Mars-spelen 3-4 april 2004, dag 1      till dag 2

   Åsbro GoIF/Stocksäters IF arrangerade i Mässhallen, Örebro

    MÄN 60 M    
1Patrik Tellgren -74KFUM Örebro7.42
2Jonathan Waern -86Stocksäters IF7.47
3Marcus Andersson -86Glanshammars IF7.79
4Reban Ali Aziz -86Glanshammars IF8.11
5Tobias Larsson -86Wedevågs IF12.23

    MÄN 800 M    
1Johan Forslund -87Stocksäters IF2.01,35
2Magnus Burling -71Fredrikshofs FI2.03,23

    MÄN HÖJD    
1Patrik Björn -86IK Viking1.76
2Jonathan Waern -86Stocksäters IF1.65

    MÄN KULA    
1Vladimir Petrovic -76KFUM Örebro12.78
2Tobias Larsson -86Wedevågs IF5.13

    P17 60 M    
1Viktor Ludén -87IK Westmannia7.45
2Pontus Eliason -87Wedevågs IF7.63
3André Larsson -88Glanshammars IF7.63
4Stefan Lindkvist -87Wedevågs IF7.73
5Pontus Waern -88Stocksäters IF8.05
6Anders Terning -87Wedevågs IF8.08
7Oscar Andersson -87KFUM Örebro8.13

    P17 800 M    
1Joel Sundström -87Kils AIK2.13,20

    P17 HÖJD    
1Jakob Thorvaldsson -88Heby AIF1.82
2Oscar Andersson -87KFUM Örebro1.55

    P17 KULA 5,0    
1Fredrik Johansson -87Säffle FIK14.83
2Pontus Waern -88Stocksäters IF11.55
3Anders Terning -87Wedevågs IF11.01

    P15 60 M  HEAT 1  
1Dennis Persson -89Ludvika FFI7.88Final
2Jonas Forsman -89GoIF Tjalve7.90Final
3William Pirsech -89Åsbro GoIF8.12Final
4Niklas Lönnermo -89Garphyttans IF8.56

    P15 60 M  HEAT 2  
1Robin Lindell -89Säffle FIK7.89Final
2Magnus Söderqvist -89IK Ymer8.06Final
3Erik Asp -89Götlunda IF8.14Final
4Sebastian Johansson -89Karlskoga FIF8.29Final
5Björn Erlandsson -89Kvismaredalens IF8.35Final

    P15 60 M  FINAL  
1Robin Lindell -89Säffle FIK7.82
2Dennis Persson -89Ludvika FFI7.88
3Jonas Forsman -89GoIF Tjalve7.99
4Erik Asp -89Götlunda IF8.08
5William Pirsech -89Åsbro GoIF8.17
6Magnus Söderqvist -89IK Ymer8.19
7Björn Erlandsson -89Kvismaredalens IF8.28
8Sebastian Johansson -89Karlskoga FIF8.53

    P15 800 M    
1Björn Erlandsson -89Kvismaredalens IF2.17,68
2Mattias Karlsson -89Åsbro GoIF2.17,91
3Dennis Persson -89Ludvika FFI2.32,91

    P15 HÖJD    
1Magnus Söderqvist -89IK Ymer1.65
2Mattias Karlsson -89Åsbro GoIF1.55
3Jonathan Hammander -89KFUM Örebro1.45

    P15 KULA 4,0    
1Robin Lindell -89Säffle FIK12.56
2Dennis Persson -89Ludvika FFI11.92
3Sebastian Johansson -89Karlskoga FIF9.85
4Mattias Karlsson -89Åsbro GoIF9.05

    P14 60 M  HEAT 1  
1Martin Bergqvist -90IK Westmannia7.88Final
2Viktor Olsen -90Säffle FIK8.15Final
3Henrik Thunberg -90Örgryte IS8.16Final
4Markus Johansson -90Säffle FIK8.44
5Peter Nilsson -90Istrums SK8.59
6Shad Askari -90KFUM Örebro9.45
7Martin Pettersson -90Istrums SK9.75

    P14 60 M  HEAT 2  
1Linus Gamnis -90Säffle FIK7.80Final
2Pontus Lundin -90KFUM Örebro8.07Final
3Eric Andersson -90Wedevågs IF8.18Final
4Robin Esak -90KFUM Örebro8.26Final
5Robin Nilsson -90IFK Kristinehamn8.31Final
6Johannes Lahtinen -90IFK Kristinehamn9.05

    P14 60 M  FINAL  
1Linus Gamnis -90Säffle FIK7.74
2Martin Bergqvist -90IK Westmannia7.87
3Pontus Lundin -90KFUM Örebro8.12
4Henrik Thunberg -90Örgryte IS8.13
5Viktor Olsen -90Säffle FIK8.20
6Eric Andersson -90Wedevågs IF8.32
7Robin Nilsson -90IFK Kristinehamn8.33
8Robin Esak -90KFUM Örebro8.33

    P14 800 M    
1Viktor Olsen -90Säffle FIK2.47,05
2Robin Nilsson -90IFK Kristinehamn2.48,38
3Martin Pettersson -90Istrums SK2.54,17

    P14 HÖJD    
1Simon Gustafsson -90Katrineholms SK1.66
2Markus Johansson -90Säffle FIK1.55
3Robin Nilsson -90IFK Kristinehamn1.45
4Robin Åhlgren -90Wedevågs IF1.45
5Johannes Lahtinen -90IFK Kristinehamn1.35

    P14 KULA 4,0    
1Viktor Olsen -90Säffle FIK11.51
2Eric Andersson -90Wedevågs IF11.23
3Peter Nilsson -90Istrums SK9.78
4Markus Johansson -90Säffle FIK9.65
5Robin Åhlgren -90Wedevågs IF9.38

    P13 60 M  HEAT 1  
1Rickard Lindell -91Säffle FIK8.55Final
2Patrik Larsson -91Säffle FIK8.78Final
3Niklas Hedlund -91IFK Kristinehamn8.79Final
4Pontus Jakobsson -91Garphyttans IF9.05Final
5Philip Axelsson -91Sköllersta IF9.61
6Pontus Strand -91Karlskoga FIF9.73

    P13 60 M  HEAT 2  
1Sebastian Waern -91Stocksäters IF8.35Final
2Johan Pirsech -91Åsbro GoIF9.33Final
3Johan Miller -91IF Göta9.36Final
4Nils Eilertz -91IF Hagen9.42Final
5Anton Ödling -91Sköllersta IF9.86
6Robin Lagerström -91Sköllersta IF10.39

    P13 60 M  FINAL  
1Sebastian Waern -91Stocksäters IF8.40
2Rickard Lindell -91Säffle FIK8.58
3Niklas Hedlund -91IFK Kristinehamn8.82
4Patrik Larsson -91Säffle FIK8.87
5Pontus Jakobsson -91Garphyttans IF9.05
6Johan Pirsech -91Åsbro GoIF9.21
7Nils Eilertz -91IF Hagen9.43
8Johan Miller -91IF Göta9.49

    P13 800 M    
1Rickard Lindell -91Säffle FIK2.54,00
2Niklas Hedlund -91IFK Kristinehamn3.01,91
3Nils Eilertz -91IF Hagen3.06,97

    P13 HÖJD    
1Emil Bergqvist -91IK Westmannia1.45
2Sebastian Waern -91Stocksäters IF1.35

    P13 KULA 3,0    
1Sebastian Waern -91Stocksäters IF10.40
2Rickard Lindell -91Säffle FIK10.20
3Patrik Larsson -91Säffle FIK8.42
4Philip Axelsson -91Sköllersta IF7.86
5Niklas Hedlund -91IFK Kristinehamn7.65
6Pontus Strand -91Karlskoga FIF7.53
7Anton Ödling -91Sköllersta IF6.11
8Robin Lagerström -91Sköllersta IF5.82

    P12 60 M  HEAT 1  
1Robert Filipsson -92Karlskoga FIF8.82Final
2Jonas Jonsson -92IF Göta8.89Final
3Erik Alex -92Fjugesta IF8.93Final
4Joel Tolsheden -92Glanshammars IF9.27
5Sebastian Nyberg -92Glanshammars IF9.44
6Andreas Karlsson -92IF Göta9.53
7Jonas Östlund -92Ekshärads FI9.86
8Adam Lennell -92Glanshammars IF10.03

    P12 60 M  HEAT 2  
1Mattias Lundqvist -92IF Göta8.84Final
2Filip Rönning -92IF Göta8.98Final
3Erik Jacobsson -92Fjugesta IF9.07
4Olle Torstensson -92KFUM Örebro9.27
5Adam Nyberg -92Glanshammars IF9.72
6Albin Axelsson -92IF Göta9.82
7Fredrik Sundberg -92Glanshammars IF10.16

    P12 60 M  HEAT 3  
1Hugo Jansson -92Glanshammars IF8.57Final
2Anton Gustavsson -92IFK Arboga8.60Final
3Filip Lööv -92Kils AIK9.01Final
4Erik Wikström -92IF Göta9.22
5Niklas Strand -92Karlskoga FIF9.31
6Kristoffer Thunberg -92Örgryte IS9.57
7Anders Törnblom -92Sköllersta IF10.98

    P12 60 M  FINAL  
1Hugo Jansson -92Glanshammars IF8.58
2Anton Gustavsson -92IFK Arboga8.63
3Mattias Lundqvist -92IF Göta8.68
4Robert Filipsson -92Karlskoga FIF8.70
5Erik Alex -92Fjugesta IF8.78
6Filip Lööv -92Kils AIK9.10
7Filip Rönning -92IF Göta9.15
8Jonas Jonsson -92IF Göta9.18

    P12 800 M    
1Erik Alex -92Fjugesta IF2.33,60
2Mikael Nordmark -92Lidköpings IS2.37,53
3Filip Rönning -92IF Göta2.44,69
4Olle Torstensson -92KFUM Örebro2.50,49
5Emil Ströberg -92IK Heros FIK2.53,31
6Andreas Lergård -92Istrums SK2.54,06
7Joel Tolsheden -92Glanshammars IF2.54,17
8Andreas Karlsson -92IF Göta2.56,13
9Albin Axelsson -92IF Göta3.06,59
10Jonas Jonsson -92IF Göta3.08,30

    P12 HÖJD    
1Erik Wikström -92IF Göta1.41
2Filip Lööv -92Kils AIK1.38
3Filip Rönning -92IF Göta1.35
4Niklas Strand -92Karlskoga FIF1.30
5Philip Gustafsson -92Katrineholms SK1.25
6Olle Torstensson -92KFUM Örebro1.25
7Oskar Wange -92Glanshammars IF1.25
8Mattias Lundqvist -92IF Göta1.20
9Jonas Östlund -92Ekshärads FI1.20
10Adam Nyberg -92Glanshammars IF1.15
11Sebastian Nyberg -92Glanshammars IF1.10

    P12 KULA 3,0    
1Philip Gustafsson -92Katrineholms SK9.49
2Robert Filipsson -92Karlskoga FIF9.07
3Jonas Jonsson -92IF Göta8.22
4Erik Wikström -92IF Göta8.12
5Niklas Strand -92Karlskoga FIF7.37
6Niklas Solvang -92IFK Nora7.34
7Hugo Jansson -92Glanshammars IF7.23
8Emil Ströberg -92IK Heros FIK7.02
9Emil Gullberg -92Kvismaredalens IF6.34
10Anders Törnblom -92Sköllersta IF6.15
11Adam Lennell -92Glanshammars IF5.89

    P11 60 M  HEAT 1  
1Oscar Nordin -93Bromma IF9.02Final
2Tim Maalsnäs -93IF Göta9.36
3Filip Gärdefors -93KFUM Örebro9.40
4Petter Seger-Undén -93KFUM Örebro9.41
5Felix Ludén -93IK Westmannia9.94
6Johannes Esak -93KFUM Örebro10.14
7Karl Ardeman -93Garphyttans IF10.33
-Hanna Nilsson -93 (F11)KFUM Örebro9.64

    P11 60 M  HEAT 2  
1Jonatan Almeen -93Mosjö SK9.11Final
2David Göthlin -93Stocksäters IF9.28Final
3Andreas Kallström -93IK Westmannia9.33
4Jakob Tengbert -93Tibro AIK9.56
5Kenneth Lander -93IF Göta9.69
6Rickard Strengbom -93IFK Arboga9.83
7Marcus Bjaaland -93Sköllersta IF9.92
8Anders Pettersson -93Säffle FIK10.62

    P11 60 M  HEAT 3  
1Filiph Hjorth -93Säters IF FIK9.10Final
2Viktor Warg -93KFUM Arvika9.12Final
3Carl Persson -93IF Göta9.13Final
4Daniel Henriksson -93IFK Sunne9.25Final
5Geir Thyresson -93Stocksäters IF9.39
6Johannes Persson -93IF Göta9.71
7Mattias Gustavsson -93IFK Kristinehamn9.82
8Oscar Thunberg -93Glanshammars IF10.15

    P11 60 M  HEAT 4  
1Oskar Norström -93Stocksäters IF9.21Final
2Linus Gustavsson -93IFK Arboga9.44
3Jesper Weslien -93IF Göta9.49
4Fredrik Oskarsson -93Finspångs AIK9.67
5Joel Appel -93Istrums SK10.07
6Albin Götborg -93IFK Kristinehamn10.20
7Daniel Olsson -93IF Göta10.22

    P11 60 M  FINAL  
1Oscar Nordin -93Bromma IF9.01
2Carl Persson -93IF Göta9.12
3Jonatan Almeen -93Mosjö SK9.16
4Filiph Hjorth -93Säters IF FIK9.19
5Viktor Warg -93KFUM Arvika9.19
6David Göthlin -93Stocksäters IF9.24
7Oskar Norström -93Stocksäters IF9.26
8Daniel Henriksson -93IFK Sunne9.35

    P11 800 M  HEAT 1  
1Jesper Weslien -93IF Göta2.52,92
2Petter Seger-Undén -93KFUM Örebro2.52,97
3Marcus Bjaaland -93Sköllersta IF2.57,23
4Karl Ardeman -93Garphyttans IF2.57,79
5Albin Götborg -93IFK Kristinehamn2.58,66
6Daniel Olsson -93IF Göta3.02,08
7Ahmed Mezergui -93Frövi IK3.12,46
8Johannes Persson -93IF Göta3.15,73
9Omar Jama -93IFK Nora3.30,01

    P11 800 M  HEAT 2  
1Adam Richter -93Sundbybergs IK2.43,66
2Jakob Tengbert -93Tibro AIK2.44,04
3Oskar Norström -93Stocksäters IF2.46,66
4Tim Maalsnäs -93IF Göta2.49,44
5Joel Appel -93Istrums SK2.54,78
6William Westerberg -93IFK Nora2.55,90
7Carl Persson -93IF Göta2.58,01
8Fredrik Oskarsson -93Finspångs AIK2.59,66

    P11 800 M  SAMLAD LISTA  
1Adam Richter -93Sundbybergs IK2.43,66
2Jakob Tengbert -93Tibro AIK2.44,04
3Oskar Norström -93Stocksäters IF2.46,66
4Tim Maalsnäs -93IF Göta2.49,44
5Jesper Weslien -93IF Göta2.52,92
6Petter Seger-Undén -93KFUM Örebro2.52,97
7Joel Appel -93Istrums SK2.54,78
8William Westerberg -93IFK Nora2.55,90
9Marcus Bjaaland -93Sköllersta IF2.57,23
10Karl Ardeman -93Garphyttans IF2.57,79
11Carl Persson -93IF Göta2.58,01
12Albin Götborg -93IFK Kristinehamn2.58,66
13Fredrik Oskarsson -93Finspångs AIK2.59,66
14Daniel Olsson -93IF Göta3.02,08
15Ahmed Mezergui -93Frövi IK3.12,46
16Johannes Persson -93IF Göta3.15,73
17Omar Jama -93IFK Nora3.30,01

    P11 HÖJD    
1Geir Thyresson -93Stocksäters IF1.39
2Viktor Warg -93KFUM Arvika1.39
3Filiph Hjorth -93Säters IF FIK1.33
4Oskar Norström -93Stocksäters IF1.25
4Kenneth Lander -93IF Göta1.25
4Johannes Pettersson -93KFUM Örebro1.25
7David Göthlin -93Stocksäters IF1.25
8Filip Gärdefors -93KFUM Örebro1.25
9David Mellkvist -93Karlskoga FIF1.20
9Jesper Weslien -93IF Göta1.20
9William Lindgren -93IF Göta1.20
12Mattias Gustavsson -93IFK Kristinehamn1.20
12Carl Persson -93IF Göta1.20
14William Westerberg -93IFK Nora1.15
15Tim Maalsnäs -93IF Göta1.15
16Erik Johansson -93Karlskoga FIF1.15
17Johannes Persson -93IF Göta1.10
18Albin Götborg -93IFK Kristinehamn1.05

    P11 KULA 2,0    
1David Göthlin -93Stocksäters IF9.97
2Viktor Warg -93KFUM Arvika8.77
3Jonatan Almeen -93Mosjö SK8.67
4Anders Pettersson -93Säffle FIK8.62
5Filiph Hjorth -93Säters IF FIK7.82
6Daniel Henriksson -93IFK Sunne7.75
7Mattias Gustavsson -93IFK Kristinehamn7.57
8Carl Persson -93IF Göta7.41
9Albin Götborg -93IFK Kristinehamn7.37
10William Lindgren -93IF Göta7.32
11Jakob Tengbert -93Tibro AIK7.13
12Kenneth Lander -93IF Göta6.75
13Rickard Strengbom -93IFK Arboga6.00
14Johannes Persson -93IF Göta5.96
15Jesper Weslien -93IF Göta5.71
16Daniel Olsson -93IF Göta5.45

    P10 60 M  HEAT 1  
1Anton Wirén -94KFUM Örebro9.77Final
2Alexander Fagerström -94Glanshammars IF10.10Final
3Petter Henrysson -94Tibro AIK10.10Final
4Karl-Oskar Jansson-Riis -94Tibro AIK10.13Final
5Philip Börjel -94Frövi IK10.40
6Jesper Jakobsson -94Garphyttans IF10.83
7Tobias Hagström -96Istrums SK10.85
8Daniel Andersson -95Sköllersta IF11.67

    P10 60 M  HEAT 2  
1Benjamin Örneus -94KFUM Örebro10.23Final
2Marcus Edkvist -94IFK Sunne10.26
3Emil Andersson -94Tibro AIK10.53
4Robin Wallin -94Frövi IK10.69
5Christoffer Andersson -94KFUM Örebro11.13
6John Fredriksson -96Kvismaredalens IF11.56
7Kristoffer Schöldström -94Wedevågs IF11.93
8Sebastian Sintala -95Wedevågs IF12.30

    P10 60 M  HEAT 3  
1Simon Borell -94IFK Arboga9.76Final
2Pierre Strand -94Karlskoga FIF10.11Final
3Martin Almqvist -94IF Spartacus10.14
4Simon Skoglund -94Frövi IK10.45
5Simon Åkerling -94Kvismaredalens IF11.15
6Joakim Solvang -94IFK Nora11.30
7Christopher Sandberg -96Glanshammars IF11.56
8Rasmus Blomstrand -98Åsbro GoIF14.07

    P10 60 M  HEAT 4  
1Jesper Svensson -94Tibro AIK9.56Final
2Johannes Björk -94KFUM Örebro11.92

    P10 60 M  FINAL  
1Jesper Svensson -94Tibro AIK9.50
2Anton Wirén -94KFUM Örebro9.53
3Simon Borell -94IFK Arboga9.74
4Alexander Fagerström -94Glanshammars IF9.95
5Petter Henrysson -94Tibro AIK9.98
6Pierre Strand -94Karlskoga FIF10.05
7Benjamin Örneus -94KFUM Örebro10.20
8Karl-Oskar Jansson-Riis -94Tibro AIK10.24

    P10 600 M  HEAT 1  
1Philip Börjel -94Frövi IK2.06,20
2Karl-Oskar Jansson-Riis -94Tibro AIK2.07,42
3Christoffer Andersson -94KFUM Örebro2.17,79
4Robin Wallin -94Frövi IK2.18,08
5Daniel Andersson -95Sköllersta IF2.25,19
6Jonathan Wiberg -95KFUM Örebro2.25,58
7Daniel Nordberg -96Wedevågs IF2.27,28
8Tobias Hagström -96Istrums SK2.31,92

    P10 600 M  HEAT 2  
1Simon Borell -94IFK Arboga2.06,47
2Jesper Svensson -94Tibro AIK2.09,58
3Ante Jälevik -95IF Start2.12,82
4Erik Sundelius -94IF Spartacus2.14,58
5Marcus Edkvist -94IFK Sunne2.18,91
6Petter Henrysson -94Tibro AIK2.20,89
7Anton Wirén -94KFUM Örebro2.28,34

    P10 600 M  SAMLAD LISTA  
1Philip Börjel -94Frövi IK2.06,20
2Simon Borell -94IFK Arboga2.06,47
3Karl-Oskar Jansson-Riis -94Tibro AIK2.07,42
4Jesper Svensson -94Tibro AIK2.09,58
5Ante Jälevik -95IF Start2.12,82
6Erik Sundelius -94IF Spartacus2.14,58
7Christoffer Andersson -94KFUM Örebro2.17,79
8Robin Wallin -94Frövi IK2.18,08
9Marcus Edkvist -94IFK Sunne2.18,91
10Petter Henrysson -94Tibro AIK2.20,89
11Daniel Andersson -95Sköllersta IF2.25,19
12Jonathan Wiberg -95KFUM Örebro2.25,58
13Daniel Nordberg -96Wedevågs IF2.27,28
14Anton Wirén -94KFUM Örebro2.28,34
15Tobias Hagström -96Istrums SK2.31,92

    P10 HÖJD    
1Frans Perers -94IFK Hedemora1.24
2Simon Åkerling -94Kvismaredalens IF1.21
3Erik Annerfalk -94Tibro AIK1.15
4Petter Henrysson -94Tibro AIK1.15
5Pierre Strand -94Karlskoga FIF1.10
5Jesper Svensson -94Tibro AIK1.10
7Philip Börjel -94Frövi IK1.00
8Karl-Oskar Jansson-Riis -94Tibro AIK1.00
9Per Palmqvist -94Istrums SK1.00
10Christoffer Andersson -94KFUM Örebro0.95
11Robin Wallin -94Frövi IK0.95
12Ante Jälevik -95IF Start0.90
13Christopher Sandberg -96Glanshammars IF0.85
-Kristoffer Schöldström -94Wedevågs IF0.00
-Daniel Nordberg -96Wedevågs IF0.00

    P10 KULA 2,0    
1Simon Åkerling -94Kvismaredalens IF8.06
2Simon Skoglund -94Frövi IK7.56
3Albin Öhrn -94IF Spartacus7.53
4Erik Annerfalk -94Tibro AIK7.51
5Erik Gullberg -94Kvismaredalens IF7.48
6Gustav Albedin -94Karlskoga FIF7.48
7Petter Henrysson -94Tibro AIK7.29
8Pierre Strand -94Karlskoga FIF6.99
9Jesper Jakobsson -94Garphyttans IF6.88
10Jesper Svensson -94Tibro AIK6.85
11Johannes Björk -94KFUM Örebro5.96
12Robin Wallin -94Frövi IK4.85
13Sebastian Sintala -95Wedevågs IF4.73
14Per Palmqvist -94Istrums SK4.69
15Kristoffer Schöldström -94Wedevågs IF4.48
16Tobias Hagström -96Istrums SK4.28
17Daniel Nordberg -96Wedevågs IF3.44

    M VET 60 M  HEAT 1  
1Jan Söderström -42Bromma IF8.40
2Per-Arne Brånsgård -59Fjugesta IF8.69
3Tomas Eriksson -51KFUM Örebro8.71
4Frank Canderskog -54Katrineholms SK8.74

    M VET 60 M  HEAT 2  
1Tomas Pettersson -61IFK Kristinehamn7.86
2Mikael Friberg -62IFK Nora7.86
3Clarence Karlsson -64Katrineholms SK7.87
4Johan Helenius -60Alunda SK7.87
5Henrik Andersson -69Åsbro GoIF8.01
6Mats Johansson -66Fjugesta IF8.37
7Mats Eliasson -64Katrineholms SK8.74

    M VET 60 M  SAMLAD LISTA  
1Tomas Pettersson -61IFK Kristinehamn7.86
2Mikael Friberg -62IFK Nora7.86
3Clarence Karlsson -64Katrineholms SK7.87
4Johan Helenius -60Alunda SK7.87
5Henrik Andersson -69Åsbro GoIF8.01
6Mats Johansson -66Fjugesta IF8.37
7Jan Söderström -42Bromma IF8.40
8Per-Arne Brånsgård -59Fjugesta IF8.69
9Tomas Eriksson -51KFUM Örebro8.71
10Frank Canderskog -54Katrineholms SK8.74
11Mats Eliasson -64Katrineholms SK8.74

    M VET HÖJD    
1Tomas Gullberg -61Kvismaredalens IF1.60
2Kenneth Norström -60Stocksäters IF1.55
3Carl-Erik Särndal -37IFK Lund1.50
4Göran Ottemalm -47Heby AIF1.45
5Thorvaldur Arnason -48Heby AIF1.45

    M VET KULA    
1Jan Schallen -40IK Tjelvar11.165kg
2Bo Sundström -40IK Heros FIK10.275kg
3Gunnar Palmqvist -62Istrums SK10.187,26kg
4Frank Canderskog -54Katrineholms SK9.316kg

    KVINNOR 60 M    
1Jenny Olsson -85KFUM Örebro8.24

    KVINNOR KULA    
1Martina Efraimsson -85Motala AIF12.14
2Cecilia Larsson -83Katrineholms SK10.35
3Jenny Larsson -86Filipstads IF FIK9.81

    F17 60 M  HEAT 1  
1Julia Skugge -88Glanshammars IF8.13Final
2Sandra Sääw -87Stocksäters IF8.35Final
3Therese Wettler -87KFUM Örebro8.75Final
4Emma Lahtinen -88IFK Kristinehamn8.94Final
5Ellinore Segerlind -88Glanshammars IF9.09

    F17 60 M  HEAT 2  
1Susanne Eriksson -87Glanshammars IF8.38Final
2Maria Palm-Tjusth -87Falu IK8.44Final
3Anna Lergård -88Istrums SK8.53Final
4Ida Edrell -88Stocksäters IF8.59Final
5Sofie Karlsson -87Finspångs AIK9.30
6Samira Kanat -87KFUM Örebro9.81

    F17 60 M  FINAL  
1Julia Skugge -88Glanshammars IF7.96
2Susanne Eriksson -87Glanshammars IF8.32
3Sandra Sääw -87Stocksäters IF8.36
4Maria Palm-Tjusth -87Falu IK8.43
5Ida Edrell -88Stocksäters IF8.55
6Anna Lergård -88Istrums SK8.61
7Therese Wettler -87KFUM Örebro8.74
8Emma Lahtinen -88IFK Kristinehamn9.02

    F17 800 M    
1Sandra Thudén -88Motala AIF2.27,65
2Sofie Karlsson -87Finspångs AIK2.36,25
3Emma Lahtinen -88IFK Kristinehamn2.42,04

    F17 LÄNGD    
1Anna Lergård -88Istrums SK5.14
2Ida Persson -87Katrineholms SK4.79
3Amelie Gustafsson -88Katrineholms SK4.64
4Emma Lahtinen -88IFK Kristinehamn4.40
5Samira Kanat -87KFUM Örebro3.53

Amelie Gustafsson450 447 464 464 452 434
Samira Kanat273 274 254 350 353 348
Ida Persson475 479 447 466 464 464
Emma Lahtinen325  x   x  432 429 440
Anna Lergård465  x  480  x  487 514

    F17 KULA 3,0    
1Amelie Gustafsson -88Katrineholms SK9.50
2Sofie Karlsson -87Finspångs AIK8.16
3Elin Andersson -87Garphyttans IF7.99

    F15 60 M  HEAT 1  
1Sarah Vickman -89KFUM Örebro8.39Final
2Angelica Brus -89KFUM Örebro8.58Final
3Lovisa Lindhe -89IFK Kristinehamn8.65Final
4Joanna Nydén -89Wedevågs IF9.10Final
5Veronica Larsson -89Stocksäters IF9.28
-Carolina Ericson -89Istrums SKej start

    F15 60 M  HEAT 2  
1Rebecca Strand -89Karlskoga FIF8.42Final
2Anna Wettler -89KFUM Örebro8.64Final
3Johanna Aalto -89IFK Kristinehamn8.70Final
4Johanna Johansson -89Wedevågs IF8.81Final
5Malin Jelk -89Säters IF FIK9.26
6Sofie Lindqvist -89Säters IF FIK9.80

    F15 60 M  FINAL  
1Sarah Vickman -89KFUM Örebro8.34
2Rebecca Strand -89Karlskoga FIF8.46
3Angelica Brus -89KFUM Örebro8.57
4Anna Wettler -89KFUM Örebro8.61
5Lovisa Lindhe -89IFK Kristinehamn8.69
6Johanna Aalto -89IFK Kristinehamn8.73
7Johanna Johansson -89Wedevågs IF8.84
8Joanna Nydén -89Wedevågs IF9.18

    F15 800 M    
1Joanna Nydén -89Wedevågs IF2.52,70
2Malin Jelk -89Säters IF FIK2.52,83

    F15 LÄNGD    
1Rebecca Strand -89Karlskoga FIF4.94
2Angelica Brus -89KFUM Örebro4.91
3Joanna Nydén -89Wedevågs IF4.71
4Johanna Aalto -89IFK Kristinehamn4.70
5Sarah Vickman -89KFUM Örebro4.60
6Johanna Johansson -89Wedevågs IF4.60
7Lovisa Lindhe -89IFK Kristinehamn4.52
8Veronica Larsson -89Stocksäters IF4.49
9Malin Jelk -89Säters IF FIK3.91
10Sofie Lindqvist -89Säters IF FIK2.88

Angelica Brus x  468 483 480 491 488
Johanna Johansson x   x  460 424 429 417
Lovisa Lindhe414 429 452 435 414 412
Johanna Aalto429 459 470 452 446 466
Malin Jelk380 391 380  -   -   - 
Rebecca Strand x  480 471 451 471 494
Sarah Vickman447 391  x  445 460 446
Veronica Larsson x  278 402 449  x   x 
Sofie Lindqvist288  x  283  -   -   - 
Joanna Nydén450  x   x  405 442 471

    F15 KULA 3,0    
1Elisabeth Brånsgård -89Fjugesta IF12.10
2Joanna Nydén -89Wedevågs IF8.68
3Johanna Johansson -89Wedevågs IF8.60
4Malin Jelk -89Säters IF FIK8.53

    F14 60 M  HEAT 1  
1Anna Stångberg -90Upsala IF8.23Final
2Andrea Nybäck -90IK Westmannia8.37Final
3Sara Cavretti -90KFUM Örebro8.67Final
4Anna Svensson -90Stocksäters IF8.76Final
5Zara Nilsson -90KFUM Örebro9.07
6Emmy Ströberg -90IK Heros FIK9.21
7Stina Jelk -90Säters IF FIK9.34

    F14 60 M  HEAT 2  
1Julia Mlakar -90Säffle FIK8.34Final
2Emma Johansson -90Mosjö SK8.42Final
3Sofie Wahlstedt -90KFUM Örebro8.80
4Elin Kindberg -90KFUM Örebro8.87
5Elin Erixon -90Åsbro GoIF9.02
6Cecilia Jennestig -89KFUM Örebro9.82

    F14 60 M  HEAT 3  
1Ellen Sääw -90Stocksäters IF8.15Final
2Hanna Andersson -90Garphyttans IF8.51Final
3Nathalie Magnusson -90Tibro AIK8.86
4Malvina Edqvist -90KFUM Örebro8.95
5Mikaela Widström -90Stocksäters IF9.01
6Andrea Smedberg -90KFUM Örebro9.10
7Maria Nilsson -90Istrums SK9.43

    F14 60 M  FINAL  
1Ellen Sääw -90Stocksäters IF8.07
2Anna Stångberg -90Upsala IF8.12
3Andrea Nybäck -90IK Westmannia8.22
4Emma Johansson -90Mosjö SK8.33
5Julia Mlakar -90Säffle FIK8.35
6Hanna Andersson -90Garphyttans IF8.59
7Sara Cavretti -90KFUM Örebro8.71
8Anna Svensson -90Stocksäters IF8.78

    F14 800 M    
1Emmy Ströberg -90IK Heros FIK2.32,29
2Bobo ben Abdallah -90IK Westmannia2.37,21
3Hanna Jakobsen -90IF Start2.37,67
4Zara Nilsson -90KFUM Örebro2.38,16
5Elin Kindberg -90KFUM Örebro2.39,41
6Stina Jelk -90Säters IF FIK2.43,41

    F14 LÄNGD    
1Anna Svensson -90Stocksäters IF5.06
2Andrea Nybäck -90IK Westmannia4.75
3Sara Cavretti -90KFUM Örebro4.74
4Julia Mlakar -90Säffle FIK4.72
5Hanna Andersson -90Garphyttans IF4.71
6Anna Stångberg -90Upsala IF4.59
7Nathalie Magnusson -90Tibro AIK4.46
8Elin Erixon -90Åsbro GoIF4.30
9Mikaela Widström -90Stocksäters IF4.02
10Stina Jelk -90Säters IF FIK3.67
11Johanna Olander -90Sköllersta IF3.61
12Maria Nilsson -90Istrums SK3.58
13Emilia Molin -90Sköllersta IF3.08
14Jennifer Rydelius -90Sköllersta IF2.88
-Malvina Edqvist -90KFUM Örebro0.00

Hanna Andersson454 471 465 452 410 460
Malvina Edqvist x   x   x   -   -   - 
Andrea Nybäck462 435 471 446 475 474
Anna Stångberg457 444 459 420 428  x 
Jennifer Rydelius x  288 269  -   -   - 
Anna Svensson x   x  431 436 461 506
Mikaela Widström378 240 402  -   -   - 
Julia Mlakar x  472 446 281 291  x 
Johanna Olander329 361 345  -   -   - 
Elin Erixon377 410 401 403 430  x 
Nathalie Magnusson422 431  x   x  433 446
Maria Nilsson350 358 275  -   -   - 
Sara Cavretti x  426 461  x   x  474
Emilia Molin x  293 308  -   -   - 
Stina Jelk362 341 367  -   -   - 

    F14 KULA 3,0    
1Ellen Sääw -90Stocksäters IF9.75
2Julia Mlakar -90Säffle FIK9.56
3Bobo ben Abdallah -90IK Westmannia9.03
4Nathalie Magnusson -90Tibro AIK8.59
5Stina Jelk -90Säters IF FIK6.96
6Jennifer Rydelius -90Sköllersta IF6.43
7Emilia Molin -90Sköllersta IF5.50
8Johanna Olander -90Sköllersta IF5.46

    F13 60 M  HEAT 1  
1Elin Östlund -91KFUM Örebro8.32Final
2Therese Lindhe -91IFK Kristinehamn8.89
3Chatrine Gustavsson -91IFK Kristinehamn9.15
4Lovisa Forslund -91Säters IF FIK9.30
5Christine Andersson -91Stocksäters IF9.49
6Sofia Oskarsson -91Finspångs AIK9.80
7Lovisa Hjalmarsson -91Säters IF FIK9.88

    F13 60 M  HEAT 2  
1Erika Karlsson -91IFK Arboga8.59Final
2Matilda Eriksson -91Karlskoga FIF8.84
3Beatrice Örtenberg -91Mosjö SK9.03
4Matilda Sädbom -91Åsbro GoIF9.05
5Sandra Johansson -91IF Göta9.30
6Johanna Eliasson -91Katrineholms SK9.98
7Matilda Hildingsson -91IFK Kristinehamn10.35

    F13 60 M  HEAT 3  
1Malin Eriksson -91KFUM Örebro8.28Final
2Mia Axelsson -91IFK Kristinehamn8.56Final
3Linnea Hagström -91Råby-Rekarne FIF8.64Final
4Elin Ivarson -91Ludvika FFI9.00
5Elin Jireskog -91Säffle FIK9.02
6Erika Andersson -91IFK Kristinehamn9.38
7Sandra Alm -91Åsbro GoIF10.28

    F13 60 M  HEAT 4  
1Sandra Brus -91KFUM Örebro8.62Final
2Olivia Arle -91KFUM Örebro9.00
3Anna Karlsson -91Stocksäters IF9.28
4Gabriella Backman -91IFK Kristinehamn9.60
5Sofia Adolfsson -91Garphyttans IF9.66
6Ida Johansson -91Åsbro GoIF9.83
7Jessica Hjelmhagen -91KFUM Örebro9.97

    F13 60 M  HEAT 5  
1Elin Lundstedt -91Finspångs AIK8.33Final
2Sandra Aalto -91IFK Kristinehamn8.51Final
3Maria Larsson -91IK Westmannia8.70
4Charlotte Björkgren -91Stocksäters IF9.15
5Madeleine Kype -91Istrums SK9.45
6Louise Susman -91Finspångs AIK10.73
-Ilona Eskfelt -91Säffle FIKej start

    F13 60 M  FINAL  
1Elin Östlund -91KFUM Örebro8.18
2Malin Eriksson -91KFUM Örebro8.24
3Elin Lundstedt -91Finspångs AIK8.28
4Sandra Aalto -91IFK Kristinehamn8.44
5Erika Karlsson -91IFK Arboga8.55
6Sandra Brus -91KFUM Örebro8.59
7Mia Axelsson -91IFK Kristinehamn8.60
8Linnea Hagström -91Råby-Rekarne FIF8.64

    F13 800 M    
1Therese Lindhe -91IFK Kristinehamn2.37,55
2Emma Hålldin -91Ärla IF2.39,33
3Louise Thudén -91Motala AIF2.46,96
4Mia Axelsson -91IFK Kristinehamn2.47,44
5Caroline Hermansson -91Karlskoga FIF2.49,41
6Lovisa Hjalmarsson -91Säters IF FIK2.54,10
7Sofia Adolfsson -91Garphyttans IF2.55,48
8Elin Jireskog -91Säffle FIK2.56,13
9Sandra Johansson -91IF Göta3.04,52

    F13 LÄNGD ZON    
1Elin Östlund -91KFUM Örebro5.03
2Malin Eriksson -91KFUM Örebro4.90
3Sandra Aalto -91IFK Kristinehamn4.84
4Elin Lundstedt -91Finspångs AIK4.82
5Mia Axelsson -91IFK Kristinehamn4.78
6Emma Hålldin -91Ärla IF4.73
7Beatrice Örtenberg -91Mosjö SK4.69
8Maria Larsson -91IK Westmannia4.65
9Matilda Eriksson -91Karlskoga FIF4.50
10Sofia Lilja -91Stocksäters IF4.48
11Therese Lindhe -91IFK Kristinehamn4.41
12Emma Göthlin -91Stocksäters IF4.38
13Linnea Hagström -91Råby-Rekarne FIF4.37
14Elin Ivarson -91Ludvika FFI4.35
15Erika Karlsson -91IFK Arboga4.31
16Sandra Brus -91KFUM Örebro4.30
17Caroline Hermansson -91Karlskoga FIF4.28
18Chatrine Gustavsson -91IFK Kristinehamn4.22
19Malin Johnsson -91Finspångs AIK4.17
20Lovisa Forslund -91Säters IF FIK4.11
21Charlotte Björkgren -91Stocksäters IF4.09
22Matilda Sädbom -91Åsbro GoIF4.07
23Gabriella Backman -91IFK Kristinehamn4.06
24Madeleine Kype -91Istrums SK3.96
25Åsa Lönnermo -91Garphyttans IF3.94
26Christine Andersson -91Stocksäters IF3.90
27Sandra Johansson -91IF Göta3.88
28Erika Andersson -91IFK Kristinehamn3.87
29Clara Lindroth -91Kvismaredalens IF3.81
30Johanna Eliasson -91Katrineholms SK3.81
31Olivia Arle -91KFUM Örebro3.80
32Ida Johansson -91Åsbro GoIF3.77
33Sofia Oskarsson -91Finspångs AIK3.72
34Lovisa Hjalmarsson -91Säters IF FIK3.59
35Rebecka Johansson -91Kvismaredalens IF3.52
36Sofia Adolfsson -91Garphyttans IF3.46
37Matilda Hildingsson -91IFK Kristinehamn3.41
38Jessica Hjelmhagen -91KFUM Örebro3.39
39Evelina Segerdahl -91IFK Kristinehamn3.39
40Jennie Larsson -91Säters IF FIK3.17
41Ilona Eskfelt -91Säffle FIK3.17
42Sandra Alm -91Åsbro GoIF3.04

Johanna Eliasson381 372 348  -   -   - 
Lovisa Hjalmarsson333 359 346  -   -   - 
Malin Eriksson490 458 489 480 485  x 
Christine Andersson390 376 385  -   -   - 
Sandra Brus430 423 428  -   -   - 
Matilda Eriksson450 433 424  -   -   - 
Emma Göthlin438 430 433  -   -   - 
Sofia Adolfsson346 325 331  -   -   - 
Ida Johansson377 363 339  -   -   - 
Sandra Johansson387 364 388  -   -   - 
Sofia Oskarsson366 350 372  -   -   - 
Charlotte Björkgren409 386 338  -   -   - 
Beatrice Örtenberg452 421 451 446 457 469
Lovisa Forslund340 411 353  -   -   - 
Jennie Larsson317 299 299  -   -   - 
Elin Östlund503 467 457 433 491 484
Jessica Hjelmhagen336 339 330  -   -   - 
Matilda Hildingsson341 326 329  -   -   - 
Emma Hålldin444 473  x  460 462 457
Matilda Sädbom379 407 376  -   -   - 
Gabriella Backman395 396 406  -   -   - 
Ilona Eskfelt297 317  x   -   -   - 
Linnea Hagström437 428 363  -   -   - 
Åsa Lönnermo394 386 389  -   -   - 
Caroline Hermansson403 428 393  -   -   - 
Mia Axelsson455 464 450 436 478 477
Evelina Segerdahl x   x  339  -   -   - 
Rebecka Johansson352 342 347  -   -   - 
Maria Larsson446 452 453 465 465 449
Chatrine Gustavsson422 406 421  -   -   - 
Elin Lundstedt453 450 443 418 473 482
Madeleine Kype379 372 396  -   -   - 
Sofia Lilja434 434 448  -   -   - 
Elin Ivarson435 414 413  -   -   - 
Sandra Aalto458 443 446 467 469 484
Sandra Alm304 303  x   -   -   - 
Clara Lindroth381 379 372  -   -   - 
Therese Lindhe441 415  x   -   -   - 
Erika Karlsson417 431  x   -   -   - 
Erika Andersson387 371 383  -   -   - 
Olivia Arle x  370 380  -   -   - 
Malin Johnsson417 417 408  -   -   - 

    F13 KULA 2,0    
1Caroline Hermansson -91Karlskoga FIF11.58
2Malin Eriksson -91KFUM Örebro11.57
3Malin Johnsson -91Finspångs AIK11.06
4Gabriella Backman -91IFK Kristinehamn10.50
5Mia Axelsson -91IFK Kristinehamn9.58
6Olivia Arle -91KFUM Örebro9.50
7Sandra Brus -91KFUM Örebro9.21
8Sofie Lindkvist -91Wedevågs IF9.12
9Beatrice Örtenberg -91Mosjö SK9.09
10Sandra Aalto -91IFK Kristinehamn8.70
11Louise Bergvall -91Mosjö SK8.68
12Lovisa Forslund -91Säters IF FIK8.67
13Matilda Eriksson -91Karlskoga FIF8.62
14Elin Jireskog -91Säffle FIK8.56
15Emma Hålldin -91Ärla IF8.55
16Chatrine Gustavsson -91IFK Kristinehamn8.43
17Maria Larsson -91IK Westmannia8.23
18Matilda Sädbom -91Åsbro GoIF8.02
19Åsa Lönnermo -91Garphyttans IF8.00
20Therese Lindhe -91IFK Kristinehamn7.87
21Sofia Oskarsson -91Finspångs AIK7.82
22Sofia Linder -91Istrums SK7.72
23Ida Johansson -91Åsbro GoIF7.70
24Jennie Larsson -91Säters IF FIK7.32
25Erika Andersson -91IFK Kristinehamn6.84
26Lovisa Hjalmarsson -91Säters IF FIK6.81
27Ilona Eskfelt -91Säffle FIK6.75
28Anna Karlsson -91Stocksäters IF6.42
29Jessica Hjelmhagen -91KFUM Örebro6.28
30Matilda Hildingsson -91IFK Kristinehamn6.20
31Evelina Segerdahl -91IFK Kristinehamn6.00
32Louise Susman -91Finspångs AIK5.55

    F12 60 M  HEAT 1  
1Josefine Löf -92KFUM Örebro8.58Final
2Lina Oskarsson -92Glanshammars IF8.94Final
3Siri Wibell -92Finspångs AIK9.20
4Ida Eriksson -92Kvismaredalens IF9.35
5Rebecca Bockholt -92Glanshammars IF9.36
6Frida Nordin -92IF Göta9.64
7Emmi Georgsson -92Glanshammars IF9.73
8Isabella Andersson -92KFUM Örebro10.01

    F12 60 M  HEAT 2  
1Karin Norberg -92IF Göta8.51Final
2Mathilda Ehne -92IF Göta9.24
3Hannah Frisk -92KFUM Örebro9.30
4Viktoria Karlsson -92Finspångs AIK9.48
5Emma Andersson -92Garphyttans IF9.60
6Cecilia Elfving -92Stocksäters IF9.74
7Jenny Mattsson -92IF Göta9.83
8Hanna Johansson -92IFK Arboga10.13

    F12 60 M  HEAT 3  
1Sandra Barkestam -92KFUM Örebro8.79Final
2Caroline Sandsjoe -92IF Göta9.04
3Susanna Malmkäll -92Ärla IF9.39
4Therese Karlsson -92Karlskoga FIF9.59
5Malin Bülow -92Glanshammars IF9.60
6Viktoria Österberg -92IF Göta9.64
7Malin Lignell -92Stocksäters IF9.79
8Rebecka Johansson -92Karlskoga FIF10.44

    F12 60 M  HEAT 4  
1Eleonor Nakunzi -92Sundbybergs IK8.59Final
2Klara Dahlqvist -92IF Göta9.01
3Mira Norén -92Glanshammars IF9.11
4Elina Larsson -92Säters IF FIK9.42
5Emmelie Edkvist -92IFK Sunne9.47
6Sandra Sätherberg -92IF Göta9.61
7Louise Pålhed -92KFUM Örebro9.84
8Kristina Erlandsson -92Kvismaredalens IF10.26

    F12 60 M  HEAT 5  
1Elin Hultgren -92Karlskoga FIF8.44Final
2Kajsa Karlsson -92Istrums SK8.86Final
3Gime Jashari -92IK Westmannia8.96Final
4Sofie Hallström -92KFUM Örebro9.15
5Linda Evers -92IF Göta9.58
6Linn Nyström -92Säffle FIK9.63
7Frida Sjöström -92IK Westmannia9.94
8Therese Susman -92Finspångs AIK10.45

    F12 60 M  FINAL  
1Elin Hultgren -92Karlskoga FIF8.43
2Eleonor Nakunzi -92Sundbybergs IK8.43
3Josefine Löf -92KFUM Örebro8.44
4Karin Norberg -92IF Göta8.67
5Lina Oskarsson -92Glanshammars IF8.84
6Sandra Barkestam -92KFUM Örebro8.91
7Kajsa Karlsson -92Istrums SK8.96
8Gime Jashari -92IK Westmannia9.05

    F12 800 M    
1Sandra Sätherberg -92IF Göta2.42,73
2Sandra Wagner -92KFUM Örebro2.43,17
3Viktoria Österberg -92IF Göta2.54,94
4Jenny Mattsson -92IF Göta2.55,00
5Viktoria Karlsson -92Finspångs AIK3.03,10
6Erika Isosalo-Jansson -92IFK Nora3.03,36
7Frida Sjöström -92IK Westmannia3.04,65
8Jessica Rydelius -92Sköllersta IF3.19,67

    F12 LÄNGD ZON    
1Eleonor Nakunzi -92Sundbybergs IK5.13
2Elin Hultgren -92Karlskoga FIF4.85
3Karin Norberg -92IF Göta4.54
4Sofie Hallström -92KFUM Örebro4.41
5Kajsa Karlsson -92Istrums SK4.23
6Josefine Löf -92KFUM Örebro4.17
7Mathilda Ehne -92IF Göta4.00
8Lina Oskarsson -92Glanshammars IF3.88
9Linn Nyström -92Säffle FIK3.88
10Klara Dahlqvist -92IF Göta3.87
11Linda Evers -92IF Göta3.83
12Emma Andersson -92Garphyttans IF3.81
13Sandra Wagner -92KFUM Örebro3.79
14Susanna Malmkäll -92Ärla IF3.78
15Emmelie Edkvist -92IFK Sunne3.77
16Malin Lignell -92Stocksäters IF3.77
17Sandra Barkestam -92KFUM Örebro3.75
18Frida Nordin -92IF Göta3.67
19Frida Sjöström -92IK Westmannia3.64
20Caroline Sandsjoe -92IF Göta3.62
21Therese Karlsson -92Karlskoga FIF3.61
22Mira Norén -92Glanshammars IF3.61
23Jenny Mattsson -92IF Göta3.59
24Cecilia Elfving -92Stocksäters IF3.58
25Rebecca Bockholt -92Glanshammars IF3.56
26Gime Jashari -92IK Westmannia3.51
27Elina Larsson -92Säters IF FIK3.49
28Viktoria Österberg -92IF Göta3.44
29Rebecka Johansson -92Karlskoga FIF3.35
30Hanna Johansson -92IFK Arboga3.28
31Kristina Erlandsson -92Kvismaredalens IF3.27
32Erika Willson-Petterson -92Sköllersta IF3.25
33Johanna Alesmark -92KFUM Örebro3.24
34Viktoria Karlsson -92Finspångs AIK3.10
35Jessica Rydelius -92Sköllersta IF3.03
36Nargis Farajov -92Wedevågs IF2.56
37Therese Susman -92Finspångs AIK2.44

Sandra Barkestam375 354 359  -   -   - 
Viktoria Karlsson310 300 197  -   -   - 
Emmelie Edkvist374 369 377  -   -   - 
Susanna Malmkäll378 363 354  -   -   - 
Viktoria Österberg344 330 304  -   -   - 
Nargis Farajov247 243 256  -   -   - 
Kajsa Karlsson422 408 416 403 423 412
Elin Hultgren443  x   x  461 466 485
Jenny Mattsson165 339 359  -   -   - 
Klara Dahlqvist387 356 381  -   -   - 
Josefine Löf417 401 407 396 414 390
Rebecka Johansson321 324 335  -   -   - 
Sandra Wagner375 379 256  -   -   - 
Linda Evers383 358 353  -   -   - 
Mathilda Ehne400 380 378 397 383 381
Erika Willson-Petterson325  x  321  -   -   - 
Linn Nyström346 371 388  -   -   - 
Kristina Erlandsson327  x  320  -   -   - 
Gime Jashari351 336  x   -   -   - 
Malin Lignell369 377 363  -   -   - 
Mira Norén348  x  361  -   -   - 
Rebecca Bockholt327  x  356  -   -   - 
Lina Oskarsson388 376 332 373 384 372
Frida Nordin347 361 367  -   -   - 
Therese Susman201 219 244  -   -   - 
Caroline Sandsjoe345 349 362  -   -   - 
Elina Larsson338 340 349  -   -   - 
Karin Norberg x   x  447 454  x   x 
Cecilia Elfving x  358 328  -   -   - 
Hanna Johansson328  x  328  -   -   - 
Frida Sjöström350 344 364  -   -   - 
Sofie Hallström439 419 421 441 420 433
Therese Karlsson361 355 357  -   -   - 
Eleonor Nakunzi x  493 487 513 503 513
Johanna Alesmark324 318 316  -   -   - 
Emma Andersson373 381 357  -   -   - 
Jessica Rydelius298 303 295  -   -   - 

    F12 KULA 2,0    
1Johanna Larsson -92Filipstads IF FIK11.20
2Karin Norberg -92IF Göta9.51
3Siri Wibell -92Finspångs AIK9.34
4Gime Jashari -92IK Westmannia9.32
5Eleonor Nakunzi -92Sundbybergs IK9.23
6Isabella Andersson -92KFUM Örebro8.76
7Mathilda Ehne -92IF Göta8.66
8Maria Björk -92Stocksäters IF8.24
9Elina Larsson -92Säters IF FIK7.84
10Therese Karlsson -92Karlskoga FIF7.50
11Rebecka Johansson -92Karlskoga FIF7.49
12Sofie Hallström -92KFUM Örebro7.46
13Amanda Norman -92IF Göta7.40
14Klara Dahlqvist -92IF Göta7.03
15Cecilia Elfving -92Stocksäters IF7.00
16Nargis Farajov -92Wedevågs IF6.97
17Kristina Erlandsson -92Kvismaredalens IF6.95
18Linda Evers -92IF Göta6.65
19Caroline Sandsjoe -92IF Göta6.08
20Rebecca Bockholt -92Glanshammars IF5.92
21Therese Susman -92Finspångs AIK5.15

    F11 60 M  HEAT 1  
1Isabel Annerfalk -93Tibro AIK8.90Final
2Ida Sörén -93IFK Arboga8.98Final
3Ida Jansson -93IF Göta9.12Final
4Camilla Björkgren -93Stocksäters IF9.31
5Veronica Örtenberg -93Mosjö SK9.48
6Hanna Larsson -93IK Westmannia10.18
7Agnes Sporrong -93Katrineholms SK10.21
8Alexandra Antonsson -93IFK Arboga12.39

    F11 60 M  HEAT 2  
1Malin Dahl -93Tibro AIK8.99Final
2Helena Tärnlund -93Wedevågs IF9.14Final
3Erica Fredriksson -93IFK Sunne9.39
4Linn Nilsson -93IFK Sunne9.47
5Louise Danielsson -93Istrums SK9.64
6Carolin Andersson -93IFK Kristinehamn9.72
7Josefine Eliasson -93Katrineholms SK9.89
8Lina Ögren -93Finspångs AIK9.92

    F11 60 M  HEAT 3  
1Josefine Ekberg -93IFK Kristinehamn9.37Final
2Jenny Karlsson -93Wedevågs IF9.51
3Jenny Haglund -93IF Göta10.03
4Sara Nygren -93Säters IF FIK10.23
5Olivia Hahne -93Karlskoga FIF10.43
6Evelina Norin -93Stocksäters IF10.54
7Lina Andersson -93Säters IF FIK10.58
8Amanda Notstam -93Glanshammars IF10.84

    F11 60 M  HEAT 4  
1Sara Jernfält -93KFUM Örebro9.17Final
2Jasmine Burestam -93Vallentuna FK9.21Final
3Emma Ivarson -93Ludvika FFI9.56
4Linn Olsson -93Ekshärads FI9.74
5Julia Resare -93Karlskoga FIF9.91
6Josefin Hagström -93Istrums SK10.24
7Linnéa Berghäger -93IK Westmannia10.48
8Elise Fahlander -93IF Spartacus10.61

    F11 60 M  FINAL  
1Isabel Annerfalk -93Tibro AIK8.90
2Malin Dahl -93Tibro AIK9.06
3Ida Sörén -93IFK Arboga9.10
4Jasmine Burestam -93Vallentuna FK9.14
5Ida Jansson -93IF Göta9.19
6Helena Tärnlund -93Wedevågs IF9.20
7Sara Jernfält -93KFUM Örebro9.30
8Josefine Ekberg -93IFK Kristinehamn9.35

    F11 800 M    
1Emelie Aspdahl -93IK Tiwaz2.48,30
2Linn Olsson -93Ekshärads FI2.59,87
3Louise Danielsson -93Istrums SK3.00,56
4Linn Nilsson -93IFK Sunne3.01,98
5Josefin Hagström -93Istrums SK3.07,98
6Olivia Hahne -93Karlskoga FIF3.21,87
7Emma Brånn -93Sköllersta IF3.35,84
8Malin Björn -93Karlskoga FIF3.39,58

    F11 LÄNGD ZON    
1Isabel Annerfalk -93Tibro AIK4.35
2Jasmine Burestam -93Vallentuna FK4.33
3Ida Sörén -93IFK Arboga4.20
4Ida Jansson -93IF Göta4.04
5Josefine Ekberg -93IFK Kristinehamn3.99
6Erica Fredriksson -93IFK Sunne3.99
7Helena Tärnlund -93Wedevågs IF3.93
8Malin Dahl -93Tibro AIK3.89
9Linn Nilsson -93IFK Sunne3.82
10Veronica Örtenberg -93Mosjö SK3.78
11Siri Andersson -93IFK Nora3.76
12Emma Ivarson -93Ludvika FFI3.75
13Jenny Karlsson -93Wedevågs IF3.65
14Sara Jernfält -93KFUM Örebro3.63
15Lina Ögren -93Finspångs AIK3.61
16Josefine Eliasson -93Katrineholms SK3.57
17Camilla Björkgren -93Stocksäters IF3.57
18Linn Olsson -93Ekshärads FI3.57
19Jenny Haglund -93IF Göta3.53
20Hanna Larsson -93IK Westmannia3.53
21Carolin Andersson -93IFK Kristinehamn3.41
22Agnes Sporrong -93Katrineholms SK3.35
23Evelina Norin -93Stocksäters IF3.29
24Julia Resare -93Karlskoga FIF3.26
25Lina Andersson -93Säters IF FIK3.26
26Sara Klarström -93Karlskoga FIF3.26
27Linnéa Berghäger -93IK Westmannia3.20
28Jennifer Backman -93IFK Kristinehamn3.18
29Alexandra Palmqvist -93Istrums SK3.07
30Sara Nygren -93Säters IF FIK3.01
31Johanna Hermansson -93Karlskoga FIF2.98
32Madeleine Nord -93IFK Kristinehamn2.73
33Malin Björn -93Karlskoga FIF2.66
34Emelie Siik -93Karlskoga FIF2.60
35Emma Brånn -93Sköllersta IF2.45
36Alexandra Antonsson -93IFK Arboga2.38
37Emelie Larsson -93Säters IF FIK2.36

Johanna Hermansson298 270  x   -   -   - 
Lina Andersson326 320 318  -   -   - 
Isabel Annerfalk x   x  427  x  420 435
Erica Fredriksson x  386  x  365 395 399
Jenny Haglund351 353 352  -   -   - 
Jenny Karlsson359 344 365  -   -   - 
Alexandra Antonsson238 226 235  -   -   - 
Emelie Siik250 218 260  -   -   - 
Josefine Ekberg392 386 392 371 399 399
Hanna Larsson349 339 353  -   -   - 
Veronica Örtenberg378 373 376  -   -   - 
Evelina Norin329 320 313  -   -   - 
Siri Andersson376 365 363  -   -   - 
Emma Ivarson347 365 375  -   -   - 
Madeleine Nord273 271 257  -   -   - 
Helena Tärnlund393 379 378 378 359 350
Linn Olsson357 347 335  -   -   - 
Emma Brånn245 228 222  -   -   - 
Camilla Björkgren347 350 357  -   -   - 
Josefine Eliasson357 345 354  -   -   - 
Malin Björn x  266 259  -   -   - 
Lina Ögren354 341 361  -   -   - 
Ida Jansson398 403 403 404 402 396
Alexandra Palmqvist305 301 307  -   -   - 
Ida Sörén x  420  x  407  x  409
Julia Resare326 317 322  -   -   - 
Agnes Sporrong335  x  317  -   -   - 
Sara Nygren300 301  x   -   -   - 
Sara Klarström320 326 314  -   -   - 
Linnéa Berghäger308 320 320  -   -   - 
Sara Jernfält358 363 349  -   -   - 
Emelie Larsson236 223  x   -   -   - 
Carolin Andersson327  x  341  -   -   - 
Linn Nilsson379 382  x   -   -   - 
Jasmine Burestam428 429 405 424 419 433
Malin Dahl375 389 387 381 383 385
Jennifer Backman314 318 306  -   -   - 

    F11 KULA 2,0    
1Ida Sörén -93IFK Arboga8.48
2Emelie Aspdahl -93IK Tiwaz8.28
3Isabel Annerfalk -93Tibro AIK8.25
4Louise Danielsson -93Istrums SK7.56
5Erica Fredriksson -93IFK Sunne7.52
6Emma Hultgren -93Karlskoga FIF7.367.32
7Jennifer Backman -93IFK Kristinehamn7.367.18
8Lina Ögren -93Finspångs AIK7.30
9Lina Andersson -93Säters IF FIK7.02
10Veronica Örtenberg -93Mosjö SK6.78
11Carolin Andersson -93IFK Kristinehamn6.76
12Josefine Ekberg -93IFK Kristinehamn6.72
13Josefin Hagström -93Istrums SK6.66
14Malin Dahl -93Tibro AIK6.65
15Moa Kindberg -93KFUM Örebro6.60
16Johanna Hermansson -93Karlskoga FIF6.44
17Linnéa Berghäger -93IK Westmannia6.39
18Jenny Haglund -93IF Göta5.55
19Linn Nilsson -93IFK Sunne5.51
20Madeleine Nord -93IFK Kristinehamn5.45
21Emelie Siik -93Karlskoga FIF5.20
22Sara Nygren -93Säters IF FIK5.08
23Elise Fahlander -93IF Spartacus4.83
24Emelie Larsson -93Säters IF FIK4.72
25Alexandra Antonsson -93IFK Arboga4.71
26Evelina Norin -93Stocksäters IF4.68

    F10 60 M  HEAT 1  
1Louise Harker -94Mosjö SK10.45
2Erica Glimsholt -94IFK Arboga10.63
3Andrea Fahlander -95IF Spartacus10.88
4Malin Erlandsson -94Kvismaredalens IF11.22
5Ebba Eilertz -94IF Hagen11.24
6Julia Molin -95Sköllersta IF11.54
7Hanna-Louise Östlund -95KFUM Örebro11.63
8Olivia Holm -95KFUM Örebro11.99

    F10 60 M  HEAT 2  
1Hanna Hermansson -95Kils AIK9.39Final
2Erika Östensson -94IFK Arboga9.49Final
3Jennie Hedman -95KFUM Örebro10.17
4Sofia Jonsson-Röök -94Kvismaredalens IF10.52
5Anna Skoogh -95IFK Nora10.65
6Klara Berglund -95KFUM Örebro11.45
7Linnéa Larsson -94Säters IF FIK12.25
8Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF18.18

    F10 60 M  HEAT 3  
1Evelina Johansson -94IK Tiwaz9.47Final
2Denise Sandell -94Wedevågs IF9.52Final
3Lina Elgersson -94IFK Sunne9.83Final
4Linn Simonsson -94IFK Arboga9.94Final
5Tina Nordin -94Säters IF FIK10.09
6Caroline Alsterfors -94IF Spartacus10.48
7Fanny Hjorth -95Säters IF FIK11.26
8Annelie Andersson -95KFUM Örebro12.75

    F10 60 M  HEAT 4  
1Elina Stridh -94Tibro AIK9.78Final
2Joline Ericsson -94Glanshammars IF10.07
3Agnes Sjöström -94IK Westmannia10.23
4Johanna Elfving -96Stocksäters IF10.31
5Emma Frisk -94IF Spartacus10.61
6Jacqueline Karlsson -94Katrineholms SK10.86
7Lovisa Frost -94KFUM Örebro11.60
8Mikaela Lennell -94Glanshammars IF11.80

    F10 60 M  HEAT 5  
1Emely Remnér -94IFK Sunne9.94Final
2Jolin Östlund -94Ekshärads FI10.09
3Johanna Bergh -94IFK Sunne10.20
4Alexandra Johansson -94Kvismaredalens IF10.24
5Malin Malmkäll -94Ärla IF10.29
6Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn10.30
7Isabelle Wange -94Glanshammars IF10.44
8Malin Linder -94IFK Kristinehamn10.70

    F10 60 M  HEAT 6  
1Rebecka Fredriksson -94Kvismaredalens IF9.96
2Julia Gustafsson -94Frövi IK10.33
3Elin Ahlnäs -95Sköllersta IF10.80
4Natalie Pettersson -94KFUM Örebro10.84
5Amanda Fagerström -96Glanshammars IF11.15
6Isabelle Carlsson-Pallin -94Mosjö SK11.16
7Louise Holm -95Tibro AIK11.16
8Emma Rosenqvist -95Glanshammars IF11.65

    F10 60 M  FINAL  
1Hanna Hermansson -95Kils AIK9.39
2Denise Sandell -94Wedevågs IF9.40
3Evelina Johansson -94IK Tiwaz9.48
4Erika Östensson -94IFK Arboga9.60
5Lina Elgersson -94IFK Sunne9.83
6Elina Stridh -94Tibro AIK9.93
7Linn Simonsson -94IFK Arboga10.01
8Emely Remnér -94IFK Sunne10.22

    F10 600 M  HEAT 1  
1Julia Gustafsson -94Frövi IK2.13,27
2Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn2.18,10
3Nathalie Pettersson -94KFUM Örebro2.22,55
4Isabelle Carlsson-Pallin -94Mosjö SK2.30,62
5Emma Ronquist -95Glanshammars IF2.32,06
6Fanny Hjorth -95Säters IF FIK2.32,47
7Mimmi Bjaaland -95Sköllersta IF2.41,16

    F10 600 M  HEAT 2  
1Agnes Sjöström -94IK Westmannia2.03,06
2Evelina Johansson -94IK Tiwaz2.11,53
3Erica Lignell -94Stocksäters IF2.18,74
4Louise Sundström -94KFUM Örebro2.23,15
5Malin Erlandsson -94Kvismaredalens IF2.23,53
6Malin Linder -94IFK Kristinehamn2.25,63
7Hanna Hellsing -94Wedevågs IF2.25,73

    F10 600 M  HEAT 3  
1Hanna Hermansson -95Kils AIK2.03,05
2Tina Nordin -94Säters IF FIK2.04,80
3Elin Hålldin -94Ärla IF2.09,24
4Jolin Östlund -94Ekshärads FI2.10,15
5Chantal Nakunzi -94Sundbybergs IK2.13,24
6Denise Sandell -94Wedevågs IF2.14,32
7Jessica Nilsson -94Fjugesta IF2.15,87
8Sofia Nordmark -94Lidköpings IS2.23,69

    F10 600 M  SAMLAD LISTA  
1Hanna Hermansson -95Kils AIK2.03,05
2Agnes Sjöström -94IK Westmannia2.03,06
3Tina Nordin -94Säters IF FIK2.04,80
4Elin Hålldin -94Ärla IF2.09,24
5Jolin Östlund -94Ekshärads FI2.10,15
6Evelina Johansson -94IK Tiwaz2.11,53
7Chantal Nakunzi -94Sundbybergs IK2.13,24
8Julia Gustafsson -94Frövi IK2.13,27
9Denise Sandell -94Wedevågs IF2.14,32
10Jessica Nilsson -94Fjugesta IF2.15,87
11Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn2.18,10
12Erica Lignell -94Stocksäters IF2.18,74
13Nathalie Pettersson -94KFUM Örebro2.22,55
14Louise Sundström -94KFUM Örebro2.23,15
15Malin Erlandsson -94Kvismaredalens IF2.23,53
16Sofia Nordmark -94Lidköpings IS2.23,69
17Malin Linder -94IFK Kristinehamn2.25,63
18Hanna Hellsing -94Wedevågs IF2.25,73
19Isabelle Carlsson-Pallin -94Mosjö SK2.30,62
20Emma Ronquist -95Glanshammars IF2.32,06
21Fanny Hjorth -95Säters IF FIK2.32,47
22Mimmi Bjaaland -95Sköllersta IF2.41,16

    F10 LÄNGD ZON    
1Evelina Johansson -94IK Tiwaz4.09
2Denise Sandell -94Wedevågs IF3.99
3Linn Simonsson -94IFK Arboga3.72
4Hanna Hermansson -95Kils AIK3.72
5Agnes Sjöström -94IK Westmannia3.70
6Elin Johansson -95Wedevågs IF3.50
7Erika Östensson -94IFK Arboga3.49
8Chantal Nakunzi -94Sundbybergs IK3.43
9Elin Hålldin -94Ärla IF3.38
10Emely Remnér -94IFK Sunne3.31
11Elina Stridh -94Tibro AIK3.31
12Jennie Hedman -95KFUM Örebro3.18
13Hanna Johansson -94IFK Sunne3.17
14Alexandra Johansson -94Kvismaredalens IF3.17
15Jolin Östlund -94Ekshärads FI3.16
16Johanna Bergh -94IFK Sunne3.15
17Lina Elgersson -94IFK Sunne3.15
18Erica Glimsholt -94IFK Arboga3.15
19Malin Malmkäll -94Ärla IF3.15
20Julia Gustafsson -94Frövi IK3.11
21Emma Isosalo-Jansson -95IFK Nora3.11
22Tina Nordin -94Säters IF FIK3.11
23Johanna Elfving -96Stocksäters IF3.10
24Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn3.07
25Emma Frisk -94IF Spartacus3.06
26Natalie Pettersson -94KFUM Örebro3.03
27Viktoria Fintling -94KFUM Örebro3.02
28Rebecka Fredriksson -94Kvismaredalens IF3.00
29Anna Skoogh -95IFK Nora2.97
30Andrea Fahlander -95IF Spartacus2.91
31Malin Linder -94IFK Kristinehamn2.91
32Caroline Alsterfors -94IF Spartacus2.90
33Jacqueline Karlsson -94Katrineholms SK2.85
34Isabelle Wange -94Glanshammars IF2.85
35Louise Holm -95Tibro AIK2.83
36Ebba Eilertz -94IF Hagen2.76
37Lovisa Frost -94KFUM Örebro2.73
38Elin Ahlnäs -95Sköllersta IF2.72
39Hanna-Louise Östlund -95KFUM Örebro2.72
40Sofia Jonsson-Röök -94Kvismaredalens IF2.70
41Fanny Hjorth -95Säters IF FIK2.69
42Klara Berglund -95KFUM Örebro2.67
43Julia Molin -95Sköllersta IF2.63
44Josefin Norin -96Stocksäters IF2.56
45Fredrika Westerberg -95IFK Nora2.50
46Emma Rosenqvist -95Glanshammars IF2.47
47Mimmi Bjaaland -95Sköllersta IF2.47
48Linnea Eriksson -94Glanshammars IF2.40
49Annelie Andersson -95KFUM Örebro2.37
50Evelina Sundelin -96Glanshammars IF2.34
51Linnéa Larsson -94Säters IF FIK2.33
52Astrid Arle -96KFUM Örebro2.32
53Julia Björnström -95KFUM Örebro2.27
54Olivia Holm -95KFUM Örebro2.19

Lovisa Frost237 273  x   -   -   - 
Malin Malmkäll304 297 315  -   -   - 
Jennie Hedman299 302 318  -   -   - 
Emma Rosenqvist247 223 240  -   -   - 
Julia Björnström227 216 220  -   -   - 
Andrea Fahlander288 291 281  -   -   - 
Ebba Eilertz276 259 270  -   -   - 
Alexandra Johansson317 290 301  -   -   - 
Josefin Norin x  256  x   -   -   - 
Natalie Pettersson275 303  x   -   -   - 
Annelie Andersson226 235 237  -   -   - 
Sofia Jonsson-Röök270 270 263  -   -   - 
Johanna Elfving288 304 310  -   -   - 
Julia Molin253  x  263  -   -   - 
Caroline Alsterfors284 290  x   -   -   - 
Erica Glimsholt315 306  x   -   -   - 
Viktoria Fintling302 287 300  -   -   - 
Louise Holm x  283 281  -   -   - 
Anna Skoogh288 259 297  -   -   - 
Hanna Hermansson372 342 334 347 344 354
Elin Ahlnäs267 266 272  -   -   - 
Jolin Östlund316 291 299  -   -   - 
Mimmi Bjaaland247 225 236  -   -   - 
Linn Simonsson360 361 372 349 364 372
Emely Remnér x  331 328  -   -   - 
Klara Berglund267 235 245  -   -   - 
Elvira Richardsson249 307 277  -   -   - 
Hanna-Louise Östlund272 257 255  -   -   - 
Malin Linder291 262 265  -   -   - 
Elina Stridh321 314 331  -   -   - 
Linnéa Larsson233 223 233  -   -   - 
Chantal Nakunzi333 343 308 306 316 311
Rebecka Fredriksson x  294 300  -   -   - 
Evelina Johansson373 382 393 398 409 405
Denise Sandell373 366 378 360 395 399
Julia Gustafsson -  311 309  -   -   - 
Jacqueline Karlsson272 282 285  -   -   - 
Fanny Hjorth269 264 267  -   -   - 
Elin Johansson x  317 345 350 261 323
Emma Isosalo-Jansson311  x  309  -   -   - 
Tina Nordin311  -   -   -   -   - 
Linnea Eriksson240 224  x   -   -   - 
Elin Hålldin338 331 333  -   -   - 
Emma Frisk306 277 272  -   -   - 
Evelina Sundelin220 207 234  -   -   - 
Isabelle Wange285 279 276  -   -   - 
Erika Östensson347 334 313 297 349 324
Astrid Arle232 196 212  -   -   - 
Olivia Holm219 202 173  -   -   - 
Lina Elgersson315 296 309  -   -   - 
Hanna Johansson308 296 317  -   -   - 
Agnes Sjöström -  349 327 348 370 352
Johanna Bergh315 283 314  -   -   - 
Fredrika Westerberg212  x  250  -   -   - 

    F10 KULA 2,0    
1Johanna Bergh -94IFK Sunne6.81
2Sofia Jonsson-Röök -94Kvismaredalens IF6.73
3Evelina Johansson -94IK Tiwaz6.60
4Hanna Hellsing -94Wedevågs IF6.53
5Alexandra Johansson -94Kvismaredalens IF6.46
6Lina Elgersson -94IFK Sunne5.80
7Hanna Hermansson -95Kils AIK5.75
8Erica Glimsholt -94IFK Arboga5.74
9Linn Simonsson -94IFK Arboga5.72
10Erika Östensson -94IFK Arboga5.60
11Elina Stridh -94Tibro AIK5.38
12Hanna Johansson -94IFK Sunne5.31
13Malin Linder -94IFK Kristinehamn5.20
14Tina Nordin -94Säters IF FIK5.15
15Emely Remnér -94IFK Sunne4.99
16Angelica Öhrn -94KFUM Örebro4.76
17Linnéa Larsson -94Säters IF FIK4.72
18Erica Lignell -94Stocksäters IF4.62
19Jennie Hedman -95KFUM Örebro4.55
20Jolin Östlund -94Ekshärads FI4.52
21Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn4.50
22Evelina Sundelin -96Glanshammars IF4.20
23Fanny Hjorth -95Säters IF FIK4.10
24Louise Harker -94Mosjö SK4.09
25Louise Holm -95Tibro AIK3.81
26Natalie Pettersson -94KFUM Örebro3.73
27Julia Björnström -95KFUM Örebro3.36
28Emma Rosenqvist -95Glanshammars IF3.22
29Astrid Arle -96KFUM Örebro3.00

    K VET 60 M    
1Annelie Seidl -63Gillberga-Lista IF8.73
2Monika Karlsson -69Åsbro GoIF8.78

    K VET 800 M    
1Ann-Britt Eriksson -49IF Start2.41,11

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram