Södergren -98Falu IK1.36
2Theodor Thor -98Hässelby SK1.26
3Joel Mattsson -98Tierps IF1.26
4Niklas Bergman Larsson -98Linköpings GIF1.26
5Albin Hård -98Karlskoga FIF1.26
6Jakob Samuelsson -98Hässelby SK1.22
7Jonas Olsson -98Kils AIK1.22
7Daniel Jansson -98IF Göta1.22
9Andreas Fuhr -98KFUM Örebro1.22
10Mateusz Ostrowski -98Wedevågs IF1.18
11Pontus Grandelius -98Mosjö FK1.18
12Vilhelm Hertel -98Högbo GIF1.14
13Jonathan Angergård -98KFUM Örebro1.14
14Viktor Persson -98Tierps IF1.14
15Pontus Jansson -98Wedevågs IF1.10
16Simon Larsson -98IK Wilske1.05
17William Lannhard -98Stocksäters IF1.00
17Axel Ståhlbom -98Sköllersta IF1.00
17Sackarias Wohlin -98Stensjöns IF1.00

    P11 KULA 2,0    
1Jakob Samuelsson -98Hässelby SK10.73
2Jonas Olsson -98Kils AIK9.10
3Mateusz Ostrowski -98Wedevågs IF8.91
4Manuel Södergren -98Falu IK8.84
5David Svensson -98IFK Tumba8.62
6Joel Mattsson -98Tierps IF8.49
7Ludwig Ersson -98Mosjö FK7.83
8Rasmus Blomstrand -98Åsbro GoIF7.33
9Jonathan Svensson -98Mariestads AIF7.16
10Joel Börjesson -98Linköpings GIF7.07
11Pontus Jansson -98Wedevågs IF7.07
12Viktor Persson -98Tierps IF6.88
13Alexander Ivehammar -98Linköpings GIF6.63
14Max Hrelja -98Linköpings GIF6.57
15Erik Nilsson -98Linköpings GIF6.50
16William Lannhard -98Stocksäters IF6.36
17Hjalmar Stibéus -98Linköpings GIF6.23

    P10 60 M  HEAT 1  
1Gustav Fälldin -99Ludvika FFI9.64Final
2Jesper Mårtensson -99IK Wilske9.65Final
3Robert Larsson -99Istrums SK10.64
4Nils Karlsson -00Linköpings GIF10.64
5Daniel Gustavsson -99KFUM Örebro10.68
6Gustav Nygren -00Linköpings GIF11.42

    P10 60 M  HEAT 2  
1Jack Karlsson -99KFUM Örebro9.78
2Gustaf Ivarsson -99KFUM Örebro10.14
3Patrik Lindskog -99KFUM Örebro10.30
4Alexander Larsson -00KFUM Örebro10.59
5Adam Ståhlbom -00Sköllersta IF11.34
6Kevin Gustavsson -99IFK Nora11.64
7Linus Lindberg -02Karlskoga FIF11.84

    P10 60 M  HEAT 3  
1Ludvig Renberg -99KFUM Örebro9.63Final
2Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn10.27
3Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro10.43
4Tom Johansson -99KFUM Örebro10.50
5Fredrik Lannhard -99Stocksäters IF11.02
6Nils Bergman -01Istrums SK12.21
7Niklas von Kronhelm -00Sköllersta IF12.49

    P10 60 M  HEAT 4  
1Henrik Larsson -99IF Göta9.25Final
2Linus Fogelberg -99Linköpings GIF10.02
3Peter Jörnlind -99Falu IK10.13
4Sebastian Eriksson -99Falu IK10.14
5Mattis Lundström -01Sköllersta IF10.47
6John Starberg -99Linköpings GIF10.53
7Rikard Johansson -01Stocksäters IF15.64

    P10 60 M  HEAT 5  
1Oskar Erixon -99IK Westmannia9.52Final
2Anton Larsson -00KFUM Örebro9.55Final
3Jonathan Granath -00Mosjö FK9.60Final
4Leon Hammar -99Ludvika FFI9.60Final
5Gustav Karlsson -00KFUM Örebro9.80
6Fabian Jacobsson -99KFUM Örebro10.11
7Samuel Brunnberg -99KFUM Örebro10.69
8Axel Näslund -02Sköllersta IF11.80

    P10 60 M  FINAL  
1Henrik Larsson -99IF Göta8,9m
2Oskar Erixon -99IK Westmannia9,3m
3Jonathan Granath -00Mosjö FK9,3m
4Gustav Fälldin -99Ludvika FFI9,4m
5Jesper Mårtensson -99IK Wilske9,4m
6Anton Larsson -00KFUM Örebro9,4m
7Ludvig Renberg -99KFUM Örebro9,4m
8Leon Hammar -99Ludvika FFI9,5m

    P10 600 M  HEAT 1  
1Oliver Svensson -99Tibro AIK FIK2.17,37
2Alexander Larsson -00KFUM Örebro2.18,60
3Nils Karlsson -00Linköpings GIF2.18,61
4Oscar Olsson -99Tierps IF2.25,88
5Kevin Gustavsson -99IFK Nora2.29,05
6Axel Näslund -02Sköllersta IF2.29,86
7John Starberg -99Linköpings GIF2.48,98

    P10 600 M  HEAT 2  
1Oskar Erixon -99IK Westmannia1.58,79
2Jack Karlsson -99KFUM Örebro2.04,15
3Gustav Zetterlund -00Glanshammars IF2.07,36
4Simon Wiklund -99IK Wilske2.09,11
5Sebastian Eriksson -99Falu IK2.14,31
6Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn2.14,54
7Fabian Jacobsson -99KFUM Örebro2.16,46
8Peter Jörnlind -99Falu IK2.23,61
9Tomas Johansson -00Wedevågs IF2.30,25
-Linus Fogelberg -99Linköpings GIFbröt

    P10 600 M  SAMLAD LISTA  
1Oskar Erixon -99IK Westmannia1.58,79
2Jack Karlsson -99KFUM Örebro2.04,15
3Gustav Zetterlund -00Glanshammars IF2.07,36
4Simon Wiklund -99IK Wilske2.09,11
5Sebastian Eriksson -99Falu IK2.14,31
6Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn2.14,54
7Fabian Jacobsson -99KFUM Örebro2.16,46
8Oliver Svensson -99Tibro AIK FIK2.17,37
9Alexander Larsson -00KFUM Örebro2.18,60
10Nils Karlsson -00Linköpings GIF2.18,61
11Peter Jörnlind -99Falu IK2.23,61
12Oscar Olsson -99Tierps IF2.25,88
13Kevin Gustavsson -99IFK Nora2.29,05
14Axel Näslund -02Sköllersta IF2.29,86
15Tomas Johansson -00Wedevågs IF2.30,25
16John Starberg -99Linköpings GIF2.48,98

    P10 HÖJD    
1Simon Wiklund -99IK Wilske1.29
2Henrik Larsson -99IF Göta1.23
3Gustaf Ivarsson -99KFUM Örebro1.16
4Oliver Svensson -99Tibro AIK FIK1.16
5=Oskar Erixon -99IK Westmannia1.12
5=Tom Johansson -99KFUM Örebro1.12
7Gustav Fälldin -99Ludvika FFI1.12
8=Sebastian Eriksson -99Falu IK1.08
8=Nils Havsmon -99SOK Träff1.08
10Gustav Karlsson -00KFUM Örebro1.08
11Fredrik Lannhard -99Stocksäters IF1.08
12Adam Ståhlbom -00Sköllersta IF1.04
13Linus Fogelberg -99Linköpings GIF1.04
14John Starberg -99Linköpings GIF1.04
15Patrik Lindskog -99KFUM Örebro1.00
16Peter Jörnlind -99Falu IK0.95
17Tomas Johansson -00Wedevågs IF0.90
18Robert Larsson -99Istrums SK0.90
19Nils Karlsson -00Linköpings GIF0.85
-Kevin Gustavsson -99IFK Nora0.00

    P10 KULA 2,0    
1Ludvig Renberg -99KFUM Örebro8.57
2Henrik Larsson -99IF Göta8.47
3Tom Johansson -99KFUM Örebro7.57
4John Starberg -99Linköpings GIF7.16
5Ludvig Widarsson -99KFUM Örebro7.05
6Malcolm Öholm -99Stocksäters IF6.84
7Sebastian Erlandh -00KFUM Örebro6.73
8Patrik Lindskog -99KFUM Örebro6.53
9Anton Larsson -00KFUM Örebro6.36
10Nils Havsmon -99SOK Träff6.32
11Fredrik Lannhard -99Stocksäters IF6.31
12Gustaf Ivarsson -99KFUM Örebro6.27
13Fabian Jacobsson -99KFUM Örebro6.23
14Samuel Brunnberg -99KFUM Örebro6.11
15Adam Ståhlbom -00Sköllersta IF5.90
16Tomas Johansson -00Wedevågs IF5.70
17Gustav Nygren -00Linköpings GIF5.68
18Kevin Gustavsson -99IFK Nora5.22
19Mattias Magnusson -01SOK Träff4.76
20Johan Wahlgren -99IFK Kristinehamn4.76
21Nils Bergman -01Istrums SK3.64

    MVET 60 M  HEAT 1  
1Flemming Lindström -50Rånäs 4H8.83
2Anthony Treacher -39IFK Lidingö8.93
3Thomas Ahlqvist -52IFK Linköpings FK8.96
4Tomas Eriksson -51KFUM Örebro9.07
5Curt Carlsson -32IFK Linköpings FK9.54
6Ron Chlebek -56Väsby IK9.55
7Stenåke Sköld -37Gillberga-Lista IF10.13
8Bo Sundström -40IK Heros12.23

    MVET 60 M  HEAT 2  
1Mikael Nord -61Högbo GIF7.97
2Mikael Wallin -63Spårvägens FK8.09
3Niklas Karlsson -67Östra Almby FK8.25
4Jan Sköldberg -66IK Westmannia8.26
5Lars Andersson -56KFUM Örebro8.66
6Lars Erlandh -73KFUM Örebro8.67
7Peter Linder -72Istrums SK11.77

    MVET 60 M  SAMLAD LISTA  
1Mikael Nord -61Högbo GIF7.977.10
2Mikael Wallin -63Spårvägens FK8.097.32
3Niklas Karlsson -67Östra Almby FK8.257.69
4Jan Sköldberg -66IK Westmannia8.267.65
5Lars Andersson -56KFUM Örebro8.667.42
6Lars Erlandh -73KFUM Örebro8.678.46
7Flemming Lindström -50Rånäs 4H8.837.22
8Anthony Treacher -39IFK Lidingö8.936.58
9Thomas Ahlqvist -52IFK Linköpings FK8.967.44
10Tomas Eriksson -51KFUM Örebro9.077.48
11Curt Carlsson -32IFK Linköpings FK9.546.43
12Ron Chlebek -56Väsby IK9.558.19
13Stenåke Sköld -37Gillberga-Lista IF10.137.28
14Peter Linder -72Istrums SK11.7711.40
15Bo Sundström -40IK Heros12.239.10

    MVET 800 M    
1Sven Lindeberg -63IS Göta2.20,402.06,04
2Michael Tekle -56Väsby IK2.27,902.04,64
3Hedi Jelassi -56Väsby IK2.45,602.19,90
4Carl Olsmats -61Danderyds SK2.47,562.27,76

    MVET HÖJD    
1Göran Axtelius -64Enköpings AI1.641.95
2Thomas Lindqvist -65Väsby IK1.641.93
3Mikael Wallin -63Spårvägens FK1.401.68

    MVET KULA    
1Magnus Håkansson -70Valbo AIF13.437.2613.94
2Bernhard Karlsson -33Valö IK13.284.022.78
3Mikael Wallin -63Spårvägens FK10.757.2612.98
4Peter Hagström -63Istrums SK9.837.2611.87
5Stenåke Sköld -37Gillberga-Lista IF9.654.015.19
6Bo Sundström -40IK Heros9.135.015.05
7Peter Linder -72Istrums SK7.957.267.95
8Carl Olsmats -61Danderyds SK7.107.268.96

    KVINNOR 60 M    
1Rebecca Högberg -84KFUM Örebroej tid
2Anna Stångberg -90Upsala IFej tid
3Sofie Sandberg -85KFUM Örebroej tid
4Sandra Sääw -87KFUM Örebroej tid

    KVINNOR LÄNGD    
1Sofie Sandberg -85KFUM Örebro5.77
2Sandra Sääw -87KFUM Örebro5.40
3Anna Forslund -90Stocksäters IF5.10
4Anna Svensson -90Stocksäters IF5.07
5Maja Söderholm -85KFUM Örebro5.01
6Rebecca Högberg -84KFUM Örebro4.94
7Maja Söderlund -90Tierps IF4.58

Sandra Sääw
Anna Forslund
Sofie Sandberg
Rebecca Högberg
Anna Svensson
Maja Söderlund
Maja Söderholm
 x    x    x   540  533  538
491  490  509  494  510  490
 x   569   x   577  428   x 
454   x   460  494   x    x 
495  475  507  483  496   x 
441  441  195  285  458  448
 x   495   x   497  501   x 
    F17 60 M  HEAT 1  
1Caroline Ståhl -93KFUM Örebro7,8mFinal
2Ida Linder -93IFK Tumba8,0mFinal
3Elin Hultgren -92Karlskoga FIF8,1mFinal
4Angelica Gelfgren -93KFUM Örebro8,2mFinal
5Camilla Björkgren -93Stocksäters IF8,3m
6Lovisa Söderlund -92Tierps IF8,7m
7Sara Carlsén -93Nordanstigs FI9,1m

    F17 60 M  HEAT 2  
1Sara Jernfält -93KFUM Örebro8.03Final
2Ellen Hjort -93KFUM Örebro8.22Final
3Sofie Pettersson -93Katrineholms SK8.34Final
4Sara Rönnby -93Enhörna IF8.39Final
5Linda Albrektsson -92Åsbro GoIF8.67
6Malin Lignell -92Stocksäters IF8.77
7Johanna Frandsen -93SOK Träff10.29

    F17 60 M  FINAL  
1Sara Jernfält -93KFUM Örebro7.99
2Caroline Ståhl -93KFUM Örebro8.08
3Ellen Hjort -93KFUM Örebro8.23
4Sara Rönnby -93Enhörna IF8.26
5Ida Linder -93IFK Tumba8.27
6Sofie Pettersson -93Katrineholms SK8.35
7Elin Hultgren -92Karlskoga FIF8.37
-Angelica Gelfgren -93KFUM Örebroej start

    F17 800 M    
1Helena Karlsson -92KFUM Örebro2.18,47
2Sara Rönnby -93Enhörna IF2.18,86
3Jenny Almqvist -92IK Westmannia2.28,75
4Victoria Rehn -92Högbo GIF2.35,71

    F17 STAV    
1Emma Karlsson -93Västerås FK2.70
2Hanna Lilja -92Danderyds SK2.60

    F17 LÄNGD    
1Caroline Ståhl -93KFUM Örebro4.92
2Rebecka Johansson -92Karlskoga FIF4.80
3Ellen Hjort -93KFUM Örebro4.77
4Rebecca Andersson -93IFK Nora4.76
5Elin Hultgren -92Karlskoga FIF4.71
6Sofie Pettersson -93Katrineholms SK4.61
7Josefine Eliasson -93Katrineholms SK4.48
8Malin Lignell -92Stocksäters IF4.41
9Parthena Gavra -92IFK Tumba4.21
10Lovisa Söderlund -92Tierps IF4.21
11Sara Carlsén -93Nordanstigs FI3.62
12Johanna Frandsen -93SOK Träff2.58

Rebecka Johansson
Malin Lignell
Johanna Frandsen
Ellen Hjort
Sara Carlsén
Parthena Gavra
Lovisa Söderlund
Josefine Eliasson
Elin Hultgren
Rebecca Andersson
Sofie Pettersson
Caroline Ståhl
480  470  457  474  441  460
441  421  427  264  209   x 
258  237   x    -    -    - 
464  453  466  477  459  457
362  337   x    -    -    - 
 x   421  419   -    -    - 
410  401  421   -    -    - 
424  435  448  428   x   158
458  459  452  436  331  471
476  451  463  443  460  463
448  435  461  442  449   x 
483  486  485  492  481  460
    F15 60 M  HEAT 1  
1Rebecka Schelander -94Hammarby IF8.38Final
2Sofia Sandgren -94KFUM Örebro8.54Final
3Jennifer Forsberg -94Väsby IK8.58Final
4Ida Sundkvist -94IK Westmannia8.90
5Sara Kristersson -94Tibro AIK FIK8.97
6Helena Gavra -94IFK Tumba9.19

    F15 60 M  HEAT 2  
1Caroline Taxén -94Enköpings AI8.04Final
2Ellen Mattsson -94Stocksäters IF8.41Final
3Emma Olsson -94Kils AIK8.81Final
4Rosita Martinsson -94Brattås CK8.93
5Hanna Lilliecreutz -94Linköpings GIF9.46
6Jenny Liedström -94Istrums SK9.77

    F15 60 M  HEAT 3  
1Josefin Palm -94Gefle IF8.02Final
2Josefine Sandelius -94Hammarby IF8.47Final
3Denise Sandell -94Wedevågs IF9.04
4Klara Huitema -94Linköpings GIF9.13
5Jacqueline Karlsson -94Katrineholms SK9.38
6Malin Linder -94IFK Kristinehamn9.50

    F15 60 M  FINAL  
1Caroline Taxén -94Enköpings AI7.83
2Josefin Palm -94Gefle IF7.96
3Rebecka Schelander -94Hammarby IF8.34
4Ellen Mattsson -94Stocksäters IF8.42
5Josefine Sandelius -94Hammarby IF8.55
6Sofia Sandgren -94KFUM Örebro8.56
7Jennifer Forsberg -94Väsby IK8.57
-Emma Olsson -94Kils AIKej start

    F15 800 M    
1Agnes Sjöström -94IK Westmannia2.25,33
2Louise Sundström -94KFUM Örebro2.36,69
3Maria Carlsén -94Nordanstigs FI2.44,41

    F15 STAV    
1Malin Gillman -94Stocksäters IF2.70
2=Emma Bengtsson -94KFUM Örebro2.50
2=Jessica Nilsson -94Stocksäters IF2.50
4Malin Linder -94IFK Kristinehamn2.00

    F15 LÄNGD    
1Caroline Taxén -94Enköpings AI5.65
2Josefin Palm -94Gefle IF5.36
3Rebecka Schelander -94Hammarby IF5.03
4Ellen Franzén -94Mosjö FK4.92
5Emma Olsson -94Kils AIK4.77
6Denise Sandell -94Wedevågs IF4.69
7Josefine Sandelius -94Hammarby IF4.69
8Anna Birgersson -94Karlskoga FIF4.60
9Sara Kristersson -94Tibro AIK FIK4.39
10Petra Levtshuk -94Mosjö FK4.33
11Elin Johansson -94IF Göta4.20

Denise Sandell
Anna Birgersson
Elin Johansson
Sara Kristersson
Josefine Sandelius
Emma Olsson
Ellen Franzén
Rebecka Schelander
Caroline Taxén
Josefin Palm
Petra Levtshuk
 x   469  453   x   465  465
457  446  441  460  443  447
419  420   x    -    -    - 
439  410  422   -    -    - 
469  440  438  166  425  410
 x    x   459  472  469  477
477  480  492  461  452  482
484   x   451   x   471  503
549  565  538  490  360  561
526  523   x    x   536  517
433  407  432   -    -    - 
    F14 60 M  HEAT 1  
1Susanne Schussler -95IFK Sunne8.09Final
2Meron Tekle -95Väsby IK8.59Final
3Lisa Sandström -95IFK Sunne8.72Final
4Josefin Forsberg -95IK Westmannia9.42
5Sanna Jansson -95Wedevågs IF9.45

    F14 60 M  HEAT 2  
1Alina Lindqvist -95Väsby IK8.19Final
2Emma Schagerström -95KFUM Örebro8.22Final
3Hannah Rossland -95IFK Tumba8.59Final
4Sofia Höglund -95Högbo GIF8.94
5Sofia Johansson -95Linköpings GIF9.49
6EmmaLinnea Björkman -95IFK Nora9.77

    F14 60 M  HEAT 3  
1Frida Johansson -95IF Göta8.32Final
2Sofia Borg -95Linköpings GIF8.65Final
3Emma Nordlund -95IFK Nora8.80
4Hanna Welling -95Väsby IK9.22
5Elin Byström -95IK Westmannia9.25
6Kayla Mokede -95KFUM Örebro9.30

    F14 60 M  FINAL  
1Susanne Schussler -95IFK Sunne7.96
2Emma Schagerström -95KFUM Örebro8.18
3Alina Lindqvist -95Väsby IK8.21
4Frida Johansson -95IF Göta8.40
5Meron Tekle -95Väsby IK8.59
6Hannah Rossland -95IFK Tumba8.60
7Sofia Borg -95Linköpings GIF8.65
8Lisa Sandström -95IFK Sunne8.87

    F14 800 M    
1Lisa Bergdahl -95Glanshammars IF2.34,51
2Julia Schützer -95IF Göta2.37,92
3Hanne Gustafsson -95IF Göta2.40,78

    F14 STAV    
1Emma Ronquist -95Glanshammars IF2.40
2Matilda Åström -95Gefle IF2.40
3Julia Ortheden -95KFUM Örebro2.30
4Kayla Mokede -95KFUM Örebro2.00

    F14 LÄNGD    
1Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn5.18
2Alina Lindqvist -95Väsby IK4.80
3Lisa Sandström -95IFK Sunne4.76
4Frida Johansson -95IF Göta4.72
5Sofia Borg -95Linköpings GIF4.69
6Lisa Bergdahl -95Glanshammars IF4.62
7Susanne Schussler -95IFK Sunne4.61
8Sofia Johansson -95Linköpings GIF4.49
9Emma Nordlund -95IFK Nora4.24
10Hannah Rossland -95IFK Tumba4.21
11Hanna Welling -95Väsby IK4.11
12Sofia Höglund -95Högbo GIF4.00
13Kayla Mokede -95KFUM Örebro3.94
14Josefin Forsberg -95IK Westmannia3.77
15Elin Byström -95IK Westmannia3.72
16Sanna Jansson -95Wedevågs IF3.56
17EmmaLinnea Björkman -95IFK Nora3.38
18Linnéa Sandelin -95IK Westmannia3.05
-Meron Tekle -95Väsby IK0.00

Susanne Schussler
Meron Tekle
Linnéa Sandelin
Kayla Mokede
Sofia Johansson
Lisa Sandström
Hannah Rossland
Emma Nordlund
Sofia Höglund
Sanna Jansson
EmmaLinnea Björkman
Alina Lindqvist
Hanna Welling
Sofia Borg
Frida Johansson
Josefin Forsberg
Lisa Bergdahl
Elvira Richardsson
Elin Byström
 x   461  458  459   x   448
 x    x    x    -    -    - 
293  305  284   -    -    - 
382  394  298   -    -    - 
449  412  417  424   x   398
473  456  476   x   459   x 
421   x   395   -    -    - 
415  424  414   -    -    - 
400  379  389   -    -    - 
356  328   x    -    -    - 
322  338   x    -    -    - 
469  402  462   x   466  480
358  411  387   -    -    - 
469   x   252   x   276   x 
 x   456  472  422   x   462
359  377  367   -    -    - 
435   x   441   x   462   - 
502  480   x   496  474  518
372  276  324   -    -    - 
    F13 60 M  HEAT 1  
1Linnéa Hård -96Karlskoga FIF8.12Final
2Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn8.49Final
3Antonia Alfredsson -96Linköpings GIF8.87Final
4Lovisa Stenberg -96Istrums SK9.27
5Sandra Bergenulf -96Falu IK9.45
6Jennifer Larsson -96Istrums SK9.61
7Elvira Lindén -96IFK Nora9.64

    F13 60 M  HEAT 2  
1Yasmin Jelassi -96Väsby IK8.22Final
2Johanna Elfving -96KFUM Örebro8.54Final
3Amelia Botshinda -96Linköpings GIF8.90Final
4Johanna Lindell -96IK Westmannia9.34
5Sofia Hjort -96KFUM Örebro9.47

    F13 60 M  HEAT 3  
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne8.52Final
2Emelie Mårtensson -96IK Wilske8.80Final
3Ruth Tekle -96Väsby IK9.01
4Lina Stensson -96IFK Kristinehamn9.01
5Julia Ivehammar -96Linköpings GIF9.27
6Amanda Carlsson -96Linköpings GIF9.60
7Fanny Bergetoft -96KFUM Örebro9.82

    F13 60 M  FINAL  
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne8.12
2Yasmin Jelassi -96Väsby IK8.15
3Linnéa Hård -96Karlskoga FIF8.21
4Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn8.46
5Johanna Elfving -96KFUM Örebro8.51
6Emelie Mårtensson -96IK Wilske8.80
7Amelia Botshinda -96Linköpings GIF8.95
8Antonia Alfredsson -96Linköpings GIF8.99

    F13 800 M  HEAT 1  
1Hanna Grinneby -96IK Westmannia2.42,86
2Johanna Lindell -96IK Westmannia2.46,55
3Amanda Carlsson -96Linköpings GIF2.50,84
4Elin Erixon -96IK Westmannia2.51,95
5Amanda Keller -96Götlunda IF3.09,20
-Julia Billehag -96Linköpings GIFej start

    F13 800 M  HEAT 2  
1Jacqueline Larsson -96IF Göta2.35,30
2Alma Pihlblad -96Högbo GIF2.35,48
3Signe Flygare -96Glanshammars IF2.36,82
4Ruth Tekle -96Väsby IK2.39,46
5Linnéa Hård -96Karlskoga FIF2.40,18
6Hanna Hertel -96Högbo GIF2.43,76
7Julia Ivehammar -96Linköpings GIF2.46,05

    F13 800 M  SAMLAD LISTA  
1Jacqueline Larsson -96IF Göta2.35,30
2Alma Pihlblad -96Högbo GIF2.35,48
3Signe Flygare -96Glanshammars IF2.36,82
4Ruth Tekle -96Väsby IK2.39,46
5Linnéa Hård -96Karlskoga FIF2.40,18
6Hanna Grinneby -96IK Westmannia2.42,86
7Hanna Hertel -96Högbo GIF2.43,76
8Julia Ivehammar -96Linköpings GIF2.46,05
9Johanna Lindell -96IK Westmannia2.46,55
10Amanda Carlsson -96Linköpings GIF2.50,84
11Elin Erixon -96IK Westmannia2.51,95
12Amanda Keller -96Götlunda IF3.09,20

    F13 STAV    
1Sandra Bergenulf -96Falu IK2.81
2Elin Kanerva -96Falu IK2.30
3Fanny Bergetoft -96KFUM Örebro2.20

    F13 LÄNGD ZON    
1Emilia Kjellberg -96IFK Sunne5.47
2Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn5.33
3Yasmin Jelassi -96Väsby IK5.30
4Linnéa Hård -96Karlskoga FIF4.91
5Filippa Berggren -96Linköpings GIF4.84
6Emelie Mårtensson -96IK Wilske4.58
7Signe Flygare -96Glanshammars IF4.47
8Johanna Elfving -96KFUM Örebro4.45
9Lina Stensson -96IFK Kristinehamn4.38
10Antonia Alfredsson -96Linköpings GIF4.25
11Amelia Botshinda -96Linköpings GIF4.11
12Elin Kanerva -96Falu IK4.04
13Sandra Bergenulf -96Falu IK4.01
14Jennifer Larsson -96Istrums SK3.94
15Amanda Carlsson -96Linköpings GIF3.93
16Elin Erixon -96IK Westmannia3.86
17Julia Billehag -96Linköpings GIF3.75
18Johanna Lindell -96IK Westmannia3.73
19Ebba Vind -96Linköpings GIF3.65
20Lovisa Stenberg -96Istrums SK3.58
21Elvira Lindén -96IFK Nora3.50

Lina Stensson
Amanda Carlsson
Emelie Mårtensson
Signe Flygare
Johanna Elfving
Filippa Berggren
Linnéa Hård
Lovisa Stenberg
Ebba Vind
Jennifer Larsson
Yasmin Jelassi
Johanna Lindell
Amelia Botshinda
Elin Erixon
Antonia Alfredsson
Elvira Richardsson
Sandra Bergenulf
Julia Billehag
Elin Kanerva
Elvira Lindén
Emilia Kjellberg
438  428  404   -    -    - 
393  380  374   -    -    - 
453  415  440  431  438  458
447  433  438  441  431  435
445  433  443  420  431  443
466  484  443  468  440  478
491  482  410  482  468  485
330  350  358   -    -    - 
365  354  333   -    -    - 
394  384  387   -    -    - 
529  512  502  507  510  530
360  367  373   -    -    - 
398  406  411   -    -    - 
386  365  351   -    -    - 
422  425  413   -    -    - 
506   x   510  503  524  533
397  401  399   -    -    - 
373  375  375   -    -    - 
404  391  335   -    -    - 
350  328  340   -    -    - 
 x   530  489  490  509  547
    F12 60 M  HEAT 1  
1Paulina Toresäter -97Enköpings AI8.79Final
2Julia Ryhed -97KFUM Örebro8.99
3Lovisa Östervall -97IFK Tumba9.16
4Elin Edgren -97SK Bore9.42
5Lina Gustavsson -97Fjugesta IF9.48
6Jasmin Ljung -97Katrineholms SK9.55
7Frida Larsson -97Åsbro GoIF9.95
8Lova Bergelin -97Stocksäters IF10.02

    F12 60 M  HEAT 2  
1Johanna Gustavsson -97Motala AIF8.75Final
2Lisa Sörlin-Engström -97Herrljunga SK8.84Final
3Agnes Larsson -97IF Göta9.19
4Linnéa Edebrant -97Linköpings GIF9.34
5Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn9.47
6Beatrice Karlsson -97Katrineholms SK9.50
7Madeleine Andersson -97Linköpings GIF9.72
8Alice Ljungblad -97KFUM Örebro9.92

    F12 60 M  HEAT 3  
1Anna Westher -97KFUM Örebro8.36Final
2Lovisa Boström -97IF Göta9.04
3Maja Sörebro -97IFK Kristinehamn9.13
4Ebba Svantesson -97Istrums SK9.13
5Anna Karlsson-Tufuga -97SK Bore9.42
6My Wilhelmssen -97IF Göta9.49
7Felicia Auvinen -97IK Westmannia9.83
8Eliane Larsson -97Istrums SK10.56

    F12 60 M  HEAT 4  
1Matina Atti-Danka -97KFUM Örebro8.67Final
2Hanna Heinemann -97IF Göta8.73Final
3Anna Olsson -97Kils AIK9.03
4Eveline Olsson -97Leksands FIK9.30
5Lovisa Berglund -97KFUM Örebro9.53
6Louise Berghem -97Istrums SK9.70
7Lina Roslund -97Mosjö FK10.05
8Moa Hollstedt -97IFK Kristinehamn10.53

    F12 60 M  HEAT 5  
1Irene Ekelund -97Kils AIK8.45Final
2Alice Svantesson -97Istrums SK8.89
3Isabelle Johansson -97IF Göta9.07
4Linnea Quist -97IF Göta9.29
5Lovisa Wahlberg -97Enköpings AI9.31
6Mathilda Eriksson -97IF Göta9.72
7Amanda Irvhage -97KFUM Örebro9.94
8Lovisa Bergman -97Istrums SK10.04

    F12 60 M  HEAT 6  
1Elin Nord -97Högbo GIF8.75Final
2Hanna Johansson -97IF Göta9.19
3Emelie Öberg -97Linköpings GIF9.22
4Clara Josefsson -97KFUM Örebro9.29
5Wilma Nilsagård -97KFUM Örebro9.61
6Elin Amber Sköld -97IFK Kristinehamn9.81
7Elvira Carlsson -97KFUM Örebro10.25
8Sofia Popek -97KFUM Örebro10.60

    F12 60 M  FINAL  
1Anna Westher -97KFUM Örebro8.34
2Irene Ekelund -97Kils AIK8.48
3Johanna Gustavsson -97Motala AIF8.60
4Hanna Heinemann -97IF Göta8.63
5Matina Atti-Danka -97KFUM Örebro8.66
6Paulina Toresäter -97Enköpings AI8.69
7Lisa Sörlin-Engström -97Herrljunga SK8.84
8Elin Nord -97Högbo GIF8.84

    F12 800 M    
1Lovisa Östervall -97IFK Tumba2.42,34
2Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn2.42,72
3Lisa Svensson -97Linköpings GIF2.43,01
4Eveline Olsson -97Leksands FIK2.43,03
5Ebba Svantesson -97Istrums SK2.43,64
6Emelie Öberg -97Linköpings GIF2.44,56
7Beatrice Karlsson -97Katrineholms SK2.46,24
8Alice Svantesson -97Istrums SK2.48,62
9Linnea Quist -97IF Göta2.49,96
10Maja Sörebro -97IFK Kristinehamn2.50,40
11Hanna Karlsson -97IFK Nora2.52,58

    F12 LÄNGD ZON    
1Lovisa Östervall -97IFK Tumba4.61
2Paulina Toresäter -97Enköpings AI4.60
3Irene Ekelund -97Kils AIK4.58
4Alice Svantesson -97Istrums SK4.33
5Matina Atti-Danka -97KFUM Örebro4.31
6Julia Ryhed -97KFUM Örebro4.30
7Johanna Gustavsson -97Motala AIF4.20
8Anna Karlsson-Tufuga -97SK Bore4.19
9Hanna Heinemann -97IF Göta4.14
10Lovisa Wahlberg -97Enköpings AI4.14
11Louise Berghem -97Istrums SK4.14
12Ebba Svantesson -97Istrums SK4.14
13Wilma Nilsagård -97KFUM Örebro4.12
14Eveline Olsson -97Leksands FIK4.09
15Anna Olsson -97Kils AIK4.09
16Emelie Öberg -97Linköpings GIF4.05
17Elin Edgren -97SK Bore4.03
18Maja Sörebro -97IFK Kristinehamn3.98
19Mathilda Eriksson -97IF Göta3.98
20Hanna Johansson -97IF Göta3.93
21Linnea Quist -97IF Göta3.85
22Isabelle Johansson -97IF Göta3.84
23Lisa Piscator -97IFK Kristinehamn3.84
24My Wilhelmssen -97IF Göta3.81
25Madeleine Andersson -97Linköpings GIF3.81
26Agnes Larsson -97IF Göta3.74
27Lovisa Berglund -97KFUM Örebro3.71
28Linnéa Edebrant -97Linköpings GIF3.64
29Hanna Karlsson -97IFK Nora3.58
30Lovisa Boström -97IF Göta3.56
31Lovisa Bergman -97Istrums SK3.56
32Elin Amber Sköld -97IFK Kristinehamn3.51
33Jasmin Ljung -97Katrineholms SK3.44
34Elvira Carlsson -97KFUM Örebro3.40
35Moa Hollstedt -97IFK Kristinehamn3.40
36Sofia Popek -97KFUM Örebro3.32
37Lova Bergelin -97Stocksäters IF3.07
38Eliane Larsson -97Istrums SK3.06

Paulina Toresäter
Sofia Popek
Emelie Öberg
Elin Amber Sköld
Irene Ekelund
Lovisa Wahlberg
Anna Olsson
Linnéa Edebrant
Lovisa Boström
Eveline Olsson
Matina Atti-Danka
Elvira Carlsson
Hanna Heinemann
Hanna Karlsson
Anna Karlsson-Tufuga
Lova Bergelin
Lisa Piscator
Agnes Larsson
Maja Sörebro
Linnea Quist
Eliane Larsson
Moa Hollstedt
Lovisa Berglund
Lovisa Bergman
Johanna Gustavsson
Jasmin Ljung
Lovisa Östervall
Louise Berghem
Isabelle Johansson
Julia Ryhed
Wilma Nilsagård
Ebba Svantesson
My Wilhelmssen
Elin Edgren
Hanna Johansson
Mathilda Eriksson
Madeleine Andersson
Alice Svantesson
452  449  443  453  460  453
332  327  320   -    -    - 
405  398  399   -    -    - 
351  349  330   -    -    - 
456  450  434  424  422  458
414  399  407   -    -    - 
409  400  405   -    -    - 
 x   360  364   -    -    - 
355  355  356   -    -    - 
407  406  409   -    -    - 
430  400  411   x   426  431
340  295  337   -    -    - 
414  402  410   -    -    - 
358  358  353   -    -    - 
419  390  306  393  324  390
307  261  253   -    -    - 
384  377  373   -    -    - 
374  370  365   -    -    - 
398  386  398   -    -    - 
370  369  385   -    -    - 
306  295  284   -    -    - 
329  340  336   -    -    - 
347  371  356   -    -    - 
356  342  332   -    -    - 
413  392  420  407  398  410
324  344  307   -    -    - 
438  427  430  439   x   461
397  403  414   -    -    - 
375  381  384   -    -    - 
425  408  421  414  430  398
272  412  384   -    -    - 
389  414  401   -    -    - 
368  381  373   -    -    - 
403  380  373   -    -    - 
393  382  360   -    -    - 
378  398  385   -    -    - 
381  371  369   -    -    - 
433  415  430  410  402  404
    F11 60 M  HEAT 1  
1Ebba Gustavsson -98Motala AIF9.22Final
2Minna Svärd -98Kils AIK9.48
3Jessica Mattsson -98Tierps IF9.54
4Alva VanDoorn -98Motala AIF9.62
5Julia Bertils -98Västerås FK10.02
6Elina Lorentzon -98Linköpings GIF10.09
7Lovisa Gustafsson -98Åsbro GoIF10.44

    F11 60 M  HEAT 2  
1Rebecka Svedberg -98Linköpings GIF9.24Final
2Vilma Wikh -98Linköpings GIF9.57
3Nelly Lundström -98Sköllersta IF9.71
4Maja Gustafsson -98Västerås FK10.23
5Emma Jonsson -98Linköpings GIF10.35
6Marika Eklind -98Mariestads AIF10.39
7Sanna Kindström -98IFK Nora10.65

    F11 60 M  HEAT 3  
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba9.00Final
2Fanny Ernestam -98KFUM Örebro9.33
3Klara Pallin -98Karlskoga FIF9.69
4Linnéa Andersson -98Mariestads AIF9.76
5Grete Wahl -98KFUM Örebro9.78
6Sara Moensjö -98IK Wilske9.81
7Irmeli Wohlin -98Stensjöns IF10.18
8Johanna Abrahamnsson -98Linköpings GIF10.88

    F11 60 M  HEAT 4  
1Linnéa Broström -98Linköpings GIF9.10Final
2Sara Sjögren -98Stenungsunds FI9.18Final
3Rebecca Edberg -98IK Westmannia9.97
4Amanda Malmehed -98Linköpings GIF10.01
5Lovisa Berglund -98Karlskoga FIF10.62
6Malin Eklind -98Mariestads AIF10.92
7Filippa Carlsson -98Linköpings GIF11.04
8Cecilia Jangebrink-Skavmo -98IFK Tumba11.22

    F11 60 M  HEAT 5  
1Emma Söderström -98Göteborgs KIK8.93Final
2Julia Persson -98IK Westmannia9.32Final
3Emilia Andersson -98Stocksäters IF9.39
4Emilia Bäckström -98KFUM Örebro9.62
5Alice Södergren -98Åsbro GoIF9.85
6Sandra Höglund -98Högbo GIF10.63
7Moa Hedström -98Högbo GIF10.78

    F11 60 M  HEAT 6  
1Miranda Uttgren -98Tanums IF9.04Final
2Josefine Berg -98Högbo GIF9.49
3Maja Hård -98Karlskoga FIF9.63
4Annie Agouda -98Linköpings GIF9.74
5Josefine Larsson -98Glanshammars IF9.96
6Eunice Nilsson -98KFUM Örebro10.13
7Emelie Johansson -98Stocksäters IF10.30
8Lisa Johansson -98Åsbro GoIF10.79

    F11 60 M  FINAL  
1Emma Söderström -98Göteborgs KIK8.97
2Mathilda Eriksson -98IFK Tumba9.08
3Rebecka Svedberg -98Linköpings GIF9.12
4Linnéa Broström -98Linköpings GIF9.17
5Miranda Uttgren -98Tanums IF9.22
6Ebba Gustavsson -98Motala AIF9.24
7Sara Sjögren -98Stenungsunds FI9.28
8Julia Persson -98IK Westmannia9.42

    F11 800 M  HEAT 1  
1Josefine Berg -98Högbo GIF2.59,90
2Cecilia Rickerli -98SOK Träff3.12,21
3Sandra Höglund -98Högbo GIF3.15,48
4Frida Brånn -98Sköllersta IF3.16,14
5Grete Wahl -98KFUM Örebro3.21,19
6Frida Deltin -98Wärnamo SK3.24,77

    F11 800 M  HEAT 2  
1Sabina Forsberg -98Glanshammars IF2.49,05
2Minna Svärd -98Kils AIK2.50,06
3Annie Agouda -98Linköpings GIF2.53,47
4Agnes Jansson -98IK Westmannia2.53,52
5Emma Jansson -98IK Westmannia2.56,66
6Mathilda Eriksson -98IFK Tumba3.02,47
7Beatrice Larsson -98IF Göta3.04,73
8Irmeli Wohlin -98Stensjöns IF3.08,80

    F11 800 M  SAMLAD LISTA  
1Sabina Forsberg -98Glanshammars IF2.49,05
2Minna Svärd -98Kils AIK2.50,06
3Annie Agouda -98Linköpings GIF2.53,47
4Agnes Jansson -98IK Westmannia2.53,52
5Emma Jansson -98IK Westmannia2.56,66
6Josefine Berg -98Högbo GIF2.59,90
7Mathilda Eriksson -98IFK Tumba3.02,47
8Beatrice Larsson -98IF Göta3.04,73
9Irmeli Wohlin -98Stensjöns IF3.08,80
10Cecilia Rickerli -98SOK Träff3.12,21
11Sandra Höglund -98Högbo GIF3.15,48
12Frida Brånn -98Sköllersta IF3.16,14
13Grete Wahl -98KFUM Örebro3.21,19
14Frida Deltin -98Wärnamo SK3.24,77

    F11 LÄNGD ZON    
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba4.68
2Emma Söderström -98Göteborgs KIK4.42
3Fanny Ernestam -98KFUM Örebro4.31
4Sara Sjögren -98Stenungsunds FI4.30
5Linnéa Broström -98Linköpings GIF4.29
6Miranda Uttgren -98Tanums IF4.28
7Rebecka Svedberg -98Linköpings GIF4.20
8Cecilia Rickerli -98SOK Träff4.00
9Sabina Forsberg -98Glanshammars IF3.95
10Alva VanDoorn -98Motala AIF3.94
11Minna Svärd -98Kils AIK3.92
12Julia Persson -98IK Westmannia3.91
13Ebba Gustavsson -98Motala AIF3.91
14Emilia Andersson -98Stocksäters IF3.86
15Jessica Mattsson -98Tierps IF3.85
16Emma Jansson -98IK Westmannia3.83
17Vilma Wikh -98Linköpings GIF3.71
18Klara Flygare -98Glanshammars IF3.69
19Klara Pallin -98Karlskoga FIF3.66
20Tova Eriksson -98Västerås FK3.65
21Linnéa Andersson -98Mariestads AIF3.62
22Amanda Malmehed -98Linköpings GIF3.59
23Rebecca Edberg -98IK Westmannia3.59
24Sara Moensjö -98IK Wilske3.57
25Maja Gustafsson -98Västerås FK3.50
26Josefine Larsson -98Glanshammars IF3.48
27Alice Södergren -98Åsbro GoIF3.47
28Emma Jonsson -98Linköpings GIF3.43
29Sandra Höglund -98Högbo GIF3.41
30Nelly Lundström -98Sköllersta IF3.37
31Eunice Nilsson -98KFUM Örebro3.36
32Maja Hård -98Karlskoga FIF3.36
33Ellen Sköldberg -98IK Westmannia3.33
34Beatrice Larsson -98IF Göta3.32
35Frida Brånn -98Sköllersta IF3.28
36Agnes Jansson -98IK Westmannia3.27
37Elina Lorentzon -98Linköpings GIF3.26
38Frida Deltin -98Wärnamo SK3.22
39Lovisa Berglund -98Karlskoga FIF3.20
40Marika Eklind -98Mariestads AIF3.20
41Filippa Carlsson -98Linköpings GIF3.06
42Julia Bertils -98Västerås FK3.05
43Lovisa Gustafsson -98Åsbro GoIF2.98
44Lisa Johansson -98Åsbro GoIF2.88
45Hanan Musa -98KFUM Örebro2.72
46Cecilia Jangebrink-Skavmo -98IFK Tumba2.68
47Irmeli Wohlin -98Stensjöns IF2.63
48My Andersson -98Åsbro GoIF2.56

Sabina Forsberg
Julia Bertils
Lisa Johansson
Sandra Höglund
Maja Hård
Linnéa Andersson
Frida Deltin
Ellen Sköldberg
Beatrice Larsson
Linnéa Broström
Amanda Malmehed
Lovisa Berglund
Emma Söderström
Irmeli Wohlin
Hanan Musa
Jessica Mattsson
Klara Pallin
Sara Sjögren
Tova Eriksson
Sara Moensjö
Josefine Larsson
Lovisa Gustafsson
Cecilia Rickerli
Rebecka Svedberg
Miranda Uttgren
Marika Eklind
Cecilia Jangebrink-Skavmo
Eunice Nilsson
Klara Flygare
Alice Södergren
Julia Persson
Emma Jonsson
Maja Gustafsson
Alva VanDoorn
Elina Lorentzon
Fanny Ernestam
Emma Jansson
Ebba Gustavsson
Rebecca Edberg
Mathilda Eriksson
Emilia Andersson
Minna Svärd
Nelly Lundström
Vilma Wikh
Filippa Carlsson
My Andersson
Frida Brånn
Agnes Jansson
 x   395  379   -    -    - 
305  288  292   -    -    - 
269  264  288   -    -    - 
341  338  334   -    -    - 
336  191  331   -    -    - 
353  352  362   -    -    - 
319  322  319   -    -    - 
326  333  331   -    -    - 
332  322  317   -    -    - 
427  429  406  425  400  423
322  359  352   -    -    - 
318  320  316   -    -    - 
413  391  417  416  432  442
263  256  247   -    -    - 
240  265  272   -    -    - 
385  372  367   -    -    - 
366  350  363   -    -    - 
395  409  425  406  430  411
359  345  365   -    -    - 
351  333  357   -    -    - 
339  346  348   -    -    - 
296  296  298   -    -    - 
389  365  400  341  375  394
405  399  405  413  420  399
395  385  428  419  407  369
298  320   x    -    -    - 
264  266  268   -    -    - 
287  334  336   -    -    - 
362  369  359   -    -    - 
347  326  300   -    -    - 
391  379  389   -    -    - 
343  336  328   -    -    - 
331  334  350   -    -    - 
379  352  394   -    -    - 
326  306  318   -    -    - 
411  413  412  418  423  431
364  383  352   -    -    - 
379  385  391   -    -    - 
346  351  359   -    -    - 
433  450   -   448  451  468
386  377  380   -    -    - 
371  392  384   -    -    - 
313  337   x    -    -    - 
371  346  362   -    -    - 
306  300  287   -    -    - 
255  256  209   -    -    - 
328  326  323   -    -    - 
327  322  318   -    -    - 
    F10 60 M  HEAT 1  
1Sara Pettersson -00Filipstads FIK9.93
2Julia Hjertén -99Istrums SK10.13
3Malin Eriksson -00IFK Tumba10.13
4Lovisa Andersson -99IK Westmannia10.24
5Hanna Berghem -00Istrums SK10.49
6Caroline Olsmats -00Danderyds SK10.64
7Cornelia Storm-Karlén -99Lidköpings IS11.10

    F10 60 M  HEAT 2  
1Ida Thunberg -99IK Stål9.52Final
2Hanna Wahlström -99Åsbro GoIF9.60Final
3Emma Widén -99Götlunda IF10.02
4Julia Axtelius -00Enköpings AI10.28
5Julia Avonds -00KFUM Örebro11.33
6Catherine Andersson -99IF Göta11.46
7Linnea Johansson -00Wedevågs IF12.01

    F10 60 M  HEAT 3  
1Linnea Nordlund -99IFK Nora9.78Final
2Kajsa Lindqvist -99Väsby IK10.04
3Anna Borg -00Linköpings GIF10.08
4Amanda Mattsson -99Stocksäters IF10.15
5Malin Söderlund -00IK Westmannia10.18
6Linnéa Bodin -00KFUM Örebro10.68
7Eleonora Stenberg -99Istrums SK11.20
8Wilma Hallqvist -99KFUM Örebro11.61

    F10 60 M  HEAT 4  
1Karin Linderkers -99Leksands FIK9.80Final
2Clara Jönsson -99Åsbro GoIF9.99
3Linda Deltin -00Wärnamo SK10.65
4Wilma Karlsson -99Västerås FK10.97
5Tilda Torildson -00Istrums SK11.79
6Felicia Sandberg -00KFUM Örebro12.24
7Amanda Ivehammar -01Linköpings GIF12.46

    F10 60 M  HEAT 5  
1Fanny Runheim -99KFUM Örebro9.35Final
2Emelie Svensson -00IFK Tumba10.07
3Tyra Lindbäck -00Linköpings GIF10.64
4Amanda Jansson -99IK Westmannia10.72
5Natalie Hacksell -99IFK Nora10.75
6Ebba Löfholm -00KFUM Örebro11.05
7Amanda Bollman -00KFUM Örebro12.43

    F10 60 M  HEAT 6  
1Louise Svensson -99Flens FS9.82Final
2Felicia Bäck -00IK Westmannia10.12
3Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF10.21
4Frida Grandelius -00Mosjö FK10.37
5Elin Rahm -99Linköpings GIF10.59
6Amanda Thor -00Hässelby SK10.90
7Alice Svedberg -99Karlskoga FIF10.93

    F10 60 M  HEAT 7  
1Emmy Andersson -99Åsbro GoIF9.74Final
2Arizona Eriksson -00KFUM Örebro10.17
3Ronja Olsson -99IK Westmannia10.30
4Hanna Pedersen -99Karlskoga FIF10.36
5Emma Pettersson -00KFUM Örebro10.40
6Alice Ahlgren -99KFUM Örebro10.75
7Tuva Felde -00IK Westmannia10.81
8Sofia Igeroth -00KFUM Örebro11.95

    F10 60 M  HEAT 8  
1Moa Seger -99Glanshammars IF9.20Final
2Ellinor Östervall -99IFK Tumba10.09
3Eleonora Olsmats -99Danderyds SK10.42
4Ingrid Holmqvist -00KFUM Örebro10.58
5Emilia Malmehed -01Linköpings GIF11.18
6Elin Karlsson -01Karlskoga FIF12.25
7Alexandra Jangebrink-Skavmo -01IFK Tumba12.33

    F10 60 M  FINAL  
1Moa Seger -99Glanshammars IF8,8m
2Fanny Runheim -99KFUM Örebro8,9m
3Ida Thunberg -99IK Stål9,1m
4Hanna Wahlström -99Åsbro GoIF9,2m
5Linnea Nordlund -99IFK Nora9,4m
6Karin Linderkers -99Leksands FIK9,5m
7Emmy Andersson -99Åsbro GoIF9,5m
8Louise Svensson -99Flens FS9,7m

    F10 600 M  HEAT 1  
1Eleonora Olsmats -99Danderyds SK2.08,27
2Cornelia Storm-Karlén -99Lidköpings IS2.09,78
3Arizona Eriksson -00KFUM Örebro2.15,76
4Alice Svedberg -99Karlskoga FIF2.35,94
5Linda Deltin -00Wärnamo SK2.36,21
6Amanda Ivehammar -01Linköpings GIF2.42,02
7Linnea Johansson -00Wedevågs IF2.46,38
8Tilda Torildson -00Istrums SK2.47,86

    F10 600 M  HEAT 2  
1Ida Thunberg -99IK Stål2.03,18
2Louise Svensson -99Flens FS2.09,28
3Lovisa Andersson -99IK Westmannia2.10,19
4Emelie Svensson -00IFK Tumba2.10,20
5Tove Lundmark -99Högbo GIF2.15,82
6Julia Hjertén -99Istrums SK2.20,04
7Ellinor Östervall -99IFK Tumba2.20,47
8Linnea Nordlund -99IFK Nora2.22,71

    F10 600 M  SAMLAD LISTA  
1Ida Thunberg -99IK Stål2.03,18
2Eleonora Olsmats -99Danderyds SK2.08,27
3Louise Svensson -99Flens FS2.09,28
4Cornelia Storm-Karlén -99Lidköpings IS2.09,78
5Lovisa Andersson -99IK Westmannia2.10,19
6Emelie Svensson -00IFK Tumba2.10,20
7Arizona Eriksson -00KFUM Örebro2.15,76
8Tove Lundmark -99Högbo GIF2.15,82
9Julia Hjertén -99Istrums SK2.20,04
10Ellinor Östervall -99IFK Tumba2.20,47
11Linnea Nordlund -99IFK Nora2.22,71
12Alice Svedberg -99Karlskoga FIF2.35,94
13Linda Deltin -00Wärnamo SK2.36,21
14Amanda Ivehammar -01Linköpings GIF2.42,02
15Linnea Johansson -00Wedevågs IF2.46,38
16Tilda Torildson -00Istrums SK2.47,86

    F10 LÄNGD ZON    
1Ida Thunberg -99IK Stål4.20
2Fanny Runheim -99KFUM Örebro3.97
3Louise Svensson -99Flens FS3.78
4Hanna Wahlström -99Åsbro GoIF3.65
5Moa Seger -99Glanshammars IF3.65
6Kajsa Lindqvist -99Väsby IK3.51
7Amanda Mattsson -99Stocksäters IF3.51
8Emelie Svensson -00IFK Tumba3.44
9Anna Borg -00Linköpings GIF3.41
10Emma Widén -99Götlunda IF3.39
11Josefine Edström -99Stocksäters IF3.37
12Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF3.36
13Tyra Lindbäck -00Linköpings GIF3.35
14Sara Pettersson -00Filipstads FIK3.34
15Ronja Olsson -99IK Westmannia3.34
16Julia Hjertén -99Istrums SK3.30
17Elin Rahm -99Linköpings GIF3.25
18Arizona Eriksson -00KFUM Örebro3.22
19Eleonora Olsmats -99Danderyds SK3.21
20Malin Eriksson -00IFK Tumba3.19
21Ingrid Holmqvist -00KFUM Örebro3.18
22Julia Axtelius -00Enköpings AI3.16
23Caroline Olsmats -00Danderyds SK3.15
24Hanna Pedersen -99Karlskoga FIF3.14
25Lovisa Andersson -99IK Westmannia3.09
26Ebba Löfholm -00KFUM Örebro3.09
27Karin Linderkers -99Leksands FIK3.07
28Kajsa Jansson -00IK Westmannia3.06
29Lisa Brorson -99KFUM Örebro3.06
30Felicia Bäck -00IK Westmannia3.03
31Wilma Throgen -99Karlskoga FIF3.02
32Ellinor Östervall -99IFK Tumba3.00
33Anna Sahlin -99Råby-Rekarne FIF2.99
34Frida Grandelius -00Mosjö FK2.96
35Linnéa Bodin -00KFUM Örebro2.94
36Emmy Andersson -99Åsbro GoIF2.93
37Hanna Berghem -00Istrums SK2.93
38Amanda Jansson -99IK Westmannia2.82
39Eleonora Stenberg -99Istrums SK2.81
40Emilia Malmehed -01Linköpings GIF2.81
41Malin Söderlund -00IK Westmannia2.80
42Ella Mårtensson -99Linköpings GIF2.79
43Hanna Strandahl -00KFUM Örebro2.75
44Linda Deltin -00Wärnamo SK2.74
45Tilde Felde -99IK Westmannia2.73
46Amanda Thor -00Hässelby SK2.73
47Sofia Igeroth -00KFUM Örebro2.70
48Tuva Felde -00IK Westmannia2.70
49Wilma Karlsson -99Västerås FK2.69
50Tilda Torildson -00Istrums SK2.68
51Linnea Nordlund -99IFK Nora2.67
52Filippa Carenbäck -00KFUM Örebro2.66
53Julia Avonds -00KFUM Örebro2.63
54Natalie Hacksell -99IFK Nora2.60
55Alva Angergård -00KFUM Örebro2.53
56Amanda Bollman -00KFUM Örebro2.51
57Tuwa Ewert -00KFUM Örebro2.50
58Linnea Johansson -00Wedevågs IF2.31
59Felicia Sandberg -00KFUM Örebro2.26

Wilma Throgen
Ebba Löfholm
Eleonora Stenberg
Hanna Pedersen
Tilde Felde
Filippa Carenbäck
Natalie Hacksell
Emelie Svensson
Moa Seger
Tilda Torildson
Amanda Jansson
Josefine Edström
Karin Linderkers
Fanny Runheim
Ellinor Östervall
Arizona Eriksson
Eleonora Olsmats
Amanda Bollman
Kajsa Jansson
Sara Pettersson
Frida Grandelius
Linnea Nordlund
Wilma Karlsson
Linnea Johansson
Anna Borg
Julia Avonds
Emma Widén
Lisa Brorson
Hanna Wahlström
Linda Deltin
Emmy Andersson
Hanna Berghem
Amanda Mattsson
Louise Svensson
Ella Mårtensson
Julia Hjertén
Anna Sahlin
Linnéa Bodin
Julia Axtelius
Ronja Olsson
Emilia Malmehed
Tuva Felde
Kajsa Lindqvist
Caroline Olsmats
Felicia Sandberg
Malin Söderlund
Sofia Igeroth
Tyra Lindbäck
Malin Eriksson
Ebba Blomstrand
Alva Angergård
Elin Rahm
Hanna Strandahl
Ida Thunberg
Catherine Andersson
Lovisa Andersson
Tuwa Ewert
Amanda Thor
Felicia Bäck
Ingrid Holmqvist
299  302  301   -    -    - 
309  272  281   -    -    - 
278  273  281   -    -    - 
314  307  308   -    -    - 
251  255  273   -    -    - 
266  235  231   -    -    - 
250  260   x    -    -    - 
331  342  343  324  344  313
349  331  352  345  340  365
258  268  262   -    -    - 
272  282  256   -    -    - 
337  328  335   -    -    - 
307  0     -    -    - 
391  392  385  389  397  394
296  278  300   -    -    - 
322  304  318   -    -    - 
301  321  321   -    -    - 
250  228  251   -    -    - 
306  300  301   -    -    - 
334  327  318   -    -    - 
291  253  296   -    -    - 
267  267  260   -    -    - 
259  226  269   -    -    - 
231  228  227   -    -    - 
341  292  339   -    -    - 
 x   213  263   -    -    - 
339  333  337   -    -    - 
289  306  299   -    -    - 
330  332  344  351  365  355
274  270  263   -    -    - 
286  293  290   -    -    - 
293  278  287   -    -    - 
351  339  314  341  316  331
367  378  330  327  310  232
262  262  279   -    -    - 
299  318  330   -    -    - 
299  270  296   -    -    - 
283  283  294   -    -    - 
316  306  277   -    -    - 
260  334  317   -    -    - 
281  248  267   -    -    - 
251  242  270   -    -    - 
351  337   x   319  345  309
314  299  315   -    -    - 
219  226  195   -    -    - 
248  246  280   -    -    - 
236  269  270   -    -    - 
335  312  299   -    -    - 
 x   301  319   -    -    - 
336  333  315   -    -    - 
253  243  244   -    -    - 
325  323  288   -    -    - 
275  268  266   -    -    - 
408  420  399  387
 x    x    -    -    -    - 
245  309  285   -    -    - 
244  247  250   -    -    - 
206  255  273   -    -    - 
289  300  303   -    -    - 
318  316  316   -    -    - 

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram