Startlista Diplom-IS-spelen 29 nov 2009

  Uppdaterad 27 nov kl 09.00
 
  MÄN 60 M 12.00
103 Daniel Sandberg -78 Frövi IK
303 Håkan Persson -71 Stocksäters IF
328 Joakim Andersson -90 Wedevågs IF

  MÄN 200 M

  MÄN 400 M 16.45
158 Sören Forsberg -63 IF Start
173 Anthony Treacher -39 IFK Lidingö
328 Joakim Andersson -90 Wedevågs IF

  MÄN 1000 M 13.15
6 Allan Bodare -61 Glanshammars IF
10 Fredrick Djupström -68 Glanshammars IF
12 Martin Larsson -71 Huddinge AIS
16 Andreas Melin -92 IF Hagen
18 Johan Ingjald -87 IF Start
49 Petter Åström -90 KFUM Örebro
51 Patrik Persson -83 KFUM Örebro
52 Petter Kroon -94 KFUM Örebro
56 Tim Sundström -89 KFUM Örebro
71 Kenneth Karlsson -66 Åsbro GoIF

  MÄN TRESTEG 16.40
326 Esben Svejstrup -92 Wedevågs IF

  MÄN KULA 16.05
179 Peter Hagström -63 Istrums SK
328 Joakim Andersson -90 Wedevågs IF
335 Torgny Lindkvist -62 Wedevågs IF

  P17 60 M 11.55
52 Petter Kroon -94 KFUM Örebro

  P17 200 M 15.35
122 Jacob Rhan -94 Glanshammars IF
315 Joakim Johansson -93 Tibro AIK FIK

  P17 400 M 16.50
122 Jacob Rhan -94 Glanshammars IF
225 Filip Gärdefors -93 KFUM Örebro
273 Robin Forsell -94 KFUM Örebro

  P17 1000 M

  P17 TRESTEG

  P17 KULA 5,0

  P15 60 M 11.55
68 Isak Andersson -96 Upsala IF
117 Emil Nordin-Jansson -95 Glanshammars IF
152 Marcus Holmström -96 IF Hagen
174 Chris Arnoldsson -96 IFK Märsta
205 Anton Johansson -96 KFUM Örebro
209 Carl-Johan Renberg -95 KFUM Örebro
323 Daniel Nordberg -96 Wedevågs IF

  P15 200 M 15.30
30 Karl Wallén -96 Istrums SK
68 Isak Andersson -96 Upsala IF
152 Marcus Holmström -96 IF Hagen
174 Chris Arnoldsson -96 IFK Märsta
198 Albin Lager -96 KFUM Örebro
205 Anton Johansson -96 KFUM Örebro
323 Daniel Nordberg -96 Wedevågs IF

  P15 800 M 16.30
4 Samuel Spjut -95 Frövi IK
7 Carl Valjus -96 Glanshammars IF
30 Karl Wallén -96 Istrums SK
68 Isak Andersson -96 Upsala IF

  P15 TRESTEG 16.40
117 Emil Nordin-Jansson -95 Glanshammars IF
123 Jesper Frykholm -96 Glanshammars IF
174 Chris Arnoldsson -96 IFK Märsta
180 Tobias Hagström -96 Istrums SK
205 Anton Johansson -96 KFUM Örebro
209 Carl-Johan Renberg -95 KFUM Örebro
323 Daniel Nordberg -96 Wedevågs IF

  P15 KULA 4,0 16.05
174 Chris Arnoldsson -96 IFK Märsta
180 Tobias Hagström -96 Istrums SK
198 Albin Lager -96 KFUM Örebro

  P13 60 M 11.05
33 Martin Persson -98 Karlskoga FIF
39 Gustaf Montin -98 KFUM Örebro
53 Pontus Grandelius -98 KFUM Örebro
60 Jacob Oskarsson -98 Stocksäters IF
62 Karl Rosengren -98 Stocksäters IF
130 Pelle Mälman -98 Glanshammars IF
170 Oscar Jansson -97 IFK Kristinehamn
181 Albin Hård -98 Karlskoga FIF
184 Gustav Svedberg -98 Karlskoga FIF
187 Jesper Heljeberg -98 Karlskoga FIF
202 Andreas Fuhr -98 KFUM Örebro
208 Björn Lemte -98 KFUM Örebro
284 William Dernfält -98 KFUM Örebro
285 William Gunnarsson -97 KFUM Örebro
296 David Svensson -97 Stocksäters IF
325 Erik Andersson -97 Wedevågs IF
327 Henrik Gunnarsson -98 Wedevågs IF
331 Mateusz Ostrowski -98 Wedevågs IF
332 Pontus Jansson -98 Wedevågs IF
340 Daniel Karlsson -98 Åsbro GoIF

  P13 200 M 15.10
33 Martin Persson -98 Karlskoga FIF
39 Gustaf Montin -98 KFUM Örebro
53 Pontus Grandelius -98 KFUM Örebro
60 Jacob Oskarsson -98 Stocksäters IF
62 Karl Rosengren -98 Stocksäters IF
170 Oscar Jansson -97 IFK Kristinehamn
181 Albin Hård -98 Karlskoga FIF
184 Gustav Svedberg -98 Karlskoga FIF
208 Björn Lemte -98 KFUM Örebro
285 William Gunnarsson -97 KFUM Örebro
296 David Svensson -97 Stocksäters IF
325 Erik Andersson -97 Wedevågs IF
327 Henrik Gunnarsson -98 Wedevågs IF
332 Pontus Jansson -98 Wedevågs IF

  P13 600 M 16.20
33 Martin Persson -98 Karlskoga FIF
39 Gustaf Montin -98 KFUM Örebro
53 Pontus Grandelius -98 KFUM Örebro
60 Jacob Oskarsson -98 Stocksäters IF
62 Karl Rosengren -98 Stocksäters IF

  P13 TRESTEG ZON 15.50
187 Jesper Heljeberg -98 Karlskoga FIF
202 Andreas Fuhr -98 KFUM Örebro
284 William Dernfält -98 KFUM Örebro
285 William Gunnarsson -97 KFUM Örebro
327 Henrik Gunnarsson -98 Wedevågs IF
331 Mateusz Ostrowski -98 Wedevågs IF

  P13 KULA 3,0 12.30
62 Karl Rosengren -98 Stocksäters IF
130 Pelle Mälman -98 Glanshammars IF
155 George Holm -97 IF Spartacus
181 Albin Hård -98 Karlskoga FIF
187 Jesper Heljeberg -98 Karlskoga FIF
202 Andreas Fuhr -98 KFUM Örebro
330 Linus Lindkvist -97 Wedevågs IF
331 Mateusz Ostrowski -98 Wedevågs IF
332 Pontus Jansson -98 Wedevågs IF
340 Daniel Karlsson -98 Åsbro GoIF
347 Rasmus Blomstrand -98 Åsbro GoIF

  P11 60 M 10.35
22 Johan Wahlgren -99 IFK Kristinehamn
26 Mathias Hertzman -99 IFK Kristinehamn
27 Olle Henningsson -99 IFK Kristinehamn
29 Samuel Brunnsgård -00 IFK Kristinehamn
42 Jakob Embretzen -99 KFUM Örebro
54 Sebastian Carone -99 KFUM Örebro
55 Simon Lundqvist -00 KFUM Örebro
119 Filip Blückert -99 Glanshammars IF
121 Hampus Nordin-Jansson -99 Glanshammars IF
131 Rikard Bergenarp -00 Glanshammars IF
140 Henrik Larsson -99 IF Göta
183 Erik Röjare -99 Karlskoga FIF
211 Casper Westlind -99 KFUM Örebro
231 Gustav Karlsson -00 KFUM Örebro
239 Jack Karlsson -99 KFUM Örebro
244 Jonatan Gustafsson -99 KFUM Örebro
245 Jonathan Granath -00 KFUM Örebro
252 Ludvig Renberg -99 KFUM Örebro
263 Måns Lundbeck -99 KFUM Örebro
266 Patrik Lindskog -99 KFUM Örebro
281 Tobias Tranderyd -99 KFUM Örebro
292 Gustav Fälldin -99 Ludvika FFI
305 John Enberg -00 Stocksäters IF
337 Albin Öhberg -00 Åsbro GoIF

  P11 200 M 14.45
9 Eric Valjus -00 Glanshammars IF
22 Johan Wahlgren -99 IFK Kristinehamn
26 Mathias Hertzman -99 IFK Kristinehamn
27 Olle Henningsson -99 IFK Kristinehamn
34 Alexander Larsson -00 KFUM Örebro
42 Jakob Embretzen -99 KFUM Örebro
65 Oscar Olsson -99 Tierps IF
140 Henrik Larsson -99 IF Göta
183 Erik Röjare -99 Karlskoga FIF
211 Casper Westlind -99 KFUM Örebro
231 Gustav Karlsson -00 KFUM Örebro
239 Jack Karlsson -99 KFUM Örebro
244 Jonatan Gustafsson -99 KFUM Örebro
252 Ludvig Renberg -99 KFUM Örebro
263 Måns Lundbeck -99 KFUM Örebro
266 Patrik Lindskog -99 KFUM Örebro
281 Tobias Tranderyd -99 KFUM Örebro
282 Tom Johansson -99 KFUM Örebro
292 Gustav Fälldin -99 Ludvika FFI
346 Linus Hult -01 Åsbro GoIF

  P11 600 M 15.55
9 Eric Valjus -00 Glanshammars IF
22 Johan Wahlgren -99 IFK Kristinehamn
26 Mathias Hertzman -99 IFK Kristinehamn
27 Olle Henningsson -99 IFK Kristinehamn
29 Samuel Brunnsgård -00 IFK Kristinehamn
34 Alexander Larsson -00 KFUM Örebro
42 Jakob Embretzen -99 KFUM Örebro
54 Sebastian Carone -99 KFUM Örebro
55 Simon Lundqvist -00 KFUM Örebro
65 Oscar Olsson -99 Tierps IF
69 Tomas Johansson -00 Wedevågs IF

  P11 LÄNGD ZON 13.00
22 Johan Wahlgren -99 IFK Kristinehamn
26 Mathias Hertzman -99 IFK Kristinehamn
27 Olle Henningsson -99 IFK Kristinehamn
29 Samuel Brunnsgård -00 IFK Kristinehamn
34 Alexander Larsson -00 KFUM Örebro
54 Sebastian Carone -99 KFUM Örebro
55 Simon Lundqvist -00 KFUM Örebro
69 Tomas Johansson -00 Wedevågs IF
119 Filip Blückert -99 Glanshammars IF
121 Hampus Nordin-Jansson -99 Glanshammars IF
131 Rikard Bergenarp -00 Glanshammars IF
140 Henrik Larsson -99 IF Göta
183 Erik Röjare -99 Karlskoga FIF
211 Casper Westlind -99 KFUM Örebro
231 Gustav Karlsson -00 KFUM Örebro
245 Jonathan Granath -00 KFUM Örebro
252 Ludvig Renberg -99 KFUM Örebro
253 Ludwig Widarsson -99 KFUM Örebro
266 Patrik Lindskog -99 KFUM Örebro
272 Robin Edqvist -99 KFUM Örebro
281 Tobias Tranderyd -99 KFUM Örebro
282 Tom Johansson -99 KFUM Örebro
292 Gustav Fälldin -99 Ludvika FFI
305 John Enberg -00 Stocksäters IF
337 Albin Öhberg -00 Åsbro GoIF

  P11 KULA 2,0 11.00
9 Eric Valjus -00 Glanshammars IF
22 Johan Wahlgren -99 IFK Kristinehamn
26 Mathias Hertzman -99 IFK Kristinehamn
27 Olle Henningsson -99 IFK Kristinehamn
29 Samuel Brunnsgård -00 IFK Kristinehamn
69 Tomas Johansson -00 Wedevågs IF
136 Patrik Lindstedt -99 Hässelby SK
140 Henrik Larsson -99 IF Göta
256 Malcolm Öholm -99 KFUM Örebro
263 Måns Lundbeck -99 KFUM Örebro
277 Sebastian Erlandh -00 KFUM Örebro
282 Tom Johansson -99 KFUM Örebro

  P9 60 M 10.00
24 Ludwig Lill -02 IFK Kristinehamn
32 Linus Callenvik -02 Karlskoga FIF
35 Amir Musa -01 KFUM Örebro
45 Marcus Wahman -02 KFUM Örebro
48 Melker Karlsson -01 KFUM Örebro
50 Olle Melberg -01 KFUM Örebro
57 Victor Leylin -02 KFUM Örebro
58 Carl af Forselles -01 SOIK Hellas
61 Karl Johansson -01 Stocksäters IF
106 Ivan Gunnarsson -01 Frövi IK
108 Oscar Persson -01 Frövi IK
128 Melker Forsberg -01 Glanshammars IF
206 Axel Nissung -01 KFUM Örebro
207 Benjamin Kadic -01 KFUM Örebro
230 Gustav Alkman -01 KFUM Örebro
257 Malte Lundmark -01 KFUM Örebro
269 Philip Wilhelmsson -01 KFUM Örebro
271 Rasmus Hugosson -01 KFUM Örebro
346 Linus Hult -01 Åsbro GoIF

  P9 600 M 13.05
3 Oscar Ingvarsson -01 Frövi IK
24 Ludwig Lill -02 IFK Kristinehamn
32 Linus Callenvik -02 Karlskoga FIF
35 Amir Musa -01 KFUM Örebro
41 Jack Tranderyd -01 KFUM Örebro
45 Marcus Wahman -02 KFUM Örebro
46 Martin Bergström -01 KFUM Örebro
48 Melker Karlsson -01 KFUM Örebro
50 Olle Melberg -01 KFUM Örebro
57 Victor Leylin -02 KFUM Örebro
58 Carl af Forselles -01 SOIK Hellas
61 Karl Johansson -01 Stocksäters IF
63 Leo Enberg -02 Stocksäters IF
64 Ruben Sandén Alin -01 Stocksäters IF

  P9 LÄNGD ZON 11.00
3 Oscar Ingvarsson -01 Frövi IK
24 Ludwig Lill -02 IFK Kristinehamn
32 Linus Callenvik -02 Karlskoga FIF
35 Amir Musa -01 KFUM Örebro
45 Marcus Wahman -02 KFUM Örebro
46 Martin Bergström -01 KFUM Örebro
48 Melker Karlsson -01 KFUM Örebro
50 Olle Melberg -01 KFUM Örebro
57 Victor Leylin -02 KFUM Örebro
58 Carl af Forselles -01 SOIK Hellas
61 Karl Johansson -01 Stocksäters IF
63 Leo Enberg -02 Stocksäters IF
64 Ruben Sandén Alin -01 Stocksäters IF
108 Oscar Persson -01 Frövi IK
128 Melker Forsberg -01 Glanshammars IF
206 Axel Nissung -01 KFUM Örebro
207 Benjamin Kadic -01 KFUM Örebro
230 Gustav Alkman -01 KFUM Örebro
257 Malte Lundmark -01 KFUM Örebro
264 Måns Wahlstedt -01 KFUM Örebro
269 Philip Wilhelmsson -01 KFUM Örebro
271 Rasmus Hugosson -01 KFUM Örebro
290 Alexander Larsson -02 Ludvika FFI

  P9 KULA 2,0 13.15
3 Oscar Ingvarsson -01 Frövi IK
24 Ludwig Lill -02 IFK Kristinehamn
32 Linus Callenvik -02 Karlskoga FIF
41 Jack Tranderyd -01 KFUM Örebro
46 Martin Bergström -01 KFUM Örebro
48 Melker Karlsson -01 KFUM Örebro
50 Olle Melberg -01 KFUM Örebro
58 Carl af Forselles -01 SOIK Hellas
61 Karl Johansson -01 Stocksäters IF
64 Ruben Sandén Alin -01 Stocksäters IF
106 Ivan Gunnarsson -01 Frövi IK
108 Oscar Persson -01 Frövi IK
128 Melker Forsberg -01 Glanshammars IF
230 Gustav Alkman -01 KFUM Örebro
264 Måns Wahlstedt -01 KFUM Örebro
290 Alexander Larsson -02 Ludvika FFI

  KVINNOR 60 M 11.50
196 Rebecka Johansson -92 Karlskoga FIF

  KVINNOR 200 M 14.40
319 Catarina Hillbom -66 Uppsala LK

  KVINNOR 400 M 17.00
236 Helena Karlsson -92 KFUM Örebro
274 Sandra Wagner -92 KFUM Örebro
311 Malin Lignell -92 Stocksäters IF
319 Catarina Hillbom -66 Uppsala LK

  KVINNOR 1000 M 13.15
66 Ewa Wahlberg -55 Uppsala LK
72 Yvonne Persson -88 KFUM Örebro

  KVINNOR TRESTEG

  KVINNOR KULA 16.05
311 Malin Lignell -92 Stocksäters IF
348 Rebecca Karlsson -92 Åsbro GoIF

  F17 60 M 11.50
147 Cecilia Furhoff -94 IF Hagen
154 Rebecca Kuluman -94 IF Hagen
210 Caroline Ståhl -93 KFUM Örebro
217 Ellen Hjort -93 KFUM Örebro
310 Malin Gillman -94 Stocksäters IF
314 Matilda Freed -93 Tibro AIK FIK
316 Sara Kristersson -94 Tibro AIK FIK

  F17 200 M 14.35
147 Cecilia Furhoff -94 IF Hagen
293 Sandra Larsson -94 Ludvika FFI
298 Ellen Mattsson -94 Stocksäters IF

  F17 400 M 16.55
212 Diana Doss -93 KFUM Örebro
298 Ellen Mattsson -94 Stocksäters IF

  F17 800 M

  F17 TRESTEG 16.40
243 Johanna Pettersson -94 KFUM Örebro
293 Sandra Larsson -94 Ludvika FFI
316 Sara Kristersson -94 Tibro AIK FIK

  F17 KULA 3,0 15.15
243 Johanna Pettersson -94 KFUM Örebro
293 Sandra Larsson -94 Ludvika FFI
310 Malin Gillman -94 Stocksäters IF

  F15 60 M 11.30
127 Lovisa Frykholm -95 Glanshammars IF
141 Izabelle Kjellberg -96 IF Göta
144 Susanne Schussler -95 IF Göta
190 Linnéa Hård -96 Karlskoga FIF
242 Johanna Elfving -96 KFUM Örebro
279 Sofia Hjort -96 KFUM Örebro
306 Josefin Norin -96 Stocksäters IF
317 Felicia Olsson -95 Tierps IF
333 Sanna Jansson -95 Wedevågs IF
341 Diana Andreasson -96 Åsbro GoIF

  F15 200 M 14.20
11 Lisa Bergdahl -95 Glanshammars IF
102 Nicole Sörensen -96 Falu IK
144 Susanne Schussler -95 IF Göta
190 Linnéa Hård -96 Karlskoga FIF
242 Johanna Elfving -96 KFUM Örebro
279 Sofia Hjort -96 KFUM Örebro
289 Andrea Gillström -96 Kvarnsvedens FIK
306 Josefin Norin -96 Stocksäters IF
317 Felicia Olsson -95 Tierps IF
333 Sanna Jansson -95 Wedevågs IF

  F15 600 M 16.10
11 Lisa Bergdahl -95 Glanshammars IF
14 Jacqueline Larsson -96 IF Göta
66 Ewa Wahlberg -55 Uppsala LK
67 Agnes Jansson -96 Upsala IF

  F15 TRESTEG 16.40
127 Lovisa Frykholm -95 Glanshammars IF
175 Julia Nygård -96 IFK Nora
190 Linnéa Hård -96 Karlskoga FIF
289 Andrea Gillström -96 Kvarnsvedens FIK
341 Diana Andreasson -96 Åsbro GoIF

  F15 KULA 3,0 15.15
67 Agnes Jansson -96 Upsala IF
175 Julia Nygård -96 IFK Nora
302 Fredrika Eriksson Corp -96 Stocksäters IF
333 Sanna Jansson -95 Wedevågs IF

  F13 60 M 10.50
13 Beatrice Larsson -98 IF Göta
20 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn
23 Johanna Hertzman -97 IFK Kristinehamn
25 Maja Karlsson -98 IFK Kristinehamn
28 Rebecka Salenbäck -98 IFK Kristinehamn
37 Anna Westher -97 KFUM Örebro
124 Josefine Larsson -98 Glanshammars IF
137 Agnes Larsson -97 IF Göta
139 Hanna Johansson -97 IF Göta
153 Matilda Herngren -97 IF Hagen
176 Rebecka Edberg -98 IK Westmannia
178 Linnea Rosman -97 Istrums SK
189 Klara Pallin -98 Karlskoga FIF
193 Maja Hård -98 Karlskoga FIF
197 Vilma Andersson Di Maio -98 Karlskoga FIF
203 Anna Tivemo -97 KFUM Örebro
218 Elvira Carlsson -97 KFUM Örebro
219 Emilia Bäckström -98 KFUM Örebro
233 Hanna Holmgren-Karlsson -97 KFUM Örebro
246 Julia Björk -98 KFUM Örebro
249 Linda Pettersson -97 KFUM Örebro
258 Eunice Nilsson -98 KFUM Örebro
299 Elsa Frisén -97 Stocksäters IF
338 Alva Lindsmyr -98 Åsbro GoIF

  F13 200 M 13.50
20 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn
23 Johanna Hertzman -97 IFK Kristinehamn
25 Maja Karlsson -98 IFK Kristinehamn
28 Rebecka Salenbäck -98 IFK Kristinehamn
37 Anna Westher -97 KFUM Örebro
73 Mikaela Waernulf -97 Västerås FK
115 Daniella Koss -98 Glanshammars IF
132 Sabina Forsberg -98 Glanshammars IF
133 Sanna Lindström -97 Glanshammars IF
137 Agnes Larsson -97 IF Göta
139 Hanna Johansson -97 IF Göta
153 Matilda Herngren -97 IF Hagen
178 Linnea Rosman -97 Istrums SK
189 Klara Pallin -98 Karlskoga FIF
193 Maja Hård -98 Karlskoga FIF
203 Anna Tivemo -97 KFUM Örebro
215 Elin Domberg -98 KFUM Örebro
218 Elvira Carlsson -97 KFUM Örebro
219 Emilia Bäckström -98 KFUM Örebro
222 Emma Treblanche -98 KFUM Örebro
249 Linda Pettersson -97 KFUM Örebro
338 Alva Lindsmyr -98 Åsbro GoIF

  F13 600 M 16.05
2 Elina Andersson -97 Frövi IK
13 Beatrice Larsson -98 IF Göta
20 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn
23 Johanna Hertzman -97 IFK Kristinehamn
25 Maja Karlsson -98 IFK Kristinehamn
28 Rebecka Salenbäck -98 IFK Kristinehamn
37 Anna Westher -97 KFUM Örebro
73 Mikaela Waernulf -97 Västerås FK

  F13 TRESTEG ZON 14.30
23 Johanna Hertzman -97 IFK Kristinehamn
25 Maja Karlsson -98 IFK Kristinehamn
28 Rebecka Salenbäck -98 IFK Kristinehamn
73 Mikaela Waernulf -97 Västerås FK
105 Ida Skoglund -97 Frövi IK
132 Sabina Forsberg -98 Glanshammars IF
139 Hanna Johansson -97 IF Göta
161 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn
178 Linnea Rosman -97 Istrums SK
189 Klara Pallin -98 Karlskoga FIF
192 Lovisa Berglund -98 Karlskoga FIF
193 Maja Hård -98 Karlskoga FIF
197 Vilma Andersson Di Maio -98 Karlskoga FIF
215 Elin Domberg -98 KFUM Örebro
223 Fanny Ernestam -98 KFUM Örebro
228 Gabriella Kodia -98 KFUM Örebro
233 Hanna Holmgren-Karlsson -97 KFUM Örebro
237 Ida Sjödahl -98 KFUM Örebro
259 Evelina Rudolfsson -98 KFUM Örebro
338 Alva Lindsmyr -98 Åsbro GoIF
344 Hanna Wahlström -99 Åsbro GoIF

  F13 KULA 2,0 10.00
13 Beatrice Larsson -98 IF Göta
23 Johanna Hertzman -97 IFK Kristinehamn
25 Maja Karlsson -98 IFK Kristinehamn
105 Ida Skoglund -97 Frövi IK
124 Josefine Larsson -98 Glanshammars IF
125 Klara Flygare -98 Glanshammars IF
132 Sabina Forsberg -98 Glanshammars IF
137 Agnes Larsson -97 IF Göta
161 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn
176 Rebecka Edberg -98 IK Westmannia
192 Lovisa Berglund -98 Karlskoga FIF
197 Vilma Andersson Di Maio -98 Karlskoga FIF
203 Anna Tivemo -97 KFUM Örebro
215 Elin Domberg -98 KFUM Örebro
232 Hanan Musa -98 KFUM Örebro
258 Eunice Nilsson -98 KFUM Örebro
260 Ellen Sköld Harrestam -98 KFUM Örebro
299 Elsa Frisén -97 Stocksäters IF
324 Emmy Andersson -97 Wedevågs IF

  F11 60 M 10.15
4 Sofia Nihlwing -99 Frövi IK
15 Smilla Antman -00 IF Göta
17 Klara Magnusson -00 IF Hagen
129 Moa Seger -99 Glanshammars IF
134 Therese Knutsson -00 Glanshammars IF
145 Alice Evebring -99 IF Hagen
149 Johanna Furhoff -99 IF Hagen
150 Kaisa Johansson -99 IF Hagen
156 Madeleine Finnström -00 IF Spartacus
160 Alexandra Lill -99 IFK Kristinehamn
165 Julia Thorstensson -99 IFK Kristinehamn
182 Alwa Pettersson -00 Karlskoga FIF
185 Ida Callenvik -99 Karlskoga FIF
194 Maja Högberg -99 Karlskoga FIF
224 Fanny Runheim -99 KFUM Örebro
226 Filippa Söderholm -99 KFUM Örebro
234 Hanna Högberg -99 KFUM Örebro
235 Hanna Otterhed -99 KFUM Örebro
247 Julia Wadefjord -99 KFUM Örebro
250 Lova Skånberg-Hellström KFUM Örebro
255 Maja Trygg -99 KFUM Örebro
288 Hedvig Pettersson -00 Kils AIK
295 Amanda Mattsson -99 Stocksäters IF
312 Moa Persson -00 Stocksäters IF
329 Linnea Johansson -00 Wedevågs IF
339 Clara Jönsson -99 Åsbro GoIF
342 Ebba Blomstrand -00 Åsbro GoIF
343 Emmy Andersson -99 Åsbro GoIF
344 Hanna Wahlström -99 Åsbro GoIF

  F11 200 M 13.25
1 Alexandra Sörensen -99 Falu IK
4 Sofia Nihlwing -99 Frövi IK
5 Agnes Linnér -99 Glanshammars IF
15 Smilla Antman -00 IF Göta
129 Moa Seger -99 Glanshammars IF
148 Ida Olsson -99 IF Hagen
160 Alexandra Lill -99 IFK Kristinehamn
165 Julia Thorstensson -99 IFK Kristinehamn
185 Ida Callenvik -99 Karlskoga FIF
188 Johanna Eriksson -99 Karlskoga FIF
224 Fanny Runheim -99 KFUM Örebro
227 Frida Grandelius -00 KFUM Örebro
234 Hanna Högberg -99 KFUM Örebro
288 Hedvig Pettersson -00 Kils AIK
295 Amanda Mattsson -99 Stocksäters IF
312 Moa Persson -00 Stocksäters IF
329 Linnea Johansson -00 Wedevågs IF

  F11 600 M 15.45
1 Alexandra Sörensen -99 Falu IK
4 Sofia Nihlwing -99 Frövi IK
5 Agnes Linnér -99 Glanshammars IF
15 Smilla Antman -00 IF Göta
17 Klara Magnusson -00 IF Hagen
40 Irma Comstedt -99 KFUM Örebro
59 Esther Sandén Alin -00 Stocksäters IF

  F11 LÄNGD ZON 12.00
5 Agnes Linnér -99 Glanshammars IF
15 Smilla Antman -00 IF Göta
17 Klara Magnusson -00 IF Hagen
40 Irma Comstedt -99 KFUM Örebro
59 Esther Sandén Alin -00 Stocksäters IF
134 Therese Knutsson -00 Glanshammars IF
145 Alice Evebring -99 IF Hagen
148 Ida Olsson -99 IF Hagen
149 Johanna Furhoff -99 IF Hagen
160 Alexandra Lill -99 IFK Kristinehamn
165 Julia Thorstensson -99 IFK Kristinehamn
182 Alwa Pettersson -00 Karlskoga FIF
185 Ida Callenvik -99 Karlskoga FIF
188 Johanna Eriksson -99 Karlskoga FIF
194 Maja Högberg -99 Karlskoga FIF
214 Ebba Zetterström -99 KFUM Örebro
224 Fanny Runheim -99 KFUM Örebro
227 Frida Grandelius -00 KFUM Örebro
234 Hanna Högberg -99 KFUM Örebro
235 Hanna Otterhed -99 KFUM Örebro
286 Wilma Hallqvist -99 KFUM Örebro
288 Hedvig Pettersson -00 Kils AIK
295 Amanda Mattsson -99 Stocksäters IF
312 Moa Persson -00 Stocksäters IF
329 Linnea Johansson -00 Wedevågs IF
339 Clara Jönsson -99 Åsbro GoIF
342 Ebba Blomstrand -00 Åsbro GoIF
344 Hanna Wahlström -99 Åsbro GoIF

  F11 KULA 2,0 14.15
59 Esther Sandén Alin -00 Stocksäters IF
145 Alice Evebring -99 IF Hagen
148 Ida Olsson -99 IF Hagen
150 Kaisa Johansson -99 IF Hagen
160 Alexandra Lill -99 IFK Kristinehamn
165 Julia Thorstensson -99 IFK Kristinehamn
182 Alwa Pettersson -00 Karlskoga FIF
185 Ida Callenvik -99 Karlskoga FIF
188 Johanna Eriksson -99 Karlskoga FIF
194 Maja Högberg -99 Karlskoga FIF
226 Filippa Söderholm -99 KFUM Örebro
227 Frida Grandelius -00 KFUM Örebro
235 Hanna Otterhed -99 KFUM Örebro
286 Wilma Hallqvist -99 KFUM Örebro
288 Hedvig Pettersson -00 Kils AIK
342 Ebba Blomstrand -00 Åsbro GoIF
344 Hanna Wahlström -99 Åsbro GoIF

  F9 60 M 11.20
19 Agnes Brunnsberg -02 IFK Kristinehamn
21 Elin Wahlgren -02 IFK Kristinehamn
31 Isabella Pallin -01 Karlskoga FIF
36 Amira Musa -01 KFUM Örebro
44 Lovisa Gustafsson -02 KFUM Örebro
47 Meija Ruotsalainen -01 KFUM Örebro
216 Elin Lager -02 KFUM Örebro
220 Emily Capobianco -01 KFUM Örebro
248 Klara Stenman -02 KFUM Örebro
275 Sara Nzau -01 KFUM Örebro
287 Alva Pettersson -02 Kils AIK
291 Cecilia Fälldin -02 Ludvika FFI
297 Elin Persson -02 Stocksäters IF
300 Emma Johansson -02 Stocksäters IF
313 Pauline Johansson -02 Stocksäters IF

  F9 600 M 12.55
8 Elvira Forsberg -02 Glanshammars IF
19 Agnes Brunnsberg -02 IFK Kristinehamn
21 Elin Wahlgren -02 IFK Kristinehamn
31 Isabella Pallin -01 Karlskoga FIF
36 Amira Musa -01 KFUM Örebro
38 Ebba Löwenberg-Hammarströ KFUM Örebro
43 Lisa Hallmén -01 KFUM Örebro
44 Lovisa Gustafsson -02 KFUM Örebro
47 Meija Ruotsalainen -01 KFUM Örebro
70 Celine Allard-Forsberg -01 Vilsta IK

  F9 LÄNGD ZON 10.00
8 Elvira Forsberg -02 Glanshammars IF
19 Agnes Brunnsberg -02 IFK Kristinehamn
21 Elin Wahlgren -02 IFK Kristinehamn
31 Isabella Pallin -01 Karlskoga FIF
36 Amira Musa -01 KFUM Örebro
38 Ebba Löwenberg-Hammarströ KFUM Örebro
47 Meija Ruotsalainen -01 KFUM Örebro
216 Elin Lager -02 KFUM Örebro
220 Emily Capobianco -01 KFUM Örebro
221 Emma Stenman -02 KFUM Örebro
248 Klara Stenman -02 KFUM Örebro
254 Maja Hammarland -01 KFUM Örebro
275 Sara Nzau -01 KFUM Örebro
287 Alva Pettersson -02 Kils AIK
291 Cecilia Fälldin -02 Ludvika FFI
297 Elin Persson -02 Stocksäters IF
300 Emma Johansson -02 Stocksäters IF

  F9 KULA 2,0 11.45
21 Elin Wahlgren -02 IFK Kristinehamn
38 Ebba Löwenberg-Hammarströ KFUM Örebro
43 Lisa Hallmén -01 KFUM Örebro
216 Elin Lager -02 KFUM Örebro
221 Emma Stenman -02 KFUM Örebro
248 Klara Stenman -02 KFUM Örebro
254 Maja Hammarland -01 KFUM Örebro
275 Sara Nzau -01 KFUM Örebro
287 Alva Pettersson -02 Kils AIK
313 Pauline Johansson -02 Stocksäters IF